Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

KUR ŽALIAVALGIAI PERKA MAISTĄ?
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Gru 2013, 19:02 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Kur žaliavalgiai ir ką perka? Aš nekalbu apie tuos kurie turi savo žemelę, arba šeimą užmiestyje. Kur miestiečiai apsiperka?
Aš taip suprantu, jei aš noriu kokių nori lapų arba agavų sipuro reikia ieškoti e parduotuvėse,
jeigu daržoves įprastose parduotuvėse, bet gal senokai patartų kur kokie produktai geresni, kokios e parduotuvės nekelia kainų ir t.t?
Dėkoju už Jūsų laiko gaišimą.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: KUR ŽALIAVALGIAI PERKA MAISTĄ?
StandartinėParašytas: 10 Gru 2013, 21:05 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Aš didžiąją savo maisto dalį perku Vilniaus halės turguje, nes jis man arčiausiai iš visų turgų. Ten perku lapus (jų būna apvalius metus ir labai įvairių) ir visokias daržoves (jų būna pagal sezoną, bet pasirinkimas visai neblogas, pasigendu tik avokadų). Halės turguje taip pat perku vytintą arba parūkytą mėsą iš tų, kurie teigia, kad nededa natrio nitrito (gali būti, kad meluoja, nežinau) ir apskritai bele kokių priedų. Ten pat perku ir naminius kiaušinius ir eko mėsą. Kiek ten ta mėsa eko vėlgi sunku pasakyti. Halės turguje garantuotai gera raw grietinė. Labai gera. Jos nusipreku daugiau ir padarau sviestą. Raw pieną irgi perku Halės turguje, bet jo kokybė man labai nepatinka (Šedienės). Kartais perku ir varškę. Pati pieno produktų nevartoju, čia šeimynai. Iš žuvies kai gaunu visada parsinešu šviežų Amūrą. Vienžo iš Halės turgaus grįžtu su pilniausia ratukine taše.
Kadangi aš ten labkausi labai dažnai, tai turiu savo pardavėjus, iš kurių dažniausiai perku tam tikrus produktus. Jie mane irgi seniausiai pažįsta, kartais net pasitaiko, kad duoda produktų į skolą jeigu pritrūkstu grynų :) Vistiek žino, kad ateisiu... Halės turgus nėra ten kažkoks stebuklas ir daržovės vargu ar jau ten tokios visada eko. Bet visgi žiemą-pavasarį kai visi savo derliai jau seniai pasibaigę nebloga vieta apsipirkti. Taip man atrodo.
Vaisius perku iš Maksimos, nes ten jie pigesni negu Halėje, bet stengiuosi vaisių labai daug nepirkti, o pasitenkint labiau savo obuoliais. Maksimoje perku dažniausiai eko bananus, bet būna, kad nusiperku ir kt. Visokius dripsnius perku arba iš Maksimos eko lentynos arba iš kokių tai ten Sveikų Produktų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume