Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
  Spausdinti

Re: Ligų gydymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Bir 2011, 19:15 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Klaipeda
druskoj jau mirkiau o vat su jodu nemeginau...aciu. okepenis gal jau kokius 8 kartus esu valius, zarnyna taip pat daznai pasivalau, tai nemanau kad tame beda:)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 18 Bir 2011, 21:35 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o nuo parazitu ka nors vartojai? pelynus, tarkim, pagerti.. ?? juodojo riesuto kapsules?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2011, 22:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
justyte:), galbūt tau reikėtų kokiu netradicinės medicinos metodu išsitirti, pvz., diagnostika pagal ausies taškus. "Matančios rankos" tuo užsiima. Galbūt ir dar kas nors. Jeigu rastų problemą tik pirštuose, tai tikriausiai, kad reikėtų tik juos gydyti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Rgp 2011, 12:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nuo ko gali skaudėti galvą, būna, kad net užeina nuo paprasto galvos skausmo migrena?
Skaičiau, kad reikia gerti daug vandens..gal kas esat susidrūrę su tuo?...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Rgp 2011, 14:51 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Gal nuo kraujagyslių spazmų?

Girdėjau su migrena yra panašiai, kaip ir su panikos atakomis, jų priežastys pagrinde psichologinės, kartais jos slypi giliai viduje. Tai tikriausiai reiktų atrasti vidinę ramybę, pažinti save ir susitvarkyti su stresais. Juk kad ir kaip žaliai maitintumeisi, vistiek, sakoma visos ligos nuo nervų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Rgp 2011, 11:29 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O ka Jus vadinat migrena, ir ka- tiesiog galvos skausmu??

Mano migrenos paveldetos. L.ryskiai pasireiske po lytinio brendimo, tai toks viso kuno, sakykim, skausmas, visiskai kita busena, su vemimais, viso kuno karsciavimu. Skrandis nepriimdavo nei maisto, nei vandens, vemdavau po 12 val is eiles ir net ilgiau.. Per desimtmeti skrandi sugadinau juodai, nes tie priepuoliai galedavo buti ir karta per savaite. Kiek padedavo jogos asanos, meditacija puikiai ismoke dirbti su savo psichika, taigi ir skausmus dalinai ismokau kontroliuoti.
Bet nemazai svarbus akcentas- mityba ir reguliarus badavimai. Kuno svara- labai svarbi.
Jau pakeitus mityba i zalia, migrenos sugrizdavo tada, jei itraukdavau i raciona kviecius arba karves pieno baltyma (sviesta -toleruoju, ozkos baltyma- l.mazais kiekiais). db tokie pat skausmai gali atsirasti, jei sustreikuoja mano skrandis, o jis taip ir liko jautrus, negaliu nei persivalgyt, nei labai kombinuoti, nei valgyti paskubom.
Pas moteris migrenos ar paprasti galvos skausmai labai susije su virskinimo trakto problemomis. 12pirstes problemos, tarkim, gali tapti migreniniu skausmu priezastimi.
Pati beprasidedanti priepuoli tikrai galima pristabdyt o kartais ir visai sustabdyt- geriant daug vandens, nieko nevalgant, lengvu kaklo srities masazu, kontrastiniu dusu. Ir plius- tyla, ramybe, jie -butini.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 16:00 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, ačiū už atsakymą, čia aš ne dėl savęs teiravausi - dėl vyro..labai ačiū, kažką bandysim galvoti, nes man jau neramu dėl jo..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgs 2011, 21:05 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Suvalkijos kaimas
-Minija- rašė:
Nuo ko gali skaudėti galvą, ..

Galvą gali skaudėti vien nuo daug skaitymo ir prasto poilsio :!:

O apie Oganian metodikas yra rusiškas video, bet jei kas nesupranta, tai verta nors ir vertėją pasamdyti, labai stiprios paskaitėlės :arrow: aukso fondas.

>Методики Марвы Оганян.
http://video.yandex.ru/users/lenalexandr/collection/7/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 14:00 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sakykit, ar įmanoma išgydyti akmenligę, man tulžies pūslėje yra 2-4mm akmenukų, žinoma, jie l. mažiukai, bet kai laukiausi buvo sukėlę l. didelius ir nežmoniškus skausmus, gydytojai pasakė, kad jeigu norėsiu antro vaikelio - visų pirma turėsiu išsioperuoti (vadinasi visai pašalinti) tulžį, kas man yra tikrai nepriimtina, nes aš manau, kad kiekv. žmogaus organas yra l. svarbus..Mąstau, jeigu žaliavalgystė turi tiek daug privalumų, nuo daug ko pasveikstama, gal ir tai įmanoma, nors girdžiu tik neigiamas nuomones, jog ši liga negydoma..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 14:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tiesa, jau kurį laiką stengiuosi valgyti kaip galima daugiau žalio maisto, pastebėjau, kad paskausta dantenas, ant vieno dantuko dantenos tarsi kokia pūslelė susidarė - ar čia dėl žaliavalgystės?...Ir ką daryt...?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 14:38 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pasidomėk, ar kepenų valymas aliejumi ir citrina čia padėtų. Toks būdas paprastai po kelių kartų labai padeda atsikratyti daugybės akmenų. Ar padėtų tau, jei tulžis jau perpildyta - nežinau. Nesiimčiau rekomenduot nežinodamas. Pasidomėk.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 15:11 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

čia ne kepenyse akmenukai, o tulžyje, maniau, gal kažkas turit ar turėjot tokią bėdą..ji nėra perpildyta, tie akmenukai kaip smėliukas, kiek jie užima realiai tulžies ploto nežinau, bet jie l. maži, įtariu ne daug, nes po gimdymo priepuolio nei vieno daugiau neturėjau.. jį tuo metu iššaukė suspausta tulžis, nes vaisius augo ir visi organai pasiskirstė kitaip, nei iki tol buvo, tai matyt kažkiek sujudino jų buvimo vietą, kas "davė" labai didelius nepakeliamus skausmus..Žinant, kad akmenys niekur šiaip nepradingsta - yra tikimybė vėl kažkada netikėtai sulaukti "aštraus" skausmo..ko aš l. nenorėčiau ir bijau...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 18:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Minija,
skaiciau forumuose, kad tokiais atvejais reikia bandyt neagresyvius "badavimus"- arba sulciu (turi buti nemazai ir rugsciu sulciu) arba vaistiniu arbatu su medumi, ir akmenukai suminksteja ir dalinai istirpsta. tik trukme tokiu badavimu turetu buti nuo savaites ir ilgiau.
o toliau tiesiog pakeitus is esmes savo gyvensena sprendi problema pamazu, arba bandai ta radikalu metoda, kuri Simas paminejo..
badauti visikai (su vandeniu) tai kiek rizikinga, nebent trumpais, 1-3 dienu periodais.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 19:37 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:
čia ne kepenyse akmenukai, o tulžyje, maniau, gal kažkas turit ar turėjot tokią bėdą..ji nėra perpildyta, tie akmenukai kaip smėliukas, kiek jie užima realiai tulžies ploto nežinau, bet jie l. maži, įtariu ne daug, nes po gimdymo priepuolio nei vieno daugiau neturėjau.. jį tuo metu iššaukė suspausta tulžis, nes vaisius augo ir visi organai pasiskirstė kitaip, nei iki tol buvo, tai matyt kažkiek sujudino jų buvimo vietą, kas "davė" labai didelius nepakeliamus skausmus..Žinant, kad akmenys niekur šiaip nepradingsta - yra tikimybė vėl kažkada netikėtai sulaukti "aštraus" skausmo..ko aš l. nenorėčiau ir bijau...

Jei yra akmenų tulžies pūslėj, garantuotai jų yra ir kepenyse, ten jie atsiranda pirmiausia.

Čia ne inkstų akmenys, kurie šiaip nedingsta. Jei nėra susispaudę- perpildyta puslė, gali ir patys kažiek pasišalint, pvz, pavalgius riebesnio maisto su rūgštim derinio ar pan. Tas skausmas greičiausiai buvo ne tik sujudinimas, bet ir dalinis pasišalinimas.

Iš kur žinai, kad akmenys kaip smėliukas, ir pūslė nėra perpildyta? Kodėl farmacija siūlė pūslę pašalint?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgs 2011, 11:09 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Minija, yra kur kas lengvesniu budu akmenims ir smeliui pasalinti. Tikrai nepatarciau gulti del to ant operacinio stalo. Didzioji dauguma tradicines medicinos gydytoju nezino ir nesidomi apie alternatyvas. Bus liudnos pasekmes. Stai pasiskaitykite: http://sveikatossaltinis.blogas.lt/tema ... s-plovimas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgs 2011, 13:38 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Bet kokie valymai yra "saugūs" (santykinai) tik po gero žarnyno valymo. Taigi, Minija, pradėk nuo žarnyno. Gal ir kt.problemos pradės pamažu spręstis pačios.
Šiaip, man po praeitų metų eksperimento, kai stengiausi pagrindinę dalį kalorijų surinkti iš angliavandenių ir minimizavau riebalus, taip pat atsirado problemų. Tai yra, problemos atsirado vėliau, kai nusprendžiau, kad eksperimentą baigiu (atsibodo kimšti į save daug nekaloringo maisto, nusprendžiau paieškot kokį kompromisą ir įtraukti daugiau koncentruoto maisto). O pasirodo, kad mano kūnas nelabai ir nori pokyčių, neišskiria pakankamai tulžies (iš karto išpučia pilvą uir jaučiu sunkumą kepenų srityje, ko nebuvo anksčiau, nei prieš "eksperimentą", nei prieš pokyčius mityboje), taigi jau beveik pusmetį "kovoju" ir didelio progreso nematau. Šian pradėjau sulčių valymą. Bandysiu įv.derinukus, taip pat ir "agresyvesnius", kurie valo kepenis ir varo tulžį- krienų, pienių šaknų. Kiek ištempsiu- nžn, nes po kiekvieno vaiko žindymo jaučiu klaikų alkį, ir šiaip daug fizinio darbo db yra. Galbūt surizikuosiu ir tą valymą kepenų atliksiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgs 2011, 14:36 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ačiū visiems atsakiusiems..
Simai, man kai darė tyrimus dėl akmenukų tai taip ir pasakė, kad jų nėra daug, jie l. mažyčiai...
Jelena, aš dar labai mažai žinau, dar esu visai "nauja", tad kol kas dar tik renku info...labai norii sau kuo natūraliau padėti..O burokėlių sultis pradėjau gerti prieš kelias savaites, nes tiesiog labai jų norėjau, tai matyt, jau organizmas pats man bando padėti..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgs 2011, 15:06 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:
ačiū visiems atsakiusiems..
Simai, man kai darė tyrimus dėl akmenukų tai taip ir pasakė, kad jų nėra daug, jie l. mažyčiai...

Tai tikėtina, kad skaudėjo kepenis, dėl tulžies kanaluose esančių akmenų judėjimo.
Tai koks tada motyvas gydytojams siūlyti išsipjauti pūslę, - niekaip nesuprantu?

Jelena absoliučiai teisi - valyti kepenų be žarnyno valymo, negalima, netgi draudžiama.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2011, 11:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Hm...bet man tai tyrė ir žiūrėjo tulžį, o ne kepenis...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2011, 12:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:

tai jie yra 2in1, vieninga sistema, vienas sklandziai dirbantis dvieju daliu vienetas. Cia tik musu medikai zmogu dalimis suskirste, kaip mesos gabala- kumpelis, file, kepeneles :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2011, 12:55 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:

Kepenys gamina tulžį, kuri sueina į tulžies puslę tam, kad prireikus ( esant riebiam maistui ), puslė su spaudimu galėtų išvirkšti reikiamą tulžies kiekį virškinimui. Čia ir glūdi kepenų valymo principas aliejumi - išprievartauti kepenis gaminti milžinišką kiekį tulžies ir priversti tulžies pūslę maksimaliai išmetinėti tą kiekį. Taip pūslė atsikrato akmenų.

Beje, panaikinus pūslę, kepenys atiduotų tulžį virškinimui, bet labai po truputi, todėl riebesnis maistas būtų netoleruojamas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2011, 14:09 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aga, Simai, supratau..
..dar toks vienas man įdomus pamąstymas, vakar skaičiau daug apie tuos valymus tulžies ir kepenų..Beveik visiems pasišalina tie akmenukai, tik, kaip žinia, nebūtinai jie būna būtent tie iš tulžies, kaip supratau, kiti susidaro to valymo metu iš druskos ir aliejaus, tad kodėl vieniems pasišalina tarkim tų netikrų akmenų daug, kitiems visai niekas nepasišalina, jeigu proceso metu turi susidaryti akmenys iš tų komponentų, kurie naudojami tam valymui???Kodėl tada vieniems jų būna daug, kitiems mažai, bet tarkim smulkūs, vos ne kaip smėlis, kitiems vos keli, o dar kitiems iš vis nieko ir t.t.????

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2011, 11:23 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:
aga, Simai, supratau..
..dar toks vienas man įdomus pamąstymas, vakar skaičiau daug apie tuos valymus tulžies ir kepenų..Beveik visiems pasišalina tie akmenukai, tik, kaip žinia, nebūtinai jie būna būtent tie iš tulžies, kaip supratau, kiti susidaro to valymo metu iš druskos ir aliejaus, tad kodėl vieniems pasišalina tarkim tų netikrų akmenų daug, kitiems visai niekas nepasišalina, jeigu proceso metu turi susidaryti akmenys iš tų komponentų, kurie naudojami tam valymui???Kodėl tada vieniems jų būna daug, kitiems mažai, bet tarkim smulkūs, vos ne kaip smėlis, kitiems vos keli, o dar kitiems iš vis nieko ir t.t.????

Yra skeptikų teorija, kad tie akmenys - buktai sudaryti iš tų pačių alyvos ir citrinos ( ne druskos ).

Tik keli pastebėjimai iš mano gal 12-15 valymų pamąstymui:

jei valai 2 dienas iš eilės, antrą dieną jokie akmenys neišeina. Antras valymas būna be jokio streso, pojūčių kepenyse. Kitaip sakant, jų nesudirgina. Valymas nevyksta. Jei tie akmenys būtų sudaryti iš tužies, aliejaus ir citrinos, jų antra dieną turėtų būti ne mažiau, ar ne?

Pasišalinimo kiekis priklauso nuo to, kiek sujaudrinamos kepenys. Ir šuo kariamas priparanta - jei darysi valymus kasdien, kepenys nebesijaudins - valymas nevyks. Kas valė kepenis žino, ką reiškia jas sujaudrinti. Atrodo, kad jos pradeda kvėpuoti, atgyja...

Nežinau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2011, 15:45 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Minija yra svelnesniu budu kepenis ir tulzies pusle valyti, jeigu netikite arba nedristate su aliejais. Tai visokios karcios vaistazoles per kiekviena valgyma. Jos privercia issiskirti daugiau tulzies. Kiaulpieniu saknys, imbieras, tumerikas. Priedo pagerina virskinima ir pasisavinima. Be to labai gerai kepenims milk thistle/margianis(Silybum marianum) tinktūra arba kapsulės. Siulyciau pries operacija padaryti nemazai valymu, taip pat vartoti karcias vaistazoles ir po metu neikite vel pasitikrinti, pamatysit rezultatus:) Net jeigu atrodys, kad niekas neisejo per valymasi aliejais, tos proceduros vistiek naudingos ir vistiek kazkas iseina. O kiekvienas organas yra labai svarbus ir jis visada atlieka ne viena funkcija. Pasidomekite labiau pries ji ispjaudama, nes kelio atgal nebebus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2011, 19:33 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
-Minija- rašė:
Sakykit, ar įmanoma išgydyti akmenligę, man tulžies pūslėje yra 2-4mm akmenukų, žinoma, jie l. mažiukai, bet kai laukiausi buvo sukėlę l. didelius ir nežmoniškus skausmus, gydytojai pasakė, kad jeigu norėsiu antro vaikelio - visų pirma turėsiu išsioperuoti (vadinasi visai pašalinti) tulžį, kas man yra tikrai nepriimtina, nes aš manau, kad kiekv. žmogaus organas yra l. svarbus..Mąstau, jeigu žaliavalgystė turi tiek daug privalumų, nuo daug ko pasveikstama, gal ir tai įmanoma, nors girdžiu tik neigiamas nuomones, jog ši liga negydoma..

GERTI DAUG CITRINŲ SULČIŲ,VANDENS REIKĖTŲ.BET ŠIAIP AKMENUKŲ VALYMASIS NATŪRALUS GALI BŪTI SKAUSMINGAS.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute