Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 15:17 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Orka, as dialogo su tavimi neiskau ir jo nepalaikysiu. As tiesiog nenoriu, kad ateityje tu naudotum mane ar mano bloga savo pseudotiesu pagrindimui.
Rekomenduoju sutelkti demesi ne i mano cukru, o i savo mela ir jo psichologines priezastis.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 18:09 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: kaimas
satin rašė:
O ar yra čia kas bent jau 10 metų būtų vegetaru ir kaip viskas jiems einasi ?

Yra. Trylikti metai eina. Visi standartiniai tyrimai puikūs (aišku, unimedas kaipmat ištirtų ir paantrintų kitaip :D), savijauta gera, nesergu niekuom. Vieninteliai naudoti ir dabar reguliariai, bet ne kasdien ir sumažintom dozėm naudojami papildai – B12, nes vienintelis mano pastoviai valgomas gyvūninis maistas – kiaušiniai, į mitybą įtrauktas apie metus laiko. Nieko kito iš gyvūnų nevalgau, jei kada reikės, apsvarstysiu variantą iš kaimynės Jelenos pirkti ožkos pienuko produktus, bet kol kas dar nesvarstau :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 18:37 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Ieva, o kokį riebalų maistą valgai bei kiek kiaušų per dieną? Įdomu, kad nereikia tau grietinės, nei sviesto. Ir aš taip noriu:) Rimtai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Vas 2013, 20:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
orka rašė:
Žalias kurmis rašė:
gal per daug vartojau (po sauksteli valgymo metu), .

o neradai perspėjimo nuo lašų, ne šaukštų pradėti?

neradau. na vaistinė jokios info neteikia, o gydytojai HCL neišrašinėja. Beto ir informacijos apie savo skarndžio rūgštingumą neturiu, tai visiškai neturiu jokio supratimo kokios dozės tiktų. Sena vaistininkė pasakė po šaukštelį, tai ir gėriau po šaukštelį.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Vas 2013, 21:34 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
http://www.homosanitus.lt/lt/com:commen ... e0f97a7ac2

Cituoti:
o kodėl reikia tą druskos rūgštį vartoti? Nusprendėte, kad trūksta? Gal tokiu atveju reikėtų apmąstyti, ką ir kaip valgote, kaip maistą ruošiate, kokius produktus maišote. Antra - reikia nepamiršti, kad streso metu kūnui nerūpi virškinimas. Stresas mūsų kasdienybė, ir susinervinus beviltiška ieškoti druskos rūgšties skrandyje. Bet jei vis tiek norite bandyti pilti rūgštį, tada sekantis klausimas - kokia forma? Skystą? Jei tai praskiesta druskos rūgštis - ji geriamia lašiukais, praskiedus su vandeniu. Tabletės - pagal nuorodas ant pakuotės. Geriant reikia sekti save - kūne juk yra balansas - skiriasi tam tikras kiekis rūgšties, pepsino ir kūnas kartu kuria apsaugą nuo jų, kad pats savęs nepažeistų. Kai mes geriame papildomą kiekį druskos rūgšties, mes juk apsaugos nedidiname, todėl labai greitai galime pradėti jausti skausmą pilve. Riebalai mažina druskos rūgšties skyrimąsi, mėsos ar daržovių sultinys - didina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2013, 09:57 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
darvienas rašė:
Ieva, o kokį riebalų maistą valgai bei kiek kiaušų per dieną? Įdomu, kad nereikia tau grietinės, nei sviesto. Ir aš taip noriu:) Rimtai.

Darvienas, jei pamatytum Ievą ir su ja pabendrautum, tikrai pagalvotum prieš atidarydamas temą apie mūsų protingumą ir gyvūninius riebalus :D
Tačiau ne visų vienodos startinės pozicijos ir mieli kolegos, prie testimonials , kaip gerai sekasi vegetariauti, reikėtų papildomos informacijos, kiek gi jums metų, ar buvot sveiki prieš pradėdami, ar turit vaikų ir kaip jiems sekasi, o galutinis taškas turbūt bus trečia karta....

Tik tada TIKRAI objektyviai galima įsivaizduoti situaciją.

Tarkim aš, susipažinusi su Ieva, tikrai iškarto pulčiau veganauti ir versti tai daryti šeimą, neįvertinusi, kad esu daugiau nei 10 metų vyresnė, su 3 mažais vaikais, vartojusi galybę antibijotikų vaikystėje ir paauglystėje, jautriu skrandžiu ir panašiai, panašiai. bet turbūt mano situacijoje geresnis sprendimas būtų ištobulinti tai, kas jau yra, t.y. du žingsniai į priekį, vienas atgal. Kad nereikėtų grįžti atgal, kaip yra dabar.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2013, 10:24 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Lasiukais? Hmm, o kiek lasiuku...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2013, 10:33 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
nežinau, nebandžiau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Vas 2013, 17:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai aišku, kad Ieva yra jau labai protinga iš prigimties ir jai jau ir taip labai gerai:) Aš rimtai. Teko su ja truputį bendrauti, panele Serbentiene. O kadangi pas mane galva labai maža, tai ir ieškau kuom paturbinti savo durną galvą:) O kad taikau visiems, tai čia dėl to paties įgimto kvailumo:) Ai, verčiau aš kuo mažiau galvosiu ir ramiai grožėsiuos moterimis bei gamta:) Taip paprasčiau. Neverta man rungtis protų mūšiuose su tokiu nelygiaverčiu startiniu bagažu:) Juokas juokais, bet kas supranta, tas supranta:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 15:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
Ačiū, Serbentine, už puikų postą. Norėjau rašyti tą patį – kiekvieno mūsų tiek startinės pozicijos, tiek apskritai pats organizmas kiek kitoks. Nėra ir būti negali vieno recepto visiems. Ir iš tiesų, kas yra „teisinga“, o kas ne, spręsti galima tik po kelių kartų, bet štai mano atveju neteks, nes vaikų auginti veganais neketinu :) Vegetarizmas taip pat šeimoje nebus privalomas.

Kiaušinių valgau ne kasdien, paprastai po tris minkštai virtus, retai – žalius. Riebalų šaltiniai – klasikinis veganiškas variantas – sėklos, šaltai spausti aliejai, riešutai. Kažkada žaidžiau su nutritiondata, tai nesistengiant surinkdavau apie 80 proc., t.y. standartiškai reikėtų daugiau. Nekalbat apie high fat standartus ir visus omega balansų baubus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 17:46 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū už atsakymą:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 09:00 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kokia mėsa jums skanu žalia? Ir kokia neskanu.

Man skanu žalias kiaulienos kumpis. Neskanu švieži žali lašiniai ir skanu sūdyti pastovėję lašiniai. Neskanu žalia vištiena. Jautienos, kalakutienos ir avienos dar neragavau žalios. Karšis, kuoja žali neskanu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 15:42 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Yra kavinėse toks patiekalas carpačio - tai šaldyta ir plonai pjaustyta jautiena, lašiša, tunas.
Man skanu ir taip paruošti galima ir žvėrieną. Privalumas - 14 parų šaldymas panaikina parazitus.
Girdėjau, kad žmonės valgo ir šaldytą skumbrę.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 17:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Chebra, kur musu Silver'is?? :o

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 10:31 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Toks pastebėjimas. Kai valgydavau virtus kiaušus, kad ir po 3 per dieną, dienos pabaigoje būdavo neskanus kvapas pažastyse. O kai dabar valgau žalius gerai išplaktus, tai kvapas visai nieko ir vakare, ir net ryte (kas reiškia, kad dažniausiai nesiprausiu prieš miegą - privalumas miegant vienam:)). Tai pliusas nevirtiems:) Be to ir valgant žalią kiaulės mėsą bei kokį dvidešimt minučių virtą kiaulės odą su riebalais (tą pačią dieną valgiau visa tai), pažastų kvapas po dienos ir nakties taip pat buvo normalus. Nors po kiaulienos toks apspangęs būnu. Tai nepatiko. Matyt teks valgyti dešimt minučių virtą vištą po kurios buvo valio. Ir skonis pasaka (taipogi kaulų čiulpų kaifas) bei beveik viskas susikramto. Taigi žali gerai plakti kiaušiniai ir trumpai virta višta:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 13:31 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Jelena rašė:
Chebra, kur musu Silver'is?? :o

Labas, draugai :) as cia :)
eksperimentuoju su savo kunu truputi, nes problemos su oda vis opesnes :(
Racione praktiskai buvo like tike keletas darzoviu, mesa, organu mesa ir riebalai. Dabar mesa valgau tik 1 arba kartais du kartus per diena. Dazniau stengiuosi valgyti zuvies ir nuolat naudoju kaulu sultini. I raciona itraukiau siek tiek vaisiu ir keleta dienu per savaite suvalgau riesutu.
Pastebejau, kad tokia mityba odai labiau patinka.
Gal kiek veliau galesiu vien mesa valgyti, bet dabar tas didelis mesos ir riebalu kiekis lenda per oda, todel jos kuri laika valgysiu kiek maziau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 20:45 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pas mane 2 autoimuniniai, bet keista, kad vienam susirgimui t.y. IS, RAF ziauriai nepatiko ir savijauta gana greit pasidare gera. Taciau Zvynelinei si mityba ziauriai patiko ir per puse metu ji grizo, net dar blogiau, kunas jau beveik visose vietose padengtas ta bjaurybe.
Po dideliu ieskojimu ir perskaitytu begales knygu iv. temomis padariau isvada, kad nera vieno dalyko "fit to all".
Manau pas mane silpna vieta kepenys ir bendrai salinimo sistema. t.y. kazkur ji stringa arba yra uztersta taip, kad negali dirbti pilnu pajegumu. Todel pradejus zaliavalgiauti ar veganauti su nedideliu kiekiu baltymu (daugiausia is riesutu) ir riebalu (siek tiek aliejaus, vienas kitas saukstas ghee sviesto per savaite ir tu paciu riesutu) mano salinimo sistema susitvarke puikiai ir odai nereikejo isijungti i pagalba padedant salinti visas blogybes. Prie to , manau, prisidejo ir klizmos, bei reguliarus pasninkas. Todel oda turejo laiko save remontuoti imdama is kuno mano nuosavus, pacius kokybiskiausius baltymus ir riebalus. Tai paasikina, kodel mano zvyneline isgijo ir kuri laika nebuvo ne vieno zidinelio. Taciau, kaip mes zinome, as turiu kita beda - tai IS.
Kai kunas, remontuodamas oda, isnaudojo visas riebalu atsargas ir "suvalge" nuosavus raumenis (svoris krito nuo 86 iki 70), grizo IS. Ir sugrizimas buvo ne pats maloniausias, - per kojas kirto taip, kad prireike rimtos ligonines pagalbos. Aciu diev.. , po jos susipazinau su moske t.y. orka, kuri mane nukreipe teisnga linkme ir tas kelias tikrai padejo suvaldyti ne pacia maloniausia liga. Turiu pripazinti jauciuosi tikrai gerai ir MR tyrimas parode, kad viskas eina i gera, bet ... bet su sia mityba visiskai nesusitvarko salinimo organai, o oda pats puikiausias to irodymas :( Jei as tokiu pat tempu valgysiu mesa ir riebalus, bijau, kad ilguoju periodu galiu dar didesniu bedu prisidaryti. Dabar odos pazeista koks - 20-30 kuno ir tai jau gana gresminga, todel esu priverstas siek tiek poilsio duoti virskinimo ir salinimo organams. Gal sumazinus gyv. kilmes baltymu ir siek tiek energijos pakraudamas su vaisiais ir nedideliu kiekiu riesutu, palengvisniu si darba. Kol kas bandau atrasti, kas veiks geriausia, bet keletas pastaruju savaiciu parode, kad odai tai labiau PATINKA ir židinukai mažeja, bei nebeperšti ir nesukelia kitu nepatogumu.
Tiek ziniu siai dienai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Vas 2013, 09:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver, O viena diena bado savaiteje taves neikvepia? 6dieni badauji, 7dieni ryte- litras suraus vandens (kaip Praksalanos, valg. s litrui H2O) su citrina (lengviau geriasi ir greiciau suveikia) ant tuscio skrandzio. Prasivalai idealiai - zarnynas svarus, bet ir nunusveistas per daug, plius aktyviai pavarai tulzi (kaip suprantu "kepenu valymai" siuo principu ir paremti). Jautiesi kaip naujas. Ir mityboje nieko nekeiti.
Skaiciau dienorasti vieno labai ligoto zmogaus. Detaliia jau nepamenu. Jis nevaiksciojo, kai atejo i badavimus. Ilgesniais badavimais daug ka sutvarke, po to 1 bado dienos savaiteje pagalba kelis metus buvo viskas OK. veliua, po pusmecio be badavimu daug simptomu sugrizo, ir vel atsitrauke sugrizus prie sitokiu vienos dienos "iskrovu". Taigi suprantu, kad net viena diena be maisto - neblogas irankis.
Tam, kad operatyviai sumalsinti alki, tiesiog badauji sausai (absoliuciai) tiek, kiek gali- iki pietu, iki vakaro.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Vas 2013, 12:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ACIU, Elena uz komentara ir nuomone sia tema :)
As kaip tik mastau apie reguliarius vienos dienos badavimus.
Mityboje as keisti nieko daug ir nenoriu. Per si ilga ieskojimu laiko tarpa Vienas dalykas man visiskai aisku - kruopos ir pieno produktai man visiskai netinka. Tad prie siu produktu negrysiu niekad. Isskyrus gera sviesta.
Mazai pakite baltymai ir iv. darzoves viskas ok. Nedidelis kiekis riesutu ir vaisiu taip pat problemu nesukelia. Na, bent jau nepastebejau, kad tai vienaip ar kitaip pasireikstu ant odos , bei kitais negalavimais.
Gal badavimus pradesiu nuo ekadsio dienu. t.y. kas pora savaiciu. Veliau galesiu pereiti prie kassavaitinio badavimo.

Beje, Jelena, siulai po badavimo ryte isgerti suraus vandens litra. O Praksalanos pratimus daryti?
Nes man su Praksalana niekad nesisekdavo. Neretai ir po 2-3 litrus isgerdavau ir eile pratimu darydavau, bet man nesuveikdavo taip kaip turetu. Gal vanduo per mazai surus budavo... Gal kitos bedos... po to visad pusdieni vaiksciodavau kaip backute pilna :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Vas 2013, 14:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ne, po badavimo dienos darant tokia "mini" praksalana pratimu nereikia daryt, bent tokia rekomendacija yra internete, ir man ju nereikejo. iprastai (ne po iskrovos) tai as ir pratimus darau ir, isgerus 2lirtus, klizma pasinaudoju, tuomet tai tikrai niekas nestringa.
man pieno produktai duoda migrena (na bet negaliu atsisakyt as ozkos suri, patinka man jis), su viena iskrovos diena savaiteje ju nera.
Beje, pilnaties ir jaunojo mienulio dienos labai tinka badui.

cia geras IS dienorastis, ikvepiantis
( RU )

cia bendra tema apie IS ir bada

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 12:16 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cituoti:
Myelin in situ has a water content of about 40%. The dry mass of both CNS and PNS myelin is characterized by a high proportion of lipid (70 to 85%) and, consequently, a low proportion of protein (15 to 30%).

Cituoti:
Substance Human
Protein 30.0
Lipid 70.0
Cholesterol 27.7
Cerebroside 22.7
Sulfatide 3.8
Total galactolipid 27.5
Ethanolamine phosphatides 15.6
Lecithin 11.2
Sphingomyelin 7.9
Phosphatidylserine 4.8
Phosphatidylinositol 0.6
Plasmalogensb 12.3
Total phospholipid 43.1

Protein and lipid figures in percent dry weight.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK28221/
Cituoti:
Taciau, kaip mes zinome, as turiu kita beda - tai IS.
Ar dabar yra IS požymių?
Cituoti:
keista, kad vienam susirgimui t.y. IS, RAF ziauriai nepatiko ir savijauta gana greit pasidare gera.
Cholesterolis sudaro 27,7 proc. sauso mielino svorio. Visus tuos metus tu nevalgei jokio maisto, kuriame yra cholesterolio ir tuo pat metu pasidarė IS, tai yra vyko mielino ardymas. Logiškai turėtų vykti nuardymas tų riebalų ir/ar baltymų, kurie būtini gyvybiniams procesams vykti ir kurių tu nevalgei. Ar cholesterolis yra būtinas gyvybiniams procesams vykti? Bet kuriuo atveju cholesterolis yra akivaizdus faktas ir tai, kad tavo valgomame maiste jo nebuvo ne vienus metus. Kiek metų?:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 13:20 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Bet viskas kur kas paprasčiau:) Tu tiesiog ne vienus metus nevalgei gyvulinių riebalų, mėsos, žuvies, kiaušinių ir pasidarė IS. O kai ėmei vėl valgyti gyvulinius riebalus, mėsą, žuvį, kiaušinius, IS išnyko. Tokiu atveju tai yra vienintelė priežastis, dėl ko buvo pasidariusi IS, tai yra kaip tu pats sau padėjai pasidaryti IS, prasidėjęs su amerikietiška veganiška bjaurybe:) Dėl to nėra jokios mistikos. Tik ši aiški priežastis. O kai nėra mistikos ir nežinomybės, o yra žinoma aiški priežastis, nebėra pagrindo nerimui ir baimei, nes tu valdai padėtį:) Tai yra vėl valgai gyvulinį maistą:) Taigi, gero valdymo:)

Tai kaip su IS požymiais dabar ir pastaruoju metu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 14:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Siek tiek patikslinsiu - as IS sergu nuo 1999 metu. Tad man ji ne nuo veganzimo ar vegetarizmo atsirado.
Iki jos as valgiau viska - ir gyvunu mesa ir piena ir miltinius gaminius ir aliejus ir margarinus ir vaisius ir cukru visai pavidalai ir viska viska ka valgai eilinis mirtingasis, kuriam jura iki keliu.

2010 patyriau rimta ataka, po kurios atsiduriau ligonineje. Veliau kiek pagerejus pradejau ieskoti sveikatos ir dometis netradiciniais budais. Taigi atradau vegetarizma, veganizma ir t.t. Taciau tais paciais metais vel atsiguliau i ligonine, kitais metais dar keleta kartu liga atakavo, kol po rimtos atakos nesutikau Genovaites (Orkos) ir kuri pasiule isbandyti valgyti normalu maista ir atsisakyti visu zemdirbystes gerybiu, vaisiu , cukru ir t.t. Padejo ir net labai. Nuo tos dienos kaip pradejau taip valgyti ne dienos nebuvo blogiau ir pastaruoju metu jauciuosi sveikas , kaip ridikas. Isskyrus Zvyneline, kuriai tas didelis mesos ir riebalu kiekis ziauriai patinka ir ji uzbojojo taip, kaip niekad gyvenime. Tad reikia kazkokios nedideles korekcijos t.y. padaryti taip, kad kunas gautu ko jam reikia ir nedaduoti to kas per daug.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 14:19 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tada mano teorija lieka teorija:) Atsiradus naujiems faktams. Įdomu tada dėl ko. Nors svarbiausia, kad taip valgant IS nebėra. Tai linkiu surasti tą variantą, kad nebebūtų ir žvynelinės:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 16:26 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Aš tai čia ne į temą, aš mėsos nevalgau ir nesiruošiu valgyt:) bet gal galėtut ką patart, kad jau visus jus čia radau:) Tai va, labai negaliu susikaupt protiniam darbui, žodžiu visiškai nesusikaupiu, kažko man trūksta tik neatrandu ko, labai norisi pomidorų padažo ir aštraus, ant saldaus visai netraukia. Mano maistas labai paprastas: iš vaisių obuoliai, iš daržovių pagrinde morkos, kopūstai, burokėliai, iš virto maisto: bulvės, žirniai, grikiai (kartais virti, kartais žali). Su visais grūdiniais susipykus visiškai, su pieno produktais taip pat. Mielai valgyčiau sūrį, grietinę, bet kad būna toks blogumas kaklo limfmazgių srityje. Riešutai, sėklos tik labai retai ir mažais kiekiais, naudoju truputį alyvuogių aliejaus kartu su virtom bulvėm, kažkiek kokosų sviesto ir nedaug lydyto sviesto ghee. Jis man visai tinka, nes kaip suprantu, dauguma baltymų sudega ir lieka vos ne grynas riebalas. Čia toks dabar mano žieminis maisto racionas. Jau reik kažko imtis, nes bijau kad iš darbo išmes:)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute