Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
  Spausdinti

Re: Plaukų slinkimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2011, 16:17 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Minija, ar ne prie degalinės gyvenate? Tokiu atveju sunkieji metalai išstumia iš organizmo seleną. Reikia jo vartoti papildomai, kitaip plaukai ne tik silpnėja, bet pradeda kristi kuokštais.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 13 Rgs 2011, 13:59 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Simas rašė:
-Minija- rašė:
o iš vis koks pagrindinis tarkim komponentas labiausiai reikalingas paluko augimui ir jo geram gyvenimui. Va, kad ir mano dukrytei, jai 3.9m., o plaukučiai visai visai menkučiai, vos siekia smakriuką, kaip kitų darželyje mergyčių kasos ilgiausios ir storiausios...????

Daiginti grūdai - eleksyras plaukams, nagams ir ragams :) Mano žmona gali tai patvirtint. Anot jos, pirmą kartą jos gyvenime, po daigintų dalykų įvedimo į kasdienį racioną, plaukai pas ją neilgėja dėl to, kad yra kerpami. Ne dėl to, kad skilinėja ir šakojasi. Tas pats su nagais.

O kas būtent?Ką Jūs daugiausiai vartojate?
Kaip kažkas klausėte ar negyvename prie degalinės - tai ne, kaip tik priešingai - gyvenu labai gražioje vietoje tarp miškų, šalia yra kelias, bet eismas labai mažas, jeigu tarkim lyginant su pačiu miestu..Daugiausiai kas supa namus, tai miškai, miškai ir pievos..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 10:55 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Minija, labai nedidelis racionas: kviečiai, ir lęšiai. Daugiausia lęšiai. Juos naudojam 2 rūšių: tuos raudonus ir paprastus žalius. A, kartais dar avinžirnius. Nors jie kažkaip man... nelabai. Nežinau kodėl.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 14:35 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ar tie lęšiai iš "Skanėjos" geri?Aš juos perku.....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 14:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

juos ir daiginu, o kartais ir tuos vokiškus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2011, 10:26 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man irgi padeda svogūnų kaukė: svogūno sultys, medus, kiaušinio trynys, šaltai spaustas aliejus. Kad ir kvapas nekoks, verta :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2011, 14:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

na, aš dažnai girdžiu, kad padeda...bet mąstau, jeigu lieka kvapas, kaip po to į darbą eiti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2011, 20:32 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: miestas
As istrinu plauku saknis su juodojo ridiko sultimis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgs 2011, 11:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

padeda?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Rgs 2011, 19:21 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Močiutė kaip tik šiandien dalinosi išmintimi, tai gyrė varnalėšų aliejų. Siūlė ne tik plaukų šaknis įtrinti, bet ir blakstienas tepti. Pati nebandžiau, nežinau, ar tai veiksminga.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Rgs 2011, 19:57 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
-Minija- rašė:
na, aš dažnai girdžiu, kad padeda...bet mąstau, jeigu lieka kvapas, kaip po to į darbą eiti?

Kvapas atsiranda tik sudrėkinus plaukus, kol sausi, viskas tvarkoj :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lap 2011, 12:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

pabandžiau aš tą kaukę, oi, na ir kvapelis..geriau nereikia...be to, nepastebėjau sumažėjimo slinkimo, jau imu visko prisigalvot, gal čia ne šiaip eilinis plaukų slinkimas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 09:30 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
Minija,
labiau pasidomek urinoterapija, manu, kad isspres tau visas bedas, svogunas gerai, bet jo kaikurios veikliosios medz erzina oda(bent man taip buvo), wo urina smirda kol isplausi, nugarinta dar geriau, bet kai slenka plaukai, manau, kad yra beda ne ant galvos, o is vidaus, perziurek savo zarnyno ir kepenu bukle :)as vien su burokeliais pagydziau per dideli riebuma plauku.anksciau plaukai plaunami buvo kas antra diena, o db net galiu isbuti 5 dienas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 13:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
ir kaip Jus, juraja, pagydet plaukus tais burokeliais? plaunu plaukus kas antra diena...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 13:52 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jeigu turite gera sulciaspaude ir spaudziates zoliu sultis, tai labai gerai odai tos sultys. Zelmenu sultimis galima gydytis tiek vidinius negalavimus, tiek isorinius. Tiesiog itrinkite i galvos oda ir bukite kuo ilgiau. Galite net palikti per nakti kad isigertu. Zelmenu sultimis ir siaip oda galima itrinti. Jei yra zaizda galima tepti. Vienintele taisykle, kad kai reikia tepti tik ka isspaustomis sultimis. Kuo ilgiau jos bus pastoveje, tuo silpnesnis poveikis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2011, 14:55 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
mes jau diskutavom sia tema "zarnyno valymas" ten daug kas parase apie burokeliu sultis, kad jie valo toksinus is orgnz. t.p. galima pasiskaityt wwwsveikatossaltinis.lt te apie tai rasite ,GAILE.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2012, 22:46 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vokietija
As manau plaukai slenka 99% nuo dazymo,amoniakas issausina netik pati plauka,bet ir galvos oda ir butina alyvuogiu aliejumi issitepus pabuti,man nustojo galiukai skylineti nuo tos proceduros,slinkimas laikosi beabejo,bet maziau veliasi,plaukai svelnesni is po alyvuogiu aliejaus.Toliau eina nervu sistema ir hormonai,kaip ir visi daktarai pas kuriuos buvau tvirtina,kad stresas daugka daro ir hormonai,bet pridure odos gydytoja plaukus dazyti atsargiai,kiek imanoma neliesti galvos odos dazant plaukus.Kaukes ir visos kitos priemones reikalingos manau tikrai,jei plaukas yra issausejes ir luzineja.Ampolemis,bei lasijonais galvos oda masazuoti.O is vidaus reikalingas maistas ir vitaminai,bet patikekit kiek esu gerusi neradau dar tokiu vitaminu,kad padetu.Visa pakuote baigiu suvartoti Priorin brangiai pirktus ,bet nieko gero.Dabar baigusi pradesiu B grupiu kompleksa.Bus matyt kaip bus toliau.Sampuna naudoju dilgeliu ir skysti dilgeliu.Plaukai kolkas tik suminksteje,lengviau sukuojasi,nebesirauna taip baisiai.Dar girdejau apie Pantovigar.Nezinau ar jie veiksmingi,bet jei niekas nepades,tai isbandysiu ir tuos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Gru 2012, 20:12 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Bet plaukų slinkimas ir paveldima? Nuo dažų taip, gali būti, daug priežasčių čia, dar būna, kad trunka kažkurio vitamino...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 11:25 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš pradėjau naudoti maisto papildus plaukams ir man padėjo asmeniškai, plaukai tikrai mažiau slenka. Aš įsivaizduoju, kad viskas dėl to, kad kai nebevalgau mėsos, pieno produktų organizmuo pradėjo trukti tam tikrų medžiagų kaip kalcis ir panašiai, taip žinoma jų galima gauti iš kitų sveikų produktų, bet per dienos užimtumą ne visad pagalvoji ar spėjai suvalgyti visas reikalingas, naudingas medžiagas, kurios reikalingos kiekvieną dieną žmogaus organizmui. Tai papildai šiuo atvjeu manau yra geras dalykas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 13:50 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žaliavalgystė vien nepadės plaukučiams:) REikai pasižiūrėti ar tikrai gaunaat visus reikiamus ingridientus organizmui, kaip grudai ir panašiai. Aš pati save pastiprinu grūdių pagrindų vitmainais ir kalciu, bet magniu (nes kalcis stumia iš organizmo magnį) ir plaukučiai vėl atsigavę :) Taip pat manau reiktų būtinai naudoti ne tuos reklamuoojamas populairias priemonės, o augalines jas labai lengvai galima isigyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 10:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Jelena rašė:
kai praradau vos ne pusę plaukų, tai man jau visiškai jokios teorijos nerūpėjo.. Faktas yra faktas, po kaukės man sustojo slinkti plaukai ir intensyviai pradėjo augti nauji. Aišku, galima ir išlaukti, kol kūnas pats susitvarkys iš vidaus, bet man kažkaip visai nesinorėjo.. man mano plaukai patinka, man jie reikalingi gražūs ir gerai atrodantys ir sveiki..

Man mano plaukai irgi patinka ir reikalingi gražūs:) Labai daug dirbu, visai nei nepastebėjau, kad jau visai mažai plaukų beturiu, tai labai nusiminiau :( Na, bet jei tau Jelena ataugo, gal ir man kas pavyks, pabandysiu:) O kokiais aliejais geriausia būtų trinti? Gero turiu tik kokosų ir taukmedžio. O gal žinot, kur būtų galima paskaityti, koks aliejus kokiai došai tinkamas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 11:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
As db naudoju
- organinis sampunas plaukams. kazkoks geras dovanu gautas is JAV. galiu max 2 kartus is eiles isplauti juo plaukus, po to jauciu vistiek diskomforta, plaukai kazkokie netokie gyvybingi, oda pajautreja
- chna ar basma (+ kartais garstyciu milteliai) uzplikyta karstu vandeniu + pora kiausiniu + keli lasai bet kokio eterinio aliejaus (levandu, citrinu, greipfruto, arbatmedzio). tepu tiesiog ant sudrekintu nesvariu plauku, laikau iki valandos. skalauju gerai. ir maitina ir isplauna.
- muilo riesutas + pora kiausiniu, naudoju kaip sampuna, tepu per 2 kartus, antra karta palaikau ilgiau, bent 5-10 minuciu.
plaunu vidutiniskai 3 k/ per 2 savaites. plaukais patenkinta. aisku, dabar, budama beveik 36-ties turiu gal tik 2/3 nuo tos seveliuros, kuri buvo pries 20 metu, bet daug maz esu patenkinta, bent jau tiek, kad neieskau jokiu papildomu prieziuros priemoniu. plaukai beveik iki juosmens.

as tai rinkciausi ne pagal Doshas aliejus eterinius, bet pagal kvapa, jis visuomet atitiks tavo vidine busena. gali investuoti i skirtingus aliejus, juos naudoti pagal nuotaika.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 12:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Nesu turėjus muilo riešuto, bet įsivaizduoju kad jis kietas. Kaip jį naudoji, gal sumali ir tada sumaišai su tryniais?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 13:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
muilo riesuta apie valanda virinu vandenyje, po to sumalu blenderyje, nukosiu. skysti naudoju. tirsti palieku dar vienam kartui - dar karteli virinu ipilus vandens. minusas - labai specifinis saldokas kvapas, kuri turi kentet, kol virini. man nepatinka sis kvapas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 22:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Galu gale isbandziau ir as ta svogunu sulciu kauke... Jau menesis praejo, ko tik nedariau: visokiais aliejais tepiau, pirktines kaukes dejau, visokiais sampunais ploviau belekiek kartu, galu gale savaite prie vandenyno ilsejausi, kasdien galva suriam vandeny skalaudavau, bet svogunu kvapas nedingo! Pirma savaite vyras salia but negalejo, toks stiprus kvapas, ypac kai plaukai dar pilnai neisdziuve po plovimo budavo. Dabar jau smirda maziau, bet kai jie dregni, kvapas dar vis yra. Ir jis toks nemalonus, mane net pykinti pradedavo :)) niekaip nesuprantu, gal as kazkokius ne tokius svogunus naudojau? Pirkau didelius baltus cibulius, culciu nepagailejau, nors laikiau neilgai, apie 30min. Aisku nuo vieno karto, nereiktu tiketis, kad plaukai visiskai nebeslinks, bet daugiau manau tikrai tokiu kaukiu nebesidarysiu:)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute