Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
  Spausdinti

Žarnyno parazitai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 15:27 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Žalias kurmis rašė:
Tai parazitus issiaiskint ne taip jau sunku. Nunesk tris dienas is eiles meginius i nacionalinio visuomenes sveikatos cetro laboratorijas ir turesi rezultata. Na gali ta pati pakartoti dar pora savaiciu, kad turetum 100% rezultata. O zarnynas, gal ir flora, nezinau prie tinkamu salygu linke atsistatyti taip greitai kaip per 5 dienas. Tik beda, kad zmogus nezino, kas yra tinkamos salygos, mes tik galime bendyti ir spelioti. Anyway kazkiek gelbsti Enterolio dideli kiekiai ir OMX bakterijos. Kazko geresnio neteko surasti.

O gal kam teko parazitus naikinti kokiais nors tradiciniais ir netradiciniais budais? :) Na, tarkim profilaktiskai ka nors pavartoti ir jei jau tu parazitu tikrai yra, tokiu budu juos uzdusinti ir isvaryti lauk :) ? :?:

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: (paleo) High fat low carb mityba
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 15:46 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kaip issitirti kiek tu antikuniu yra? Kas cia per tyrimas butu?
Parazitams naikinti ivairiu budu yra, galima gerti juodojo riesutmedzio tinktura ar miltelius. Dar yra toks "Zaperis", nezinau kiek jis veiksmingas, bet manau padeda.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 16:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Silveri mauk greičiau ir išsitirk visus parazitus. Tik reikia pabrėžti, kad nori eterio formalino būdu tirti. Ir kuo daugiau mėginių nunešk kaip sakiau. Kol nieko nenustatė jokių antiparazitinių papildų arba vaistų nei į burną. Girdi mane? Čia griežtai :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Prisidirbsi taip, kad artimiausius 5 metus neišrėbsi.
Jeigu parazitai tikrai žarnyne, zaperis nepadeda nebent ant visiškai tusčio tuštutėlio žarnyno, ko praktiškai nebūna. Bet ir tai abejoju. Net ir su zaperiu žaidžiant naudinga žinoti tikslų parazitą, kad būtų galima paleist tikslingą dažnį. Bet ir tai tikrai sėkmė negarantuota. Toli gražu. Bet tikrai neverta sukt sau galvos, kol parazitų niekas nepatvirtino.

Laura, skydliaukės antikūniai specifinis tyrimas sergantiems autoimuniniu tiroiditu, nemenau, kad tau jo reikia. Vadinasi ATPO.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 17:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tik sveikas organizmas gali reguliuoti parazitu skaiciu. Taigi man artima nuomone, kad profilaktines priemones yra butinos, butinos, butinos. Geriam pelynu arbata, suvalgom pries valgi ziupsneli kokiu prieskoniu (kardamonas, ciberzole, imbieras), vartojam juodojo riesuto tinktura. Tai paprastos vaistines-prieskonines priemones. Jos bus tik i nauda. As kas kelis mensius atlieku Sank Praksalana su suriu pelynu nuoviru, dabar prisiskiniau pelynu jaunu ir suvalgau po kelis ziedus ryte ant tuscio skrandzio. Ale, kam man laukti, kol man tuos parazitus diagnozuos ar, dar blogiau, jie prades man is suby--s listi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 18:11 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, taip, teisingai darai. Sveikas zmogus - prasom ir patartina. O gi cia kalbama apie zmogu su pazeista virskinimo sistema! Tik ne Silveris, na bent jau ne dabar. Malachovas ir tas pataria neuzsiimti parazitu savigyda. Nes cia rimtas reikalas.
Štai kiek man reikėjo visko, kad iškaikinti askarides ir plaukagalvius:

1. Vermoxo - 6 pakeliai
2. Juodojo riesuto kapsuliu- 4 buteliukai
3. Riesuto tinkturos - puse buteliuko
4. Combination 7 - 2 buteliukai
5. Pelyno arbata beveik nuolat
6. Karta i savaite galva tarkuoto cesnako su pienu ant tuscio skrandzio
7. Zaperis
8. Dar pirkau is interneto tokia antiparazitine augaline forule. Baigesi tragiskai, nepriime kepenys.
Gal ir dar kazka isbandziau, jau dabar nebeprisimenu...
Visas sitas reikalas uzeme nei daug nei mazai - 5 menesius. O ant vermoxo pakelio uzrasyta - trys dozes ir askarides gatavos. Gali buti, jog siais laikais jos yra tipiniams vaistams smarkiai atsparios.

Nu va, tai nuo situ priemoniu mano zarnynas ir kepenys taip nuvaziavo, kad savijauta gavosi ne ka geresne negu su parazitais. Esu girdejusi kad nuo dekario issivyste opinis kolitas. O mano dukrytei Pirantelis momentaliai sukele kraujavima zarnyne. Tad vaistai nuo parazitu yra baisus ir nieko daugiau negaliu pridurti.
Gali buti, kad man taip sunkiai sekesi isgyvendint kirminus todel, kad organizmas buvo nusilpes, bet bendrai paemus jeigu rimtu kirminu pas tave pasitaikytu, tai visa profilaktika nepadetu na nebent pagautum juos visiskai pradineje stadijoje. Dabar pas mane veisiasi Blastocystis, toks viskam atsparus pirmuonis, tai jo neveikia jokios isbandytos priemones, tik su organizmo stiprejimu jis darosi vis maziau kenkiantis ir manau galiausiai gal pats isnyks.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 19:12 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Girdėjau (mačiau parašyta), kad morkos ir moliūgų sėklos į tuščią skrandį nuo kirminų :)

Nuo 'high fat' mitybos perėjome prie 'hi worms' mitybos :)

Silver, pas mane panašūs raudoni iškilę ploteliai atsiranda kirkšniuose ant abiejų kojų, kur baigiasi kojos ir prasideda mano gražuolis. Galiu įdėti nuotraukų :D Tada mama, kuri dirba vaistinėje daug metų pasakė, kad panaudočiau klotrimazolio tepalą, atseit ten toks grybelis ir jis išnyksta tepantis tuo priešgrybeliniu tepalu kas dieną po ten 2-3 kartus iki dviejų savaičių. Tai aš kol tepiau kas dieną, tai ir sparčiai nyko akivaidžiai, mažėjo, o po to patingėjau teptis ir vėl padidėjo, paryškėjo. Ai dabar su panele jokia nebendrauju, tai nieko tokio :) Bet man kas keli metai vis vėl atsiranda tose pačiose vietose ir aš patepdavau tepalu ir išnykdavo. Dabar nežinau dėl ko atsiranda. Vieną kartą buvo pažastyje atsiradęs mažas, kitą kartą buvo ant nugaros keli maži ploteliai, pas vieną draugę irgi ant veido buvo keletas mažų. Toks kaip sezoninis, ant pavasario vasaros labiau lyg ir. Bet esmė tame, kad nuo to tepalo išnyksta. tai gal ir tau tiktų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 20:17 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Va tokį naudoju http://www.google.lt/imgres?q=clotrimaz ... 80&bih=911

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 14:14 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
Silveriui patarciau jokio Vermox nenaudoti, nes, kaip zinia jis gan neblogai toxkuoja orgnzm,tai kam jis tau?bus nuo jo sunkiau, kita pagalba butu(bent taip Kulvinskas raso) mirkytu moliugu seklu pienas, tik reikia pabadauti 1.5 paros, kad suveiktu, ir dar veikia ne bet kokiu principu o ypatinagi, reikia dar karves pieno vonelej pasedeti, kad visi parazitai is bado mirstantys ji uzuostu ir eitu maisto link, o tas maistas ir butu pienelio vonia :oops: ,Kulvinskas rase, jog si priemone jam buvo efektyviausia, ir dar tokia pagalbine priemone, sena bet gera cituoju:
Svarainių sėklų gleivės

Svarainių sėklos padengtos matine balsva plėvele, kurioje yra apie 20 proc. gleivinių medžiagų. Iš sėklų galima pasigaminti gleivių, turinčių minkštinamųjų ir sutraukiamųjų ypatybių. Gleivėmis gydomi skrandžio ir plonųjų žarnų uždegimai bei infekcijos, spazminis kolitas, pilvo pūtimas, tracheitas, bronchitas, gerklės uždegimas, atsikosėjimas krauju, tepami nudegimai ir sudirginta oda. Gleivės mažina kitų vaistinių medžiagų dirginimą ir lėtina jų įsisavinimą.

Gleivės gaminamos plakant sėklas šiltame vandenyje – stiklinei vandens reikia 10 g sėklų. Sėklų negalima smulkinti, nes iš jų išsiskirs nuodingosios migdolų kvapo medžiagos. Gleivių vartojama po šaukštą 3–4 kartus per dieną.

Sėklų antpilas

Svarainių sėklų antpilą gaminkite taip: šaukštelį svarainių sėklų užpilkite stikline karšto vandens, 15 min. pakaitinkite karšto vandens vonelėje, uždenkite ir palikite 45 min. nusistovėti, paskui nukoškite. Gerkite po 2 šaukštus 3–4 kartus per dieną prieš valgį.

* Svarainių sėklų antpilas stabdo vidaus organų kraujavimą ir lengvai laisvina vidurius.

* Sergantiesiems astma patariama šio antpilo gerti po 2 šaukštus 3–4 kartus per dieną prieš valgį.

* Sergant gerklės uždegimu patariama ne tik gerti antpilo, bet ir šiuo antpilu skalauti gerklę.

* Svarainių sėklų antpilu gydykite kosulį: 10 g sėklų užpilkite stikline karšto vandens, 20 min. pakaitinkite karšto vandens vonelėje, uždenkite ir palikite 10 min. nusistovėti, paskui nukoškite. Gerkite po trečdalį arba pusę stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.

Organizmui valyti ir stiprinti

* Iš šviežių svarainių gaminamas sirupas, turinis daug geležies, todėl tinkantis sergantiesiems mažakraujyste. Sirupą gaminkite taip: susmulkinkite svarainių vaisių, užpilkite vandeniu, pavirkite, kol suminkštės, paskui išspauskite sultis ir pavirkite, kol sutirštės (taps sirupo konsistencijos).

* Svarainių vaisiai skatina šlapimo ir tulžies išsiskyrimą, todėl liaudies medicinos žinovai pataria gerti svarainių arbatos sergantiesiems vandenlige ir kepenų ligomis. Sergantiems kepenų ligomis asmenims naudinga valgyti ir tyrelės, pagamintos iš trintų virtų svarainių vaisių.

* Amerikos dietologai pataria rytais gerti mišinio, padedančio išvalyti per naktį organizme susikaupusius šlakus: pašalinkite sėklas ir susmulkinkite (neluptus) svarainį, pusę šviežios kriaušės ir pusę šviežio persiko, išplakite plaktuvu ir suvartokite prieš pusryčius.

DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. http://gyvenimas.delfi.lt/grozis_ir_sve ... z032IpxyfK
citatos pabaiga.ir yskaitant visi Jelenos patarimai, nes jos cia patarimai, man labiausia padejo :D pelynas ypac, is pradziu buvo pfeeeee kaip neskanu, o db be problemu suvalgau kasdien po kelis lapelius,ir skanu pasidare:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 19:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

juraja rašė:
moliugu seklu pienas, tik reikia pabadauti 1.5 paros, kad suveiktu, ir dar veikia ne bet kokiu principu o ypatinagi, reikia dar karves pieno vonelej pasedeti, kad visi parazitai is bado mirstantys ji uzuostu ir eitu maisto link, o tas maistas ir butu pienelio vonia :oops:

Aš tai bandžiau panašų variantą su česnakais ir be badavimo. Sumaliau česnako galvą ir sumaišiau su pienu. Visą mišinį išgėriau. Ir ėjau sėdėt ant šilto pieno vonelės. Nes tipo kirminai turėtų bėgt nuo bjauraus daikto į skanų ir kvepiantį daiktą. Nepadėjo :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 20:37 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
na, kiek zinau cesnakas yra antibakterinis daikciukas, bet ne priesparazitinis, juolabiau su pienu maisytas, tai jo poveikis visiskai uzslopinamas, o pienas tik pagirde parazitus ir padekojo tau, kad tep skaniai paserei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
moliugu seklu piena visiai kas kita.badavimas siuo atveju yra tam kad parazitai(kirmeles)neturetukuom maitintis zarnyne,isbadetu, kaip Kulvinskas raso kad kirmelem nepatinka sis seklu pienas, tai va is to seka karves pieno vonele, uzuode parazitai keliauja link to maisto, kurio nori valgyti ir islennda lauk pavalgyti.

Į viršų
 Aprašymas  

Re: Žarnyno parazitai
StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 10:22 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Atrodo, kaip bobuciu viralai visokie:)) Dar supykins ar vidurius paleis nuo tokiu maisto kombinaciju :)) Tada tai jau ne tik kirminai iseis :)) Man rodos pradziai pakaktu pelynu arbatos, ar juodojo riesutmedzio. Siek tiek karciu vaistazoliu pries maista, pvz. imbiero gabaleli pakramtyri. Issiskirs tulzies daugiau ir virskinimas pageres. O ir Zaperio aparatas nera brangus ir nepakenktu.
Badavimas daugeliu atveju i nauda, bet ir cia neuztektu poros dienu, bent jau savaites reiktu. Ne visiem tai priimtina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 10:53 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Su pelynų arbata galima žaisti tik tuo atveju jeigu parazitai kokie smulkūs arba jų nėra :)

Visais kitais atvejais reikia tiksliai žinoti, kas per parazitas, tikslingai jį varyt visom įmanomom priemonėm ir tikrintis, ar jis pranyko. Kaspinuočiui, askaridėm, taksokarom ir kitiems parazitams, kurie apsigyvena NE TIK žarnyne, bet išplinta po kitus organus, išvaryt net vienkartinės dožės žibalo neužteks, o spalines gali nugalabūt keletas skiltelių česnako ar svogūno. Reikia studijuot tų parazitų gyvenimo ir dauginimosi ciklą, žiūrėt, kuriame organe kokia stadija veisiasi (na kaip antai askaridės plaučiuose), kaip migruoja ir kada ir t.t. Kita istorija su pirmuonimis, kurie praktiškai nebijo jokių žinomų antiparazitinių vaistų ir žmogui badaujant nebadauja. Ir dar viena istorija su tokiais parazitais, kurie neturi sąsajos su virškinamu maistu, pvz. kasos siurbikės, kepenų siurbikės, plaučių kirminai ir kitokie gėriai. Su maistu iš viso jų neužmuši. Beto su vienais parazitais galima kurį laiką gyvent ir eksperimentuot, kol užmuši, o kitus reikia žudyt kuo greičiau, na pvz. kai numigruoja kuri tai parazito stadija į akis.
Kaip gydytis netradiciniais būdais, galite paskaityt Malachovo specialų leidinį parazitams.

Realiai aš manau valgant raw ir ypač RAF parazitai vienaip gali būti aktuali tema.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 12:22 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Siaip daug budu nezinau parazitams naikinti, ypac tokiu, kurie nekenktu zmogaus organizmui, kaip kad cheminiai vaistai. Is savo puses, kaip efektyviausia ir maziausiai kenkianti (o gal ir isvis nekenkianti) dalyka siulyciau zaperi, ir proceduras daryti ne kelias dienas, o koki menesi, po tris seansus ir tada tikrintis. Pritariu, kad pelynai ir kitos karcios vaistazoles daugiau profilaktika.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:44 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

svarstau profilaktines priemones vaikui, geru minciu siuo klausimu- nulis.. :lol:
sian pasitariau su pediatre, ka reiketu daryt, tai rekomendavo vermox arba Pirantel'i. sake, kad per visa jos praktika nei vienas vaikas nuo ju jokiu pasekmiu neturejo. na, bet man tai cia ne argumentas..
apsilankiau Iherb'e, ten visokio bieso yra, bet ku pasirinkti, tai nzn. esu davusi sunui juodojo riesuto miltelius mazom dozem, kelis kartus girdziau spiritine tinktura (su vandeniu, aisku, maistyta).
gyvenimas gamtoje turi ir savo "pavojus". pavasari pagavau vaika zaidzianti su mazu suneliu. veliau maciau, kaip tam suneliui nerealaus ilgumo toksokara lindo is syknos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 18:05 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vermoxas veikia TIK labai ribota parazitu rata. Gali paskaityt instrukcija. Seniau buvo kaspinuotis, bet dabar ji isbrauke, matomai kaspinuocio nebeveikia. Pirantelis dar siauresniam ratui parazitu.
Pirantelis mūsų šeimoje suveikė tragiškai. Kaip anksčiau minėjau mergaitei (jai buvo tada 2 metai) iš karto sukėlė kraujavimą virškinamąjam trakte. Viduriavo su kraujukais. Man geriant penktą dozę vermoxo teko nutraukt, nes pažeidė kepenis, paskui teko gydytis. Nei viena iš šių priemonių pvz. neveikia taksokarų. Kai mano mama augo, askaridės būdavo jų nuolatinis palydovas. Tai sakė, jog vaikams duodavo po šaukštą žibalo, tada pilve jos pradėdavo žiauriai vyniotis, o ryte vaikai iškakodavo po kamuolį askaridžių, net reikėdavo rankom traukti, pats negalėdavo išsikakoti. O profilaktiškai duodavo česnaką ir svogūną bet tikriausiai ta profilaktika ne ką padėdavo. Žibalą aprašo Malachovas, bet profilaktiškai tai aš tikrai nedrįsčiau jo naudot. Netgi nedrįsau naudot tikslingai ... Kas ten žino, koks seniau būdavo žibalas ir kokių priedų pridėta į jį dabar. Juk neįmanoma rasti rinkoje tokio daikto kaip Medical Grade žibalo :)

Jelena, jeigu tikrai matei taksokara ir vaikas turejo kontakta, tai tiesiog tikrink tikslingai. Rodosi taksokaroze is kraujo tikrina, tiksliai nezinau, paziurek http://www.nvspl.lt/
patikrink, jeigu nerasi pas vaika parazito, tai jokiu priemoniu nesiimk. Karta i metus galima bendrai patikrint ismatas ir dar uzklijuoja juostele spalinem ant uzpakaliuko, nors su spalinem bedos nera, jas is nieztejimo galima nustatyt. Is patyrimo, sita laboratorija Lietuvoje pati geriausia nustatyt parazitus. Paskutiniais metais ju darbuotojai daug mokesi pagal visokias ES programas, beto turi naujausia iranga. Nebent turi pazistama laborante savo vietinej gydymo istaigoj, tai nunesus pinigeliu gal nepatingetu labai idemiai isnarsyt megini. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 18:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

na, as nesiruosiu jokiu stipriu priemoniu naudoti, bet pvz, esu visai "uz" kokias tai profilaktines vaistines priemones- zoleles. juodojo riesuto kapsules yra ne tik nuo parazitu, bet turi aibe kitu parodymu, jas galima ir kaip altenatyvu jogo saltini naudoti. pelynai l.gerai visam virskinimo traktui, nors ju, zinoma, vaikui neduosi. dar maciau kazkokias cesnako kapsules, bekvapes. manau, kad sudarant nepalankias salygas vystytis parazitams vistiek kazka pasieksime. na, bet cia tik jei jie zarnyne yra.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 19:20 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na be abejo teisybe. Juodas riesutas tikrai niekaip nepakenks niekam. Galima ir siaip kaip papilda pagert del jodo, teisybe. Cesnaka irgi galima kasdiena vartot, bus nepatrauklu apsistot bet kuriems parazitams, tiek dideliems, tiek maziems, beto siaip visokiu naudingu medziagu juose yra. Sakyciau tokios priemones kazkiek galetu atbaidyti parazitus, ypac mazesnius, pvz. bakterijas, grybus, virusus.
Dar teko girdet sekmingai uzmusant parazitus (kirminus irgi) staigiai pakeiciant organizme terpe, pvz. smugiu sudarant sarmine terpe arba labai rugstine. Yra toks mikrohidrinas. Sako isgerus koki 10-15 kapsuliu staigiai uzsisarmina zarnynas ir tokio staigaus posukio terpeje parazitai nepakelia. O tas mikrohidrinas nieko blogo nepadaro. Arba arbatos grybo didele koncentracija labai staigiai uzrugstina, to pasekoje girdejau dingsta sunkiai iveikiamos bakterijos, kaip kad jersinia enterokolica ir pan.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2012, 21:23 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Teko kam nors susidurt su askaridėm? Ko tai mūsų šeimą jos nuolat lydi. Dabar ir vėl iškilo reikalas su jomis kovot, nes vaikas jomis užsikrėtęs. Mąstau, ar duot Vermoxo, ar neduot.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 08:38 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Vietovė: Šiauliai
is kur Jus ju traukiat? ir kaip issaiskinat , kad turi butent ju? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 14:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kažkaip moterims patinka visokie parazitai :) yra ką su jais veikti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 14:40 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

į keliu atsakymą iš nvspl (Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija), gal kam naudinga bus. Prie progos pasidomėjau apie kainas ir kompensavimą,nes jau anksčiau Kurmis gąsdino su savo pasakojimais :D

Mūsų laboratorijoje atliekama parazitinių ligų diagnostika , kainos priklauso nuo to, kokį konkrečiai atliksite tyrimą ( kaina gali svyruoti nuo 8 Lt. iki 47 Lt.) NVSPL kainų ir paslaugų sąrašas patvirtintas LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu, jis elektroniniame puslapyje nėra skelbiamas. Tyrimas nėra kompensuojamas su daktaro siuntimu.

Šiaip tai baisu žiūrėt į savo vaikus, bet sąmoningai nieko nedarau, t.y. rankų perdėtai nedezinfekuoju ir kas 5 minutės neplaunu, bei už nugaros nestoviu.

Kirminus kiek žinau rodo neramumas, išmatos, niežėjimas ir pan. kol to nematau ir nepanikuoju.
Pelynus valgom, kieme specialiai palikta pora nepjaunamų krūmų.

Savo temoje apie virškinimo sistemos testus esu įdėjus vieną.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 20:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
is kur Jus ju traukiat? ir kaip issaiskinat , kad turi butent ju? :)

Na įtarinėjau aš labai labai seniai. Padarėm krūvas tyrimų, testų visokių. Vis nieko nerasdavo. NVSC greičiausiai mus jau pažįsta :) Kol galiausiai ėmė viena ilguolė ir neseniai pasirodė. Na valio! Abejonių neliko.
Mano gydytoja tai vis iš manęs šaipydavosi, kad man esą tik parazitai galvoje. O dabar jau tikrai pradėjo irgi klaust, iš kur mes jų traukiam tiek... Aš šiek tiek apie tai mąsčiau ir negaliu kito atsakymo rasti kaip kad vandens telkiniai, jūra vasaros metu. Juk net Palangoje yra namų, kurie leidžia visą nevalytą vandenį tiesiai į Ražę. O tokių namų per visą Baltijos jūros baseiną tikriausiai susidarytų nemažas kiekis. O kur dar atsitiktiniai pakakojimai prie upių, upelių...Visos kitos versijos man kaip tai nelabai įtikinamos atrodo. Bet galiu ir klysti, nežinau :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 20:49 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
na ir kas, kad pasirodė? gal ji vienintelė ir tebuvo? o jei dar kokia ir yra, ateis laikas, nugaiš ir ji. Askaridės žmogaus viduje NESIDAUGINA.
tai ar verta panikuoti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 21:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

orka rašė:
na ir kas, kad pasirodė? gal ji vienintelė ir tebuvo? o jei dar kokia ir yra, ateis laikas, nugaiš ir ji. Askaridės žmogaus viduje NESIDAUGINA.
tai ar verta panikuoti?

Dauginasi, dauginasi, dar ir kaip dauginasi. Tai kur joms daugintis jeigu ne viduje? Juk jos ne sliekai, žemėse negyvena. Vos išlenda iš žmogaus ir dvesia. Būna tiek prisidaugina, kad paskui išgėrus vaistų eina pro visus galus, tame tarpe ir pro burną.
O dėl sveikatos pakinuoti verta. Panikuoju aš jau keli metai, nes vaikui pastoviai ašaroja ir niežti akys, jis naktim blaškosi, dažnai kankina naktinis kosulys, yra alergiškas ir alergijos tik gilėja, yra liesas ir išblyškęs, įkritęs į ligas labai sunkiai iš jų kapstosi, nors jau nebe mažiukas, nuolat užkietėję viduriai. nagi receptuką vieną kitą jeigu galima :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 21:34 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
Žalias kurmis rašė:
orka rašė:
tai ar verta panikuoti?

Dauginasi, dauginasi, dar ir kaip dauginasi. Tai kur joms daugintis jeigu ne viduje? Juk jos ne sliekai, žemėse negyvena. Vos išlenda iš žmogaus ir dvesia. Būna tiek prisidaugina, kad paskui išgėrus vaistų eina pro visus galus, tame tarpe ir pro burną.
O dėl sveikatos pakinuoti verta. Panikuoju aš jau keli metai, nes vaikui pastoviai ašaroja ir niežti akys, jis naktim blaškosi, dažnai kankina naktinis kosulys, yra alergiškas ir alergijos tik gilėja, yra liesas ir išblyškęs, įkritęs į ligas labai sunkiai iš jų kapstosi, nors jau nebe mažiukas, nuolat užkietėję viduriai. nagi receptuką vieną kitą jeigu galima :)

žmoguje askaridės nesidaugina, kiek kiaušinėlių pateko, tiek jų užaugo, ir daugiau nė vienos.
http://www.ulac.lt/ligos/A/askaridoze
Cituoti:
Suaugusi askaridė žmogaus organizme gyvena apie 1–2 metus, po to su išmatomis pasišalina iš organizmo. Suaugusios kirmėlės nesidaugina žmogaus organizme, kirmėlių skaičius ligonio žarnyne priklauso nuo to, kiek askaridžių kiaušinėlių pateko į žmogaus organizmą.

turiu daugybę gyvūnų, esu radusi vištose askaridžių, tačiau nepanikuoju, net nesitikrinu.
Askaridžių pora buvo ir pas mane, ir, koks sutapimas, nugaišo 4-5 pakeistos mitybos dieną. Ar naujos sąlygos nepatiko, ar nuo senatvės, :lol: nežinau. Pasiskaičiau, kad jos viduje nesidaugina, ir nusiraminau. Neturiu jokių simptomų ir nenoriu be reikalo nuodytis.
Mano paukščiams pavojingos tik jaunikliams, senoms vištoms- nieko.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Žarnyno valymas ir mikrofloros atstatymas žarnyne:)

forume Žaliavalgystė

Justinas

1

370

11 Geg 2018, 10:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume