Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

spaudimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 00:03 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Sveiki.

Cia ne problema, tiesiog idomu kam kaip:
Mano spaudimas, zaliavalgysteje yra apie 100/60. is ryto gali buti ir 80/48 :)
Siaip savijauta gera, galiu tik pabudus begti kelis km, vidutiniskai karta per savaite prabegu 3-5 km, prainu kartais 10-15km per diena - be jokiu problemu.

Gal pas ka nors irgi zemas spaudimas? Gal netingit pamatuoti? :)
(nepatingejau ir as, mano dabar, neseniai sociai pavalgius, - 104/53 pulsas 60, savijauta gera :) )

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: spaudimas
StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 08:23 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

napatingėjau :D
106/64, tai čia unreal geras rytui. Mano aukščiausias spaudimas visada būdavo 100/60, kai jausdavausi silpnai g.būti ir 81/47. Taip buvo dar prieš pusmetį.
Šian jaučiuosi prastai, mat per paskutiniais dvi savaites padauginau daigintų kviečių, taigi turiu galvos skausmą ir varvančią nosį ir ašarojančią akį. Tikėjausi, kad mano spaudimas bus žemas, o vat koks gražus.. įtariu, kad kai jaučiuos gerai, jis dar ir aukštesnis. Tai gyvenimas gerėja, kaip matau..
Pulsas šian 57, įprastai 56-62, jei reguliariai medituoju, krenta dar labiau
kūno temperatūrą buvo nerealiai kritusi nuo įprastos 36,8-37,3 (turėjau visada padidintą) iki 35,9-36,2, dabar vėl kiek panašėja į standartą, ties 36,4

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 09:46 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Na mano sian is ryto (ir as vel nepatingejau :) ) buvo 85/53. Per badavimus, mano zemiausias buvo apie 80/48 - pamenu ta skaiciu :)
Jelena, "Auksciausias spaudimas" - cia t.p. zaliavalgimo metu?

As itariu, kad toks zemesnis uz "normaliu" zmoniu, zaliavalgiu spaudimas del svaresniu kraujagysliu. Mano cholestirolio kiekis yra 3.46 praeita liepa. Tai pas paprastus zmones nuo 15-16 kraujagysles jau uzkimstos, tai ju spaudimas ir yra padidejas.
Radau tokia lentele http://www.podrujka.net/deti/detskoe-zd ... ----0--15-
kur matosi, kad naujagimiu spaudimas 70/40, metuku amziaus - 90/55, triju metuku - 100/60.
Tendencija matosi akivaizdziai, nes pamename, kad cia iprasti vaikai, valgantis iparasta maista, dauguma trim metams jau valgo mesa.

Noreciau surasti "tiesa" :) sioje srityje, kad turite kokiu ziniu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 17:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nežinau, ar normalu yra žemas spaudimas.. Manau, kad labai priklauso nuo savijautos. Jei žmogus esant žemesniam spaudimui yra labai aktyvus, sveikas, žvalus, reiškia, jam šis spaudimas tinka.
Mano 100/60 buvo visada, raciono pakeitimas nieko nepakeitė. Ar šis spaudimas yra idealus man? Nežinau.

Dėl vaiko spaudimo tai manau, čia ne visai korektiškas pvz, nes vaikas gimsta ir jo kraujo sistema nėra brandi, o ir pats jis yra labai mažas, taigi tokio didelio spaudimo nereikia, nes kraujagyslėmis reikia stumti gerokai mažesnį kraujo kiekį. Auga vaikas, auga kraujo kiekis, kūnui reikia didesnio spaudimo, kad visą kraują kūnu išvaryt. Prisiminkime, kad nutukę žmonės dažniausiai turės padidintą spaudimą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2012, 20:03 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
žemas kraujo spaudimas gali būti susiijęs su padidėjusiu membranų pralaidumu ir elektrolitų nepakankamumu.
deja, vėl HS
Cituoti:
Elektrolitų stresas
Tam tikrų mineralinių druskų perteklius, kurios apkrauna inkstus bei širdį. Kraujas pradeda „nusėsti“ ir apytaka pablogėja. Organizmas užlaiko skysčius. Viršijamas kraujo kiekis, kraujo spaudimas aukštesnis nei įprasta. Ląstelės linkusios netekti vandens. Vyksta neefektyvus deguonies, maistingųjų medžiagų, hormonų ir kitų medžiagų transportavimas į ląsteles ir nereikalingų medžiagų transportavimas iš ląstelių. Įvairių organizmo skysčių pH yra nenormalus.

Elektrolitų nepakankamumas
Esant elektrolitų nepakankamumui, žmogaus organizme trūksta druskų (chloridų, fosfatų ir t.t.) dėl mineralinių druskų neįsisavinimo , arba dėl negebėjimo jas išsaugoti. Tokio žmogaus žemas kraujo spaudimas, sumažėjęs kraujo kiekis. Blogai pernešamos maistingos medžiagos į ląsteles ir blogai šalinamos nereikalingos. Žmogui gali trūkti energijos, jis linkęs į kitas sveikatos problemas, sumažėjęs lytinis potraukis, kamuoja depresija bei nerimas. Įvairių organizmo skysčių pH yra nenormalus.

Cituoti:
Tie žmonės, kurie sako, kad jų spaudimas visą laiką žemas ir mano, kad tai yra jiems normalu – jie klysta, nes vėliau ar anksčiau ląstelių turinys pasikeis stipriai ne į gerąją pusę. Hipotonikai paprastai yra liesi – tokiai kūno masei aptarnauti kuriam tai laikui dar pakanka ir žemesnio spaudimo, jiems galvą skauda smilkiniuose, kaktoje, šiek tiek viršugalvyje, veidas pabalęs, kūnas svyruoja nuo menkiausio vėjelio... Dėl žemos kūno masės jų smegenys aptarnaujamos gerai, netgi per daug gerai – jie greitai ir gerai mąsto. Jeigu staiga padidėtų jų svoris – jų smegenys susprogtų, ypač streso metu. Jei toks hipotonikas prisigers dar vaistažolių, tai padidintas skysčio kiekis – tirpalas, atskies ir taip jau silpną organizmo elektrolitų tirpalą ir išpils elektrolitų likučius kartu su vaistažolėmis į unitazą. Reikalai nuo to tik pablogės.

Kai ląstelių biologinėse membranose pasikeičia lipidų sudėtis, jos tampa arba per daug pralaidžios, arba atvirkščiai – užanka ir ląstelė nieko nei išleidžia, nei įsileidžia.

Jei ląstelės membranoje padidėja nesočiųjų riebiųjų rūgščių, membrana tampa per daug pralaidi,
membranos uždaromos valgant lašinius ir sviestą – sočiąsias riebiąsias rūgštis .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2012, 12:29 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man tai kitokia nuomonė labiau patiko- kai spaudimas 100/60 ir žemiau, tai gali iki 10ties metų pridėti prie gyvenimo trūkmės :lol: Čia kažkokiam med.straipsnyje radau aprašytą tokią tendenciją, kuri mane nudžiugino.
Mano kaip buvo 100/60, taip ir tebera, ar aš aktyviai gyvenu, ar tinginiauju, ar nėščia, ar 5tą vandens bado dieną- kūnas stabiliai palaiko tą patį spaudimą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2012, 12:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

nuomonė ir lieka nuomone, o aš turiu gyvą pavyzdį- mamą, kurios kraujospūdis visą gyvenimą buvo žemas, jau 15 metų vargsta su labai dideliu. Jai jau greit 80 ir yra ligų maišas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2012, 13:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai cia tavo mama vargsta del to, kad jos spaudimas "visa gyvenima buvo zemas", ar del to, kad sugebejo taip savo organizma sus--kti? kaip manai?
Mano mociute turedama zema spaudima ir dabar, budama beveik 80ties- yra labai aktyvi, liekna, jaunatviska.
Liekam kiekviena prie savo pavyzdzio :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2012, 15:32 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš tik norėjau pasakyti, kad toks žemas kraujospūdis nereiškia geros sveikatos. Jei yra norma, tai ir yra. Kodėl nuolat skaičiuojat ir tikrinatės riebalus, kalorijas , baltymus, angliavandenius? Todėl kad yra kažkokios tai normos? ir stengiatės jas atitikti? O kad kraujospūdis neatitinka normos, tai jau čia +?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2012, 16:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
aš tik norėjau pasakyti, kad toks žemas kraujospūdis nereiškia geros sveikatos.

Bet jis nebutinai reiskia ir bloga sveikata, Moske.
Mes jau su tavim aptarem, kad turim du pavyzdzius- tavo ir mano. Taigi, yra proga pakeisti savo gyvensena taip, kad nugyventi ilgai ir sveikai, o nenuleisti rankas ir tiketis, kad i senatve vistiek bus blogai.
Beje, Galina Shatalova nugyveno virs 90ties metu, jos dienos racionas buvo iki 800 kkal, ji nesiorientavo i bendrai priimtas vitaminu-mineralu-kaloriju dienos normas. Tai, kad as tas normas paisau, tai nereiskia, kad jom pilnai tikiu. Bet man tiesiog reikia ismokti bent pagal tas "sveikas" medicinines normas gyventi, o toliau tobulejimui ribu nera. Kaip tik dabar labai domiuosi CRON variantu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Vas 2012, 10:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Taigi, yra proga pakeisti savo gyvensena taip, kad nugyventi ilgai ir sveikai,

ir tu įsitikinusi, kad pagal savo racioną tu jį taip nugyvensi?
Henris Kisindžeris: “Jei tu negirdi karo būgnų, tu tikriausiai kurčias”
http://www.dailysquib.co.uk/index.php?news=3089
Cituoti:
Kisindžeris : „Jei Jūs esate paprastas asmuo, tuomet pats pasiruoškite karui išvykdami į kaimą ir pasistatydami ūkį, bet Jūs privalote pasiimti su savimi ginklų, nes klajos gaujos badaujančių.

o ir Merkel neseniai pasakė, kad Europa per ilgai gyvena taikos sąlygomis....Taigi, būgnai griaudžia vis garsiau (Iranas, Sirija, Libija)...
Kaip tai tau pavyks, kilus suirutei, sutrikus maisto į parduotuves tiekimui, kai naudojat iš įvairių pasaulio šalių atvežtus produktus?
O mano racione nėra nieko, išskyrus prieskonius ir aliejų, pirkta.

Cituoti:
Beje, Galina Shatalova nugyveno virs 90ties metu, jos dienos racionas buvo iki 800 kkal,

kiekvienas pasirenkame savo guru . Maniškis ne tik pats išgyveno 101, bet ir sugebėjo pagelbėti tiems, kas jau sirgo vėžiu http://www.revicimedical.com/Case_studies.htm
Ir tai darė tik pašalindamas disbalansus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Vas 2012, 10:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moške, aš tikrai nesiruošiu diskutuoti čia, kuo aš esu įsitikinusi, kuom-ne, ar gilintis į politikos niuansus.
Nori diskutuoti šia tema- atidaryk temą ir pradėk diskusiją.
Konkrečiai ši tema- apie kraujo spaudimą. Abi pasakėm savo nuomonę šiuo klausimu. Žemas (ne labai žemas, bet tiesiog žemesnis už standartą) spaudimas ne visuomet yra ligos rodiklis. Savo spaudime (kurį paveldėjau pagal mamos liniją) 100/60 nieko baisaus nematau, o ir kūno gebėjimą palaikyt tą patį spaudimą bet kokiomis sąlygomis vertinu labai teigiamai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Vas 2012, 12:49 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
ziaurusis OFFTOPIC

Moškė rašė:
ir tu įsitikinusi, kad pagal savo racioną tu jį taip nugyvensi?
Henris Kisindžeris: “Jei tu negirdi karo būgnų, tu tikriausiai kurčias”
http://www.dailysquib.co.uk/index.php?news=3089

Tikriausiai zinai, kad tai humoristinis "geltonasis" Britu laikrastis? :lol:

o jei sutriks maisto tiekimas i parduotuves (beje karas jau vyksta, tik jis "nematomas" ;) ), ir nors tu ten nieko ir neperki - tai tavi neapsaugos nuo stipresnio ir piktesnio alkano kaimyno, kuris ateis ir pasiims visa ta tavo raciona.. ir dar daugiau.

tai geriau tu i bugnus demesio nekreipk, nes tik bugnininkas zino, kokie bus jo sekantis "garsai"

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2012, 09:43 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
negalim taikytis i standartus, kuriuos nustato medicina, nes kiekvieno zmogaus savas sirdies ritmas.va man pvz, yra labai zemas.kai daktare dare kardiograma, paklause manes"gal as gyvenime mazai fiziskai pajegi ir dirbau?"toks klausimas man buvo diiiidelis izeidimas.kunas mano smulkutis, kaulai smulkus, mazai riebalu,bet va sausgysle turiu.... pastoviai kaime gyvenus, kas susije su gyvuliu prieziura,-viska rankom atlikdavom,.tampydavau didziules sieno sakes, kaip suauges vyras, net mama pykdavo, kad taip tampausi, ir vandens bidonus vilkdavau po 25 l i viena ranka, ikeldavau i bagazine "ziguliukui"vasaros metu.zodziu, dirbau kaip vyras,o sudejimas smulkios moters ugio 169 svorio 52kg.mokykloj po ytemptos mankstos pulsas budavo is 20 merginu pats zemiausias ir labai greitai nukrisdavo, mokytojas net klausdavo ar nesukciauvau(is pradziu), bet kai pamate, kad viska kartu atlieku,tokio klausimo nebeuzdave ir turejau begt respublikiniam maratone.visada savijauta man gera prie zemo spaudimo, kai pakyla i i tuos "medstandartus", visada galva plysta skausmu.toks daktares pareiskimas mane tiesiog hemmmm.....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2012, 15:17 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tinklapis apie kraujo spaudima (nemegejiskas)
http://your-blood-pressure.blogspot.com ... ssure.html

Most people with low blood pressure are extremely lucky because on average they are going to live longer and need to take out a good pension policy!

Daugeliui zmoniu, turinciu zema spaudima, tikrai pasiseke, mat vidutiniskai jie nugyvena ilgesni gyvenima, taigi turetu pasidairyt gero pensijinio fondo.

Current evidence suggests that if your blood pressure is less than 100/70 mmHg, your risk of a stroke or heart attack is very small and therefore the best blood pressure to have would be below 100/70 mmHg.
What is normal blood pressure?
..
For instance, the Yamomamo Indians who live in the tropical jungle of Venezuela and still lead the same lifestyle that all humans led up to 1,000 years ago, with a diet consisting of fruit, vegetables and roots with only small amounts of meat. They have an average blood pressure of 96/62 mmHg and this does not rise as they get older. They also have an average cholesterol of around 3.1 mmol/L and do not develop any disease of the arteries.

savais zodziais: pgl dabartinius tyrimus, jei spaudimas zemesnis uz 100/70, tai sirdies smugio rizika yra l.zema, taigi geriausias spaudimas- zemesnis uz 100/70.
..
primityviai gyvenanciu Indenu gentis, kuri gyvenu tropikuose valgo vaisius, darzoves ir labai maza kieki mesos. vidutiniskai, spaudimas96/62, ir spaudimas nedideja senstant. taip pat vid.turi cholesteroli 3.1, ir jiems neissivysto jokios arteriju problemos.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume