Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Mano daržas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Spa 2013, 09:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Nu pažiūrėkim, gal tikrai tau kažkas užaugs. Čia braškės? Kaip tai žemuogės labiau panašu. Žemuogių tai pas mane iki dabar yra. Tik jos tokios jau padžiūvę ir žalokos. Bet visvien suvalgai ir primena vasaros skonį. Taip pat dabar tebevalgom avietes po nedaug, gaila kad tik vaikams vos užtenka.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 29 Spa 2013, 07:19 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
Žalias kurmis rašė:
Nu pažiūrėkim, gal tikrai tau kažkas užaugs. Čia braškės? Kaip tai žemuogės labiau panašu. Žemuogių tai pas mane iki dabar yra. Tik jos tokios jau padžiūvę ir žalokos. Bet visvien suvalgai ir primena vasaros skonį. Taip pat dabar tebevalgom avietes po nedaug, gaila kad tik vaikams vos užtenka.

braškės..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Geg 2014, 11:15 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Adminas, nekantrauju išgirst tavo patirtį su LED lempom šiltnamyje. Pasiteisino, nepasiteisino... kaip ten viskas buvo?
Kažkaip iš savo pirmų metų patirties mąstau, kad gal visgi ne šviesa pagrindinė pas mumis problema, o šiluma... Pas mane dar šiltnamis su stoglangiais. Vasarą gerai, o pavasarį didelį nesandarumą sudaro... Bet gal visgi su šviesa irgi eina kažką pasiekt?

Žiūriu šiais metais šildomas ar koks tai ten protingas šiltnamis tai būtų OOOI kaip pravertęs. Gal reikės atidžiau paskaitinėt kaip ten tie apšildymai meistraujasi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2014, 11:26 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Sveiki,

viską su įdomumu perskaičiau ! :)

Gal kas nors galėtumėt patarti saulėgrąžų, grikių bei kitų sėklų daiginimo ir auginimo klausimu.
Pasiskaičiau internete, ir vyras pagamino man daug patogių lovelių, bet visa bėda, kad kai pamirkytas ir jau sudygusias sėklas išdėlioju ant kietai suplūktos ir palaistytos žemės į lovelius bei stipriai prispaudžiu - kažkodėl man pelija tos sėklytės... Aišku, kai jos įsišaknija (po poros parų) - tai atidengiu ir auginu, bet dauguma jų būna apėmęs pelėsis.
Ar čia tik drėgmės per daug, ar paslėgti nereikia?...
Bandžiau ir neslėgusi auginti: tik apipilu daigintas sėklas trupučiu žemės - tai vėl negerai, mat jos neįsišaknija ir blogai auga...
Gal patarsite man, ką daryti, nes priartėjus žiemai reikia išmokti - kitaip ką gi valgysiu ?! :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2014, 10:32 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
grikiai ne megsta slapios zemes, jie turi buti gerai ventiliuojami, jokio uzsistovejusio dregno oro. grikis aplamai pries sejant mirkomas vos 4 valandas, megsta priesmeli, jis ten puikiai auga, megsta sauleta vieta, o kol isleis saknis galima ne dengtus padeti kur tamsu, po 2 d galima nesti ten kur silta ir daug saules :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2014, 12:40 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū ! Bandysiu taip ir pasielgti.
Tikiuosi, kad sėklytės bus "laimingesnės", nei iki tol :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bir 2014, 21:27 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ar kas nors turi išsamią informaciją apie cheminių trąšų blogį ir žino, kame tas blogis? Na šiaip buvau pasiryžusi auginti viska vien organinės kilmės trąšom, bet žiūriu, kad tai ne visada gaunasi. Tada ėmiau ieškot info apie trąšų blogį ir arba ne ten ieškau arba randu tik tai, kad cheminių trąšų naudojimas neprisideda prie dirvožemio pusiausvyros atnaujinimo, bet dirvožemį alina. bet šitą klausimą sprendžia mulčiavimas kaip suprantu ir organinės trąšos. Tai jeigu papildomai nupurškiama cheminėm trąšom, kur čia blogis? :?: Nu teko pomidorus magnio sulfatu pvz. laistyt, nes lapai gelst pradėjo smarkiai. Kai atsirado realus pavojus prarast derlių, tai visokie įsitikinimai išgaruoja. Dėl pesticidų naudojimo, tai esu gana kategoriškai prieš. Bet kaip čia su tom trąšom gaunasi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2014, 11:19 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
Žalias kurmis rašė:
Adminas, nekantrauju išgirst tavo patirtį su LED lempom šiltnamyje. Pasiteisino, nepasiteisino... kaip ten viskas buvo?
Kažkaip iš savo pirmų metų patirties mąstau, kad gal visgi ne šviesa pagrindinė pas mumis problema, o šiluma... Pas mane dar šiltnamis su stoglangiais. Vasarą gerai, o pavasarį didelį nesandarumą sudaro... Bet gal visgi su šviesa irgi eina kažką pasiekt?

Žiūriu šiais metais šildomas ar koks tai ten protingas šiltnamis tai būtų OOOI kaip pravertęs. Gal reikės atidžiau paskaitinėt kaip ten tie apšildymai meistraujasi.

Siltnamyje taip ir nepadariau, o namie bandziau su pipiriukais eksperimentuoti, tai nesupratau ar jie duoda kazka ar ne :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2014, 20:56 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

admin rašė:
Žalias kurmis rašė:

Siltnamyje taip ir nepadariau, o namie bandziau su pipiriukais eksperimentuoti, tai nesupratau ar jie duoda kazka ar ne :)

Tai reikėjo vienus auginti po lempa kitus ne, vienodom salygom ir poto galvoti ar mesti krūva pinigų į bala tom lempom šiltnamyje.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2014, 21:24 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
admin rašė:

Na supratau, reiškia nepasiteisino jeigu nėjo suprast, ar duoda kažką, ar ne.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2015, 08:59 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Planeta
O ar Jus turite darzus ant palanges? O daigai? :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute