Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Kitas
  Spausdinti

Re: Ligų gydymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Lap 2011, 20:43 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
-Minija- rašė:
Onute, o tai kaip gerti tas citinų sultis?Tiesiog vienas ar galima tarkim kažkuo jas skiesti, maišyti, kokį vandenį geriausia gerti?

Sveiki,nuo tulžies akmenų gerti10-12 stiklinių karšto vandens,išspaudžiant į kiekvieną stiklinę vienos citrinos sultis,ir maždaug 1,5ltr morkų,burokėlių ir agurkų sulčių mišinio per dieną.Tai daryti apie savaitę.Akmenims šalinantis gali skaudėti kepenų srityje.Manau,verta pabandyti. :) :) :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 11 Lap 2011, 09:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Laura, Onute, ačiū!!!
Būtinai bandysiu, galvoju gal organizmas kažkiek jau išsivalė, nes jau 4 metai, kaip visiškai nebuvo jokio bent menkiausio skausmo, susijusio su tulžim...aišku, čia mano toks spėjimas ir svajonė ;DDD

Onute, o gal Jūs tai bandėte jau?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Lap 2011, 20:04 
Forumo Rėmėjas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
ONUTĖ rašė:
Cituoti:
Sveiki,nuo tulžies akmenų gerti10-12 stiklinių karšto vandens,išspaudžiant į kiekvieną stiklinę vienos citrinos sultis,ir maždaug 1,5ltr morkų,burokėlių ir agurkų sulčių mišinio per dieną.Tai daryti apie savaitę.Akmenims šalinantis gali skaudėti kepenų srityje.Manau,verta pabandyti. :) :) :)

Gyvename laisvoje šalyje, todėl kiekvienas gali eksperimentuoti su savo sveikata :lol:
Bet ar tikrai galima išgerti tokį kiekį skysčių ir dar tiek citrinų (aš jau nekalbu apie kainą :P )?
Kokia bus skrandžio reakcija?
Gal, ONUTĖ, pati bandėte?
O MINIJAI galiu pasakyti, kad pačios akmenukai yra l. maži. Todėl galima vartoti ne tokias ekzotines tulžies judėjimą stimuliujančias priemones. Labai gerai, pvz, veikia (iš mano asmeninės patirties) ESENTUKI min. vanduo (yra MAKSIMOJE ).
Ir apie neštumą. Pvz,http://www.rodi.ru/consult/search/8304.html rašo, kad galima be problemų pastoti su tokiais akmenukais (be jokių operacijų).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2011, 09:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Onutes recepta as auksciau jau du kartus rasiau, tai Normano Walkerio receptas ir jo patirtis.

Norman Wardhaugh Walker (January 4, 1886—June 6, 1985) was a British businessman and pioneer in the field of vegetable juicing and nutritional health. He advocated the drinking of fresh raw vegetable and fruit juices, both to regain and to maintain one's health. Based on his design, the Norwalk Hydraulic Press Juicer was developed. This juicer continues to be produced and sold today. Walker wrote several books on nutrition and healthy living.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2011, 22:31 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:
Laura, Onute, ačiū!!!
Būtinai bandysiu, galvoju gal organizmas kažkiek jau išsivalė, nes jau 4 metai, kaip visiškai nebuvo jokio bent menkiausio skausmo, susijusio su tulžim...aišku, čia mano toks spėjimas ir svajonė ;DDD

Onute, o gal Jūs tai bandėte jau?

Nesunku patikrinti ;) Užvalgyk rūkytų lašinių su svogūnu ir juoda duona - per pora valandų pamatysi, ar tikrai išsivalė :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2011, 00:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
ONUTĖ rašė:
-Minija- rašė:
Onute, o tai kaip gerti tas citinų sultis?Tiesiog vienas ar galima tarkim kažkuo jas skiesti, maišyti, kokį vandenį geriausia gerti?

Dar noriu papildyti,kad pagal daktarą Vokerį,tas visas sultis gerti reikia apie 2-3 savaites ir iš raciono išimti išimti visus virtus krakmolus(bulves,kruopų košes) ir keptus,riebius patiekalus. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2011, 13:16 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ei, na baikit, nejuokaukit taip :D
Lašinius kažkada valgiau, nieko nebuvo, bet ir iki tol, kol laukiausi irgi buvau valgius tai, bet nė karo nebuvo priepolio, na matysiu...

O tai tas vanduo - čia koks mineralinis kažkoks? :oops: Niekada neatkreipiau dėmesio..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2011, 13:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

p.s. bet juk man tai buvo kai laukiausi priepuolis ir labai stiprus, tad netiesa, kad negali pakenkti vaikeliui, gali ir net labai, man vos neprireikė cezario...o buvo tik 7 mėnuo..tad kategorškai nesutinku, kad jeigu akmenukai l. maži - tai jau čia nieko tokio..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2011, 13:38 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Chicago IL
Beci rašė:
Cia butu smagu isgirsti Jusu patirtis gydantis ivairius negalavimus zaliavalgyste.

Gal esate issigyde/pristabde vezio plitima pakeitus mityba? Gal turite knygu/nuorodu sia tema? Mamai diagnozuota limfoma... :(

Kreipkites i Gerson instituta
http://gerson.org/

Juos galima pasiekti telefonu arba elektroniniu pastu.Nebijokit klausti, aiskintis, ieskoti
Kitas saltinis -

http://www.dr-gonzalez.com/index.htm

Stai cia daug informacijos - klausimai/atsakymai:

http://gerson.org/faq.htm

Stai cia institutas padeda susisiekti su pagyjusais zmonemis:
O kas daugiau gali papasakoti apie isgyvenimus, gydymasi bei pati sveikimo procesa jei ne tie, kas tai praeje:)

http://gerson.org/Programs/recovered_patient_list.htm

O stai cia pokalbis apie vezi, studijas bei gydyma ir galimybes:

http://www.renegadehealth.com/cancer/blog/

Susiraskit HEALING CANCER WORLD SUMMIT BONUS:

Listening Option 1 (PLEASE USE THIS FIRST) – The Healing Cancer World Summit Bonus:
Ir gerai isstudijuokit, tai pades iveikti negalios bei mirties baime :)

Ir rasykit, aiskinkimes, pagelbesim kuo galesim

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2011, 13:46 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Chicago IL
Jelena rašė:
Onutes recepta as auksciau jau du kartus rasiau, tai Normano Walkerio receptas ir jo patirtis.

Norman Wardhaugh Walker (January 4, 1886—June 6, 1985) was a British businessman and pioneer in the field of vegetable juicing and nutritional health. He advocated the drinking of fresh raw vegetable and fruit juices, both to regain and to maintain one's health. Based on his design, the Norwalk Hydraulic Press Juicer was developed. This juicer continues to be produced and sold today. Walker wrote several books on nutrition and healthy living.

http://www.nwjcal.com/

Sia sulciaspaude naudoja Gerson terapijoje vezio gydymui.

As geriu kiek kitoki misini:

1 stikline burokeliu sulciu
1 stikline anyziaus augalo sulciou
puse stiklines morku sulciu
puse stiklines saliero kotu sulciu.
Puilkus valantis bei gydantis kokteilis.O svarbiausia detoksifikacija svelni ir neskausminga:).Nera pykinimo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 09:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
sveiki mieliaji, turiu toki (gal net retoriska)klausima"kodel dabartiniams vaikams taip greitai sukyla acetono lygis?as jau tyrinejau kodel jis kyla, tai mes atsisakem , gan senai gyvulines kilmes produktu, dar deriname ta maista, mano vaikai dar nera pilnai row tik gal koki 50%.ir visvien pastebiu, kad jis sukyla karts nuo karto, skyscius ir geria ir ne mazas kiekis,daznai su mineraline himalaju druska(elektrolitinis), tada kuriam laikui pagereja.bet kazka jauciu, kad tai susije su organizmo skysciu neuzlaikymu ar kazka panasaus. gal kuom kaltas vanduo is krano?????pas mus miesto vanduo net svaresnis uz pilstoma "zalia giria" spec uzsakymu tyrem vilniuj. bet manau ne vien svarumas yra privalumas bet ir vandens kristalo sudetis, isidestyma, ir elektros kruvis.
KAS GALITE MANE "PAPROTINTI" jau nebezinau kaip cia sumastyti viska, pasimetus siame kalusime, nebesugebu jau visko ir sugretinti....gal dar pabandysiu tirpinta vandeni, gal jis pades???
tikrai pastebiu, kad tai daugumos vaikuciu problema.as nepamenu, kad as ar mano amziaus vaikai del to butu tureje problemu!!!kai sirgdavom jokiu lasiniu nededavo, o db tik nuvarai i lig(tai buvo pas mus anksciau kol maitinau) iskart lasines.kame "pikis" :?: :? ?????!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 12:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kaip suprast acetono lygis?Kas tas acetonas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 12:57 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

juraja rašė:
sveiki mieliaji, turiu toki (gal net retoriska)klausima"kodel dabartiniams vaikams taip greitai sukyla acetono lygis?as jau tyrinejau kodel jis kyla, tai mes atsisakem , gan senai gyvulines kilmes produktu, dar deriname ta maista, mano vaikai dar nera pilnai row tik gal koki 50%.ir visvien pastebiu, kad jis sukyla karts nuo karto, skyscius ir geria ir ne mazas kiekis,daznai su mineraline himalaju druska(elektrolitinis), tada kuriam laikui pagereja.bet kazka jauciu, kad tai susije su organizmo skysciu neuzlaikymu ar kazka panasaus. gal kuom kaltas vanduo is krano?????pas mus miesto vanduo net svaresnis uz pilstoma "zalia giria" spec uzsakymu tyrem vilniuj. bet manau ne vien svarumas yra privalumas bet ir vandens kristalo sudetis, isidestyma, ir elektros kruvis.
KAS GALITE MANE "PAPROTINTI" jau nebezinau kaip cia sumastyti viska, pasimetus siame kalusime, nebesugebu jau visko ir sugretinti....gal dar pabandysiu tirpinta vandeni, gal jis pades???
tikrai pastebiu, kad tai daugumos vaikuciu problema.as nepamenu, kad as ar mano amziaus vaikai del to butu tureje problemu!!!kai sirgdavom jokiu lasiniu nededavo, o db tik nuvarai i lig(tai buvo pas mus anksciau kol maitinau) iskart lasines.kame "pikis" :?: :? ?????!

Nesupratau, apie koki acetona kalbate? Kas liecia vandeni, tai paimkite is krano ir uzsaldykite i leda, atitirpinkite ir pamatysite visa "geri":) O kiek dar to gerio yra musu akims nematomo. Musu miesto vanduo visu pirma yra chloruojamas. Chloras labai kenkia zarnyno mikroflorai. Ir be to dar turi kitu neigiamu savybiu. Vandenyje is krano gausu neorganiniu mineralu, ypac kalcio. Kuri organizmas sunkiai pasalina ir jis galu gale pradeda kauptis. Kai atsildysite suledejusi vandeni, pamatysite kiek tu daleliu yra viename puodelyje vandens. Pats paprasciausias ir manau pigiausias variantas butu isigyti paprastas filtra, ar "brita" ar koki kitoki. Jis pasalins dali chloro ir dali mineralu. Apie vendeni is prekybcentriu, tai jis neretai dar blogesnis buna. Ypac pavojingas vanduo plastikinese tarose (o tokiu dauguma). Nes plastikas isskiria BPA. Apie jo zala neissiplesiu. Jokiu budu nelaikykite vandens plastikineje taroje vasara karstu metu ant saules. Net ir siek tiek susiles plastikas isskirs siu daleliu i vandeni.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 15:00 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

acetono lygis pakyla slapime, kai padideja kuno toksiskumas, kraujo mol sumazewja ir tai susije su gliukozes trukumu kraujyje.negi nieks kartais is kokio sergancio vaiko nesate uzuodusios acetono kvapo sklindancio is kvepavimo taku?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 15:04 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

juraja, tai cia diabetas gal? Net ir tokiu atveju, cia jau diabeto paskutine stadija. Jeigu jau sklinda is burnos acetono kvapas, tai labai blogai. Organizmas pilnas toksinu. Jis kazkuo serga?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 15:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jusu vaikas zaliavalgis?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 18:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tai dar kolkas nesergame tuo diabetu, nes mano aplinkoj, kaip rasiau, yra ne vienas atvejis, pastoviai tiriames gliukozes tyrimus is ryto, as cia labiau linkusi itarti hipoglikemija, o ne diabeta :(.bet vel niekad nera buves per mazas kiekis gliukozes kraujyje, kai vaikas vseikas ir nesmirda. dar vienas pastebejimas, kad vaikas gime jau su padidejusiu ketonu(acetonu)kiekiu kraujyje, as manau, kad insulino gamyba yra per aktyvi, nzn, tiesiog pasimetus....kasos issamu tyrima bijau atlikti nes kyla laaaabai daug salutiniu poveikiu:sutrinka bemaz viskas nuo kasos iki inkstu, tame tarpe ir dvylikapirste, ir kepenys, ir antinksciai, ir tulzis, ir inkstai ir t.t.rizika lb didele.geriau eisiu link zaliavalgystes kelio, kaip rasiau, vaikai 50% zaliavalgia, matomai dar reikia spaustis iki "paskutinio" :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 18:51 
Forumo Rėmėjas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai jau Juraja esate emocinga. Su tuo acetonu dažniausiai nėra taip baisu:http://gydytojos.svetaine.lt/main/modules.php?op=modload&name=Forums&file=viewtopic&forum=6&topic=875.
Paprastai, jei nėra kitų patologijų, viskas savaimė praeina vaikui sulaukius 12 metų.
Atsargumui patarčiau turėti testines juosteles acetono kiekiui šlapime nustatyti ir tikrintis objektyviai, o ne pagal kvapą. Jei nėra vėmimo, tai nieko baisaus (priešingu atv - galima ir greitąją iškviesti).
Labai padeda mažinti acetoną šarminis min. vanduo, geriausiai "Boržomi"

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 19:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tai esu visais atributais apsiginklavusi, kur liecia acetona, turim ir ketonu(Acetonu)juosteles, turim ir cukraus matuokli, bet kai uzuodziu acetona iskart reaguoju.VAISTAZOLINIBKE, as nneesu labai ar perdetai emocinga, tiesiog, norisi uzbegti neigiamimes ivykiams uz akiu,o ne laukt ir paskui bliaut. turejau skaudzia patirti del to ramaus isklausymo. deja, iki 12 metu niekas nesusitvarko, arba neradau tokios info, tvarkosi iki 14 metu, bet taip skaiciau, t.p. sake man daktare pediatre. :roll: na gal kas pastebes pastarojo desimtmecio vaiku pokyti?(cia retorinis kl). na prisipazinsiu, kol laukiausi abieju savo pirmuju vaikeliu, tikrai, maitinausi ne kaip, palyginus su dabar, tik derinau :| o saldumynu neatsisakiau, bent su pastaruoju vaikeliu :oops: gal tai turi kokios ytakos?dar buvo is asmeniniu stresiniu ir psichologiniu problemu, manau, kad tai irgi turi didele itaka...na nzn, cia man tai tikras galvosukis.manau, kad i savo r klausim kada atsakysiu..... :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 20:41 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
juraja rašė:
..as nneesu labai ar perdetai emocinga, tiesiog, norisi uzbegti neigiamimes ivykiams uz akiu,o ne laukt ir paskui bliaut..

zmogus, kuris raso apie 7 zmogaus kunus, apie musu misija sioje planetoje, apie mokymasi, turetu suprasti, kad:

"….what is destined not to happen, will not happen, even if one does everything to make it happen and what is destined to happen, will happen, even if one does everything to prevent it. That is certain…" The Bhagavan Sri Ramana Maharshi

;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 12:28 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ADMIN,
aciu, kad parodote i ka man atkreipti demesiuka :D . taip, as, gal, klaidingai sakinius suformolavau, nes esu mazai realybej bendraujantis zmogus :oops: . kalbu mazai-galvoju DAUG.mano galvoj pralekia nesuskaiciuojamas minciu kiekis, kol sudedu sakini, jis speja man susipint, ir kartais, sudedu nerislu sakini, kuris igauna kita prasme. su "uzbegimu uz akiu", norejau pasakyt, kad kazkur reikia keisti savo elgesi, nes mano aplinka parodo, ka reikia keisti savo viduje. apie 7 kunus, kalbejau ir kalbesiu, bet juk apie jiuos (apie kiekviena)suzinot issamiai reikia daug laiko ir noro, o jais domiuosi tik metai laiko, ar tai netinka mano pasiteisinimui?anksciau buvau "VISISKAI TAMSIAM MISKE"kuriame pilna "ego" elgesio taisykliu!!!!!tikejau burejom, ekstrosensais, aiskiaregiais, bet juk tai visiskas bukumas....o apie sveikata ir ligas tai, ka mokino mokyklo per zmogaus biologija....anksciau as buvau tik technokratines sitemos dalele, ir tik pries metus suvokiau, ka reiskia eiti link ZMOGAUS, kuri sukure Auksciausias. tai va, dabar bandau viska suzinoti apie fizini kuna, seku eterinio kuno sudeti, t.p astrala, ir kauzalini, o kiti like bus pas mane tirinejami, kai pradesiu isiklausyt "kas manyje be siu kuneliu dar gyvena"....juk dar neesu mokslu daktare fizinej plotme, kai zinosiu pakankamai, tai galesiu viska apibendrinti ir tiek.o kad zinociau kokias knygas skaityrt.....?!"teisingas jos ar ne..."db tik atsirinkineju, kas yra tiesa o kas melas....kai sitiek info reik perkratyt....sunkoka,ieskot savovo kelio...
per daug as cia, net jau baigiu susipainiot, minciu praleke begales o parasiau tik tiek. tai va.....
matau kad tikite likimu....taip likimas atsinesamas su gimimu, bet va kiekvienas sunkus(skausmingas)yvykis lemia musu ateiti, jei nesuvokiame klaidas, jas kartojame, o as dabar likimo pamokas noriu "tinkamai" ismokti, o ne vel kartoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2011, 19:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gal kas zinote kaip gydytis apendicita naturaliu budu?jauciu skausma vidineje desinio klubo dalyje,lyg stubura diegia, ne pati nesuprantu.eiliniu simptomu nejauciu(pykinimas, vemimas, karciavimas), kai paspaudciu toj vietoj labiau nesuskausta, gal tai ne apendicitas, gal sis reiskinys atsirado del zarnyno valymo.valausi urina.gal ten uzkimso ka?valau trecia diena.o tas skausmas pradejo atsirasti siandien apie pietus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2011, 13:30 
Forumo Rėmėjas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Juraja rašė:
Cituoti:
gal kas zinote kaip gydytis apendicita naturaliu budu?jauciu skausma vidineje desinio klubo dalyje,lyg stubura diegia, ne pati nesuprantu.eiliniu simptomu nejauciu(pykinimas, vemimas, karciavimas), kai paspaudciu toj vietoj labiau nesuskausta, gal tai ne apendicitas, gal sis reiskinys atsirado del zarnyno valymo.valausi urina.gal ten uzkimso ka?valau trecia diena.o tas skausmas pradejo atsirasti siandien apie pietus.

Labai stebina tas lengvumas, su kuriuo nustatomos diagnozės ir noras gydytis bet kuriais metodas.
(Gerai, kad nesat medike, nes tokiu atv. visos gretimos šarvojimo salės būtų perpildytos :lol: ).
Jei užeina neaiškios kilmės stipraus skausmo priepuolis, tai reikia šauktis greitosios pagalbos. Liaudies medicinos priemonės duodą didelę naudą, gydant chroniškus susirgimus (ne paūmėjimo stadijoje), lengvus negalavimus, stiprinant imunitetą ir pan. Jei žmogui reikalinga operacija, tai jokios žolelės nepadės.
Dar apie urinoterapiją:
maniau, kad ši mada jau praėjo, bet apsirikau. Mano galva, nelabai protinga vartoti tai, ką organizmas pašalina pats.
Pvz., dar Šv. Morkus rašė:
"Sušaukęs visus žmones, Jėzus kalbėjo: “Paklausykite manęs visi ir supraskite: nėra nieko, kas, iš išorės patekęs į žmogų, galėtų jį suteršti. Žmogų suteršia vien tai, kas iš žmogaus išeina”. (Evangelija nuo Mork., 7 sk.).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2011, 13:39 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

nesiruosiu as ta medike but, diagnozes tik pati sau taikau.na simptomus jau sumazinau,baigia praeiti.Aciu uz patarimus :P :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2011, 14:09 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Juraja, kazkur toje V. Kulvinsko knygoje gerai apie tai parasyta. Tiksliai nepamenu, pasakysiu nemoksliskai, o paprastai. Ta liauka irgi ne be reikalo zmogui skirta, ji salina visoki bruda, arba kai jau nebegali salinti kaupia. O kai jau nebetelpa ir niekaip neduodama laiko pasalinti prasideda puvimas, uzdegimas. Ten net kirmineliu atsiranda. O salinant chirurgiskai esu kazkur skaiciusi, kad tie kirmineliai po organizma issibarsto ir siaip kiekvienas organas ne be reikalo pas zmogu, reikia juos saugoti. Samoningam zmogui turetu buti geras zenklas, kad kazkas labai negerai su mityba ir reikia keisti. Na, o nesamoningam ir nenorinciam dirbti su savim, po apendikso uzdegimo seks dar didesnes bedos.
Jeigu tik siek tiek maudzia ta puse ir itariate apendikso uzdegima, tai patariama iskrovos diena (ar net kelias) pasidaryti, klizmas. As naudociau naturalius gamtinius antibiotikus, pvz.: mikrohidrina arba medicininius grybus yra ir daugiau visokiu. Dar yra toks aparaciukas gydytojos H. R. Clark "Zaperis" . Su juo galima isnaikinti mikrobus ir kirmeles, sumazinti uzdegima. Cia tokios priemones greitosios, kad isvengti apendicito ispjovimo. Ir zinoma, kada jis nera labai umus. Tokiu atveju geriau kreiptis i chirurgus. Ir zinoma nereiktu gerti nuskausminamuju, nes nejausite ar uzdegimas umeja ar silpneja. Nejauciant skausmo gali net trukti. O veliau bet kokiu atveju reiktu apsivalyti. Kiek zinau, apendikso uzdegimas buna nuo per didelio kiekio mityboje baltymu, rafinuotu angliavandeniu, kai maistas nederinamas arba pastoviai yra uzkandziajama, tuomet maistas nespeja susivirskinti.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute