Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Teigiami pokyčiai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 16:27 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: zemaitija
Serbentine rašė:
marius rašė:
valgau vien zalia bet sawaitgaly vis dar buna suvalgau kokiu sausainiu nes jie mane lb traukia nezinau kaip atprast o teigiamu pozymiu daug bet neigiami tai pastoviai sloga kosulys prasidejo nezinia ar cia del epidemijos ar del valymosi na sworio daug nukrito ir kaip vyrui lb idomu ar ataugs ir kada nes ugis 190 svoris 65 tai jau kiti issigasta ir paciam jau nemalonu buna kazkaip energijos trukumai uzeina gal per daug uzvalgau nes man neuztenka biski noris daugiau prsikimst :)

prie patariamųjų balsų prisidėsiu ir aš. Iš savo nedidelės patirties.

LABAI GERAI, KAD TEISINGAI ŽIŪRI Į DARŽOVES-JOS TURI BŪTI ŽALIOS, IR JEI JAS PATROŠKINSI IŠ ESMĖS SITUACIJOS NEPAKEIS.

tačiau gali būti, kad puoselėji nerealius lūkesčius ir neklausai savo kūno signalų...

Pirma, tavo svoris buvo mažokas(190/80) ir prieš žalio maisto periodą.Tai galėjo būti ir dėl prasto įsisavinimo, nepilnavertės mitybos ar kitų tavo kūno ypatumų, tarkim jei tau nėra kokių 20 metų. Dar nukristi 15 kg yra ne detoksifikacija, o išsekimas, tai įrodo tavo padažnėjusios infekcijos.

Antra, valgymas daugiau ir užeinantys sausainių priepuoliai yra kūno badavimo požymis. Pagal tavo fizinį krūvį ir ūgį turbūt turi suvartoti ne mažiau 3000 kcal, Tokius kiekius žaliavalgiai gali pasiekti tik su saldžiais vaisiais arba valgydami labai riebų maistą. Nei viena nei kita nėra nei gerai, nei sveika, nes:
- labai labai daug vaisių - cukraus kiekio svyravimai, dėl to ir kyla nenumaldomas apetitas, besikaitaliojantis su energijos pliūpsniais. Kas valgo labai daug vaisių, beveik nevalgo riešutų, avokadų ir daigintų grūdų.
- labai daug riešutų ir sėklų bei aliejų(labai daug tai yra virš 50 g riešutų ar sėklų per dieną) - mažina įsisavinimą, t.y. jei tai yra tavo baltymo šaltinis, jie gali būti neįsisavinami ir sąlygoti raumenų masės mažėjimą. labai daug riešutų - omega3/omega6 išbalansavimas ,t.y. omega 6 perteklius gali atvesti prie sunkių ligų. Jokie rimti žaliavalgystės guru nepropaguoja daug riešutų :!:

Trečia, daiginti grūdai irgi nėra laikomi tinkami žmogaus mitybai.. tai negali būti tavo kalorijų pagrindas.

Atrodo, ką valgyti? Iš čia išvada - jei pabandei ir negali, žaliavalgystė ne tau. Išsivalyti organizmą gali ir trumpai, kokį mėnesį pagyvenęs ant vaisių/daržovių, su mažu fiziniu krūviu o paskui atsisakęs žalingų perdirbtų produktų. Tačiau jau dabar tam ne laikas.

Jei tavo svorio kritimą lydi stiprus ir per 3 mėn nepraeinantis pilvo pūtimas - tai yra rimtas signalas.
Kai kam nukrinta skrandžio rūgštingumas arba ir šiaip jis buvo neidealus (o teisingą HCL labai akcentuoja Butenko). Na, o be geros skrandžio veiklos ateina ir žarnyno uždegimai,opos, apie kokį tada kalbėti išsivalymą ir detoksifikaciją - tik užsiteršti daugiau galima...
Ir dar - jei nuspręstum grįžti prie gyvulinio maisto, daryk tai labai atsargiai, pamažu, kaip naujagimis.Čia rimtas įspėjimas.

Žiūrėk realiai į savo situaciją ir pasidomėk blogais atsiliepimais apie žaliavalgystę (pvz googlink Tom Billings), nes tik taip atsiversi akis realiam situacijos matymui. Visi suinteresuoti (tarkim rašantys knygas, konsultuojantys) kažką nuslepia ar padidina, todėl ypač iškilus problemai nepasikliauk vienpusišku matymu.

idomu koki reiketu pasidaryt tyrima nusistatyt skrandzio rugstingumui? na pvz as pastoviai noriu astraus rugstaus maisto traukia prie cesnaku rugpnienio atrodo galeciau vien rugpieniu maitintis galvoju kad bus i mazaja puse rugstingumas skaiciau apie tuos sodos testus kazkaip nelabai patikima atrodo

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Apie svorio kritima
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 16:41 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

beje dar kai atsils oras kaip mono dieta tokia planuoju cia gal ir daugiau dalinis toks pasninkaviams pagyvent vien ant ozkos pieno kokiu 4 ltr per diena maciau uzsienio forumuose daug kas bando bet su karves pienu bet kadangi jis labai kaupia gleives bei sunkiau virskinamas tai pabandysiu su ozkos gal yra cia bandziusiu kazka panasaus?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 19:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jei yra "pastnikas", tai turi buti ir tam tikras saves ribojimas ir kaloriju trukumas, norint kad bent sioks toks "detoksas" vyktu. o su 4 litrais tai cia ne pastnikas, o netgi perteklius. 40 gr baltymo litre x 4 litrai.. net ir nepastnikaujanciam per daug, nebent sveri virs centnerio. nori pastniko, tai rinkis koki nors patikima ir isbandyta varianta- vandens badas, sulciu "badas", arbata su medumi.. tai pastniko "kalsika". del "daug kas bande" nesutinku, nes esu maciusi tik kelis tokius "eksperimentus" ir nepamenu, kad ten eitu kalba apie kokius tai nors stebuklingus rezultatus. manau, pozityvus rezultatas buvo ne del to, ka jie gere/valge vien piena, bet kad jie nevalge visa ta laika slamsta, kuri valgo iprastai.

beje, laikau savo ozkas. ne kazi kuo skiriasi nuo karves, toks pat "agresyvus" produktas, kuri jei ir nuspresta vartoti, tai vartoti reikia l.atsargiai ir ribotai.

jei bus noras sia tema testi, tai turesime ja isskirti i atskira, nes kaip ir nukrypstam nuo pagrindines temos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Kov 2013, 21:19 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
andre rašė:
beje dar kai atsils oras kaip mono dieta tokia planuoju cia gal ir daugiau dalinis toks pasninkaviams pagyvent vien ant ozkos pieno kokiu 4 ltr per diena maciau uzsienio forumuose daug kas bando bet su karves pienu bet kadangi jis labai kaupia gleives bei sunkiau virskinama,tai pabandysiu su ozkos gal yra cia bandziusiu kazka panasaus?

Bandžiau su karvės pienu.Gėriau po badavimo,padeda priaugti svorio ir gydo kaikurias ligas,pvz.inkstų.Pienas turi būti nepasterizuotas,gali būti truputi pašildytas.Rezultatai geri. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Kov 2013, 10:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Onute, o kiek laiko badavot? Ir iš karto perėjot prie pieno? Pieno tema man labai įdomi:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Kov 2013, 17:13 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
jei yra "pastnikas", tai turi buti ir tam tikras saves ribojimas ir kaloriju trukumas, norint kad bent sioks toks "detoksas" vyktu. o su 4 litrais tai cia ne pastnikas, o netgi perteklius. 40 gr baltymo litre x 4 litrai.. net ir nepastnikaujanciam per daug, nebent sveri virs centnerio. nori pastniko, tai rinkis koki nors patikima ir isbandyta varianta- vandens badas, sulciu "badas", arbata su medumi.. tai pastniko "kalsika". del "daug kas bande" nesutinku, nes esu maciusi tik kelis tokius "eksperimentus" ir nepamenu, kad ten eitu kalba apie kokius tai nors stebuklingus rezultatus. manau, pozityvus rezultatas buvo ne del to, ka jie gere/valge vien piena, bet kad jie nevalge visa ta laika slamsta, kuri valgo iprastai.

beje, laikau savo ozkas. ne kazi kuo skiriasi nuo karves, toks pat "agresyvus" produktas, kuri jei ir nuspresta vartoti, tai vartoti reikia l.atsargiai ir ribotai.

jei bus noras sia tema testi, tai turesime ja isskirti i atskira, nes kaip ir nukrypstam nuo pagrindines temos

Na nuo temos nenukrypstam cia vienas is realiu budu svori augint jei pvz sutrikes virskinimas ir sakykym pailsint organizma nuo virto ar sunkiau virskinamo ar aplamai kieto maisto

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Kov 2013, 20:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigutė rašė:
Onute, o kiek laiko badavot? Ir iš karto perėjot prie pieno? Pieno tema man labai įdomi:)

Kol nebuvau radusi žalios mitybos,mėsos jau seniai beveik nebenaudoju,tik žuvį,organizmą valydavau badavimu :) nuo 1d iki 4d.,gerdavau vandenį arba sultis,o po badavimo pradėdavau gert šviež pieną,nes labai man tiko ir savijauta gera ir svoris priauga.Pieną po badavimo gerdavau:pirmą dieną-kas 2val.po stiklinę;antrą-kas 1,5val. po stiklinę;trečią-kas valandą.Pienas turi būti šv..nevirintas.Geriant pieną galima dar gerti vaisiu sultis arba suvalgyt dž.vaisių.
Trumpai tai tiek,o šiaip čia iš knygos "Natūralaus gydymosi žinynas"pagal natūropatą H.Bendžaminą,gera knyga,gal kas turite?
Dabar pieno negeriu,nes pienas parduotuvėj tik pasterizuotas,o be to,sutinku su Jelena,kad pienas "agresyvus" produktas,ne visada galima naudoti,jei naudoti,tai geriau vasarą,šiltu metų laiku :) .Geriau gerti ožkos pieną :) .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Kov 2013, 12:35 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Aš pradėjau naudoti moliūgų seklų bei alyvu aliejus, ir svoris normalizavosi. Taipogi reiktu nevengti daug baltymu turinciu pupeliu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Kov 2013, 18:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

greitas rašė:
Taipogi reiktu nevengti daug baltymu turinciu pupeliu.

cia apie zalias (term.neapdorotas) pupeles eina kalba? kiek zinau, ju zaliomis valgyt negalima, gresia apsinuodijimas. bet siaip sutinku, kad ankstinia- geras sprendimas. mano pirmus zaliavalgiskus metus isgelbejo lesiai. privalgiau tiek, kad jau 4 metus po to i ta puse ziuret negaliu :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Re: Teigiami pokyčiai
StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 07:56 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

idomu koki reiketu pasidaryt tyrima nusistatyt skrandzio rugstingumui? na pvz as pastoviai noriu astraus rugstaus maisto traukia prie cesnaku rugpnienio atrodo galeciau vien rugpieniu maitintis galvoju kad bus i mazaja puse rugstingumas skaiciau apie tuos sodos testus kazkaip nelabai patikima atrodo[/quote]
Skrandžio rūgštingumas yra mazas,jei išgėrus žalių burokėlių sulčių ar suvalgius burokėlių salotų šlapimas nusidazo rausva spalva.Apie tai minėjo ir V.Butenko savo knygose.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 08:23 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dėl nusidažymo , tai mitas kiek žinau, o jai valgote daug rūgšties reikia ir baltymų pakankamai, nes suės rūgštis viska be baltymų.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 16:16 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Onute, yra dar kitas testas, kuris ne ką daugiau patikimesnis, bet visvien. Prisivalgai daug mėsos, tada iš karto sugeri HCL (užsienyje preparatas Betaine) arba mūsų vaistinėse gamina tokį pepsiną. Jeigu skrandis nuo to užkaista, tai reiškia rūgštingumas didelis berods, jeigu nieko nepajauti, tai mažas. Dėl HCL kiekių paieškok internete. Rodosi vadinasi Betain Load test ar panašiai.
O šiaip mano mama nuėjo pas gydytoją ir sako noriu išsitirti rūgštingumą. O jai sako, kad dabar mediciniškai išrirti galimybės nėra. Jie tik su lempute pažiūri skrandį ir iš gleivinės nusprendžia, ar rūgštingumas didelis ar mažas. Kas yra visiška nesamonė mano galva. Taigi gaunasi, kad namų testai šiuo metu yra patikimesni už medicininius.
Užsienyje yra kapsulė. Ją praryji ir jinai pamatuoja rūgštingumą. Gana brangu.
Bet Lietuvoje tokie tyrimai neatliekami iš viso.

Pas mane pagal visus namų testus ir pagal ligas turėtų būt per mažas rūgštingumas. Rašo, kad padeda bulijonas ar ten kaulų sultinys, citrina ir actas. Bulijonas man netinka, bet citriną ir actą pradėjau valgyt. Jokių pokyčių nepajutau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 16:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai ivairios darzoves, vaisiai, lapai rugsti reguliuoja. Aplamai, zalia ir taisyklinga mityba turetu sureguliuoti skrandzio ph. Tik reikia laiko. Nebent jau baisiai dideli nukrypimai. Labai svarbu valgyti visada tuo paciu metu ir ta pacia maisto grupe, leisti maistui pilnai susivirskinti ir tik tada vel valgyti, visokie uzkandziavimai ne i gera. Didesnis kiekis vandens gerimo pries pat valgi ar iskart po jo, taip pat blogina virskinima.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 16:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Onute, yra dar kitas testas, kuris ne ką daugiau patikimesnis, bet visvien. Prisivalgai daug mėsos, tada iš karto sugeri HCL (užsienyje preparatas Betaine) arba mūsų vaistinėse gamina tokį pepsiną. Jeigu skrandis nuo to užkaista, tai reiškia rūgštingumas didelis berods, jeigu nieko nepajauti, tai mažas. Dėl HCL kiekių paieškok internete. Rodosi vadinasi Betain Load test ar panašiai.
O šiaip mano mama nuėjo pas gydytoją ir sako noriu išsitirti rūgštingumą. O jai sako, kad dabar mediciniškai išrirti galimybės nėra. Jie tik su lempute pažiūri skrandį ir iš gleivinės nusprendžia, ar rūgštingumas didelis ar mažas. Kas yra visiška nesamonė mano galva. Taigi gaunasi, kad namų testai šiuo metu yra patikimesni už medicininius.
Užsienyje yra kapsulė. Ją praryji ir jinai pamatuoja rūgštingumą. Gana brangu.
Bet Lietuvoje tokie tyrimai neatliekami iš viso.

Pas mane pagal visus namų testus ir pagal ligas turėtų būt per mažas rūgštingumas. Rašo, kad padeda bulijonas ar ten kaulų sultinys, citrina ir actas. Bulijonas man netinka, bet citriną ir actą pradėjau valgyt. Jokių pokyčių nepajutau.

Tai tau turėtų ir rauginti visi produktai ir sausas vynas, tik lygtais reikia ir baltymų nes blogai baigsis rūgštis be baltymų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 19:02 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vegetarian Diets or diets that are low in protein can result in a decreased production of hydrochloric acid (HCL)
http://www.ndhealthfacts.org/wiki/Hypoc ... ch_Acid%29
Del vegatariskos dietos ar dietos, kurioje yra nedaug baltymo, gali mazeti HCL gamyba

tai cia tik viena is nuorodu, kur galima rasti perspejima del HCL koncentracijos mazejimo vegatraiaujant/veganaujant. Gal tai ir ne problema, jei zmogus visa laika valgo daug maz vienodai, nes augalinam maistui ir nereikia dideles HCL, augalinis maistas virskinamas kitaip, nei gyvulinis ar koncentruotas baltymingas. Tai galetu tapti problema, jei i raciona karts nuo karto itraukiami produktai, kuriu virskinimas reikalauja dideles HCL koncentracijos, o organizmas is karto negales sito poreikio patenkinti, nes pripranta prie tam tikros schemos ir jam reikia laiko persiorientuoti prie nauju reikalavimu. Tarp zaliavalgiu yra dazna tendencija, kai po keliu metu zmones skundziasi, kad negali suvirskinti riesutu/seklu/ankstiniu. Skrandis tiesiog nebeisskiria pakankamai HCL. Na gal ir druskos stoka cia prisideda, bet tam as neturiu jokio pagrindimo, tik mano prielaida.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 20:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai bet kokiam organizme nenaudojami organai pradeda nykti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Geg 2013, 18:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

diskusija apie kiausinius perkelta i tam skirta tema

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lie 2013, 12:11 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki. Parašysiu apie savo svorio kritimą, kuris jau buvo ant stipraus nusivylimo ribos. Pirmą mėnesį krito lyg ir pakenčiamai - nukrito 7 kg. O antrąjį mėnesį mano giliam nusivylimui ir pasipiktinimui nekrito visiškai!!! Tai didžiausias ačiū šiam forumui, kad atradau jame Ekadašį. Tik jo dėka per antrąjį mėnesį nukrito 2,8 kg. Man pačiai tikrai net į galvą nebūtų atėję, kad galima šitaip gražiai ir neskausmingai suderint žaliavalgystę ir mažutį pabadavimą. Aš būčiau galvojusi, kad tai, jog žaliavalgiauju, jau yra labai daug ir labai gerai, todėl mintys apie badavimą manęs tikrai nebūtų aplankiusios :D Dabar prasidėjo trečias mėnuo, tai ir toliau nesitikiu, kad svoris kris, o labai to norėjau. Nors draugės ir dabar jau labai pavydi, nes pasikeitimas mano išvaizdoje tikrai yra :P Bet draugės sako, kad jos niekaip niekaip negalėtų žaliavalgiaut. Va to tai aš nesuprantu, kaip nepabandžius taip kategoriškai tvirtint. Sako, matinkis tu tais savo mineralais, o mums nesuk galvos. Tai va, toks žmonių neapsiskaitymas - tik mineralais maitinamės mes :D
Mano ūgis 171 cm, o sveriu dabar (šį rytą po Ekadašio) 63,5 kg. Prieš žaliavalgiavimą svėriau 75 kg. Žodžiu, džiaugiuosi gyvenimu ir toliau ir visiems to linkiu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lie 2013, 14:43 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Mano galva tai svoris yra antraeilis dalykas. Bent jau man. Svarbiausia yra sveikata. Svoris prasideda mūsų galvose - tą žinojau seniai, bet tikrasis to įsisąmoninimas neįvyko labai greitai.

Aš nesimaitinu vien žaliai. Du metus nevalgau jokios mėsos, nes turėjau problemų su kepenimis arba tulžies pūsle (tikriausiai, nes pas gydytojus nėjau, bet jaučiau skausmus dešiniam šone). Tiksliau ėjau pas homeopatę ir Folio tyrimas parodė, kad tai gali būti nuo mėsos. Susivokusi tą pačią dieną iš karto nustojau valgyti mėsą. Pieno produktų jau ir tada beveik nevartojau. Dabar kartais leidžiu sau nukrypimus ir suvalgau ledų, ypač vasarą kai karšta.

Bet atsisakius mėsos atsirado didelis potraukis miltiniams patiekalams, ypač - bandelėms. Per porą metų pajutau ir pasekmes - svoris padidėjo penkiais kg. Kadangi turiu didžiulį širdies nepakankamumą, man gali kauptis skysčiai ir taip kartais nutinka. Žiemą labai nekaip jaučiausi, svoris padidėjęs, tad nesupratau ar tinstu, ar tikrai padidėjo svoris. Be to aš mažai judu ir daugiau judėti man nelabai pavyks. Šį balandį užlipusi ant svarstyklių pasibaisėjau ir visiškai atsisakiau baltų miltų, bet kokio cukraus (iki tol leisdavau sau kažkiek rudojo cukraus).

Svoris sumažėjo 5 kg ir dabar jaučiuosi pagal save puikiai. Dūstu gerokai mažiau, daug daugiau galiu pasidaryti pati be kitų pagalbos. Tačiau mano svoris linkęs svyruoti - jis labai reaguoja į daugelį dalykų - maistas, emocijos, miegas... Džiaugiuosi atradusi ir ekadašį - grįžti prie 24 valandų nevalgymo jau senokai galvojau, bet vis ryžto tam neužteko. Pasiskaičiusi čia gražių pavyzdžių, pajutusi daugybės žmonių, kurie tą pačią dieną taip pat nevalgo, užnugarį, aš atradau badavimams jėgų ir tuo džiaugiuosi. Ar kaskart pavyks laikytis ekadašio, nežinau, nes pastarąjį kartą buvo labai sunku - pusę nakties negalėjau užmigti ir rytą tikrai sunkiai paėjau. Bet dabar jau atsigavau, prigėriau žalio kokteiliuko ir saulė mano sieloje vėl nušvito.

Rytais geriu žalią kokteilį, per pietus dažnokai valgau košę, o apie penktą po pietų - salotas. Vakare dažnokai suvalgau greipfrutą, jo man labai norisi. Laikausi neprievartinio sveikimo ir neprievartinės kaitos minties. Įsiklausau į savo vidų, jeigu pajuntu, kad laikas, einu ir darau. Aplinkinių nuomonė mane nedaug veikia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lie 2013, 15:13 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Viltė rašė:
Mano galva tai svoris yra antraeilis dalykas. Bent jau man. Svarbiausia yra sveikata. Svoris prasideda mūsų galvose - tą žinojau seniai, bet tikrasis to įsisąmoninimas neįvyko labai greitai.

Sutinku, kad svarbiausia - sveikata. Bet kai vietoj pilvo nešioji konkretų futbolo kamuolį ir neįtelpi į visus išeiti skirtus drabužius, tai bet kokia galva turėtų suprast, kad tai yra nenormalu. Taip pat ir savijauta atitinkama būna, kai esi apsivyniojęs visokiom riebalų rinkėm. Bet ir aš žaliavalgiauti pradėjau ne dėl svorio: pagrindinė priežastis buvo smalsumas išbandyti, kokius negalavimus žliavalgystės dėka pavyks pašalinti. Ir nenusivyliau! :) O nenormalus svoris gal tik paskatino greičiau apsispręsti žaliavalgiauti, nes jau nebegalęjau apsikęst.
O dėl 24 bado vlandų tai daug kas tokį badavimą vadina 36 valandų badavimu, nes juk gaunasi, kad per tą Ekadašį nevalgome pusantros paros: nuo vakaro iki kitos dienos ryto :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lie 2013, 15:21 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
arfa rašė:
O dėl 24 bado vlandų tai daug kas tokį badavimą vadina 36 valandų badavimu, nes juk gaunasi, kad per tą Ekadašį nevalgome pusantros paros: nuo vakaro iki kitos dienos ryto :D

Tikrai, sutinku, kad tai ne badavimas, tiesiog gal iškrova pavadinčiau. Bet man kol kas gana 24 val, šiandien be sunkios savijautos naktį ir rytą ir vėl jaučiu skausmus dešiniam šone, bala žino, gal vėl tulžies pūslei nepatinka. Vakar išgėriau tik vieną puodelį karšto vandens, gal pritrūko. kai anąsyk jaučiausi gerai, gal dėmesingumas sumažėjo ir pagalvojau, kad aš čia viską galiu, gal net vandens negert :D

Visiškai be maisto išbūnu lygiai 24 val. Bet ekadašio rytą ne valgau, o tik išgeriu apie pusę litro žaliojo kokteilio. Po ekadašio kitą rytą tuo pačiu metu vėl išgeriu kokteilį ir tik po kurio laiko kažką valgau. Nes maistas gaunasi irgi apkrova širdžiai.

O kaip tu jautiesi, Arfa?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lie 2013, 15:39 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Viltė rašė:
arfa rašė:

O kaip tu jautiesi, Arfa?

Vilte, na, aš nevalgau 36 val. Dėl tulžyje esančių akmenų, tai jaučiuosi visai gerai, net nemaniau, kad jie man leis pabadaut, nes prieš kažkiek metų neleido. O šiaip tai per badavimo laiką dažniausiai ryte išgeriu stiklinę mineralinio vandens, ir vakare prieš miegą taip pat. Nes jei visai be vandens, tai pradeda kažkas nesuprantamo ir nemalonaus darytis. Greičiausiai bus teisi Jelena, kuri mane paprotino, kad mano nelabai normalus cukraus kiekis kraujyje duoda apie save žinot. Ryte po badavimo tai kojos dreba, akyse temsta, bet stengiuosi nedirbti jokio fizinio darbo. Aš aplamai nedirbu, tai galiu save palepinti visokiais dirbančiam žmogui neprieinamais dalykais :) O jei dirbčiau, tai nebūtų nei žaliavalgystės, nei Ekadašio. Dėkoju likimui už tai, kaip jis man leidžia gyvent jau apie penkerius metus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Gru 2013, 19:07 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O paskui nesusergama kokiomis ligomis, virusais, po tokių dietų? :O

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Gru 2013, 19:39 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

cwalker rašė:
O paskui nesusergama kokiomis ligomis, virusais, po tokių dietų? :O

Po tokių dietų pasveikstama nuo visų ligų, patikėk.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Ką manote apie 5G technologija?

forume Pokalbiai įvairiomis temomis

Donatas9999

12

317

03 Bal 2018, 21:57

Seminaras apie gamtinę sodininkystę

forume Renginiai

Smilga

1

781