Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
  Spausdinti

Naujoku klausimai?:)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 01:18 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Anglija
Na kagi visai netiketai radau si puslapeli . ir jis mane begalo nustebino ir sudomino, labai noreciau pabandyti ir as maitintis sveikai numesti svorio tiesiog visiskai nezinau nuo ko pradeti gal turit kokiu patarimu ir seip pamokymu kurie , jau tai isbande???:)butu labai ydomu isgirsti ?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Naujoku klausimai?:)
StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 08:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
O ką, yra kokių nors neaiškumų? Jeigu neturi pastovių problemų su sveikata, nesergi tai greičiausiai tavo organizmas nebus labai užsiteršęs. Tad gali drąsiai pereiti į 100% Žaliavalgystę. Jeigu ir bus kokia detoksikacija tai tikrai ištversi. Jeigu sunku atsisakyti įprasto maisto tai gali po truputį dauginti savam racione žalumynų ir vaisių kiekį. Svarbu tik kad būtų noras.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:11 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Džiaugiuosi, tavo susidomėjimu. Aš manau, kad reikia siekti ir dvasinio tobulėjimo, stebėti savo kūna, gyvenimą. Atradus tikėjimą kūnas tampa įrankis pasiimti gyvenimo malonumams. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:54 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

geriausias patarimas isigyk pora knygu tai 'nauja knyga apie zaliavalgyste arba kodel karves plesrune' ir 'zalia mityba' viska gan aiskiai suzinosi ir nereikes komentaru skaityt kurie net tiksliai nezinodami savo nuomone itikinamai kisa :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:56 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Taip - mano komentarų geriau neskaityti :) Nebent jeigu nuo jų linksma :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 18:49 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Knyga jau turiu :)dabar viskas labai domina :) skaitau viska :) esu labai uzsidegusi :)ir man tikrai svarbi jusu visu nuomone :)kaip jums viskas prasiedejo kokia buvo jusu pradzia:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 16:13 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kiekvienam zmogui ateina laikas ivairiem dalykam tai manau nuo dievulio priklauso o seip man sunkiausia atsisakyt skanumynu buvo bet db vis lengviau tos knygos dave ryzto dievas dave valios reik suvokt kad apdorotas maistas yra priklausomye ir reik suvokt kad maisto istikro daug nereik organizmui tai geriausia patiri nevalgydamas bent para tada kai nuspresi tikrai valgyt zaliai reiktu ir zarnyna prasivalyt nors nebutinai jai pilnai zaliai valgysi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 17:51 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As visiskai pritarsiu Klaidui, kad reikia tiesiog didinti zalio maisto kieki dienos mitybos racione. Viskas labai paprasta:) nebutina visko iskart atsisakyti. Jeigu valgote termiskai apdorota maista, tiesiog isidekite i lekste zaliu darzoviu, kaskart didindama ju kiek. Iseis taip, kad darzoviu suvalgysite vis daugiau, o termiskai apdoroto maisto maziau. Vietoje iprastu saldumynu valgykite zalius ar padziovintus vaisius, pasigaminkite raw pyragu, sausainiu ar kitokiu gaminiu. Vietoje arbatos, kavos ar kitu nelabai sveiku gerimu pabandykite gerti isspaustas darzoviu ar vaisiu sultis, issiplakite vaisiu- darzoviu kokteili, pasigaminkite riesutu ar seklu pieno. Uzkandziams galite prisigaminti ivairiu uztepeliu, raw duoniuku.
Is patirties patarsiu prisigaminti ivairiu ruosiniu patiekalams. Labai gerai yra prisidziovinti bent savaitei duoniuku ir kad jie visada butu po ranka, pasidarykite ir kokiu nors gurmanisku saldumynu, uztepeliu. Kai zalio maisto yra namie, tiek saldaus, tiek suraus, tiek lengvesnio ar sotesnio, nesinores gamintis virtu patiekalu ar uzkandziauti nesveiku maistu. Su raw maistu man budavo sunkumu tuomet, kada nera laiko, o valgyti norisi ir norisi ne kokios darzoves ar vaisiaus, kuri gali nusipirkti nubeges i parduotuve, o norisi ko nors sotesnio: salotu su riebia skania uztepele, duoniuku, riesutu pyrago ir pan. Tuomet ir iskildavo sunkumu, nes tokius dalykus uzima laiko pasigamint, o parduotuveje nenusipirksi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 01:11 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jau po truputi , bandau derinti maista , valgyti daugiau zaliu ir apskritai darzoviu .vis dar nesirystu visiskai atsisakyti givulines kilmes produktu,, nes nera taip paprasta :)...tai va linkiu sau ir jum sekme s:)nes man tai atrodo labai sunkus gyvenimo zingsnis:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 13:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gyvulines kilmes produktu nera butina visiskai atsisakyti, jeigu jauciate ju poreiki. Del vegan zaliavalgystes nera vieningos nuomones ir daug diskutuotinu faktu. Jeigu visgi norite palikti gyvulines kilmes ar gyvulinius produktus savo mityboje, tai labai svarbu, kad jie butu zali. Apdoroti termiskai, jie kur kas zalingesni organizmui, negu termiskai apdorotos darzoves.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 08:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labas rytas :)
Na, aš čia naujokė, bet ne su klausimu - tiesiog norėjau pasisveikint. Džiaugiuosi atradus šitą puslapėlį. Žaliavalgyste pasyviai domiuosi jau senokai, bet tik dabar jau kažko imuosi ir realiai. Lengviausia man buvo atsisakyti mėsos, nes ir taip nedaug jos valgydavau :) Taigi, jau trys savaitės jos neimu ir net nepasiilgstu, stengiuosi valgyt kuo daugiau vaisių ir žalių daržovių, ryte plaku kokteilius ir net vaikas jų visai mielai atsigeria :) Bandau derint produktus.

Ai, turiu vieną klausimą - gal kas žinot kaip mesti kavą? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 13:56 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
Jurgytė rašė:
gal kas žinot kaip mesti kavą? :lol:

pradziai paskaityti kazka panasaus -

http://www.sos03.lt/Forumas/Apie_sveika ... ava_nuodas

;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 15:48 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kavos stimuliuojančio poveikio nesinori, kai tvarkoje su energijos gamyba, t.y. esi sveikas ir teisingai maitiniesi.
Bet kaip pasiekti, kiekvienam savas receptas, dažnai pasiskaitymo neužtenka.

Man pradėjus žaliavalgiauti kavos norėjosi labiau nei visada.
Kol nepradėjau suvartoti pakankamai kalorijų ir baltymo, tol ji traukė kaip magnetas.
Ir dabar periodais pavartoju, nelaikau to tragedija, bet galiu ir nutraukti be galvos skausmų, ko anksčiau nepavykdavo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 20:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o gal zinot kaip daug metu rukanciam badet to kvailo iprocio atsikratyt?:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 21:03 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
marius rašė:

Truputi pabadauti, tada visokių "blogų" įpročių daug lengviau atsikratyti,žinoma,svarbu ir pačiam to norėti :) .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Geg 2013, 20:15 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
marius rašė:

Sudalyvauti smegenų plovimo seminare, kuriame papasakotų apie rūkymo esmę, išsinagrinėti, kodėl aš rūkau? ir bandyti tai kuo nors pakeisti. Kai norisi parūkyti eiti daryti kažką kitą, čia jau reik fantazijos, kas patiktų labiau nei rūkymas? Gal pagroti dūdele? Fleita? Skudučiais?... :!:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Geg 2013, 15:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Sveiki, kolegos žaliavalgiai :) Aš dar naujokė, tik mėnesį žaliavalgiauju, todėl norėčiau paklaust, gal yra kokio paprasto žaliavalgiško maisto, kuris keltų kraujospūdį? Esu neapsakomai laiminga ir iki beprotybės nustebusi, kaip per savaitę susitvarkė mano kraujospūdis, kuris daug metų "normalus" buvo apie 170/100, o ypatingais atvejais pakildavo net virš 200. Negaliu atsidžiaugt, kad jis taip nukrito ir laikau tai tiesiog stebuklu, nes nė vienas gydytojas jokiais vaistais to nepasiekė, net man gulint ligoninėje. Bet kita vertus, kai jis pas mane dabar yra apie 100/70, tai esu gerokai apmigusi ir apatiška, nebenoriu skaityti knygų, ką anksčiau labai mėgau, stinga ištvermės, tai būtų neblogai jį kažkiek paaukštinti, nors kiek suprantu, tai pas daugumą žaliavalgių jis yra 100/60. Na, nesiplėsiu, bet gal patarsite man ką nors.
Ir dar turiu vieną klausimą apie vieną problemą, nes ji temdo visą žaliavagystės žavėsį: gal žinote būdų, kaip paskatinti žarnų peristaltiką? Išsprendusi šia problemą, galėčiau šimtu procentų mėgautis žaliavalgyste. Dėl šios problemos ir mano svoris labai keistai elgiasi.
O šeip tai esu laiminga, atradusi žaliavalgystę. Sėkmės visiems ir sveikatos :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 07:50 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Utena
arfa rašė:
Sveiki, kolegos žaliavalgiai :) Aš dar naujokė, tik mėnesį žaliavalgiauju, todėl norėčiau paklaust, gal yra kokio paprasto žaliavalgiško maisto, kuris keltų kraujospūdį? Esu neapsakomai laiminga ir iki beprotybės nustebusi, kaip per savaitę susitvarkė mano kraujospūdis, kuris daug metų "normalus" buvo apie 170/100, o ypatingais atvejais pakildavo net virš 200. Negaliu atsidžiaugt, kad jis taip nukrito ir laikau tai tiesiog stebuklu, nes nė vienas gydytojas jokiais vaistais to nepasiekė, net man gulint ligoninėje. Bet kita vertus, kai jis pas mane dabar yra apie 100/70, tai esu gerokai apmigusi ir apatiška, nebenoriu skaityti knygų, ką anksčiau labai mėgau, stinga ištvermės, tai būtų neblogai jį kažkiek paaukštinti, nors kiek suprantu, tai pas daugumą žaliavalgių jis yra 100/60. Na, nesiplėsiu, bet gal patarsite man ką nors.
Ir dar turiu vieną klausimą apie vieną problemą, nes ji temdo visą žaliavagystės žavėsį: gal žinote būdų, kaip paskatinti žarnų peristaltiką? Išsprendusi šia problemą, galėčiau šimtu procentų mėgautis žaliavalgyste. Dėl šios problemos ir mano svoris labai keistai elgiasi.
O šeip tai esu laiminga, atradusi žaliavalgystę. Sėkmės visiems ir sveikatos :)

Kas liečia žarnyną, man padeda raugintų kopūstų bliūdelis ryte, arba stiklinė raugintų kopūstų sulčių. Dar perku ekologiškas juodasias slyvas, abrikosus, figas (čia gal nelabai RAW). Iš vakaro užmerki, ryte suvalgai ir skystį išgeri. Viskas, taip sakant, ant tuščios.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 11:02 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, mano kraujospudis 100/60 buvo visa laika, kad ir kaip bevalgyciau, kad ir kaip begyvenciau - aktyviau ar pasyviau. budavo ir 80/57.. tiesiog kuno savybe. todel as neatsisakau druskos. ir neatsisakau zalios/juodos arbatos.
peristaltikai- linu semenys. tiesiog apdengia gleivine ir palengvina procesa. o siaip -gera mikroflora= gera peristaltika. susimastyciau apie produktu derinima/maziau miksuociau, prideciau raugintu produktu ir kokiu kompleksiniu probiotiku, jei tai nepriestarauja tavo isitikinimams. racione akcentuoti darzoves.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 11:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Geriausia įsitikinimus keisti pagal tuo metu sukaupta žinių kiekį gerai viska apmasčius. Jai būsi isitikinęs , kad kažkoks dalykas tau tikrai padės, tai greičiausiai padės.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 13:56 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Labai ačiū visiems už atsakymus. Apie raugintus dalykus nepagalvojau, bet neįsivaizduoju, kaip ryte galima būtų juos valgyti. Ryte vaisiai kelia didžiulį pasitenkinimą, bet turėsiu omeny raugintus kopūstus ir būtinai juos bandysiu, jei kitaip nieko nesigaus. Tiesa, namie jų neturiu, tai reikėtų pirkt parduotuvėj, o ten vėl visokių kalbų sklinda, kad raugina juos kažkokio nuodingo pelėsio pagalba, kad kuo greičiau surūgtų. Turiu linų sėmenų, bet niekaip nesugalvojau, kur juos pritaikyt, tai dabar reiks jais pradėt tą peristaltiką gazdint :D Na, norėčiau gal susimalt juos kavamale ir su vandeniu išgert, bet nežinau, ar ne kokią nesąmonę čia sumasčiau? O džiovintas slyvas tai laikas nuo laiko panaudoju. Tiesa, jos ne ekologiškos, nes taip pat perku parduotuvėse. Ir pasakysiu, kad mano žarnynui jos jokios teigiamos įtakos nedaro, bet labai nuostabiai tinka, kai norisi saldaus ir sotesnio maisto. Tai kokias 10-12 suvalgau pamirkytas, bet stengiuosi kuo rečiau, nes jei jos apdorotos aukštoj temperatūroj, tai net ne žaliavalgiškas tai maistas.
Apie žaliavalgiškų produktų derinimą tai žinau tik tiek, kad nereikia maišyti vaisių su daržovėm. Na, miksas pas mane gaunasi vienas per dieną iš vaisių ir vienas iš daržovių. Pusryčiams šaukštelis Spirulinos miltelių su vandeniu, priešpiečiams - sublenderiuotas apelsinas, pietums sublenderiuotas bananas, maža kriaušė, pusė obuolio ir sauja pienių lapų, vakarienei - dubuo įvairių daržovių, o vakare - sauja riešutukų. Dabar satin vėl parašys, kad aš nieko nevalgau :D Bet aš negaliu valgyt tiek, kiek man yra per daug. Džiaugiuosi, kad nesu nuolat alkana - juk tik dar pradėjau tą žaliavalgystę, tai galėjo būt ir blogiau. Ta peristaltika gali būt dėl to, kad nelabai daug ląstelienos gaunasi iš mano to raciono, bet tas racionas juk - vaisiai ir daržovės, tai kaip gali būt kažkokie vidurių užkietėjimai, nesuprantu niekaip. P.Sebastjanovič viename videopokalbyje sakė, kad toks maistas niekur nestovi, visą laiką juda žarnomis. Nu vat, kam nestovi, o kam ir stovi :D Jei ši problema labai susitvarkytų, būčiau tikrai labai laiminga. Jinai ir svorio kritimui trukdo, ir kelia minčių, kad mano organizmas vietoj to, kad valytųsi, kaip visiems, kaip tik nuodijasi. Prieš žaliavalgystę šitos problemos neturėjau. Na, bandysiu linų sėmenis. Vakar ir šiandien jau bandžiau net šaukštą ricinų aliejaus ankstų rytą ant tuščio skrandžio gert, bet man atrodo, kad ir jis nieko neveikia. Va taip juokingai kai kam būna, ir būtinai ne pagal taisykles, kurios veikia visus :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 16:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kaip nėra vienodo daržo, taip nėra ir vienodo organizmo ir bendrų taisyklių nėra ir negali būt. Nebūtinai tuos kopūstus raugintus valgyt jai nesinori , galima ir ka kita, tik kam tie riešutai, tikrai jie gero neduoda, o jai rašai kaip suprantu , kad turi papildomo svorio , kurio norėtum atsikratyt, tai gaudama mažai kalorijų gali būt, kad naikini raumenis. O atsargas organizmas laikys iki paskutinio.
Norint mesti svorį turi šalinimo sistema be priekaištų turi veikt , idėčiau nuoroda į HS, bet nelabai čia valdžiai patinka, tad teks pačiai paieškot, jai idomu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Geg 2013, 16:48 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, linu sem galima malkti kavamaleje ir deti prie darzoviu salotu.
ir g.butu bandyt dar viena vaisiu porcija keisti darzovemis, tai yra, kad dominuotu darzoves. arba pietus g.buti sudaryti is kokio vaisiaus, po jo- kokia nedidele darzoviu porcija. apie probiotikus yra skirtingu nuomoniu, bet as bandyciau koki gera kompleksini pavartoti pradziai, tik nezinau, ar ka nors musu vaistines turi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bir 2013, 13:17 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Alt-Vln
sveiki,

Lb smagu,kad prisijungiau prie sio forumo.
Del badavimo-viena gydytoja apsake proceso esme-kad tai zalinga,pvz organizmas naikindamas raumeni isskiria acetona,kurio kvapas ir jauciamas badavimo metu.Ar rekomanduojate badauti pradedant zaliavalgyste (daugiau kaip 1 para)?
Taip pat zadu daryti zarnyno plovima vienoje is vilniaus vietu, ne namie,manau tai efektyviau.

'It's easier to love humanity as a whole than to love one's neighbor'

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bir 2013, 15:29 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Abejoju ar mūsų organizmas prisitaikęs visokiems plovimams, o sumažintam maisto kiekiui kartais ir ypač žiema kada natūraliai visko daug mažiiau tai greičiausiai.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute