Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 17:58 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Renkuosi to neskaityti, o valgyti, jausti ir žinoti :) Bet ačiū tau už šią informaciją

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 06:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
....Bet žinok, ir apie Kenijos bėgikų racioną rašo:::::)))))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 08:14 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kur būtent? Tada einu skaityt :D Mane domina aplenkti juos varant ant riebalų :) Bliamba kokia tu viliotoja. Verčiau prie praktikos vilioti - ten daugiau malonumo :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 21:02 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Kaip tai negaliu prisijaukit esamos dietos... Maniau, kad magnis kaltas, bet atrodo, kad ne. Pradėjau gert magnį, dingo mėšlungis, bet galva sunki ir neišsiblaivanti liko. Buvo šiek tiek prasiblaiviusi, bet dabar vėl negerai. Vakar man kilo negeras įtarimas dėl lašinių. Kai buvau jau šiek tiek prasiblaiviusi, gėriau daug vandens. Vakare užvalgiau lašinių ir pasijaučiau vėl, kad viskas aplink plaukia. Na pvz. dažnai sedžiu stovinčioje mašinoje, o rodosi, kad ji važiuoja. O šiandien ėmė mirgėti akyse. Kai akyse mirgėt nustojo, tai šiek tiek ausyse paspengė. Spaudimas buvo normalus. TIksliai nežinau, kas darosi, bet rodosi tokie reiškiniai siejasi su kraujagyslėm. Galvoju, kad jeigu kokosų aliejus tinkamas riebalas, galbūt iš viso lašinius pakeist į jį? KAs ten žino, kokie ten lašiniai ir kuom ten buvo šertos kiaulės.Na nesu tikra, kad tai lašiniai, bet manau jog tikrai kažkas, kas susiję su dabartine mityba.
Beje kai ėmiau valgyt daugiau kokosų aliejaus, atrodo jog kepenys nustojo mausti.
Aha, beje dar paminėsiu, kad man pradėjo žiauriai dažnai skaudėti gerklę. Tonziles. Čia rodosi ir su limfa kažkas ne itin gerai vyksta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 16:04 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lašinių nauda priklauso nuo to, kuo šeriamos kiaulės, jau ne kartą rašyta. Jei šeriama kombikormu (gern mod soja), tai riebale sėdi tie patys "draužiami polinesotieji". Statistiškai jų gali būti apie 6 proc, bet gali būt, tai sena usda informacija.
Be polinesočiųjų lašinių nerasi, nes jie yra visame, net ir natūraliame, kiaulių pašare - ypač grūduose. Seniau daugiau šėrė bulvėm ir lapais, dabar kaip kaime matau, daro kas lengviau - pamala ir užpliko grūdų.

Dėl tavo pojūčių galiu pritarti, kartais ir man jų būna tokių ir aš taip pat sieju su riebalų perdozavimu.
Bet ir dažnai po lašinių skraidau pilna energijos, ypač kai jie max 5 dienų.
Tik, Orka, nepulk cituoti :twisted: nes skraidau ir nuo vaisių su sūriu, ir nuo kartais suvalgomo aliavalgiško riešutų torto :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 16:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
darvienas rašė:
Kur būtent? Tada einu skaityt :D Mane domina aplenkti juos varant ant riebalų :)

Nepamenu, kuris iš mano minėtų šaltinių apie tai rašė, turbūt RAY pEAT.
Kontekstas ne teigiamas, o būtent kad Kenijos bėgikų raumenys yra chroniškame katabolizme ir dėl neadekvačių krūvių(t.y. kūnas energiją gamina jau ir iš raumenų) ir dėl neadekvačios mitybos(mažai baltymo atstatymui).
Taigi tau visi šansai juos aplenkti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 16:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dėkui :) Mano šansai kartu su sveikiausia ir stipriausia Afrikos gentim. Taigi, fermentuotų grūdų košės ir žuvys ir žiūrėsim kas iš to išeis ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 16:39 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
Serbentine rašė:
Seniau daugiau šėrė bulvėm ir lapais, dabar kaip kaime matau, daro kas lengviau - pamala ir užpliko grūdų.

neįmanoma nušert kiaulės vien grūdais,
1)užsikiš jos virškinimas be žalesų.
2) reiks žiauriai daug grūdų- nes didelei kiaulei reikia bent du kart dienoj po pilną kibirą duot ėdesio, vien miltais su vandeniu neužkiši.
3) kur dėt nekondicines daržo atliekas- bulvytes, morkytes, jei ne kiaulei? Gyvulių nelaikantys veltui jas atiduoda, tik imk ir šerk.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 17:26 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Nesakau, kad šeria vien grūdais, pati mačiau ir moliūgus ir bulves šeriamas, o ir raciono kiaulių neskaičiavau:) Bet pakalbu su sodybos kaimynais.
Tai, kad grūdų po sovietmečio kiaulių racione padaugėjo, faktas. Kai kurie kartais net nepliko, nei fitazės duoda.
Retorika:
Jei kaimo žmonės priduodą pieną, o parduotuvėj perka riebalų mišinį, dzūkai, savo kiaules pardavę - kiaulieną Lenkijoj, ką bekalbėti apie supratimą, kaip reikia šert, kad būtų sveikesnė mėsa.
Todėl tu Orka, negink, teisingos mėsos ir lašinių prekyboje NĖRA.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 17:34 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

taip, prekyboj tikrai nėra, pas kaimiečius dar yra. Priimti įstatymai užkerta kelią smulkiems kiaulių augintojams parduoti savo produkciją kažkur. Kaip aš galėčiau parduoti savo pusę kiaulės, jei nevežiau jos į skerdyklą (automatiškai negaunu popiergalio) ir neturiu prekybos vietos ?
Todėl ir neįmanoma kaimiškos kiaulės rasti prekyboj.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 21:25 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Orka, kaip tavo kiaulė? Gyvena dar?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 22:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gyva, tik nebeilgai. Dar reikia vieną broilerį ir porą žąsų suvalgyt ir ateis jos eilė. laukiam atšalimo ir kol vyras laiko ras... :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Lap 2012, 10:44 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
orka rašė:
taip, prekyboj tikrai nėra, pas kaimiečius dar yra. Priimti įstatymai užkerta kelią smulkiems kiaulių augintojams parduoti savo produkciją kažkur. Kaip aš galėčiau parduoti savo pusę kiaulės, jei nevežiau jos į skerdyklą (automatiškai negaunu popiergalio) ir neturiu prekybos vietos ?
Todėl ir neįmanoma kaimiškos kiaulės rasti prekyboj.

Kaip tik dėl popieriukų reikalingumo(subsidijos) kaimiečiai ir neskuba pardavinėt savo kiaulių, nebent "po blatu". Mano mažam miestelyje turguje galima rast pirkt LT kaimo produkcijos, nes turintys sutartis su skerdyklom važinėja po kaimus ir perka kiaules. Bet ir tai reikia pardavėją pažinoti, pasako konkrečiai, kada nereikia nuo jo prekystalio pirkti. Tuo būdu bent jau maža tikimybė, kad pirksi ištisai kombikormu šertą kiaulę.
Na, o kas perka turguje, ar maksimoje paukščius(broilerius ar kalakutus) ir dar vartoja dažnai, TIKĖDAMI IŠSIGYDYT DISBALANSUS, užjaučiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Lap 2012, 14:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gal, sakau, chebra, geriau veganauti tada ir vitamininius papildus gerti- B12, D, aminorūgštis, jei nėra galimybės normalius produktus vartoti?
:lol:

Jau senai žinojau tokią temą kaip spektralinis plauko tyrimas. Rekomendavusi man šį tyrimą gydytoja pasakojo savo dukters atveji - moteris negalėjo niekaip išnešioti vaikelio, pamesdavo nėštumo pradžioje. Po spektr.tyrimo jai nustatė poros mineralų l.didelį trūkumą, pamenu tik, kad vienas jų buvo SE. Ir ką gi- pradėjus tuos papildus naudoti rezultate gavo vaiką plius išnyko/nukrito nuo veido didelis apgamas/ karpa, kuri buvo nuo vaikystės.
Tyrimo kaina tokia pat kaip ir unimedo diagnostikos tyrimas. Niekas nesusidomėjo?
http://www.mirameda.lt/tyrimai-is-plauko

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Lap 2012, 20:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Tyrimo kaina tokia pat kaip ir unimedo diagnostikos tyrimas. Niekas nesusidomėjo?
http://www.mirameda.lt/tyrimai-is-plauko

Aš kažkada bandžiau pirkti iš užsienio šį tyrimą, bet po to kai nusipirkau išaiškėjo, kad plaukai turi būti nedažyti. Laukiau laukiau kol ataugs iki reikiamo dydžio, kol pamečiau visus atributus. Tuom ir baigėsi.

Taaaip, dėl tos RAF dietos aš tikrai nesu tikra, kad jinai veikia ant manęs.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lap 2012, 07:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
Jelena rašė:
Gal, sakau, chebra, geriau veganauti tada ir vitamininius papildus gerti- B12, D, aminorūgštis, jei nėra galimybės normalius produktus vartoti?
:lol:

8-)

Jelena rašė:
Jau senai žinojau tokią temą kaip spektralinis plauko tyrimas...

Kaip gydytojos vaikas visada buvau po tyrimų kontrole :D, tyrimą iš plauko esu dariusi porą kartų, tik ne Miramedoj :) Su visais elementais viskas tvarkoje (gal ir nieko, kaip daugiametei vegetarei), tik jodo deficitas amžinas. Sako, kad dėl to – jog „Černobilio vaikas“. Ta proga pavartoju islandinės kerpenos, ir tiek..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lap 2012, 16:24 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kam aktualu http://www.coconoil.co.uk/10-special-offer
skelbia akcijas. Ne itin dideles jos, bet visvien.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 11:25 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kurmiui ačiū

Silveri, tu rašei, kad padidinai angliavandenius. O gal reikėjo dar pamažinti? Kiek jų suvartoji?? LCarberiai rašo, kad turi suvartoti vid. iki 60 gr/d ilgesnį laiką, tuomet tik kūnas būna ketozei ir tik tuomet ląstelės (po kurio tai laiko!) iš naujo išmoksta gauti energiją iš riebalų, o ne angl.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 14:30 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Labas, Jelena,

butent taip ir padariau, dar pamazinau angliavandenius (dabar jie svyruoja 35-50g per diena) Labai retai perkopiu 60 g. Bet gerokai padidinau riebalus. (170-230 g) Vakar per "JAMAM" PAJAMIAU :) KOKOSU ALIEJAUS 3 (3*1 l) LITRUS SU 20% NUOLAIDA, tai gavosi gan gera kaina :) Baltyma stengiuosi islaikyti panasiame lygyje, bet jo kazkiek suvalgau kiekvieno valgio metu. Pagrindines baltymu dozes buna per pietus ir vakare.
Nezinau kaip bus toliau, bet dabar viskas veikia - temperatura ir iki 36,8 pakyla ir nejauciu to stipraus salcio ir drebulio, bei siaip viskas lyg ir neblogai vaziuoja

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 16:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri,
Ar gali sau darzoviu leisti nors kiek, kai taip riboji angl?? Ar tai butu tik gyvulinis maistas?

Siaip tai nematau as jokio ekstrimo tokiam racione, pilni forumai LCarberiu, tavo dar ir pranasesnis racionas, kai maistas praktiskai visas neapdorotas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 19:54 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Na , as siandien sau leidau 220 g garinto baltaguzio kopusto ir 200 g brokolio. Kaip garnyras prie mesos, tai daugiau nei pakanka :) Juolab, kad dazniausai viskas skesta svieste ir brinkintoje zelatinoje. (Jei mesa lesesne ar mazai kremzliu ir gyslu :) )
Pas low carberius radau, kad jie naudoja makadamijos riesutus RAW. Nes jie turi labai daug riebalu ir praktiskai visos jos mononesociosios. Tai nebloga alternatyva riebalams ir neblogas skanestas :)
Keista, kad Unimed apie juos nieko neuzsimena, nes tai puikus issigelbejimas tiems kas nori kazko kito, nei mesa :) o savo sudetim daug sveikesni, negu lazdyno ar migdolu riesutai.
Tiesa RAW makadamijos apie 100 litu uz kg

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 20:04 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Trumpai parašysiu savo paskutinę patirtį. Paskutinę savaitę ėmiau jaustis itin blogai. Galva nereali, būdavo mašina sustoja, o aš jaučiuosi, kad važiuoja. Viskas gilėjo. Kol penktadienį iš viso pasijutau taip blogai, kad net pusryčių nepailsėjus nesugebėjau paruošti. Sunku buvo net normaliai kalbėti. Sunku susikaupti ties žodine informacija. Skaityti. Atrodo miegočiau ištišą dieną. Sankryžoje sugebėjau per raudoną įvažiuot ir atsipeikėjau tik išvažiuodama. Nu vienu žodžiu visiškai nuvažiavęs stogas. :lol: Kitą dieną užvažiuosiu ant perėją einančio žmogaus ir ras mane miegančią mašinoje. Beto pradėjo paskutiniu metu mausti kepenis. Na pagalvojau, kad su pusiau veikiančiom kepenim nesugebėsiu taip maitintis. Išsiploviau jas su aliejum ir greifurtais, išėjo ne itin daug plaukiančių akmenukų, savijauta buvo ryte visiškai įprasta. Rašo, kad reikia kartoti daug kartų tam, kad viskas išsivalytų. Parašiau paskubomis Unimedui ir atrodo pagal juos, kad man gliukozės abstinencija. Net su obuoliais! Su kiekvienu valgymu sakė vartot gliukozės, bet ne per daug ir turėčiau išeit iš šios būsenos. Na labai norėčiau, kad tai būtų teisybė.
Aš be abejo buvau išsigandusi ir pasidariau visus tipinius tyrimus. Viskas vietoje. Neteko gilintis, kokie ten galingi mechanizmai stabilizuoja gliukozę, bet jinai iki šiol pas mane itin stabili. Svyruoja tik labai mažose ribose, nepaisant ar mityboje domonavo vaisiai ar dabar iš viso gliukozės abstinencija. Gal tos pastangos ir sukelia ligas...?Bet įdomus pastebėjimas, kad suvalgant tiek daug mėsos taip smarkiai krito hemoglobinas. Dabar jis tik 123. Buvo vasarą 139.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 20:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o Unimedui pasigyrei kiek aliejaus susivertei? Jei ne viską sakai, tai ko tikies kažko?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 20:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

orka rašė:
o Unimedui pasigyrei kiek aliejaus susivertei? Jei ne viską sakai, tai ko tikies kažko?

Ne Unimedui rašiau anskčiau, o aliejaus susiverčiau vėliau. Beje ne tiek ten ir daug to aliejaus. Tik pusė stiklinės. Kepenų plovimas realiai ne itin paįtakojo savijautą. Ir neturėjo, nes pagrindinė priežastis yra ne kepenys. Na kažkiek į gerąją pusę, bet efektas ne super žymus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 21:32 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

čia grįžtant prie pokalbio apie skydl.veiklą sumažinus carb'us
http://drcate.com/going-low-carb-too-fa ... imbalance/

trumpai esmė - staigus angl. mažinimas gali sutrikdyti skydl.veiklą.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute