Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 15:18 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: pasaulis
seniau man mėšlungis reiškėsi, nes kavą gėriau- vieną puoduką su grietinėle beveik kasdien. Dabar žinau, kad neverta jos gert.
Cituoti:
Kava trukdo pagrindinių mineralų, tokių kaip magnis, cinkas, geležis, kalis ir B grupės vitaminų įsisavinimui.
Kada skatina dantų ėduonies vystymąsi.
Kava skatina šlapimo išsiskyrimą ir sukelia įvairių mineralinių medžiagų, tokių kaip magnis, cinkas, geležis, kalis ir B grupės vitaminų pašalinimą.
Kofeinas gali pabloginti osteoporozės būklę dėl kalcio pašalinimo iš kaulų.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Kavos negeriu nuo senų laikų. Klausykit, aš prisiminiau, kad kai mano vaikai vemdavo ar viduriuodavo ar pas dukrytę acetonas pakildavo, tai gydytoja sakydavo, kad į skysčius būtinai įdėti gliukozės ir prispausti kokio tai apelsino, įdėti šiek tiek himalajų druskytės. Esą apelsine mineralų daug, o gliukozė padeda įsisavinti. Nu pažiūrėjau preparato Rehydron sudėtį, jis geriamas tuomet, kai reikia greitai atstatyti mineralus organizme. Taigi ten didelė dalis gliukozės įdėta! O tai gal čia vėl kaltas per mažas gliukozės kiekis? Tipo gal organizmas negali įsisavinti mineralų????

Mano nuomone ir patyrimu, tokia nemiga kai atsibundi 2-3 nakties ir daugiau kaip valandą negali užmigti yra blogas reiškinys.

Paskutinį kartą redagavo Žalias kurmis 15 Lap 2012, 16:54. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:46 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Va kiek daug apelsinuose mineralų http://nutritiondata.self.com/facts/fru ... ces/1967/2 O ko tau norisi? Saldaus ar ko? Ką labiausiai norėtum dabar suvalgyti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Tipo gal organizmas negali įsisavinti mineralų????

gal . skaityk dar sykį http://www.unimed.lt/straipsniai/makro- ... artojimas/

Cituoti:
Tol, kol nebus atstatyti organizmo baltymai ir nebus organizme gaminama pakankamai ATP, tol jokie ląstelinio lygio mikro ar makro elementai nepaklius į ten, kur jiems ir priklauso būti, o tai reiškia, kad sveikatos problemos jūsų neapleis ilgam

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:59 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Va kiek daug apelsinuose mineralų http://nutritiondata.self.com/facts/fru ... ces/1967/2 O ko tau norisi? Saldaus ar ko? Ką labiausiai norėtum dabar suvalgyti?

Duonos. Žiauriai noriu duonos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 17:07 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai aš tavo vietoj ir užvalgyčiau duonos. Jeigu Gruzijos gyventojai valgydami high fat paleo valgo šiek tiek grūdų, tai čia tas pats. Nežinau, ką sako apie unimed, bet aš valgyčiau, nes kai labai norisi kažko konkretaus, tai to ir reikia. Ką sako unimed apie tavo žiaurų duonos norą?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 17:11 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Tai aš tavo vietoj ir užvalgyčiau duonos. Jeigu Gruzijos gyventojai valgydami high fat paleo valgo šiek tiek grūdų, tai čia tas pats. Nežinau, ką sako apie unimed, bet aš valgyčiau, nes kai labai norisi kažko konkretaus, tai to ir reikia. Ką sako unimed apie tavo žiaurų duonos norą?

Na nežinau, ar žiaurus tas duonos noras, bet man jos labiausiai norisi. Ir nežinau, ar nuolat norisi, bet šiuo metu tikrai norisi. Unimedas apie tai pasakytų, kad tai mano gliukogeninis disbalansas reikalauja angliavandenių tikriausiai. Daug argumentų turiu prieš duoną: ji kepta, turi gliuteno ir dar ne low carb. Žymiausi pasaulio endokrinologai kaltina būtent gliuteną skydliaukės antikūnių buvimui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 17:14 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gal ne tu jos nori? :roll: o tavy esanti kandida?
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... ugalejimas

Cituoti:
didelis noras duonos ir cukraus (mielės minta cukrumi),

matai, ir naktinis prakaitavimas yra .
o jei ją turi, tai šeri obuoliukais...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 17:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Teisingai, verčiau mamos Orkos klausyti, o ne manęs - aš dar jaunas ir durnas - man tik nori ir pirmyn :) O ji jau patyrusi ir jai jau kitaip, matyt - daugiau kraujo galvoj nei pas mane :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 14:18 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Taip, ji turi nemazai patirties siuo klausimu, ir daznai man padeda neisklysti is to kelio, bet kai po visu bajeriu atrodo, kad gal tai nera tikrasis kelias i sveikata as pasiziuriu atydziai si interviu http://www.youtube.com/watch?v=rNON5iNf ... watch-vrec
http://www.youtube.com/watch?v=KkdFkPxx ... re=related
ir vel viskas stoja i savo vietas.
O tu, dar vienas, su savo fermentiniu suriu buk atsargus :) beveik garantuoju, kad sveikatos jis tau neprideda ir niekad neprides. Kol esi jaunas patinas, viskas tvarkoje, bet tie metai bega labai greit, tad geriau pradeti rupintis jau dabar, o ne tada kaip as - kai jau reikia kopti visa š, kurio prikaupiau per salyginai ne ilga gyvenimeli :)
Aisku, dar yra ir genetika, kurios atmesti negalime, bet daugeliu atveju maistas ir yra tas vaistas nuo visu ligu.

Paskutinį kartą redagavo Silver79 16 Lap 2012, 15:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 14:22 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū. Ir už nuorodą :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 17:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
orka rašė:

Mane asmeniškai tai itin sužavėjo lentelė, ta, kur mėsa su visom raudonom žvaigždutėm.
Čia pavyzdys, dėl ko negaliu labai gerbti Unimed'ų - už šališkumą.
Pamanyk tik, mėsoje yra visko ir daugiausia. Dar parašytų apie prastesnį įsisavinimą iš žalumynų, būtų aiškiau.
Darvienas , tu netingi analizuoti, paimk kokias petražoles ir primesk kokių mineralų jose mažiau nei mėsoje, įtariu B12 ir dar poros...O jei palygintum 100 kcal, skaičiai skirtumo būtų milžiniški.

Pridėkim dar Unimed teiginį kad augaluose nėra nepakeičiamų amino r. :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 18:08 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Orka, tau ir "Orkinui" berods yra ketogeninis disbalansas. Reiškia jūsų benzinas yra riebalai. Ir jums praktiškai dzin ant angliavandenių, t.y. jų nesinori. O jei teisingiau, tai angliavandeniai jau tampa net disbalansų priežastimi, tarkim atsiranda karščio bangos kai tu suvalgai vaisių, arba jie kelia choleo.

Užauginus vaikus, ramiau gyvenant tikrai gali sau leisti lėtinti metabolizmą, hibernuoti, o jei dar esi brandesniam amžiuje(manau pokyčiai sunkėja virš 40) turbūt šansų mažoka atstatyt teisingą kurą.
Lieka prisitaikyti prie to, kas tinka geriausiai.

Esi diskutavusi su Unimed, kokie šansai, kad kai/jei skaičiukai parodys 0 disbalansų, tavo kūnas galės normaliai deginti viską?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 19:13 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

pas mane nebėr to disbalanso, pas vyrą tebėr, nes jis su baltymais nuolat persistengdavo, nesilaikė rekomenduoto santykio .
dabar pas mane kaip ir nėr aiškių disbalansų, o sveikatos problemų nėra išvis jokių.

Cituoti:
Esi diskutavusi su Unimed, kokie šansai, kad kai/jei skaičiukai parodys 0 disbalansų, tavo kūnas galės normaliai deginti viską?

grįžimas prie visko- ėjimas į disbalansus. Ačiū, nereikia :D , man vieno skambučio visiškai pakako.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 08:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Nesupratai manęs.Sugebėjimas degint viską yra idealus metabolizmas, absoliuti sveikata, jokių disbalansų. Bet jei tau paskambina, kad kranelį reikia užsukt, naudojiesi alternatyviu tiekėju.
Visi mes čia tokie.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 10:55 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Niekas visko nevalgo. Kiekvienas gyvūnas valgo savo maistą. Ir yra sveikas. Jeigu valgo ne savo maistą, pasidaro nesveikas ir degeneruoja iš kartos į kartą, kol galiausiai nebegimsta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 14:31 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Nesupratai manęs.Sugebėjimas degint viską yra idealus metabolizmas, absoliuti sveikata, jokių disbalansų. Bet jei tau paskambina, kad kranelį reikia užsukt, naudojiesi alternatyviu tiekėju.
Visi mes čia tokie.

supratau, bet...tokių metų, su tokia patirtim, nebereikia norėti idealaus metabolizmo, svarbu sveikata nešlubuoja ir gerai. man to pakaks .
Jei angliavandenių kranelis man netinka, tai tiek to, man visad patiko riebus gyvūninis maistas (gaila kad anksčiau jį dažniau gadinau), todėl dabartinė mityba man priimtina ir mane pilnai tenkina.
O jei sezono metu suvalgysiu vieną kitą uogą, tai, manau, mano metabolizmo iš vėžių neišmuš.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 12:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Įdomu, ar pagal Unimedus egzistuoja subalansuota mityba žmogui, neturinčiam akivaizdžių disbalansų, pvz vaikui?
Mano 6 m dukra 'proteininė', jai neįkiši riebios žuvies, lašinių, o varškė valgoma viena, be grietinės. Riešutai. Ir vaisiai, nes krakmolai labai ribojami, 5-6 riekės duonos savaitėje, kelios bulvės, skanėstai kokoso ir kakavos sviestas... Turbūt -+30/30/30, jei dar gautų mėsos (kurios visgi prašo ir jau nusprendžiau pavytinti),vos ne pirmyksčio žmogaus racionas.Labiau tikiu, kad jis buvo tropiniai vaisiai/kokosai/mėsos baltymas, nes riebalas mityboje atsirado migruojant į šiaurę.

Silveri, Kurmi, kaip pasikeitė jūsų vaikų mityba nuo įprastos į žalią ir dabar į beveik paleo?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 14:33 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, kalbant apie mano vaikus, tai jie ne vienas iki galo nebuvo zaliavalgiai, o dabar taip pat laikomes apie 50-70% paleoб likusi dalis tradicine 21 amziaus mityba. Bet pagal galimybes stengiuosi ja kiek imanoma mazinti. Auginciau vienas, tai gal butu paprasciau, bet zmona ne visai klausimais sutinka, todel vaikai vis dar retkarciais gauna grikiu, ryziu ir kt. kruopu. Taciau vis dazniau pusryciams vietoj kosiu gauna kiausiniu, plaktos varskes su grieitinele. Taip pat per diena suvalgo po obuoli, kriause ar kita vaisiu.
Labai noriai valgo kokosu alieju ar kakavos sviesta. (Vis pribege praso "tete, duok to balto" :) ) Laikau saldytuve ir atskeliu po gabaleli ir jiems tai buna vietojs sokolado ar saldainio.
Vyresnioji mielai valgo lasinius ir zalia mesa. Taciau jai dazniausiai pagarinu, nes zmona labai jau pries visiskai zalios mesos valgyma.
Bendrai viska sudejus, manau pas mano vaikus yra taip 20/40/40. Gal pas dukryte 30/40/30. Nes sunus daugiau vaisiu nori ir gauna.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 14:53 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kalabant apie mane, tai vietoj vaisiu pabandciau pavartoti gliukoze keleta dienu - poveikis ne toks koks nuo vaisiu, bet jis buvo. Galbut suvartoto cukraus kiekis , lyginant su suvalgytu vaisiu buna gerokai mazesnis, taciau po tokio valgio jauciuosi daug geriau. Dar gerokai padidinau riebalu kieki. Paskutines pora dienu man gavosi 20/65/15. Ir tokiu budu kazkaip keistasi dingo jautrumas salciui ir temperatura nenukrenta zemiau 36,1. Darau isvadas, kad ta cukraus problema ir anksciau galejau bandyti spresti riebalais. Kita vertus, per diena suvalgant tiek kokosu aliejaus, tai finansiskai labai jauciasi. Ketvirtadieni nusipirkau 2 litrus nerafinuoto uz 140 lt, bet ziuriu jau vienas litrinis indas iki puses nukabintas. Reiks ieskoti kur galima nupirkti didesni kieki ir pigiau ir pasidometi kas augina riebias kiaules, kurios nebutu pripumpuotos visokiu š.
Dar vienas pastebjimas su pieno produktais. Gan ilga laika jau ju nevartojau isskyrus sviesta, tai uzvakar ir vakar surizikavau issiplakti grietineles. Ir ka jus manot, atsikeliu ryta su issausejusia ir pleiskanojancia veido oda. Uzteko puse paros, kad pasireikstu savotiska alergija pienui. Manau pieno teks labai ilgam atsisakyti. Kadangi svieste dalis baltymo like, tai vakar virs kg ghi sviesto pasidariau.
Mano atveju, manau, ghi sviestas bus mazesne blogybe, nei pieno baltymai, su kuriais organizmas nesusidoroja. :(
Reiks po kurio laiko, dar su kiausiniais ta pati pabandyti. Bijau, kad ir jie panasiai veikia :( Taigi, Lieka tik mesa, darzoves ir kai kurie riebalai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 15:27 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Čia gal kam bus įdomu 'ką valgom' ir 'ar visai sveiki nuo to' tema susietai su Serbentinės parašymu bei klausimu apie vaikų mitybą
Cituoti:
Largely vegetarian Bantu tribes such as the Kikuyu and Wakamba were agriculturists. Their diet consisted of sweet potatoes, corn, beans, bananas, millet and Kafir corn or sorghum. They were less robust than their meat-eating neighbors, and tended to be dominated by them. Price found that vegetarian groups had some tooth decay-usually around 5% or 6% of all teeth, still small numbers compared to Whites living off store-bought foods. Even among these largely vegetarian tribes, however, dental occlusions were rare, as were degenerative diseases.
Cituoti:
The Masai of Tankanika, Chewya of Kenya, Muhima of Uganda, Watusi of Ruanda and the Neurs tribes on the western side of the Nile in the Sudan were all cattle-keeping people. Their diets consisted largely of milk, blood and meat, supplemented in some cases with fish and with small amounts of grains, fruits and vegetables. These tribes were noted for their fine physiques and great height-in some groups the women averaged over 6 feet tall, and many men reached almost seven feet. Examinations of their teeth revealed very few caries, usually less than 0.5%. Nowhere in his travels had Price yet found groups that had no cavities at all, yet among the cattle-herding tribes of Africa, Dr. Price found six tribes that were completely free of dental decay. Furthermore, all members of these tribes exhibited straight, uncrowded teeth.
Cituoti:
The healthiest tribe that Price studied was the Dinkas, a Sudanese tribe on the western bank of the Nile. They were not as tall as the cattle-herding Neurs groups but they were physically better proportioned and had greater strength. Their diet consisted mainly of fish and cereal grains. This is perhaps the greatest lesson of Price's African research-that a diet of whole foods, one that avoids the extremes of the carnivorous Masai and the largely vegetarian Bantu, but incorporates both nutrient dense grains and seafood, ensures optimum physical development.
Cituoti:
What Burkitt and Trowell failed to recognize is that Africans do not eat their grain foods as we do in the west, in the form of quick rise breads, cold cereals, energy bars and pasta, but as a sour or acid porridge. Throughout Africa, these porridges are prepared by the fermentation of maize, sorghum, millet or cassava. Preparation "at the homestead" begins with washing the grains, then steeping them in water for 24 to 72 hours. The grain is drained and the water discarded. Soaked grains are wet milled and passed through a sieve. The hulls or leavings in the sieve are discarded. In other words, the Africans throw away the bran. The smooth paste that passes through the sieve may undergo further fermentation. Soaking water that rises to the top is discarded and the slurry is boiled to make a sour porridge. Sometimes the slurry is allowed to drain and ferment further to form a gel-like substance that is wrapped in banana leaves, making a convenient and nutritious energy bar that can easily be carried into the fields and consumed without further preparation. Acid porridges made from grains are far superior to western grain preparations. Fermentation increases mineral availability by neutralizing phytic acid, increases vitamin content, predigests starches and neutralizes enzyme inhibitors. Insoluble fiber can cause pathogenic changes in the intestinal tract unless properly soaked in an acid medium.9 Oat bran, which is high in phytic acid, as well as related bran products can cause numerous problems with digestion and assimilation, leading to mineral deficiencies, irritable bowel syndrome and autoimmune difficulties such as Crohn's disease. Case control studies indicate that consumption of cereal fiber can be linked with detrimental effects on colon cancer formation.
http://www.westonaprice.org/traditional ... -of-africa

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 15:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Matau į WP įkritai.
Tikrai yra geros informacijos, vienok labai perlenkta su omegom. Ten skirta JAv sveikuolių mainstream'ui, eik į advanced lygį:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 16:03 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kur yra advanced lygis? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 17:15 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
. Reiks ieskoti kur galima nupirkti didesni kieki ir pigiau ir pasidometi kas augina riebias kiaules, kurios nebutu pripumpuotos visokiu š.

pašios geriausios, nereiklios riebuilės, suaugusi max 40 kg.Jau turiu užsiveisusi, daugiau didžiųjų nebeauginsiu
Paveikslėlis
labai patogu, kad nedidelis gyvūnas, suvalgei vieną, valgai kitą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 17:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
darvienas rašė:
O kur yra advanced lygis? :)

Pradžiai koks Mercola, riebios dietos šalininkai - Rosedale, baltyminiai - Atkinsas, Eades. Primytivistai 'we want to live'. Angliavandeniai Perfect health diet.
Paskui HS, Unimed metabolizmo straipsniai,būtinai Ray Peat, na o galiausiai high level reikėtų eiti prie pirminių šaltinių : Lingo,Kocho,Samochotskio. Reviči dar neradau kažko super vertingo, tik interpretuotojus.
Sportas smegenims :)randi kas nuo ko nusirašė, kaip interpretavo ir ką nuslėpė, pritempiant prie savo ideologijos...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute