ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Menstruacijos

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Menstruacijos
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Gru 2011, 19:53 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LT
Pirmiausia tai sumažėjo skausmas,tiksliau jau po pusės metų visai pranyko, o anksčiau net iš lovos pakilti "tom dienom" nėjo. Taip pat pliusas, kad vietoj 7-8 dienų liko tik 2-3. Tiesa, kad visai pranyktų nėra, bet tikrai žymiai geriau.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 12 Vas 2012, 17:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
justė rašė:
ačiū beci ir laurai už nuostabaus straipsnio nuorodą. Aš irgi jau daugiau nei 2 metus nesergu, nes buvau nėščia, o db dar žindau, bet jau suirūpinau kada atsiras mėnesinės, bet pasirodo jos gali ir neatsirasti, valio :D beje labiausiai man iš straipsnio patiko paskutinis sakinys :
"Būtent kai nebevartojami gyvulinės kilmės baltymai seksualinė paranoja nebeužgožia žmogaus mąstymo ir proto."
pajutau tai savo kaliu, bet tik dabar supratau, kad tai nuo žalio maisto. Kuo toliau tuo labiau aš kaifuoju nuo žalio maisto teikiamos naudos :D

pasirodo, kūno nenormalų funkcionavimą vadiname nauda :shock:
ir pasirodo, kad dėl to kalti baltymai :shock:
Cituoti:
Cholesterolis yra pagrindas lytinių hormonų (androgeno, testosterono, estrogeno, progesterono) sintezei. Lytinių organų išsivystymas ir sveikumas priklauso nuo kūdikių ir suaugusiųjų mitybos. Nevaisingumas, amenorėja (mėnesinių nebuvimas), impotencija, frigidiškumas, ankstyvas klimaksas, šlapimo sistemps ir lytinių organų ligos – visa tai neišvengiama nuriebalinto maisto ir vaistų, mažinančių cholesterolį, pasekmė.

kažin, ar taip pat džiaugsitės ankstyvu klimaksu? O vyrukai džiaugiasi impotencija? nes seksualinė paranoja nebeužgožia žmogaus mąstymo ir proto ?
Nematau nei to proto, nei mąstymo....

Paskutinį kartą redagavo Moškė 12 Vas 2012, 18:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2012, 18:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:

Is mano draugu rato: Mano drauge is Kievo pastojo kai virs pusmecio neturiejo menstruaciju. Dabar turi fantastisko grozio zaliavalge- mergiote Salomeja.

nereikia pamiršti, kad pirmiau būna ovuliacija, o tik vėliau, neapvaisinto kiaušinėlio pasišalinimas-menstruacijos. Todėl, jei per atsitiktinumą (trūkstant cholesterolio) subrendo kiaušinėlis, ir moteris turėjo santykius, pastojo. Ir mėnesinių nebuvo. Jei nebūtų pastojus, būtų buvę mėnesinės.
o apie tai, kodėl kai kuriose gentyse visos moterys kraujuoja vienu metu, suprasite, pažiūrėję video
( nuo 7 min)
http://www.youtube.com/watch?v=RALxIMEF ... re=related
ir tęsinys http://www.youtube.com/watch?v=tQ631cRA ... re=related

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2012, 18:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

persona rašė:
na nežinau, ar tai sutapimas ir kas kam įtakos turėjo, bet po ankstyvo nėštumo persileidimo pusę metų turėjau visiškai lengvas, negausias menstruacijas, sutrumpėjusiu ciklu, bet reguliarias. O pradėjus žaliavalgiauti stipriai pagausėjo, todėl mano nevilčiai jau aštuonetą mėnesių turiu dvi nedarbingas dienas, su nesveikom Ibumetino dozėm, per mėnesį, o į šį komplektą dar pridedamas nežmoniškas PMS su tokiom depresijom, kurių metu ne tik, kad save galėčiau suvalgyti, bet aplinkinių - ypač brangiausiojo gaila.
Svarbiausia neprarast vilties, gyvenimas tęsiasi:)

iš kur tokios kančios? Gal laikas pasidomėti, kiek Omega 3 ir Omega 6 yra jūsų racione?
tuose sveikuose ekologiškuose, šaltai spaustuose aliejuose ar riešutuose
http://www.dykai.lt/idomybes/2011011413 ... id-48.html
ir kaip tai įtakoja savijautą ir sveikatą

http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... r_imbieras

* PG2 sulaiko organizme skysčius, sukelia pieno liaukų jautrumą ir didelius nuotaikos svyravimus – gerai visiems žinomi PMS simptomai. Slėgio gimdoje didėjimas sukelia stiprius menstruacinius skausmus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Gru 2013, 16:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Sveikos, nerimauju del menesiniu, man ju nebuvo daugiau nei puse metu, zaliavalgiavau derinau maista, sportavau nukrito svoris, taciau negaliu pasakyt kad esu gryna zaliavalge, o mesos nevalgau gal puse metu. Pries kelis menesius buvau pas ginekologe issitirti kodel near menesiniu, man pasake, kad nepasigamina pakankamai kazkokio hormono, nemoku paaiskinti ka man pasake, bet esme kad siule vartoti kontraceptikus , juos pavartojau kelis menesius , menesines atsirado veliau gydytoja sake jog galesiu nebegerti ir ziureti ar menesines atsiras jei ne vel reiktu gerti kontraceptikus. Nenoriu vartoti kontraceptiku kad issaukti menesines, bet atrodo nenormalu nesirgti menesimem. Niekad menesines nebuvo reguliarios… Ir tikrai nesu tokia “svari” zaliavalge kad net menesiniu man nebutu tai irodo jog beria spuogais… gal galite kas patarti ka daryt kad atsirastu menesines, naudojant kokias naturalias priemones? Gal ka reiktu vartoti kad jos butu reguliarios ? Is anksto labia dekoju uz jusu patarimus..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute