Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 12:46 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Panašiau į tiesą, negu mano fantazijos :) Aš tai pritariu šitam.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 14:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
orka rašė:
čia toks įdomus straipsnis
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... kreciantis

Cituoti:
Peršalimas – natūralus organizmo apsivalymo būdas. Mikroflora mūsų organizmuose būtent ir yra tam, kad reguliuoti balasto kiekį organizme, o tuo pačiu ir surištą su balastu toksikozę.

Kai organizmas perkrautas toksinais, o draugiškos bakterijos nebegali jų suskaidyti iki eliminuojamo iš organizmo balasto, štai tada organizmas ir priverstas kurti tirpiklį, kad ištirpinti susikaupusius toksinus. Šis tirpiklis ir yra virusas. Vietoj to, kad leisti organizme susikaupti toksinams iki pavojingų gyvybei koncentracijų, organizmas sukuria virusą, kurio paskirtis tik viena – nuodingos medžiagos ištirpinimas...................................
.......................................Kai organizmas sugeba suardyti toksinus su draugiškų bakterijų pagalba, kyla tipiškas „peršalimas“.......................................Peršalimų metu toksinai išvedami per gerklę ir nosį, kai tuo tarpu virusai juos šalina iš organizmo per odos poras, per bėrimus, žaizdas, votis, arba, kaip gripo atveju – per prakaitą.................................................Peršalimas arba virusinis susirgimas – požymis, kad organizmas valosi nuo toksiškos jam medžiagos...............................

Jei Silveriui šalina per bėrimą- odą, tai jam gal sirgti nebebūtina? Ir tų toksinų turi tiek sukaupęs, kad valymosi procesas niekaip nesibaigia...Bet čia tik mano pamąstymai balsu...

Visko gali buti, todel as kantriai ir nuosekliai visko laikausi :) Manau ateis ta diena, kai bus galima pasakyti, kad autoimuninis susirgimas, koks jis bebutu, gydomas paprastai. t.y. jo gydyti net nereikia, reikia tik sureguliuoti savo kuna, kad jis dirbtu kaip sveicariskas laikrodis ir atsikratyti viso Š, kuri esam/buvom sukaupe.
O kad aš to Š esu prikaupes, tai tikrai. Tiek metų sėdėti ant hormoniniu tepalu + solumedrolis per IS paumejimus. Nekalbu apie kitus vaistus, kuriuos tekdavo gerti saujom, o viskas galutinai issiderino ir patyriau rimta ataka po metatreksato kurso. Bandau viska logiskai sudelioti ir atrasti atsakymus, o sios diskusijos padeda nesustoti pusiaukeleje ar dar blogiau, pasukti atgal ir tikiu, kad tuos atsakymus rasim visi :) ... vieni anksciau kiti veliau :)

Beje, pries pietus temperatura buvo 35,6. Po pietu valgio, jau po 15 min. 36,3 laipsniai.
Aisku viena, kad visa tai vienaip ar kitaip susije su maistinemis medziagomis.
Padidinsiu dar siek tiek darzoviu, tokiu kaip morka, burokelis ir atitinkamai riebalu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 16:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Be viso to, su temperatura vel turiu bedu :(
negalejau nustoti drebeti, o ir susilti niekaip nesiseke. Pasimatavau temperatura - 35,5.

Anaerobic bacteria, largely bacteroides, flourish in the large bowel, where foods that cannot be digested upstream are then fermented to produce many substances highly beneficial to the body. Bacteroides ferment soluble fibre to produce short chain fatty acids - over 500kcals of energy a day can be generated. This also creates heat to help keep us warm.
http://www.drmyhill.co.uk/wiki/Gut_dysbiosis
geras straipsnis, labai patiko

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 10:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Cituoti:
Beje, pries pietus temperatura buvo 35,6. Po pietu valgio, jau po 15 min. 36,3 laipsniai.
Aisku viena, kad visa tai vienaip ar kitaip susije su maistinemis medziagomis.
Padidinsiu dar siek tiek darzoviu, tokiu kaip morka, burokelis ir atitinkamai riebalu.

Tavo atveju mane guostų tai, kad padaryta kas įmanoma ir beveik neįmanoma:

1.Jei problema žarnyne - leaky gut ar dysbiosis su kokia candida - angliavandenių ribojimas bei remontas maistinėmis medžiagomis(buljonas, gyvuliniai baltymai, sotieji riebalai)+pro/ebiotikai (raugintos daržovės) turėtų pagelbėti.
2.Minimalus terminis apdorojimas.
3.Atsisakyta alergizuojančių medžiagų, pvz ankštiniai, nightshades, pieno produktai. kiaušiniai. Įvertinta maisto medžiagų pilnavertiškumas, vartojant subproduktus ir buljoną, gausų antiuždegiminių medžiagų, bei užtikrinnatį kad nedominuos a.a.triptofanas.
4. Problema mistiškame Krebso cikle su gliukozės apyvarta- tu pateiki riebalų.

Ir aišku kažką išgydyt reikia laiko.

Pamąstymai tavo tema, nors gal jau rašiau
- riebalų "konvertacija" į gliukozę, kurios vis vien reikia, yra labai neekonomiška.Ar gerai juos didinti, nežinau. Bet gerai tai, kad jie žvynelinės neturėtų provokuoti (liaudį riebalais gydo ir Taunytė)
- maisto kiekiai
Man asmeniškai, nors sportuoju žiemą tik namie (vaikai, vyras:), tokių kaip tavo porcijų būtų mažoka, mažoka net kai kurios būtų ir mano vaikams (pvz tavo žalia sriuba pusryčiams + jei be buljono ar kokoso - nesotu, o daržovinis garnyras pas mane būtų dvigubas). Puikiai suprantu, kad saikas yra labai geras vaistas, bet jei priveda iki periodiško "užkrovimo" per dideliais kiekiais kaip mūsų Darvieną - prie kepalų duonos rijimo, tada nuosekliai/sistemingai didesnės porcijos neturėtų pakenkti. Na, tik nesu tikra ar tavo žvynelinei bus gerai, jei didinsi baltymo, kurio turbūt fiziologiškai kiekis pakankamas - min 100 gr dienoje?
-pusryčių metas
Atrodo stresų ekspertas Selje rašė, kad stresas organizmą išprovokuoja skirti mums nepageidaujamas medžiagas - adrenaliną, kortizolį ir pan. O mažai maistinės energijos irgi stresas, gal todėl Zone(skaičiukų) dietos propaguotojai rekomenduoja suvalgyti pusryčius per valandą nuo atsikėlimo. Pasitark su Unimedu, ar būtina laikytis tų 2 kartų.

Ir lyrika gale

Žinai, aš visada taip darau, t.y. anksti valgau, net jei keliuosi penktą ryto, man tiesiog diskomfortas nepavalgyti. Bet užtat rami vakare, kai tuo tarpu MB, pusryčiaujantis vėliau ir valgantis mažom porcijom, vakare būna alkanas. Ir tik dabar, kai beveik 40, jau pavyko užaugt svajotus 5 kg svorio, kad priartėčiau prie standarto optimalus svoris = ūgis -110: ) Disbalansas.....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 11:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aciu uz tavo nuomone ir pamastymus.
Taip, mano baltymas per para buna apie 90-110 g, o del porciju manau, tu teisi - jos gerokai per mazos. Ypac del rytinio valgio. Po tokiu pusryciu skrandis marsa groja jau po pusvalanadzio. Be to ir po pietu kelios valandos jauciuosi apytustis :)
Siek tiek palaipsniui didinsiu porcijas, bet pradesiu nuo darzoviu ir riebalu. Gal to pakaks.
Kadangi keliuosi ganetinai anksti, pusrycius valgysiu sotesnius ir butinai su atitinkamu kiekiu baltymo.
Be viso to, atradau dar viena dalyka - man visiskai netiko kokoso riesutas, kuris papuola i FODMAP sarasa ir prie autoimuniniu gali buti trigeris. Darau problematiskiauios kuno vieots nuotraukas kiekviena diena. Is nuotrauku ir ne tik, akivaizdziai matosi, kad po poros dienu kokoso valgymo (kad ir ne po daug 30-50g) issauke zvynelines paumejima) Esu isitikines, kad tai atsitiko del to, nes mano mityboje, apart kokoso, niekas pastarosiomis dienomis nesikeite. Juolab, kad simptomai buvo labai susvelneje ir like tik paraudimai, o siandien pradejo vel kaisti persteti ir pleiskanoti.
Dabar issiaiskinau, kad net kokoso aliejus papuola i FODMAP SARASA. Na jo nereikia avoid, uztenka buti su juo careful :), bet jis mano racione sudaro gana nemaza dali, todel bijau, kad ji kuriam laikui reikes taip pat sumazinti iki minimumo.
Velnias riebalu saltiniai mazeja :)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Pirmadieni 2013-01-21
20130121.jpg
20130121.jpg [ 2.2 MiB | Peržiūrėta 797 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Saindien ryte 2013-01-24
20130124.jpg
20130124.jpg [ 2.55 MiB | Peržiūrėta 797 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 11:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: pasaulis
oho, atradimas, tai dabar, gal po kokoso išmetimo, pagaliau apsiramins oda ir galėsi susigrąžinti ,reabilituoti sviestą, kuris gal visai nekaltas buvo .
taigi ,tik ant savęs bandydamas gali sužinoti, kas tau tinka..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 11:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Cituoti:
Anaerobic bacteria, largely bacteroides, flourish in the large bowel, where foods that cannot be digested upstream are then fermented to produce many substances highly beneficial to the body. Bacteroides ferment soluble fibre to produce short chain fatty acids - over 500kcals of energy a day can be generated. This also creates heat to help keep us warm.
http://www.drmyhill.co.uk/wiki/Gut_dysbiosis
geras straipsnis, labai patiko

nardau ir aš šiuo metu po unitazą :lol: - tikrai informatyvus puslapiukas.
Na, kad ir prezentacija su įrodymu, kad mums reikia riebalų, aš gi vis kvestionuodavau:
http://files.meetup.com/1463924/Homo%20 ... -WAPF2.pdf

Butenko Viktorija buvo netoli reikalo su beždžionių dieta, tik turbūt neįvertino neatitikimo žarnyne.
Bet prezentacijos.... su jomis gali įrodyt bet ką, kas dirbę korporacijose, žino puikiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 12:55 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pas mane panašūs buvo pažastyse ir kirkšniuose (ten dar didesni nei pas tave blynai). Tada ėsdavau daug cukraus ir miltų gaminius. Kai ėmiau nebevalgyti jų, tai yra valgiau high fat (be aliejų) - nebėra. Aliejus yra iš esmės tas pats, kas cukrus. Sėklos, riešutai yra viskas tvarkoj, nes ten yra natūrali struktūra, maistas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Sau 2013, 14:58 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar vienas sutapimas. Rašei, kad tavo temperatūra sumažėjo iki nenormalios ir buvo šalta. Man buvo tas pats. Nesimatavau, bet jausdavau šaltį nuo rankų pirštų iki kojų - visur. Aš tuo metu valgiau alyvuogių išspaudų aliejų (iki 100 g per dieną). Kažkodėl taip yra (po pirmo karto pastebėjau), kad pavalgius to aliejaus, bene iš karto kokias 5-6 valandas purtydavo šaltis iš vidaus visą. Tai ir tu valgai kokosų aliejų ir tau šalta ir temperatūra 'žemiau nulio'. Nebevalgau to aliejaus ir vėl normaliai. Gal tas pats 8--> :P

Dar buvo mintis, kad tie blynai galėjo atsirasti nuo neįsisavintų baltymų. Na, iš grūdų miltų tai ten apie 20 proc. berods pasisavinimas. Kai tik užėsdavau duonos, tai ir padidėdavo. Gal tai neįsisavintų baltymų šalinimas. Spėjimas. Nes iš mėsos berods 68 procentai pasisavinimas, kurią tu ir valgai kas dieną. Tai kur keliauja likusieji? Nes veganaujant tau jų nebūdavo, o aliejus valgydavai kiek pamenu rašei. Na, nebent būtent nuo kokosų aliejaus. Bet įtarčiau ir baltymus. Mitybos kriminalistika užsiiminėja žmonės :lol: Ieško nusikaltėlių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2013, 16:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Orka, čia tu duodi nuorodą į mano blogą ir sakai žmonėms, kad 15 metų vegetarizmo atvedė į diabetą??? įdomu, kas čia diagnozes taip meistriškai dalina? lyg ir nenustatė man diabeto niekas ..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 09:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

orka rašė:
To nežino ir dar 99,99 proc likusių...

prisiskaitusi HS visažinė su Didybės Manija?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 10:08 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Silveri, gal tau paieskoti ne ka ismesti, bet ka prideti i raciona? Is manes aisku patareja menka, bet kuo siauresnis racionas, tuo sunkiau psichologine ir fizine prasme. Gal kazkas nedideliais kiekiais visgi tau tiktu? Anksciau netiko, bet dabar gal jau tinka? Juk kokosas anksciau irgi tiko, o dabar nebetinka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 14:55 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, as kol kas neieskau ko prideti, nes noriu paziureti ar tvarkysis oda likus racione vien mesai ir darzovems. t.y. skrupulingai laikausi Unimed rekomendaciju. Jei iki pavasario situacija nepageres, ar dar blogiau - pabloges, tai tada ieskosiu ka galima prideti ir jau zinau ka ismesiu arba sumazinsiu iki minimumo. Pirmiausia tai bus mesa ir lasiniai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 16:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver,
gal papildomai HCl analogu pavartoti pries valgi?? skaiciau, kad zmonems daug simptomu dingsta ir atpuola alergijos i daugeli produktu, kai pradeda vartot.
Ir kokia tavo patirtis su zarnyno valymais? Klizmos? Sank Praksalana? Kodel nebandai??

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 16:51 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kai pradejau zaliavalgiauti/veganauti dariau viska :) Ir klizmos ir zarnyno dusas :)
Nesu tikras kiek tai sveika ir naturalu, bet tai labai padejo. Bet kuriuo atveju, zinau tiksliai ka reikia daryti norint isgydyti oda, nes to jau karta pasiekiau be didesniu pastangu. Teko tik atsisakyti gliuteno turinciu produktu, pieno produktu (isskyrus sviesta) riebios mesos (Tiklsliau mesa valgydavau labai retai, o veliau visai nebevalgiau, nes nebuvo poreikio. Reai valgiau zuvi.
Taigi mano racionas buvo, vaisiai, darozves, riesutai, seklos retai ir ribotai, kai kurios virtos kruopos (pradzioje) mirkytos ir daigintos veliau. + Pasninkas 1 karta per dvi savaites, veliau 1 karta per savaite.
Buvau koks 80-90 % RAW Vegan ir oda buvo 90% sveika jau po 3-6 men. tokios mitybos ir 99% sveika po 9-12 men.
Pradejus valgyti varske, grietine, mesa ir lasinius, pradejo berti jau po menesio. Dar po poros menesiu ispjove apendicita :) Veliau oda tai aprimdavo tai vel pablogedavo. Trumpiau kalbant, vienas zngsnis i prieki, du atgal ir taip iki siol. :)
Kaip ten bebutu, as vis dar tikiu, kad dabartine mano mityba su tam tikromis islygomis turi padeti ir odai susitvarkyti.
IS nurimusi, todel negaliu spjauti i dabartine mityba ir sia metodika. Zvyneline palyginus su IS, tai bombonkes (tokie ciulpami saldainukai :), kas nezinot :D ) , todel as dar kuri laika pakentesiu su tomis demelemis ir nepatogumais del ju, o jei ir vel visa ta bjaurybe padengs daugiau nei puse kuno , teks vel nusilenkti zaliavalgystei ir toliau ieskotyi sveikatos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 19:49 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Močiutė sako: Tai ką tu, vaikeli, nori, kad nebūtum bambonkių karalium, jeigu valgai kas dieną po šimtą gramų baltymų kaip elitinis kenijos bėgikas (jeigu jis būtų tavo svorio), kuris kas dieną nubėga bent po 20 kilų ant tokio gazo, kad dievas, jeigu jis būtų vyras, vienintelis jiems nepavydėtų. O tu nedroži raumenų tiek, kad sunaudotum visą šimtą ir vyksta pertekliaus (arba tos dalies, kuri yra neįsisavinama http://www.trulyhuge.com/protein-utilization.html) šalinimas pro odą (kaip nepasisavintų grūdų baltymų). O tada valgei ne per daug baltymo, o gal ir per mažai (jeigu valgant veganiškai mažėjo raumenų masė) ir nebeliko raugerškių (tokie saldainiai). Tai va, o IS tai čia grynai dėl gyvūnų riebalų nedavalgymo tau veganiškai beeksperimentuojant ir vyko nuardymas (nebūtų mielinas riebalų mišinys), nes ką daryt, išgyvent tai reikia kažkaip, kad ir ponas žaidžia su amerikos grožybėmis. Garantuoji sau gyvūnų riebalus kiek reikia ir manau jokios IS net nebesapnuosi niekada. Mano galva tokie reikalai. Mažinčiau baltymus žymiai iki kokių 50 g per dieną iš gyvūnų. Pats suvalgau 6-8 kiaušus kas dieną (mažiau, kai žuvies ar mėsos užvalgau), kas yra 36-50 g baltymų plius apie 20 g iš apie 100 g sėmkų. Tai suvarau apie 70 g per dieną ir kas dieną kačialinuosi įvairiai (ant ištvermės) ir dabar nėra niekur blynų kai užrišau su grūdais ir jų miltais bei valgau ne po šimtą (geriau gal trauktinės tiek) baltymo. Įkišau biški vėl savo (makaulę) nepaklaustas, na bet man parūpo tavo likimas, tavo bambonkės, nes gerai žinau, koks jų skonis.

Prieš vartodami būtinai pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2013, 21:59 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Silver,
gal papildomai HCl analogu pavartoti pries valgi?? skaiciau, kad zmonems daug simptomu dingsta ir atpuola alergijos i daugeli produktu, kai pradeda vartot.
Ir kokia tavo patirtis su zarnyno valymais? Klizmos? Sank Praksalana? Kodel nebandai??

Jelena, apie HCL. Gal zinai daugiau? As siek tiek isbandziau ta reikala. Padariau namu testa su soda. Ir kita testa su mesa. Uzkerti daug mesos ir vidury valgymo isgeri HCL. Jeigu skrandis neuzssyla, tai esa per mazai HCL. Taigi nusprendziau, kad man per mazai. Pradejau vartot toki vaistinese gaminama Pepsina, kuri sudaro HCL, vanduo ir pepsinas. Ir trecia diena visa nakti burnoje pasidare rugstu. Jauciau rugstuma net miegodama. Todel man kilo daug klausimu: gal per daug vartojau (po sauksteli valgymo metu), o gal mano rugstingumas normalus nepaisant, namu testu rezultatu. Taigi vartot nustojau, negi apsikesi ta rugstuma burnoje, bet vis dar klausimas pakibes.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Sau 2013, 10:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Na, as kol kas neieskau ko prideti, nes noriu paziureti ar tvarkysis oda likus racione vien mesai ir darzovems. t.y. skrupulingai laikausi Unimed rekomendaciju. Jei iki pavasario situacija nepageres, ar dar blogiau - pabloges, tai tada ieskosiu ka galima prideti ir jau zinau ka ismesiu arba sumazinsiu iki minimumo. Pirmiausia tai bus mesa ir lasiniai

Silveri, tavo dietos pasirinkimas buvo labai sekmingas. Labai. Tikrai neismetinek mesos ir lasiniu. Ir nekeisk nieko drastiskai. Tu iveikei sunkia liga ir tai yra ziauriai daug. Ka as noriu pasakyti tai, kad tu Silveris. Unimedo siekiamas modelis yra Unimediskas, Orkos komforto santykiai yra Orkiski. Bet tavo santykiai gali buti siek tiek kitokie, Silveriski :). Man rodosi tu labai netoli to, ko tau reikia, bet tau sunku zengti zingsni i sali, nes Orka su Unimedu to nerekomenduoja. Juk matai, kad ir jie patiria dideles nesekmes (mano atvejis) rekomenduodami savo dietos modeli, todel tai, ka jie rekomenduoja nera 100% tiesa.
Noriu pasakyti, kad tu tikrai zinosi, ar tai blogas ar geras zingsnis ant savijautos jeigu valgysi kazka netaip. Buk laisvas siek tiek ieskoti, kas tau geriau netgi jeigu tai butu draudziami produktai. Manau tai esama dietos modeli gali padaryti sekmingesniu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Sau 2013, 10:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver, paaiskink man, prasau, kaip tu "netoleruoji" zaliu kiausiniu? Kokie simptomai? Negaliu suvokti, kaip galima "toleruoti" apdotora gyv.baltyma ir netoleruoti ta pati gyv.baltyma, bet neapdorota. Na, su agresyviu kazeinu tai suprantu, ten sava istorija, bet nekaltas "dietinis" kiausinis.. ??

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2013, 21:31 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Štai 1939 metų gimimo HS šalininkas (netiesioginis greičiausiai) kašpirovskis. Esmė lyg dar ir tame kad sporto kurį rek. unimedas pagalba reiktų po truputį augti (tada lyg turėtum nustoti senti). Girdėjau kad jo biologinis amžius 40 metų.
O ar yra čia kas bent jau 10 metų būtų vegetaru ir kaip viskas jiems einasi ?

Turbūt seniause vegetarė ta močiutė kepenio draugė, bet kažkaip labai suvargusi atrodo.
Ir matau kad kuo daugiau sužinai, tuo labiau matosi kad žmonės labai skiriasi ir vieno recepto visiems nėra.
Ir ar būtina tuos gramus matuot, juk rinkėjų laikais ka rasdavo ta valgydavo ir kažkaip nesitiki kad kazdien mėsa ar lašinius, kada medžioklė nepasisekdavo tai ir vegetarais pabūdavo.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 12:38 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
gal per daug vartojau (po sauksteli valgymo metu), .

o neradai perspėjimo nuo lašų, ne šaukštų pradėti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 12:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Orka, čia tu duodi nuorodą į mano blogą ir sakai žmonėms, kad 15 metų vegetarizmo atvedė į diabetą??? įdomu, kas čia diagnozes taip meistriškai dalina? lyg ir nenustatė man diabeto niekas ..

ne, tau DAR ne visiškas diabetas, tik priešdiabetinė būsena, kaip ir pas maniškį. Tačiau, jei nesustosi laiku, jį turbūt turėsi. Tik nuo tavęs vienos tai priklauso.
Ir nemanyk, kad tu viena ant to angliavandenių grėblio užlipai, yra ir daugybė kitų pavyzdžių.
http://supersyroed.mybb.ru/viewforum.php?id=17

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 14:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Orka, tu dizgnozes sau pasilik. Kokios ten pas mane busenos- ne tau spresti. Su 100-150 gr angliavandeniu turiu glikuota 5.1%. Taigi adekvatus angl-niu kiekis ir adekvatus glikuotas. Iki tol problema greiciausiai buvo del hormoninio disbalanso, sukelto menesiniu pradzia, kuriu nebuvo beveik 4 metus- nestumas+ laktacija. Tokie hormonu svyravimai tiesiogiai itakoja skydliauke, hormonus ir visus kitus rodiklius. Pas amne niekad nebudavo kazkokio baisaus cukraus padidejimo, tai nereikia cia man kokiu tai baisiu ligu prirasyt ir lyginti su savo pensijinio amziaus vyru.
Ir kita karta nemeluok zmonems iskraipydama informacija. Man parase konkretus zmogus ir pasitikslino, ar tikrai po ilgamecio vegetarizmo sergu diabetu, kaip kad tu informuoji.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 14:38 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

satin rašė:
O ar yra čia kas bent jau 10 metų būtų vegetaru ir kaip viskas jiems einasi ?

Normaliai einasi.
Nei vezio, nei autoimuniniu neturiu. Pagal mano pastebejimus- labiausiai ligoti musu forumo nariai- tikrai ne vegetarai. Tai faktas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Vas 2013, 14:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tada ramiai gali grįžti į obuolių ir žalių kokteilių rojų. Kam tau ožkos pienas bei mityba dukart?
Cituoti:
Pagrindiniai maisto produktai, valgant du kartus dienoje: nekrakmolingos daržovės, žalios ir fermentuotos, ožkos pienas ir rauginti pieno produktai, žali kiaušiniai, alyvuogių aliejus, sviestas. Šį mitybos būdą pasirinkau, siekdama sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje (glikolizuotas hemoglobinas 6%)

juk ne aš rašiau
Cituoti:
Tai hyperglikemija. Mano organizmas nustojo toleruoti didesnį angliavandenių kiekį

jei ką, mano vyras irgi neigia turėjęs/turintis bet kokių problemų, tipo, aš jas išgalvojau, tačiau taip pat laikosi low carb mitybos dukart per parą .

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute