Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Kitas
  Spausdinti

Re: Ligų gydymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Sau 2012, 20:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Taip, butent, kad apsipylimas saltu vandeniu! Net realiai nieko daugiau nereikia, mityba gali buti sh... ir jokio dienos rezimo nebuti. Bet vien apsipylimas saltu vandeniu veza visa imuniteta. Nu bet man misle... kaip? ... kaip reiketu tai padaryti... As net kojas pradedu apipylineti saltu ir blogai. Jau nakti kosa. Beto kazkodel rytais jam is viso labai salta. Idomu kodel. Nes man rytais yra silciausia. Salciausia vakarais.

Saltu dusu naudojausi daug daug metu. Ir per ta laika sirgau tik gal viena karta. O suradau si buda visiskai atsitiktinai - per blokada kai nebudavo karsto vandens pradejau maudytis po saltu. Ir stai stebuklas! :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 09:11 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Manau butu naivu tiketis, kad vien apsipylimais saltu vandeniu isspresime visas problemas. Nenoreciau isskirti kas svarbiau, dienos rezimas, fizinis aktyvumas, mityba ar dar kazkas. Jei viena grandis bus nesutvarkyta, anksciau ar veliau prasides didesnes ar mazesnes problemos. Prioriteta skiriu dienos rezimui. Toli pavyzdziu ieskoti nereikia. Viskas gamtoje. Kaip pavyzdi, paimkime betkuri gyvuna. Jie visada eina miegoti tam tikru laiku ir keliasi visada tuo paciu metu. Yra atlikta daug bandymu, kai gyvunu miega prailgindavo, sutrumpindavo, paankstindavo ar pavelindavo. Rezultatai sokiruojantys, gyvunai neisgyvendavo. Kaip zmones tempia nezinau. Pats didziausias sveikatos gadinimas naktiniai darbai, kada diena pakeiciama naktimi. Bet ne ka maziau kenkiame ir tuomet, kada einame miegoti netinkamu laiku ir dar sumastome ko nors suvalgyti nakti. Kiekvienas organas ilsisi tam tikru paros metu, dauguma ju ilsisis nakti, miego metu. Zmones dabar eina miegoti 24 val., tai tapo norma. O kol uzmiega, tai ir 1val. buna. Organizmas pasiilsi tik nuo 21val. iki 2val., tai pacios vertingiausios valandos. Realiai tik ju ir uztektu. Jeigu to nesilaikome, tai paprasciausias saves kankinimas ir nuolatinis nuovargis. Cia paprasciausias gamtos ir paros ritmas. Vien jo laikymasis suteiktu daug energijos ir sveikatos. Pastebekite, kaip jauciates, kai esate neissimiegojusi, nepades nei joks valgis, nei saltas dusas, na nebent keliom valandom. Zmones tik atsikele puola kavos virtis, nes net po nakties, kada turetu buti pailseje, atsigave, jauciasi isvarge ir truksta energijos. Tai nera normalu, nera naturalu.
Su mityba taip pat. Jeigu desime i savo vidu bet ka, atsiras problemu. Ir jokie apsipylimai saltu vandeniu to nekompensuos. Netinkamas ir siais laikais, kartais net nevalgomas, maistas, netinkamai paruostas, netinkamu kombinaciju ar netinkamu metu, kenkia.
Lygiai taip pat su fiziniu aktyvumu. Net jei laikysimes dienos rezimo, sveikos mitybos, o visiskai nejudesime, kas jau daugeliui siuolaikiniu miesto zmoniu yra normalu (kada visas fizinis aktyvumas yra nuejimas iki automobilio ar transporto stoteles ir atgal :))), tai velgi atsiras sveikatos problemu. Zmogus i diena turetu nueiti 10km. Atrodo daug?
Tai cia tik trys, bet pagrindiniai dalykai, be kuriu nebus sveikatos.
Ir yra dar daug kitu. Pvz. saules sviesa. Tik dabar pradejo mokslininkai tirti ir atrasti daug naudingu dalyku joje ir kiek ji mums suteikia, tai toli grazu ne tik vit.D. Todel bukime joje kuo daugiau ir neslepkime akiu, po tamsiais akiniais. Nepamirskime svaraus, gelo, strukturizuoto vandens. Gryno oro.
Be fizinio kuna yra ir subtilesniu dalyku. Reiktu ir jais pasirupinti. Ir tai neatssiejama, fizinis kunas su tuo susijes. Neigiamos emocijos, stresas kenkia ne maziau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 13:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura, taip viskas teisingai. Bet mano vaikui tas neaktualu. Jis kaip laikrodukas. Visada uzmiega tuo paciu metu ir keliasi tuo paciu. O kaip kitaip, jeigu i mokykla reikia.Bet ir atostogu metu jo rezimas naturaliai nesugriuva. Jis visvien anksti keliasi. Ir jam nera dar jokiu ypatingu pareigu, kad reiketu naktim kazka daryt. Sportuoti jis irgi sportuoja kai labai neissisirges, lanko treniruotes. Na gal tik rytais nesportuojam, cia jau ne nuo jo priklauso, bet nuo suaugusiuju, kurie turi rodyt pavyzdi visu pirma. Na maista mes irgi dabar smarkiai pakeite bet gal cia dar siek tiek reiketu padirbeti, ziuresim. Grudinimas tikrai neisspres alergiju ir zarnyno problemu, bet tikrai issprestu atsparumo persalimams, virusams ir bakterijoms problemas bent jau laikinai. Esu tuo isitikinusi 100%. O kai bent viena problema butu isspresta, tai lengviau spresti ir kitas. Nu gali kaip nori zarnyna gydyt, bet jeigu ne reciau kaip kas metai geria antibijotikus, tai kaip jis ten gali susinormalizuot.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 13:47 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na cia taikiau, gal ne konkreciai jums ar jusu vaikui, tiesiog bendrai parasiau, kad visi sie dalykai svarbus. O pasakyt del ko alergijos ar kokie kiti negalavimai, isties yra sudetinga. Manau jus einate teisingu keliu ir reikia kiek daugiau laiko, kad ivyktu pokyciai. Nes vien jau sutvarkius mityba, organizmas kazkiek apsivalo, pradzioje gali net pablogeti, bet tai bus tiesiog ismesti susikaupe toksinai i kraujotaka. Su grudinimusi apsipilant saltu vendeniu, jei per staigiai tai darysite, taip pat gali laikinai pablogeti sveikata. Bet is vienos puses gal net ir gerai, zinosite kuris organas silpnesnis, galite net persalti ar susloguoti, tai velgi bus paprasciais detoksas, kuri "prasirgus" pasijusite geriau. Visi persalimai tai apsivalymas, tik svarbu ju "negydyti" cheminiais vaistasi, o tuo metu organizmui stengtis padeti, pagreitinti procesa.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 16:33 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Nu ka is tikruju kazkas bande tas urinos klizmas? Nu ka as zinau virti kol isgaruos.... , juk ir neverdant kvapas antitinkamas. Jeigu kas pamirsta tuoleta nuleist, uzeini ir smirda. O cia kokia valanda pavirsus kol isgaruos :shock: :shock: :shock: :shock: .... paskui uzeini ir pas tave namie toks kvapas, namu jaukus :roll: :roll: kvapas. Ir paskui toje virtuveje sau ramiai verdu valgyt... Reiketu nebent lauke ant lauzo toki patiekala gamint.
Nu gerai, apie virima, tai jau nebekalbu, bet ir neverdant gi pora kartu neapsivemus manau tokios proceduros neimanoma padaryt. Nu ar tikrai kazkas bande? Ar cia mano vaizduote gal per laki.

Jei kurį laiką nebevalgote gyvulinės kilmės produktų,- šlapimas nustoja smirdėti, o jei nevartojate, ar bent jau žymiai sumažinate suvartojamos druskos kiekį,- nebėra tokio stipraus karčiai sūraus skonio. Bent jau tokia mano patirtis. Tada galima jau ir nebevemti :D . O virti klizmoms tai geriausia balkone ar lauke,- neprakvimpa namai. Tokia klizma labai "stipri", pradžioje ją sunku ilgiau išlaikyti viduje, net jaučiamas "užkaitimas" pilvo dalyje. Efektas tokio valymosi (tik aišku, ne vienkartinio ir derinant su mityba) nerealus :) .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 17:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

heheh zalias kurmi prajuokinai. Nors, tiesa sakant, pirma kart suzinojus apie urinos terapija man ir atrode slykstu. Bet klizmos yra klizmos, su urina zmones dar ne tokiu dalyku daro, pvz.: tepa viso kuno oda ir net geria! :)
O del slapimo kvapo ir spalvos, tai ji turi buti beveik kaip vandenukas, t.y. bespalve ir praktiskai bekvape. Kitu atveju kazkas negerai arba paprasciausiai mazai geriate vandens ar siaip skysciu. Paziurekite koks buna sveiko kudikio ar vaiko slapimas. Tikrai ne geltonos spalvos ir kvapo beveik nebuna.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 20:34 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

centifolia rašė:

Jei kurį laiką nebevalgote gyvulinės kilmės produktų,- šlapimas nustoja smirdėti, o jei nevartojate, ar bent jau žymiai sumažinate suvartojamos druskos kiekį,- nebėra tokio stipraus karčiai sūraus skonio. Bent jau tokia mano patirtis. Tada galima jau ir nebevemti :D . O virti klizmoms tai geriausia balkone ar lauke,- neprakvimpa namai. Tokia klizma labai "stipri", pradžioje ją sunku ilgiau išlaikyti viduje, net jaučiamas "užkaitimas" pilvo dalyje. Efektas tokio valymosi (tik aišku, ne vienkartinio ir derinant su mityba) nerealus :) .

Sūraus skonio? :shock: :shock: Kas gali žinoti šlapimo skonį. :P Nu bet teisingai sakot, mane pradžioje tokia mintis tikrai šokiravo. Bet kai pagalvoju, kiek pastangų man kainavo išvaryt kirmėles ir kiek mėnesių aš kankinausi... Jeigu būčiau žinojusi apie tokį būdą, manau būčiau visgi gal ir išbandžiusi. Bet dar viena mįslė iš kur gaut tiek daug šlapimo. Nu negi eit pas kaimynus skolintis :D :D Ir per kiek laiko nuo pasisiojimo galima jį laikyt. T.y. norėjau paklaust, jeigu aš jį sukaupčiau, tai kokio senumo jį dar galima naudot? Ten knygoje apie jo šviežumą nieko nėra pasakyta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 21:40 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
gal kam bus idomi si info????man pasidare idomu, tai tarsi bioenergetiko akis, tik kad radiacijos gauna tiriamasis.Informacija užsienio kalbomis apie 3D Metatron 4025 Clinical aparatūrą su "METAPATHIAGRCLINICAL" programa, skirtą trimatei detaliai pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinei biorezonansinei diagnostikai:

Anglų kalba apie šią diagnostiką, jos galimybes, tikslumą ir privalumus g...alite pasiskaityti čia:

http://www.uk.metatron-nls.ru/main.php?id=24

Rusų kalba apie šią diagnostiką, jos galimybes, tikslumą ir privalumus galite pasiskaityti čia:

http://www.metatron-nls.ru/main.php?id=23

http://www.metatron-nls.ru/main.php?id=22

Vokiečių kalba apie šią diagnostiką, jos galimybes, tikslumą ir privalumus galite pasiskaityti čia:
http://www.de.metatron-nls.ru/main.php?id=24

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Sau 2012, 11:52 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Bet dar viena mįslė iš kur gaut tiek daug šlapimo. Nu negi eit pas kaimynus skolintis :D :D Ir per kiek laiko nuo pasisiojimo galima jį laikyt. T.y. norėjau paklaust, jeigu aš jį sukaupčiau, tai kokio senumo jį dar galima naudot? Ten knygoje apie jo šviežumą nieko nėra pasakyta.

Pakanka per vieną parą surinkto šlapimo, jei norite jį kaitinti ir garinti. Galite naudoti ir kitų žmonių šlapimą, ypač savo vaikų. Kaimynų atvejis - labai extra, kai mirtis į akis žiūri :shock:
Garinto šlapimo klizmai pakanka visai nedaug,- iki 150-200ml, t.y. iki 800ml šviežio šlapimo tikrai galima surinkti :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Sau 2012, 16:09 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu ne... virinti tai as nevirinsiu nebent kazkas labai extra :shock: Bet isbandziau su nevirintu karteli. Kiek ten jo buvo, tiek buvo gerai... Tai va gal labai dziaugtis dar ankstoka, bet kol kas labai labai didelis pagerejimas! Sveiki zmones jauciau palengvejima, o as atvirksciai buvau labai pavargus. Atsigavau po pietu. Bet nepaisant to, su zarnynu tikrai geriau. Nebelakstau tiek kartu i tuoleta ir nebepucia taip baisiai pilvo, gal tik vakarais dabar, kai seniau visa diena. Ten aisku gan ilgas kursas aprasytas, nezinau, ar man tiek bus laiko ir palankios aplinkybes, bet bent jau dabar as zinau kazkoki buda, kaip galima gydytis zarnyna! Super!

Bet va gaila, kad pagriuvo mano planelis vos pradetas laikinai. Dukryte susirgo Rotu (greiciausiai). Nu kada gi pagaliau tos nelaimingos ligos pasitrauks! Ir tai ivyko po musu antro bandymo grudintis. :cry: Anksciau irgi vaikai Rotu sirgdavo, bet dukryte gana ilgai atsigavinedavo. O as neturiu jokio supratimo kaip vel subalansuot virskinima po vemimu. Ar duot musu iprasta zalia maista, ar kaip tik blogai? Jinai aisku jo nenori. Malachovas raso, kad po sant proslanos reikia valgyt ryzius ir virtas morkas. Mano vaikas tai tu ryziu tris saukstus suvalge, reikalauja sumustiniu :| Ar tas virusas nemegsta kokios nors tai terpes? Gal kazka zinot?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Sau 2012, 17:34 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Visi virusai megsta rugscia terpe ir nepakencia sarmingos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Sau 2012, 19:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man tie visokie sarmai ir rugstys buvo naujas dalykas. O ar as gerai suprantu, kad ta terpe kuri vadinama "sarmine" is tiesu yra rugsti tikriausiai jeigu ragavimu kalbant? Nu nes matosi, jog visi dalykai, kurie yra vienaip ar kitaip rugstus sakoma, kad sarmina organizma. Kai mes pradejom valgyti daug zaliu vaisiu ir darzoviu tiek pas vaikus, tiek pas mane jauciasi visokie grauzimai gleivinese. Cia tikriausiai normalu?
O ko bijo bakterijos?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Sau 2012, 13:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
Visi virusai megsta rugscia terpe ir nepakencia sarmingos.

man taip pat sunku susigaudyt, kas tas šarmas, o kas rūgštis?
Žalias kurmi, pagal ką Tu gydaisi?Man labai rūpi, nes visus Tavo postus skaitau ir labai džiaugiuosi dėl pagerėjimo!!!Linkiu pilnai pasveikti!!!!Tiek Tau, tiek vaikeliams :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Sau 2012, 14:10 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na su rugsciu skoniu, tai man rodos cia nieko bendra neturi. Zmogaus organizme svarbiausias kraujo ph. Nukrypimai nuo normos, net mazi, keicia elektrocheminius procesus. Organizmas, kiek isgaledamas, syengiasi palaikyti kuo normalesne kraujo ph, bet del to kencia kiti organai. kad neutralizuoti susikaupusią rūgštį organizmas
"iš kaulų ir kitų gyvybiškai svarbių organų ima šarminius
mineralus – kalcį, magnį, kalį ir kt. Taip pat yra manoma, kad
organizmas gaminą cholesterolį ir dėl to, kad jis apsaugotų nuo
organizme cirkuliuojančios perteklinės rūgšties. Taip pat yra viena iš priežasčių kodėl siaurėja kraujagyslės.
Perteklinę rūgštis yra atidedama į įvairius organus - riebalų
forma. Yra manoma kad žemas ph skatina trigliceridų gamybą(kraujyje
esanti riebalų forma, kurie vėliau atsiduria ant jūsų juosmens,
šlaunų, kraujagyslių sienelių ir kitų kūno organų. Taip
riebalų kaupimas taip pat šiek tiek padeda neutralizuoti ph –
todėl šiandieną tiek daug viršsvorio turinčių žmonių. Ir dėl
to labai sunkų tų riebalų atsikratyti. Todėl norint lieknėti
vienas pirmųjų dalykų kurį reikia padaryti – normalizuoti ph.
Yra daug atveju kai žmonės subalansavę ph sugebėjo lengvai ir per
trumpą laiką atsikratyti perteklinių kilogramų.

Dar viena
vieta kur yra kaupiama perteklinė rūgštis – sąnariai ir jų
ligos – artritas, podagra ( tai artrito forma, kaip
rūgšties kristalai (normaliai turėtų būti pašalinami per
inkstus)renkasi sąnariuose ir taip sąnariai patinsta, tampa
skausmingi) ir kitos.
Nepaisant organizmo pastangų žmogui nieko nedarant su laiku organizmas išsekina šarminius rezervus ir dėl to tarpląstelinis skystis ir
net kraujas tampa vis rūgštesnis. Tai labai paveikia ląstelių
funkciją – energijos gamybą ir dėl to žmonės jaučiasi pavargę
( tik pažvelkit aplinkui kiek daug žmonių šiandiena pastoviai
skundžiasi nuovargiu). Perteklinė rūgštis sumažina ląstelių
atsparumą ir tinkamo atsinaujino funkciją, bei sumažina deguonies
pristatymą į ląsteles. Mažas deguonies kiekis ląstelėse leidžia
veistis virusams ir bakterijoms (organizme sumažėjus deguonies kiekiui prislopinama imuninė sistema ir taip nebe sugebama atsiginti nuo infekcijų ). Rūgšti ir mažai deguonies turinti organizmo aplinka
labai palanki vėžinėms ląstelėms – visų vėžininkų ph yra
labai žemas ir organizmas yra labai ‘užsirūgštinęs’".
"Kas rūgština organizmą?
Norint
šarminti organizmą pirmiausia reikia atsisakyti ar bent sumažinti
organizmą rūgštinančius produktus - cukrus, balta duona ir baltų
miltų gaminiai, balti ryžiai, nesveiki riebalai (hidrogenizuoti –
margarinas, tepieji mišiniai, riebalai kuriuose vyrauja omega 6 –
sojos, saulėgrąžų, kukurūzų aliejai), gyvulinės kilmės
baltymai(vartoti saikingai, ar kurį laiką iš viso nevartoti) –
mėsa, pieno produktai. Organizmą labai rūgština putojantys
gėrimai (jų ph yra apie 2), kava, alkoholis, energetiniai gėrimai.
Visų šių gėrimų reikia atsisakyti ir juos keisti vandeniu. Beje,
neutralizuoti stiklinės kavos ar kolos(joje esančią rūgštį)
reikia bent keturių stiklinių vandens.
Rūgštinantys mineralai yra šie: chloras, fosforas, jodas ir kt.
Organizmą rūgština įvairūs namuose naudojami chemikalai,
alergenai taip pat labai žemina ph ir todėl juos kiek galimą
reikia sumažinti.
Kas
šarmina organizmą

Organizmą labai šarmina švieži vaisiai ir daržovės ir tai
geriausias būdas palaikyti optimalų organizmo ph. Taip pat galima
vartoti geros kokybės šarminius mineralus – kalcį, magnį, kalį
ir MSM (methyl sulfonyl methane ) - tik nereikia maišyti organinės sieros su kai kuriuose
vaistuose randamos sieros.Vartojant papildu reikia vartoti tik geros kokybes, nes 90% rinkoje esančių papildų neturi jokios naudos. Esu parašęs straipsnį apie papildus. Jei norit kokybės papildus atsiųskit emailą
Citrinos
taip pat šarmina?
Daugelis žmonių klaidingai mano ,kad citrinos ir kiti rūgštų
skonį turintys vaisiai(apelsinai, pomidorai (gali būti
klasifikuojamas ir kaip daržovė) rūgština organizmą , visi jie
yra virškinami šarminėje terpėje ir todėl faktiškai labai
šarmina. Bet per daug rūgščių (citrusinių) vaisių valgyti
nereikėtų, nes taip galite pakenkti dantims.
Gylus
kvėpavimas šalina rūgštį
Gylus ir lėtas kvėpavimas padeda normalizuoti kūno ph, nes giliai
kvėpuojant organizmas gauna daugiau deguonies ir tai pagreitina
rūgšties šalinimą iš organizmo. Taip pat per plaučius pašalinami vandenilio protonai, kurie rūgština organizmą. Todėl labai patartina daryti
kvėpavimo pratimus, ypač gerai atvirame gryname ore. Lėtas ir
gylus kvėpavimas padeda nusiraminti ir neutralizuoti streso sukeltus
pašalinius efektus(pagreitėjęs širdies ritmas, padidėjęs kraujo
spaudimas ir kt.)"

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Sau 2012, 14:14 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Be to kiekvieno organo ph yra skrtingas. Ir ji taip pat gali uzrugsteti. Kad ir burnos seilu ph yra tam tikras, jeigu ten nepakanka rugsties, bus maziau sunaikinami mikrobai ir bus palankesne terpe jiem veistis. Net odos ph yra tam tikras, kad apsisaugotu nuo visokiu odos ligu.
Siaip pagrinde visos darzoves, ypac zalios spalvos organizma sarmina, beveik visi vaisiai taip pat net ir rugstaus skonio.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Sau 2012, 17:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura, labai ačiū!!!
Man jau aiškėja viskas :)

Bet žinote, ką aš pastebėjau visų pirma kai nustojau valgyti mėsą?...kad priaugau svorio, žinoma, labai nedaug, ko niekada negalėjau padaryti, nes esu lieknutė labai, tai man kaip irreikėjo tų kelių kg., nes vis girdėdavau, kad esu visa "perkarusi", žinoma, dabar jaučiuosi keistokai, nes atrodo jaučiu tą svorį gerokai, nors esu 171cm ūgio ir sveriu 55kg. man atrodo kad jau per daug, nes neesu prie to pripratusi..Tai vat, man įdomu - kodėl taip nutiko????? Ar čia gerai, ar negerai...??
Kol kas valgau tik žuvį, būna, kad ir mėsa susigundau, bet iš ties l.l. retai..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Sau 2012, 11:25 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:

Bet žinote, ką aš pastebėjau visų pirma kai nustojau valgyti mėsą?...kad priaugau svorio, žinoma, labai nedaug, ko niekada negalėjau padaryti, nes esu lieknutė labai, tai man kaip irreikėjo tų kelių kg., nes vis girdėdavau, kad esu visa "perkarusi", žinoma, dabar jaučiuosi keistokai, nes atrodo jaučiu tą svorį gerokai, nors esu 171cm ūgio ir sveriu 55kg.

Turbūt organizmo ląstelės išsivalė ir pagerėjo maistingųjų medžiagų įsisavinimas. Svoris auga iki tokio lygio, kuris palaiko gerą sveikatą. Sveikinu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Sau 2012, 14:19 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Minija, sunku pasakyti, kaip supratau jus nesate zaliavalge? Gal atsisakius mesos, daugiau valgote miltiniu produktu? Vien mesos atsisakymas, dar nera ejimas sveikatos link. Labai svarbu kuo ja keiciate. Yra tikrai daug vegetaru, kuriu mityba yra labai nesveika, ir yra nemazai visavalgiu, kurie valgo labai sveikai ir suderintai.
O siaip, esu daug kur skaiciusi ir is zmoniu patirciu girdejusi, kad valagnt zaliai, ne trumpa laika, bent jau pusmeti, metus (kiekvienam individualiai) apsivalo organizmas ir zmogaus kunas pasidaro tokio sudejimo, koki jam gamta dave. Per didelis liesumas irgi nera geros sveikatos rodiklis. Tai gal jau cia ir yra tie pokyciai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Sau 2012, 14:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ačiū, už atsakymus.
Ne, žaliavalgė neesu, bet ir nevalgau visko iš eilės.
Stengiuosi maitintis sveiku maistu.
Vengiu cukraus, miltų, mėsos, visų tų makaronų, įv. nesamoningų gėrimų ir t.t. Mano racione daug daržovių, vaisų, košių, čia pagr. mano maistas.
Galbūt taip man sureguliavo organizmas, nes nuolat iš visų pusių girdėdavau, kad esu per kūda..
Tikiuosi, kad tas svorio poraugimas - geras ženklas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Sau 2012, 19:11 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
labas visiems:) as cia toki klausimeli turiu, gal toki nestandartiska ir is vis, gal, niekam neidomu....turiu toki pastebejima, gal kas su tuo yr susidure?kaip rasiau turiu suni, didelis, kilu kaim mano tik sunkesne 65kg.tai va rasiau, kad mano kalaite kartais pabadauja, ir va dar veinas toks zieminis pastebejimas, kai ja paleidziu is valjero , jinai pirmu taikiniu lekia i angliu sandeluka ir grauzia anglis, argi tos anglys nera kenksmingos?na jei suo eda gal nes, bet va , maniau, kad tos pramonines anglys kenksmingos ar supiltos kazkuom,.tai va gal nerisliai cia parasiau, bet va gal kas domejotes sios anglies, kuria kurename namus , sudetimi?gal vis del to ja pravartu kam nors panaudot?nebutinai intro....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Sau 2012, 20:46 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na zmones geria anglies tabletes kai apsinuodija, jos sutraukia toksinus. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Sau 2012, 09:40 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Specialiai tos anglys nėra pilamos su niekuo, bet ir neišdeginamos taip, kad tiktų maistui. Viskas ten su jom gerai, bet neatitinka žmogui skirtų mitybos standartų. Jei būtų chemija, šuo neėstų. Bet čia tik spėjimas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Sau 2012, 17:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

-Minija- rašė:
Laura, labai ačiū!!!
Man jau aiškėja viskas :)

Bet žinote, ką aš pastebėjau visų pirma kai nustojau valgyti mėsą?...kad priaugau svorio, žinoma, labai nedaug, ko niekada negalėjau padaryti, nes esu lieknutė labai, tai man kaip irreikėjo tų kelių kg., nes vis girdėdavau, kad esu visa "perkarusi", žinoma, dabar jaučiuosi keistokai, nes atrodo jaučiu tą svorį gerokai, nors esu 171cm ūgio ir sveriu 55kg. man atrodo kad jau per daug, nes neesu prie to pripratusi..Tai vat, man įdomu - kodėl taip nutiko????? Ar čia gerai, ar negerai...??
Kol kas valgau tik žuvį, būna, kad ir mėsa susigundau, bet iš ties l.l. retai..

Jau džiaugiausi forume, bet po kažkur metų žalios neveganiškos mitybos su pieno produktais ir tryniais, o pirmą žiemą trupučiu lašinukų (pagaliau mečiau jau metai, valio) man, netgi žindant, priaugo svoris (172 cm, 58 kg, būdavo stabiliai 54 kg). Čia normalizuotas - po apsilankymo tualete iš ryto :roll: kadangi to norėjau, laikau pozityviu pasiekimu ir žalio maisto įtaka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Sau 2012, 12:27 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai vat, aš taip pat taip manau, kad čia - geras ženklas. Plius pradėjau tikrai geriau miegoti, stengiuosi bet kur ir bet kada galvoti, ką valgyti, o ko ne, kas sveika, kas ne..

Tiesa, dar noriu paklausti.
Ant akies "išdygo" užvakar diiiidelisss miežis, vaistinėj sakė, kad čia taip būna dėl silpno imuniteto, kažkokio vidinio užkrėtimo, dėl B grupės vitaminų trūkumo ir t.t. Vaistų jokių nevartoju, imunitetas man regis, kaip tik stiprus, nepamenu net kada slogą normalią turėjau...tiesa, tas miežis tai kartojasi, pernai du tokius turėjau..Galvoju, gal čia irgi susiję, gal valosi organizmas?Ką patartumėt daryt, ką Jūs darytumėt, kur daugiausiai tų B grupės vitaminų yra?Lešiuose berods kažkas minėjo kažkada... :roll:

Ir kaip geriausiai kelti imunitetą 4m. vaikui, mano mažoji snargliuojai ištisai, būna pakosėja, nors atrodo l. jau saugom, niekaip nesuprantu kodėl?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Sau 2012, 17:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Senovinis receptas - miezius gydyt zaliu tryniu, i vidu aisku :) Taip, tai B grupe.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 414 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute