Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
  Spausdinti

Re: Ligų gydymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Bal 2014, 12:32 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Sveika, Arfa, aš tris metus sirgau autoimuniniu tiroiditu (skydliaukės uždegimas) ir jį išsigydžiau. Išsigydžiau žaliavalgyste, bet paskui supratau, kad užteko tiesiog išbraukt VISUS pieno produktus ir viskas. Nes kurį laiką bandžiau modelį žaliavalgystė + raw pienas. Ir lygybėje gavosi vėl tiroiditas. O paskui bandžiau visaip su visokia mėsa ir virtais, tik be pieno ir tiroidito nebuvo. Bet čia mano patirtis. Kiekvienam savo.
Dar patartina paeksperimentuot su jodu, bet stebint skydliaukės būklę ir būtinai tik natūraliu jodu. Aš papildą naudojau XenoStat. Nes ten dozės nustatytos ir galima orientuotis. Geresnio rinkoje nepavyko rasti, nes kapsulė iš augalų. Sintetinio jodo negalima jokio, bet būna žmonių, kurie vien tik pradėję naudoti jodą pasveiksta be jokių kitokių pasikeitimų. Bet ir su natūraliu jodu tikrai reikia atsargiai, nežinia, kaip gali sureaguoti skydliaukė. Mikrobanginės poveikio skydliaukei nežinau, niekada jos nenaudojau.

Kaip suprasti nematai žolių? Dilgynes jau valgom kažkur savaitė, jos jau ūgtelėjo, o garšvas valgom gal dar daugiau negu savaitė. Žibučių valgymui jau pavėluota, jas buvo galima valgyti jau geras pora savaičių, bet gal pavėsyje nevėlu. Jau ir savam šiltnamyje visokių žolių paaugo (špinatai, salotos), už kelių dienų jau bus galima imt derlių.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 13 Bal 2014, 09:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Sveiki,
apie skydliaukę rašo V.Butenko knygoje"Žalia mityba". Jos vyrui buvo reikalinga operacija,kitos išeities nebuvo ,todėl perėjo prie žalio maisto,tada :) prasidėjo teigiami pokyčiai hipertiroidizmo simptomai kiekvieną dieną vis labiau nyko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bal 2014, 19:50 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ONUTĖ rašė:
Sveiki,
apie skydliaukę rašo V.Butenko knygoje"Žalia mityba". Jos vyrui buvo reikalinga operacija,kitos išeities nebuvo ,todėl perėjo prie žalio maisto,tada :) prasidėjo teigiami pokyčiai hipertiroidizmo simptomai kiekvieną dieną vis labiau nyko.

Ačiū, ONUTE. Paskaičiau tos knygos labai ilgą anotaciją ir rytoj lėksiu pirkt visų jos knygų, nes dar yra 30 proc akcija rytoj Maximose. Kažkaip buvau nusistačiusi V.Butenko knygų nepirkt, nes man atrodė, kad daug ko jose nesužinosiu. Bet jos vaizdo "paskaitėlės" mane tiesiog prikausto prie ekrano.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bal 2014, 20:30 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
ONUTĖ rašė:
Sveiki,

Paskutinioji jos knyga rodo, kad anuomet, kai rašė knygas, kurios dabar išverstos į LT kalbą, Boutenko daug ką nutylėjo arba pateikė ne taip, kaip iš tiesų buvo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bal 2014, 20:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

alex rašė:
ONUTĖ rašė:
Sveiki,

Paskutinioji jos knyga rodo, kad anuomet, kai rašė knygas, kurios dabar išverstos į LT kalbą, Boutenko daug ką nutylėjo arba pateikė ne taip, kaip iš tiesų buvo.

O kuri jos knyga paskutinė? Koks pavadinimas?
Gal nenutylėjo, o buvo susiklaidinusi, kažkaip ten per nežinojimą ant migdolų riešutų pasimovusi, nuo ko visa šeima susirgo, nes labai daug jų, ir jų aliejaus valgė ir gėrė. Taip gaunasi tada, kad pirkti reikia tik paskutinę jos knygą galbūt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2014, 12:10 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

"Raw and Beyond: How Omega-3 Nutrition Is Transforming the Raw Food Paradigm"

Tačiau jeigu jinai tada kažką nutylėjo ir kažko nepasakė, tai kur garantija, kad dabar ten visa tiesa ir pan...Jeigu trumpai, tai rekomenduoju klausytis ne Boutenko, o žmonių tikros patirties.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2014, 11:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Pasidariau kasmetinius kraujo tyrimus. Šiandien paskambino, kad rado geležies trūkumą. Kažkaip nelabai man patinka, nes jau tiek laiko viskas būdavo gerai. Aišku, patarė gert geležies papildus. Gal patartumėt kažką kito? O gal pasakytumėt kažką apie papildus? Neturiu daug žinių apie juos, neatsimenu kada juos vartojau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2014, 12:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moliūgų sėklas http://nutritiondata.self.com/facts/nut ... cts/3066/2

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2014, 13:57 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

iš sėklų norint pasisavint geležį, reikia geros viršk.sistemos. džiovintos žolės- tinka visiems. be to, kad papildo organizmą mineralais, dar turi chlorofilo, kuris didina hemoglobiną. taigi, realiai, vartojant žalėsius, hemoglobinas bus aukštas net ir geležies trūkumui esant.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2014, 14:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai tada geras testas virškinimo sistemos gerumui nustatyti:) O kartu su žolėm sumalus (po testo) būtų dvigubas bum:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bal 2014, 20:04 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
kuris didina hemoglobiną. taigi, realiai, vartojant žalėsius, hemoglobinas bus aukštas net ir geležies trūkumui esant.

Noriu pasidalinti tuo, kad aukštas hemoglobinas ne visada rodo pakankamą geležies kiekį (labai dažnai žmonėms hemoglobino kiekis gali sumažinti dėmesingumą, nes atrodo, problemos nėra). Kai būna širdies bei plaučių problemos, hemoglobinas gali būti labai aukštas, bet geležies gali trūkti, kaip dabar atsitiko ir man (mano hemoglobinas 209). Kraujo formulė yra visiškai kitokia.

Bet tikiu, kad žalėsiai labai gerai bet kuriuo atveju. Manau, kad per mažai jų naudoju ir teks daryti išvadas. Apskritai reiktų peržiūrėt valgiaraštį, bet valgiaraščio formulių analizė nėra mano stiprioji pusė :oops: , iki šiol elgiausi labai intuityviai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 14:39 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As labai pagerinau tiek sau, tiek vaikui kraujo sudeti, itraukus i mityba zalesius. Mano visa gyvenima tiek gelezis, hemoglobinas, feritinas budavo "normos" ribose, taciau labai minimaliai. Vaikui irgi. Zalesiu niekad nebuvau megeja, valgydavau per prievarta, kaip maisto papilda. Taciau praeita vasara atradau labai skanu kokteili: didele sauja borokeliu lapu su kotais, juoduju (ar kitu) sarbentu sauja, bananas, siek tiek vandens. Cia aisku, nieko naujo, tinka ir kitokios uogos, taciau man sitas saldziarugstis derinys labai patiko. Karsta vasara, net budavo dienu, kai nieko daugiau nevalgydavau, tik sita kokteili gerdavau. Tokiu kokteiliu isgerdavau per diena bent po litra ar net daugiau. Vaikas irgi po dvi stiklines. Ir taip iki velyvo rudens tuos burokus valgem. Vasaros pabaigoje dariau issamius kraujo tyrimus sau ir vaikui, buvau labai nustebus, net buvo mintis gal suklydo :) visos gelezys, feritinai, hemoglobinai buvo gerokai virs normos ribu. Vaisiai, uogos, zelesiai ir darzoves su daigintais grikiais buvo musu kasdienis maistas. Visa pavasari-vasara praktiskai maitinomes veganiskai, visokiu seklu ir riesutu vartojome labai mazai. Galvojau, kad bus priesingai, kad po tokios vasaros mitybos pasibloginsiu krauja. Pries tai kraujo tyrimus daremes labai anksti pavasari, ir jie nebuvo tokie geri, viskas buvo tiek zemutine normu riba, del to gerai zinau, kad tie buroku lapai viska pakeite.
Su visokiom dilgelem, garsvom ir kitom laukinem zolem man sekasi sunkiai. Valgau as jas, dedu i kokteilius, bet man ju nesinori, o stai su buroku lapais visai kitaip.
Taciau kol burokeliai tik auga, dilgeles jau galima skinti. Ir kiek domejausi dabar jose daugiausia gelezies. Atseit, kuo dilgele rudesne, tuo daugiau joje gelezies. Ir siaip, kuo jos mazesnes, tik islinde is po zemiu, tuo daugiau jose vitaminu ir mineralu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 16:53 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
As labai pagerinau tiek sau, tiek vaikui kraujo sudeti, itraukus i mityba zalesius. Mano visa gyvenima tiek gelezis, hemoglobinas, feritinas budavo "normos" ribose
Su visokiom dilgelem, garsvom ir kitom laukinem zolem man sekasi sunkiai. Valgau as jas, dedu i kokteilius, bet man ju nesinori, o stai su buroku lapais visai kitaip.

Man dėl geležies niekada nebūdavo problemų, todėl dabar joms atsiradus, suklusau.

Dabar prigėriau kokteilio su šviežiom dilgėlėm - nepaprastas skanumas! Pas mane problema kita - šviežių žalėsių rinkimas ir parnešimas iki namų. Bet kiekvienai problemai yra ir jos sprendimo būdai :)

Labai ačiū, Laurute :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2014, 16:43 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
labas. ar teko kam issigydyt paveldeta venu varikoze? gal kas turi ziniu rimtu ar patirties???

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute