Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Kūno siunčiami signalai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Gru 2010, 21:03 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Vilnius
Esant kažkokiems sutrikimas, kūnas labai gerai pasiunčia signalus.
Vienas iš tokių signalų man, kurio dar neperpratau, tai valgant tam tikrą produktą, o kartais maišytus produktus pradeda bėgti nosis. Nustojus valgyti, bėgimas taip pat nustoja. Jau kokį 10m turiu bėgančios nosies problemą. Perėjus į žaliavalgyste tas dar labiau paūmėjo, bet dabar, kuo toliau tuo mažiau, bet vis dar išėjus iš šiltos patalpos į lauką, ar atvirkščiai, nosis visas apsipila gleivėmis. Dar ir rytais tenka papurkštauti. Tai tiesiog įdomu ar organizmas vis dar valo senas gleives, ar čia jau naujosios:)
Dar vieną signalą karts nuo karto (karta per keletą mėnesių) kūnas pasiunčia burnoje atverdamas maža žaizdele kur nors žande ar palūpėje ta žaizdele tokia balta, mediciniškai turi pavadinimą, bet dabar nebe pamenu. Organizmas manau signalizuoja kad jam kažko trūksta. Gal kas su tuo esate susidūrę?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Kūno siunčiami signalai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2010, 18:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

"šviežios" :lol: jei taip galima pavadinti gleivės- skystos ir permatomos, beveik kaip vanduo.

dabar va atėjo mintis. sloga- tai detoksas, varomos gleivės per nosį. pradžioj- jos visas skystos, vėliau jau tirštėja ir įgauna spalvą.. gal dėl to, kad pradžioj pasišalina "šviežesnės", o palaipsniui senesnės, tirštesnės, gelsvos :shock: , įgavusios spalvą nuo jose esančių toksinų?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 11:52 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Liežuvis, šiandien pažiūrėjau į jį ir prisiminiau, kad vienas iš organizmo išsivalymo požymių tai švarus liežuvis, be apnašų. Pas mane dar apnašų pakankamai, o kas jau ilgiau žaliavalgiauja ar turite apnašų ant liežuvio? Per kiek laiko jos dingo? Ar tai tikrai rodo organizmo apsivalymą?:)
Dar toks vienas pastebėjimas, kažko sunkiau gyja žaizdos. Ankščiau atrodo visokios žaizdelės gydavo greičiau, o dabar lėtokai ir sunkiai. Gal dėl to, kad vykstant detoksikacijai, kraujyje daug chamo besivalančio iš organizmo.:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 18:09 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kai buvau paprastavalgė - beveik jokių sveikatos problemų nebuvo (tik 1x į metus turėdavau slogą...). Perėjau "ant" žaliavalgystės ir kažkaip jų kaip tik atsirado O.o Iš pradžių burnos gleivinėje atsirado opa, kuri vis didėjo, truputi skaudėdavo valgyti, bet kai reikėjo mokytis, ją pamiršau :D ir užgijo per savaitę. Tada užaugo votis... Užgijo irgi per savaitę. Paskui užsikrėčiau odos grybeliu nuo katės x.x bet irgi jau lyg ir užgijo. Na, o galiausiai pradėjo skaudėti gerklę, per 5d. nustojo ir prasidėjo sloga, kuri tęsiasi jau 3d. iki šiol (tik keista, kad viską užuodžiu O.o)... Baisiausia tai, kad nukrito svoris, kurio ir taip ne per daugiausiai... Gal čia detoksikacijos periodas O.o ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 18:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dažniausiai taip nutinka, kai žmonės pereina prie žaliavalgystės ne palaipsniui, bet iškart.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 20:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Matt Monarch rašo, kad jei staigiai pereini prie RAW, tai palaipsniui detoksikuojasi kūnas vis labiau ir organizmas nesusitvarko.. jis rekomenduoja žarnyno valymą ir daržobių sultis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2010, 12:01 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O gal čia nuo to,kad per daug daržovių valgau ir per daug nitratų gaunu :D :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2010, 13:08 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O prieš tai, valgydama mažai daržovių, tu valgei švarų maistą be nitratų ir chemijos???? gal pasidalink ta paslaptimi, kur tas visavalgių racionas yra "švaresnis", kokie gi ten jame tokie labai "švarus" produktai, kurie geriau už nitratines daržoves? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2010, 13:28 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kaip kadaise yra pasakęs P.Bragg'as: kiek bebūtų daug nitratų daržovėse ar vaisiuose, kituose produktuose jų yra dar daugiau..

Nes vianaip ar kitaip ten naudojamos tos pačios daržovės ir/arba vaisiai, o jei kalbėsim apie gyvūlinės kilmės maistą tai pašarai, prifarširuoti visokiausios chemijos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Gru 2010, 21:44 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Seniau valgiau ŽYMIAI mažiau :D gal dabar viršiju paros normas... nžn... Kiek žinau, terminis apdorojimas mažina tų nitratų kiekį :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Gru 2010, 22:18 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Neseniai per TV rodė laidą apie nitratais užterštas daržoves, ten sakė,kad norint sumažinti nitratų kiekį maiste, jį reikia supjaustyti ir pamerkti bent 2 h., tokiu būdu dalis nitratų pateks į vandenį, čia greičiausiai dėl osmoso. P.S. gal galėsite paneigti, ar papildyti, bet kiek žinau, augalai natūraliai iš dirvos gauna azoto junginius, nes jie reikalingi jų augimui, kam tada tręšiama, gal dėl to,kad dažnai dirvos jau yra nustekentos ir nebėra derlingos, norint, kad dirva būtų derlinga reiktų taikyti pamaininį sodinimą, bet čia jau kita tema....Taigi gamtoje nepamatysime antsvorį turinčios morkos ar pan. :D augalas pasiima tiek,kiek jam reikia, dar esu girdėjusi,kad dalis chemikalų būna ant daržovės paviršiaus, todėl jas reiktų nuskusti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Vas 2011, 16:09 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Obuolia. Užėjo didžiulis poreikis obuoliams. Negaliu jų atsivalgyti, kartais vienu prisėdimu suvalgau kokį kilogramą jų. Ir taip visą dieną juos valgyčiau beprotiškais kiekiais ir daugiau nieko kito. Bet kolkas ryte apie 1kg suvalgau ir daugiau nebevalgau. Net nežinau, ar leisti sau jų atsivalgyti t.y valgyti tik juos ir bet kiek iki kol praeis toks didelis jų noras:) ką čia kūnas man sakyti gali?:) be to pastebėjau kad valgant daug vaisių, išsibalansuoja energija, tai jos būna, tai ne. Be to blogumas, kad obuoliai parduotuviniai ir dar nepigūs. Gal kas naminių obuolių pertėklių turi?:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2011, 09:11 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jei gyveni Klaipėdoje, tai du kartus savaitėje šalia akropolio būna ūkininkų turgeliai, aš ten perku.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Vas 2011, 19:36 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Klaipėdos raj.
Kestas rašė:
Be to blogumas, kad obuoliai parduotuviniai ir dar nepigūs. Gal kas naminių obuolių pertėklių turi?:)

Naminiai obuoliukai būtų neprošal, ir ne tik obuoliukai.. Bet kaži ar kas turi atliekamų, tokių dalykų neatlieka :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2011, 12:59 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Sveiki visi,

ar niekam nebuvo problemos su raumenu 'traukimu'? Nes pradejus zaliavalgiauti, man jau kelis kart pasitaike nestiprus koju raumenu 'traukimas', anksciau to kaip ir nebudavo. Gal kartais magnio truksta? gal zinot kokiu daugiau produktu pavartoti kur daugiau magnio butu?
Siaip i salotas dedu himalaju druska, bet ir anksciau valgydavau su druska viska...

Aciu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2011, 14:31 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Raumenu traukimas tai magnio trukumas. Jo gausu zalios spalvos darzovese, bet ju reikia tikrai daug suvalgyti. Dar jo yra riesutuose, raw kakavos pupelese. Dar magnio daug yra seklose (semenu, chia). Man taip pat buvo tokia problema su raumenu traukimu. Tai po jau po dvieju dienu didesnio seklu vartojimo visi raumenu meslungiai dingo, bet zinoma as ir toliau jas vartoju. Susimalu semenis arba cia seklas, kad gautusi po puse gero puodelio, uzpilu vesu vandeniu, leidziu valandele pabrinkti ir isgeriu tokia kosele-skystymeli. Man labai padejo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Geg 2011, 18:37 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Klaipėda
Markusas sako žoles reik valgyti. 50 procentų raciono žalėsiai, juose yra visų medžiagų ir daug amino rūgščių (jas reik sumalti į kokteilius arba ilgai ilgai kramtyti, nes celiuliozė sunkiai virškinasi. Amino rūgštys reikalingos baltimams gamintis. Pats visai sudistrofėjau, tai pažiūrėjęs į Markusą planuojų nusiaubti visą sodą kaip skėrys.
www.youtube.com/watch?v=z3xOU2tLl7g

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2011, 10:38 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

pasakysiu ir as apie sao kuno signalus. Jau 10 dienu kaip zaliavalgiauju (keli mazyyciai nuklydimai i sona buvo, bet mazyciai, tikiuos). Ant trecios dienos pagavau sloga ir ji man iki sios dienos, dar plius gerkles skausmas,kosijimas, gleives.. Cia gal del to kad pradejus zaliavalgiaut ir rukyt meciau? Na ta prasme valosi plauciai ir t.t
jau depresija varo ta sloga :S

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2011, 15:09 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

mano mama nekeisdama mitybos po metimo rukyt pusmeti sirgo slogomis, bronchu ligomis. tai cia jokie kuno siunciami signalai, cia tiesiog normalus detoksas
Aleksandra, o ka tikejaisi, kad kunas per pora dienu isvalys tai, kas buvo kemsama metais?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2011, 15:27 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Uff..
Nu jo, tu teisi.. :)
as galvojau pakankins sloga kelias dienas ir atstos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgp 2011, 05:16 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: JAV
Hmm as irgi pastebejau, kad kokius 5 metus varva nosis, ypac nuo labai silto maisto, tokio kaip sriuba ir pan. Jau beveik menesi zaliavalgiauju, su tokiais truputi nugrybavimais i sona, tai pries pora savaiciu ikirtau sriubos, tai nosis varvet vel pradejo. Reiskia, karstas maistaa tikrai nieko gero. Bet nuo arbatos snargliai nebega : D o kaip jum? Beje atsirado pries savaite skaudantys guziukai po ausim, cia gali buti imantri detokso forma? Nes nesmagus jausmas rukrai!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgp 2011, 07:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

mano eilinė nemokslinė teorija :lol:
skrandį ir žarnyną ir nosį- viską dengia gleivinė, tai yra gleives išskiriančios ląstelės. gleivės išsiskiria tam, kad apsaugoti paviršių nuo "techninių ir cheminių" pažeidimų, jos išsiskiria net kai geriam vandenį, bet l.mažais kiekiais. daugiau išsiskiria, kai valgom rūgštų, aštrų, karštą maistą, vaisių rūgštis, toksinus (valgom,valgom ir juos :D ). gleivės- reikalingos ir būtinos. mūsų viršk.traktas visada padengtas gleivių sluoksnių, kurios dar ir suriša toksinus, bet šis "tiuningas" turi nuolat atsinaujinti. jei toksinų gaunam daug, labai daug- gleivių sluoksnis tirštėja, aplipdo skrandžio-žarnyno-nosies "sieneles", asimiliacijos procesai pasidaro prastesni. (pastebėjot, kaip visas pasaulis pakvipo pradėjus žaliavalgiauti, kaip vėl atgaunama labai aštri vaikystės uoslė?) tai čia medicininė tiesa tokia, papasakota paprastos kaimo mergos žodžiais :lol: jei ką, mane prašau pataisyt

mano samprotavimai tokie, kad pas žaliavalgius gleivinė yra švaresnė, to storo sluoksnio gleivių su toksinais (beveik) nėra, taigi galim sakyt, kad pats skrandis ir žarnynas yra netgi jautresni, trapesni, nei visavalgio, todėl, kai suvalgom "kaka", išsiskiria l.daug gleivių. nosis, kaip suprantu, yra viso viršk. trakto dalis, taigi ir ji dalyvauja šiame procese. aš manau, kad nosis tik mus informuoja, kad db ne tik joje, bet ir visam mūsų organizme išsiskyrė daug gleivių. galima žvilgtelt ir į anatominį paveikslą, ten matom, kad nosis-gerklė-skrandis-žarnynas sudaro kaip ir visumą..
niu va maždaug taip mano galvoj susidėliojo..

va dar, pvz, pas jogus yra tokia praktika, kaip reguliarus skrandžio praplovimas (gerti h2o ir vemti) kad nuplauti gleives ir pašalint toksinus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgp 2011, 04:10 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: JAV
Ooooo paprastos kaimo merginos zodziai man labai padeda : D o kaip del uosles? Kada pradejai pajusti, kad ji paastrejo? Nes man jau koki 4 menesiai su uosle prastai, krapo nuo pankolio neatskyriau, o anksciau kaip sunytis prie kotletu su nosim varinejau ir puikiai viska uzuodziai. Tai tikiuosi zaliavalgyste sugrazins laukinuko uosle. Bet ar nebaisu, kad organizmas jautresnis pasidaro? Ta prasme, pabuvus kokiam uzterstam mieste, ar rankas cheminiu muilu nusiplovus, gliuku nepasidarytu : ) man jau kokius 4 metus maudantis po dusu ar net kartais atviruose telkiniuose, perstinciom raudonom demem ismeto krutine, kaip manai gali buti nuo chloro/ kitu chemikalu?Manau su chemikalais geriau nesigrudint : D noretusi buti lanksciu zaliavalgiu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgp 2011, 11:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Nuostabi teorija, Elenute. Pridėčiau tik, kad gleivių skyrimasis būva ALERGIJOS apraiška. O alergijų būna įmantriausių. Pvz., šalčiui! Sakyčiau, būtent tas organizmas mėgina "nuplauti", sumenkinti kokį nors būtent jam pavojingą veiksnį. Ir tuo pačiu mūsų protui praneša: "veiksnys man kenksmingas!"

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2011, 10:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Smilga, vat nesutiksiu, kad gleivių skyrimaisi yra visada -alergija. Aš manau, kad tai yra normali (sveika) reakcija, atsakas į fiziologinį stresą. Kaip kad jau rašiau, net išgėrus vandens, mūsų skrandis pasidengia gleivėmis (na, čia medicin.straipsniai taip rašo). Manau, mūsų kūnas yra pritaikytas patirti tam tikrą fiziologinį stresą, ir tas stresas yra ne tik ne kenksmingas, bet ir būtinas, pageidaujamas. Tačiau galim kalbėt apie tai, kokia gi to fiziologinio streso (maisto, šalčio, karščio, alkio r t.t.) norma yra- sveika, o kada jau peržengiama sveikatos riba.. nžn, galbūt kartais suvalgyt kažką, kas skatina didesnį gleivių skyrimą yra visgi ne taip jau ir nesveika??
Beje, teko man rasti nuomonę, kad iš "homeopatinės" pusės vertinan, žaliavalgystė yra ne pats idealiausias mitybos variantas, būtent dėl to, kad ši mityba taip tausoja mūsų kūną, jog kūnas visai nepatiria jokio fiziologinio streso. Taigi tai yra tas pats, kaip norint apsaugoti žmogų nuo virusinių ligų, uždaryti jį sandariame dezinfekuotame vakuume..
va db aš sau asmeniškai neatsakiau dar į klausimą, ar tas gleivių skyrimasis net suvalgius daigintų kviečių parodo, kad kūnas toks "sveikas" ir priešinasi? ar priešingai, kad kūnas nebemoka susitvarkyt su tokiais, sakykime, ne visai jau ir piktybiškais produktais..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume