Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Menstruacijos
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Vas 2011, 20:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Klaipėdos raj.
Teko skaityti, kad žaliavalgėms dingsta menstruacijos. Būtų labai įdomu išgirsti žaliavalgių moterų komentarus. Kiek laiko jau žaliavalgiaujate ir kokius pokyčius pastebite? :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Menstruacijos
StandartinėParašytas: 24 Vas 2011, 13:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
Tuoj bus du metai su žaliu maistu, niekas niekur nedingo ir neišsiderino.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Vas 2011, 17:54 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

pirmais metais (kaip ir dauguma buvau nevisada 100 proc "zalia", bet su reguliariais badavimais ir iškrovos dienomis) į pabaigą ciklas pasidarė ilgesnis, išliko silpnumo priepuoliai ir nuotaikos svyravimai per PMS. po metų pastojau per "visiškai saugią" dieną :lol:
iki šiol intensyviai žindau, taigi dar ciklas neatsistatė

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Vas 2011, 21:20 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mėnesinės - tai sveikatos požymis :D kodėl jos turėtų išnykti, tada automatiškai kyla klausimas, o kaip su vaisingumu ir pan......... :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 12:09 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Renata, musu zaliavalgystes Guru (tarkim, Kulvinskas) man kitaip.
Atsiprasau, kad kaip visada imetu nuorodas ne lietuviu kalba, bet, deja, tokiu nera.

http://club.wantbaby.info/viewtopic.php?t=1154

Is mano draugu rato: Mano drauge is Kievo pastojo kai virs pusmecio neturiejo menstruaciju. Dabar turi fantastisko grozio zaliavalge- mergiote Salomeja. O va dvi kitos merginos-zaliavalges (100 proc ir tik veganiskas variantas) taip ir nesugebejo pastoti be menstruaciju, bet ciklas atsistate labai operatyviai po to, kai abi itrauke zalius kiausinius ir kazka dar is gyvulinio maisto (abi 1 kraujo grupes, nevegetarines). Taip pat viena is ju dabar turi nuostabia mergina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 12:26 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Gaila, kad rusiškai. Tiesiog teko skaityti blogų, kur moteris seniai žaliavalgiauja, jai nebėra mėnesinių ir ji turi gražų vaikutį..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 13:33 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

oho, galvojau,kad cia tik pasakeles :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Vas 2011, 00:29 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
http://www.thegardendiet.com/jinjee.html
Va radau blogą, kur moteris seniai žaliavalgiauja ir jai dingusios mėnesinės

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 07:46 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ghm..... na pabandysiu čia isikišti i moterišką pokalbį....

šią savaite besiklausant žalios mitybos paskaitų tęsinio (level 3) http://www.rawfooddoctors.com/aboutus.html kalba kaip tik užėjo apie menstruacijas, nes viename tyrime buvo pastebėta, kad žaliavalgėms moterims dingdavo arba sutrumpėdavo menstruacijos.
buvo pastėbėtas šioks toks ryšys su žaliavalgiavimo procentu, t.y. valgančioms tik žalią maistą, menstruacijų dingimo požymiai buvo dažnesni. taigi kilo diskusija, kas ir kaip. Ta proga buvo pradėta atidžiau nagrinėti tyrimo rezultatus ir pastebėta, kad tia turėjo proporcingą ryšį su svoriu.t.y. šimtaprocentinės žaliavalgės turėjo mažesnį KMI (arti 19) ir trumpesnes ar visai neturėjo mėnesinių.

taip pat iš kitų tyrimų nesusijusių su žaliavalgyste yra matomas ryšys tarp, mažą KMI ir riebalų kiekį turinčių moterų (ilgų distancijų begikių, anoreksija sergančių moterų) ir menstruacijų nebuvimo.

dar diskusijoje buvo minima, kad žalias maistas turėdamas mažiau toksinų ar organizmui sunkiai perdirbamų medžiagų, "šiukšlių" mažiau jį užteršia dėl to menstrucijos gali susilpnėti ir sutrumpėti, nes nėra reikalo valytis....

na tai tiek tų pamastymų

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 11:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cia ta tema nemazai info: http://www.sveikata.info/menstruacijos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2011, 16:05 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Truputi nesuprantu, kuo susijes bendras organizmo uzterstumas su menesinemis? Tai juk visiskai skirtingi dalykai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2011, 16:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Organizme visškai skirtingų dalykų nebūna, nes tai yra vieninga sistema. Aboriheninėse gentyse, natūraliomis sąlygomis gyvenančios moterys nekraujuoja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2011, 19:42 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
Jelena rašė:
Organizme visškai skirtingų dalykų nebūna, nes tai yra vieninga sistema. Aboriheninėse gentyse, natūraliomis sąlygomis gyvenančios moterys nekraujuoja.

Kiek man teko domėtis, klajoklių ar primityviose gentyse moterys irgi kraujuoja. Tik jų ciklas, pvz., nebūtinai būna reguliarus, arba atvirkščiai - gali būti sinchroninis visoje gentyje (bet šiaip jau nei aborigenai, nei kitos "laukinės" gentys nėra, ir anot "mokslinių" šaltinių, nebuvo žaliai valgančios). Beje, kai kurių autorių pareiškimai, kad "kitų rūšių patelės neturi menstruacijų" taip pat iš piršto laužti. Che, bet vienok man patiktų, kad šitas "malonumas" nebūtų privalomas sveikai moteriai :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2011, 20:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ieva,
as tai pas Kulvinska, atrodo, apie tai skaiciau.. bet artimiau susipazinusi su visa "zaliavalgystes virtuve" dabar tikrai patikesiu, kad daugelis faktu yra tiesiog pritraukti uz ausu arba savaip interpretuojami zaliavalgystes naudai.
bet faktas, kad kraujavimas sutrumpeja ir pacios menstruacijos buna lengvesnes kai moteris yra sveika

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Kov 2011, 00:09 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Klaipėda
na nežinau, ar tai sutapimas ir kas kam įtakos turėjo, bet po ankstyvo nėštumo persileidimo pusę metų turėjau visiškai lengvas, negausias menstruacijas, sutrumpėjusiu ciklu, bet reguliarias. O pradėjus žaliavalgiauti stipriai pagausėjo, todėl mano nevilčiai jau aštuonetą mėnesių turiu dvi nedarbingas dienas, su nesveikom Ibumetino dozėm, per mėnesį, o į šį komplektą dar pridedamas nežmoniškas PMS su tokiom depresijom, kurių metu ne tik, kad save galėčiau suvalgyti, bet aplinkinių - ypač brangiausiojo gaila.
Svarbiausia neprarast vilties, gyvenimas tęsiasi:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Kov 2011, 00:51 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva-Italija
Teko buti viename tokiame higienistu ir zaliavalgiu suvaziavime, tai jie mano, kad menstruaciju nebuvimas yra visiskos sveikatos ir kuno svarumo zenklas. Anot ju, menesines - tai cikliskas toksinu salinimas (beje, sake, kad ir vyrai kazkaip panasiai cikliskai valosi :) ), kai kunas visiskai issivalo nuo toksinu, tai ir nebelieka kam salintis. Taciau ovuliacija vyksta. Ten buvo ir pora merginu, kurioms menesiniu jau nebera. Viena ju sake, kad jaucia, kai vyksta ovuliacija, o kartais ir koks laselytis kraujo pasirodo, kai pastresuoja. Kita visaip eksperimentavo ir atrado, kad kai valgo tik zaliai, jai menesiniu nebuna, o kai suvalgo tarkim grudu, kazkiek pateplioja :) As tai pastebejau, kad vien tik jau atsisakius mesos ir pieno produktu menesines sumazejo, sutrumpejo ir dar labiau palengvejo (pries tai irgi nebuvo gausios), o stai, teko sausi rimtai gripu pasirgti, kaip tycia ir menesines uzklupo ir buvo dideles bei ilgos :) Padariau isvada, kad tikrai jos labai priklauso nuo toksinu kiekio organizme :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Kov 2011, 11:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

persona rašė:
na nežinau, ar tai sutapimas ir kas kam įtakos turėjo, bet po ankstyvo nėštumo persileidimo pusę metų turėjau visiškai lengvas, negausias menstruacijas, sutrumpėjusiu ciklu, bet reguliarias. O pradėjus žaliavalgiauti stipriai pagausėjo, todėl mano nevilčiai jau aštuonetą mėnesių turiu dvi nedarbingas dienas, su nesveikom Ibumetino dozėm, per mėnesį, o į šį komplektą dar pridedamas nežmoniškas PMS su tokiom depresijom, kurių metu ne tik, kad save galėčiau suvalgyti, bet aplinkinių - ypač brangiausiojo gaila.
Svarbiausia neprarast vilties, gyvenimas tęsiasi:)

Menesiniu skausmas labai susije su virskinimo sistema ir jos problemomis. Paprastai nuskausminamieji dar labiau astrina esmas problemas ir patenki i uzburta rata. Siulau mesti lauk Ibumetina ir pasidometi homeopatija. O gal tai reakcija i pasikeitusius valgymo iprocius ir palaipsniui susitvarkys.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2011, 08:13 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki, jau kuris laikas, bent 60% ar 50% proc mano viso suvartojamo maisto sudaro zalumynai ir vaisiai (paskutiniu metu geriu daug trintu vietiniu zalumynu kokteiliu). Taciau tuos likusius procentus tikrai nepavadinciau sveiku maistu, o menesines dvigubai sutrumpejo. Anksciau jos buvo labai gausios, dabar kartais net pamirstu, kad sergu. Labai del to dziaugiuosi, man taip daug patogiau gyventi.:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bir 2011, 22:02 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Klaipeda
man dar bebunant vegetare gydytojai norejo pripaisyti mazakraujyste:daznai nebudavo menesiniu,po keleta men, reguliariu niekados neturejau, taciau nors ir ne ilgai zaliavalgiauju, bet viskas susitvarke.galiu teigti kad net pasidare ir reguliarios ir nepergausios. pasidariau kraujo tyrima-viskas tik daug geriau nei bet kada:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2011, 21:57 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Panašiai galiu tvirtinti ir aš. Nors dar nesu visiška žaliavalgė, tačiau pastebėjau, kad nustojus valgyti gyvulinės kilmės baltymus, mėnesinės tapo negausios.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2011, 23:45 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Numetu linka rekomenduoto straipsnio apie menstruacijas, t.y. ju mita, kas patvirtina, jog svariame kune jos neturetu vykti: http://www.sveikata.info/menstruacijos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2011, 12:48 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ačiū beci ir laurai už nuostabaus straipsnio nuorodą. Aš irgi jau daugiau nei 2 metus nesergu, nes buvau nėščia, o db dar žindau, bet jau suirūpinau kada atsiras mėnesinės, bet pasirodo jos gali ir neatsirasti, valio :D beje labiausiai man iš straipsnio patiko paskutinis sakinys :
"Būtent kai nebevartojami gyvulinės kilmės baltymai seksualinė paranoja nebeužgožia žmogaus mąstymo ir proto."
pajutau tai savo kaliu, bet tik dabar supratau, kad tai nuo žalio maisto. Kuo toliau tuo labiau aš kaifuoju nuo žalio maisto teikiamos naudos :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2011, 21:54 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano maziausiajai rytoj 1 m. O menesiniu dar nera..Su kitais dviem atsirasdavo po gimdymo praejus 7-8 men. Zindymo intensyvumas panasus. Tad, manau, kad vis tik zalias maistas daro itaka, nors ir nesu 100 proc. zaliavalge.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lie 2011, 12:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Didžiausi sveikinimai Beci tavo dukrelei ir tau sulaukus pirmojo dukros gimtadienio ;)
Aš irgi svarstau kaip čia, mano draugė kuri visavalgė ir maitino savo dukrą, tai atsinaujino mėnesinės tik kai vaikui 2m sukako. Aš dar neturiu su kuo palyginti, nes pirmą maitinau trumpiau
Beci rašė:
Mano maziausiajai rytoj 1 m. O menesiniu dar nera..Su kitais dviem atsirasdavo po gimdymo praejus 7-8 men. Zindymo intensyvumas panasus. Tad, manau, kad vis tik zalias maistas daro itaka, nors ir nesu 100 proc. zaliavalge.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Gru 2011, 11:34 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: klaipeda
Laba diena, ar jus budamos zaliavalges naudojat kokias nors kontraceptines priemones? jei ne, tai kaip saugojates?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume