ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Plaukų slinkimas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
  Spausdinti

Re: Plaukų slinkimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Lap 2013, 14:31 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Sveiki :) Noriu pasidžiaugti, kad mano baisus plaukų slinkimas - pasibaigė :D Na, dar šiek tiek būna, bet jau nėra nieko panašaus, kaip kad vonios vandens nutekėjimo vietos visiškas užsikimšimas nuslinkusiais plaukais. :mrgreen: Beje, visiškai trumpais. Reziumuojant, galima pasakyti, kad neiškritau iš bendrų taisyklių rėmų, kad pradėjus žaliavalgiauti, kokį 5-8 mėnesį dažnai ima slinkti plaukai. Slinko apie du mėnesius. Labai pergyvenau, kad nuslinks negrįžtamai ir neataugs, nes tokio slinkimo savo akimis nebuvau mačiusi. Bet turiu puikius rezultatus - atauga ir net jau gerokai ataugo! Per visą tą laiką dėjau, tur būt, kokias 6 plaukų kaukes. Pagrindiniai komponentai visose buvo medus ir ricinų ar varnalėšų/kedrų aliejus. O toliau tai arba juodojo ridiko, arba svogūno sultys, o keletą kartų dar pridėjau kiaušinio trynį. Nors matau tikrai neblogus rezultatus, bet kaukes žadu dėti ir toliau, kol užteks kantrybės :D Pradėjau gerti morkų ir burokėlių sultis (nuostabus eliksyras :D), nusipirkau kanapių baltymų miltelių (dedu į kokteilį), kasdien darausi linų sėmenų košelę :D , dieną pradedu medumi su vandeniu tai gal visa tai irgi kažkiek įtakos plaukų gerą formą, o taip pat ir viso organizmo gerą formą. Arba tapsiu kokiu kiborgu nuo tokios neįprastos ir daug kam net nesuvokiamos mitybos :D
Jeigu kas nors girdėjote ką nors blogo apie tuos kanapių baltymų miltus, tai prašau, parašykite. Nes produktas man visiškai negirdėtas, netikėtai surastas, priskiriamas "supermaistui", todėl nutariau pabandyt. O šiaip tai kol kas apturėjau du nemalonius žaliavalgystės pasekmių reiškinius: plaukų slinkimą ir prieš tai - nežmonišką kojų mėšlungį atsigulus. Bet viskas įveikta, labai tuo džiaugiuosi ir lekiame toliau :D
Dėkoju visiems už patarimus ir linkiu visiems sveikatos ir sėkmės :D

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 29 Lap 2013, 16:37 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu puiku, kad pasibaige tas lauku slinkimas, idomu, kas tai leme labiausiai.
O kanapiu baltymu miltelius as esu anksciau vartojusi. Man patikdavo ju skonis. Nieko blogo vartojant juos nepastebejau, manau jie turi nemazai naudigu medziagu. Gal jum istiesu labiausiai ir truko baltymu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Lap 2013, 16:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man irgi labai labai įdomu, kas lemia tą plaukų slinkimą žaliavalgiams. Įdomu, būtent kodėl slenka žaliavalgiams, o ne aplamai apie plaukų slinkimą. Yra kažkokia visiems mums ta pati schema, jei taip vienodai visiems tas dalykas vyksta.
Dėl baltymų trūkumo, tai bent jau tie kanapių baltymų miltai tai įtakos tikrai neturėjo, nes juos naudoju dar tik tris dienas. Skonis tikrai labai malonus :) Bet už tai į tą savo virtą valgymą įtraukiau ir šiek tiek kiaušinių, ir sūdyto lašinio truputį, ir dar šio bei to. Žodžiu, nesu griežtai nusistačiusi ir kažkokių drastiškų taisyklių nesilaikau. Valgau, ko norisi, proto ribose. Nors tų ribų gal jau ir nereikia paisyt, nes dešrų ar picų tikrai nesinori :D
O plaukų slinkimui, matyt, nemažai reikšmės turėjo tos plaukų kaukės. Bet čia tik mano pasvarstymai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Lap 2013, 19:27 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Man irgi labai labai įdomu, kas lemia tą plaukų slinkimą žaliavalgiams. Įdomu, būtent kodėl slenka žaliavalgiams, o ne aplamai apie plaukų slinkimą. Yra kažkokia visiems mums ta pati schema, jei taip vienodai visiems tas dalykas vyksta.
Dėl baltymų trūkumo, tai bent jau tie kanapių baltymų miltai tai įtakos tikrai neturėjo, nes juos naudoju dar tik tris dienas. Skonis tikrai labai malonus :) Bet už tai į tą savo virtą valgymą įtraukiau ir šiek tiek kiaušinių, ir sūdyto lašinio truputį, ir dar šio bei to. Žodžiu, nesu griežtai nusistačiusi ir kažkokių drastiškų taisyklių nesilaikau. Valgau, ko norisi, proto ribose. Nors tų ribų gal jau ir nereikia paisyt, nes dešrų ar picų tikrai nesinori :D
O plaukų slinkimui, matyt, nemažai reikšmės turėjo tos plaukų kaukės. Bet čia tik mano pasvarstymai.

Visai jau čia nusišnekėjau: ne plaukų slinkimui tos kaukės įtakos turėjo, o plaukų atstatymui :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Gru 2013, 16:44 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Druskininkai
Laura rašė:
Del atauginejimo nezinau, bet plauku slinkimas ir net nuplikimas, tai tikrai vitaminu ir mineralu trukumo pozymis. Gali tai kazkiek itakoti genai, bet ir mityba daro didele itaka. Del zilu plauku, taip pat mityba turi dideles itakos, ir kasdienis burokeliu ar ju sulciu vartojimas gali zilus plaukus vel nuspalvinti:) Mano vienas pazystamas buvo visas zilas, pradejes sveikiau maitintis ir valgyti kasdien po burokeli greit atgavo plauku spalva.

Na mano tėčiui taip pat buvo, jis 53 metų, plaukai buvo balti balti, paskui pradėjo valgyt daug burokų, morkų taj spalva pasikeitė. Atrodo kad atjaunėjo 10 metų. Dbr plaukai tamsesni, rudu atspalviu:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Gru 2013, 18:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ragane, o tavo tėtis burokėlius ir morkas valgė žalius, ar kažkaip termiškai apdorotus? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2014, 14:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki :) Neseniai išgirdau rusų biochemiką J.Frolov įvardijant plaukų slinkimo priežastį žaliavalgiams. Jis sakė, kad slenka dėl vitaminų ir mineralų persirikiavimo organizme dėl kardinalaus mitybos pakeitimo ir dar todėl, kad pradėjus žaliavalgiauti, ta mikroflora, kuri maitinosi gyvūniniu, termiškai apdorotu maistu, negavusi valgyt, numiršta. Šitų "lavonų" kažkokios atliekos patenka į kraują ir užnuodija organizmą. Tai plaukų slinkimas ir yra reakcija ir atsakas į šį apsinuodijimą.
Aš žaliavalgiauju jau dešimtą mėnesį, tiesa, šaltuoju metų laiku su vienu virtu valgymu. Prieš kokį pusmetį labai laukiau kažkokių pasikeitimų veide, kuriuos mačiau vykstant kitiems, žaliavalgystę pasirinkusiems žmonėms. Bet jų kaip nebuvo, taip nebuvo. Tada nutariau, kad žaliavalgiauti pradėjau gerokai pagyvenusiame amžiuje, tai todėl jokio veido išvaizdos atsistatymas nevyksta ir jau nevyks :) Bet po šio galingo plaukų nuslinkimo pradėjau matyti kažkokius veido pasikeitimus. Labai nudžiugau, žinoma, nes jie juk buvo teigiami :) Tai pagalvojau, kad tas plaukų slinkimas tai kaip rodiklis kažkoks, kad organizme įvyko vienas iš esminių įvykių - tam tikros, negeros mikrofloros numirimas ir jos pašalinimas. Po jo atsirado gerų poslinkių išvaizdoje. Per naujameti buvau laidotuvėse, kur susirinko giminės, tai vienas dėdė ilgai prie manęs net nepriėjo, nes laikė mane nepažįstamu žmogumi :D O kai jam pasakė, kad čia aš, tai bėgte pribėgo klaust, kas man atsitiko. Sakė, kad esu 10 metų atjaunėjusi. Labai įdėmiai ir pritariamai klausėsi apie mitybą. Taip pat dar viena giminaitė pasakė, kad kol aš neprakalbau, tai ji abejojo, ar čia aš, ar ne :D Džiugu! :D
Nors čia jau ne į tą temą, bet parašysiu, kad vakar buvau kraujo tyrimo atsakymo tai jie yra puikūs, viskas yra absoliučiai normos ribose, cholesterolis nuolat mažėja. Tiesa, valgant vieną virtą valgymą, jis mažėja mažesniais tempais, nei valgant vien žalią maistą, bet mažėja vis tiek. Taip pat pamažėjo cukraus rodiklis ir dabar jis jau yra normos ribose. Praėjusią vasarą, po 4 mėn žaliavalgystės, jis vis tiek viršijo ribas. O dabar jau geras. Hormonai taip pat normoje. Gydytoja prašė, kad ateidama kita kartą, atneščiau jai mano savaitės meniu raštu. Pasakiau, kad tai nelabai įmanoma, nes valgymo principas yra kitoks, nei visiems žmonėms suprantamas savaitės meniu. Žodžiu, matau, kad ji įsitikino, kad tikrai esu įvaldžiusi kažkokias jai nežinomas paslaptis :D ir dabar jau aš jai aiškinu, kaip reikia gyvent, o ne ji man :D
Visiems sėkmės ir kuo greitesnio pavasario su šviežiomis dilgėlėmis, pienėmis ir garšvomis :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2014, 00:56 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Norvegija
Sveiki, ar zaliavalgiaujant, kazkuriuo tai momentu krenta tik galvos plaukai, ar viso kuno?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2014, 21:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, nu jus saunuole! Man taip dziugu matyti, kai vyresni zmones pradeda eiti siuo keliu. Tai lyg naujas gyvenimas su naujom galimybem :)
Man isvis dabar toks laikas, kai kuo daugiau aplink mane esanciu zmoniu pradeda dometis kitokiu gyvenimu, geresniu, kokybiskesniu, tada pas juos vyksta ivairiu kitokiu pokyciu, kurie nebutinai susije tiesiogiai su mityba (nauja veikla, naujas darbas, nauji pomegiai, atradimai) .As viska stebiu is salies ir kaskart bunu maloniai nustebinta. Zmogaus gyvenimas, kaip linija, jei nors truputi kazka pakeiciame, ta linija jau pradeda kreiptis, ko pasekoje, ji kreipiasi toliau ir toliau ir po kiek metu, galime pastebeti, kad viskas labai pakrypo, nuo buvusio linijos tasko:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2014, 13:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
O kiek jums metų, Arfa, jei nepaslaptis:) Labai džiaugiuosi dėl jūsų plaukų ir odos, ir tų visų gerų dalykų, kuriuos atnešė mitybos pakeitimas:) Labai džiugu skaityti tokius pasisakymus. Sėkmės ir toliau:) Man irgi priaugo naujų plaukų:), gal ne tiek kiek norėtųsi, bet tikiuosi, kad dar priaugs po truputį:) Vis pasidžiaugiu sau tyliai, kad atradau žaliavalgystę - sugrąžino daug sveikatos ir geros savijautos, pozityvios šviesios energijos. Labai dėl to džiaugiuosi, beto, tai ir labai skani mityba:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2014, 15:15 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute, metų man tikrai daug. Šį kartą neišdrįsiu parašyt. Kai buvau jauna, tai neįsivaizdavau, kaip žmonės gali iki tokios senatvės nugyvent ir dar gyvi būt. Džiaugiuosi, Sigute, kad tu džiaugiesi. Labai tave suprantu ir pritariu, nes ir aš dėl tų pačių dalykų džiaugiuosi.
O Laurai tai esu labai dėkinga už jos atsakymus į mano klausimus. Kažkaip net nekyla abejonių, kad tie atsakymai galėtų būti neteisingi.
O dėl amžiaus tai dar parašysiu, kad vieną žmogų į žaliavalgystę atvedžiau, kuriam yra 73 metai. Va čia, tai bent. :D Jo sveikatos situacija buvo labai grėsminga, priešinfarktinės būklės priepuoliai sudažnėjo taip, kad greitoji med.pagalba beveik apsigyveno jo namuose. Jis akyse geso. Aš jį beveik primušiau (žinoma, žodžiais), kad niekaip nenorėjo manęs klausyti. Bet vis dėlto – paklausė. Vietoj pusrytinės kavos su sumuštiniais pradėjo maltis linų sėmenis ir, užpylus trupučiu nevirto vandens, valgė. Taip pat išsireikalavau, kad po šitos košelės, praėjus porai valandų, nepultų valgyt visų tų nuodų, o dar vieną valgymą valgytų žaliavalgišką. Moliūgas arba cukinija su bananu, apelsinu. Labai jis buvo išsigandęs, nes suprato, kad jo gyvybė jau kabėjo ant plauko, todėl sutiko ir su tais vaisiais. Situacija pasikeitė žaibiškai: per pirmą tokios mitybos mėnesį neužėjo nė vienas širdies priepuolis. Per antrąjį buvo ten kažkokių magnetinių bangų šėlsmas, tai jam truputį negerai buvo. Bet per ta laika neatvaziavo nė viena greitoji. Na, žmogus ne kvailas, pamatęs tokius rezultatus, pakluso ir paskutiniam mano reikalavimui: palikti tik vieną blogą valgymą per dieną. Stengiasi taip daryti. Bet gyvena vienas su šunimi, kuris yra pripratintas valgyti kartu su juo nuo jo stalo. Todėl dėl šuns dar gaminasi jis kažkokių nesąmonių. Bet tai, kas jau įvyko, yra ir stebuklas, ir fantastika. Dabar jis įsigijo plaktuvą, auginasi kviečių želmenis, pasidaigina avinžirnių, spaudžiasi morkų/salierų/obuolių sultis. Pats pripažino, kad aš išgelbėjau jam gyvybę. Laukia pavasario, kai savo sodyboje sodinsis iki šiol neaugintus moliūgus, cukinijas ir laukuose rinksis pienes ir garšvas. Pas jį daug dilgėlių, bet jo kraujas labai tirštas, į vaistus net nereaguoja, tai liūdna jam dėl to, kad negalės valgyti dilgėlių, nes jos tirština kraują. Jis neatsisako visų vaistų, kuriuos jam, savo ruožtu, išrašo šeimos gydytoja. Nežinau, kaip įkalbėt atsisakyt ir kaip taisyklingai jų atsisakyt, kad nepakenktume sveikatai ir nuo vilko ant meškos neužbėgtume. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2014, 16:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Oho, kokia istorija, smagu tokių klausytis:), kažkas nuostabaus:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2014, 14:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
arfa rašė:
liūdna jam dėl to, kad negalės valgyti dilgėlių, nes jos tirština kraują. :D

arfa, tikrai, manau, galės. jei žaliavalgiaus, tai galės. žalias maistas gan greitai išspręs šią problmeą. aišku, perdozuot dilgelių nereikia, bet šiek tiek pavartot anksti pavasarį + šiek tiek džiovinti kartu su kitomis žolelėmis ir viskas bus liuks. tik prašau nukreipti šį nuostabų žmogų į mūsų tėmelę apie pačių ruošiamas maisto atsargas, kur šiek tiek rašoma daugiau apie žaliuosius miltus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2014, 17:47 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, jam butinai parekomenduokite deliu kursa. Tegul butinai pasidaro, kaip mat atsistatys kraujo tirstumas. Plius galetu darytis karta i savaite iskrovos diena, jo sirdis labai, oj kaip labai pailsetu. Iskrovos dienos-rojus sirdziai. Plius tuo paciu valytusi kraujas. Jis tirstas del toksinu, del uzterstumo. Tokiu zmoniu kraujo tyrimai buna dazniausiai geri, nes daug gelezies ir kitu mikroelementu, bet tuo paciu daug toksinu. Iskrovos dienos ir deliu kursas, vietoje krauja skystinanciu chemikalu, butu didelis zingsnis geresnes sveikatos link.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 16:16 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
arfa rašė:
liūdna jam dėl to, kad negalės valgyti dilgėlių, nes jos tirština kraują. :D

arfa, tikrai, manau, galės. jei žaliavalgiaus, tai galės. žalias maistas gan greitai išspręs šią problmeą. aišku, perdozuot dilgelių nereikia, bet šiek tiek pavartot anksti pavasarį + šiek tiek džiovinti kartu su kitomis žolelėmis ir viskas bus liuks. tik prašau nukreipti šį nuostabų žmogų į mūsų tėmelę apie pačių ruošiamas maisto atsargas, kur šiek tiek rašoma daugiau apie žaliuosius miltus.

Ačiū, Jelena :) Aš jam lygiai tą patį sakiau, kad žaliavalgystė ir yra būtent tam, kad sutvarkytų tokias problemas. Bet jis nežmoniškai įsikibęs vaistų. Labai bijo nustot juos vartot, nes galvoja, kad be jų numirs. Padėjau daug nervų, kol įkalbėjau jį bent kažkiek apmažinti tuos vaistus nuo kraujo skystinimo. Dabar vietoj du kart per dieną po visą tabletę, geria pusę tabletės nakčiai. Nuo šeimos gydytojos toli nenutolsta :D ir nusiperka visus vaistus, kuriuos jam išrašo, net nesusimastydamas. Jis puikiai mato mano pokyčius ir tikisi, kad ir jam išauš ta diena, kai vaistų jau nebereikės. Bet nežinau, kaip jis tą dieną atpažins :D O dėl temelės apie maisto atsargų ruošimą, tai aš bandysiu pastudijuoti, nes jis pats internetu naudojasi gana ribotai, nors žmogus kažkada Maskvoje baigė aukštuosius mokslus, jei dar pats tai atsimena :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 16:24 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
Arfa, jam butinai parekomenduokite deliu kursa. Tegul butinai pasidaro, kaip mat atsistatys kraujo tirstumas. Plius galetu darytis karta i savaite iskrovos diena, jo sirdis labai, oj kaip labai pailsetu. Iskrovos dienos-rojus sirdziai. Plius tuo paciu valytusi kraujas. Jis tirstas del toksinu, del uzterstumo. Tokiu zmoniu kraujo tyrimai buna dazniausiai geri, nes daug gelezies ir kitu mikroelementu, bet tuo paciu daug toksinu. Iskrovos dienos ir deliu kursas, vietoje krauja skystinanciu chemikalu, butu didelis zingsnis geresnes sveikatos link.

Ačiū, Laura :) Dėl dėlių tai labai tikiu, kad jos gydo, bet tas gydymas - brangus malonumas. O žmogelis gyvena iš nedidelės pensijos. Dėl iškrovos dienos tai aš jam minėjau apie Ekadašį, ir kaip bebūtų juokinga, bet jis pradėjo juo domėtis. Klausia, kada bus, ar aš badausiu. Nežinau, ar jis badaus, nes badauti nelabai jį įkalbinėju. Nes kai pati pradėjau pernai pavasarį Ekadašio laikytis, tai pirmus kartus buvo tiesiog žiauriai blogai. Ne tiek Ekadašio dieną, kiek rytojaus dieną. Ir blogai buvo būtent su širdimi, tai palieku dėl to badavimo jam pačiam nuspręsti. Ir taip jau jo pasiekimai - milžiniški :D Kad tokio amžiaus žmogus bandytų ir net užsikabintų už žaliavalgystės, tai tikrai ne dažnas atvejis. Na, stengsimės tobulėti ir toliau :D Ačiū už patarimus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 15:13 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
arfa rašė:
Ir blogai buvo būtent su širdimi, tai palieku dėl to badavimo jam pačiam nuspręsti.

Aš turiu labai rimtą širdies ir plaučių ligą, sunkų nepakankamumo laipsnį, kalba prieš kelis metus ėjo apie širdies ir plaučių komplekso transplantaciją. Nuo pernai pavasario pradėjau laikytis ekadašio, nuo rudens - sausai badauti kartą per savaitę po 24 arba 36 val. Dažniausiai badaudavau po 24 val. Maždaug nuo Naujųjų badauju 36 val. su vandeniu (apie 1,5 - 2 litrai).

Po badavimo kitą dieną maždaug iki pietų būna šiokių tokių permušimų, bet iš esmės jaučiuosi labai gerai. Turiu pasakyti, kad sausai badaut man buvo lengviau.

Teigiu apie badavimo naudą netgi širdininkams. Čia gal tau, Arfa, buvo tokie silpnumai, nemanau, kad tai būtų paplitęs reiškinys. Galvoju, kad trumpučiai badavimai, kurie išties vadinami iškrovos dienomis, niekaip blogai širdies neįtakoja.

Kraujas mano tirštas, hemoglobinas 212. Tris metus nevartoju skystinančių vaistų (prieš tai orfariną vartojau 10 metų). Spec tyrimus darysiuos kovą, nors šiaip aš į tyrimus daug dėmesio nekreipiu, labiau kreipiu į savijautą.

Bet labai stipriai siūlyti žmogui kažko atsisakyti (ypač vaistų) yra rizikinga, nes kiekvieno vidinis pasiruošimo laipsnis turėtų atitikti išorinius pokyčius. Manau, kad geriau pamažiau, nei per greitai ir tu po to gailėsies ar sulauksi priekaištų. Atsakomybę turėtų prisiimti pats žmogus, o ne kažkas svetimas. Akcentuočiau pokalbius apie atsakomybę prieš save patį, netikėti, kad gydytojai yra dievai ir neatsiduoti vien į jų rankas.

Kad ragini ir rodai savo pavyzdį - labai labai tave sveikinu!

Tiesa, keletą metų aš nebevartoju jokių cheminių vaistų. Prieš keletą metų ėmiau suvaldyti migrenos su aura priepuolius - aura būna, skausmo - ne. Lankausi pas homeopatę.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2014, 16:54 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vilte, gal galima issamiau apie migrena ir aura? Pirma kart girdziu toki dalyka? Su migrena as dar pries pusmeti turejau problemu. Zaliavalgyste vis koreguoju, tai dabar skauda kurkas reciau, trumpiau ir nestipriai. Bet vistiek pasitaiko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2014, 15:20 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vilte, labai aciu. Pritariu kiekvienam tavo zodziui. Ir linkiu sekmes tau - laikykis! :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2014, 20:00 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Ragane, o tavo tėtis burokėlius ir morkas valgė žalius, ar kažkaip termiškai apdorotus? :)

Žalius :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2014, 20:09 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano vargšų plaukų gydytojas yra GASULO molis. :P Plaunu tik juo plaukus ir visa kūną. Pora šaukštų sumaišau su vandeniu ir įlašinu 3-5 lašus rozmarinų eterinio aliejaus. Fsio, rezultatas - pasaka. Plaukus plaunu kas 4 dienas, kai pries 2 mėnesius neistverdavau 2 dienų. Na veidui naudoju juodajį afrikos muilą, nes patogiau naudot nei gasula. Žiemą jeigu labai elektrinasi, griebiu kokoso aliejų, issiteplioju visa galvą, ir po poros valandžiukių nuplaunu vėlgi Gasulu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 11:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Beskaitant ir beklausant Jelenos patarimų, kilo mintis išbandyt dilgynių miltelius. Mano problema atvirkščia čia rašomai - kraujas per skystas ir geležies nuolat per mažai, nesvarbu ar mėsą valgyčiau ar ne. Gal čia dilgynė suveiktų taip, kaip reikia? Po kiek optimaliai galima būtų saugiai suvartot per dieną dilgynių miltelių? Šaukštelis gana ar per mažai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 14:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš džiovintas dilgėles pirštais sutrindavau ir užmerkdavau kokiai valandai, o tada visą tą reikalą supildavau į kokteilį ir sublenderiuodavau. Bet paskaičius Jelenos patarimus, dabar sumalu kavamale ir gaunasi labai faini miltukai. Bet dabar man vėl iškilo klausimas: kai valgau tą kokteilį, tai tie miltukai ir jaučiasi tokie kietoki, neišmirkę. Tai pradėjau abejoti, ar jie ten spėja savo visus gerus darbus žarnyne atlikt? O gal geriau prieš dedant į kokteilį, vis dėl to, išmirkyti tas dilgėles, kad atgytų jos? :)

Labai įdomu apie Gasulo molį. Einu ieškot, kas čia per daiktas :D Aš lygiai taip pat plaunu su garstyčių milteliais.

Paskutinį kartą redagavo arfa 09 Vas 2014, 15:03. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 15:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Laura rašė:
Vilte, gal galima issamiau apie migrena ir aura? Pirma kart girdziu toki dalyka? Su migrena as dar pries pusmeti turejau problemu. Zaliavalgyste vis koreguoju, tai dabar skauda kurkas reciau, trumpiau ir nestipriai. Bet vistiek pasitaiko.

Aura vadinamas stiprus mirgėjimas akyse. Jis man trukdavo apie pusvalandį ir daugiau, po to nurimdavo ir atrodydavo, kad problema baigėsi. Tačiau po kokių 15 minučių prasidėdavo baisus galvos skausmas, kuris trukdavo dažniausiai vieną dieną, bet yra buvę ir tris dienas. Migrena prasidėjo paauglystėje ir kartodavosi keletą kartų per metus. Nuo ko būdavo neatsekiau. Bet pati buvau išmokus, kad nuskausminančius reikia gerti jau tada, kai prasideda vadinamoji aura - stiprus mirgėjimas akyse. jeigu vaistus gerdavau užėjus skausmui, vaistai jau nepadėdavo.

Prieš keletą metų aš stipriai pakeičiau požiūrį į cheminius vaistus ir pamažu ėmiau jų atsisakyt. Atsimenu pirmąjį kartą 2008 vasarą, kai po ilgesnio migrenos priepuolio nebuvimo pajutau mirgėjimą akyse - vadinamąją aurą. Susikaupiau viduje ir pasakiau sau, kad aš nebijau skausmo, nebijau migrenos, kol kas vaistų negersiu. Ir atsimenu tą pirmąjį kartą, kai skausmas man taip ir neužėjo. Nuo to laiko aura man būna keletą kartų per metus, bet skausmo nebebūna. Tiesa, kartais jaučiu įtampą tam tikroje galvos pusėje. bet tai tikrai ne skausmas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 20:37 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Heh, kaip tik sendien nuo pat ryto migrena :( jau nebuvo ilga laika, be to gi neseniai baigiau badavima, valgau tik keleta dienu ir labai po truputi, zaliai, paprastas kombinacijas. Tikejausi po sitokio apsivalymo pamirsti galvos skausma, bet vat vistiek islindo...:/
Man irgi yra kazkoks mirgejimas, bet jis neintensyvus ir buna, kai jau stipriai isiskausta, o ne pries skausma. Ir siaip yra ir pykinimas, jautrumas garsams, sviesai. Norisi kur nors ilysti i tamsu tylu kambari ir guleti. Vaistai man nebepadeda jokie, nebent tik kartais siek tiek apmalsina skausma ir tik keletui valandu. Tai net neverta gerti. Kazkaip kenciu, kol baigiasi.
Beja, yra kazkoks Dolosan. Lietuvio sukurtas analgetikas is augalu. Vaistas nuo skausmo, tinka ir galvos skausmui. Atseit efektyvus, kaip cheminiai, taciau nezaloja organizmo. Nesu isbandzius jo, bet manau neblogai tureti vaistineleje. Pagooglinkit, kam idomu apie ji.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute