Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
  Spausdinti

Re: Plaukų slinkimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Spa 2013, 11:55 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Ačiū už paprotinimą apie žibalą. Atrodo - elementaru, Vatsonai, bet pačiai kažkaip ir "nedaėjo" :D Keisiu tą žibalą svogūnų ir juodojo ridiko sultimis pakaitom.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 16 Spa 2013, 13:28 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Pasikartosiu, bet kažkaip norisi užakcentuot tas juodojo ridiko sultis. Po šios kaukės plaukai 1 dieną visai nekrenta, o paskui vėl tas pats. Gal verta būtų ją darytis kokią savaitę kiekvieną dieną :roll: O pvz. garstyčios, kurios irgi labai stiprios, man visai nepadeda. Nuo svogūnų šiaip plaukai būna labai gražūs ir jų apimtis padidėja - kažkokia iliuzinė apgaulė :D.

Prisiminiau visai neblogą ale masažą plaukų augimui paskatinti, jis paimtas iš Cigūno užsiėmimų - reikia pirštų galais stuksenti į visą galvą, veidą. Aišku visada yra gerai daryti tai pastoviai - tarkim ryte, vakare po kelias minutes kol paskausta laikyti iškeltas rankas.

Po savo nesėkmingų bandymų turėti labai daug plaukų, pamaniau, kad reiktų dar prie visko, ką darai, pajungti savo minties galią, bo kitaip nieko gali ir nesigauti :D 'Nesvarbu ką darai, svarbu kaip tai darai' - be meilės niekas neauga :D . Reikia daryt viską su meile ir vizualizuoti mintyse, kaip nauji plaukeliai bunda ir auga, kokie jie gražūs, pajaust tą vidinę palaimą, kuri užplūsta vien tik pagalvojus - mano gražūs nuostabūs plaukai...Prie viso to svarbu nepamiršti pagrindinio dalyko - neprisirišimo prie rezultato - ar bus plaukų, ar nebus visaip bus gerai. Ir dar yra vienas labai geras būdas gauti tai ko nori - pvz. nuoširdžiai žavėtis žmogum, kuris tai turi. Žodžiu, yra ką veikt ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Spa 2013, 09:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
dažnai kaukes plaukams daryt nepatartina, nes tuomet plaukai "pripranta prie gero gyvenimo", atpras gauti maitinimą iš vidaus, ir turėsi terliotis nuolat :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Spa 2013, 14:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
dažnai kaukes plaukams daryt nepatartina, nes tuomet plaukai "pripranta prie gero gyvenimo", atpras gauti maitinimą iš vidaus, ir turėsi terliotis nuolat :D

Tikra tiesa - saikas visur reikalingas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Spa 2013, 15:17 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sėdžiu su plaukų kauke iš ricinų aliejaus, svogūno sulčių ir medaus šaukštelio. Visas akis išverkiau, kol išmakalavau tuos plaukus ir odą. Katė nenustojo čiaudėt visą tą laiką, nes niekur manęs vienos nepaleidžia, visur sekioja, net išsimaudyt vonioje be jos negaliu, nes tik užsikabini vonioje - tuoj duris lupa iš kitos pusės. Nutariau kaukę laikyt ne mažiau, kaip 4 val. Bet iškilo kitų klausimų: kada tas kaukes reikia dėt? Senesniais laikais tai vienareikšmiškai sakydavo, kad prieš plovimą ant purvinų plaukų. Bet, logiškai mastant, tai per švarią odą visos tos geros medžiagos juk sėkmingiau į vidų patektų. Ir kitas klausimas, kuo nuplauti aliejumi suteptus plaukus? Na, medus ir svogūnas tai ir šiltu vandeniu nusiplautų, bet aliejus ir dar toks tirštas, kaip ricinų? Nekyla ranka šampūno naudot po tokios geros kaukės :), bet jaučiu - teks. Arba sėdėsiu su ta kauke tol, kol kas nors gero patarimo neduosite :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Spa 2013, 10:00 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Sėdžiu su plaukų kauke iš ricinų aliejaus, svogūno sulčių ir medaus šaukštelio. Visas akis išverkiau, kol išmakalavau tuos plaukus ir odą. Katė nenustojo čiaudėt visą tą laiką, nes niekur manęs vienos nepaleidžia, visur sekioja, net išsimaudyt vonioje be jos negaliu, nes tik užsikabini vonioje - tuoj duris lupa iš kitos pusės. Nutariau kaukę laikyt ne mažiau, kaip 4 val. Bet iškilo kitų klausimų: kada tas kaukes reikia dėt? Senesniais laikais tai vienareikšmiškai sakydavo, kad prieš plovimą ant purvinų plaukų. Bet, logiškai mastant, tai per švarią odą visos tos geros medžiagos juk sėkmingiau į vidų patektų. Ir kitas klausimas, kuo nuplauti aliejumi suteptus plaukus? Na, medus ir svogūnas tai ir šiltu vandeniu nusiplautų, bet aliejus ir dar toks tirštas, kaip ricinų? Nekyla ranka šampūno naudot po tokios geros kaukės :), bet jaučiu - teks. Arba sėdėsiu su ta kauke tol, kol kas nors gero patarimo neduosite :D

Manau galvos oda yra pakankamai švari, kad ant jos dėti kaukes. Aš irgi buvau pasitepus plaukus ricinų aliejum, išsiploviau šampūnu, kiaušinio trynys išplauna tik šiaip sau ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Spa 2013, 15:58 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Yra dvigubas variantas:) su dvigubu poveikiu:) kai plaukai jau nelabai svarus ir juos reiktu praplauti, tada galima deti aliejinas kaukes. Kai plaukai isplaunami su sampunu, tada galima papildomai uzdeti kauke be aliejaus ar kitu riebiu medziagu. As pries plovima dedu aliejinas kaukes, laikau per nakti, ryte isplovusi dedu plauku balzama, kondicionieriu ar kitokia kauke, kuria jau laikau nelabai ilgai (minimaliai pusvalandi ar valanda, jei yra laiko ilgiau). Kauke isskalavus dar galima plaukus uzpilti vaistazoliu nuoviru. Manau toks variantas optimaliausias. Aisku, kaukes geriau isiskverbia i svaria oda, jei plauti plaukus su sampunu du kartus (pries kauke ir po jos) tada irgi sioks toks minusas, nes plaukai taip sausinami ir nesvarbu, kad sampunas naturalus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Spa 2013, 16:59 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Mano jaunystėj buvo mada skalauti plaukus ramunėlių nuoviru arba vandeniu su actu. Aš skalaudavau ramunėlėmis, nes turiu apyšviesius plaukus ir norėjau dar šviesesnių. Tikra tiesa - plaukai buvo labai nušviesėję.

Plaukus visą gyvenimą turėjau ilgus arba apyilgius ir storus. Bet man atrodo, kad per pastaruosius keletą metų jie dar sustiprėjo, nes anksčiau tiek vargo juos iššukuoti lyg ir nebuvo. Kadangi kol kas man (du metus) nevalgoma tik mėsa, tai nežinau ar galėčiau plaukų sustiprėjimą labai sieti su mitybos pokyčiais. Gal, manyčiau, kompleksiškai - dvasinė ramybė, susitaikymas, laipsniška mitybos kaita - visa tai juntamai įtakoja plaukų bei nagų stiprumą (ech, kad dar su dantimis taip būtų! :)).

Šiandien šukavau plaukus gal kokių penkiolika minučių ar ilgiau ir tai nežinau ar iki galo iššukavau. Nors ir nėra jie labai ilgi (iki pusės nugaros, o kadangi esu labai maža - tai ir visai neilgi :)), bet tankūs ir vešlūs kartais iki negalėjimo, nes linkę veltis.

Labai labai pritariu aukščiau išsakytoms Sigutės mintims - viską reikia daryti su meile, vizualizuoti, pajungti minties galią. Palaipsniui to netgi nereikia intensyviai daryti - tai tiesiog tampa nuolatine būsena. Jokia "nenupušusia", bet pakilia, džiaugsminga, pilno gyvenimo būsena. Imi ir susivoki, kad nebesergi, nebebijai virusų, imi suvokti, kad nuo tų masinių fobijų žmonės ir serga, junti norą patarti... Tačiau šitoj vietoj užsidega švieselė ir čiaupi save, kad nedalintum patarimų, jeigu jų neprašo, kad tas, kuris nepasiruošęs, negali girdėti ir turi išsirgti savo ligas, kad suprastų arba taip ir sirgtų toliau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 15:29 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man labai baisu dėl mano plaukų, kurie slenka saujomis. Plaunant, plaukų būna pilnos rieškučios. Pradžioje dar taip nepanikavau, bet dabar jau darosi baisu. Kol kas dėjau dvi kaukes – po vieną į savaitę, su svogūnų arba juodųjų ridikų sultimis.
Mielejį, noriu paklaust, gal vis dėlto, kas nors turite kokių prielaidų, dėl kokių maisto produktų/medžiagų taip atsitinka? Na, aš niekaip negaliu sumąstyti, ko aš dabar tokio vertingo nevalgau, ką valgiau iki žaliavalgystės??? Niekaip negaliu suprast, nes tikrai, nieko vertingo nenustojau valgyt, nes ir nevalgiau. Kad tai dėl mitybos, tai neabejoju, bet dėl kokių konkrečių medžiagų, tai niekur neteko nei skaityti, nei girdėti. Aš šiuo metu, kai šiltasis sezonas pasibaigė, tai visą dieną žaliavalgiauju, o vakarienei valgau virto maisto: kokias daržoves, kruopas, bulves, šampinjonus. Gal kas turite kokią protingą mintį? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 15:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Suprantu, kaip jautiesi :( man tai pavyzdžiui plaukų slinkimas labai susijęs su miegu. Vidurinėj mažai miegodavau - pusės plaukų netekau ir neataugo, dabar vėl mažai miegu - ir dar pusės plaukų neliko :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 16:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
arfa
plauku slinimas g.buti susijes su zemu feritinu. kodel nepasitikrini?
cukraus disbalansas- taip pat g.buti kaltas. pasidaryk (glikozilintas hemoglobinas )HBa1c ir rezultatus, prasom, i studija :)

siaip, kadangi viska valdo hormonai, tai kaltinciau juos. tau toli grazu ne 16, ir sveikata nera idealiausia. ar tavo orgganizmas labai apsidziauge del tavo maisto pokyciu, ar sureagavo i tai, kaip i kazkokia radikalia provokacija -neaisku.

organizmas akivaizdziai stresuoja. o kodel?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 16:37 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Gal kas turite kokią protingą mintį? :)

Turiu mintį, kad galbūt trūksta baltymų. Skystai virtus ar žalius kiaušinius valgai? Naminius būtinai. Mėsos, žuvies valgai? Sočiuosius riebalus valgai? Kokoso aliejų, raw sviestą ar tai raw grietinę?

Antinksčiams, kurie gamina visą krūvą reikalingų hormonų reikia baltymų. Taip pat labai svarbi druska. O šiaip normaliai hormonų gamybai reikia cholesterolio. Kiek teko skaityti baltymų lyg ir turėtų užtekt kai racioną sudaro 5%kalorijų. Riebalai individualiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 18:16 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute, miegu tikrai labai gerai. Ne vieną dešimtį metų kankinusią labai baisią nemigą per keletą mėnesių išsigydžiau vandenilio peroksidu.

Jelena, jau pasižiūrėjau tavo paminėtų tyrimų kainas ir bandysiu juos pasidaryt, bet manojoj poliklinikoj pirma reikia patekt pas šeimos gydytoją, kad duotų nukreipimą. Tai šitas reikalas gali nemažai užsitęs.

Žalias kurmi, labai gali būti dėl to baltymo. Kol buvo dilgėlės ir pienės, tai gal augalinio baltymo gaudavau, o dabar be tų žolių situacija prastesnė. Užsiauginu kviečių želmenų retkarčiais, bet, matyt – to mažai. Dėl 5 proc. kaloriju iš baltymo ir aš skaičiau C.Campbell knygose. Tiesa, dabar į kokteilius kurį laiką dėjau saują pusantros paros padaigintų kviečių (labai skanu :)), tai juose baltymo yra.

Vilte, dvasinės ramybės, susitaikymo, pasitenkinimo ir panašių dalykų mano gyvenime yra pakankamai, todėl manau, kad priežastis, vis dėlto, yra mityboje.

Labai ačiū, kad atsiliepėte :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 20:02 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:

Žalias kurmi, labai gali būti dėl to baltymo. Kol buvo dilgėlės ir pienės, tai gal augalinio baltymo gaudavau, o dabar be tų žolių situacija prastesnė. Užsiauginu kviečių želmenų retkarčiais, bet, matyt – to mažai. Dėl 5 proc. kaloriju iš baltymo ir aš skaičiau C.Campbell knygose. Tiesa, dabar į kokteilius kurį laiką dėjau saują pusantros paros padaigintų kviečių (labai skanu :)), tai juose baltymo yra.

Nei dilgėlės, nei pienės manau neduoda pakankamai baltymų. Nei kviečiai. Jelena čia ekspertas, nu bet tarkim suvalgai 100 gr. daigintų kviečių... Tai yra 22gr baltymų. O kiek čia kalorijų galėtų būti?.. Nedaug manau. Tavo baltymų rezervas pamažu išseko ir organizmas kažkaip turi pradėt prisitaikyt prie esamos situacijos.
Pabandyk įtraukt į racioną kokius kiaušinius ar raw varškę ar kažką, ką geriausiai toleruoji. Produktus, kurie turi normalų kiekį baltymų... Nežinau, ar net ankštiniai duoda pakankamai. Atsimenu rodos homosanitus rašė ar kažkas, kad ankštiniuose kažkokių nėra, kurie esą būtini...
Bet dėl baltymų čia tik spėjimas... Aš atsimenu kai žaliavalgiavau, pas mane per pietus su salotom būdavo nedaug mėsos bet nesistemiškai. Bet plaukai pradėjo slinkt vistiek.
O aš tai negaliu atsikratyt šalčio. Žaliavalgiškas maistas mane šiuo metu žiauuuuriai šaldo. Net keli ratai aplink apylinkes bėgte neilgam tesušildo. Bet virtas maistas visiškai išsiurbia energiją, nors ir šilta, malonu, bet jaučiuosi mieguista. Vienžo to balanso kaip nėr taip nėr :) Šaltis irgi susijęs su hormonais. Žinomai, kad net su keletu iš jų. Kažkaip žaliavalgystė veikia hormonus ir gana galingai. kažkaip....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2013, 19:57 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
arfa rašė:
bet manojoj poliklinikoj pirma reikia patekt pas šeimos gydytoją, kad duotų nukreipimą. Tai šitas reikalas gali nemažai užsitęs.

Arfa, mieloji, o jeigu mokamai kur nors pasidarytum? Nė neįsivaizduoju kiek tai kainuoja, bet kai tokia problema - juk ji iškyla į pirmą planą, tai gal kažkaip reiktų paskubint? Aš labai nuoširdžiai - visada tik tau pačiai spręst kaip geriausia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2013, 15:38 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū, Vilte, už rūpestį ir už patarimą. Už šiuos tyrimus ir savojoje poliklinikoje turėsiu mokėti, nes jie – mokami. Jei ne plaukų problema, tai aš jaučiuosi, man atrodo – puikiai, todėl kažkaip neatrodo, kad reikia labai skubėti. Na, bent jau nėra realių kažkokių simptomų, kad vyksta kažkas labai blogo mano organizme. Suprantu, kad tie plaukai šitaip baisiai slenka „ne iš gero jų gyvenimo“, matyt, trūksta jiems rimtai kažko. Reikia suprast, kad trūksta to paties ir visam organizmui, bet sakau, kad jaučiuosi labai gerai, todėl apsiribosiu sava poliklinika. O ir kainos ženkliai skiriasi - dvigubai. Pvz., „Kardiolitoj“ vien HbA1c tyrimas kainuoja 46 Lt, o tai yra tiek, kiek manojoje poliklinikoje kainuoja abu tyrimai: HbA1c + Feritinas. „Kardiolitoj“ feritinas – 60 Lt. Dar paėmiau domėn :) Žalio kurmio rekomendacijas: vakar iš ūkininkų nusipirkau labai gražų gabaliuką sūdytų lašinių ir 10 kaimiškų kiaušinių. Dabar galvoju, ką čia su jais reiks daryt, bet jaučiu, kad tikrai reikia kažkokio riebalo. Nenaudojau juk nei aliejaus su daržovių salotomis, ir riešutų nevalgiau. Nesinorėjo paprasčiausiai to, o aš dėl to net džiaugiausi, kad labai skaniai tas salotas valgau be aliejaus, kurio daug kas nerekomenduoja net šalto spaudimo. Na, spėlionės visa tai, žiūrėsiu, kaip toliau viskas eisis. Ačiū :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2013, 20:10 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Šiam momente nuo sviesto ir lašinių jaučiuosi prasčiausiai. Truputis sviesto mane sugriauna visai dienai. O lašinius visai išbraukiau. Aliejus rodosi taip nesugriauna. Aš asmeniškai negaliu daug riebalo pavežt, matyt su tulžies pūsle turiu bėdų arba dar kažkas tokio, ko nežinau. Pažiūrėk, kaip tau bus, nes jeigu pas tave akmenai, tai garatuotai irgi turi bėdų su tulžies pūsle, bet gal tau kitaip bus.
Bet paeksperimentuok ir dėl baltymų. Iš kur ėmei žaliavalgystės modeli? Aš savo laiku is Boutenko. Labai įkvepianti knyga. Boutenko laiko pavyzdžiu beždžiones, kurios esą valgo vabzdžius, vaisius ir žoles.
Tačiau ji nuslėpė, jgo beždžionės taip pat valgo kitas beždžiones - pasigauna babuinus ir juos čia pat išdrasko. Jos medžioja ne nuolat, bet tikrai medžioja! Atsitiktinai mačiau filmą per National Geographic. Tai išeina, kad labiausiai nurašyta mėsa greičiausiai yra tikrai ne blogiausias baltymų šaltinis. Nu bet žalios mėsos tai kaip tai aš visvien nevalgau. Truputį ant laužo palaikau jeigu ten šašlykai arba užkaitinu iki virimo supjaustytus mažais gabalais.
Na pabandyk, paeksperimentuok. Pažiūrėk, kaip jausiesi po valgio. Jeigu mieguista, pavargusi, padaryk savo išvadas, o jeigu žvali, tokia pati kaip ir nuo žalio maisto, tai matyt reikia to produkto. Man pienas netinka jokiu pavidalu, bet žaiūrėk, gal tau tiks. Nepasterizuotas ir nehomogenizuotas aišku, geriau raugintas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Spa 2013, 13:28 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žaliavalgystės modelio greičiausiai neturiu. Kai jau supratau, kad žaliavalgiausiu, tai galvoje susidėliojo tik vos ne ant vienos rankos suskaičiuojamų produktų kiekis. Apie juos galvodama, aš save drąsinau, kad va, tokia bus pradžia, jinai visai įmanoma, o po to - žiūrėsiu. O tai reiškia, kad mitybą tobulinsiu. Pradėjau labai primityviai nuo obuolių, bananų, apelsinų ir vakarienei – daržovių. Pradžioje iš vakaro labai jaudindavausi, ar turėsiu ką valgyti rytoj, kaip čia viską susidėlioti. Kai palyginu, kaip yra dabar, tai net gaila savęs pasidaro :D. Dabar jaučiuosi labai stabiliai ir visiškai nesuku sau galvos, ką reikės valgyti. Na, minimaliai tik. O pirmoji knyga, kuri man labai tiko toje situacijoje tai buvo P.Sebastjanovič „Nauja knyga apie žaliavalgystę...“ Žinoma, po jos perskaičiau ir daugiau.
Dėl akmenų tulžies pūslėje, tai dabar vykdau atsikratymo jais projektą. Neįsivaizduoju, ar tai pavyks, bet šią info gavau iš man labai patinkančio rusų biochemiko, žaliavalgio J.Frolov. Jis užtikrino, kad rytais vartojant medų su vandeniu „akmenai“ tikrai ištirps. Jis garantavo. Tik laiko tarpas priklauso nuo situacijos sudėtingumo. Mano tulžies pūslės akmenligės situacija labai sudėtinga, nes tuos akmenis nešiojuosi jau nuo vaikystės, matyt, nes man būnant 21-erių metų buvo aptiktas jau labai didelis akmuo – 1,4 cm. Tai dabar ten jau ne akmenys, o plytos, kaip išsireiškė viena echoskopuotoja. Tai aš niekur neskubu, bandysiu vartoti tą medų iki kitos vasaros, o tada eisiu vėl echoskopuotis ir žiūrėti rezultatų. Beje, dėl to rytinio medaus, tai čia toks atradimas, toks malonumas, kad nuostabesnių pusryčių aš jau neįsivaizduoju: bepusryčiaudama kiekvieną kartą nuskrendu į Dausas :D
O dėl viso kito, tai irgi laikas parodys. Plaukams dedu kaukes, lašinių dar nevalgiau, kažkaip nepasiryžtu, bet bandysiu kažkada.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Spa 2013, 11:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, po truputi seku ka jus rasote jau gera pusmeti, nors ne viska pamenu. Noretusi padeti kuo daugia. Ar jus iki zaliavalgystes buvote vegetare? Ar valgete pieno produktus? Jeigu taip, manau tokioje situacijoje, kaip minejo Zalias Kurmis, nebloga ideja galetu buti itraukti i raciona siek tiek gyvulinio (zalios mesos, gali buti vytinta, ar zuvies) ar gyvulines kilmes (raw pieno produktai) baltymo. Taip pat, kaip jus minejote, jog itariate, kad gali trukti riebalu, tai siuo atveju itraukti sviesta ar lasinius, taip pat gal daugiau riesutu, seklu ar tiesiog kokybisko augalinio aliejaus, gali buti gera mintis. Dar zinau, kad labai svarbu (plaukams ipatinga) daigintos kruopos ir ankstiniai. Anksciau ir as ju nevertindavau, tuo labiau, kad buvo nemazai pasisakymu, kad kruopos ne zmogaus maistas, glitimas jose ir pan.. Bet prieinu isvados, kad sauja ar nedidelis dubenelis daigintu grikiu, bent jau kas antra diena, turetu buti privalomas. Manau daigintos kruopos, geriausia tos, kurios neturi glitimo, mums idealiausi-grikiai arba daiginti ankstiniai (mung pupeles, lesiai, zirniai) turetu buti valgomi kiekviena diena. Taip pat nors keli riesutai i diena. O kiausiniu trynius valgyciau zalius, deciau i kokteilius, ju skonio tada nesijaucia. Dar tokiu ekstra atveju pabandyciau pagerti geros kokybes vitaminu-mineralu komplekta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Spa 2013, 19:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa papasakok kas čia per metodas su tuo medum? Kiek ten to vandens ir kiek medaus? Ar toks gėrimas tirpdo tik kalcifikuotus akmenis ar visokius?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Spa 2013, 14:27 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū, Laura. Na, per pusę metų kažko čia papaisčiau. Vegetare nebuvau. Aplamai neturėjau jokio mitybos modelio, išskyrus tai, kad apie 10 metų nevalgiau žinduolių. Suprantama, kad tai – ne dėl sveikatos, o iš solidarumo su jais. Tuo laiku papuolė man į rankas knyga apie Ajurvedą, kurioje perskaičiau, kaip jaučiasi gyvūnai, vedami žudyti. Nuo tos minutės nustojau valgyti bent žinduolius, nes jie kažkuo gal „žmogiškesni“, nei paukščiai. Bet paukštieną valgydavau irgi labai retai, gal 1-2 kartus per mėnesį. Bet valgiau ir kokius paukštienos pusgaminius. Kategoriškai nevalgiau cukraus, sviesto, batonų, sumuštinių. Labai mėgau daržovių troškinius su daug prieskonių, grietinės, pomidorų padažo. Iš pieno produktų vartojau tik grietinę ir labai retai kokį varškėtį pasikepdavau. Visi pieno produktai – tik iš parduotuvių, nes neturiu jokių galimybių gauti raw. Ankštinių dabar valgau. Paskutiniu metu alpstu nuo salotų iš pomidorų, įtarkuotų topinambų, stipriai išmirkytų, ar silpnai padaigintų lęšių pora saujų, įspausto trupučio česnako ir Himalajų druskytės žiupsnelio. Gyvenant mieste ir neturint savo žemės sklypo, sudėtinga laikytis kažkokių taisyklių, nes perki tai, ką randi prekybos centre ar nedideliame prie namų esančiame turgelyje. Dabar kai vakarienę valgau virtą, tai pradėjau valgyti sviestą. Išsivirus keletą bulvių ir įsidėjus to sviestuko gaunasi tiesiog Dieviškas patiekalas. O jei dar kokio žiedinio kopūsto gabaliukas, tai galima iš pasitenkinimo pakilti į orą. O žalio kiaušinio negalėčiau. Net kokteilio negalėčiau išgerti, jei žinočiau, kad jame yra žalio kiaušinio. Dabar parašysiu tai, kas mane jau verčia susimąstyti: žaliavalgiavimo pradžioje mačiau, kad keičiasi skonio reakcija į maisto produktus. Maistas, kuris anksčiau nekėlė jokių emocijų, dabar nuo jo rauna stogą. Pradedu galvoti, kad tur būt panašiai reaguoja į maistą ir jaučiasi gyvūnai ir tai mane ne tai, kad neramina, bet verčia šitą situaciją visą laiką turėti omeny. Prieš žaliavalgystę aš net neįsivaizdavau, kad kas nors panašaus žmogui gali būti. Tai man labai labai netikėta ir, kaip suprantu, taip yra ne man vienai, nes tikrai teko girdėti panašių atsiliepimų iš žaliavalgių su stažu. Netgi tie produktai, į kuriuos prieš žaliavalgiavimą net žiūrėt negalėjau, pvz. medus, dabar varo iš proto. Va, ir vėl kažką papaisčiau. Gal per sodriai ir per emocioanaliai, bet taip gavosi.
O šiaip tai žaliavalgystės rezultatais labai džiaugiuosi, vieni iš paskutinių yra tokie, kad ant kūno buvusi labai įspūdinga apgamų ir pigmentinių dėmių per kokius 5-6 paskutinius metus atsiradusi kolonija nyksta ir blanksta, liko vos matoma. O buvo ohoho... Manau, kad negali būti jokių abejonių, kad tai vyksta dėl to, kad organizmas kažkaip, kažkiek valosi. Nesu ir nebuvau pavyzdinga žaliavalgė, „sugriešydavau“ su kokia ledų porcija vasarą, ar sūrio gabalėliu. Bet viskas pasiteisino. Lauksiu pavasario, tada į šitą reikalą bandysiu kibti aršiau. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Spa 2013, 14:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Arfa papasakok kas čia per metodas su tuo medum? Kiek ten to vandens ir kiek medaus? Ar toks gėrimas tirpdo tik kalcifikuotus akmenis ar visokius?

Išsamiai neatsakysiu, nes pati negavau išsamaus atsakymo. Viename J.Frolov'o vaizdo forume išgirdau, kaip jis sakė, kad ryte ant tuščio skrandžio valgant medų ir užgeriant vandeniu, tikrai ištirpsta tulžies pūslėje esantys akmenys. Jis sakė, kad garantuoja ne kokiais 99 proc, bet visu 100. Tada aš jam parašiau trumpą laišką su prašymu patikslinti, kokį vandenį vartoti, kaip elgtis po to ir pan. Jis mano laišką perskaitė, bet bekalbėdamas ir šokdamas nuo vienos temos prie kitos, pasakė tik tiek, kad ryte, atsikėlus reikia 1 val. palaukti, kol visos organizmo sistemos atsibus ir pradės normaliai funkcionuoti ir tada valgyti porą arbatinių šaukštelių kokybiško medaus užgeriant dviem stiklinėm pašildyto vandens. Tada, kaip jis sakė, medus, papuolęs į tulžies pūslę ir nebūdamas dar pilnai ištirpęs, prisikabina prie tų akmenų ir juos po kokį mikroną aptirpdo. Procesas vyksta apie 15 min. ir jau po pusvalandžio galima normaliai valgyt. Bet valgyt nesinori kokias 3 valandas, gaunasi nuostabūs pusryčiai :). Apie vandenį tai aš nelabai supratau, ką jis paaiškino, nes nelabai žinau, ką reiškia "обратный осмус" ar kažkas panašiai. Aš jam paminėjau, kad ruošiuosi gerti mineralinį iš parduotuvės, tai jis nesukritikavo jo, o gal tiesiog pamiršo, kad to klausiau. Aš geriu su mineraliniu. Dar jis sakė, kad jei ryte nėra galimybių visą valandą laukti, tai iš bėdos, galima šią procedūrą daryti ir po pusvalandžio :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Spa 2013, 16:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Bet, kiek zinau mineralai is zemiu gelmiu labai prisideda prie tam tikro tipo akmenu susidarymo ivairiuose organuose. Tai mineralinio vandens nereiktu vartori, o ir vandeni is krano gerokai pafiltruoti reiktu. Kiek zinau, zmogui geriausias vanduo (mineralai taip pat) is augalu, tarkim darzoviu ar vaisiu, kuriu pagrindas ir yra vanduo. Jis kitokios strukturos, jame esantys vitaminai ir mineralai taip pat kitokios strukturos, mazesniu molekuliu ir pasisavinimas vyksta lasteliniame lygmenyje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Spa 2013, 19:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aišku. "обратный осмус" tai ir reiškia reverse osmosis, t.y. osmosiniais filtrais filtruotas vanduo. Tokiame vandenyje praktiškai nebėra mineralų. Vadinasi su medum reikėtų gert maksimaliai filtruotą vandenį su mažai mineralų. Na ne distiliuotas, bet netoli to.
Pas mane tai kalcifikuotų akmenų nėra, bet kai darau kepenų valymus, reibalinių akmenų išeina maždaug po 10, o paskutinį kartą gana tokių nemažų. Dažnai tokių valymų negaliu daryt, išbalansuoja sveikatą.
Mano versija apie akmenų susidarymą yra tokia, kad užsikimšus tulžies latakams tulžiai nieko kita nebelieka kaip tik užsistovėti tulžies pūslėje, nes nėra pakankamai gero pratekėjimo. To užsistovėjimo pasekmė yra akmenys.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Lap 2013, 15:32 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, dar tau labai rekomenduoju ciberžolę. Angliškas jos pavadinimas kukurma. As pati daug info apie ją neturiu, bet pradėjau vartoti nes pamačiau jog vienas natūralaus gydymo ale guru yra įtraukęs į endometriozės gydymo protokolą. Na tai savaitę pavartojus ar visai nudžiugau, nes taip smarkiai nebepučia pilvo kaip seniau. Tikrai super! Ir dabar imu įtarti, kad dėl pilvo pūtimo pas mane visgi ne žarnynas, o kepenys kaltos. Pažiūrėk, ką apie ją rašo Andis. http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kurk ... o-825.html Ten šis bei tas gero apie cukrų gero parašyta. Gal tau tiks?
Aš nenutuokiu, kokius kiekius man asmeniškai reikia vartot, bet aš su valgiu suvalgau apie pusę šaukštelio ciberžolės miltelių. Mano teta ją deda į vagį. Man asmeniškai ji sugadina maisto skonį ir aš pasirinkau ją vartot atskirai, t.y ištirpinu vandenyje ir išgeriu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute