ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Ligų gydymas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
  Spausdinti

Re: Ligų gydymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 10:44 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Jelena rašė:
Yra dar versija- daug baltymu- mazai angliavandeniu, man ji neatrodo logiska

logiška- nelogiška, tačiau išsprendė paskutinę mano problemėlę- dingo jau keletą metų erzinusios karščio bangos, siejamos su menopauze. Net nesuvokiau, nuo kada jų nebejaučiu :lol: taip tyliai išnyko gal prieš mėnesį...

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 14:05 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Cituoti:
Silver, kaip taip sekasi su sita dieta?

Labas,
Man sekasi gana neblogai. Nesakau, kad viskas idealu, bet per nepilnas sesias savaites tokios mitybos, as nelabai ir tikiuosi kazko ypatingo. Manau reikes daugiau laiko, bet viskas akivaizdziai eina i gera. Kojos stipreja ne dienom , o valandom. Vakare jau kelias savaites nejauciu jokio sunkumo. Arba tai sutapimas arba si mityba veikia. Kiek buvau suabejojes sia mityba del psoriazes, nes kuri laika rodesi paumejimo zenklai, bet kai paaiskejo tik atsidenginejo disbalansai ir umejo tik iki tam tikros ribos. Veliau viskas aprimo ir dabar jau dingsta. Praktiskai neliko nieko nors ir toliau valgau labai daug riebalu , salyginai daugi trumpai termiskai apdoroto baltymo ir nedaug angliavandeniu. Max. 50-70 angliavandeniu is ju iki 25 g strukturiniu. Like energetiniai.
Ziurint is tradicines medicinos, tai tokia mityba turetu mano liga labai paveikti is blogosios puses, taciau taip nera. Kuo toliau ,tuo itikinamesne man si metodika, nes valgyti uztenka 3 kartus, bet manau ir dvieju pakaktu, nes jauciuosi sotus ir energingas. Pastebejau, kad daznai Vakare t.y. apie 7 val. valgau tik del to, kad bunu valges tik du kartus.
Yra dar ir daugiau pokyciu, bet apie viska smulkiau galesim padiskutuoti , kai paaiseks (arba teks paneigti) ilgalaikis sios metodikos poveikis. O kol kas as labai saziningai laikausi visko ir man si mityba daug priimtinesne nei ankstesne ( t.y. didelis kiekis vaisiu/darzoviu) Riesutai/seklos ir kruopos)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 14:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Kiek buvau suabejojes sia mityba del psoriazes, nes kuri laika rodesi paumejimo zenklai, bet kai paaiskejo tik atsidenginejo disbalansai ir umejo tik iki tam tikros ribos. Veliau viskas aprimo ir dabar jau dingsta.

NUOSTABI žinia. Nes labai pergyvenau dėl to, kad ta žvynelinė tave smarkiai atakavo. Net išsigandau, kiek ilgai tai tęsis ir kiek ilgai tu ištversi tą ataką.

Cituoti:
Kuo toliau, tuo itikinamesne man si metodika, nes valgyti uztenka 3 kartus, bet manau ir dvieju pakaktu, nes jauciuosi sotus ir energingas. Pastebejau, kad daznai Vakare t.y. apie 7 val. valgau tik del to, kad bunu valges tik du kartus.

va apie tai ir kalbėjau , visai nėra apetito valgyti tris kart. Valgau dukart ir to pilnai pakanka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 14:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
Jelena rašė:
Yra dar versija- daug baltymu- mazai angliavandeniu, man ji neatrodo logiska

logiška- nelogiška, tačiau išsprendė paskutinę mano problemėlę- dingo jau keletą metų erzinusios karščio bangos, siejamos su menopauze. Net nesuvokiau, nuo kada jų nebejaučiu :lol: taip tyliai išnyko gal prieš mėnesį...

Moške, tai kad tos bangos, kiek žinau, visom ankščiau ar vėliau "tyliai išnyksta", nesvarbu, kokia yra dieta :D
Šiaip, man dabar atrodo, kad veiksmingas būtų bet koks racionas pagal CRON (calorie restriction optimal nutrition, išversčiau kaip "kalorijų ribojimas esant optimaliai maistinių medžiagų normai"), tai yra reikia vartoti kuo mažiau maisto, turinčio aukščiausią maistinę vertę.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 15:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Moške, tai kad tos bangos, kiek žinau, visom ankščiau ar vėliau "tyliai išnyksta", nesvarbu, kokia yra dieta :D

na jau, žinau, kad moterys mūčinasi su jom dešimtmečiais . Net hormonų griebiasi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 15:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

beje, apie High fat versij1 daug rašo Barry groves, man l.patiko jo "Second opinions"
konkrečiai apie versija- mažai angl-daug riebalų
http://www.second-opinions.co.uk/fat-not-protein.html (Kodėl ribojant angliavandenius reikia valgyti daug riebalų, o ne baltymų)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 15:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Jelena rašė:
beje, apie High fat versij1 daug rašo Barry groves, man l.patiko jo "Second opinions"
konkrečiai apie versija- mažai angl-daug riebalų
http://www.second-opinions.co.uk/fat-not-protein.html (Kodėl ribojant angliavandenius reikia valgyti daug riebalų, o ne baltymų)

Perskaiciau Atsiusta nuoroda ir noriu pacituoti viena istrauka:

A Polish doctor, Jan Kwasniewski, who has used a low-carb diet to treat patients with a wide range of medical conditions for over thirty years, recommends a ratio of one part carb to two parts protein to between three and four parts fat, by weight. I see no reason to disagree with this. What it means in practice is that on a 2,000 calorie per day diet, we should get:

Ten to fifteen percent of calories from carbs
Twenty to thirty percent of calories from protein and
Sixty to seventy percent of calories from fats.

Mano mityba siekiant sureguliuoti esamus disbalansus nurodo suvalgyti panasiais proporcijas angliavandeniu, baltymu ir riebalu. Gal vis del to as tikrai einu tesingu keliu ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 17:28 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Žeimelis
Per teliką prieš kelis metus pasakojo apie kažkokį latvį, kuris padėjo daug kam susitvarkyt sveikatą ir numesti svorį, tai ten per pietus valgyt reikėjo puse sumuštinio su dešra ir dar kažką. Rėžimas yra labai svarbu, norint ką nors išsigydyti. Kai sergam, organizmas būna toks išsibalansavęs, bandom kažką, kažkas nuvilia ir metam po poros dienų, organizmas vėl išsibalansuoja, pavargsta nuo bandymų, o kai jau reguliariai ilgą laiką kažko laikomės, tai dažniausiai ir suveikia. Dar labai teigiamai veikia, kad galima matyti, arba tiesiog skaičiuoti rezultatus, štai aš jau tiek dienų kažkokiam režime, arba tiek ir tiek suvalgiau, ir tas labai stiprina. O kai nuo nulio pradėt kažką daryt, tai labai sunku, dėl to ir sakoma, gera pradžia pusė darbo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 18:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Blusius rašė:
Kai sergam, organizmas būna toks išsibalansavęs, bandom kažką, kažkas nuvilia ir metam po poros dienų, organizmas vėl išsibalansuoja, pavargsta nuo bandymų, o kai jau reguliariai ilgą laiką kažko laikomės, tai dažniausiai ir suveikia.

jei pataikysi, tai suveiks, o jei ne, tai tik dar labiau išsibalansuosi ir galų gale vis vien krisi dar giliau...

Silver79 rašė:
Gal vis del to as tikrai einu tesingu keliu ...

Silver, skaityk : http://www.nature.com/nm/journal/vaop/n ... .2833.html

cholesterolis ir mielinas. Tu tikrai tame kelyje, kuris veda į sveikatą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 19:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
jei pataikysi, tai suveiks, o jei ne, tai tik dar labiau išsibalansuosi ir galų gale vis vien krisi dar giliau...

Tai jau garantuotai :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 21:48 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Šiuo metu mus ištiko krizė šeimoje dėl dukrytės ketonų. Jų ir taip buvo daug, o dar susirgo, aukšta temperatūra visai išbalansavo viską. Kažkiek balansą grąžino Rehydronas, po jo bent nustojo vemt, bet iki normalaus viskas dar toli. Esu psichologiškai sužlugdyta ir pasimetusi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2012, 22:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
gelbes tik lasines.mes su ketonais, tai radom trukstama grandi, mum truko vit.D,o db jums pades tik elektrolitinis vanduo, arba lasines, nzn kaip greitai jums labiau pades kas :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 06:40 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Šiuo metu mus ištiko krizė šeimoje dėl dukrytės ketonų. Jų ir taip buvo daug, o dar susirgo, aukšta temperatūra visai išbalansavo viską. Kažkiek balansą grąžino Rehydronas, po jo bent nustojo vemt, bet iki normalaus viskas dar toli. Esu psichologiškai sužlugdyta ir pasimetusi.

Diastaze (kasos fermenta) tikrino? Nunesk butinai kai tik galesi slapima, tegu padaro. Vaiku kasa labai jautriai i viska reaguoja, net tiesiog karsciavimas gali umu kasos uzdegima isprovokuoti, nors dazniausiai tie uzdegimai greitai praeina be pasekmiu. Kasos problemos galetu duoti ir acetona. Tokiu atveju- jokiu saldziu vaisiu ir grubios darzoviu lastelienos, jokiu daigintu ankstiniu, riesutu ir pan..
Laikykis, Kurmi! Nuo viso savo didziulio ukio siunciu tau ir dukrelei geriausius linkejimus!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 12:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, tu teisi. Aiskiai vaisiai ir koses jai netinka. Faktas, ja labai pykina nuo to ir jinai visiskai to nenori.
Silverio ir Moskes ikvepta bandau nauja dieta, nes jai blogeja tiesiog akyse, tada nebeturiu kada skaityti ir mastyti. Pabandziau kaimiska piena - tiko. Nepykina, valio! Lasinukai irgi kol kas nedaug nieko blogo nepridare. Sriubyte su grietine - tvarka. Vakar valge kiausiniu ir paskui duonos su sviestu buvo blogai tik neatsirenku nuo ko. Ar nuo kiausiniu, ar nuo duonos ar nuo sviesto. Pagal viskas taisykles tikriausiai nuo duonos? Kaip kiausiniai? Gerai ar blogai? Jinai siaubingai nori kiausiniu. Gal organizmas zino, ko noret, ar nelabai?
Vitaminas D tikrai nieko blogo nepridarytu manau. Juraja, manai tyrimus reiketu daryt, ar galima bandyt duot profilaktiskai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 12:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Labas, esu naujokė forume, bet neiškenčiau nepasisakius. Tu minėjai, kad tavo mergytė daug riebaliukų turi, gal ji su maistu gauna per daug riebalų, gal tai ir yra jos ligų priežastis, juk jeigu tikėti tuo kad, kai kai serga žmogus, tai serga VISAS jo organizmas, tik vieną kartą tai viena liga pasireiškia, kitą kartą kita. Aš tikiu veganiška gyvo maisto dieta, o tiksliau 80/10/10 angliavandenių, baltymų ir riebalų santykiu. Ar skaitėt tą knygą 80/10/10? Man atrodo, kad žmogus gali sirgti net ir būdamas "žaliu", jei jis vartos gyvulinius produktus (pieną, kiaušinius). Gal gyvulinių produktų suvartoja mergaitė per daug? Arba riebalų? Tos knygos autorius pvz. sieja riebalų suvartojimą su diabetu. Teigia, kad vaisių galima ir reikia valgyti kuo daugiau, nes tai pagr. žmogaus maistas, bet jeigu bus vartojama daug riebalų, tai nesvarbu iš kur žmogaus gaus cukrų ar iš vaisiu, ar iš nenatūralių saldumynų, jis gali susirgti diabetu. O aš galvoju, kad jeigu per didelis riebalų kiekis maiste gali sukelti tokią rimtą ligą kaip diabetas, tai jis gali sutrikdyti visą organizmą, tik nebūtinai tai diabetu turi pasireikšti...

Kaip ten bebūtų linkiu greičiau pasveikt dukrytei!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 12:39 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

nuo kiaušinių būna alergija, netoleruoja kai kam organizmas. Nuo duonos ir sviesto nemanau, kad kas būtų. Tačiau kiaušinį yra visi mikroelementai, jei gerai atsimenu... Na ten daug gėrio, tik tiek, kad tas gėris gyvuliškos kilmės. Man, kai dar valgydavau kiaušinius, tai pradėjus trūkti kokių nors maistinių medžiagų, labai norėdavosi kiaušinių arba grikių.

Paskutinį kartą redagavo Migdolinė 19 Bir 2012, 12:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 12:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Silverio ir Moskes ikvepta bandau nauja dieta, nes jai blogeja tiesiog akyse, tada nebeturiu kada skaityti ir mastyti. Pabandziau kaimiska piena - tiko. Nepykina, valio! Lasinukai irgi kol kas nedaug nieko blogo nepridare. Sriubyte su grietine - tvarka. Vakar valge kiausiniu ir paskui duonos su sviestu buvo blogai tik neatsirenku nuo ko. Ar nuo kiausiniu, ar nuo duonos ar nuo sviesto. Pagal viskas taisykles tikriausiai nuo duonos? Kaip kiausiniai? Gerai ar blogai? Jinai siaubingai nori kiausiniu. Gal organizmas zino, ko noret, ar nelabai?
Vitaminas D tikrai nieko blogo nepridarytu manau. Juraja, manai tyrimus reiketu daryt, ar galima bandyt duot profilaktiskai?

gaila ir tavo vaiko ir tavęs. Bet , matyt, kitaip neišeina. :?

pasigamins tas vitaminas, vos tik atsiras iš ko jį gaminti.
Cituoti:
Vitaminas D sintetinamas įtakojant saulės šviesai iš cholesterolio. Vitaminas D, o tai reiškia ir cholesterolis, būtinas vaiko augimui, kaulų regeneracijai ir mineralizacijai, normaliai nervų sistemos veiklai, insulino gamybai, mineralinių medžiagų apykaitai, imunitetui, dauginimosi organams.

Kiaušinius duok tik minkštai virtus , kai baltymas jau sutrauktas, o trynys dar minkštas visai.
Pagal viską čia netinkamas dalykas tik duona. Kiaušinių kiekis ? Nežinau, juk ji serga. Jei nesirgtų, būtų galima neriboti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 12:44 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Migdolinė rašė:
O aš galvoju, kad jeigu per didelis riebalų kiekis maiste gali sukelti tokią rimtą ligą kaip diabetas, tai jis gali sutrikdyti visą organizmą, tik nebūtinai tai diabetu turi pasireikšti...

galvok ką nori, tačiau mano vyro atveju GAUSUS termiškai neapdorotų gyvulinių riebalų vartojimas sutvarkė tą besireiškiantį diabetą, kaip šiltą vilną :lol:
Taigi- pas mus praktika kalba už save.

Cituoti:
mergytė daug riebaliukų turi, gal ji su maistu gauna per daug riebalų

Migdoline, nežinai, kad fruktozė lengviau nei gliukozė panaudojama riebiųjų rūgščių sintezei kepenyse, taigi fruktozė virsta riebalais greičiau nei gliukozė, o tiems riebalams pernešti į audinius padidinama LMTL (labai mažo tankio lipoproteinų) koncentracija kraujyje.
taigi, svoris ir nuo fruktozės auga, o valgant gyvulinės kilmės sočiuosius riebalus, krinta ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 14:40 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kiausai nedera su grudais (duona). Duona nedera su sviestu. O kaip del kiausu su sviestu, tai nezinau, gal irgi nelabai. Gal buvo per mazas laiko tarpas tarp kiausiniu valgymo ir duonos su sviestu. O gal tiesog netiko duona kartu su sviestu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 14:48 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mogdoline, ta knyga skaiciau, bet perskaicius tik dar daugiau klausimu iskilo. Pradedant zaliavalgiauti ta dieta visai tiko, bet dabar norisi eiti dar toliau ir link dar sveikesnes dietos. Pries vaisius nesu nusiteikusi, tai butu pats geriausias maistas, jeigu ne ta fruktoze, jos per daug. Dabar visi vaisiai isvesti "patobulinti", t.y. pasaldinti. Fruktozes kelis kart daugiau negu naturaliai, kaip gamtos duota. Ar esi ragavusi laukines obelies obuolio? Toks turetu buti obuolio saldumas. Todel per daug cukraus labai ne i gera. Be to dabar atrandu, kad yra skirtingu tipu zmones. Vieniem tinka viena dieta, kitiems visiskai kita.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 15:54 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Jelena, tu teisi. Aiskiai vaisiai ir koses jai netinka. Faktas, ja labai pykina nuo to ir jinai visiskai to nenori.

Mano mažas pusbrolis vienu momentu nieko nenorėjo valgyti tik agurkus ir salotas, dar labai mėgsta kopūstus, mišraines su jais. Nebandei savo mergytei pasiūlyt kokių tai salotų iš daržovių, pvz., dabar agurkų ir ridikėlių skanių galima gauti, arba kokteilių su žolėm?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 17:35 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ne pirma karta, bet paskelbiu zinute, o ji neatsiranda ir itariu todel, kad du vartotojai skelbia zinutes vienu metu. Cia adminui uzduotis issiaiskinti.
Tesiant tema.
Esme tokia, kad nuo pieno, lasinuku, mesytes acetonas dukrytei nekyla (piu piu piu). Apie 80/10/01 zinau ir sita gyvunine dieta man visiskai ne prie sirdies, bet faktai yra faktai. O nuo bananu ir nuo zalios trintos grikiu koses dukrytei bloga ir is karto kyla acetonas sulyg sekanciu sisiojimu. Bent taip is ryto buvo. Nuo duonos su sviestu irgi taip pat pakiles buvo. Migdoline, mano vaikas gyvuniniu riebalu negaudavo beveik is viso, apart retai sviesto. Taigi tai riebalai negali acetono buti priezastis.
Buvo ir pas endokrinologa, jo versija yra ta, kad jai greiciausiai apsinuodijimas vaisiais. Ne del froktozes, o del ju apdorojimo. Sako tai vienintelis daiktas, uz ko galima uzsikabinti. Jeigu daug valge vaisiu, tai pagaliau organizmas pasieke kritine riba, kai ju nebetoleruoja. Kol kas sake, kad greiciausiai jai ne debetas, nes jeigu jau savaite pykina, o cukrus dar normalus. Tipiskai tokiems vaikams jau buna labai aukstas. Na bet tai versijos... Laikas parodys ar teisingos.
Vienaip ar kitaip daug raw maisto dukrytes racione turejo daug teigimu dalyku: dingo nuolatiniai pilvo skausmai, atsirado gyvybingumas, baigesi nuolatines slogos, pakilo hemoglobinas. Acetonas ir anksciau buvo, bet tokios krizines situacijos tikrai nebuvo. Is gyvunines kilmes tai mes ir anksciau valgydavom mesyte neriebia ir kiausinius, kartais piena.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 19:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
Kurmi,mes gert pradejom profilaktiskai ta VIT.D pavasari, kai siam forume pradejau klausineti apie acetona,ir pastebejau, kad nebesukilo tas acetonas.mes gi saulej ne pakankamai pabunam pusnuogiai, o su zaliais kiausiniais mums neymanoma misija.tai va pagerem lasiuku, ir acetonas susitvarke.pasirodo, kad mes mazai saulej buvom, galima sakyt, retas atvejis.o nebuvo taip, kad mergaite pastaruoju metu nebuvo saulej???o kaip del kaitintu ar rafinuotu augaliniu riebalu, ar ju ne per daug ju gauna?
Moske bukim realistais o ne vien popieriniai skaitytojai, juk vaikai ziema pusnuogiai nelaksto(bent pas mane)tai is ko tas Vit.Dpasigamis, kaip ta saule pakaitins ta odele ir sugaudys tuos ultravieoletus, o pries langa nestovesi, nes jie nepraleidzia ultravioletu.dabar taip, vaikai pusnuogiai laksto tai ir neduodu to vit D.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 21:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Juraja, po kiek vienetu gerete? Kaip jums pasireiksdavo acetonas ir kokiais atvejais? Maniske tikrai sauleje pusnuoge nelaksto ir niekada nera gerusi D, tai jo galetu ir trukti. As kazkada pati dariausi D 1.25 OH, tai pas mane TIKRAI gerokai truksta, o dukryte tikrai buna sauleje net maziau negu as. Na tiek, kad as sergu autoimunine liga, tad jinai gali iskraipyti rezultata. Skystai virti kiausiniai tai pas mus nuolatinis patiekalas, ar jie turi pakankamai D? Kaitinti augaliniai riebalai pas mumis i jokius patiekalus neieina. Labai labai retai kazka tenka kepti ant kokosu aliejaus, kuris rodosi nekeicia strukturos aukstoje temperaturoje, bent pagal aprasymus. Praktiskai ilgai kaitinamas siek tiek paruduoja. Vienaip ar kitaip tie kiekiai yra tokie nereiksmingi, jog tikrai negali buti priezastis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2012, 21:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmi, o po kiaušinių valgymo koks acetono lygis būna? Viena iš priežasčių del ko randa šlapime per daug acetono, gali būti per didelis baltyminių produktų suvartojimas. Kiaušai, pieno produktai - baltymai. Nelabai išmanau, bet bananai gal irgi toks vaisius daugiau baltymingas nei kiti vaisiai... Dar minėjai, kad labai pykina mergaite, ar nėra jai gastrito? Aš jį pati turiu. Pykinti gali nevalgius arba ant tuščio skrandžio suvalgius va būtent kokių nors žalių salotų, keptų bulvių, norisi iš ryto kokio vos vos šilto, švelnaus maistuko. Gal del to dukrytei nesinori tų vaisių ant tuščio skrandžio, nes po to jai skauda, pykina. O gal čia ta, vadinama, detoksikacija pradėjus žaliavalgiauti? Aš pati turiu 1m.ir 1 mėn. sūnelį. Maitinamės daugiausia mano pienu, tačiau gauna įvairių vaisių (net ir egzotinių, kaip pvz. mangų), žaliavalgiškų sriubų, kokteilių. Nepaisant visko, jis be galo mėgsta kramsnoti duoniukus, tik aš manau, kad jų maistinė vertė l. minimali. Jam tiesiog patinka juos sučiulpt, gal ir dantenas pasikaso. Dar pastebiu, kad sūnus pats pasirenka ko jis tuo metu labiau nori, pvz. ar pomidoro, ar obuolio, ar banano, o gal kokteilio. Esu maitinus jį ir virtom sriubom, košėm, valgė jis jas noriau negu žaliavalgiškas sriubas. Nežinau, kodėl taip yra, juk vaikų organizmai turėtų būti švarūs ir atsirinkti kas geriausia, t.y. gyvą, o ne virtą maistą...

Paskutinį kartą redagavo Migdolinė 19 Bir 2012, 22:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute