Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
  Spausdinti

Re: Naujoku klausimai?:)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Bir 2013, 15:35 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Žarnyno valyti nereikia, nes jo epitelis pilnai atsinaujina vidutiniškai kas 4-7 paras, o turinys pasišalina ilgiausiai per 3-4 dienas (jei tik nėra žarnyno nepraeinamumo).
Todel tikslingiau butu pradeti tinkamai maitintis

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 03 Bir 2013, 20:54 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Yra nuomoniu uz valymus, yra - pries. Kiekvienas pasirenka pagal save ir savo isitikinumus ir perskaityta literatura.
Theresa, "profesionalus" zarnyno plovimas gal ir geresnis tiesiog uz klizmas, bet vistiek isvalomas tik storasis zarnynas, o metodika Sank Praksalana (apie ja yra forume, tik reikia pasinaudot paieskos funkcija) isvalo visa virsk.trakta.
Zarnyna valo pries keiciant mityba ne tik "del svaros" bet ir tam, kad dalinai isplauti mikroflora. Po proceduru valgomas maistas yra l.svarbus, nes tas maistas, kuri valgai, sudaro terpe vienom ar kitom bakterijom vystytis, taigi pirmas valgomas maistas sudaro salygas nudominuoti tam tikrom bakteriju grupem. Geriausias variantas (pagal mane) butu darzoves ir zalesiai, nes vaisiai gali tapti gera terpe grybeliams. Zalias (vegetarinis) maistas sudaro mano racino pagrinda jau virs 5 metu ir as vistiek periodiksai praktikuoju zarnyno valyma, nors negaliu pasakyt, kad labai kokius pozityvius pokycius jausciau po to, nes kaip ir nera kokiu tai problemu.
Del badavimu tai tavo gydytojas pasake visiska nesamone, jam rekomenduociau pasikartoti biochemija kaip ir kodel atsiranda acetonas ir kaip tai organizmas kompensuoja. Viskas ne taip baisu :shock: Badavimas nera butinybe, bet tikrai geras zarnyno plovimas ir keliu dienu poilsis be maisto nieko blogo nepadarys, nebent esi Pita (ajurvedos konstitucija) ir turi svorio trukuma ar yra kitos salygos, del kuriu geriau nebadauti (laktacija, nestumas, tulzies pusles problemos ir pan). As badavau 5 dienas pries kesidama mityba, nezinau, ar tai turejo kokia tai itaka ar ne. Virskinimo problemu vistiek turejau, nes mano virsk.sistema nesugebejo sudoroti didelius zalio augalinio maisto kiekius.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bir 2013, 21:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Del badavimo, tai 3 dienos be maisto, nera badavimas, tai tik iskrova. Del acenono ir raumenu, gydytoja tikrai nusisnekejo. Tai nesusije. Ir tikrai nera taip baisu. Moderni medicina labai daug ko nezino apie ivairius badavimo budus (sausas badavimas be jokiu skysciu, distiliuoto vandens badavimas, sulciu badavimas ir t.t..) dauguma ju ateje is labai labai gilios senoves. Ir is labai ivairiu zemynu, sekmingai praktikuojami iki siol. Svarbu atrasti tinkama buda sau ir nuosekliai jo laikytis. Isejimas is badavimo, kartais net dar labiau svarbus, negu pats badavimas, todel svarbu tureti valios ir proto.
Pati sendien dariau pirma karta sausa badavima. Esu ne karta dariusi keliu dienu iskrovos dienas, geriant vien valyta vandeni. Sausas badavimas man turbut labiau priimtinas, nors ilga laika nedrisau to daryti, atrode per daug ekstremalu. Tik praejus pusei dienos pastebejau, kad taip ir neisgeriau nei vienos stiklines vandens, taigi nusprendziau testi iki ryto:)
Po iskrovos dienos, akys labiau prasvieseja:) organizmas persijungia, pailsi:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 09:36 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Jelena rašė:
ar yra kitos salygos, del kuriu geriau nebadauti (laktacija, nestumas, tulzies pusles problemos ir pan).

Esu praktikavusi kassavaitinius badavimus prieš daug metų (berods devyniolika). Tada dar buvau absoliuti visavalgė ir badavau prisiskaičiusi Brego (norėjau sumažinti kūno svorį ir tiesiog tikėjau, kad badavimas yra gerai). 24 val. kassavaitinio badavimo laikiausi gal kokį pusmetį, bet įvykus gyvenimo pokyčiams (niekaip nesusijusiems su badavimu), tas praktikas nutraukiau.

Prieš dvi savaites po daugelio metų pagaliau badavau ir vėl. Dvasine prasme jaučiausi puikiai - tartum susigrąžinusi seną savo draugą. Tačiau iš karto po badavimo pradėjau jausti skausmus, panašius į tulžies arba kepenų skausmus. Jie truko kelias dienas ir nebuvo intensyvūs. Šiandien ekadašis, ketinau badauti vėl. Bet perskaičiusi šią žinutę susimąsčiau ir truputėlį pasimečiau...

Gal turėtumėt minčių dėl badavimo ir tulžies pūslės problemų?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 10:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

badavimai gali skatinti tulzies uzsistovejima, taigi tas, kas jau turi tokia problema gali ja ir aktyvuoti dar labiau. as turiu sita problema. iskrovas darau su tulzies pusles "stimuliantais"- karstas vanduo, mineralinis vanduo, arbata, bandziau gerti pasudyta karsta vandeni.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 10:23 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
badavimai gali skatinti tulzies uzsistovejima, taigi tas, kas jau turi tokia problema gali ja ir aktyvuoti dar labiau. as turiu sita problema. iskrovas darau su tulzies pusles "stimuliantais"- karstas vanduo, mineralinis vanduo, arbata, bandziau gerti pasudyta karsta vandeni.

Labai ačiū už atsakymą, bandysiu ir aš panašiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 11:19 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Apie mano tulžies pūslę echoskopijos metu medikė pasakė, kad joje ne akmenys, o plytos ir kad joje nėra jau jokios tulžies (nežinau, ar taip gali būt?). Kai maitinausi tradiciškai, tai apie jokį net pusės dienos badavimą negalėjau net pasvajot, nes, negavus maisto, prasidėdavo nepakeliami tulžies pūslės skausmai. Ir net nebadaujant, kas vakarą turėjau gert kažkokius vaistus, skatinančius kepenų veiklą, nes kitaip buvo neįmanoma. O dabar, kai jau antrą mėnesį žaliavalgiauju, tie vaistukai ir ne tik tie, ramiai guli stalčiukyje nejudinami ir beveik užmiršti. Šiandien pirmą kartą bandau Ekadašį. Jau nuo ryto, vos atsiradus alkio jausmui, tikėjausi pradėt jaust didėjantį skausmą, bet nėra nei didėjančio, nei mažėjančio. Kažkaip net keistai dėl to jaučiuosi - tokia šventa ramybė tame dešiniajame šone. Dar tik vidurdienis, bet dabar jau turiu tikėjimo, kad viskas bus gerai iki pat galo.
Kita vertus, pamačiau, kad nereikia sėdėt sudėjus rankų, o reikia eksperimentuoti ir ieškot naujų išeičių, nes jų tikrai yra. Tiesiog labai apmulkinti esame ar buvome mūsų tradicinės medicinos. Ir užliūliuoti mintimis, kad tik cheminiai vaistai gali mums padėt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 11:42 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Apie mano tulžies pūslę echoskopijos metu medikė pasakė, kad joje ne akmenys, o plytos ir kad joje nėra jau jokios tulžies (nežinau, ar taip gali būt?). Kai maitinausi tradiciškai, tai apie jokį net pusės dienos badavimą negalėjau net pasvajot, nes, negavus maisto, prasidėdavo nepakeliami tulžies pūslės skausmai. Ir net nebadaujant, kas vakarą turėjau gert kažkokius vaistus, skatinančius kepenų veiklą, nes kitaip buvo neįmanoma. O dabar, kai jau antrą mėnesį žaliavalgiauju, tie vaistukai ir ne tik tie, ramiai guli stalčiukyje nejudinami ir beveik užmiršti. Šiandien pirmą kartą bandau Ekadašį. Jau nuo ryto, vos atsiradus alkio jausmui, tikėjausi pradėt jaust didėjantį skausmą, bet nėra nei didėjančio, nei mažėjančio. Kažkaip net keistai dėl to jaučiuosi - tokia šventa ramybė tame dešiniajame šone. Dar tik vidurdienis, bet dabar jau turiu tikėjimo, kad viskas bus gerai iki pat galo.
Kita vertus, pamačiau, kad nereikia sėdėt sudėjus rankų, o reikia eksperimentuoti ir ieškot naujų išeičių, nes jų tikrai yra. Tiesiog labai apmulkinti esame ar buvome mūsų tradicinės medicinos. Ir užliūliuoti mintimis, kad tik cheminiai vaistai gali mums padėt.

Aš labai nesigilinu, kas man ten yra ar ko nėra. Prieš dešimtmetį jaučiau nuolatinius skausmus pilvo srity, vaikščiojau pas medikus, rijau ir vaistų, bet jie man taip ir nenustatė kažkokios vienos priežasties. Tačiau atmenu, kad medikai echoskopuodami vos matydavo arba nematydavo mano tulžies pūslės. Daug nesiaiškinau, ką tai reiškia, nes turiu visai kitą sunkią ligą, kuri yra savaip sudėliojusi mano organizmo sistemas.

Aklai neeksperimentuoju, bet apie penketą metų labai įsiklausau į vidinį savo balsą ir darau taip, kaip jaučiu. Dažniausiai net nebeinu tikrintis ir negalavimai praeina patys savaime. Gal tikiu tuo, kad ligą reikia išvest pamažu. Ne tik mityba yra svarbi, labai svarbus dvasinis žmogaus nusiteikimas ir pasitikėjimas, gyvenimas darnoje su savimi ir aplinka. Manau, kad viskas žmogui pamažu ima tvarkytis, kai jis ima eiti keliu savęs link.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 11:50 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, Vilte, parašiau savo "litaniją" tik todėl, kad atsiliepiau į tavo klausimą: "Gal turėtumėt minčių dėl badavimo ir tulžies pūslės problemų?"

O dėl eksperimentavimo, tai aklai jo daryti tikrai nekviečiu. Pati, prieš pradėdama žaliavalgiauti, gal metus laiko skaičiau ir domėjausi viskuo apie tai, kuo tik įmanoma. Ir kaupiausi. Pagaliau pasiryžau ir pradėjau. Ir nesigailiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2013, 12:09 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Na, Vilte, parašiau savo "litaniją" tik todėl, kad atsiliepiau į tavo klausimą: "Gal turėtumėt minčių dėl badavimo ir tulžies pūslės problemų?"

Arfa, viską taip ir supratau :friends: Neperskaičiau jokios "litanijos" :) Ačiū, kad daliniesi, aš taip pat tik dalinuosi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 14:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:

Dar kartą dėkui, Jelena, už patarimą. Šį kartą badaudama gėriau karštą vandenį (išgėriau tris puodelius). Tik tiek vandens ir išgėriau per visą dieną. Skausmas dešiniajam šone neatsirado, savijauta buvo puiki.

Kažin kaip Arfa jautėsi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 17:50 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Viltė rašė:
Jelena rašė:

Dar kartą dėkui, Jelena, už patarimą. Šį kartą badaudama gėriau karštą vandenį (išgėriau tris puodelius). Tik tiek vandens ir išgėriau per visą dieną. Skausmas dešiniajam šone neatsirado, savijauta buvo puiki.

Kažin kaip Arfa jautėsi?

Sveiki. Vilte, ačiū, kad atsiminei mane :D Ekadašį atlaikiau sąžiningai, badavau sausai, akmenukai tulžyje buvo ramūs, pretenzijų jiems neturiu. Bet netvarka kažkokiuose kitokiuose, nesuprantamuose dalykuose. Net sunku patikėt, kad tik dėl tos vienos badavimo dienelės kitą rytą galvojau, kad dūšią Abraomui jau sava valia atiduodu. Buvo labai blogai, todėl net nesulaukusi 6.00 val. kėliausi, šiaip taip nušliaužiau iki vonios nusipraust ir su akyse tavaruojančiais konkrečiais žaliais ratilais, suvalgiau persiką. Lyg palengvėjo. Bet po poros valandų išėjau į pievas pasirinkti pienių lapų žaliesiems kokteiliams ir atgal jau pati nebesugrįžau: praeiviai, įsitikinę, kad ne alkoholio padauginusi sėdinėju-gulinėju, iškvietė greitąją med.pagalbą. Žodžiu, širdies ritmas ir apleidusios jėgos. Medikai pagrasino priešinfarktine būsena. Teko pagulėt po lašeline. Na, aš niekaip, niekaip niekada nesuprasiu, kad normalus žmogus negali iškęsti vieną parą nevalgęs. Kažkoks absurdas, nesu nei perkarusi kokia, nei ta širdis mano kada kokių didelių negalavimų turėjo. Susirašiau visą šių metų Ekadašio datų kalendorių ir taip entuziastingai rengiausi jo laikytis ir - še, kad nori. Išklausiusi daug P.Sebastjanovičiaus videopokalbių, kuriuose jis labai teigiamai atsiliepia apie trijų dienų badavimą ir netgi susidariau planą, kaip ir kokiu laiku badausiu aš po tas tris dienas. Ir viskas šuniui ant uodegos. Bet nesuprantu niekaip, kodėl negaliu išbadauti be tokių baisių pasekmių tiktai vieną parą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 18:57 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, subjektyvus patarimai- jei jau taip atsitiko tau, tai nebadauk sausai, bent jau pries miega atsigerk. ir daryk pasiruosimus pries badavimus - mazink maista diena pries. ir pasitikrink savo cukru. padaryk glikozilinto hemoglobino Hba1c tyrima, mokamai kainuoja apie 30Lt. g.buti, kad turi kokias tai problemas su gliukozes kontrole, jei organizmas tokiu silpnumu reagavo. Hba1c parodo tavo gliukozes vidurki per 2-3 mns.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 19:33 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, gal tau kartais per greiti žingsniai, kuriais eini? Gal pakankamai staigiai pradėjai žaliavalgiaut, o po to dar ir badavimas. Tiesiog gal organizmui kol kas per daug visko... Aš tik mąstau, nes geriausiai pajausi tik tu pati.

Tarp kita ko, man irgi abu šiuos badavimo kartus darėsi labai silpna nuo vakaro ir iki ryto. Rytą nenorėjau keltis ir jaučiau stiprius širdies permušimus. Bet mano kitos problemos, aš jas žinau ir kontroliuoju savijautą. Be jokio maisto išbūnu maždaug lygiai 24 val (nuo ryto iki ryto) ir einu gert žaliojo kokteilio. Tada iš karto gerėja, bet būna silpnoka dar iki pietų.

Jelenos patarimai dėl gliukozės yra labai vertingi. Tavo vietoje kol kas tikrai nebadaučiau sausai, būtinai pasitikrinčiau cukrų ir tikriausiai kol kas apskritai nutraukčiau šias praktikas, mintimis nuraminčiau savo organizmą (man patinka budistinis visa ko darymas su dideliu dėmesingumu ir meile sau), toliau stebėčiau savijautą santykyje su maitinimusi, o po to būtų matyt kaip su badavimais. Svarbiausiai labai nepergyvenk, tikrai viskas susitvarkys, tikrai ne viskas šuniui ant uodegos :friends:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 23:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na man irgi yra buve tokiu sunkiu nevalgymo dienu, kad istiesu buvo labai blogai. Visada valydavausi gerdama tik distiliuota vandeni ir daugiau 3dienu nesu istverus. Kartasi taip isikaudedavo galva, visiska migrena, pykindavo, vemdavau. Net paauglysteje nesu turejusi tokiu sunkiu pagiriu nuo alkoholio kaip badavimo metu. Ir svarbiausia tokia busena gali nepraeiti nei po nakties, nei po dienos ir nezinia ka daryti:) neseniai bandziau daryti sausa badavima, tai jokiu galvos skausmu nebuvo ir man labiau tai tiko, lengviau buvo, nejauciau silpnumo, mieguistumo, kas visada budavo geriant vandeni. Taciau pastebejau, kad kelias dienas po badavimo prakaitavau ir prakaitas buvo nemalonaus kvapo, tokios problemos jau senokai neturiu ir visokius dezodorantus, net ir neturalius, esu pamirsus. Idomu arvtai susije su sausu badavimu, ar tik siaip atsitiktinumas?
O Arfa, laikykis! Kaikuriem zinau geriau yra lengvesnis badavimas, t.y. Sulciu dieta, kai geriamos tik darzoviu-vaisiu-zalesiu sultys. Tai siek tiek silpniau, bet vistiek gerai veikia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 08:09 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, badauti galima po pusryciu. laktacijos metu man buvo lengviau ryta pradet zaliuoju kokteiliu, po to jau valgyt tik kitos dienos popiete.tokia iskrova aplamai l.lengvai pakeliu. tik yra pavojus, kad po pusryciu atsiras ir pietus ir vakariene :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2013, 16:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai dėkoju už atsakymus. Jelena, manau, kad tu labai pataikei dėl problemos su cukrumi kraujyje ir man kažkas tapo aiškiau. Mano tėvas sirgo diabetu (lengva forma), o mano cukrus kraujyje visada būna apie 6. Žodžiu, nesiplėsiu, bet greičiausiai ta problema čia ir bus, tik nelabai aš apie ją gaudausi ir nelabai žinau, kaip elgtis. Ačiū Viltei ir Laurai už palaikymą. Nežinau, kaip elgsiuosi, nes labai noriu badaut bent per Ekadašį, bet dabar jau bijau. Kol kas dar ir jaučiuosi prastai. Bet, greičiausiai, kad jei savijauta visiškai susitvarkys, tai bandysiu vėl.
Dar norėčiau trumpai parašyt apie keletą natūralių gydymosi būdų, kuriuos pati išbandžiau ir išsigydžiau mūsų medikų net negydomas ligas. Taigi, prieš porą metų buvo užpuolęs sąnarių uždegimas, žiauriai blogėjo, beveik jau nebevaikščiojau apie metus laiko, bet jį išsigydžiau jonizuotu vandeniu. Gaminausi tuo pirktu jonizatoriumi. Liga dingo be pėdsakų. Šį vandenį geriant dingo ir migreniniai galvos skausmai.
Kitą nepagydomą ligą - ne vieną dešimtį metų besitęsusią agresyvią nemigą išsigydžiau vandenilio peroksidu per porą mėnesių.
Na, o taip pat labai agresyvią hipertenziją išsigydžiau žaliavalgyste :D - praėjo maždaug per 10 dienų. Labai tuo džiaugiuosi. Ir ko verta mūsų tradicinė medicina po to? Pas gydytoją nueini tik išsirašyti vaistų-nuodų, kuriuos geri kiekvieną dieną tam, kad išgyventum tik tą vieną dieną.
Sėkmės visiems.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2013, 18:32 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, yra fruktozamino kraujo tyrimas, jis parodo 1 mns cukraus vidurki. tai gali ji pasidaryt, kaip tik matysi rezultatus uz zaliavalgiavimo perioda. sian vel verciau Gabriel Cousens knyga There is a cure for diabetes, tai jis raso, kad savo pacientams daro butent si tyrima, o ne glikuoto heboglobino, kai daro kokius tai pokycius racione, tuomet matai rezultatus uz trumpesni perioda.
jei yra cukraus kontroles problemos, o cukrus 6, tai jau nera ta "geroji norma", turetum ir vaisus riboti. Gabriel Cousens raso, kad vaisus reikia rinktis nesaldzius, o rugscius arba uogas, bet dominuoti turi darzoves. Riebalu kiekis racione t.sudaryt 15-20proc. , tai reiksia, kad taip pat turi seklas/riesutus racione kontroliuoti. kai yra padidejes cukrus, tuomet ir svoris gali nekristi, net jei valgai nedaug.
mano yra polinkis i hyperglikemija. vaisius riboju. kuri tai laika bandziau raciona, kuriame dominavo riebalai, o angl-nius labai minimizavau (tik is darzoviu ir zalesiu), tai padejo cukraus kontrolei, bet buvo kitu tam tikru niuansu, kurie nepatiko. taigi einu i Gabriel Cousens sistema, o mineta knyga yra musu Bibliotekoje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2013, 22:46 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O arfa, labai dekui uz patarima del nemigos. Apie vendenilio peroksida esu girdejus, vis neprisiruosiu nusipirkti. Pas mane po gimdymo atsirado miego problemos, kankina nemiga, visiskai viskas issiderino ir net zaliavalgyste, dienos rezimas menkai tepadeda. Net aguonu pienas ir visokios raminancios arbateles neveikia. Taigi lieka viltis, kad vandenilio peroksidas isgelbes mane:)
Gal kas dar kokiu patarimu del miego sutrikimu turetu? Idomu del ko taip nutiko, nes pries vaiko gimima niekada tokiu problemu neturejau, sieju tai su tuo, kad vaikas labai prastai nakti miega. Dar galvoju, gal epiduras, padarytas gimdymo metu galejo itakos tureti! Gal kazka pazeide stubure?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 08:17 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura, pasitikrink skydliaukės hormonus ir kortizoli. Man nemigos atsirado po gimdymo. Buvo susije butent su tuo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 09:23 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Epiduras manau čia niekuo dėtas. Pirmą vaiką gimdžiau su epiduru. Jokių problemų. O antrą be ir didelės problemos. Dėti dideli hormonų svyravimai nėštumo metu ir po gimdymo, su kuriais organizmas prastai tvarkosi. Bet galiu ir klysti, kiekvienas unikalus. Rekomeduoju pabandyt rasti priežastį.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 10:48 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O dekui, begsiu darytis tyrimu, nes kiekviena naktis kaip kosmaras, sendien vel puse nakties nemiegojau:)
O kaip sprendei sia problema? Reikejo kazkokiu medikamentu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 13:09 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
O arfa, labai dekui uz patarima del nemigos. Apie vendenilio peroksida esu girdejus, vis neprisiruosiu nusipirkti. Pas mane po gimdymo atsirado miego problemos, kankina nemiga, visiskai viskas issiderino ir net zaliavalgyste, dienos rezimas menkai tepadeda. Net aguonu pienas ir visokios raminancios arbateles neveikia. Taigi lieka viltis, kad vandenilio peroksidas isgelbes mane:)
Gal kas dar kokiu patarimu del miego sutrikimu turetu? Idomu del ko taip nutiko, nes pries vaiko gimima niekada tokiu problemu neturejau, sieju tai su tuo, kad vaikas labai prastai nakti miega. Dar galvoju, gal epiduras, padarytas gimdymo metu galejo itakos tureti! Gal kazka pazeide stubure?

Laura, gal tu ir pati žinai, o jei - ne, tai noriu perspėti, kad gerti galima tik maistinį vandenilį, o tokio LT vaistinėse nerasi. Lietuvoje galimybė nusipirkti mistinio vandenilio atsirado visai neseniai, aš pirkau čia:
www.vandenilioperoksidas.com

Vaistinėse šis preparatas parduodamas užterštas, jo gerti negalima. Aš jame maudausi: du flakoniukai į vonią ir bakterijoms - šakės :D Na, žaliavalgiaujant tas poreikis pilt H2O2 į vonią gerokai sumažėjo, nes oda užsiteršia kažkaip kitaip, nei prieš žaliavalgystę, nors mėsos aš ir prieš ją beveik nevalgiau, o žinduolių, dėl solidarumo su jais - tai gal virš 10 metų. Vaistinėse parduodamas 3 proc., o gerti reikia 35 proc. yra rekomendacijos gerti 3 kartus per dieną, bet aš gėriau vieną kartą. Gal po kokio mėnesio pradėjau jaust, kad tikrai organizme padaugėjo deguonies. O kai vakarais atsigulusi pradėjau pusvalandžio bėgyje visada užmigti, tai mano džiaugsmui ir pasitenkinimui nebuvo ribų, nes naktys ir man buvo tapusios košmaru, prasidėdavo kažkokie net panikos priepuoliai, širdies tavaravimas mesdavo mane iš lovos. Tikrai buvo žiauru, bijojau naktų. Ir geriant H2O2 taip pat būtina laikytis tam tikrų taisyklių: lašinti jį tik į nusistovėjusį vandenį iš čiaupo, o gerti tik ant tuščio skrandžio, nes galimos negeros reakcijos. Gerdavau 4 valandas po valgio ir išgėrus taip pat vieną valandą nevalgyti.
Kai juo labai susidomėjau, tai skaitytų knygų internetiniame knygynėlyje susiradau knygą:

И.П.Неумывакин "Перекись водорода на страже здоровья"

Ji - rusų kalba, bet ją perskaičius, smalsumas ir žinių troškimas apie H2O2 lieka patenkintas ir tampa labai daug kas aišku, bent jau tiek, kad tikrai pakanka tų žinių, kad galėtum apsispręst - gert jį ar ne, ir kaip jį naudot. Tame mano nurodytame tinklapyje yra įdėtos trys knygos, tame tarpe viena - mano paminėtos I.Neumyvakino knygos pirmesnis variantas, o paskesnis, kurią aš įsigijau - su patikslinimais. Taip pat yra knyga anglų kalba, jei neskaitote rusiškai.
Tas H2O2 pateiktas, kaip pancėja nuo visų ligų :D - dėl to nežinau, bet be nemigos dar nustojau vartot kepenų veiklą skatinančius preparatus, be kurių negalėjau apsieiti nė vienos dienos. Nors apie tai lyg ir neradau, kad gydo kepenis, bet rašau iš savo patirties, gal kam bus naudinga ši mano info. O šiaip tai gaunasi taip, kad visos dėmesio vertos priemonės yra skatinančios didesnį deguonies pasisavinimą į ląsteles: ir joizuotas šarminis vanduo, ir vandenilio peroksidas, ir žaliavalgystė. Dar, jis, pasirodo, reikalingas ne bet koks, ne molekulinis, kurį įkvepiame, bet atominis, kuris susidaro organizme esančio vandenilio peroksido pagalba.
Na, reikia jau spaust stabdį, nes tuoj čia pakomentuosiu visą I.Neumyvakino knygą :D
Visiems linkiu sėkmės ir sveikatos. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 13:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
arfa, yra fruktozamino kraujo tyrimas, jis parodo 1 mns cukraus vidurki. tai gali ji pasidaryt, kaip tik matysi rezultatus uz zaliavalgiavimo perioda. sian vel verciau Gabriel Cousens knyga There is a cure for diabetes, tai jis raso, kad savo pacientams daro butent si tyrima, o ne glikuoto heboglobino, kai daro kokius tai pokycius racione, tuomet matai rezultatus uz trumpesni perioda.
jei yra cukraus kontroles problemos, o cukrus 6, tai jau nera ta "geroji norma", turetum ir vaisus riboti. Gabriel Cousens raso, kad vaisus reikia rinktis nesaldzius, o rugscius arba uogas, bet dominuoti turi darzoves. Riebalu kiekis racione t.sudaryt 15-20proc. , tai reiksia, kad taip pat turi seklas/riesutus racione kontroliuoti. kai yra padidejes cukrus, tuomet ir svoris gali nekristi, net jei valgai nedaug.
mano yra polinkis i hyperglikemija. vaisius riboju. kuri tai laika bandziau raciona, kuriame dominavo riebalai, o angl-nius labai minimizavau (tik is darzoviu ir zalesiu), tai padejo cukraus kontrolei, bet buvo kitu tam tikru niuansu, kurie nepatiko. taigi einu i Gabriel Cousens sistema, o mineta knyga yra musu Bibliotekoje.

Labai ačiū Jelena, už info. Aš tokių dalykų net nežinojau. Pas gydytoją lankausi vieną kartą per metus priduoti kraują tyrimui, iš kurio, kaip supratau, nieko protingo nesužinosi (iš to bendro kraujo tyrimo). Buvau prieš keletą dienų pas savo gydytoją ir pasakiau, kad tapau žaliavalge, bet ji nepasiūlė jokio kitokio tyrimo, nors puikiai žino tą mano cukraus aukštą rodiklį. Na, ačiū jai, kad neprimušė, nes būna tokių medikų, kad geriau jiems nesakyti tokių dalykų, nei apie žaliavalgiavimus, nei apie peroksidus ar vandens jonizatoriu :D
O dėl vaisių, tai labai mane nuliūdinai, bet suprantu, kad tai tiesa. Kažkaip aš stengiausi vaisių valgyt kuo daugiau ir kuo saldesnių, nes labai man jie skanūs, o ir patyrę žaliavalgiai taip rekomenduoja. Yra nuomonė, kad aplamai, reikia valgyt tik vaisius, nes būtent jie žmogui ir yra skirti. O daržovės, tai jau paskesnis žmonių išmislas :D Jau stipriai apmažinau riešutus, džiovintus vaisius, valgau labai retai. Bet rugščių dalykų net negaliu valgyt, man ir braškės rūgščios, ir apelsinai dažnai. Jau maniau, kad kažkaip apderinau savo mitybą, kažkas jau nusistovėjo, kas anksčiau buvo neaišku ir net sunkiai suvokiama, o dabar vėl reikės kažką daryt. na, pradžioje stebėsiu, nes dabar, kai atsiranda tiek vaisiu, sunku man jų atsisakyt. Daržoves gaunasi valgyt vieną kartą per dieną. Bandysiu ieškot internete, kur galima pasidaryt tą fruktozamino kraujo tyrimą Vilniuje ir kiek jis kainuoja. Dar kartą dėkoju už paaiškinimus :)
P.S. Va, va, ir dėl svorio kritimo esi visiškai teisi, jis pakrito man mėnesį ir dabar jau nebekrenta, nors tai prieštarauja susidarytai mano nuomonei apie šitą dalyką. Nuo 75 kg nukrito 7 kg ir jau kuris laikas nebekrenta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 13:39 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dekui arfa uz info apie v.peroksida, daug maz viskas zinoma buvo. O del vaisiu, tai yra sioks toks minusas su jais, t.y. zmogus labai daug ranku savo prikises prie ju yra, t.y. Tie vaisia, net lietuviski, taip smarkiai pakeisti ir isveisti, kad juose cukraus be proto daug, palyginus su naturaliai auganciomis veislemis. Tame turbut visa esme ir yra. Kaip palyginimui, prisiminkime laukines obels obuoliuku skoni ir siu dienu obelu obuolius. Nors as pati dar tik domiuosi ta tema, manau musu klimato zmonems nereiktu persistengti su fruktoze, ypac saltesniu metu laiku. Galbut visai kitaip, gyvenantiems siltuose krastuose, kur tropiniai vaisiai savaime, naturaliai saldesni.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute