Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
  Spausdinti

Re: Plaukų slinkimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Lie 2013, 08:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
ha-ha, na nors ir sutnku, kad kvapas laikosi ilgai, bet tikrai netikiu, kad kvapas islieka taip ilgai. yra toks jogos koncentracijos pratimas, kai turi koncentruotis i nosies galiuka, darai tai ilgai, diena is dienos, ir galu gale pradedi jausti zybuciu kvapa. zybuciu nera, bet kvapa jauti. musu jutiminiai pojuciai yra salyguojami musu proto, taigi jei esi isitikinusi, kad kvepia, tai ir kvepia.
o svogunai is JAV? gal ten tikrai koks hibridas ir kvapniuju medziagu koncentracija yra kazkokia padidinta?
as imaisydavau eterinius aliejus, nors svogunu kvapo nenumusdavo visiskai.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 01 Lie 2013, 13:35 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Esu jautri kvapams, turiu nebloga uosle. Taciau to kvapo nesureiksminau, galvojau, kad cia tik man tas kvapas toks intensyvus, nes plaukai gi salia nosies :)) nu bet, kad man aplinkiniai zmones pradejo sakyt, kad smirda :)))) nepasakysiu visiem, kad koncentruotusi i savo nosies galiuka ir bandytu vietoj svogunu, zibutes ar kokias rozes isivaizduot:))))
As jau galvoju, kad tas kvapas nedings kol plauku nenukirpsiu :)))) jis isigere visiskai aisku kad savaite vis silpnesnis, dabar jauciasi tik tol kol isplaunu galva ir kol jie dar dregni, neisdziuve. Naudojau kazkokius ekologiskus labai dideliu galvu svogunus. Bet jau nebedrisiu eksperimentuot su kitokiom rusim :)))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Lie 2013, 14:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
mano plaukai neprobleminiai, nesu ipratusi per daug jais rupintis ir nesu ipratusi prie kokiu tai problemu del ju slinkimo, luzinejimo ir t.t. tai kai pradej slinkti, buvau taip issigandusi, kad, manau, tuomet ir ozku ar karviu meslu plaukus tepciau :lol: o siaip tai sutinku, kad svogunu kauke- tai alternatyva tam atvejui, kai esi beviltiskoje situacijoje. man tada ji labai padejo.
beje, del ozku ismatu.. internetas raso, kad anas laikais naudojo ji kaip patikima kosmetine priemone.. kvapas tikrai ne toks astrus, kaip svogunu. tai, Laura, mielai prasom svecius, jei sudomintu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lie 2013, 10:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
2 mėnesius dariausi šią svogūnų kaukę kartą į savaitę, tai prisiverkiau į valias ir darysiu pertrauką, nes naujų plaukų žiūrau nepriauga nors tu ką :) Nusipirkus didelį svogūną iš parduotuvės nulupdavau ir perpjovus pusiau palaikydavau kelias dienas, tuomet kvapas būna silpnesnis. Sausi plaukai tai tikrai nesmirda, be to aš tryniau tik galvos odą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lie 2013, 11:46 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Hahaha Jelena:))) nu gerai cia su ozku ismatom:)) Esu girdejus ivairiu grazinimosi budu. Slapima gi irgi naudoja. Turesiu omeny, jei ka vaziuosi i spa tavo kaimuke :)))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2013, 17:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Noriu paklausti, del ko zyla plaukai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Spa 2013, 09:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
mačiau versiją, kad žemas skrandžio rūgštingumas g.įtakoti ankstyvą žilimą. tyrimai rodo, kad veganų ir vegetarų HCL koncentraciją yra l.žema. bet forumuose mačiau, kaip žmonės rašo, kad veganiškai žaliavalgiaujant prisistabdo plaukų žilimas, taigi nemanau, kad ši versija yra tokia jau patikima.

mano tėvas 25 jau buvo 2/3 žilas, pirmus žilus plaukus pas save radau budama 24-25 (gal anksčiau?). nuo ciklo dingimo nėštumo pradžioje (31metų) iki jo atsistatymo 3-ais laktacijos metais (3,9 m bendrai) - neatsirado nei vieno žilo plauko. su ciklo pradžia - vėl nauji žili plaukai, akivaizdus odos vytimas. taigi vienareikšmiškai manau, kad tai bendros organizmo degeneracijos rodiklis. nemanau, kad tik vienas-du ar trys faktoriai yra kalti dėl žilimo. manau, kad tai l.sudėtingas visą kūną aprėpiantis procesas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Spa 2013, 12:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Vaje, kaip mane plauku problema uzpuole.Panasiai, kaip Jelena sio skyrelio pirmame komentare rase, kad mazdaug po pusmecio zaliavalgystes eme ziauriai slinkt. Jau koki menesi labai slenka. Nors plauku neturejau labai daug, bet jie tiesiog isskirtinai niekada neslinko, net po plovimo sepetyje rasdavau vos viena-kita plauka. O dabar baisu. Dabar turiu ilgokus plaukus, bet esu ant ribos nusikirpimo vos ne eziuku. Stresuoju del to, nes blogai yra ir kirptis, ir nesikirpt. Norint deti kaukes, reikalingi kuo trumpesni plaukai. O be kaukiu tai nezinau, ka tureciau mityboje keist, tai lieka tik kaukes ant kuo trumpesniu plauku. Tiesiog esu pasimetusi, bet, paprastai, jei jau koki biesa sugalvoju, tai nenusiraminu, pakol neivykdau. To patvirtinimas - zaliavalgyste :D

(kazkur uzstrigo lietuviskos raides - nepersijungia)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Spa 2013, 16:09 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, o kokio ilgio plaukai yra? Nemanau, kad kirpimas, ypac labai trumpas, bus iseitis. Plaukai gali nustoti slinkti po keliu menesiu, o atsiauginti ilgus gali trukti ne vienerius metus ;) O kauke ar kitas priemones, kurios skirtos galvos odai ir saknims maitinti dek ant galvos odos, vis praskirdama plauku sklastyma. Labai gerai galvos odos masazai. O dabar pareklamuosiu viena daikta, nu negaliu pasidalinti, nes jis tikrai nuostabus ir visom rekomenduoju;) Neseniai atradau labai gera sepeti plaukams, kuris stipriai masazuoja galvos oda. Pradzioje atrode, kad net per stipriai. Sepetys is naturaliu svelniu seriu, tarp kuriu dar yra silikoniniai pagaliukai, ar kaip juos cia pavadinti. Zodziu, sepetys , kuris du-viename. Ir sukuoja, ir labai gerai masazuoja. Del sukavimo jis skirtas labiau ilgaplaukems, nes man jau kiti jokie nebepadejo, plaukai velesi, bet del masazavimo, tai nieko geriau nesu radusi;) pirkau is "Medines sukos";)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Spa 2013, 18:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, tie plaukai nėra tokie labai jau ilgi, matuojant už nugaros nuo pakaušio beveik 40 cm, tai gal čia ne toks ilgis, kur labai gaila būtų nukirpt, bet atsižvelgus į mano amžių, tai gal tie taškai ant „i“ truputi kitose vietose susideda. Laura, jei plaukai nustos slinkt po poros mėnesių, tai aš jau ir taip būsiu nuplikusi, nes per tuos porą mėnesių jie beveik visi nuslinks, nes ir taip jau zenkliai ju sumazejo. Tai čia kaip ir tas-ant-to išeina: ar kirpsiu, ar ne – jų vis tiek neliks. Gerai, kad taip nutinka ne jaunystėje, nes manau, kad jaunystėje tai būtų didžiulė tragedija, vargu ar su ja susitvarkyčiau. O dabar jau mažiau reaguoju į savo „grožį“, nors vyro ir neturiu :D :D :D Na, jei jau užsiimti kaukėmis, tai ilgoki plaukai sukels labai daug nepatogumų. Tik žinau, kad nusikirpusi „ežiuku“ labai daug žmonių išgąsdinsiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Spa 2013, 18:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Arfa, pataisau. man slinko ne del zaliavalgsytes, o del laktacijos.
manau, kad hormonai daug ka reiskia- ir slinkimo ir zilimo atveju.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Spa 2013, 11:28 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, na tada atvejis ekstra, reikia greitai veikti. Pasidarykite hormonu tyrimus, kokius papildus nusipirkit, dar buna stipriu cheminiu, hormoniniu sampunu ar siaip priemoniu galvos odai, jos toli grazu ne naturalios, bet jei gresia nuplikimas, tai bandyciau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Spa 2013, 09:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Iš mano išbandytų natūralių priemonių nuo slinkimo, kas geriausia veikia tai - juodojo ridiko sulčių kaukė. Tai čia vienintelė priemonė man, po kurios šukose vienas plaukas būna, o ne sauja. O nuo ko plaukai pradėtų augti nauji - dar neatradau:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Spa 2013, 18:46 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na kaip tenka skaityti plaukų slinkimas pasirinkusioms žaliavalgystę ne toks jau retas atvejis. Man plaukai pradėjo smarkiai slinkti būtent irgi žaliavalgystės metu. Boutenko kažkada rašė, kad išsprendė su žolėmis, kiti dar kaip nors kitaip. Gaila, kad niekas į tai giliau nesigilina, nėra jokių tyrimų, jokių įrodymų, jokių garsiai išsakytų patirčių ir priežasčių. Toks įspūdis, kad kiekvienas su ta problema gyvena savaip. Na bent jau parašysiu savo patirtį, gal kažkam pravers. Nors mano hormonai buvo sugriuvę iki žaliavalgystės ir nors pagal ligų aprašymus buvo visiškai normalu, kad plaukai galėjo slinkti (tuo metu kamavo skydliaukės nepakankamumas), bet jie neslinko. O ėmė slinkti kokį 4 žaliavalgystės mėnesį. Bandžiau, eksperimentavau, niekas nepadėjo. Su kaukėm terliotis tingėjau. Kelis kartus išbandžiau ricinos-kiaušinio, bet išsausino labai plaukus ir spjoviau. Priežastis visvien ne paviršiuje. Atlikau nemažai tyrimų, per laiką teko išbraukti daugelį versijų kaip nepasiteisinusių ir galiausiai likau prie versijos, kad mano atveju kalta sugriuvusi būtent moteriškų hormonų pusiausvyra. Na kartą teko pasidaryti visus moteriškus hormonus, jie iš tiesų buvo visi normose. Bet žiūrint į dabartines mano problemas, pakitimus moteriškuose organuose, kurie anot medikų atsiranda dėl hormonų disbalanso, manau, kad tyrimai kažko "nepagauna", nes problema yra. Kai paūmėjimas - plaukų išslenka daugiau. Kai pagerėjimas jie nustoja slinkti visai. Į forumą parašiusi mergina, kuriai dingo mėnesinės, lyg ir patvirtina faktą, kad žaliavalgiška mityba keičia hormonų pusiausvyrą. Bet greičiausiai ne visiems ir ne visada.
Nekartą klausiau endokrinologės, ką galėtų rodyti slenkantys plaukai, jinai man sakydavo pasimatuot feritiną. Jis pas mane tikrai nedidelis, nors normoje, bet ir seniau yra buvę, kad būdavo mažas, bet plaukai taip sistemiškai niekada neslinkdavo. Tai tiek info.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Spa 2013, 14:11 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš prieš keletą dienų kažkuriame rusiškame portale skaičiau jauno vyruko žaliavalgio pasakojimą apie save, tai jis taip pat paminėjo, kad žaliavalgystės maždaug 4-5 mėnesį jam pradėjo stipriai slinkti plaukai, nors niekada anksčiau neslinko visai. Jis nieko nedarė ir slinko plaukai tris mėnesius. O po trijų mėnesių patys savaime nustojo slinkt ir nebeslenka iki šiol. Žaliavalgiauja jisai jau penktus metus.
Rytoj ruošiuosi vykt į egzekuciją - kuo trumpiau nusikirpt plaukus ir bandysiu per žiemą dėt kaukes. Kol kas apsistojau ties: sutarkuotas svogūnas-ricinos aliejus-kiaušinio trynys. Žinau, kad dar kai kas lašina lašą vitamino A. Jei kas žinote, kad toks derinys nėra geras - parašykite :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Spa 2013, 18:34 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tas plauku slinkimas bune dvieju tipu. Vienas, kai plaukai slenka, o po to, ju vietoje isauga nauji. Kitas, kai nauji nebeisauga :( kai pradeda slinkti, nezinai, kaip bus. Mano istorija tokia, kad isslinke plaukai ataugineja:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Spa 2013, 19:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura atauginėja ir daugiau nebeslenka? Ooo, tai liuks. Vadinasi kažkaip organizmas paskui randa balansą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 08:44 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
Tas plauku slinkimas bune dvieju tipu. Vienas, kai plaukai slenka, o po to, ju vietoje isauga nauji. Kitas, kai nauji nebeisauga :( kai pradeda slinkti, nezinai, kaip bus. Mano istorija tokia, kad isslinke plaukai ataugineja:)

Visai man jau baisu darosi. Net širdis stipriau plaka. Stresuoju. Bet vis tiek tuoj lėksiu į kirpyklą. Jei neataugs, tai nežinau, baisiai jau brangi tos žaliavalgystės kaina gausis :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 09:11 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Laura rašė:

Visai man jau baisu darosi. Net širdis stipriau plaka. Stresuoju. Bet vis tiek tuoj lėksiu į kirpyklą. Jei neataugs, tai nežinau, baisiai jau brangi tos žaliavalgystės kaina gausis :)

Na ataugs ataugs... Kritiniu atveju dešrainius su grietinėle balinta kava vėl imsi kirst ir ataugs :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 09:16 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
arfa rašė:
Laura rašė:

Na ataugs ataugs... Kritiniu atveju dešrainius su grietinėle balinta kava vėl imsi kirst ir ataugs :lol:

Kavą balintą sojų pienu tikrai gėriau (saikingai:)), o dėl dešrainių, tai net nelabai žinau, kaip ten jie atrodo. Na, iš paveiksliukų tik gal :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 09:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai nieko, kai plaukai nuslinks, tai ateis proga paraigaut dešrainių :lol: :lol:

Nu jeigu nejuokaujant, tai rodosi neteko girdet, kad kazkam butu visai nuslinke plaukai. Tikrai neteko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 09:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žalias kurmis rašė:
Laura atauginėja ir daugiau nebeslenka? Ooo, tai liuks. Vadinasi kažkaip organizmas paskui randa balansą.

Mano plauka t-t-t visuomet buvo normalus, o dabar tokie pat, kaip ir pries stipru slinkima, kuris buvo pries hm.. 3, 5 metu, ir tikrai neblogesni uz "ikizaliavalgiska" laikotarpi pries 5.5 metu.
manau, kad kiekvienas turi savo "silpnas" vietas, kai kuriom pirmiausia nukencia plaukai, nagai, kai kam, kaip man, tarkim, reiketu nu jau labai-labai isalinti organizma, kad tai paveiktu plauku sveikata.
siaip, gavoju, kad galima butu bandyt homeopatinius, potencijuotus mineralus. berds net maciau kazka JAV papildu tinklapyje. galima butu uziuret receptura ir uzsakyt, kad pagamntu musu homeopat.vaistine

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 15:29 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nusikirpau. Niekas nepažįsta :D Mano kirpėja nuo plaukų slinkimo patarė tokį receptą: lygiomis dalimis medaus, žibalo, varnalėšų aliejaus ir kiaušinio trynį. Sakė ji pati šią kaukę dėjo kai jai labai slinko plaukai. Ir sakė, kad labai gerai padėjo.
O pas mane šiandien atvažiavo draugas, kuris manęs nematė mėnesį, tai sakė, kad pajaunėjau 20 metų :lol: :lol: :lol: Pasirodo, iš tikrųjų nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 19:02 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na zibalas-naftos produktas. Jis uzdeda ant plauku tokia plevele, jie tampa blizgus, svelnus, taciau plaukas nekvepuoja. Ant galvos odos irgi tokia plevele uzsideda, oda nekvepuoja, poros uzkemsamos. Nemanau, kad tai labai geras pasirinkimas, ypac bandant naturalias medziagas ir norint, kad jos patektu kuo giliau. Cia senas, tarybiniu laiku moteru, metodas :) pats zibalas, nieko savyje neturi, kad stiprintu plaukus ar galvos oda. Jis tik sukuria trumpalaiki efekta, tam kartui, ar keliem kartam :)
As bandyciau kvieciu zelmenu sultis, bet laikyciau jas, itrintas i oda, ilgai, per nakti. Taip pat juodojo ridiko sultis. Anksciau vaistinese budavo zoliu misinys nuo plauku slinkimo. Mano vienai pazystamai padedavo, taciau su jomis irgi daug terliojimosi ir nezinau ar ju yra dabar. Manau reiktu pasirinkti ar chemines priemones ar naturalios? Nes jos vienos su kitomis nedera, cheminiai preparatai uzdeda pleveles, sloksnius ant plauku ir odos, o naturalios priemones tada sunkiai patenka, ju efektas sumazeja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Spa 2013, 09:08 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
aš manau, kuomet plaukai nustoja slinkti po kelių plaukų kaukių, tai akivaizdžiai būtų ženklas, kad kažko organizme neužteko plauko maitinimui, o jei tai nepadėjo- tai greičiausiai kažkokio rimtesnio hormonų disbalanso rodiklis, ir reikia kompleksiškai kažką organizme remontuoti.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute