Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Badavimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Sau 2011, 06:18 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Sveiki. Papasakokit apie sveika badavima. Maciau tema apie SP. Zinokit gal ka blogai dariau, bet man neisejo ir kita diena visa kuna skaudejo kaip melynem arba nepatogiai numiegojus. Druska isigere gal (?) Todel noriu badavima pabandyt. Norejau SP nes priejau liepto gala, reikia valyti organizma, keist mityba, nes beria siaubingai viska, niezti, ant ranku pirstu siaubingos zaizdos, ant kuno demes, ant veido taip pat.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Badavimas
StandartinėParašytas: 24 Sau 2011, 18:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aleksandra, taip SP gali nepavykti, jei žarnynas visas užterštas. Reikia pradėt tiesiog žarnyną valytis klizmomis, po to jau ir SP pavyks.
Ar esi badavusi? Man badavimas su vandeniu visada atnešdavo stiprius galvos skausmus, sukildavo rugštis, vimdydavo juodai.. sausai badauti būdavo visai lengva, bet kitą rytą būtinai reikėjo žarnyną išsivalyt prieš pradedant valgyt, kitaip- nerealus galvos skausmas, nes visi toksinai atgal įsigerdavo, matyt. Taip pat gerai badavosi (na, čia dalinis badas) su žolelių arbatomis ir medumi. Įdėsiu į biblioteka knygą M.Oganian (RU kalba) tai ši nuostabi moteris jau ilgus metus gydo būtent tokias metodais- valyt žarnyną ir gerti žolelių arbatas su medumi. Knygą sudėtinga, daug visokių mokslinių pavadinimų, bet bent jau gerai būtų "pagauti" esmę. Oganian yra medikė, dirbusi biochemijos moksliniam institute..
Laikykis, Aleksandra. Greitai būsi sveikut-sveikutėlė :) Tik šiek tiek pasistengti reikia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2011, 18:59 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ne šeip sau pasistengti, bet ir kantrybės reikės :) aš taip ir manau kad labai užterštas, nes vos nevos du litrus išgėriau, toliau jau tiesiog sąmonė tam priešinos. ei nesunku, gal praneštum apie tą knygą jei kur įkelsi? Būčiau begalo dėkinga :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2011, 19:03 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Bibliotekoje, antram lape
viewtopic.php?f=2&t=9

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2011, 08:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Airija
O man labai padeda badavimas su vandeniu. Kaskart badaujant vis lengviau. Sp man irgi netiko. As valausi klizmomis. Jei labai ryte skauda galva man padeda pasivaiksciojimas gryname ore.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2011, 08:35 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Man irgi patinka pabadaut, aišku neilgai, maksimum buvo 33 valandos :) labai ir nesistengiu, nes dar maitinu. Bet mano organizmui tai patinka :) Pirmą dieną kai tai išbandžiau, tai buvo visiškas relaksas,nuėjau į paplūdimį, išsimaudžiau,pasideginau, knygą paskaičiau ir supratau kaip gera buti nepriklasomai nuo maisto bent vieną dieną, kiek daug laiko tada atsiranda. Beje apšvieskite mane kas tas SP?

Omorfula rašė:
O man labai padeda badavimas su vandeniu. Kaskart badaujant vis lengviau. Sp man irgi netiko. As valausi klizmomis. Jei labai ryte skauda galva man padeda pasivaiksciojimas gryname ore.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2011, 11:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Airija
SP tai toks valymosi budas (aprasytas Malachov knygoj) , pilnas pavadinimas berods sank praksalana(iskart atsiprasau jei padariau klaida rasyboj). Geri vandeni su druska pagal tam tikra sistema, darai tam tikrus pratimus ir zygiuoji i tualeta. Taciau mane tai labai vimdo... As renkuosi klizma. Seniau dar naudojau toki misinuka: pakelis senos lapu, 100 ml alyvuogiu aliejaus, po 50 gr razinu ir dziovintu slyvu. Viska sumali ar sublendini i viena mase, ir pries miega po arbatini saukstuka. Pirma karta pabandzius geriau sekancia diena but namie, nes gali tekt daug bendrauti su tualetu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2011, 13:10 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
justė rašė:
Beje apšvieskite mane kas tas SP?

Omorfula rašė:

viewtopic.php?p=286#p286

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Spa 2011, 17:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pastaruoju metu esu kiek pasimetus, valgau chaotiškai, negaliu susikaupti, jaučiuosi pavargus, išsiblaškius, nerandu ramybės. Viskas prasidėjo prieš savaitę, kai netyčia suklupau ir nutolau nuo žaliavalgystės. Savijauta suprastėjo taip greitai, kad tai dar labiau išmušė iš vėžių ir visas dienas pataikavau seniems įpročiams. Net įprastai besimaitinantis, pasakytų, kad įsileidau daug nuodų į savo organizmą. Norėčiau sužinoti, ką tokiu atveju daro kiti žaliavalgiai, tačiau nei vieno asmeniškai nepažįstu. Todėl atsakymo ieškau savyje, kartais gal išgalvoju per daug drastiškų dalykų, tačiau esu įsitikinus, kad badavimas padeda. Kito būdo nusirmanti nesugalvoju… Ilgiau nei tris dienas, nesu badavusi. Karts nuo karto pabadauju 24h, bet labai retai ir nereguliariai. O dabar imuosi dešimties dienų badavimo (maždaug tiek pat dienų, kiek pataikavau savo seniems įpročiams)… Norėčiau pabendrauti, sulaukti patarimų, jaučiuosi labai blogai…

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Spa 2011, 17:29 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tiesą sakant man po atkritimo irgi padėjo badavimas, aišku gerokai trumpesnis :) gal nereikėtų sureikšminti dienų skaičiaus, nes pats organizmas pasakys kada tau gana. O šiaip manau esi teisingam kely ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Spa 2011, 21:59 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū už palaikymą. Stengiuosi grįžti į savo kelią :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 14:35 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Chicago IL
Kalbant apie badavima vandeniu ir galvos skausmus bei pykinima - lietuvoje senais dar laikas pateko i rankas Paul Bragg apie badavima vandeniu.Ten jis pabrezia, jog pradeti badauti vandeniu reikia labai atsargiai - siuloma pradeti nuo paros laiko.Taip pat turim susivokti koks musu organzimo rugstingumas.Kalbos nera jog organizmui su padidejusiu rugstingumu druskos tirpalas gali sukelti skausmus,pykinima , badavimas vandeniu sukels galvos skausmus na ir t.t..Bet svarbiausia yra isiklausyti i organizmo poreikius.
=================================

http://www.evolutionhealth.com/bragg_mi ... sting.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 08:15 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilnius
sveiki, gal kas turit Polio Brego knyga "Badavimo stebuklas" lietuviu kalba? idekit i biblioteka. aciu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 12:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žmonės, "badauti" nėra taip jau ir baisu :D Tai greičiau baisu mūsų protui, o ne kūnui.
Manau, didžiausia klaida tų, kurie nori pradėt badauti- dideli tikslai. Pradėkim ne nuo dienos iškrovos, bet nuo pusdienio.. praleiskim vakarienę ir pusryčius, arba praleiskim pietus ir vakarienę.. svarbu-pradėkim nuo mažo
Mano tėvas (didelis mėgėjas pavalgyt) iškrovas bandė daryt su matė arbata. Bandykit- tikrai labai normalizuoja savijautą, duoda stiprumo, malšina alkį. Indėnai (nepamenu, kurie) matė arbata gerdavo visuomet, kai eidavo į karžygius, tuomet jie susilaikydavo ir nuo maisto.. beje, su arbata badaujasi lengviau, nei su daržovių ar vaisių sultimis. Lengviausiai tai badauti be vandens ir maisto, tiesiog "užsiuvai" savo burną parai ir tiek..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 17:17 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man badauti psichologiskai lengviau kai turiu fizini uzsiemima. Cia tik neseniai tai supratau, t.y. patyriau. Anksciau budavo sunku istverti net diena. Daugiau negu dvi ir nesu badavusi, net nevadinu to badavimu, tiesiog iskrovos dienomis. Cia neseniai slidinejome kalnuose, istiesu nemazas fizinis kruvis buvo, pastebejau, kad nenoriu valgyti ir praleidau pietus, tada praleidau vakariene, atsibudusi ryte, jauciu, kad nenoriu ir pusryciu, taip isbuvau nevalgiusi dvi paras. Jauciausi labai gerai. Niekada anksciau net negalvojau daryti iskrovos dienu, kada yra didelis fizinis kruvis, manydavau, kad tuomet valgyti noresis net labiau. O kada yra uzsiemimas, nera noro ir laiko galvoti apie maista ar uzkandziavima, kas daznai nutinka sedint namie, net jeigu ten ir yra kazkokios veiklos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2014, 14:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar karta isstudijavusi Malachovo ir Ereto knygas, susiemiau ir pasidariau stipru organizmo detoksa. Badavima ( distiliuotu vandeniu su slakeliu Borzomi ) derinau su sulciavimu. Pirmas 5 dienas geriau vien vaisiu ir darzoviu sultis. Geriau ivairias, svarbu, kad butu ekologiskai uzaugintos ( burokeliai, morkos, obuoliai, greipfruktai, tupinambai), sekancias tris dienas vien distiliuotas vanduo su citrinos sultimis. Tada seke 20 dienu gryno badavimo su distiliuotu vandeniu, i kuri siek tiek ipildavau min.van. Borzomi, tam, kad pagyvinti negyva vandeni ir dar siek tiek susarminti ir aisku del skonio malonesnio :) dabar esu svarbiausiame estape. Isejime is badavimo. Tris dienas vel distiliuotas vanduo su citrina. Po triju dienu, pradejau itraukineti rugsciu, nekrakmolingu vaisiu sultis ( griepfruktai, rugstus obuoliai) Ir taip jau savaite, kuria planuoju pratesti iki dvieju, o veliau prijungti krakmolongu darzoviu sultis ir taip testi dar viena savaite.
Badauti buvo kurkas lengviau negu tikejausi. Cia del to, kad i badavima iejau letai, pasirinkdama sulciavima. Sulciavima buvau suplanavusi daryti savaite, taciau jau po 5 dienu, savaime nebesinorejo sulciu, o tik vandens, kuri pagardindavau citrinom. Po keliu dienu, isvis net gerti nebesinorejo, siaip ne taip prisiversdavau gerti vandeni. Viskas vyko taip lengvai, tiesiog savaime. Anksciau vos istverdavau viena, kita iskrovos diena. Organizmas labai, oj kaip labai valesi. Ypac rytais, budavo negera. Veliau savijauta pageredavo, net buvo momentais geresne, negu nebadaujant. Miego norejosi maziau, net pietu pogulio neidavau miegoti, gyvenau aktyviai, vazinejom slidineti i "Snaiges" zygius ir net snowboardint i Druskininkus:)) energijos uztekdavo ir paciai savimi ir vaiku, ir namais pasirupint, seimai pagaminti valgi. Vienintelis didelis minusas, tai saltis. Ziemos metas nera labai tinkamas badavimui, nors vasaros irgi butu gaila, del visu gamtos gerybiu :) kai ju dabar nera, tai ir pagundu valgyt maziau :) zodziu, eidavau i dusa sildytis po 5 kart i diena, prisivilkdavau daug drabuziu. Is kitos puses, taip sukudau, kad jei butu vasara, geriau nesirodyt:))) numeciau 10kg, kas nera kritiskai daug. Kiek laiko badausiu su vandeniu, nebuvau is anksto apsisprendus, manau to daryti ir negalima, reikia nuolatos atsizvelgti i organizma. Jeigu viskas gerai, galima badavima testi ilgiau, negu galvojote, juk kiekviena diena svarbi, ypac jei jau daug dienu badaujat, kita badavima gi neaisku kada atliksit. Taip pat svarbu nenusivilti, jei suplanavot daugiau, o organizmas duoda signalus, kad reikia nutraukti. As pagrinde nutraukiau del salcio, kuris su kiekviena diena didejo ir raumenu spazmu naktimis, taip pat paskutines naktis labai blogai miegojau. Cia tokie zenklai, kad jau uztenka. Pats svarbiausias etapas isejimas. Kuris turetu testis minimum puse tiek, kiek badauta, o geriausia dvigubai, tiek kiek badauta. Jau savaite geriu vien rugscias sultis. Apetito nera, kas yra geras zenklas. Zveriskas apetitas po bado, tai netaisyklingo isejimo pavizdys. Del to butinai reikia gerti tik rugscius vaisius. Jie eliminuoja i krauja ismestus toksinus, o isgerus darzoviu sulciu ar suvalgius koki banana ( apie kita maista net nerasau) visi kraujyje esantys toksinai sugriztu atgal i organizma. Tai kolkas vyksta intensyvus valymasis ir visi pozymiai jo yra. Planuoju testi dar savaite rugsciu sulciu dieta, veliau Stolesnikovas butinai rekomenduoja pirti ir tik po jos pradeti gerti darzoviu sultis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2014, 15:04 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cia yra toji knyga, pagal, kurios rekomendacijas as badavau: https://docs.google.com/file/d/0B8jRva1 ... li=1&hl=en

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2014, 15:13 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oi, kaip faina, Laura, ir kaip pavydu :) Reikės išsisaugoti tavo šį aprašymą ir juo pasinaudoti, nes tokiam dalykui man baisiai niežti rankos. Tik vis niekaip negalėjau nutart ir susidėliot, kaip tai padaryti. O iš kur ėmei distiliuotą vandenį? Vaistinėj teiravausi, tai jis ten be proto ir logikos brangus, lyg 0,5 l - 8 Lt, ar kažkas panašaus. O parduotuvėse tai jis ten tik techninis, kiek suprantu. Reiks gal kokį balandžio mėnesį pasirinkti tokiam badavimui, nes tikrai labai gaila vasaros dėl užaugančio derliaus ir žolių. O žiemą tikrai labai šalta. :)
Laura, parašyk tolimesnius savo pasikeitimus ar simptomus, įvyksiančius dėl badavimo. Juk kažkas organizme turi keistis, nes badavimą atlikai labai rimtą. Gal kažkokie sveikatos ar kitokie pokyčiai įvyks :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2014, 15:58 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vandeni degalinese pirkau :) 5l -10lt. Tikrai nebrangu. Arfa, jum kaip vyresniai moteriai labai rekomenduoju perskaityti ta knygute, kur numeciau linka. Cia labai svarbi info vyresniems zmonems, arba siaip kurie turi ligu. Visgi badavimas rimtas dalykas. Ir be galo svarbus isejimas.
O siaip jauciuosi labai pakyliai. Daug visur rasoma, kas vyksta su fiziniu kunu badavimo metu ir po. Kai daug zmoniu pasveiksta ir pan. Bet mazai kur akcentuojama dvasinis, psichologinis, emocinis dalykas. Pagrinde as del to viska ir dariau. Daug visko supratau badavimo metu, atsakiau sau i ivairius klausimus, susideliojau vertybes, nusiraminau, nebeliko streso, blogu emociju ir t.t.. Aplamai badavimo metu labai naudinga skaityti ivairias sudetingas knygas, atlikti darbus, kuriem anksciau neprisiversdavot, ar bent jau atsakyti i sau iskilusius gyvenimiskus klausimus. Kazka ismokti. Protas buna astresnis, atmintis geresne. Aisku persistengti nereikia. Gerai yra badavima derinti su meditacija, lengva joga, daug laiko leisti gamtoje. Tai neapsakomas laikas, tik sau, kada beveik nuolatos buni cia ir dabar ir pakylios, dziugios nuotaikos :)
Be to manau, cia tik pradzia, as kolkas dar valausi. Po kokios savaites, kai pradesiu gerti darzoviu sultis, itrauksiu kita zalia maista, vyks organizmo prisipildymas. Tada manau ir ateis tikroji jega :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2014, 12:17 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nuo mano badavimo praejo, jau apie pusantro menesio. Susiduriau su pirmomis problemelemis ir klausimais.
Pirmas dvi savaites, baigus sulciauti, valgiau labai saikingai, tiksliai pagal laikroduka, pagrinde vaisiu-darzoviu kokteilius. Antra savaite i raciona ivedziau daigintas kruopas, seklas, kiausiniu trynius. Valgydavau keturis kart per diena. Jokiu uzkandziavimu ar gerimu tarp valgymu. Budavau soti ir patenkinta. Taciau trecia savaite prasidejo, kazkokios nesamones. Pradejau noreti ivairesnio maisto, gurmanisko, sudetingesniu patiekalu ir net lengvai termiskai apdoroto. Net nesupratau ar cia labiau psichologinis ar fiziologinis noras atsirado. Porcijos didejo, kelis kart net gerokai persivalgiau. Dar buvo tokiu situaciju, kur paragavau, tiksliau uzvalgiau, ir naminiu, bet tikrai ne veganisku ir ne zaliu pyragu. O tada seke sloga, gal net lengva temperatura. Organizmas sureagavo neigiamai. Ko anksciau, pries badavima, nebudavo.
Pasidariau pora sausu iskrovos dienu, vel gryzau i savo normalu rezima.
Bet iskilo klausimas, kodel tokia reakcija issauke keli nelabai sveiki patiekalai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2014, 12:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cia video vieno ilgamecio (lyg 5 metu) vegano zaliavalgio trumpas pasakojimas:
http://m.youtube.com/watch?v=0PJji2ysrY8
As rusiskai ne viska suprantu, bet esme lyg ir pagavau. Man uzstrigo, tai, kad jis teigia, jog sveiko, apsivaliusio organzimo neturi veikti jokios mitybos salygos. Organizmas neturetu reaguoti. Su kuo as visiskai noriu sutikti. Juk kunas turi tarnauti zmogui ir jei gyventi gamtos salygomis, ypac atsiauresnemis, kur visko pasitaiko (badas, saltis, maisto trukumas, prastas maistas ir t.t..), o ne zmogus savo kunui. Jis teigia, kad su zmona, jau yra pasiekes tokia busena ir jo termiskai neapdorotas, net gyvulinis maistas, nebeveikia neigiamai.
Ilgameciu zaliavalgiu nelabai pazystu. Taciau yra teke pabendrauti suTadu Lomanu, skaitau ju dienorasti, kuri raso jo drauge. Zinau, kad, kai jie uzvalgo virto, ar gyvulines kilmes maisto, jis juos tikrai veikia neigiamai. Jiem atsiranda "persalimo" simptomai.
Cia ju dienorastis: http://toltikkontaktai.blogas.lt/ka-mes ... e-209.html
Esu siek tiek bendravusi su Olga Dzinzeleta ir jos vyru, kuris sake, jog irgi organizmas reaguoja i virta maista.
O juk jie visi jau pakankamai ilgai veganauja ir zaliavalgiauja, kad organizmas kaip reikiant apsivalytu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2014, 12:39 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Beja, kai po badavimo ivedziau siek tiek termiskai apdoroto maisto, plius dar keleta kartu suvalgiau neleistinu desertu, iskart dingo ta gera nuotaika, pakylejimas, energjos antpludis. Tas dienas net po kelias valandas ilgiau miegodavau:) sumazejo motivacija kazka veikti, dirbti, daryti. Norejosi daugiau prisesti. Jauciausi issibalansavisu, susierzinusi.
Tai nebuvo taip blogai, su tokiom nuotaikom ir busenom pragyvenau didziaja gyvenimo dali ir net negalvojau, kad gali buti kitaip. Tik stai badavimas, parode, kad gali buti visai kitoje dimensijoje :)
Tas grizimas i senesnes busenas, man prisime, kaip visgi mityba gali keisti zmogaus vidini gyvenima:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2014, 13:57 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura, mano ideja: Ilgai rukantis zmogus ima sigarete ir ruko ir nieko nejaucia. nerukantis zmogus ima sigarete, jam apsvaigsta galva, pykina, atsiranda kosulys ir pan. net jei tas nerukantis zmogus yra labai labai sveikas, vistiek neiprates prie tam tikro nuodo/toksino organizmas duos vienokia ar kitokia neigiama reakcija, "parodys nepasitenkinima". su maistu pagal mane tas pats- kas visavalgiu yra norma, atpratusiam nuo tokios mitybos kunui bus rimtesnis issukis, galintis sukelti kokius tai simptomus. as netikiu, kad zmogus, kuris diena is deinos valgo svaru naturalu maista staiga uzvalges kazka "neleistino" nieko nejaus. na, nebent jis yra koks jogas. tie tai gali ir vinys suvirskinti.
badautoju forume yra daug pavyzdziu, kai zmones po badavimo ilgai negali grizti prie visavalgystes. yra ir tokiu, kurie negalejo grizti visai, "priverstinu" zaliavalgiu. visu turbut skirtingi organizmai, kai kam gal reikia ilgesnio laiko, kad virskinimo sistema pilnai atsibustu po bado, pradetu gaminti visus fermentus ir dirbti tokiu pat pajegumu, kaip anksciau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2014, 17:05 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kur tas badautoju forumas? Butu idomu pasiskaityti. Nes, bent jau Lt, tai neradau nieko.
Is vienos puses ir nenoriu grizti prie senos mitybos. Ta badavima dariau del ivairiu priezasciu: apvalyti, restartinti ir ijungti naujam rezimui ir patobulintai mitybai:) tai labai tikiuosi, kad daugiau tokiu nukrypimu nebus, arba jie bus gerokai retesni, negu pries badavima.
Del mitybos palyginimo su rukymu, tai pilnai sutinku, mes kazkada jau diskutavome apie tai. Dar pridejome, kad didele itaka turi fermentai, ivairioms maisto grupems virskinti ir ju sumazejimas arba net dingimas, kai tos maisto grupes ilga laika nevalgome.
Mane, kiek nustebino tas video, kur numeciau linka, t.y. to zmogaus istorija ( cia mano vienos pazystamos seimos draugas). Reiskia, kad visgi imanoma pasiekti, kad virtas maistas neturetu veikti organizmo, arba neigiamai veiktu labai minimaliai. Ir jam tai pavyko nelabai sunkiai. Kaip supratau jis zaliavalgis veganas 5 metai. Tai ne tiek jau ir labai daug. O kad pasiekti tokia busena, kai apdorotas maistas mazai veiktu organizma, tai reikia dar maziau laiko. Bent jau jis siulo, tik 1-2 metus visiskai grynai zaliavalgiauti, bet be jokiu nukrypimu. Na gal kaikam prireiktu ir papildomu metu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Kov 2014, 18:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

[quote="Laura"][/quote]
Laura, maziau tikek visokiais klipais :D niekam nesigauna, o va vieniems tik gavosi.. keistoka

Forumas RU
http://golodanie.su/forum/index.php
tikrai pamenu, kad viena is moderatotiu perejo prei zaliavalgystes po badavimu ir negalejo prisitaikyt prie visavalgystes. tik jau nepamenu "vardo"

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume