Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
  Spausdinti

Re: MONOžaliavalgystė - tinginio svajonė :)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 18:27 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Čia jau pasidarė išvis ne monožaliavalgystės forumas, o kažkokia nesąmone.
Ypač darvienas nusišnekėjo pilnai. Neturi žalio supratimo apie mono. Iš pradžiu pažaliavalgiautų bent pora metu, o tada sulygintu savo savijauta.
Šiame forume yra nors vienas mono? Nes atrodo kad čia tik visi miesaėdžiai susirinko, kurie retkarčiais salotų suvalgo. Nėra su kuo padiskutuoti.
Klaidai, o Jus žaliavalgys? Kad ne mono tai supratau.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 20:39 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mango, o tu perimk estafete, nukreipk diskusija reikiama kryptim, pasidalink savo pasiekimais. Man, tarkim, mono buvo neiveikiama, nors saziningai stengiausi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 21:22 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
Mango, ar dabar monožaliavalgiauji?
Aš žaliavalgiauju ir kol kas neplanuoju nustoti ;) Manau teisingu keliu einam. Kaip buvau mėsėdis daug blogiau jaučiausi nei tuomet kaip tapau vegetaru. Ir dabar ta pati istorija, kaip pradėjau žaliavalgiauti tai daug geriau jaučiuosi nei kaip buvau vegetaras. Nors dar anksti kalbėti, bet krizės mane kažkaip nelabai puola. Aš maniau kad pereinamasis laikotarpis bus daug sunkesnis. Gali būti kad vegetarams jis praeina lengviau ir trumpiau užtrunka. Buvo laikas kaip bandžiau monožaliavalgiauti, labai norėjau bet pritrūkau valios, per savo mažavalystę pradėjau vėl žalius kokteilius gerti :-D Manau kad vėliau pereisiu tikrai prie mono. Dabar kokius metus dar pažaliavalgiausiu. O šiaip žiūrėsim, laikas parodys kaip bus vėliau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 06:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mango, kiek kartų per dieną valgai? Man šis klausimas opiausias.. idealiausiai jaučiuosi, kuomet valgau du kartus ir gal kartais ką nors labai kuklaus sukramtau dar kartelį.
Man mono ok, kuomet valgomi tik vaisiai, bet daržovės valgomos mono "neveža", norisi 3-4 ingredientų. Kokį procentą tavo racione sudaro daržovės ir lapinės daržovės?
Na ir patikslink, kiek laiko tu monovalgiauji? Tu iš karto pradėjai nuo monoversijos?

Diskusiją šiek tiek pravaliau, į pastabas stengsimės atsižvelgti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 11:20 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Mango, mono man labai patinka :) viską stengiuosi valgyti mono. Pavyzdžiui, morkas valgau mono, pekino salotas mono, agurkus mono, kopūstus mono, pienių lapus mono, dilgėlių lapus mono, linų sėklas mono, saulėgrąžų sėklas mono, silkę mono, kiaušus mono ir visa kita, ko nesakysiu, nes ne žaliavalgių maistas (na, gerai, virtus grūdus ir virtas pupeles dažniausiai valgau ne mono, o su druska arba cukrumi, nes jaučiasi kad kažko trūksta ir būna truputį neskanu: ant ryžių ir avižų - cukraus, o ant miežių ir baltų pupelių - druskos ir būna tvarkoj, kaip tik, skanu - neturiu pinigų ant vaisių dabar). O vaisius ir daržoves ir sėklas man labai lengva valgyti mono - be jokių pastangų, nes šitas maistas yra visas skanus - jame nieko netrūksta.

Man net nekyla rankos daryti tas žaliavalgiškas blenderiuotas makalošes - keletą kartų dariau, valgiau ir man nepatiko, nes ir skonių makalynė ir ten ne valgymas, o tyrelės siurbimas, kas irgi nepatiko. Kai turėdamas dantis siurbiu tyrelę, o ne normaliai kramtau maistą, tai jaučiuosi kaip nesąmonę darydamas :)

O kad rašau nesąmones tai čia dėl to, kad dar nežinau tiek daug, kiek žinai tu - tu daugiau žinai už mane, dėl to tau mano rašyba yra nesąmonės - reikia žinoti, kad yra mažiau žinančių už tave ir nenorėti iš jų daugiau negu jie turi :) ir duoti daugiau, kad turėtų daugiau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 13:45 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mono yra ne kiekvienam, cia tikrai yra ne paprasta, kol organizmas susitvarkys su naujais skoniais, kol nenores druskos, cukraus, prieskoniu. Bet kai nuo sito atsilaisvini, kai atrandi skoni paprastume, tada pradedi gyventi is tikruju.
Mano monoraw stazas mazutis - 6 men, bet per ta laika supratau, ka reiskia narkotikas - virtas maistas. Perejimas staigus, is viskavalges i monoraw, nezaidziau su vegetarizmu, veganizmu, zaliavalgyste (tie visi zali kokteiliai vemt vercia).
Pradzioje nepaluzti ir istverti labai padejo ir motyvavo skaitymas Iziumo ispazinties (rusu kalba), kas susipazines, mane supras, kas ne galiu nuoroda parasyti, jei duomina. Bet tai nereiskia, kad dabar yra labai lengva susilaikyti ir nevalgyti virto maisto, manau po 2 metu, tokios problemos nebus, laikas musu sajungininkas, ko nepasakysiu apie patiekalu megejus.
Kad rasau kartais per astriai, tai cia del pykcio, kad kiti zmones monoraw nori padaryti kazkokia makaline. Vat kas kas, o protas gyvenant monoraw labai praskaidreja, ir tada matai tiek daug nesamoniu aplinkui...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 13:56 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Mango, kiek kartų per dieną valgai? Man šis klausimas opiausias.. idealiausiai jaučiuosi, kuomet valgau du kartus ir gal kartais ką nors labai kuklaus sukramtau dar kartelį.
Man mono ok, kuomet valgomi tik vaisiai, bet daržovės valgomos mono "neveža", norisi 3-4 ingredientų. Kokį procentą tavo racione sudaro daržovės ir lapinės daržovės?
Na ir patikslink, kiek laiko tu monovalgiauji? Tu iš karto pradėjai nuo monoversijos?

Diskusiją šiek tiek pravaliau, į pastabas stengsimės atsižvelgti.

Monoraw pradzioje tikrai nereikia saves riboti ir galvoti apie suvalgomo maisto kieki, su laiku viskas stos i savo vietas ir patys nustebsite kiek mazai reikia. Kol dar mikroflora zarnine ne iki galo pasikeite is patogeniskos i sveika, kuri sintetina mums reikalingas visas aminorukstis, apetitas didelis buna, nes alkio pojutis didelis.
Kaip pavyzdi galiu parasyti, ka valgiau vakar:
apie 10 val. - 5 vidutinio dydzio obuoliukai
apie 13 val - 7 pomidorai
apie 15 val - 5 vid dydzio agurkai
apie 18 val - 2 saujos mirkytu zemes riesutu
apie 10 val. - 3 nektarinai
Kai isalkstu, paimu ir suvalgau ka nors, ir nedarau is to kokios nors problemos, svarbu kad tai butu zalias gyvas maistas.
Jei nepatinka darzoves nevalgyk, kam save prievartauti, ateis saltas sezonas ir automatiskai noresis ko nors stipresnio pavalgyti (darzoves, riesutai), o vaisiu kiekis sumazes.
Beveik 2 savaites birzeli tevalgaiu braskes is savo darzo, retkarciais suvalgydama vakare zemes riesutu. Ir jokiu problemu. Valgant monoraw ivairove ne taip jau ir svarbi, cia labiau del saves, kad norise save kuo nors palepinti. Ir visiskai nebutina kokias nors zoles valgyti ar lapines darzoves, bet jei norisi, valio - valgom. Vienu metu man labai norejosi krapu, jie man taip kvepejo, po 2-3 pundelius vienu prisedimu suvalgydavau, po to tas noras praejo, tai ir nevalgau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:06 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Mango, mono man labai patinka :) viską stengiuosi valgyti mono. Pavyzdžiui, morkas valgau mono, pekino salotas mono, agurkus mono, kopūstus mono, pienių lapus mono, dilgėlių lapus mono, linų sėklas mono, saulėgrąžų sėklas mono, silkę mono, kiaušus mono ir visa kita, ko nesakysiu, nes ne žaliavalgių maistas (na, gerai, virtus grūdus ir virtas pupeles dažniausiai valgau ne mono, o su druska arba cukrumi, nes jaučiasi kad kažko trūksta ir būna truputį neskanu: ant ryžių ir avižų - cukraus, o ant miežių ir baltų pupelių - druskos ir būna tvarkoj, kaip tik, skanu - neturiu pinigų ant vaisių dabar). O vaisius ir daržoves ir sėklas man labai lengva valgyti mono - be jokių pastangų, nes šitas maistas yra visas skanus - jame nieko netrūksta.

Man net nekyla rankos daryti tas žaliavalgiškas blenderiuotas makalošes - keletą kartų dariau, valgiau ir man nepatiko, nes ir skonių makalynė ir ten ne valgymas, o tyrelės siurbimas, kas irgi nepatiko. Kai turėdamas dantis siurbiu tyrelę, o ne normaliai kramtau maistą, tai jaučiuosi kaip nesąmonę darydamas :)

O kad rašau nesąmones tai čia dėl to, kad dar nežinau tiek daug, kiek žinai tu - tu daugiau žinai už mane, dėl to tau mano rašyba yra nesąmonės - reikia žinoti, kad yra mažiau žinančių už tave ir nenorėti iš jų daugiau negu jie turi :) ir duoti daugiau, kad turėtų daugiau

O tai kas Tau draudzia valgyti mono tik ta, kas Tau patinka. Ir kam tos virtos pupeles..., norisi sociau sudaigink lesiu, ar avizas, ar kviecius, ar mungo pupeles. Labai sotu, daug nesuvalgysi. Tingi daiginti, uzmerkyk zemes riesutus 4-5 val, tikrai pigus maistas, kilogramas tekainuoja apie 8-9 Lt prekybos centre, jie tikrai gyvi, pasodinau, tai pas mane dabar vazone jau net suzidejo.
O kad vaisiai brangoki, tai nupirk obuoliu, pas mus Vilniuje turguose kainuoja nuo 0,5 iki 2 Lt uz kilograma, skaniausi, zvieziausi lietuviski obuoliukai (siemet obuoliu metai).
Valgyti virtas koses, del to kad pigiau, cia neiseitis, jei rimtai nori buti monozaliavalgys.
O del silkes ir kiausiniu... tai Tu net ne veganas - valgai gyvulines kilmes produktus...? Tau taip patinka ar del "vitaminu stokos" valgai?

Bet is esmes teisingu keliu eini, mono tikrai ne taip paprasta kaip atrodo. Tikiuosi su laiku busi tikras mono.

Paskutinį kartą redagavo Mango 16 Rgp 2012, 14:20. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:18 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pasekimai gyvenant monoraw:
-atsikraciau 20kg virsvorio per 2-3 men. Sveriau 86 kg, dabar 66 kg, mano ugis 170 cm (virsvoris po gimdymo nekrito, visus metus niekaip atsikratyti negalejau, net svoris dar ir augti pradejo);
-oda pagrazejo (aplinkiniai pastebi);
-daugiau energijos atsirado (nuovargys buvo tik antra men monoraw: silpnumas, galvos svaigimas, apatija).
- prejo ziaurus koju sanariu skausmai (pritupus negalejau atsistoti, tok skausmas budavo, daktarai nieko nerasdavo, cia nuo paauglystes tesesi)
O cia gi tik mono pradzia, o kas bus toliau... ;)
Pries tai 5 metus gidziausi anemija, kritiskai zemas hemoglobinas (iki 80 nukrisdavo), tiek isgerta to prakeikto gelezes preparato, tiek pinigu sukista, tiek apnuodyto organizmo) (pradejus monoraw nustojau gerti visokius papildus, tabletes ir visa kita), dabar galvos svaigimas praejo, po poros savaiciu einu kraujo priduoti ir tikiuosi sokiruoti savo daktare :o .
Jeigu kam bus idomu, galesiu po to parasyti.
Tikiuosi i visus dominancius klausimus atsakiau...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tai tavo racionas pagrinde is vaisiu??
kai tik pradedu didinti vaisu skaiciu- mano virskinimas streikuoja, atsiranda fermentacija, refliuksas, suskysteja ismatos ir t.t.
su Iziumo ispazintimi esu susipazinusi, kuri tai laika mane jo tekstai motyvavo, pacioj pradzioj, bet man vistiek nepavyko, nes racione visuomet darzoviu buna daugiau, nei vaisiu. sakykime, dabar galima papriekaistauti, kad man vaisiai neisisavina normaliai todel, kad racione yra neveganisku produktu, pirmais metais veganavau, po to vel bandziau be gyvuliniu produktu visiskai valgyt, ir mano virskinimo sistema sustreikavo taip, kad buvo ne iki juoku. darzoves galiu valgyt gan dideliom apimtim, su salyga, kad racione beveik nera vaisiu. tarkim, yra zmoniu, kurie netoleruoja fruktozes ir ju gan nemazai, galbut as kaip tik jiems ir priklausau. rasoma, kad daugelis zmoniu negali isisavinti daugiau, nei 25 gr f ruktozes ant karto, o tai butu kokie 4 obuoliai. man neuztenka 4 obuoliu vienam valgymui.

o ar tu Graham sistemos prisilaikai ribodama riebalu kieki, ar ne?

As ne kilo nenumeciau, nes nebuvo, ka mesti- svoris buvo pagal normas. Anemijos taip pat atsikraciau, bet ne taip greitai, kaip tu, o tik per du metus pakeitus mityba i zalia ir tik tuomet, kai isitraukiau i raciona daug, tikrai daug zaliu lapiniu darzoviu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:39 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mango, na, jei jau šeši mėnesiai ant tikro mono tai galiu tave tik pagirti. Tau dėlto taip jaučiasi kad pereidinėjai iš kart nuo visavalgystės. Šiaip, kas mano manymu yra gan drastiška, tau tikrai turėtų prasidėti didelės krizės, visi tie metai blogos mitybos duos apie save žinoti. Kita vertus gal tu ir taip gan ekologiškai gyvenai. Bet manau turi galvą ant pečių ir matau valios taip pat netruksta. Tad, jei kas ir bus nepradėsi tabletes ryt ir daktarų klausyt. Aš pats dažnai valgau daržoves atskirai, bet ne visada susilaikau tą valandėlę išbūti tarp maisto. Kaip keletą dienų monožaliavalgiavau tai laikiausi viso to bet buvo gan sunku. O darvienas tai pasirodo visavalgis. Tai kam tuomet išviso kalbėti, įrodinėti kitiems kas sveika, šitame forume?
Beje, iziuma jau seniai aš įkėlęs į Videoteka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:45 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
tai tavo racionas pagrinde is vaisiu??
sakykime, dabar galima papriekaistauti, kad man vaisiai neisisavina normaliai todel, kad racione yra neveganisku produktu

Taip, man siuo metu tik vaisiu norisi ir nematau tame problemos...

O Tu ne zaliavalge? Kokie cia neveganiski produktai...?
Jei nesi zaliavalgys, tai apie mono nera net kalbos...
Taip suprantu siuo metu pas Tave pereinamasis laikotarpis i zaliavalgyste is veganiskos mitybos?Tada viskas suprantama del zarnyno problemu. Jei pereisi i 100 proc monoraw tie negalavimai labai greitai baigsis.
Sekmes!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:47 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
.

O kas cia per nesamone ta Graham sistema ir kam jinai Tau reikalinga?
Nesunkinkite sau gyvenimo... Pamirskite visas sistemas, daktaru rekomendacijas ir visa kita. Tiesiog dziaukites gyvu maistu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Klaidai, jei valgai ne vienu metu, tai maistas nesusimaiso skrandyje, ten juk ne centrifuga. Valgomas maistas taip sluoksniais ir virskinamas buna. Todel ir rekomenduojama valgyt nuo lengviausiai greiciausiai virskinamo iki sunkesnio. Valgymas "sluoksniais", kai valgomas vienas mono maistas paskui kita visai nepriestarautu "MONO teorijai", net jei nepalauksi tos valandos. na, cia mano nuomone.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mango rašė:
Jelena rašė:
.

O kas cia per nesamone ta Graham sistema ir kam jinai Tau reikalinga?
Nesunkinkite sau gyvenimo... Pamirskite visas sistemas, daktaru rekomendacijas ir visa kita. Tiesiog dziaukites gyvu maistu.

:D pirma pusmeti ir as taip sakiau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:51 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
t
Anemijos taip pat atsikraciau, bet ne taip greitai, kaip tu, o tik per du metus pakeitus mityba i zalia ir tik tuomet, kai isitraukiau i raciona daug, tikrai daug zaliu lapiniu darzoviu.

Apie mano pasisekimus sioje vietoje galesiu parasyti tik po poros savaiciu, nes kol kas tik simptomai anemijos dingo, o koks rodiklis hemoglobino tai nezinau.
Nors man nelabai rupi tie skaiciai, svarbu savijauta, bet tevai labai nervinasi del mano gyevnimo butu pasikeitimo, galvoje kad greit kojas pakratisiu :D , o teigiamus pasikeitimus kazkaip nekreipia demesio :) . Labiau jiems noriu irodyti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:06 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Klaidas rašė:
Mango, na, jei jau šeši mėnesiai ant tikro mono tai galiu tave tik pagirti. Tau dėlto taip jaučiasi kad pereidinėjai iš kart nuo visavalgystės. Šiaip, kas mano manymu yra gan drastiška, tau tikrai turėtų prasidėti didelės krizės, visi tie metai blogos mitybos duos apie save žinoti. Kita vertus gal tu ir taip gan ekologiškai gyvenai. Bet manau turi galvą ant pečių ir matau valios taip pat netruksta. Tad, jei kas ir bus nepradėsi tabletes ryt ir daktarų klausyt. Aš pats dažnai valgau daržoves atskirai, bet ne visada susilaikau tą valandėlę išbūti tarp maisto. Kaip keletą dienų monožaliavalgiavau tai laikiausi viso to bet buvo gan sunku. O darvienas tai pasirodo visavalgis. Tai kam tuomet išviso kalbėti, įrodinėti kitiems kas sveika, šitame forume?
Beje, iziuma jau seniai aš įkėlęs į Videoteka.

Del kriziu tai zinau, ir ju laukiu, esu pasiruosusi moraliskai. Zinau kad tas kelias ne rozem klotas, pasitaiko ir spigliu ;) .
Perejau staigiai o monoraw, nes ne mano charakteriui pradeti nuo vegetarizmo, neiskentejau :) , nors taip gal butu geriau...
Mes su vyru gana "sveikai" gyvenome, jokiu coca colu, cipsu, pusfabrikaciu, gaiviuju gerimu ir pan. Mano vyras pradejo nuo veganizmo 9pirmi 5 men0, dabar jis zaliavalgys (valgo mono, tik viena karta i diena suvalgo zalias salotas: pomidorai/agurkai, svogunas/cesnakas, saukstas aliejaus), norisi jam labai ko nors astresnio dar, bet ir tai galvoju tai didelis pasekimas jam. Va pas ji tai net perejus i veganizma krizes prasidejo. Jis visa gyvenima kentejo del alergijos, atopinis dermatytas, tai toks paastrejimas buvo, taip organizmas valesi, galvos skausmai siaubingi uzeidavo, dabar baigesi krize-gripas: temp 39, kaulu lauzimas, gerkles skausmai, sloga truputi ir tai 4-5 dienas. Net bedarbinguma paeme, pirmadieni jau i darba eis. Ir zinoma visa ta laika be vienos tabletes isgyvenome. Net kartais pavydziu, kad pas ji toks valymas eina (jis manes nesupranta :D ), o pas mane kazkaip nelabai... Buvo pora kartu berimai, didele raudona skausminga deme ant kojos prie sanario (gal cia del mano sanariu skausmu toks valymas), po 2 men tik praejo.
Man taip gaila, kad as tik pries 6 men radau iziumo ispazinti, o kad pries kokius 10 metu...
Na bet geriau velu, negu niekad :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:26 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mango, aš taip pat kartais gailiuosi kad neužtikau informacijos apie žaliavalgystę ankščiau. Patark vyrui vietoj aliejaus avokada naudoti. Šiaip jau buvau skaitęs ir ankščiau kad aliejus kenksmingas, bet kaip pradėjau jo nenaudoti virškinimas pagerėjo. Ir dabar net nesinori man jokio aliejaus. Prinokęs avokadas labai geras pakaitalas. O geriausias veistas man dabar tiesiog pabadauti. Čia aišku seniai žinoma, bet dalykas tikrai geras.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, jeigu nenori maišalynės, reikia palaukti bent pusvalandį. :D Viskas vis tiek ten susimaišo, ir virškinimas apsunkinamas. Šiaip ir jaučiasi pačiam. Kaip darai tarpus, daug lengviau jautiesi, bent jau man taip. Na ir žmonės labai individualūs, vieniems vieną produktą virškina greičiau kitiems kitą. Kaip keičiasi mikrofloros darbas tai ir iš viso sunku ten ką nuspėti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:49 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ką jūs čia vadinate mono valgymu? Valgymą vieno maisto vienu metu ir keletą maistų vieną paskui kitą ar valgymą vieno vienintelio maisto vienu metu?

Mango

Man nepatinka tai, kas nepaprasta. Ir jeigu tai padaryti yra nepaprasta, tai aš matau, kad tai yra netinkamas variantas, dėl to, kad reikia pastangų. Kiti vadina tai valia. Nėra jokios valios - yra tik savęs prievartavimas, nežinant, kad reikia duoti tai, ko tuo metu reikia, trūksta, ir viskas toliau vyksta savaime. Tinkamas variantas yra tas, kuris tinka savaime (pyst ir prilipo). O jeigu reikia stengtis, tai toks variantas yra savęs prievartavimas. Aš nepriimu, man netinka, bet aš fantazuoju ir prisiverčiu įgyvendinti tą fantaziją. Ir džiaugiuosi, bet nesidžiaugiu.

Kokių pastangų reikia valgyti tą mono, kokį tu valgai? Ką ten reikia stengtis?

Paskutinį kartą redagavo darvienas 16 Rgp 2012, 16:06. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vienas produktas vienu metu. Pvz. obuolys, tarpas 45min, morka, tarpas 45min ir t.t. Čia tikras mono :-D beje, pridursiu apie kraujo rezultatus. Girdėjau kad žaliavalgiams tai išviso ne rodiklis nes rezultatas banguoja. Darysi tarkim tris kartus ir vis kitokį rezultatą gali gauti. Aš tai ir iš viso dėl to niekada nesiparinu, nes žmonės perdaug mažai žino apie žmogaus organizmą kad galima būtų kažkokias išvadas daryti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 16:07 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Klaidai, ir kaip tau patinka toksai mono? Ar tu jautiesi pasisotinęs ir tau nieko netrųksta pavalgius to vieno maisto ar tu jauti, kad trūksta, bet vistiek nevalgai? Ar tu valgai kas 45 minutes?

Kitas dalykas: kaip dirbant darbe, kai yra pietų pertrauka, pusryčiai namie ir vakarienė namie ir kitokie darbo variantai?

Kodėl aš valgau kiaušinius, silkę arba kartais mėsą? Todėl, kad nevalgant jų mano galvelė neveikia :) Aš du metus valgiau veganiškai, dar tris ir kelis mėnesius kartą suvalgydavau to, ką čia parašiau, ir matyt per tą laiką, kaip pats suprantu ir galiu paaiškinti pagal tai, ką žinau (ir ko nežinau:)), tai, kad kadangi visą gyvenimą 22 metus valgiau kas dieną daugiau gyvulinių riebalų negu reikia, tai sukaupiau tų riebalų atsargų ir dėl to tuos porą metų galėjau nevalgyti jokių gyvūnų, nes ir nereikėjo, nes buvo atsargų. O dabar atsargų nebėra :) ir jeigu nepavalgau net vieną dieną gyvulinių riebalų, tai galvelė ir neveikia, plaukioja, nesigalvoja - kaip rankytės nekyla ir kojytės neina nieko nevalgant (13 dienų esu nevalgęs), taip ir galvele nesigalvoja, nevalgant gyvūnų ar kiaušinių - man taip yra dabar, dėl to ir valgau. Aš suprantu tuos, kurie nevalgo ir gerai jaučiasi - ir aš kurį laiką gerai jaučiausi - viskas valio - yra atsargų - nėra ko valgyti, bet kai baigiasi - tada reikia tęsti. Tokios mano žinios, patirtis :)

Paskutinį kartą redagavo darvienas 16 Rgp 2012, 16:23. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 16:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš dar ne ant mono. Bet šiaip kaip pavalgai pvz. kilogramą kitą, tarkim pomidorų tai ir nesinori daugiau. Čia todėl tiek daug nes pereinamasis laikotarpis. Vėliau gali ir vieno obuolio į diena užtekti. Kaip minėjau žmogui labai mažai reikia. Kuo mažiau tu valgysi tuo sveikesnis būsi ir ilgiau gyvensi.

Darbe praktiškai nevalgau, nu kartais kokių moliūgų sėklų ar vaisių. Aš dabar nesilaikau griežtos mono. Bet pereisiu tai tikrai. Čia tik laiko klausimas.

Paskutinį kartą redagavo Klaidas 16 Rgp 2012, 16:19. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 16:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kuo mažiau valgysi - tuo greičiau mirsi - gali paklausti badaujančių afrikos vaikų

http://www.youtube.com/watch?v=BdNET8judjs

Va šitas bachūras 10 metų valgo rawvegan 80/10/10 ir yra stiprus atletas dviratininkas ir jis man čia labai gerai pasako apie 'eat less - live longer' šizofreniją. Gal ir tau patiks :) man tai labai juokingai buvo :)

Ir nematau jokios priklausomybės nuo virto maisto, grūdų ir taip toliau, kaip čia kas kalba apie tai kaip apie narkotikus, nes visa tai yra maistas su maisto medžiagomis ir jeigu žmogus nedavalgo žaliavalgiškai, organizmas jam pateikia virto maisto, bet kokio maisto kokį jis yra kada nors valgęs variantą minties pavidalu, kad žmogus eitų, susirastų jį ir pavalgytų jo, nes jam reikia maisto medžiagų, kurių tame maiste yra, kurių jam trūksta. Maisto medžiagos yra ne jokie narkotikai - maisto medžiagos yra maistas

Paskutinį kartą redagavo darvienas 16 Rgp 2012, 16:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 16:29 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Yra labai didelis skirtumas tarp priverstinio badavimo ir savanoriško. Priklauso dar ir ką ir kiek mažai valgo. Šiaip kuo mažiau apsunkini organizmą tuo jam geriau. Buvo daryti eksperimentai ir įrodyta kad nedavalgę gyvūnai daug ilgiau gyvena ir atrodo budresni.
Detoksikacijos metu ir pasireiškia silpnumas ir galva būna sunki ir panašiai. Mėsą pradedi valgyti, nutrauki valymosi procesą ir savijauta pagerėja. Bet organizmas užsikimšęs ir lieka. Taip kad ne dėl mėsos tau galvelė geriau dirba :-D

Matau kad tu visiškai nesidomi žaliavalgyste, nes jeigu domėtumeis tai žinotum kad norėjimas virto tai čia ne alkis ar organizmo prašymas reikalingų elementų. Čia tavo patogeninė mikroflora ir kirminai nori to maisto. :D Tai praeina kaip nustoji jį vartoti ilgesnį laiką.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute