Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Spausdinti

Re: Plaukų slinkimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 21:19 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Laura rašė:
Heh, kaip tik sendien nuo pat ryto migrena :( jau nebuvo ilga laika, be to gi neseniai baigiau badavima, valgau tik keleta dienu ir labai po truputi, zaliai, paprastas kombinacijas. Tikejausi po sitokio apsivalymo pamirsti galvos skausma, bet vat vistiek islindo...:/
Man irgi yra kazkoks mirgejimas, bet jis neintensyvus ir buna, kai jau stipriai isiskausta, o ne pries skausma. Ir siaip yra ir pykinimas, jautrumas garsams, sviesai. Norisi kur nors ilysti i tamsu tylu kambari ir guleti. Vaistai man nebepadeda jokie, nebent tik kartais siek tiek apmalsina skausma ir tik keletui valandu. Tai net neverta gerti. Kazkaip kenciu, kol baigiasi.

Laura, man labai apmaudu, kad tau ir vėl migrena. Šiandien visą dieną skaitau tavo parodytą Stolešnikovo knygą (ačiū tau!) ir tyliai vyliausi, kad po badavimo pajusi teigiamų pokyčių dėl migrenos. Aišku, raginu nenusiminti - pokyčiai vis tiek turėtų ateiti. Žaviuosi tuo ką rašai ir tuo, kokiu keliu eini.

Taip taip, mirgėjimas, jautrumas garsams, šviesai, pykinimas, noras gulėti ir nejudėti. Vaistai man padėdavo tik tada, kai būdavo išgerti prasidėjus aurai. Jeigu tau jos pradžioje nėra, o prasideda skausmas - gal tada sunkiau jį numalšinti net vaistais. Migreninis skausmas tikrai labai sunkiai nuslopinamas vaistais. Jis tik išbūnamas.

Gal esi girdėjusi apie psichologines migrenos priežastis? Labai dažnai migrena pasireiškia dvasingiems žmonėms, kurie neskiria laiko savo vidiniam darbui. Tau tai kaip ir netinka, bet pamąstyti apie tai nepakenktų. Savąsias priežastis užčiuopti gali tik tu pati, čia niekas tau padėti negali. Aš savosios migrenos suvaldymo negaliu paaiškinti jokiais objektyviais dalykais - mano mityba toli gražu nėra itin sveika, nes aš tik nevalgau mėsos ir palengva tik mokausi iš čia rašančiųjų. Bet esu pajutusi kažkokį lūžį savyje, kuris padėjo man tą baisų skausmą suvaldyti.

PS pamiršau paminėti, kad nevalgau ne tik mėsos, bet nevartoju ir jokių pieno produktų išskyrus sviestą. Tačiau pieno produktų labai retai galiu kur nors svečiuose ir paragauti. Mėsos griežtai ne, nes mano kepenims ji tiesiog netinka.

Paskutinį kartą redagavo Viltė 09 Vas 2014, 22:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 21:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Viltė rašė:
Susikaupiau viduje ir pasakiau sau, kad aš nebijau skausmo, nebijau migrenos, kol kas vaistų negersiu. Ir atsimenu tą pirmąjį kartą, kai skausmas man taip ir neužėjo. Nuo to laiko aura man būna keletą kartų per metus, bet skausmo nebebūna. Tiesa, kartais jaučiu įtampą tam tikroje galvos pusėje. bet tai tikrai ne skausmas.

Kažkiek tie dalykai tikrai padeda. Gimus mano mergaitei prasidėjo nerimo priepoliai. Man tai buvo labai psichologiškai žlugdantis reikalas, nes jiems besiartinant ir kiek tai laiko po to blokuojasi pienas ir kūdikis negali žįsti. Savaime aišku, kad jų bijodavau kai ateidavo maitinimo laikas ir kaip tyčia jie aišku būtent tada ir užklupdavo mane. Kai vaikas paaugo, tai pagalvojau, kad dabar man į tuos priepolius nusispjaut, galiu juk ir nebemaitinti, jeigu jiems reikia, tai tegul ir būna. Ir būtent tada jie pradėjo mažėti, retėti kol galiausiai iš viso išnyko. Ligos gydymas buvo jau kitas reikalas aišku...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 22:03 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Žalias kurmis rašė:
Savaime aišku, kad jų bijodavau kai ateidavo maitinimo laikas ir kaip tyčia jie aišku būtent tada ir užklupdavo mane. Kai vaikas paaugo, tai pagalvojau, kad dabar man į tuos priepolius nusispjaut, galiu juk ir nebemaitinti, jeigu jiems reikia, tai tegul ir būna. Ir būtent tada jie pradėjo mažėti, retėti kol galiausiai iš viso išnyko. Ligos gydymas buvo jau kitas reikalas aišku...

Labai panašiai aprašai vidinę būseną. Tikriausiai tai labai dažnai su baimėmis susiję dalykai. Toks jausmas, kad kai nustojau bijoti, kad skaudės, kai visiškai paleidau tą baimę, tada tas skausmas ir paliko mane.

Su kai kuriom sveikatos problemom man pavyksta susidoroti panašiu baimės nebuvimo būdu - tiesiog nebijau, kad bus kažkas blogai (kalbu ne apie šiaip sunegalavimus, o apie rimtus sveikatos pablogėjimus). Viena vertus - tarsi paleidžiu, kita vertus - susikaupiu ir pasitikiu tuo, kas yra aukščiau manęs.

Bet ne visais atvejais tai pavyksta ir periodiškai patiriu tam tikrus išbandymus - kartais juos įveikiu, kartais ne.

Labai nukrypom nuo temos :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2014, 13:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na gal moderatoriai nesupyks, arba perkels i kitas temas, bet del galvos skausmo, tai man jis vakar, kai tik atsiguliau i lova ir kazkaip uzmigau, liovesi. Paprastai tai sunkiai galiu tokioje busenoje ir uzmigti, neretai skauda ir atsikelus ir sekancia visa diena. Dar esu kazkus skaiciuosi, kad migrena ir ypac tas mirgejimas akyse, netgi toks vidinis kuno virpejimas, dazniausiai buna, kai suaktyveja saule, t.y. Kai buna saules elektromagnetiniai pliupsniai. Reiktu pasekti tas dienas, gal istikro yra sutapimu. Ir tai susije su zmogaus dvasiniu augimu, jo vibraciju kelimu. Nes keliamos ir zemes vibracijos. Ir tokiu metu labai nevertetu gerti cheminiu vaistu, ypac nuskausminamuju, nes jie slopina samoninguma. Zodziu per skausmus, mes lyg ir save apvalome, sustipriname :)
O savo dvasiniam tobulejimui, man tikrai reiktu skirti daugiau laiko :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute