ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Teigiami pokyčiai

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
  Spausdinti

Teigiami pokyčiai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Geg 2011, 10:04 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Norėčiau užvesti dar vieną temą apie tai, kas jums ir jūsų gyvenime pasikeitė, pradėjus valgyti tik žalią maistą.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Teigiami pokyčiai
StandartinėParašytas: 31 Geg 2011, 10:15 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Štai ką radau paskaitinėjusi rusiškus žaliavalgių forumus:
Žaliavalgystės padariniai:
Teigiami:Sumažėja normali kūno temperatūra žemiau 36,6
Norisi daugiau judėti
Norisi daugiau būti gamtoje
Sustiprėja intuicija
Padaugėja energijos
Kūnas ne taip jaučia temperatūrų pokyčius (tiek šalčio, tiek karščio)
Rečiau gelia uodai
Kūnas tampa ne toks jautrus bičių įgėlimams
Kontrolieriai viešajame transporte neprašo parodyti bilietą
Žmogus tampa pozityvus
Reikia daug mažiau laiko išsimiegojimui/keliamasi su noru ir be žadintuvo, nesinori vartytis lovoje
Tampa lengviau bendrauti
Keičiasi plaukų spalva, kartais išnyksta žili plaukai
Plaukai sustiprėja
Oda tampa skaisti
Prakaito kvapas tampa neryškus, mažiau prakaituojama
Paaštrėja uoslė
Norisi uostyti natūralius malonius kvapus
Didesnė ištvermė
Geriau gyja žaizdos
Retai užklumpa peršalimo ligos ir jos praeina greit ir lengvai
Nukrenta nereikalingas svoris
Pašviesėja dantų emalis
Nekankina nuovargis
Mėnesinės tampa negausios ir lengvos
Dingsta pleiskanos
Nagai ir plaukai tampa glotnūs, blizga
Galima ilgai nevalgyti ir nejausti alkio
Žmogus jaučiasi pastoviai laimingas
Rausvas liežuvis/dingsta apnašos
Nebėra blogo kvapo iš burnos (ir rytais)
Nebėra nuovargio
Atjaunėjama/sumažėja raukšlės
Kai kam nebereikia akinių
Norisi veikti/judėti
Išnyksta buvusios ligos

Neigiami:Netoleruojami kai kurie žmonės
Pastebimas žmonių nenatūralumas
Lengvai galima apsinuodyti
Nemalonu užuosti nenatūralius, dirginančius kvapus
Galimas plaukų slinkimas (pradžioje)
Nagai lūžinėja (pradžioje)
Nepalanki aplinkinių reakcija
Galima detoksikacija

O ką pajutote ir su kuo susidūrėte jūs? Kas pasikeitė jūsų gyvenime?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bir 2011, 23:50 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Klaipėda
gera tema :) baisiai idomus visu rezultatai.
Mano spuogai isnyko, dantys pabalo, uosle ir skonis paastrejo, pozityvas visada ijungtas :D
Nagi, kaip jums sekasi???

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Bir 2011, 17:14 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Praktikuoju ž/v apie 1,5 metų.

Dėl dantų tai situacija panaši kaip ir iki žaliavalgystės - nei pagerėjo, nei pablogėjo.

Dėl odos. Ypatingu problemų nesu turėjęs, tiesa, karts nuo karto atsirasdavo pleiskanų, kurios po kurio laiko pačios ir išnikdavo - čia taip pat pokyčių nepastebėjau.

Dėl energijos. Jos tikrai padaugėjo. Jau daugiau kaip metus sportuoju, ko anksčiau nesu daręs.

Dėl svorio. Svoris šiek tiek nukrito. Iki žaliavalgystės svėriau apie 71 kg, po kelių mėnesių žaliavalgystės nurito iki 63 - 65 kg, tiek sveriu ir dabar.

Kaip tik prieš kelias dienas buvau nuėjęs išsitirt kraujo, rezultatų dar nežinau.

Ką čia dar papasakojus... Kaip ir viskas, spėju :-)

Į viršų
 Aprašymas  

Re: pradziu pradzia
StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 11:11 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
na as jau ketvirta diena kaip laikaus, ir dziaugiuos kad stiprios pagundos nepuola ir nieko labai jau tokio nesveiko nesinori. BET siryt pabudau su sloga ir skausmu gerkleje. Pagal mano spejimus ir kitus saltinius speju kad tai yra organizmo reakcija ir jis valosi? Ka pasakysit?
Na bent jau kolkas, kaip pradininke jauciu tik teigiama poveiki, energingumas labai buvo tas tris dienas ir atsikeliau siandien pakankamai anksti be zadintuvo ir zvaliom akim, tik ta sloga... Nekazka nekazka dabar :D bet tikiuos cia keliu dienu periodas toks bus. O kas sveikatos liecia.. Butinai po kokios savaites pranesiu kaip sekes :))

(atsiprasau uz lietuvisku raidziu trukuma.. :))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 13:54 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man buvo nutikę kažkas panašaus 2 kartus. Nors ir žinojau apie krizes, vistiek pirmą kartą išgėriau antibiotikų, antrą kartą tos pačios klaidos nekartojau - po keliu dienų praėjo savaime. Per tas 2-3 dienas numečiau apie 4kg, be to pasijutau geriau, negu prieš krizę. Todėl patarčiau palaukt, viskas turėtų praeit.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 14:17 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Labai džiaugiuosi už jus. Jau buvau pradėjusi manyti, kad Lietuvoje žaliavalgiams tik ligos kimba. Bet pasirodo yra ir teigiamų atsiliepimų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 15:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Andrei jokiu budu nevartokit antibiotiku, net rimtai susirgus. Geriau jau kokiu medicininiu grybu, geruju bakteriju, vitamino c, ar siaip kokiu imuniteta stiprinanciu papildu. Antibiotikai uzmusa zarnyno mikroflora ir visas zaliavalgiavimas nueina veltui. Nes cia ir yra pagrindinis dalykas, zarnyno mikroflora, pradedant zaliavalgiauti ji keiciasi, dideja, gauseja, stipreja ir kuo toliau tuo ji stipresne, o mikroflora pagrindinis zmoniu sveikatos rodiklis ir visas imunitetas. Po antibiotiku ji ne tik be galo ilgai atsistatineja, bet kartais net ir nebeatsistato praejus metu matams. O tuo labiau slogos, ar kazkokiu persalimo simptomu gydyti tikrai nereiktu tokiais viska zudanciais vaistas. Galima nanaudoti ivairiu eteriniu alieju, kaip oregano, juo patalpas prikvepinti, kad mikrobus apnaikintu, galima gerkle ar nosi skalauti juros druska ir visaip kitaip palengvinti ir pagreitinti organizmo valymasi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 15:47 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o, kokie geri patarimai.
o toks dar klausymas butu, geriau pailset ir nevalgyt ar sio bei to uzkast? Nes mano sese pvz kaip suserga, ji nevalgo, na kad organizmo neapkraut papildomu darbu - virskinimu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 15:52 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū už patarimą, Laura!

Vaistų nemėgstu ir vartoju tik tais atvejais, kai nematau kitos išeities. Tokios situacijos lb žaloja psichiką, nes esu nusistatęs prieš tokius gydymo metodus. Apskritai nemėgstu nei sirgt, nei gydytis, tuo labiau tradicinės medicinos pagalba. Bet gyvenimas yra toks, koks yra.

Geriausia, kai jokios pagalbos visai nereikia, o jei reikia, tada renkuosi natūralius, laiko patikrintus variantus. Tačiau būtent tuo metu buvau užsienyje, reikėjo į darbą, todėl teko nusileist.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 15:57 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aleksandra rašė:
o, kokie geri patarimai.
o toks dar klausymas butu, geriau pailset ir nevalgyt ar sio bei to uzkast? Nes mano sese pvz kaip suserga, ji nevalgo, na kad organizmo neapkraut papildomu darbu - virskinimu.

Teisingai jūsų sesuo daro - tą patį patarčiau daryti ir jūms. Vandenį galima gert, bet valgyt nepatartina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 16:03 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

taip ir galvojau..
na siandien jau pavalgiau, tai ir jauciuos sunkiau truputi. ACIU labai!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2011, 18:17 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aleksandra, paskaityk tema "ligu gidymas", ten yra apie detoksus ir tokius negalavimus, kaip kad tu minejau. tikrai info bus ne pro sali.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2011, 20:09 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Taigi, vakar gavau bendro kraujo tyrimo rezultatus - viskas tvarkoj :-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2011, 01:11 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

heh Andrei, nenoreciau nuvilti, bet bendri kraujo tyrimai tokie abstraktus ir kazka neigiamo parodo, tik tada kai jau visiskai blogai... Na tarkim gelezies atsargas jie parodys, kai ju nebeliks ne tik kepenyse, bet ir plaukuose, odoje ir isvis organizme nebebus, kai jau kraujas nebetures is kur jo imti. Lygiai tas pats su kitais mineralais.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2011, 07:11 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Su tokia žinute, Laura, galėjot iki rudens ar žiemos palaukt, tada pats tas būtų, o dabar vasara, todėl noriu džiaugtis, kad ir nieko konkretaus nesakančiais tyrimo rezultatais, žydinčiom gėlėm ir visais kitais "nereikšmingais", tačiau labai mielais dalykais :-)

Ačiū už informaciją!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2011, 19:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As tai prisijungsiu prie lauros, tikrai bendras tyrimas nera labai issamus.
Andrej, del idomumo, gal galetai feritina pasitikrinti? Tai gelezies atsargos. ne gelezies kieki kraujo serume, bet butent feritina?? labai butu idomu ir naudinga suzinoti. Kiek man teko klaust, tai daug kas turi l.zema feritina, nors gelezis ir hemoglobinas buna geri..

Mano hemoglobinas 138, o neperseniausiai man irodinejo medikai, kad mano anemija tera mano organizmo savybe, kad taip bus visada :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2011, 23:10 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano patirtis irgi panasi su tuo feritinu ir bendru kraujo tyrimu. Bendro tyrimo rezultatai tobuli buvo, o stai pasidarius papildomai feritino testa, jis keleta kartu mazesnis uz minimuma, buvo apie 4, kai minimumas 15, o norma gali buti net virs 100. Ir stai, kad nori..Veliau man pasake, kad bendras tyrimas parodytu, kad su gelezim kraujyje kazkas ne taip, kai jau jos isvis nebebutu like ir nebutu is kur imti. Tai turbut kai butu 0, na nedaug ir tebuvo like iki jo. Lygiai panasiai ir su kitais mineralais kraujyje. Kas liecia testus, tai aisku pats patikimiausias yra DNR testas, bet jis labai brangus, antras pagal tiksluma yra plauko testas, jis zymiai pigesnis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bir 2011, 02:34 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: London
Teigiami pokyčiai:
Lengvumas, šviežumas, nereikalingo svorio numetimas, energijos pagausėjimas (nors ir iki tol jos trūkumu nesiskundžiau :) ), kūrybinių galių sužadinimas.
Neigiami:
Aplinkinių, ypač artimųjų ir draugų reakcija. Reikia laiko, kol pripras, o kol kas bent jau mintyse pirštu smilkinį sukioja :) Bet naujovės, ypač sveikintinos ir savalaikės, visuomet sunkiai skinasi kelią sustabarėjusioje visuomenėje.
Kol kas tiek pastebėjimų ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bir 2011, 15:52 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Visur
Fiziniai pokyčiai: krenta svoris, jaučiuosi lengva, nelieka poskonio po maisto, nyksta liežiuvio apnašos, plaukai nustojo slinkti, buvo atsiradę daug energijos, bet vėl kažkur prapuolė, geriau miegu, nebesinori apdoroto maisto, suvalgius kokį nekokį maistą kaip pvz šokoladinis batonėlis ar bulvytės iš makdonaldo raižo skrandį visą dieną, nebetraukia alkoholis, sumažėjo apetitas
Psichologiniai: nei iš šio nei iš to apima entuziazmas, padidėjęs pozityvumas, neprisimenu kada buvau sutikus žmogų, kurį galėčiau pavadinti blogu, visi ypatingai teigiamai nusiteikę mano linkme, gyvenimas pradėjo rodytis kaip žaidimas, tai kai kas 'blogo' atsitinka nebeimu į širdį, viskas apie ką galvoju labai greitai išsipildo (pvz. užsimanau arbūzo ryte ir jau vakare kambariokai parneša visiem arbūzo), nebesinori skleisti savo tiesų, nesinori ginčytis, neima pyktis dėl kitokios nuomonės, neima noras apginti savo nuomonės.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bir 2011, 21:43 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
null, o kiek laiko jau žaliavalgiauji? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bir 2011, 22:49 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Visur
žaliavalgiauju tai visai neseniai, vegetariauju gal penkis metus, bet tada toki pokyčiai lėtoki, labiausiai viskas pradėjo imprūvintis, kai mečiau keptą maistą, miltinius produktus, kiaušinius ir pieną, persivalgymą, ko pasekoje atsirado labai didelis žalio maisto procentas mityboj, pradėjau sportuot, eit miegot anksti keltis anksti, medituot, gamtoj būt daug, mintis stebėt pastoviai, tai čia gal metai atgal.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2011, 13:12 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nukrites svoris, nors jis ir taip nebuvo per didelis :) Kaip niekada anksciau esu ramesne, ramiai reaguoju i stresa, neimu i galva tu darbiniu situaciju, nuo kuriu anksciau naktimis nemiegodavau. Visada buvau peleda, dabar vakarais anksciau noriu eiti miegoti, ryte lengviau keliuosi. Sporto klube kardiotreniruokli galiu minti bele kaip intensyviai, bet sirdute vis tiek dirba ramiai - situo niekada negalejau pasigirti, ir pries daugiau nei 10 metu sportuodama ranku nelaikydavau ant matuoklio, nes mirksedavo geriausiu atveju raudonai, o dazniausiai melynai, kas rodo per dideli kruvi sirdziai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Bir 2011, 23:54 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Puiki savijauta, puiki nuotaika, zvalumas, na viskas kuo geryn. Buvo nukrites svoris, bet kadangi daug sportuoju tai pradejau vartoti naturalu augalini organini proteina, tai svoris atsistato po truputi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Lie 2011, 21:58 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki, labai dziaugiuosi atradusi si foruma. Internete man patare vienas zmogus perskaityti knyga Zalia mityba, perskaiciau per 3 dienas ir uzsikabinau.... Jau savaite kaip zalia maista valgau, svoris krenta naturaliai, dingo tingejimas, miego norejimas, jegu atsirado ir t.t... Tik labai noriu ismokti gaminti kokius mandresnius patiekalus. Siandien pasidariau 2 is knygos, tik man ten mazai receptu. Manau sis forumas bus mano palaikomoji komanda. Cia radau pas jus ir susi recepta, butinai pasidarysiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute