Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Kitas
  Spausdinti

Re: Ligų gydymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Sau 2012, 11:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Norejau pasidziaugt, kad mano zarnynas po truputi remontuojasi. Aisku dar ne viskas gerai toli grazu, bet visvien jauciuosi geriau. Ypac tada kai valgau vien darzoves ir vaisius. Riesutai, dziovinti vaisiai, grudai dar labai nepatinka. Bet gal su laiku tikiuosi.
Norejau paklausti, kas bandet Sankt Prakslanas. Ar erzina zarnyno gleivine? Ziuriu, ar cia dar palaukt, toliau paremontuot zarnyna, ar cia jau galima daryt.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 24 Sau 2012, 12:46 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
as manau, kad jau gali:) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2012, 12:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Norejau pasidziaugt, kad mano zarnynas po truputi remontuojasi. Aisku dar ne viskas gerai toli grazu, bet visvien jauciuosi geriau. Ypac tada kai valgau vien darzoves ir vaisius. Riesutai, dziovinti vaisiai, grudai dar labai nepatinka. Bet gal su laiku tikiuosi.
Norejau paklausti, kas bandet Sankt Prakslanas. Ar erzina zarnyno gleivine? Ziuriu, ar cia dar palaukt, toliau paremontuot zarnyna, ar cia jau galima daryt.

grudai ir mano zarnynui nepatinka, iskarto jauciu lyg ir kazkoki uzdegima. o as jokia alergike nesu.
SPraksalana nerekomenduojama, kai yra uzdegiminis procesas umus. Jei niekas neskauda tau, tai ko laukti. Man patinka SP atlikti su vaistiniu zoliu arbata, dazniausiai su pelynais. Pelynu kartumas uzslepia vandens suruma, o man geriau jau tas kartus skonis. Kartais, kai jauciu, juk man bus slykstu ta vandeni gerti, darau silta vandens ir darzoviu sulciu miksa, gaunas kaip labai suri sriuba, psichologiskai lengviau geriasi. Ir gal apie SP klauskim ir rasykim tam skirtoje temoje?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2012, 17:18 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, tai kad nerandu tokios temos. Kur ji slepiasi?

Ar galima daryt su pelynais? Pelynai naudingi ir kirmeliu ir visokiu mikroorganizmu prasme. Bet taigi cia tikslas, kad viskas issivalytu, issividuriuotu taip suprantu. Bet gi jeigu isgersi pelynu arbatos, tai tiesiog ja suvirskins ir tiek? Kaip cia yra nesuprantu. :shock: Siaip tai aisku nelabai suprantu, kodel ir druskos nesuvirskina, :shock: man mistika. Juk sriuba su druska tai suvirskina, o tai kaip cia vandens su druska nesuvirskina? Nejaugi esme pratimuose? Kazkur internete skaiciau, kad kai kas nedaro is viso tu pratimu ir viskas gaunasi.

Na ne, mano uzdegiminis procesas ne umus. Letinis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2012, 17:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

nesivirskina surus vanduo, nes jis labai surus. Vienam litrui deda valg.sauksta druskos (na, yra rekomendacija ir maziau deti). pelynu arbata su druska, tas pats kaip ir vanduo suo druska- taip pat viskas keliaus tranzitu.
cia apie zarnyno valyma kalbeta daug
viewtopic.php?f=2&t=33&p=149&hilit=prak%C5%A1alana#p149

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 08:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

as tai savo situacija pasidalinu.. pamatavo man cukru kraujuje (na, vienas mano seimos narys turi reguliariai savo cukru stebet ir turi "aparaciuka"), tai cukrus oho-ho koks aukstas.. ir tai nepaisant to, kad savo raciona grieztai derinu. nezinau, ar turejau kokiu problemu iki zaliavalgiaujant, ar cia nauja kokia atsirado. o gal tai tiesiog reakcija i mano bandyma ivesti virtus krakmolus (darzoves, apie tai rasiau HighRaw temoje)? kiek zinau, tai virtas maistas reikalauja gerokai daugiau kasos fermentu, nei zalias, o per kelis metus kasa galejo ir atprasti nuo tokio intensyvaus darbo. gal tas virtas krakmolas taip paveike? na.. is isgascio isokau i 7 dienu vandens bada, siandien jau pradedu valgyt kieta maista, po to darysiu tyrimus, vel ziuresiu krauja. siaip, turiu labai silpna virskinimo sistemos potenciala, dar iki zaliavalgiaujant man diagnozavo visos virs.sistemos letini uzdegima (Folio metodu, tai nzn, kiek jis tikslus).. zaliavalgiaudama vistiek nuolat turejau save tausot, neapkrauti, perdaug nemaisyti.. beje, tulzies pusle taip ir liko "nelabai veiksni" net ir zaliavalgiaujant, bet kai gyvulines kilmes riebalus (trynius) minimizuoju ar kai ju visai nera, tai jokiu problemu ir nera.. ivedant i raciona daugiau riebalu- iskarto ir problemos..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 11:39 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
sio forumo bibliotekoje radau vienos moters (nepamenu pavardes) pasisakyma, kad, valgant vaisius, neisskiriamas insulinas, t.y. fruktoze jo "neissaukia", bet tai netiesa, bent pagal savo savijauta jauciu, kad vaisiu fruktoze labai neigiamai veikia mano kasos darba. cia tik toks mano pastebejimas del cukraus kraujuje svyravimu...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 12:00 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gaile,
sveikam organizme cukrus aplamai "sokinet" neturi.. tai ne vaisiai kalti, jie tik katalizavo kazkokia problema. o kad fruktoze gali itakot cukru kraujuje, tai faktas..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 13:48 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
Ką manote apie bakterijų balansą organizme?
http://www.youtube.com/watch?v=DbgGaAhbDvI

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 16:33 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Jelena rašė:
gaile,
sveikam organizme cukrus aplamai "sokinet" neturi.. tai ne vaisiai kalti, jie tik katalizavo kazkokia problema. o kad fruktoze gali itakot cukru kraujuje, tai faktas..

gali, ir šokinėja...kol prisišokinėja...

Cituoti:
Su maistu daugiausia gaunama šių rūšių cukraus: gliukozės, fruktozės, galaktozės, sacharozės ir laktozės. Gliukozė, kitaip dar vadinama vynuogių cukrumi arba kraujo cukrumi, vaisiuose randama rečiau, bet, cirkuliuodama kraujyje, aprūpina energija audinius ir yra vienintelis nervinių ląstelių maistas. Fruktozė, kitaip vadinama vaisių cukrumi, yra pagrindinė medžiaga, vaisiams ir daržovėms suteikianti saldų skonį...............................
Kadangi gliukozė labai greitai sugeriama į kraują, jos kiekis kraujyje valgio metu ir po jo išauga apie 50 proc. Gliukozės koncentracija sumažėja tik kai kasa išskiria insulino hormoną ir jis paskatina audinių ląsteles priimti gliukozę į vidų.

o jei insulino nebeišskiria?
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... omos_ligos

Cituoti:
diabetikai šlapinasi tamsiu, sunkiu, smirdančiu ir tirštu šlapimu. Dar praeito amžiaus pradžioje E.Revici parodė, kad toks reiškinys yra dėl didelės audinių alkalozės. Kraujas( tai yra organizmas kraujo pagalba), kaip skystis, stovintis laipteliu aukščiau už audinius, stengiasi visais įmanomais būdais kompensuoti „žemiau“ esantį audinių užšarmėjimą – kraujyje turime stiprią acidozę (rūgštėjimą).

šlapinkitės (ypač ryte) į stiklainį ir pasižiūrėkit, ką turit :roll:
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... kystimelis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 05:06 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

apie kasos darba ir insulina juodai patiko si knygele, trumpai, aiskiai. ir labai naudinga zaliavalgiaujant, kai priprantama prie labai jau dazno valgymo, kas, anot knygos autoriaus, ir yra pagrindine problema
pardon, kad ne i homosanitus duodu nuoroda :lol: , o ir info yra RU kalba
http://babkin.co.il/index.php?option=co ... &Itemid=53

beje, ar zinot, kad mokslininkai iki siol niekaip negali rasti kazkokiu akivaizdziu faktoriu, kodel vienas ar kitas zmogus nugyvena ilga i sveika gyvenima. veni ilgaamziai- sveikuoliai, kiti-ruko ir geria.. kol kas isaiskejo tik vienas momentas- (istirtieji) ilgaamziai turejo zema insulina..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 07:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Apie insulino mechanizmą eng labai aiškiai rašo Eades, googlint reiktų 'protein power'. Aš nuorodą davus subalansuotos mitybos temoje. Šie autoriai nepropaguoja bananinės dietos, taigi Graham gerbėjus nuvils:\.
Jie cituojami Dr.Bass, taigi šio high raw žmogaus, ilgaamžio, komentarai labai vertingi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 15:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
apie kasos darba ir insulina juodai patiko si knygele, trumpai, aiskiai. ir labai naudinga zaliavalgiaujant, kai priprantama prie labai jau dazno valgymo, kas, anot knygos autoriaus, ir yra pagrindine problema
pardon, kad ne i homosanitus duodu nuoroda :lol: , o ir info yra RU kalba
http://babkin.co.il/index.php?option=co ... &Itemid=53

o kam man Babkiną rusiškai skaityt (kas man nėra kliūtis), kai tas pat pateikiama lietuviškai?

http://www.unimed.lt/straipsniai/insulinas/

o žaliavalgiaujant angliavandenių perteklius nėra problema?

http://www.youtube.com/watch?v=MLf7s-1k ... r_embedded

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 17:03 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
Moske, o Jus maitinates kaip rekomenduoja K.Monastirski, ar esate zaliavalge?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2012, 08:17 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

radau įdomų straipsnį apie kandidozę, kuris atsakė man į visus klausimus dėl nevirškinimo, gal ir kitiems bus naudinga http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... ugalejimas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2012, 10:21 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... yba/Mieles

o šitą irgi matei?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bal 2012, 13:07 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Norejau patarimo. Buvau isvaziavusi ir grizau viduriuodama, atsinaujino mano zarnyno problemos, kurios iki galo ir nebuvo isnyke (man dirgliosios zarnos sindromas), o dabar turiu bedu kaip sustabdyt viduriavima, na realiai pradzioje jo ir nesistengiau stabdyt, galvojau tegu issivalo, bet kuris laikas tai jau pasidare problema. Dideli kiekiai lactobacilus padeda, bet trumpalaikiai, tik sumazinu dozes ir vel pasileidzia. Nugi nesinori pereit prie virtu ryziu ir panasiu dalyku.?
Aisku gal cia taip ir pati prisidirbau, nes kelionej uzpuole virusiukas tai dideli kieki vitamino C suvalgiau. Bet gal ir koks tai maistas netiko, ar kazka "pagavau", sunku atrinkt. Ka darytumet mano vietoj?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bal 2012, 13:27 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

mano šeimoj tryda gydoma maltų karčiųjų pipirų pagalba.
~trečdalias arbatinio šaukštelio maltų pipirų sukratoma į burnoj laikomą vandenį ir nuryjama. viskas, po pusvalandžio tryda liaujasi. Tik kartą per gyvenimą teko pakartoti po valandos, ir tai ne man, o mano vyrui. Kai roto virusą buvo pasigavęs :lol:
Bet kai ta dirgli žarna, nežinau nei kaip nei kas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bal 2012, 16:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Heidenau, Vokietija
Žalias kurmis rašė:
Aisku gal cia taip ir pati prisidirbau, nes kelionej uzpuole virusiukas tai dideli kieki vitamino C suvalgiau. Bet gal ir koks tai maistas netiko, ar kazka "pagavau", sunku atrinkt. Ka darytumet mano vietoj?

nu aš truputį pabadaučiau karts nuo karto. pvz 24-36 val. visai be vandens ir be valgio. Arba 2-3 dienas tik su vandeniu. Ir, svarbiausia, stengčiausi savyje atrasti gerovinį balansą - atsipalaiduočiau ir daug laiko skirčiau būti su savimi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 15:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

dekui uz patarimus.
Dar viena situacija. Na jau prabego nemazai laiko kaip mes keiciame maista (apie 6 menesius), vaikai praktiskai virta valgo du kartus: per pietus ir vakare. Mano galva ziurint sunaus situacija lyg ir pagerejo (nenoriu aisku prisisneketi), bet dukryte (3m) kelia nerima. Labai nusilpo jos imunitetas. Seniau budavo pasveiksta pirma arba visai nesuserga kai visi serga, o dabar visas menuo negali is slogu ir temperaturu issikapstyt. Detoksikacija??? Jinai jausdavo poreiki kitokiam maistui negu mes. Labai noredavo mesos, miltu ir saldumynu. Visi kiti seimoje visiskai neturedavo poreikio mesai. Na mesos ji dar siek tiek ir dabar valgo, bet ne kelis kartus per diena kaip seniau, o kelis kartus i savaite. Gal dar kur nors suo pakastas? Beto jos hemoglobinas visada budavo ant zemutines ribos, gal reiketu paziuret, kas darosi? Ir berimai ant viso kuno, tokiais smulkiais neraudonais iskilimais, ypac ant pilvo. Na bet is kitos puses, jinai buvo pradejusi labai skustis pilvo skausmais, pykinimais atsigulus. Tada padarem IMAGO, sako jos kepenys rizikos zonoje. Na, va, tai dabar jau tikrai neatsimenu, kada ji butu besiskundusi pilvo skausmais, tas dziugina. Bet turiu itarima, kad kazko jai visgi truksta...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 16:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Heidenau, Vokietija
Žalias kurmis rašė:
dukryte (3m) kelia nerima.

Nesu specas visuose reikaluose, bet tie bėrimai ir negalavimai pakeitus mitybą - tikrai skamba kaip organizmo detoksikacija. Jei žmogus/vaikas valgė kūna teršiantį maistą - greičiausiai toks maistas užkimšo visą organizmą - tai ir valosi per visus galus kur tik gali, nes atsirado proga -- kūnas nebegauna teršalų - yra proga panaudoti turimą energiją valymams (tokiu principu, manau, vyksta ir visos ligos).

Taip pat, bandyk į visą gerovės reikalą žiūrėti ne tik iš maisto pusės. Svarbu kad žmogus jaustųsi laimingas. Galbūt uždraudus jai valgyti tą ką ji buvo įpratus - joje atsirado daugiau priešingybės/negatyvių jausmų (resistance) - tai automatiškai įtakoja visą jos gerovę. Ir nei žaliavalgystė nei tabletės ilgame laikotarpyje tokiu atveju nepadės.

Gal net idealu būtų neversti vaikų keisti mitybos -- tėvai galėtų tik paaiškinti savo ketinimus dėl maisto -- ir laikui bėgant vaikai patys pardės gretintis prie jūsų valgių, nes matys kad tėvai jaučiasi energingesni, linksmesni, pozityvesni -- visa tokia energija nematomom persiduoda kitiems ir be jokių prievartavimų ar kitokių kišimųsi paveikia aplinkinius.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 18:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
dukryte (3m) kelia nerima.

o kasos fermentus tikrinai? alergija visuomet rodo kasos susilpnejima, o kasa- gyvybes vartai, regulioja ir itakoja praktiskai viso maisto pasisavinima, mineralu, vitaminu ir t.t.

kas del saldainiu- as tai kategoriskai juos is vaiko raciono isbraukciau ir gaminciau zaliavlgiskus ar bent jau pseudozaliavalgiskus- su dz.vaisiais, kakava (nors ir nezalia), seklo ir riesutais. nebus cia, aisku, pats sveikiausiaas varinatas, bet kaip laikinoji priemone tai tiks. manau, kad trauka saldumynams- ne vien iprocio prie saldaus skonio klausimas, bet baisiausia tai komerciniuose saldumynuose esanti chemija, kuri yra toksiska, ir kaip visi toksinai, sukelia priklausomybe.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 21:48 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oi tai saldainiai seniai isbraukti, kaip ir visokie sausainiai, saldus jogurtai ir panasus. Net iki zaliavalgystes nebuvo leidziama.
Augustai, is tiesu tai net nezinau kaip paaiskint. Realiai as ir nebuvau labai nusiteikusi vaiku verst greitai pakeist mityba, bet laiko stoka viska itakoja. Na gaminu as sau ir vyrui kazka, o vaikams dar kazka. Tai tu gaminimu gaunasi tiek daug, kad realiai nesigauna is virtuves iseit, tad savo patogumui ir pradejau siulyt vaikams viska, ka valgau pati, beto isitikinus esu, kad taip sveikiau. Beto iki siol musu patiekalai buvo itin nesveiki, beveik visi kepti ant keptuves arba orkaiteje arba/ir dauguma saldus ir miltiniai. O sveikesniu patiekalu gaminti man reikia mokytis, kaip ir zaliavalgisku. Gan daug laiko susigaista, kol bandau kazka zaliavalgisko islauzt, nes prioritetas, o virtiems patiekalams vat ir lieka maziau laiko eksperimentuot. Na tai viska sudejus ir gavosi, kad vaikai pakeite meniu gana smarkiai. Na ir valgo labai neliudedami, nors visi zaliavalgiski dalykai jiems neskanus, bet jau dabar pastebiu, kad ir seniau buve patiekalai darosi neskanus. Bet didelio psichologinio diskomforto lyg ir nepastebiu juose.
Jelena, o kaip patikrint kasos fermentus? Cia is kraujo, ar kaip? Na del kasos tai tikrai visko gali but. Nors alergijas sieja ir su kepenu uzterstumu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 09:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Jelena, o kaip patikrint kasos fermentus? Cia is kraujo, ar kaip? Na del kasos tai tikrai visko gali but. Nors alergijas sieja ir su kepenu uzterstumu.

biocheminis kraujo tyrimas daromas, "specai" zino, kokie konkreciai. as tai is kasos fermentu tik diastaze zinau :lol: kepenu fermentus taip pat tikrina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bal 2012, 11:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
dekui uz patarimus.
Dar viena situacija. Labai nusilpo jos imunitetas. Seniau budavo pasveiksta pirma arba visai nesuserga kai visi serga, o dabar visas menuo negali is slogu ir temperaturu issikapstyt. Detoksikacija??? Jinai jausdavo poreiki kitokiam maistui negu mes. Labai noredavo mesos, miltu ir saldumynu. Visi kiti seimoje visiskai neturedavo poreikio mesai. Na mesos ji dar siek tiek ir dabar valgo, bet ne kelis kartus per diena kaip seniau, o kelis kartus i savaite. Gal dar kur nors suo pakastas? Beto jos hemoglobinas visada budavo ant zemutines ribos, gal reiketu paziuret, kas darosi? Ir berimai ant viso kuno, tokiais smulkiais neraudonais iskilimais, ypac ant pilvo. Na bet is kitos puses, jinai buvo pradejusi labai skustis pilvo skausmais, pykinimais atsigulus. Tada padarem IMAGO, sako jos kepenys rizikos zonoje. Na, va, tai dabar jau tikrai neatsimenu, kada ji butu besiskundusi pilvo skausmais, tas dziugina. Bet turiu itarima, kad kazko jai visgi truksta...

Detoksikacija yra mistinis dalykas ir dažnai tai gali būti organizmo nepasirengimas pakeistą maistą suvirškinti. deja tai labai individualu ir mokaisi dažniausiai iš savo klaidų.

Maitinusis ir daugmaž normaliai, ir šlamštmaisčiu, ir perėjus "ant žalio", kai kurie žmonės viduriuoja dėl per daug ląstelienos ar per daug vaisių rūgščių, jei nebuvo pratę ir - kol prisitaiko. Svarbu nenusivažiuot iki rimtų komplikacijų tokių kaip gastritas, ar pralaidus žarnynas.
Jei maitinaisi šlamštu, tai tikrai prasidetoksikuoji, juolab kad žalias maistas aktyvesnis.

Bėrimas ir gi gali būti vadinamas detoksifikacija (mano senelis dzūkas, kai pavasarį nuo saulės paberdavo, sakydavo "žiemos nuda išeina):), o gal tai per didelių kai kurių maisto produktų kiekių netoleravimas?
Žinau žmogų, kurį pradėjo berti nuo 2 kart savaitėje valgomų po 100 gr riešutų.
Jų valgymą nutraukus, bėrimai išnyko. Negi vadinsi tai detoksifikacija ir "varysi" riešutus toliau?

Mano dabar 6 metų dukra irgi labai mėgdavo mėsą, tik mes virdavom, bei košes ir miltus, t.y kepinius.
Buvo atspariausia iš 3 vaikų, tačiau ir liko kol kas tokia ir pakeitus mitybą. Tačiau, perėjus ant beveik 80 proc žalios mitybos su (žaliais) pieno produktais, ilgai kankinosi pilvo pūtimais ir dujom. Stipris derinimas, tarpai tarp valgių nelabai padėjo.
Dabar po metų praėjo, bet nepasakyčiau nuo ko, praktiškai nieko nekeitėm žaliam ir retam virtam racione, tik pamažinom vaisių iki vieno saikingo rytinio valgymo, beveik negeria šviežio pieno, o varškės, ar sūrio gauna kiek nori ir kada nori, anksčiau stengdavausi ne kasdien.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute