Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Svoris
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 15:34 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Vilnius
Taigi, tai mano didžiausia ir pati opiausia tema pradėjus eiti šiuo keliu. O juo jau einu nepilnai nuo pavasario, o pilnai nuo spalio. Svoris krito kaip man nemažai, net 10kg ir taip buvau kūdas ir dar aukštas. Dabartinė situacija 195/68, artimieji akimis bado:D Savijauta puiki, bet visgi norisi susigrąžinti tą ką turėjau, nes truputi gąsdina tas nežinojimas kas darosi kūno viduje(kad kas neužstreikuotu nuo tokių permainų) ir be toks kaulėtumas nepatinka man.
Nemažai apie tai domėjausi amerikiečių forumuose, bet ten kam taip atsitiko siūlo DAUG valgyti ir iš jų kuo daugiau riebalų. Bet kiek pastebėjau, niekam tai praktiškai nepadeda, iki kol organizmas neišsivalo (mistinis laikotarpis 3-12 mėnesių).:) Pagal juos svoris grįžta lėtai, o kartais ir dar daugiau laiko reikia, arba jis grįžta tik nežymiai.
Tai norėjau iš jūsų išpešti kuo daugiau šia tema informacijos, nes dauguma jūsų skaitote žaliuosius forumus rusų kalba (nemoku rusų), rusiškas knygas. Įdomu kaip jie arba net kuklus ratas mūsiškių į veikinėja šį laikotarpį, ar jau net įveikė.
Rusijoje kaip suprantu jie turi nemažai patirties žaliavalgystėje, be to pagrindinis niuansas tai kad jie artimesni mūsų klimatui ir maisto asortimentu. Nes amerikiečiai galima sakyti maitinasi egzotiškai, o čia Lietuvoje, norėtųsi ir maitintis tai ką turi:)
Gal ir nelabai raiškiai čia išdėsčiau, bet mintį pagausite:) Be to nėra taip blogai kaip gali atrodyti, tiesiog norisi svorio:D
P.S amerikiečiai dar kaip viena iš priežasčių mini greitą medžiagų apykaitą ir siūlo valgyti produktus kurie ne taip skatintu apykaitą. Bet kokie produktai ta skatina?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Svoris
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 16:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Heidenau, Vokietija
Labas Kęstai,

aš esu lygiai toks pat kaip tu :) Aukštas - turbūt 194cm. Vegetariavimo laikais svoris buvo 77-78. O liepos mėn kai persijungiau į "high raw" per 2.5 mėn nukrito iki 68. Ir atrodo tai jau buvo riba. Dabar jau beveik mėnesi nesisvėriau, nes neaptikau kas turėtų svarstykles. Bet pastarasias kelias savaites mano raw procentas pasidarė apie 70-80%, o likę 20-30% - šiek tiek virto maisto bei kitaip termiškai apdoroti (ryžių/kukurūzų trapučiai, duona be gliuteno ir pan). Gali būti kad priaugau jau kelis kg.

Kartais užeina desperatiškos mintys dėl to svorio. Aš irgi esu girdėjęs kad jei gerai jautiesi - tai nereikia dėl to galvos sukti, nesvarbu ką kiti apie tave galvoja. Aš tokią mintį pilnai palaikau, tik kartais užeina nerimavimo momentai, kai visuomenės standartinė nuomonė užgožia tikrąsias sielai artimas mano mintis...

Žodžiu, aš irgi ieškau atsakymo į tokį klausimą, nors iš kitos pusės jaučiu, kad to atsakymo nereikėtų ieškoti, nes pats jaučiuosi tikrai puikiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 18:02 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Sveiki :)
man pradėjus per pirmus mėnesius nukrito 16kg
blogai nesijaučiau, bet liesas kaip šakaliukas buvau, o ir prieštai viršsvoriu niekada nesiskundžiau :)
Kiek girdėjau iš labiau patyrusiu keletos kolegų
tai jiems buvo panašiai, stipriai krito bet paskui po truputi gryzo daugiau ar maziau
priklausomai ar turejo virsvorio ar ne ;)
manau organizmui reikia laiko isivalyti, persigrupuoti ir viskas bus gerai ;)
mikroflora ismoks pasisavinti medziagas ir tada grys sveikas svoris :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 14:19 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš, manau,kaip ir dauguma moterų žaliavalgyste susidomėjau, todėl, kad taip gyvenant galima numesti svorio, sureguliuoti mitybą, lengviau atsisakyti pataikavimų skrandžiui ir pan., bet gilinantis toliau, suvokiau, kad kūno pokyčiai, tai tik paviršius. :D tad,jums vyrukai linkiu visad jaustis gerai. O sau palinkėsiu, kad viltys pasiteisintų ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 14:56 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki,
man padidinus žalio maisto kiekį mityboje, svoris nukrito nuo 75 iki 70 kg (mano ūgis 185cm). šiuo metu maitinuos apie 60 % žaliai, taigi manau, kad perėjus į 100 % pradingtų ir daugiau. ;]]
Esu girdėjęs, kad norint priaugti svorio, reikėtų sportuoti. Mankšta, fizinis darbas, prisitraukimai, atsispaudimai, sporto salė(jei yra laiko ir noro) turėtų padėti.
gal kas turit patirties aktyviai sportuojant ir žaliai maitinantis?

Karolis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Gru 2010, 14:54 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Linas K., manau, galėtų pasisakyt kaip maratonų bėgikas :)
Aš sportuoju vidutiniškai, su svoriais, maitintis daugiausia žaliai pradėjau neseniai, svoris kol kas stovi vietoj, šiek tiek nukrito (185 cm - 71 kg), bet labiau sieju su peršalimu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 16:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na ką, pasipasakosiu ir aš :-)

Mano ūgis 177cm, svoris 63kg. Prieš tai buvo apie 71kg, tai gi numečiau apie 8kg. Bet svoris krito tik pirmaisiais mėnesiais, dabar +/- 1kg būna svyruoja. Jei norit susigrąžint prarastus kilogramus, galiu patart valgyt daugiau riešutų ir saulėgrąžų.

Man taip pat tėvai (ypač motina) sakydavo pačioj pradžioj ir kad atrodau prastai, ir baugino, kad susirgsiu ir t.t. Bet kol kas jaučiuosi gerai, savo svoriu ir tuo kaip atrodau esu patenkintas, todėl nieko keist nežadu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 18:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Brangiosios žaliavalgės moterys, merginos ;) ........papasakokite savo patirtį dėl kūno svorio (aš labai noriu sužinoti) :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 19:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: kaimas
Nepasikeitė. Kaip ir seniau, taip ir dabar svyruoja nuo 62 iki 66 kg (mano vidutinis KMI - 20).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 20:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Buvau 58-62, db 54-55, ūgis 168. dvidešimties būdama svėriau 56-58. jei nežindyčiau vaiko, tai nežinau, gal svoris būtų didesnis, arba mažesnis.. valgau išties nemažai, svajoju, kada jau nebereikės savęs kamšyti maistu, nes kartais jaučiuos, lyg bučiau food processor :( .. dabar va sėdžiu, kertu obuolius prieš miegą, kad vaikui pienelis saldesnis būtų

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2010, 16:18 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Buvau 58-62, db 54-55, ūgis 168. dvidešimties būdama svėriau 56-58. jei nežindyčiau vaiko, tai nežinau, gal svoris būtų didesnis, arba mažesnis.. valgau išties nemažai, svajoju, kada jau nebereikės savęs kamšyti maistu, nes kartais jaučiuos, lyg bučiau food processor :( .. dabar va sėdžiu, kertu obuolius prieš miegą, kad vaikui pienelis saldesnis būtų

Kaip faina, tikiuosi, kai aš būsiu mama, tada viską suprasiu, ką norėjai pasakyti;-) Nes,manau, kad negali suprasti kito žmogaus potyrio, kai pats nesi to patyres.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Gru 2010, 22:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ir vėl svoris. Bet man jis kol kas aktualiausias. Bet ir vėl jis krito ir jau mano manymu pasiekė mano kritinę ribą. Ir krito raumenų sąskaita, net nebe suprantu nuo ko jis dar krenta, nes likau kaulai ir skūra. Dar trūksta man žinių. Vasarą gal bus lengviau, bet dabar, žiemą, kažko kūnas nesusitvarko, per daug jam. Greičiausiai teks grįžti prie truputi apdoroto maisto. Tad noriu jūsų patarimo, kokį geriausia būtų vartoti apdorotą maistą, kad atsistatytu organizmas, kad mažiausiai jam pakenkčiau.

Pasimetęs esu, dar gerai nežinau ką daryti. Bet reikia kažką daryti. :|

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 00:42 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kestas rašė:
Ir vėl svoris. Bet man jis kol kas aktualiausias. Bet ir vėl jis krito ir jau mano manymu pasiekė mano kritinę ribą. Ir krito raumenų sąskaita, net nebe suprantu nuo ko jis dar krenta, nes likau kaulai ir skūra. Dar trūksta man žinių. Vasarą gal bus lengviau, bet dabar, žiemą, kažko kūnas nesusitvarko, per daug jam. Greičiausiai teks grįžti prie truputi apdoroto maisto. Tad noriu jūsų patarimo, kokį geriausia būtų vartoti apdorotą maistą, kad atsistatytu organizmas, kad mažiausiai jam pakenkčiau.

Pasimetęs esu, dar gerai nežinau ką daryti. Bet reikia kažką daryti. :|

Suprantu. tavo problema tokia pat svarbi kaip ir svorio perteklius. T.lomanas interviu metu yra sakęs, kad jo pažįstamai tiesiog svoris augo nuo obuolių :o , nes juose yra angliavandenių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 08:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kestai, pas Toma billingsa, stanley bassa maciau rekomendacija- ajurvedinis misinukas- virti ryziai su dalu, na arba ryziai su bet kuriuo ankstiniu lygiomis dalimis. pagal ajurveda, tai absoliuciai idealus subalansuotas patiekalas, idealiai subalansuoto baltymo saltinis, taigi daugeliui padeda
ir pasitikrink savo konstitucija pagal ajurveda. saltas, zalias maistas dar labiau didina Vata konstitucija. Todel vata tipo zmones labiausiai kencia del svorio problemu zaliavalgysteje. jei esi Vata, ir net jei nesi bandyk itraukti produktus, kurie ja mazina. tarkim, visi rugstus produktai netinka, obuoliai- tik l.saldus ir t.t... na reikia atrasti gera sarasiuka.. nevalgyk salto maisto, butinai ji palaikyk kambario tem-roje pries valgydamas arba po karstu vandeniu nuplauk. pradek gerti karsta vandeni- tai taip pat normalizuoja Vata konstitucija, kuri ir kalta del svorio.
RU zaliavalgystes forumo adminas buvo trumpam itraukes i raciona virtus zirnius po, atrodo, 3 ar daugiau grieztos zaliavalgystes (mono style) metu. apie jokias blogas pasekmes nerase, niekas jam neatsitiko. as, kai buvo l.bloga, bandziau valgyt grikiu kose, ir taip pat nepajutau jokio detokso ar "nusinuodijimo".
na ir taupyk energija, valgyk l.lengvai virskinamas kombinacijas, sultis, maltas darzoves, o seklas- gerk kaip seklu piena. as kasdien dabar pati geriu didziule porcija : aguonos su linu sem, linu sem su saulegraziomis, tiesiog linu sem arba visu triju kombinacija. viska nakciai uzmerkiu. sumalu, nukosiu, vel sumalu ir antra karta nukosiu, kad visas medziagas maistines isgauti.
na, gal kiek sumakaluotai isdesciau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 09:13 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kestas rašė:
Ir vėl svoris. Bet man jis kol kas aktualiausias. Bet ir vėl jis krito ir jau mano manymu pasiekė mano kritinę ribą.

Kęstai, ar bandei skaičiuoti (fitday.com, nutritiondata.com), kiek ir kokių maistinių medžiagų gauni su savo maistu kasdien?
Baltymai, riebalai, angliavandeniai, mineralai, vitaminai, kalorijų kiekis? Galbūt paskaičiavus iškart paaiškėtų atsistatymo kryptis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 10:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Pasidariau internete testą, tai pas mane dominuoja Vata tipas.
Na pastebėjau kad vienu metu baisiai traukė saldumas, bananai, džiovinti vaisiai, ir šiaip viskas kas saldu. Bet kartu valgiau labai daug obuolių, kol dar buvo naminių. Kažkas vis su tuo virškinimu galutinai nesusitvarko, nes pastoviai meteoritai, karts nuo karto vis pranyksta, bet ir vėl atsinaujina.
Neseniai puse mėnesio sekiau savo mitybą programa CRON-O-METER , kuri panašiai kaip nutritiondata.com pateikia kiek ko kas. Na viskas apytiksliai, nes svarstyklių neturiu, tai viską iš akies primesdavau, daug ką sumažindamas.
Kodas:
General (82%)
Energy   1896,3    kcal   73%
Protein   42,1    g   75%
Carbs   316,9    g   244%
  Fiber   58,3    g   153%
Fat   67,9    g   105%
Water   1563,1    g   42%     [Išgeriamo vandens neįtraukiau, čia tiek kiek su maistu gaudavau]
Vitamins (81%)
Vitamin A   19119,7    IU   637%
Folate   391,6    µg   98%
B1 (Thiamine)   1,8    mg   146%
B2 (Riboflavin)   1,5    mg   113%
B3 (Niacin)   16,1    mg   101%
B5 (Pantothenic Acid)   4,8    mg   96%
B6 (Pyridoxine)   3,0    mg   231%
B12 (Cyanocobalamin)   0,0    µg   0%
Vitamin C   178,9    mg   199%
Vitamin D   0,0    IU   0%
Vitamin E   43,3    mg   289%
Vitamin K   87,9    µg   73%
Minerals (79%)
Calcium   417,1    mg   42%
Copper   3,0    mg   328%
Iron   12,5    mg   156%
Magnesium   699,8    mg   175%
Manganese   6,2    mg   269%
Phosphorus   1190,6    mg   170%
Potassium   4492,4    mg   96%
Selenium   40,6    µg   74%
Sodium   167,3    mg   11%
Zinc   8,0    mg   73%
Lipids (59%)
Saturated   7,5    g   38%
  Omega-3   2,2    g   135%
  Omega-6   21,1    g   124%
Cholesterol   0,0    mg   0%

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 11:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

neatsidaro lentelė

http://www.living-foods.com/articles/ayurveda.html
Foods for Vata Constitutions

Good: most sweet, sour, salty tastes Avoid: bitter, pungent, astringent Vata people generally have weak/irregular digestions. Raw foods diets are hardest for such people. (Discussed later.)

Fruits: most sweet fruits are good for vata. However, avoid/minimize dried fruit. Overconsumption of sweet foods will increase/aggravate vata, rather than soothe/reduce it. Excess fruit consumption can increase ungroundedness.

Vegetables: most vata people find cooked vegetables easier to digest than raw. See discussion later on this. Avoid dried, frozen veggies.
Grains: wheat is best for vata, but it is heavy and some are allergic to it. Sprouted oats are OK. Most other grains are drying and are not good for vata. Cooked, with oil or butter, they are not so drying and may be easier for vata to handle. Sprouted and made into milk substitutes, they are similarly easier for vata.
Legumes: only mung beans, adzuki beans, and small lentils are OK for vata (and spices may be necessary to help digest them).
Nuts and Seeds: pretty much all nuts, seeds are OK for vata, but one must be careful and consume only what one can digest!
Oils: sesame oil, ghee are good for vata. Ghee is a digestant, sattvic, considered the best oil. Again, eat only as much as one can digest.

.... yra daugiau ten pagal nuorodą
mano nuomone, jei žaliavalgystė sukelia kažkokį disbalansą, tai tikrai ją reikia kombinuoti su kt. sistemomis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 12:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dabar rusų forume syroedenie.com labai populiarios temos apie parazitus. Viena žaliavalgė parašė, kad prieš metus, prieš pereidama prie žaliavalgystės ji, jos vyras ir sesuo- visi gerai išsivalė žarnyną nuo parazitų. Jie ne tik nenumetė, bet mergina net ir priaugo svorio pakeisdama mitybą, nors ir pasirinko patį radikaliausią žaliavalgystės varinatą- monovalgymą, kuris labai drastiškai valo organizmą ir tiesiog tirpdo nereikalingą (dalinai ir reikalingą) svorį. Aš manau, kad tiems, kas turi svorio problemas, kam svoris labai krito reikėtų pabandyt ir pasirinkti kokią metodiką ir pasivalyt nuo parazitukų (ir parašy mums rezultatus). beje, nenumečiau nei vieno kilogramo ir aš pati pradėjusi žaliavalgiauti. Mano žaliavalgystė prasidėjo trumpu 5 badavimu, Šank Prakšalana, o prieš tai reguliariai gėriau pelynų arbatą ir kitas priešparazitines žoleles.

tiek va minčių, gal kam padės

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 17:10 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva-Italija
Teko bendraut su viena mergina, kuri nuo zaliavalgystes perejo prie beveik nieko nevalgymo. Sake, jai uztenka vieno kyvio per diena, sekancia diena nieko nesinori. Vienu zodziu, ji valgo kas antra diena, ir tai labai mazai. O atrodo net putlute! Raudonskruose :) Kiek suprantu, tai su tuo svoriu, cia labiau asimiliacijos klausimas. Kai organizmas pilnai issivalo nuo toksinu, tada ir su svoriu reikalai turetu susitvarkyt. O dar butinas judejimas, saule, grynas oras ir gera nuotaika :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 17:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kas be ko, Viktorele, aisku, kad asimiliacija yra svarbiausias veiksnys.. bet kelione iki tos universalios asimiliacijos gali buti ilga ir sudetingam taigi nereiketu atmesti jokiu varinatu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 19:35 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tikra tiesa :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 20:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Viktorele rašė:
Teko bendraut su viena mergina, kuri nuo zaliavalgystes perejo prie beveik nieko nevalgymo. Sake, jai uztenka vieno kyvio per diena, sekancia diena nieko nesinori. Vienu zodziu, ji valgo kas antra diena, ir tai labai mazai. O atrodo net putlute! Raudonskruose :) Kiek suprantu, tai su tuo svoriu, cia labiau asimiliacijos klausimas. Kai organizmas pilnai issivalo nuo toksinu, tada ir su svoriu reikalai turetu susitvarkyt. O dar butinas judejimas, saule, grynas oras ir gera nuotaika :)

Aš irgi pastebėjau, kad sąžiningai įsiklausiusi į organizmą, praktiškai labai mažai tereikia maisto. Šią akimirką sunkoka dar pakeiti įsišaknijusį mąstymą apie "normalius" pietus, neina įsisavinti,kad ir daržovėmis galima pasisotinti, tad suvalgiusi porciją daržovių vis dar kažko ieškau, o kas ieško,tai ranka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 21:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

dar prisiminkime ir apie psihika, nes maistu siuolaikinis zmogus bando ne tik fiziologini, bet ir psichologini (ir dvasini!) alki numalsinti. kol psichika nebus pusiausvyroje, tol ir apie jokia gera asimiliacija ir pasisotinima mazu maisto kiekiumi kalbos negali buti. manau, todel ir Vata konstitucijos (streso metu visada padideja Vata konstitucija, taigi ir metabolizmas buna labaiu Vata) zmones yra visada tokie liekni, kad ir kiek i save maisto beprikimstu, mat ju psichika yra labai dinamiska, nerami, net, sakyciau, kiek "laukine", taigi jie meta ir meta maista i ta viduje siautejancia stichija, o viskas dingsta, kaip bedugneje... na, cia nusifilosofavau kiek :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 21:27 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

supratau tavo mintį :D aš tik visai neseniai sužinojau (suvokiau), kad mityboje yra ir psichologinis aspektas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 21:52 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Psichikos ir svorio rysiui iliustruoti visai salia turiu gera pavyzdi, tai mano draugo brolis. Jis vyrukas yra gryniausia vata! Sakaliukas sakaliukas, isblyskes. Tiek budamas ''normaliavalgis'', veliau patapes vegetaru (jau beveik 11 m.) ir priartejes prie veganizmo, jis visa gyvenima toks pat. Valgo kiek tik lenda ir nieko. Taciau ne tik del savo vatos konstitucijos. Nuo vaikystes jis turi tam tikru stipriu psichologiniu bloku, yra labai uzdaras, tuno savo kiaute. Tai, mes, pasidomeje psichosomatika, padareme isvada, jog jo kunas gal taip pat ''neisileidzia maisto'', kaip ir jis psichologiskai neisileidzia pasaulio :) Kaip viduje, taip ir isoreje. Tai vis raginame ji, bent dazniau iseit pasivaikscioti, nors ko gero, kol viduje nesusitvarkys ir isoriskai nelabai kas pasikeis :)

O dar gi, pagal ta pacia ayurveda, nuo nuotaikos ir psichines bukles priklauso ir kokio maisto mes norime, kokio skonio. Tad, ko gero, reik veikti visais frontais iskart. Ne vien tik mitybos ziuret, bet ir dvasia taisyt :) Ir kai viskas juda gera kryptimi, ziurek jau, tikrai, to papildomo gyvenimo dziaugsmo, malonumo, is maisto imti norisi vis maziau ir maziau :) :) :) :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume