Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
  Spausdinti

Re: Teigiami pokyčiai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Lie 2011, 17:11 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Sveiki,
Žaliavalgiauju dar tik penkta diena, bet pakolei labiausiai pasireiškė tik tokia savotiška nestabilumo būsena, į viską reaguoju pernelyg smarkiai ir neadekvačiai. :) Tik gerai tai, kad jokia neigiama emocija ilgai neužsilieka, užsiplieskia ir dingsta, nes išstumia entuziazmas kažką daryti, sužinoti ir tiesiog nesedėti vietoj. :) Taigi atsirado ir daug daug energijos. :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 11 Lie 2011, 17:46 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
sveiki, nepilną žaliavalgystę (70 procentų) praktikuoju jau pusmetį. tačiau kai perėjau ant 100 procentų, tai penktą dieną atostogaudama irgi turėjau tiek energijos, kad jau nebegalėjau eiti, tik bėgdavau visur. per šitą pusmetį numečiau apie 15 kilogramų ir dabar pirmąkart gyvenime išdrįsau nusipirkti dviejų dalių maudymosi kostiumėlį. natūraliai pradėjo traukti prie natūralių medžiagų, t. y. medvilnės, pagaliau apsipręndžiau naudoti daugkartines sauskelnes. nežinau ar nuo to, bet labai paaštrėjo nuojauta :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2011, 19:04 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

na aš dar nesu 100 proc žaliavalgė, bet kai tik turiu galimybes valgau žalią maistą. Taigi akivaizdūs pokyčiai per mėnesi praterioti keli kilogramai (truputi išsigandau, kad per daug, tai pradėjau daugiau sėklų ir kitų kaloringesnių dalykų valgyti), lengvumas, energijos padidėjimas. Anksčiau po pietų tik ir traukdavo numigti, o dabar galiu strikinėti, pilna energijos esu. :) Ir šiaip jaučiasi, kad žarnynas neapsunkintas, nes jeigu pavalgau kokio virto ar kepto maisto atrodo, kad sustoja visas virškinimas... tik va šiek tiek baisu žengti link 100 proc, nes mieste gyvenant ganėtinai sudėtinga tik žaliai maitintis. po dviejų savaičių veik žalios mitybos suvalgiau gabalėlį rūkyto kumpio pas močiutę kaime, tai iškart negera pasidarė, lyg skrandį apsinuodijus... tai čia toks minusas būtų, kuris truputį mane išgasdino :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2011, 22:39 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o gal pliusas, organizmas nebenori toleruoti tau netinkamo maisto :)
ramy rašė:
na aš dar nesu 100 proc žaliavalgė, bet kai tik turiu galimybes valgau žalią maistą. Taigi akivaizdūs pokyčiai per mėnesi praterioti keli kilogramai (truputi išsigandau, kad per daug, tai pradėjau daugiau sėklų ir kitų kaloringesnių dalykų valgyti), lengvumas, energijos padidėjimas. Anksčiau po pietų tik ir traukdavo numigti, o dabar galiu strikinėti, pilna energijos esu. :) Ir šiaip jaučiasi, kad žarnynas neapsunkintas, nes jeigu pavalgau kokio virto ar kepto maisto atrodo, kad sustoja visas virškinimas... tik va šiek tiek baisu žengti link 100 proc, nes mieste gyvenant ganėtinai sudėtinga tik žaliai maitintis. po dviejų savaičių veik žalios mitybos suvalgiau gabalėlį rūkyto kumpio pas močiutę kaime, tai iškart negera pasidarė, lyg skrandį apsinuodijus... tai čia toks minusas būtų, kuris truputį mane išgasdino :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2011, 10:47 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Juste, pliusas, kad organizmas pats jaučia ko jam norisi ir kas jam nesveika... o minusas iš tos pusės, kad paskum net į svecius pas drauges nebus kaip eit, nes jos visavalgės kolei kas... :) ar pas močiutę grįžt, kuri tokių "velnio išmislų" išvis nesupranta :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2011, 11:48 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš manau kai nori viskas įmanoma. Juk jei draugai rūko, o tu nerūkai, nesijauti dėl to nepatogiai. Pas drauges galima nusinešti kokį skanų savo patiekalą ir jas pavaišinti, močiutė manau irgi ilgainiui suprastų tavo maitinimosi būdą, juk dėlto jautiesi sveika ir pilna jėgų. Mane irgi sunkiai priemė šeima ir ypač giminės, tad pagalvojau, kad kol jausiuos visiškai stipri atsispirti pagundoms, ilgam į svečius nevažiuosiu. Ta prasme ilgiau nei vienai dienai. Mama, kuri buvo aršiausia mano kritikė dėl žaliavalgystės neseniai pradėjo gerti su manimi žaliuosius kokteilius. tiesiog šiaip savaime. Draugai, kurie taip pat sakė, kad man bus blogai, nes aš maitinu, vaikas negaus baltymų ir t.t, dabar jau patys pradeda šnekėti apie sveikesnę mitybą. Tereikia truputį kantrybės, tikėjimo, juk pasaulio nepakeisi per vieną dieną, bet reikia pradėti nuo savęs.
Aš neseniai buvau išvažiavusi savaitei pas gimines, kur teko būti šalia kitaip besimaitinančių, tad labai tave suprantu. jei kiti žmonės nepriima tavo naujų mitybos įpročių, svarbiausia, kad tu pati save priimtum ir kitus žmones su jų mitybos įpročiais. man šis etapas buvo sunkiausias. Reikia duoti kitiems apsiprasti su naujais tavo maitinimosi įpročiais, ir aš tikiu, kad viskas bus gerai. Žinai netgi mano močiutės apsiprato. Viena vis dejuodavo sakydama, juste baik kūdintis, jau gana su tom dietom, o aš vis sakydavau,kad tai ne dieta, o tiesiog kitoks maitinimosi būdas. Neseniai buvo atvažiavusi mano krikštomama ir sėdėjom su močiute prie vieno stalo, ir aš jaučiausi pakankamai ramiai, norsnieko iš ten nevalgiau. Buvo vaisių, bet tiesiog jaučiau,kad tos egzotikos nenoriu. Pasiūlė man ką nors paimti, pasakiau,kad nenoriu, tuo ir baigėsi, ir mes toliau smagiai bendravom. Maistas yra tik priemonė, kad bendrauti būtų smagiau, bet ne esmnis dalykas, tad noriu padrąsinti, kad viskas bus gerai ;)
ramy rašė:
Juste, pliusas, kad organizmas pats jaučia ko jam norisi ir kas jam nesveika... o minusas iš tos pusės, kad paskum net į svecius pas drauges nebus kaip eit, nes jos visavalgės kolei kas... :) ar pas močiutę grįžt, kuri tokių "velnio išmislų" išvis nesupranta :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2011, 13:42 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai padeda per daug nesiafisuoti ir kitiem neskelbti, kad maitinates kitaip, kad to ar ano nevalgote. As gal kelis metus niekam nesakiau, apart vyra ir tevus ir niekas per daug neklausinejo ir nesidomejo. Tiesiog susitinki su draugais, su giminem ir nevalgai to ko nenori, jei kas paklausia, sakai: nenoriu, esu nealkana, dabar norisi darzoviu, vaisiu, sis maistas man per sunkus, arba pusryciam, vakarienei valgau lengvesni maista ir t.t. ir pan. nes labai daznai sakyti kitiem, kad pakeitei mityba, kad nebevalgai to ir ano ir po to dar ilgai aiskinti, diskutuoti kodel toks mitybos budas geresnis atima daug laiko ir mazai duoda naudos. Vel gi tai priklauso nuo zmogaus, juk daznai matosi iskart, kad tas zmogus,nors ir artimas-nesupras, tai kartais net neverta del to ausinti burnos. As apie pakeista mityba ir jos nauda sneku tik su zmonem, kuriem tai bus naudinga ir kurie galbut patys rysis kazka keisti. Tik tada ir as busiu suprasta ir kitiem bus naudos. Daznai daug lengviau atsisakyti kazko maisto pasakant tiesiog NENORIU, o ir patys zmones daznai sedintys ir valgantys kartu prie stalo net nepastebi, kad as kazko nevalgau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2011, 14:13 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

pritariu, aš tiesą sakant irgi visiems nesiafišuoju, tik patiem artimiausiem draugam, giminėm.
Laura rašė:
Labai padeda per daug nesiafisuoti ir kitiem neskelbti, kad maitinates kitaip, kad to ar ano nevalgote. As gal kelis metus niekam nesakiau, apart vyra ir tevus ir niekas per daug neklausinejo ir nesidomejo. Tiesiog susitinki su draugais, su giminem ir nevalgai to ko nenori, jei kas paklausia, sakai: nenoriu, esu nealkana, dabar norisi darzoviu, vaisiu, sis maistas man per sunkus, arba pusryciam, vakarienei valgau lengvesni maista ir t.t. ir pan. nes labai daznai sakyti kitiem, kad pakeitei mityba, kad nebevalgai to ir ano ir po to dar ilgai aiskinti, diskutuoti kodel toks mitybos budas geresnis atima daug laiko ir mazai duoda naudos. Vel gi tai priklauso nuo zmogaus, juk daznai matosi iskart, kad tas zmogus,nors ir artimas-nesupras, tai kartais net neverta del to ausinti burnos. As apie pakeista mityba ir jos nauda sneku tik su zmonem, kuriem tai bus naudinga ir kurie galbut patys rysis kazka keisti. Tik tada ir as busiu suprasta ir kitiem bus naudos. Daznai daug lengviau atsisakyti kazko maisto pasakant tiesiog NENORIU, o ir patys zmones daznai sedintys ir valgantys kartu prie stalo net nepastebi, kad as kazko nevalgau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2011, 21:50 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As kai Laura elgiausi gal savaite, nes buvai perskaicius ka tik knyga apie zalia mityba,bet vienai sunku labai,slepiau nuo kitu kad bet ko nevalgau, niekas net nepastebejo, bet jau susigundziau ant nesamoniu: lasisos skardinese pikantiskame padaze, bare kijevo kotleto, kepsnio ir t.t... dabar gailiuosi, svoris augt pradejo. gal 2 kg priaugau. zadu i pajuri vaziuot net nezinau ka reikes daryt, ka baruose valgyt, ten salotos turbut is atveztiniu darzoviu ir t.t... zodziu sunku zaliavalgiauti, kai nera tokiu bariuku ekologisku ir palaikomosios komandos, valios ir t.t... gal reikia kita knyga nusipirkt, girdejau dar kita isleido Butenko, gal ji bus tas stimulas naujas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2011, 22:33 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

galbūt, man buvo naujas stimulas, iš naujo atradau žaliųjų kokteilių jėgą.
Karina rašė:
As kai Laura elgiausi gal savaite, nes buvai perskaicius ka tik knyga apie zalia mityba,bet vienai sunku labai,slepiau nuo kitu kad bet ko nevalgau, niekas net nepastebejo, bet jau susigundziau ant nesamoniu: lasisos skardinese pikantiskame padaze, bare kijevo kotleto, kepsnio ir t.t... dabar gailiuosi, svoris augt pradejo. gal 2 kg priaugau. zadu i pajuri vaziuot net nezinau ka reikes daryt, ka baruose valgyt, ten salotos turbut is atveztiniu darzoviu ir t.t... zodziu sunku zaliavalgiauti, kai nera tokiu bariuku ekologisku ir palaikomosios komandos, valios ir t.t... gal reikia kita knyga nusipirkt, girdejau dar kita isleido Butenko, gal ji bus tas stimulas naujas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 10:24 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

daiginau migdolus, tai apgliaumijo, prarugo, sezama -irgi tas pats, manau seklos ir riesutai gyvybes 0. todel zuvi valgau, manau iskepus yra baltimu ir geru medziagu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 13:37 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Karina, manot kepant atsiranda baltymai ir kitos geros medziagos? Visu pirma baltymai jau buna, ir jie kepant ar verdant, ar dar kaip nors apdorojant maista tikrai papildomai nebeatsiranda, o jie kaip tik denaturuoja (pasikeicia) jau prie 40 laipsniu temperaturos. Del ko zmogui taip pat pavojinga auksta temperatura. Jie pasidaro svetimi, organizmas ju nebeatpazysta ir reaguoja kaip i svetimkuni, su kuriuo reikia kovoti, ji neutralizuoti ir pasalinti is organizmo. Taks procesas, ypac nuolatinis, kada daznai valgomas toks maistas, labai alina, vargina organizma, kol galu gale po keliu desimciu metu priveda prie ligos. Vitaminai kaitinant maista taip pat zusta, gal ne visi, negaliu teigi, bet didzioji dalis. Jeigu norisi zuvies, galima ja marinuoti, sudyti, ar kitaip skaninti ir valgyti zalia. Pvz. lasisa. Kiausinius, pieno produktus taip pat, jeigu yra poreikis, reiktu valgyti zalius, nepakaitintus. Be to, kas liecia baltymus, tai ju tikrai zmogui daug nereikia, nebent jus daug dirbate fiziskai. Jeigu labai del ju pergyvenate ir jauciate ju trukuma, geras dalykas kanapiu baltymai, bet nezinau ar ju yra Lietuvoje, bet galima siustis is uzsienio ir vartoti tiesiog kaip maisto papilda.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 16:14 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tikrai fiziskai daug nedirbu tik tada kada noriu kaip pasportavima, teisybe parasei, atrodo zinau, bet vel pamirsau, atrodo gyventum kaime kur nera parduotuviu, nieko ir nereiketu, kai styrna varinetum laukais... ir sveika butum susiliejus su gamta.
pvz siandien sugriesinau baltos misraines prisivalgiau, susigundziau, mane traukia majonezas. kaip padaryti panasu padaza sveika?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 16:53 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kaip tik mačiau gyvo majonezo receptą: saulėgrąžų sėklos, vanduo, aliejus, druska, prieskoniai pagal skonį. Viską sumalti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 17:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai pra6au nuo topiko labai jau nenukrypti. Uz recept`- dekui :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lie 2011, 14:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aciu, pabandysiu pasidaryti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lie 2011, 08:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man atsirado daugiau energijos, žvalumo. Seniau buvau miegalė vos iš lovos išlipdavau p dabar keliuosi net savaitgaliais 5-6 val, nes gana norisi eiti, daryti kažką. Kas man labai keista pradėjau dainuoti, ko nedariau daugiau dvidešimties metų :) ištirpo lašinukai nuo pilvo.
maisto reikia tikrai daug mažiau nei seniau kai naudoju apdirbtą :) o energijos ir džiaugsmo nepalyginamai daugiau :) rekomenduoju. kas dar neužsikabinot susiraskit V. Zeland knygą ar seminarą kokį nete. Eisit tuo keliu pasišokinėdami :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lie 2011, 07:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš ir buvau vienu momentu labai pamėus dainuoti, pereidinėdama ant žaliavalgystės :D
Jurga rašė:
Man atsirado daugiau energijos, žvalumo. Seniau buvau miegalė vos iš lovos išlipdavau p dabar keliuosi net savaitgaliais 5-6 val, nes gana norisi eiti, daryti kažką. Kas man labai keista pradėjau dainuoti, ko nedariau daugiau dvidešimties metų :) ištirpo lašinukai nuo pilvo.
maisto reikia tikrai daug mažiau nei seniau kai naudoju apdirbtą :) o energijos ir džiaugsmo nepalyginamai daugiau :) rekomenduoju. kas dar neužsikabinot susiraskit V. Zeland knygą ar seminarą kokį nete. Eisit tuo keliu pasišokinėdami :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgp 2011, 04:39 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: JAV
Mieli zaliavalgiai : D as su tokiu ukisku klausimu - ar nebuvo jums taip nutike, kai pereiname laikotarpi suvalget ka nors tokio labai jau apdoroto, ypac vakare - o rytas pagiriomis nukrautas , jautiesi kaip plyta per galva gaves, sugniuzdytas, uztines ir paburkes kaip balandis su pilvu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Sau 2012, 12:33 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

patricijusvonpipiras rašė:
Mieli zaliavalgiai : D as su tokiu ukisku klausimu - ar nebuvo jums taip nutike, kai pereiname laikotarpi suvalget ka nors tokio labai jau apdoroto, ypac vakare - o rytas pagiriomis nukrautas , jautiesi kaip plyta per galva gaves, sugniuzdytas, uztines ir paburkes kaip balandis su pilvu.

Nors tema apie teigiamus pokyčius, bet... po Kalėdų keptos žuvytės ir pyragėlio ryte atsikėliau su trigubais maišeliais paakiuose.
Kol kas (2 mėn žaliavalgystės) teigiamų fizinių pokyčių ryškių nėra, vien tik krizės viena po kitos, bet aš priskiriu jas teigiamiems pokyčiams. Beje, išsivalė oda ir ant liežuvio nebėra apnašų. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Sau 2012, 15:47 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: miestas
Svorio kritimas, superine nuotaika.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 08:58 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

patricijusvonpipiras rašė:

nors ir nesu 100 proc zaliavalge, taciau jeigu suvalgau daugiau ivairesnio maisto kitas rytas buna labai pagiringas :lol: Po kaledu karstines (nors stalas buvo 70 proc zaliavalgiskas) antra diena buvo isbraukta is mano gyvenimo :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2012, 20:29 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kol kas dar tik pratinuosi prie zaliavalgystes - vos pora savaiciu, kaip stengiuosi atsisakyti iprasto maisto. Is pradziu buvo labai sunku, truks plys turejau gauti ko nors saldaus :lol: . Tuomet supratau, jog tikrai esu priklausoma nuo nesveiko maisto :cry: Taciau dabar jau darosi lengviau. Dingo virskinimo sutrikimai, sunkumo jausmas. Ne tik, kad nebenoriu iprastiniu saldumynu, mesos kvapas man pasidare bjaurus, net nesinori paziureti i ta puse (anksciau sakydavau, jog negaliu be jos gyventi). Dar kartais pasitaiko nukrypimu, taciau stengsiuosi ir tikiu, kad su laiku tapsiu 100% zaliavalge :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2013, 08:44 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki :) Gal aš čia ne į šitą temelę pataikiau. Įsiliejau ir aš į kol kas nepilną žaliavalgystę (70 % žaliavalgystė, 30 % natūrali mityba). Pradėjau jausti burnoje labai nemalonų skonį. Skonis toks lyg atrodo būčiau pakelį cigarečių surūkiusi (šiaip nerūkau). Labai nemalonus pojūtis. Ar čia tik sutapimas ar mano organizmas netaip sureagavo?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2013, 08:54 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gal cia taip organizmas valosi? Badaujant taip pat burnoj buna nemalonus skonis.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute