Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
  Spausdinti

Re: Dantų problemos
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 19:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: KA
sveiki,

nesu zaliavalge, bet stengiuosi sveikai - apysveikiai maitintis. Parasysiu idomia savo patirti. Mano dantys visada buvo siaubas: vaikysteje gydyta antibiotikais.. taip taip tais, kurie dabar vaikams iki 12 metu draudziami, tiesiog papuoliau ant tos nelemtos bangos. Zodziu dantys gedo, tevai turejo gerus dantis, patiems nebuvo tokios problemos, o dar tada dantu gydymas buvo nemokamas, tai enlabai ir tesirupino, tai rezultatas dabar man nekoks. Vienok per visa nestumo laikotarpi jauciausi siaubingai blogai - nuolatinis vemimas ir slykstus skonis burnoje. Saldumynu negalejau ne i burna idet - vemdavau iskart, ir isvis maisto racionas buvo laabai ribotas nes skarndis buvo paskelbes visuotini streika. Zodziu isgyvenau tik, pazistamu patarta, Macdonaldo racionu, nes ten sako ideta kazkokiu anti - vemimo priedu. Kramciau hamburgerius ir geriau koka kola (ir nieko) Siaip ten niekada nevalgydavau ir isvis nekenciu tokiu junk ''edyklu''. Vienok nuo to maisto nevemdavau, ir sugebejau kazkaip istempt visus devynis menesius. Kitas dalykas, kad istisai skalaudavau burna vandeniu, kad nejausciau to siaubingo is kazkur atsiradusio per nestuma skonio. Taip pat mane kamavo nuolatinis seiletekis, tai spjaudziausi kaip koks vezikas istisai. aisku mano busena vidine buvo siaubinga, taciau ka laimejau - tai ne vienas nesugedes dantis ! nei plaukai slinko nei dantys gedo, nei nagai luzinejo, o jokiu papildomu vitaminu negalejau virskint - viska vemdavau lauk. Kadangi du nestumai buvo tokie pat, tai galiu pasakyt, kad viskas yra ko gero dantu skalavime. Ir aisku neuzkandziavime kas pusvalandis. Dabar viskas grizo i vezes - dantys toliau gedineja (nors su saldumynais seniai uzraukiau), skauda dantis, dantenas, karts visa kaukole. Kaip gydausi - kramtau svogunus, cesnakus, skalauju suriu drusko vandeniu, tepuosi molinem pastom VELEDA.
As esu skaiciusi jau seniai strp apie zmogu Kinijoje kuris maitinosi skruzdelem ir jam isaugo visi nauji dantys senatveje, bet cia matyt koks gamtinis stebuklas.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 19:22 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

sveiki,

nesu zaliavalge, bet stengiuosi sveikai - apysveikiai maitintis. Parasysiu idomia savo patirti. Mano dantys visada buvo siaubas: vaikysteje gydyta antibiotikais.. taip taip tais, kurie dabar vaikams iki 12 metu draudziami, tiesiog papuoliau ant tos nelemtos bangos. Zodziu dantys gedo, tevai turejo gerus dantis, patiems nebuvo tokios problemos, o dar tada dantu gydymas buvo nemokamas, tai enlabai ir tesirupino, tai rezultatas dabar man nekoks. Vienok per visa nestumo laikotarpi jauciausi siaubingai blogai - nuolatinis vemimas ir slykstus skonis burnoje. Saldumynu negalejau ne i burna idet - vemdavau iskart, ir isvis maisto racionas buvo laabai ribotas nes skarndis buvo paskelbes visuotini streika. Zodziu isgyvenau tik, pazistamu patarta, Macdonaldo racionu, nes ten sako ideta kazkokiu anti - vemimo priedu. Kramciau hamburgerius ir geriau koka kola (ir nieko) Siaip ten niekada nevalgydavau ir isvis nekenciu tokiu junk ''edyklu''. Vienok nuo to maisto nevemdavau, ir sugebejau kazkaip istempt visus devynis menesius (nepriaugau ne vieno kg vaikas gime normalus). Kitas dalykas, kad istisai skalaudavau burna vandeniu, kad nejausciau to siaubingo is kazkur atsiradusio per nestuma skonio. Taip pat mane kamavo nuolatinis seiletekis, tai spjaudziausi kaip koks vezikas istisai. aisku mano busena vidine buvo siaubinga, taciau ka laimejau - tai ne vienas nesugedes dantis ! nei plaukai slinko nei dantys gedo, nei nagai luzinejo, o jokiu papildomu vitaminu negalejau virskint - viska vemdavau lauk. Kadangi du nestumai buvo tokie pat, tai galiu pasakyt, kad viskas yra ko gero dantu skalavime. Ir aisku neuzkandziavime kas pusvalandis. Dabar viskas grizo i vezes - dantys toliau gedineja (nors su saldumynais seniai uzraukiau), skauda dantis, dantenas, karts visa burna. Kaip gydausi - kramtau svogunus, cesnakus, skalauju suriu drusko vandeniu, tepuosi molinem pastom VELEDA.
As esu skaiciusi jau seniai strp apie zmogu Kinijoje kuris maitinosi skruzdelem ir jam isaugo visi nauji dantys senatveje, bet cia matyt koks gamtinis stebuklas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 19:23 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Herbertas Sheltonas rašė apie žmogų, kuriam berods 80 metų išaugo naujas dantis :) nu tai po tokios naujienos skruzdelėms lietuvoje šakės :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2012, 03:45 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kas iesko datu pastos molio pagrindu, siulau si saita: http://www.argiletz.com/en/catalog/orga ... toothpaste

as pati naudoju ir vaikams duodu valyti. Pagal sudeti isties atrodo geros kokybes, ir jokiu cheminiu``nuodu`` nera.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2012, 18:48 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Perskaičiau, kad obuolių rūgštis kenkia dantų emaliui. Tokiu atveju netinka juos valgyti didesniais kiekiais. Gaunasi, kad nesigauna juos valgyti kaip maisto pagrindą per rudenį, žiemą ir pavasarį iš rūsio. Siaubas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgp 2012, 10:23 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Įdomus straipsnis:
How I Almost Lost My Teeth on Raw Foods
http://www.fredericpatenaude.com/blog/?p=2561

Beje, iš mano patirties. Per 4,5 metus man sutaisė tik vieną dantį, ir mano racione visuomet daržovių buvo daugiau, nei vaisų, na su nedidele 9 mns. išimtimi, kai "žaidžiau" su Graham versija. Tačiau, dar 4 apatinių dantų emalis prie šaknų nukentėjo- tai įvyko po vynuogių sezono, kai neribotai valgiau labai daug vietinių (jos tikrai rūgščios) vynuogių. Tuomet ne tik emalį sugadinau, bet įvariau sau klaikų viršk.trakto uždegimą keliems mėnesiams. Rūgštaus bijau iki šiol.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgp 2012, 20:58 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

perskaiciau anskciau mineta nuoroda: http://www.fredericpatenaude.com/. Kanadoje Kvebeke gyvenancio buvusio zaliavalgio jaunuolio patirti. Ten jis raso, kad susigadino savo dantis totaliai del zaliavalgystes, nes ypac valge daug vaisu- uogu.
Kaip budinga vakaruose, uz visos inormacijos perskaityma norint suprast ju ''ypatingos'' sekmes recepteli, reikia moket - nusipirkt ju brosiura ar knyga (nieko uz dyka ;O(....). Siaip ar taip, is informaciniu trupiniu susidariau nuomone siokia tokia, kuria patvirtina mano pacios patirtis (per nestuma negalejau visiskai valgyti nieko saldaus nes tai mane vimdino), kad dantis gadina cukraus ar jo produktu (gliukozes, fruktozes...) likuciai burnoje. Uztat reikia skalaut skalaut ir dar karta skalaut dantukus, ypac su suriu vandeniu. Uztat mano dantys vsiiskai negedo, nors as buvau gera klipata tuom laikotarpiu..
Is mano aplinkos girdejau ivariu pasakojimu, kad zmones ilgai negedo dantys, bet tie zmones nevalgydavo saldumynu kaip dabar valgo visi. O budavo lasiniu megejai. Mano pacios tevu dantys buvo labai labai geri ilga laika, o as nuo pat mazumes ziurejau kur cia koki saldumyna nukniaukus. Kai mama duodavo man 25 kapeikas nusipirkt pietus mokyklos valgykloje, as bjaurybe nuselindavau i parduotuve ir nusipirkdavau maiseli saldainiu.
Giztant prie temos, butu idomu suzinoti, kaip zaliavagiai gauna kalcio ir fosforo dantims, juk pieno produktai, nera pageidautini ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgp 2012, 13:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

limpopo rašė:
Giztant prie temos, butu idomu suzinoti, kaip zaliavagiai gauna kalcio ir fosforo dantims, juk pieno produktai, nera pageidautini ?

o kuo tamstai lapines darzoves, seklos ir riesutai nepatinka kaip kalcio saltinis?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgp 2012, 13:50 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu su tuo pienu ir jame esanciu kalciu, tai toks truputi mitas. Taip, pienas turi kalcio, bet jo ten nera ipatingai daug ir pienas nera geras kalcio saltinis. Taigi 100G PIENO TURI 11% KALCIO. O dabar paimkim augalines kilmes alternatyvas, pvz.: SEZAMU SEKLOS 100G TURI 99% KALCIO. Lazdynu riesutai turi kalcio tiek pat kiek karves pienas, 100G-11%. Del gyvulinio pieno, tai cia atskira tema, nes jis gali daryti nemazai zalos, ypac netoleruojantiems jo, arba suaugusiems zmonems ir aplamai, jis turi savybe rugstinti organizma, o kad ta rugsti neutralizuoti, organizmas ima is kaulu kalci ir kitus mineralus. Taip, kad gaunasi "tas ant to". Kalcis be vit.D-bevertis, praktiskai neisisavina. Ir siaip su tuo kalciu, kad tai yra pagrindas stipriems kaulams irgi yra perdeta. Uz kalci netgi kurkas svarbesnis yra kalis. Ir, kad turet stiprius kaulus labai svarbu neuzrugstinti organizmo ivairiais rafinuotais produktais.
O del plauku neslinkimo nestumo metu, tai cia ne tiek maistas kaltas, kiek keiciasi hormonai. Praktiskai 90% moteru neslenka plaukai nestumo metu. Man taip pat buvo, kad per visus 9 menesius, tik vienas, kitas plaukas iskrito, o gal isroviau :) Ir siaip daug pasikeitimu buvo:) Tik idomu, kaip vaikiukas issivyste nestumo metu valgant "junk food'a".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Rgp 2012, 20:26 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

vat cia ir visas stebuklas - vaikiukas gime lygiai kada priklause, po 9 menesiu, sveikata puiki, labai gudrus, protingas, vystesi normaliai, zodziu stebuklas, po tokio nelemto nestumo. As gi ne vandens negalejau gert - man i vena teisiai leido tirpala, o gert galejau tik koka kola, na dar karts ir saldytos kavos (vasara kai karsta, toks apy- junk gerimas). Nei sulciu nei kokios darzoves, nei vaisu, ne is tolo :O(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 15:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Ne į temą: aš nėštumo metu irgi patyriau tą patį kaip limpopo. Dar ir dabar tas vaizdas iškyla kaip mašinoje apsi..vandeniu....brr..., nes buvau gėrus tik vandens ir valgius mandarinų. Prapykino nuo ryto ligi vakaro iki kokio 6 mėn. Į virtuve bėgdavau nekvėpuodama, pasiimdavau ko reikia ir greitai atgal, o indus pykdamas plovė vyras, valgyt gamino anyta. Net reklamos, kur maistą gamindavo, negalėdavau žiūrėt. Tiesa, kiek tik įmanoma stengdavausi susilaikyti nuo vėmimo, nes norėjau, kad vaikas gautų nors kokių maistinių medžiagų. Gerai jaučiausi tik valgydama visokį šlamštą, tai ir valgiau, o vaikas gimė kuo sveikiausias, irgi lygiai po 9 mėn. ir didelis (4kg 290g). Prieš nėštumą buvau vegetarė, o nėštumo metu kirtau lašinius net ausys linko (dabar gailiuosi), ačiū Dievui kitos mėsos formos manes netraukė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 15:15 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Buvau šiandien pas dantistę. Leido nuskausminamuosius, iš karto pajutau, kad kažkas ne taip..nutirpo ne tik ten kur reikia, bet ir galva :shock: . Ar yra kam nors dar taip buvę žaliavalgiavimo metu, kad labai stipriai neigiamai suveiktų nuskausminamieji? Aš tik po kelių val. atsigavau. Vienu metu net kojos buvo nutirpę, sutrikęs regėjimas... apsvaigus, be kordinacijos.. apskritai l.l. blogai jauciausi. Man leido mažiausia dozę, nes sakė, jei reikės daugiau suleis...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 18:55 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As apalpus buvau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 19:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jokio skirtumo nepastebejau, as apalpdavau ir nezaliavalgiaujant. visuomet perspeju, kad mane reikes gaivinti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Rgp 2012, 20:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gal but tai reakcija i nuskausminamuosius, kazkokia alergine forma. Turiu alergiska (daug kam)kolege 60 m, tai jai vaikysteje leido daug nuskausminamuju, nes buvo susilauzius kluba avarijoje. Tapo alergiska nuskausminamiesiems, Gimdymo metu teko daryti Cezari, leido maziausia imanoma doze, tai sake atsibudo tik po triju dienu.. Dabar susilauze kojos pirstus, tai kentejo susirietus, nes negali jokiu tableciu gert..

o siaip kas liecia dantis.. radau labai idomia ir gana itikinama (bent man jau taip atrodo ) svetaine apie dantu prieziura, buvusio dantisto R Nara patarimai : http://mizar5.com/sitemap.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Spa 2012, 23:27 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
limpopo rašė:
gal but tai reakcija i nuskausminamuosius, kazkokia alergine forma. Turiu alergiska (daug kam)kolege 60 m, tai jai vaikysteje leido daug nuskausminamuju, nes buvo susilauzius kluba avarijoje. Tapo alergiska nuskausminamiesiems, Gimdymo metu teko daryti Cezari, leido maziausia imanoma doze, tai sake atsibudo tik po triju dienu.. Dabar susilauze kojos pirstus, tai kentejo susirietus, nes negali jokiu tableciu gert..

o siaip kas liecia dantis.. radau labai idomia ir gana itikinama (bent man jau taip atrodo ) svetaine apie dantu prieziura, buvusio dantisto R Nara patarimai : http://mizar5.com/sitemap.html

Dėkui, patiko ši svetainė! :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Spa 2012, 17:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na su tais dantim man irgi liudesys... Kai pries du metus buvau nescia, reikejo eiti privalomajai dantu patikrai. Nuejau, apziurejo, viskas perfect, dantukai grazus, geri, nekiauri. Dabar pradejo skaudeti viena danti. Ir vel nescia. Nu galvoju ar taip , ar taip vistiek reiks eiti pasitikrinti. Tai kai issiziojau, tai gydytojas vos aukstyn galva neapsiverte, vaikeli sako, kada tu pas dantista buvai.... Man tai juokas eme is pradziu, o po to verkiau vyrui ant peties, kai pasake, kad trys dantys visai ragas, o dar penki irgi negera linkme linksta. Esu dabar Amerikoj, o cia neturint draudimo dantu taisymo kainos kosmosas. O dantu skausmas man nepakeliamas, vaistu vartoti negaliu. Jau kartais is nevilties prasau vyro ismusti man tuos dantis.... :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bal 2013, 11:14 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kokią natūralią burnos skalavimo priemonę galėtumėte rekomenduoti, kad mažintų dantenų uždegimą ir skausmą? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bal 2013, 12:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jeigu dantenos nekraujuoja, tai vandens puodelis su druskos saukstu pats veiksmingiausias dalykas. Toks skalavimo skystis tinka ir po dantu operaciju, rovimu, tiek kaip profilaktika sveikiems dantims ir dantenoms. Reikia paskalauti, palaikyti bent keleta sekundziu ir perskalauti paprastu vandeniu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2013, 14:02 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Noriu ikopijuoti vieno is Frederic Patenaude naujienlaiskio turini apie dantu sveikata. p. Frederic teigia, kad zaliavalgiai turi kartais net didesni pavoju tureti dantu problemas, nei iprastai besimaitinantys. Pats jis teigia per daugeli zaliavalgystes metu turejes gan daug dantu problemu.
Taip yra, nes:
- Valgoma daugiau vaisiu, taigi daugiau cukraus
- Kadangi vaisiai ir darzoves turi nedaug kaloriju, zmones yra linke valgyt dazniau
- Daug vaisu rugsciu ir kitu rugsciu
- Valgomi ir kti produktai, kurie yra "kariogeniniai" (skatina karieso atsiradima), tai dziovinti vaisiai.
Frederik rekomenduoja nepasikliauti vien sveika mityba, bet rekomenduoja norint tureti gerus dantis papildomai pasirupinti teisinga dantu higiena

Pilnas turinys:
My Dental Advice Summarized

For the past few years I've been warning raw foodists to
take care of their teeth, because the raw food diet is known
to cause more dental problems if proper precautions are not
taken.

Many raw food experts deny that fact and yet their followers
continue to experience dental disasters.

Last summer, at the Woodstock Fruit Festival, I gave a
one-hour presentation on "Why Raw Foodists Have Problems
With Their Teeth" and many people asked me to summarize my
advice in a few simple steps.

The best thing is to make sure to study the subject through
the courses that we've made available. However, I want to
give you a few simple steps you can follow right away.

My Dental Advice Summarized

Here's a summary of my dental advice for anyone eating a
lot of fruits and vegetables.

1) Realize that the raw food diet is more cariogenic.

"Cariogenic" is a term used by dentists that means "more
prone to cause cavities" or causing cavities (caries).

The raw food diet is simply more cariogenic because:

- More fruit is consumed, therefore more sugar
- Because fruits and vegetables are low in calories, people
tend to eat more often, therefore more exposure to sugar
- More exposure to acidity in lemons, oranges, pineapple,
tomatoes, and other acidic foods
- Raw foodists tend to eat other foods that are cariogenic,
like dried fruits

Because most people have inherited pretty weak genetics when
it comes to teeth, problems are more likely to appear on a
raw food diet.

Keep in mind that even wild monkeys will get severe dental
problems leading to death when fed bananas (even organic
ones).

Maybe our natural diet would have contained a lot more tough
fiber, but that's not the cause in modern days so we should
not fall in the trap of "everything natural is perfect.

2) Brush your teeth first thing in the morning, as bacteria
have been active during the night.

3) Use a tongue scraper, a metal kind (not plastic).

That's because bacteria can be transferred from your tongue
to your teeth.

4) Your longest brushing session should be before going to
bed.

Use a soft toothbrush and don't apply too much pressure.
Use a technique to reach all four corners of the mouth. An
electric tooth brush is good too.

5) You should brush for at least 5 minutes in total per
day.

You don't need to brush after or before every meal, but you
need to brush for a total of 5 minutes or more per day.
However you spread that out doesn't matter as long as you
reach every corner of the mouth.

6) Use a water irrigator once a day

Like the waterpik, or Vita-Jet.

7) Floss once a day

8) Use toothsoap, especially if you have sensitive teeth

Toothsoap works wonders to help your teeth reenamelize
naturally, because it doesn't contain glycerin that acts as
a film on your teeth.

9) However, if you've recently experienced dental decay,
you should temporarily use a fluoride toothpaste or rinse to
re-strengthen your enamel.

That's for people who have had some serious dental
problems. I know there are controversies around the use of
fluoride but keep in mind I'm not advocating adding it to
water. However, it really works to strengthen the enamel in
individuals that have experienced decay, and can stop the
progression of the disease.

10) Make sure to wait 30 minutes after meals to brush as to
not weaken the enamel from the acids in your mouth. (In
fact, you could even brush before your meals).

This is the basic technique but you also need to understand
all the background and more advanced techniques such as how
to monitor the bacteria content in your mouth.

The only way to prevent dental decay for life and reverse a
bad situation is to take active control of your oral
environment. Just controlling your diet does not address the
root of the problem.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2013, 15:02 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Herbertas Sheltonas rašė apie žmogų, kuriam berods 80 metų išaugo naujas dantis :) nu tai po tokios naujienos skruzdelėms lietuvoje šakės :D

Sveiki :) Matau čia gana intensyviai nagrinėjama dantų ataugimo problema. Tai nemanykit, kad tokie stebuklai būna tik Kinijoje, ar kokioje kitoje pasvietėje. Žinokite, kad stebuklų būna ir Lietuvoj ir visai nebūtina maitintis skruzdėmis, nes būtent man ataugo vienas dantis. Buvo ten šaknis neištraukta, o vieną gražią dieną pajaučiau, kad ten kažkaip situacija yra pasikeitusi. Ta šaknis kažkaip beveik sunyko, kažkur pasislinko ir užleido teritoriją naujam dariniui. Tiesa, jis dar nėra savo ūgiu susilyginęs su kitais dantimis, gal niekada ir nesusilygins, bet aišku viena - stebuklų būna - dantis ataugo. Kai supratau, kad man taip atsitiko, gal dvi savaites vaikščiojau tokio mažo šoko būsenos. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2013, 15:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, geras! pasiseke! siaip, manau, kad reiketu su stomotologais pakalbet, gal tikrai tai ne tokia ir retenybe tie ataugantys dantys?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Bir 2013, 15:30 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
arfa, geras! pasiseke! siaip, manau, kad reiketu su stomotologais pakalbet, gal tikrai tai ne tokia ir retenybe tie ataugantys dantys?

:D Kai man taip atsitiko, tai pabandžiau internete apie tai info ieškot, bet nepasisekė nieko rast. Gal blogai ieškojau. O dėl savo šio konkretaus danties esu liepos mėnesį kažkuriai dienai užsirašiusi pas savo odontologę, kad apžiūrėtų ir pasakytų jinai savo nuomonę. Tai jei ką įdomaus sužinosiu, tai parašysiu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2013, 13:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
arfa rašė:
O dėl savo šio konkretaus danties esu liepos mėnesį kažkuriai dienai užsirašiusi pas savo odontologę, kad apžiūrėtų ir pasakytų jinai savo nuomonę. Tai jei ką įdomaus sužinosiu, tai parašysiu. :)

Arfa, labai lauksiu, būtinai parašyk! Šiaip aš irgi esu girdėjusi apie ataugančius dantis, kad po intensyvių tam tikrų dvasinių praktikų taip buvę. Bet daug kas nuogirdų gali pasakot, o va kai konkrečiai žmogus sako, kad jam taip ir nutiko - tai neįkainuojamas dalykas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bir 2013, 14:35 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O geras arfa! Labai lauksiu, ka pasakys stomatologas! Cia tai stebuklas:)
O beja, niekaip nesuprantu del dantu emalio. Jis atauga ar ne? Nes kaikurie rase, kad turejo problemu ir nuo saldaus-rugstaus maisto emalis apsitryne.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute