ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta!
http://zaliavalgyste.lt/

B12 vitamino deficitas
http://zaliavalgyste.lt/viewtopic.php?f=5&t=1039
Puslapis 11

Autorius:  Elzbieta [ 01 Spa 2015, 09:34 ]
Pranešimo tema:  B12 vitamino deficitas

Sveiki, anemija ir B12 vitamino deficitas. Dktarai israse kruvab preparatu. Negeriu. Ka daryti? Aciu

Autorius:  Sigita M. [ 12 Spa 2015, 16:13 ]
Pranešimo tema:  Re: B12 vitamino deficitas

O kaip jūs maitinatės? Ar čia perėjus prie žaliavalgystės taip atsitiko?

Autorius:  Šilumamėgis [ 11 Gru 2015, 08:37 ]
Pranešimo tema:  Re: B12 vitamino deficitas

O ko gydytojai prirase? B12 tai paprasta isspresti! Paimi ir isgeri tablete :) Dabar pajuokausiu ir rimtai - auginkite savo vaisius, darzoves ir niekada pries valgydami neplaukite :)
Siaip tai galite naudoti B12 preparatus, cia ne vaistai, B12 yra bakteriju fermentacijos produktas.
Gal as klystu, bet jo yra dvi formos, parsiduodancio, kaip B12 is kobalto produktu rinkinio ir cyanocobalamino. Bet kuriuo atveju yra cyanido :) Tai nuodas :) As nepersistengciau su didelemis dozemis, ne vien del nuodingumo. Nereikia ignoruoti B12 ir atsargiai perduozuojant. Daug zaliavalgiu guru sako, kad B12 yra dumbliuose, kaip pvz. spirulina, bet tai neaktyvi forma. Nezinia ar padeda ar ne. Kazkada buvau amerikieciu gydytojo paskaitoje, kuris pasakojo, kad tyre zmoniu storaja zarna ir tik pries mazdaug 80-100 metu mes praradome storojoje (jei neklystu) zarnoje esanti idubima, kuriame bakterijos fermentavo B12... Indai dar atrodo ir dabar kai kurie turi, nes jie nesilaiko labai sterilios mitybos.
Anemija. Ji gali buti del to, kad: negaminamas hemoglobinas (tiksliau raudonieji kraujo kuneliai); kad juos kazkas naikina; jie neaktyvus, deformuoti, zodziu neatliekantys pilnai funkcijos (pernesti deguoni). Kadangi hemoglobine yra gelezies, gelezis yra kaip hemoglobino statybine medziaga, tai atrodo paprasta, duokime zmogui daugiau gelezies ir viskas bus gerai! Ne visada... Jei del anemijos vartosite gelezi- atsargiai. Neorganine gelezis (tabletemis) didelis nuodas organizme (ne vien oksidacija). Skaiciau, tyrimai sako, kad organizmas elgiasi su ja beveik kaip su nuodu.
Gelezis, esanti maisto produktuose, ypac termiskai neapdorota (organine) yra organizmo isavinama ir perteklius lengvai pasalinamas.
Dilgeliu lapai, spinatai, dziovinti abrikosai, grybai, burokeliu sultys gal ir pades (gelezis zaliavalgiams). Zalios(!) zoliu sultys - tai tikrai :) Ar jei blenderyje maltos zoles su vaisiais, jei gersite kasdien, padetu panaikint anemija ir kartu (ne kasdien) isgersite B12.
Modernus gydytojai US nesiulo gerti jokiu preparatu su gelezimi, sako tai nuodas sirdziai... Magnis, chlorofilo molekuleje (augalu kraujas) yra centre, tuo tarpu gelezis centre yra hemoglobine (chlorofilo ir hemoglobino molekules yra labai panasios savo struktura). Anemija, raudonieji kraujo kuneliai nepernesa deguonies, o daznai pernesa, atiduoda is plauciu deguoni audiniams ir molekules tampa klampios, gelezis kaip ir nedingsta niekur, bet molekules neatlieka funkcijos. Keista, bet ne visada daugiau gelezies issprendzia problema, bet magnis - gali! Chlorofilas prikelia krauja gyvybei :) Skaiciau ne viena knyga apie magni. Jis padeda ne vien kraujui, bet ir nervams, raumenims ir sirdziai, kad ir ne organineje formoje :) Dar karta- chlorofilas (zalios augalu sultys) galbut padetu isspresti anemijos problema. Tai zinau ir is draugu, gyvu pavyzdziu. Cia tik patarimas, pasikonsultuokite su gydytoju (protingu).

Autorius:  Sigita M. [ 23 Spa 2017, 10:56 ]
Pranešimo tema:  Re: B12 vitamino deficitas

Sprendžiant B12 vitamino trūkumą, nusipirkau:

- spirulinos meduje,
- chemininį preparatą Feroglobin skysčio formoje, kurio sudėtyje:
Salyklas
Medus
Lizinas
Kalcio glicerofosfatas
Vitaminas C, B1, B2, B3, B6, B12
Geležis
Cinkas
Pantoteno rūgštis
Manganas
varis
Folio rūgštis
Jodas

-ir bandysiu gerti žalius kiaušinių trynius. Apie juos gražiai parašyta R. Balsevičienės knygoje " Dievo vaistas". Juose apstu visko, B12 taip pat. Tokiame vidutiniame kaip mano amžiuje reikėtų išgerti po 1 trynį du kart savaitėje. Trynį atskirti nuo baltymo, įlašinti truputį aliejaus (kad geriau pasisavintų visas medžiagas), išmaišyti ir išgerti. Aš įlašinau alyvuogių aliejaus, išmaišiau ir valgiau su arbatiniu šaukšteliu. Nustebau, buvo labai skanu, nesitikėjau :)

-dar galvojau nusipirkti leidžiamo B12, bet nežinau kaip reaguotų organizmas, nes yra labai jautrus chemijai. Cheminius vitaminus taip pat naudosiu tol, kol kūnas neparodys ženklų, kad gana jį nuodyt.

Būtų labai paprasta naudoti pieno produktus ar retkarčiais žuvį ir mėsą ir taip gauti natūraliai su maistu šio vitamino. Bet prie mano sveikatos, tai neįmanoma. Prie visų reumato atmainų reikia vengti visų gyvulinės kilmės produktų. Kuo aš ir įsitikinau :) Tikiuosi tik, kad su žaliais tryniais viskas bus gerai, nes tai nėra termiškai paveiktas produktas ir beto visgi tai trynys, o ne baltymas. Baltymas yra atskiriamas ir nevartojamas. Labai ilgai bijojau net pažiūrėti į kiaušinius, nes esu beveik 100 proc. įsitikinus, kad ūmus uveitas man pasireiškė būtent po to kai suvalgiau 6 virtus kiaušinius su visais virtais baltymais. Būtų dar galbūt organizmas ir susitvarkęs su tuo, jei nebūčiau dar imuniteto alinus saldumynais ir alkoholiu.

Autorius:  Lotosas [ 23 Spa 2017, 11:59 ]
Pranešimo tema:  Re: B12 vitamino deficitas

Sigita M. rašė:
kai suvalgiau 6 virtus kiaušinius su visais virtais baltymais. Būtų dar galbūt organizmas ir susitvarkęs su tuo, jei nebūčiau dar imuniteto alinus saldumynais ir alkoholiu.


Nieko sau, mes galvojome, kad Sigutė tobulas sveikos mitybos pavyzdys , bet kuo toliau, tuo baisesnių dalykų sužinome. Jei blogai su regėjimu, tai turbūt žmogus nenori matyti ar priimti kažko, jei kairę, tai kas iš aplinkos ateina, o dešinę, tai iš pačio žmogaus. Akys tai žmogaus sielos veidrodis, pvz. : esu jautrus aplinkai , grožiui , giliems jausmams, o žmonės aplinkiniai yra nejautrūs tam, orientuoti į materialines vertybes, statusą, valdžią.... Tad aišku vyksta vidinis konfliktas, kurio pasekoje išsivysto toliaregystė, bet galima tą vidinį konfliktą pašalinti suvokus, kad noras , kad būtų gražiau ir dvasingiau tėra tik egoizmas , visi yra vedami dievo, tad teisę būti kažkas atstumiančio turi tokią pat teisę kaip ir gilaus ir dvasingo . :) Aš tai b12 gaunu iš tablečių ir galvos dėl to nesuku.

Autorius:  Sigita M. [ 23 Spa 2017, 13:35 ]
Pranešimo tema:  Re: B12 vitamino deficitas

Nu va suradau knygoje tą vietą apie trynius:

Žalias kiaušinio trynys turtingas vitaminais A, B, B6, B12, D2, E, H, geležimi, kalciu, kobaltu, variu, magniu, fosforu, kaliu. Iš kurių kobaltas, geležis, varis, B6 ir B12 ypač reikalingi mažakraujystei gydyti (R. Balsevičienės knyga "Dievo vaistas", išleista 2015m). Šios autorės abi knygos man labai prie širdies, tad abi įsigijau ir dabar turiu savo. Patinka, jog viskas taip nuoširdžiai ir per savo praktiką pereita. Ankstesnė knyga "Gyvenu be vaistų" išleista 2011, tad informacija nėra pasenusi ir sudūlėjusi. Man jos knygos - tikra atgaiva. Autorė ir vienoj ir kitoj knygoj pasisako prieš vaistų naudojimą, cheminius vitaminus, pati būdama biologe. Aišku, jei kam jie padeda, tai ir ačiū dievui, tegu naudoja į sveikatą :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Installed by Serveriai.lt
http://www.phpbb.com/