Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 21:51 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Na, as juos jau mazinu puse metu :) . Tik paskutine savaite juos sumazinau iki minimumo. Ziuresim kaip man seksis ilgesniu periodu. Siaip virskinimas ir savijauta daug geresne, nei su diek tiek daugiau carbu. Arba tiesiog jau organizmas prisitaike prie riebalu ir tu carbu jam tik del kvapo reikia :D

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 17 Sau 2013, 21:18 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: pasaulis
Silver79 rašė:
Na, pas mane ryte visada tarp 35,5 - 35,9. Gal nera jau taip blogai. Tik pamatavau temperatura po liezuviu - 36,1

skaitinėjau Monastyrskį, jis savo knygoj "Diabetas- kvailių liga" rašo:
Cituoti:
kai pereidinėjau iš vegetarystės į funkcinę mitybą, aš du metus vartojau tiroziną po 1000mg ir mano temperatūra nuo 35,4-35,8 pakilo iki normalios 36,4- 36.6.....

tai prisiminiau tavo bėdas. Dabar normali?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Sau 2013, 08:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labas :)

Na neseku taip daznai, nes problemu su saltkreciu kaip ir nera :)
Bet kazkada matauvau vakare, tai rode 35,9.
Pabandysiu dabar keleta dienu pasekti savo kuno temperatura

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Sau 2013, 09:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tai pagelbėjo daugiau angliavandenių maiste?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Sau 2013, 18:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pries keleta dienu pasidariau bendra kraujo tyrima ir svarbiausiu mikroelementu ir elektrolitu koncentracija. Po tokios grieztos mitybos labai idomu buvo suzinoti kokia situacija pas mane :)
Kaip pasake laborante "toks tyrimas gali buti rodomas kaip pavyzdinis :)
Vit. D arciau zemiausios ribos, bet esant tokiam orui, o dar vidurzemi, tai sako, kad visai normalu.
Dazniau Rekomendavo valgyti zuvies ir kepeneliu. Manau as siu produktu valgau pakankamai, tad speju poreikis vit. D ziema gerokai didesnis.

Va, Jums ir paleo dieta :) be vaisiu, kruopu, riesutu ir kitu civilizacijos "gerybiu" :)
Niekas man dabar neirodys, kad norint buti sveikam, reikia valgyti koses ir kuo daugiau vaisiu.
Kita vertus, savijauta man ta jau seniai irode ;)

Prikabinti failai:
tyrimo_rezultatai.jpg
tyrimo_rezultatai.jpg [ 93.73 KiB | Peržiūrėta 415 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Sau 2013, 19:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o negalėtum parodyt tokio pat tyrimo iš ankstesnių laikų, kol aš tau po kojom nepasivėliau
juk tyrimai ir tada ko gera geri buvo, bet tu gi sirgai...neišgydomom ligom :lol:

panašiai kalba? Gydymas labiau žaloja, nei nieko nedarymas.
http://www.youtube.com/watch?v=qw54YGKOHfk

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Sau 2013, 20:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

dazniausiai darydavau bendrus tyrimus ir vienokiu ar kitokiu nurkypimu retkarciais budavo. Problemu turedavau su gelezimi bei hemoglobinu. Taip pat natriu/kaliu. Be to rimciau pradejau dometis tik visai neseniai, tad palyginti labai nera ko :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Sau 2013, 14:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Labas visiems. Netyčia atradau jus ieškodamas info apie žalia maista. Kaip ir ne vienam čia esančiam trukdantis gyventi autoimuninis susirgimas. Kadangi daktarai nieko apart didėjančių vaistų dozių nesiūlė, tad teko ieškot kas čia netaip pačiam. Prieš pusmeti atradau HS, o prieš tris mėn. unimed. Pradėjus mažinti angliavandenius ir didinti riebalus su baltymais(gyv. kilmės) ir tuo pačiu nutraukus gerti vaistus kraujo tyrimai kolkas puse metų nekinta ir yra daugiau kaip dvigubai žemiau normos. Man nustatytas ankilozuojantis spondiloartritas kuris vyksta maždaug taip; autoimuninė sistema ant antigeno hla-b36 berods, kuris yra sausgyslėse ir sanariuose galvoja kad jis yra svetimkūnis ir stengiasi jį naikint kartu su sausg. ir sanariais. Ir pasak gydytojų vienas kelias slopint autoimuninę sistema.
Unimede patarė valgyt viska žalia (termiškai neapdorota) ir didžioji dalis kalorijų turi būti iš gyv. kilmės maisto , o angliavandeniai sudaryti keleta proc. Kolkas sekasi neblogai ir laikau kad HS daugiau tiesos nei kiti mano čia esantys (nieko nenoriu ižeist)
Dar žinau kad visų ligų eiga priklauso ir nuo tvarkos galvoje.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Sau 2013, 16:06 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

satin,
o kiek angliavandeniu vartoji? tu esi ketogeninej busenoj?
galvoju, gal sekesi neblogai del ketozes ir ketonu? nera iki galo istirtas visas ketonu veikimo principas, gal tikrai butent del ju low carb racionai yra sekmingi esant tam tikriems susirgimams??

gal mums cia visiem susimesti ir uzsakyt is JAV ketosticks?? po 100 vnt, maciau, parduoda.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Sau 2013, 19:57 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Angliavandenių labai mažai, koki obuolį per savaite ir kokio torto namie daryto per šventes. Iš pradžių labai sunku buvo, nors buvo kad suvalgai 250gr lašinių su daržovėm, o po trijų val. jau vėl alkanas. Būdavo silpna kokius du mėnesius visa diena, dabar jau daug lengviau.
Tik niekaip nepraeina noras lengvien angliavandeniams ypač pamačius koki pyraga namie katik iškepta.
Kokia būklė dabar nepamenu tiesiog pasitikiu unimed ir kitais žmonėmis kurie pasidalina savo žiniomis.
Tenka vistiek sekti krauja ir jai pradės blogėti rodikliai teks gal kažka keist.
Bandžiau vasara pereit vien ant savo daržo gėrybių, bet buvo labai silpna ir teko atsisakyt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 10:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Silver79 rašė:
Pries keleta dienu pasidariau bendra kraujo tyrima ir svarbiausiu mikroelementu ir elektrolitu koncentracija. Po tokios grieztos mitybos labai idomu buvo suzinoti kokia situacija pas mane :)
Kaip pasake laborante "toks tyrimas gali buti rodomas kaip pavyzdinis :)

Šaunuolis :!: Ypač jei sakai kad pagerėjo kai kurie rodikliai.

Bet pats žinai, kad kraujo tyrimai dažnai nerodo tikros situacijos :twisted:
Man disbalansą nustatė su puikiais kraujo tyrimais ir net nejaučiant simptomų... matyt nuo gero gyvenimo anabolinis....
Na, o vyro kojas mėšlungis traukė su puikiu magniu, kaliu ir kalciu....

Viso kompleksiškumo pavyzdys: citata iš mano "draugo" tinklapio apie kalcį http://raypeat.com/articles/articles/calcium.shtml:
Cituoti:
There are several such paradoxes: As bones lose calcium, the soft tissues calcify; when less calcium is eaten, blood calcium may increase, along with calcium in many organs and tissues; if an organ such as the heart is deprived of calcium for a short time, its cells lose their ability to respond normally to calcium, and instead they take up a large, toxic amount of calcium.
Magnesium deficiency and calcium deficiency have some similar symptoms (such as cramping), but magnesium is antagonistic to calcium in many systems. It is the basic protective calcium blocker.
Inflammation leads to excessive uptake of calcium by cells, and is a factor in obesity, depression, and the degenerative diseases.
Protein deficiency is an important cause of deranged calcium metabolism. Vitamins K, E, and A are important in regulating calcium metabolism, and preventing osteoporosis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 11:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

sakyčiau: iš civilizuotos mitybos pereiti į paleo yra nesudėtinga, o su sunkumais daugiau gali susidurti veganai/vegetarai. Mano ir mano vyro patirtis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 14:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Perėjimas ir nebuvo sekančia diena kad viskas pasikeitė, tiesiog iš mažai virta į nevirta,dingo bulvės, daržovių irtaip nemažai valgiau, bet kai sumažėjo labai angliavandeniai silpna labai pora mėnesių buvo.
Tas perėjimas gal dažnam būna pasiruošimas testui. Plius pagal galimybes yra trys lygiai raciono.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 14:06 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

orka
Dar gerai butu, jei papasakotum kokia gi buvo tavo ir tavo vyro patirtis veganizkoje/vegetariskoje mityboje.

beje, unimedai nieko labai baisaus vagetariskoje mityboje nepamate. sausio 21 d. kalusimas. skaitom.
http://www.unimed.lt/klausimai-atsakymai/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 14:26 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

na, man niekad nešovė į galvą būti vegetare, net neturiu savo aplinkoj nė vieno. Kaimiečiams yra įprasta auginti ir valgyti mėsą. :D , o apie sunkesnį perėjimą spėju iš Silverio žarnyno reakcijos.
Tik tiek. Kai kalbėjau apie patirtį, norėjau pasakyti, kad mums nekilo keblumų su perėjimu ir virškinimu.

Mačiau, tačiau surašei jau pakeistą savo mitybos racioną. O jei būtum surašius tuos kg žalesų, kuriuos valgei prieš metus, kitus ?
Be to, atsakyme yra išlyga :Jei maisto medžiagų santykiai ir valgymo dažnumas yra suderintas su Jūsų metabolizmo būkle,

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 15:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gali kabinetis prie zodziu kiek tik nori, bet faktas yra tas, kad ir vegetariauti galima sveikai. Lygiai taip pat galima ir bunant mesaedziu i ligas ateiti. Ka mes ir matem is tavo pvz.
Raktinis zodis fraze- balansas.

O siaip vis sukasi man galvoja viena Zmogaus zodiziai " Sergi- eik pasikalbek su Dievu". Sveikatos vertinimas vien per mitybos prizme man tikrai nesuvokiamas.. Suvedineti visas problemas vien i tai, kad zmogus nevalgo zuvies ar mesos- hm.. na, nezinau.. gal skirtinguose realybese gyvenam su tavim

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 16:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ai, pasaka tie skaiciukai.
Pirma, automatiškai carbų nesurinksi daugiau 25%.Antra, riebalų leidžiama didint, jei energetiniai poreikiai didesni.
Trečia, kokia gi evoliucinė mityba, valgom juk kai grobį sugaunam!
Esu ir aš panašiai užklausus, bet įvardinau arachidonic perteklių su tokiu meniu. Man atsakė kažkaip miglotai, esą valgant ir mėsą tai nesukelia problemų, bet mechanizmo nepaaiškino. Arachidonic = prostaglandinai=uždegimai, migrena.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Sau 2013, 16:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Gali kabinetis prie zodziu kiek tik nori, bet faktas yra tas, kad ir vegetariauti galima sveikai. Lygiai taip pat galima ir bunant mesaedziu i ligas ateiti. Ka mes ir matem is tavo pvz.
Raktinis zodis fraze- balansas.

nesikabinėju prie žodžių. O iki ligų atėjau, nes nesuvokiau, kad maisto negalima gadinti prieš valgant. To nežino ir dar 99,99 proc likusių...
dėl dievo- nepažįstu, nebuvau sutikusi savo realybėj.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 09:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, as nebuciau toks kategoriskas :) nors taip pat auksciausio niekad niekur nebuvau sutikes.
Genovaite t.y., orka :), mano nuomone mes visi kazkiek teisus ir net jeigu ir nebuvome sutike dievulio , mes vistiek kazkuo tikim :) Na. pvz. tu tiki, kad maisto gadinimas privede tave prie ligos ir niekas siuo metu tavo nuomones nepakeis. As taip pat tikiu, kad atsisakius tam tikro maisto ir likusi ruosiant pagal tam tikras taisykles, galima kontroliuoti liga/ligas.
Kai kurie is musu mano, kad nedidelis kiekis vaisiu nieko blogo, ar net butinas... Kai kurie isitikine, kad butent mesa ir yra visu bedu ir ligu pagrindine priezastis...
O kur tikroji tiesa?! Jus zinot? As, ne.
Neneigsiu, IS manes daugiau nevargina, bet Zvyneline grizo pilnu grazumu. Kai kurios vietos pauemjo taip, kaip niekada nera buve. Siai dienai kiek aprime viskas, bet apie pasveikima kalbeti negaliu, juolab , kad ziema ir taip pageredavo. (Net ir valgant bet ka) Abu autoimuniniai susirgimai, bet i maista sureagavo skirtingai. Veganizmas isgyde zvyneline, bet pablogino IS, o paleo atvirksciai nuramino IS simptomus, bet zvyneline grizo ir net palyginus labai greit. Nesu tikras kaip viskas klostysis per ilgesni laiko tarpa, bet as nuosekliai visko (paleo, Unimed, HS rekomendaciju) laikausi ir kantriai laukiu..., ir labai tikiu, kad tai pades.
Rasoma, kad su tam tikrais paleo dietos apribojimais ir Zvyneline puikiai gydoma, bet ir cia nera vienos taisykles - vienam padeda viena, kitam kita.
Va, tokia mano nuomone :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 09:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Be viso to, su temperatura vel turiu bedu :(
Keleta dienu svyravo apie 36. Taciau vakar teko islekti is darbo, nes negalejau nustoti drebeti, o ir susilti niekaip nesiseke. Pasimatavau temperatura - 35,5.
Nezinau nuo ko visa tai, bet tikrai kazko truksta normaliai termoreguliacijai. Gal angliavandeniu, gal siaip kaloriju, o gal dar ko nors...
Neduok die... kokia IS grizta

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 10:10 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Ką čia tos hipotezės. Reikia faktų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 10:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver, darvienas, o kaip su imunitetu? Kaip jau rasiau, pakeitusi mityba prie daugiau riebalu ir gyv.produktu, pirma karta per 5 metus susirgau ir sirgau gan sunkiai. Po trumpos pertraukos vel islindo sloga.. as pasimetusi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 11:18 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na su imunitetu viskas lyg ir gerai. Visi aplink serga, man pfu pfu pfu nieko. Apart apendicito rudeni nieko blogesnio nebuvo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 12:23 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Man sloga nuo pasterizuotos grietinės būna. Ir pieno. O taip tai nesergu niekuom, kiek žinau :) Tai gal kaip tik imuninė sistema geriau veikia, dėl ko, kaip vieną iš darbų, naikina nesveikas, negyvas ląsteles, ir vyksta jų šalinimas kad ir pro nosį. Gal čia tai ir buvo. Gal ir Silverį tarkuoja iš vidaus visu pajėgumu. Silveri, kuriose vietose yra žvynelinė? Žandai pavyzdžiui nušala žiemą šaltyje. Gal ten remontuoja imuninė sistema tas vietas. Hipotezė.

Man tik abejonė dėl kur kas didesnio sočiųjų riebalų kiekio, kurį tenka suvalgyti valgant grietinę, sviestą ar lašinius, lyginant su eskimais ir kur kas mažesni mono ir poli kiekiai, kuriuos įprastai suvalgo tas, kuris valgo tokį lietuvišką paleo, nes eskimai suėda apie 100 g mono ir apie 60 g poli, pagal tuos paskaičiavimus ir net iki 50 g iš poli yra alfa linolenas (iki 100 g linų sėklų), o sočiųjų suėda apie 20-30 g. Tai nežinau, ar toks kur kas didesnis sočiųjų riebalų kiekis nėra neigiama ir nėra neigiama toks kur kas mažesnis mono ir poli alfa linoleno. Bet aišku valgant laisvai maistą, kuriame yra ir tų, ir tų, ir tų riebalų, pavyzdžiui, lazdyno riešutus, sėmkas, linų sėklas ir grietinę/sviestą/lašinius nesiprievartaujant savaime suvalgytume kiek reikia visų jų ir būtų balansas, manyčiau.

O apendicito, kiek žinau, kitam kartui (juokauju) galima ir nepjauti, nes yra daug praktikos, kai tiesiog žmogus nieko nevalgo ir atsigeria vandens ir viskas ten susitvarko. Kadangi uždegimas bet koks yra remonto būsena, tai realu, kad Silverio apendicite vyko remontas ir jį darė ne kas kitas, o jo imuninė sistema arba tiesiog tai vyko. Kad vyko, tai faktas. Bet kadangi standartiniai gydytojai taip nemano ir neturi patirties su nevalgymo taikymu tokiais atvejais, tai ir pjovė, nes tik tokį variantą žinojo. Tai va. Šeltonas su kosmine nevalgymo taikymo patirtimi rašė, kad apendicito uždegimas praeina nevalgant kiek tais dienų ar savaičių. Čia tarp kitko prisiminiau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Sau 2013, 12:33 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

čia toks įdomus straipsnis
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... kreciantis

Cituoti:
Peršalimas – natūralus organizmo apsivalymo būdas. Mikroflora mūsų organizmuose būtent ir yra tam, kad reguliuoti balasto kiekį organizme, o tuo pačiu ir surištą su balastu toksikozę.

Kai organizmas perkrautas toksinais, o draugiškos bakterijos nebegali jų suskaidyti iki eliminuojamo iš organizmo balasto, štai tada organizmas ir priverstas kurti tirpiklį, kad ištirpinti susikaupusius toksinus. Šis tirpiklis ir yra virusas. Vietoj to, kad leisti organizme susikaupti toksinams iki pavojingų gyvybei koncentracijų, organizmas sukuria virusą, kurio paskirtis tik viena – nuodingos medžiagos ištirpinimas...................................
.......................................Kai organizmas sugeba suardyti toksinus su draugiškų bakterijų pagalba, kyla tipiškas „peršalimas“.......................................Peršalimų metu toksinai išvedami per gerklę ir nosį, kai tuo tarpu virusai juos šalina iš organizmo per odos poras, per bėrimus, žaizdas, votis, arba, kaip gripo atveju – per prakaitą.................................................Peršalimas arba virusinis susirgimas – požymis, kad organizmas valosi nuo toksiškos jam medžiagos...............................

Jei Silveriui šalina per bėrimą- odą, tai jam gal sirgti nebebūtina? Ir tų toksinų turi tiek sukaupęs, kad valymosi procesas niekaip nesibaigia...Bet čia tik mano pamąstymai balsu...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute