Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
  Spausdinti

Re: Naujoku klausimai?:)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 14:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Arfa, tikrai įdomu. Kartą esu išbandžiusi ir aš gert peroksidą. Bet tą, kuris pardavinėjamas vaistinėse. Kiek atsimenu reikėjo važiuot į komandiruotę, o aš atsikėliau su skaudančia gerkle, visa užkimus. Galvojau, kas bus tas. Įsilašinau neatsimenu kiek bet rodosi šešis lašus, į stiklinę ir išgėriau. Efektas stulbinamas - dar numigau, atsikėliau jokio gerklės skausmo. Bet po pusdienio prasidėjo viduriavimas, kurį paskui sunkiai sėkėsi tvarkyt. Nusprendžiau, kad sunaikino gerąsias žarnyno bakterijas. Tai daugiau ir nebandžiau. Taip galėjo būt?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 14:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Arfa, tikrai įdomu. Kartą esu išbandžiusi ir aš gert peroksidą. Bet tą, kuris pardavinėjamas vaistinėse. Kiek atsimenu reikėjo važiuot į komandiruotę, o aš atsikėliau su skaudančia gerkle, visa užkimus. Galvojau, kas bus tas. Įsilašinau neatsimenu kiek bet rodosi šešis lašus, į stiklinę ir išgėriau. Efektas stulbinamas - dar numigau, atsikėliau jokio gerklės skausmo. Bet po pusdienio prasidėjo viduriavimas, kurį paskui sunkiai sėkėsi tvarkyt. Nusprendžiau, kad sunaikino gerąsias žarnyno bakterijas. Tai daugiau ir nebandžiau. Taip galėjo būt?

Galiu parašyti tik tiek, kad apie gerąsias žarnyno bakterijas nepamenu, kad ką nors toje knygoje būčiau skaičiusi. Galiu pasakyti tik savo nuomonę, kad gali būti, jog tuos lašiukus per nežinojimą pavartojai ne ant tuščio skrandžio. Knygos autorius teigia, kad H2O2 skrandyje susimaišius su maistu gali būti negeros reakcijos, bet nebuvo paminėta - kokios. Manau, kad labai realu, kad būtent tokia reakcija ir įvyko. Aš labai stengiausi paisyti to preparato vartojimo taisyklių, tai man per 4 vartojimo mėnesius nebuvo nieko net panašaus. O šiaip, tai 6 lašai 3 proc H2O2 yra labai labai maža dozė, čia ji tau gal suveikė homeopatiniais principais :) Knygos autorius teigia maždaug taip, kad preparatas sunaikina visas blogas bakterijas, virusus ir grybus, o geras bakterijas palieka. Gal čia ir yra atsakymas į tavo klausimą :) Beje, chemijos mokslų daktarė K.Vaištarienė sako, kad ji šį preparatą geria jau 10 metų: juo pradeda savo dieną. Geria norėdama naikinti parazitus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 14:45 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oi ne, tikrai tikrai gėriau ant tuščio skrandžio. Nes atsimenu buvo labai ankstyvas rytas, jaudinausi, kad nepavyks niekur išvažiuot. Išgėriau ir vėl nuėjau miegot. Na padariau tokią išvadą dėl žarnyno bakterijų, nes pamaniau, kad daugelis vaistų, kurie veikia antibakteriškai naikina paprastai ir gerąsias bakterijas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2013, 14:44 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš tai norėčiau paklausti dėl riešutų mirkymo. Lyg ir viskas aišku - reikia mirkyti, nes geriau pasisavinami tada, bet ar mirkomi, pvz., graikiniai riešutai, arba lazdynų? Viskas aišku su migdolais, jie mirkomi ir labai jau skanūs išmirkyti ir be odelės, bet kaip su kitais? Kažkaip nelabai tikisi, kad mirkomi graikiniai, ar lazdynu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2013, 15:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Mirkinu ir graikinius, ir lazdyno riešutus:) Ir iš tų, ir iš tų mirkintų riešutų kartu su daržovėmis darausi užtepėles, gaunasi daug skanesnės nei migdolų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2013, 15:48 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mirkomi, mirkomi ir ne tik:) daiginami! O smarkiai atmirkyti (ne maziau 24val.) arba sudaiginti lazdynu riesutai, man patys skaniausi. Tokie sultingi, saldus, kaip rudeni nuskinti nuo medzio ir tik ka isgliaudyti:) dar neseniai atradau zemes riesutus. Mirkinau kol sudygo, negaliu jau visa menesi atsivalgyt:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2013, 15:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kiek aš čia naujų dalykų sužinau. Labai ačiū už atsakymus, ypatingai Laurai. Būtinai bandysiu ir aš taip pamirkyti. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2013, 19:31 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, o nenoriu pabandyt akmenų atsikratyt? Žaliavalgystė akmenų neišspręs. Kadangi maistas lengvas, neriebus jeigu nevalgai daug riešutų ar pan., tai tulžies mažai naudojama, atrodo, kad nėra problemos. Bet problema lieka. Gal pabandyt tau pagert CHANCA PIEDRA kokį pusę metų ar metus, o gal ir dar daugiau, nežinau, priklauso nuo to, kaip skaidysis ir mažės tiek akmenys, tada galima būt bandyt kepenų valymą su aliejum, magnio sulfatu ir rūgščiom sultim. Tokių valymų gali daug prireikti iki 15, o gal ir ne, matysi kaip šalinasi akmenukai. Bet yra šansas, kad susigydysi visiškai.
Atsimenu prieš pirmą valymą labai bijojau, buvau prisiskaičius visokių baubų, kad akmenys užstringa. Bet paskui kai perskaičiau Huldos Clark sakinį, kad procedūra yra visiškai saugi jeigu laikomasi instrukcijų, nusiraminau ir pabandžiau. Tikrai nieko blogo nenutiko :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2013, 12:15 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Arfa, o nenoriu pabandyt akmenų atsikratyt? Žaliavalgystė akmenų neišspręs. Kadangi maistas lengvas, neriebus jeigu nevalgai daug riešutų ar pan., tai tulžies mažai naudojama, atrodo, kad nėra problemos. Bet problema lieka. Gal pabandyt tau pagert CHANCA PIEDRA kokį pusę metų ar metus, o gal ir dar daugiau, nežinau, priklauso nuo to, kaip skaidysis ir mažės tiek akmenys, tada galima būt bandyt kepenų valymą su aliejum, magnio sulfatu ir rūgščiom sultim. Tokių valymų gali daug prireikti iki 15, o gal ir ne, matysi kaip šalinasi akmenukai. Bet yra šansas, kad susigydysi visiškai.
Atsimenu prieš pirmą valymą labai bijojau, buvau prisiskaičius visokių baubų, kad akmenys užstringa. Bet paskui kai perskaičiau Huldos Clark sakinį, kad procedūra yra visiškai saugi jeigu laikomasi instrukcijų, nusiraminau ir pabandžiau. Tikrai nieko blogo nenutiko :)

Žinoma, Žalias kurmi, kad akmenų atsikratyt noriu ir ta Chanca piedra jau domėjausi prieš kokius penkerius, ar net daugiau metų. Bet kai pasidomėjau, kiek reikia suvartot ir kiek laiko vartot, tai pamačiau, kad nelabai mano finansai "ištemptų" tokį dalyką, o ir rezultatas neaiškus. Esu skaičiusi, kad kažkurie akmenys tirpsta, o kažkurie nepasiduoda jokiems tirpinimams. Bet esmė finansuose, nes pabandyti tikrai labai norėčiau. Mano akmenys labai dideli, bent jau taip sakė echoskopuotoja: "Ten ne akmenys, o plytos". Tai vėl gi mažėja tikimybė, kad jie aptirps iki tiek, kad galėtų patys pasišalinti. Šeip tai jei tas preparatas juos tirpina, tai kam dar ta šalinimo procedūra, pakaktų gert tol, kol jie visai neištirps. Žodžiu, nesigauna šitas dalykas, nors labai gaila. Ačiū už rūpestį :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2013, 12:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Normanas Uokeris savo pacientams akmenis tirpindavo citrinos sultimis. Reikia gerti karsta vandeni su citrina ir nieko nevalgyt kazkiek dienu, po to, berods, daromi valymai su alyv7 aliejumi ir citrinos rugstimi.. na, yra tikrai normaliai aprasytas metodas jo knygoje apie sultis. Gal net musu bibliotekoje yra ta knyga (RU) ideta. As ja macaiu tik RU kalba nemokamam el.variante, nezinau, ar yra LT. Knyga tikrai neloga. Ir autorius sukelia pasitikejima, sveikai nugyveno virs 100 budamas veganas zaliavalgis ir praktikavo (gyde kitus) sulciu metodika ivairiu ligu gydymui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2013, 17:18 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, šiaip įdomu gal teko tau girdėt ar citrinos sultys + magnio sulfatas + alyvuogių aliejus geresnis variantas negu greifurto sultys? Aš tau darau su greifurtų sultimis. Kaskast pažiūrėjus į išėjusius akmenukus norėtųsi, kad jie efektyviau šalintųsi. Gal nereikėtų tiek daug plovimų.
Gal sakau jeigu būtų rūgščiau, tai būtų geriau?? Nes Hulda Clark rekomenduoja greifurtus kaip suprantu todėl, kad jie susimaišo su aliejum ir išgerti nešlykštu, bet man tai net jeigu atsisliksniuoja nešlykštu. Išgeriu be jokių problemų. Ir jaučiu vien aliejų išgerčiau ir būtų nieko baisaus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2013, 17:57 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As tai atsargiai ziuriu i tuos plovimus su tom makalosem. Aisku, jeigu yra daug problemu, tai tikrai geriau negu operacija. Bet tokie kiekiai riebalu, tai nznau...ir tokiu proceduru realiai reikia daug darytis, galima sakyt kelis metus, kas menesi, o ir siaip turbut visa gyvenima tektu, kas kazkiek laiko. Kad nebutu, "viena organa gydau, kitam kenkiu".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2013, 19:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura, o tai tu pati tokio plovimo ar nedarei?? As kazkaip galvojau, kad darei..
Z.Kurmi, nedariau as tokios proceduros, zinau tik teoriskai, taigi neturiu jokiu ideju siuo kalusimu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2013, 21:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
As tai atsargiai ziuriu i tuos plovimus su tom makalosem. Aisku, jeigu yra daug problemu, tai tikrai geriau negu operacija. Bet tokie kiekiai riebalu, tai nznau...ir tokiu proceduru realiai reikia daug darytis, galima sakyt kelis metus, kas menesi, o ir siaip turbut visa gyvenima tektu, kas kazkiek laiko. Kad nebutu, "viena organa gydau, kitam kenkiu".

Kokie jau ten tie reibalų kiekiai. Pusė stiklinės alyvuogių aliejaus nėra jau taip daug. Taigi tie, kas valgo high fat vienu valgymu suvalgo po stiklinę grietinės ir dar lašinių atsipjauna. Na truputį perdedu, bet kažkas panašaus. Visokių akmenų tirpinimai ir detoksai kitokiais būdais man atrodo daug labiau kažką gadinantys negu šitas. Vieną kartą bum, praplovei ir viskas išėjo. O ten kol koks akmuo ištirptų, kiek reikėtų darbo įdėti insktams, limfai ir pan...
Na, kad daug procedūrų, tai jo. Man irgi šitas nepatinka. Galėtų viskas per vieną kartą išsiplauti :). Bet kai pabandžiau, bent jau ant savęs, tai suprantu, kad daugiau riebalų išgert būtų neprasminga. Nes pabudus kartais penktą ryto dar jaučiau, kad skrandyje yra turinio. Jo nebelieka tik kokią šeštą ryte. Tai daugiau tikriausiai nesusirvirškintų. Bet čia gal iš pradžių taip, paskui kai labiau prasivalys, bus greičiau...
Ir šiaip šita procedūra gana smarkiai apipinta visokiais baubais. Nieko ten sudėtingo. Bent jau kol kas nepatyriau. Nueini meigot, atsikeli ir kepenys išvalytos. Tik man asmeniškai magnio sulfatas labai paleidžia vidurius. Ypač paskutiniosios porcijos. Na bet be jo daryt rizikingiau. Bet tikriausiai ne visiem tie viduriai tokie jautrūs.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bir 2013, 08:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Nueini meigot, atsikeli ir kepenys išvalytos.

kepenu neisvalo, bet stipriai pravalo tulzies pusle. ir aliejus ir rugstis ir magnio sulfatas skatina issiskirti didelius kiekius tulzies, m/sulfatas dar ir atpalaiduoja pusle, taigi jei eina kokie "akmenukai", tai eina lengviau. aisku, tulzies pusle kaip ir yra kepenu dalis.. as bandziau "paleo" buda su tryniais ir alyvuogiu aliejumi, nieko nepajutau, bet matomai todel, kad tuo metu vartojau daug riebalu eksperimentuodama su versija "high fat", kai racione didzioji dalis kaloriju eina is riebalu, taigi tulzies pusle gerai prasivalydavo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bir 2013, 12:31 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: novegija
Sveiki, labai malonu prisijungti prie jusu grupes. As maitinuosi beveik veganiskai, anksciau dauk zuvies vartojom, dabar mazai gan jos valgom. Vgetar jau kokius 7 metus, bet mityba dometis ir stengtis sveikai gyvnt pradjau pries kokius 3 mtus. Auginu mazyle 1,4 metuku, ir turim bedu su gelezim, hemoglobinas 11 (ir feritino tik 7 kai ribos 13-150 ), b12 129 ( ribos 278-1115), o ir D vitaminas ant apatines ribos. Maista tikrai labai priziurejau kad ivarus butu, sviezios uogos, vaisiai, koses kasdien vis kitokios, ankstiniai, darzoves tisa virtos, kartais sulciu padarydavau is svieziu darzoviu, bet gan retai.
Turiu keleta klausimu, ar gali buti kad gelzies neisisavina del mamos pieno? dar maitinu savo pienu mazyle tris kart dienoj, suzinojau, kad kalcis trukdo pasisavint gelezi, ar tai galioja ir mamos pienui?
Del B12 sako kad mazas pas vaika, nes ir pas mane pacia ties apatine riba, o papildo b 12 nevartojau, nors zuvies dauk valgysavom, kartais kiausinu, bet ne zaliu.
Zinau kad yra zaliavalgiu kurie visai jokiu gamykliniu vitaminu nepripazysta, ar zinote koki buda kaip palaikyt b12 kieki normalu? Tko girdet kad kai organizme isivyrauja sarnine terpe, b12 gaminasi pakankamai organizme, bet nezinau ar kas to pasieke savo praktikoje?
Ir paskutinis naujoko klausimas baltyms feritinas kaip gaminasi ar su kokiomaisto reik vartoti kad atsistatytu jo kikis?
Labai visoem aciu uz patarimus ir kantrybe su naujokais :) nors nesam zaliavalgiai, stengiames i ta puse :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bir 2013, 15:20 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Žalias kurmis rašė:
Nueini meigot, atsikeli ir kepenys išvalytos.

kepenu neisvalo, bet stipriai pravalo tulzies pusle.

Tai, kad kaip suprantu tie pirmieji valymai valo būtent kepenis, t.y. kepenų tulžies latakus. Iki tulžies pūslės valymo kad prisikasti reikia daug valymų daryt. Na aišku nelygu kaip pas ką ten visko pilna ir kaip pas ką ten sugeba per kartą išsivalyt. Man kiekvieną kartą išeina apie kokių 10-15 nedidelių riebalinių akmenukų.

SandraLukos, kiek man teko skaityti dauguma ilgiau žaliavalgiaujančių naudoja methylcobalaminą kaip B12 papildą. Bet sako, kad pas visavalgius irgi dažnai B12 trūksta. Gal tam kartui sakyčiau galit pavartot methylcobalaminą, o paskui kai atsistatys kiaušinių ir žuvies ir žiūrėt?
Su D ir geležim pas mane pačią problemos, tai patarėjas iš manęs menkas. na gydytojai dėl D man patarė susileisti ampulę. Susileidau, po dviejų mėnesių D pakilo, bet visvien žemiau normos. Tada vieni sako susileisk kitą, kiti sako negalima - perdozuosi, nes dabar vasara...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bir 2013, 15:55 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Esu darius tuos kepenu valymus su aliejais ir citrusais.Kai prisiskaitau, tai mane labai ikvepia, norisi viska isbandyti. Bet dabar atsargiau ziuriu, ypac jei zmogus neturi dideliu nusiskundimu sveikata. Zinoma, jegu yra akmenu ir gresia operacijos, tai tikrai geriau isbandyti.
Gal, as aisku ir klystu, tiesiog paskutinia kartai nelabai malonus buvo ir siaip sumazinus aliejus mityboje, jauciu pagerejima.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bir 2013, 16:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

SandraLukos, yra temos skirtos vaiku mityboje, mes ten daug rasem, forume "Musu seima"
as zindziau sunu iki 3,7. kai jam buvo 1,5 nustate zema hemoglobina (iki tol hemoglobino paprasciausiai netikrinom, tai nzn kada ta problema atsirado). as sunui papildais (ferum bysglycinate) pakeliai hemoglobina iki 110. daugiau papildu nevartojo, hemoglobinas vien mitybos pagalba pakilo beveiki 130 ir ties ta riba laikos. zindymas tikrai netrukde. musu atveju probelma g.buti todel, kad nestumo metu turejau l.mazas feritino atsargas (berods, puse minimalios normos) ir hemoglobina iki 90. veliau nei as, nei sunus probelmu neturejome. racione butinai- zalesiai. ziemai- dziovinu didziausius kiekius kulturiniu prieskoniniu ir lauko zoliu, malu i miltus ir dedu i bet koki maista.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bir 2013, 14:16 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki. Gal galėtumėte parašyti, kokia situacija yra su rūkymu? Ar yra bent vienas rūkantis žaliavalgis? Girdėjau, kad pradėjus žaliavalgiauti, rūkymas žmogų ryžtingai palieka, net neatsiklausęs - nori to pats žmogus, ar ne? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bir 2013, 16:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Turbut turi omeny pilna 100 procentini zaliavalgyma?
Na, mano vyras 70 proc maitinas zaliai, bet ir toliau "sekmingai" ruko. Kai darom iskrovos ar bado diena, nors ir vistiek ruko, bet dvigubai maziau, mat ne taip skanu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bir 2013, 16:30 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Taip, turėjau omeny 100 proc. žaliavalgystę. Iškilo mums klausimas, ar tikrai sąžiningai žaliavalgiaujant, tas rukymas pats atšoka nuo rūkančio žmogaus, lyg atavizmas. Neskausmingai, ar beveik neskausmingai. O tavo vyro pavyzdys panašiai ir rodo, kad badaujant rukyti yra neskanu. Manau, kad ir žaliavalgiaujant turėtų panašiai būt. Aš pati nerūkau, dėl kito žmogaus klausiu. Gal yra kokių patirčių :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 13:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ogo:) na 70% zalio maisto tikrai jau nemazai, plius dar iskrovos dienos... Bet vat nemeta kancaro vistiek:) ilgas stazas turbut?
Siaip kiek, zinau, jeigu zmogus eina samoningu keliu ir is leto pats kopia laiptais, o ne sokineja, praleisdamas po kelis. Tai paprastai zalingu iprociu atsisakymas buna pirmasis laiptelis, nes jie labai jau trukdo eiti toliau. Nors va kaip matome, kartais galima viska daryti ir atbulai:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 15:58 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na ruko jau apie 15-16 metu. Ir jam patinka... Supranta, kad tai blogai, noretu mest, bet is kitos puses sako, kad dar ne. Na cia turbut tik rukantis rukanti supras.
Esu minejus, kad mes valgom pusrycius ir pietus visada zaliai, vakariene kartais zalia, kartais atsiranda koks "ne is tos serijos" gabaliukas kitokio maisto, o buna ir visai nezalia, ypac kai koks baliukas ispuola.
Suruko vyras tikrai maziau nei kazkada iki tol (iki kol pradejo valgyt pusrycius, pietus zaliai). Mazdaug perpus maziau.
Visgi as cia izvelgiu zalio maisto itaka: per visa diena suruko maziau; pirmoj dienos pusej ruko maziau; per bado/iskrovos diena suruko dvigubai maziau nei iprasta diena.
Uzkietejes rukalius....
Neabejoju, kad atsisakytu rukyti perejes i 100proc zaliavalgyma. Bet abejoju, kad kada nors pereis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 16:09 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:

Siaip kiek, zinau, jeigu zmogus eina samoningu keliu ir is leto pats kopia laiptais, o ne sokineja, praleisdamas po kelis. Tai paprastai zalingu iprociu atsisakymas buna pirmasis laiptelis, nes jie labai jau trukdo eiti toliau. Nors va kaip matome, kartais galima viska daryti ir atbulai:)

Butent, kad mano vyras pradejo viska atbulai. Jis is tu, kur valgo, kas paduota. Jis neskaite knygu, nesidomejo, neieskojo. Viskas prasidejo nuo to, kad as kalbejau su juo, ir jam kartais idomu paklausyti, jis dziaugiasi, kad as jam pasiulau sveikesni maista ir cia pasikliauna manimi. Juk nemazai reikejo jam persiorientuoti nuo kotletu pietums i pvz darzoviu salotas su seklom, kol tai tapo skanu ir laukiama isalkus. Bet kartais vakare jis nieko negalvodamas atsidaro cipsu pakeli. Na o kai pabandziau pakalbeti apie rukyma, jis man pasake, kad dabar mesti nenori. Gal juokingai skamba, bet situose zodziuose slypi daugiau. Ir as ji suprantu, pati nemazai atrukius.
Manau, zinant ir pazistant ji, jis ir taip jau nemazai nuejo. Atbulai gal pradejo, bet vis i prieki, o ne atgal. Tikriausiai jam reikia daugiau laiko. Ir ypac daugiau noro.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute