Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 09:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
temperatūrą reikia matuoti po liežuviu.
Žemesnė nei norma rodo sulėtėjusį metabolizmą.
Pagal CRON (calorie restriction optimal nutrition)tai yra ilgaamžiškumo garantas.

Kiti, aišku, mano priešingai, kad reikalingas greitas metabolizmas ir optimali mityba.
dabar greitai nerasiu, kokia dienos norma, bet Ray Peat rašo smulkiai apie sveiko žmogaus temperatūras ir yra indikacija apie rytą: neišlipus iš lovos temperatūra nuo 35,5 iki 36.
Ūkiškai pasakius tai rodo, kad organizmas naktį ilsisi, nestresuoja.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 10:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žalias kurmis rašė:
Surimtėjant, manau visi gyvenantys pas Unimed rekomendacijas puikia supranta, kad vaikinukas kuris teikia rekomendacijas ne gydytojas ir netgi nestudijavo medicinos universitete (o gal ir gerai, kad nestudijavo?). Ir net yra inkognito. Kas žino jo vardą ir pavardę? Jis visada pasirašo Unimed kolektyvas. Ir patyrimo jis tikrai turi nedaug. Ir į daugelį klausimų nelabai gali atsakyti. Ir vargu ar jis veikia legaliai ir kas nors kur nors nešnipštelės, kad neturėtų nemalonumų. Ir ar jam kada nors nenusibos, nenusikabins jis savo iškabos ir neišdums į Angliją... Na bet bent jau gali padaryti disbalansų diagnostiką ir šį bei tą patarti, pasidalinti turimom žiniom. Ir tai jau yra gerai, vertinga.

Klausei, kas žino - aš. Man tas 'vaikinukas' (jų yra ne vienas žmogus) ne incognito, žinau, kad studijavęs biochemiją, o pagal apsiskaitymą jo žinios yra tikrai labai gilios.Ne kartą buvo labai profesionaliai atsakyta į mano klausimus. Ir ne kartą praignoruota :x
Kai praeis jaunatviškas maksimalizmas ir šioks toks fanatizmas, viskas atsistos į savo vietas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 10:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Orka, kažkuriam amžiaus etape tai darosi normalu. Nors kai kurie medikai linkę sakyt, kad nenormalu, bet aš sakyčiau labiau normalu negu nenormalu. Pvz. mano mamos temperatūra 35.5-36. Jos plaukai sausi. Faktas, kad ji šiek tiek skydliaukės hormonų deficite,senstant taip būna, bet pagal jos amžių tai yra normalu. Jai nešalta, miega su plona kaldra ir vaikšto nestorai apsirengusi, o namie apie 17 laipsnių ir jai nešalta. Taigi jos kūno temperatūra mano nuomone normali. Nes jinai nejaučia žemos kūno temperatūros.
BET JEIGU TU PATS jauti kūno šaltį, ir kūno temperatūra žema, tai tada jau yra nenormalu. Kaip antai sunku sušilti, gali pastebėt, kad kiti ploniau apsirengia ir jiems nešalta, o tau šalta net su šilčiausiais rūbais. Skydliaukės nepakankamam darbui būdinga, kad intensyvus judėjimas irgi tavęs nesušildo kaip seniau. Normalūs žmonės iš šalto dušo išlindę jaučia gana stiprią šilumą, o aš jaučiau siaubingą šaltį. Net jeigu surizikuočiau įlyst į šaltą dušą rizikuočiau labai rimtai persišaldyt ir surigt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 10:26 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Kai praeis jaunatviškas maksimalizmas ir šioks toks fanatizmas, viskas atsistos į savo vietas.

Bet gal gerai, kad yra maksimalizmas, nes kitas tikrai bijotų atsakomybės. Juk matom kokie sudėtingi atvejai iškyla.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 10:55 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
Žalias kurmis rašė:
Jai nešalta, miega su plona kaldra ir vaikšto nestorai apsirengusi, o namie apie 17 laipsnių ir jai nešalta.

miegu prie atviro lango žiemą- vasarą, antklodė nestora, tik žiemą ploną pūkinę papildomai užsimetu. man dažniausiai yra per šilta.
pastebėjimai iš 10 mėn tokios mitybos. Iš pradžių dingo karščio bangos, kurios būdingos menopauzei, vasarą, kai atsirado uogos ir aš jų valgiau(nedideliais kiekiais) šiokios tokios buvo grįžę, nustojus, po savaitės- kitos, dingo.
dabar ruduo-vienas kitas obuolys savaitėj, vynuogės ir vėl jaučiu silpnas šilumos bangas. Bet jos retos, daugiau tik iš ryto ir dieną keletą kartų, ypač smarkiau pasidarbavus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 11:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Serbentine rašė:
temperatūrą reikia matuoti po liežuviu.
Žemesnė nei norma rodo sulėtėjusį metabolizmą.
Pagal CRON (calorie restriction optimal nutrition)tai yra ilgaamžiškumo garantas.

Kiti, aišku, mano priešingai, kad reikalingas greitas metabolizmas ir optimali mityba.
dabar greitai nerasiu, kokia dienos norma, bet Ray Peat rašo smulkiai apie sveiko žmogaus temperatūras ir yra indikacija apie rytą: neišlipus iš lovos temperatūra nuo 35,5 iki 36.
Ūkiškai pasakius tai rodo, kad organizmas naktį ilsisi, nestresuoja.

Na, pas mane ryte visada tarp 35,5 - 35,9. Gal nera jau taip blogai. Tik pamatavau temperatura po liezuviu - 36,1

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 13:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

orka rašė:
Žalias kurmis rašė:
Jai nešalta, miega su plona kaldra ir vaikšto nestorai apsirengusi, o namie apie 17 laipsnių ir jai nešalta.

miegu prie atviro lango žiemą- vasarą, antklodė nestora, tik žiemą ploną pūkinę papildomai užsimetu. man dažniausiai yra per šilta.
pastebėjimai iš 10 mėn tokios mitybos. Iš pradžių dingo karščio bangos, kurios būdingos menopauzei, vasarą, kai atsirado uogos ir aš jų valgiau(nedideliais kiekiais) šiokios tokios buvo grįžę, nustojus, po savaitės- kitos, dingo.
dabar ruduo-vienas kitas obuolys savaitėj, vynuogės ir vėl jaučiu silpnas šilumos bangas. Bet jos retos, daugiau tik iš ryto ir dieną keletą kartų, ypač smarkiau pasidarbavus.

Vat ką ir noriu pasakyt. Jeigu tavo temperatūra žema ir tau nešalta, tai viskas normalu. Karščio bangos siejamos su staigiu arba nestaigiu skydliaukės hormono padidėjimu. Na ką iš esmės Serbentinė ir sako, angliavandeniai skatina skydliaukę neaptingt, gamint daugiau hormono.
Bet skydliaukės hormonai smarkiai susiję su kitais hormonais, tame tarpe ir moteriškais. Gali skydliaukės hormono didėjimą lemt ir moteriškų hormonų svyravimai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 16:00 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tesiu eksperimenta :)

Siandien apie 12:00 pasidare labai salta. Pasimatuoju temperatura po liezuviu - 35,4. Grizau namo pavalgyti. Temperatura vis dar tokia, o jautrumas salciui nerealus. Tada nusilupau prisirpusi persimona ir ziauriai skaniai suvalgiau :) (dabar ju sezonas ir galbut ne tiek daug brudo primirke)
Po to pradejau ruostis pietus. (salotos is 200 g salotu. 100 gramu agurko. 17 g svoguno ir 5 g krapu + druskyte) Pagrindinis patiekalas 3 min. garinta kalakuto slauneliu mesa su oda apipilta ismirkusia zelatina (5g) ir 15 g sviesto. Pirma karta po keliu dieno vargo, pavalgiau pietus be rijimo problemu o ir savijauta visai liuks paskutines 3 valandas :) Kas idomiausia, temperatura po liezuviu 36,8. Nepatikejau tai tris kartus matavau :) stulpelis termometro kaip ikaltas :D Dabar stebesiu kada prades kristi ir jei kris, per kiek laiko ir kiek nukris.
o dabar lekiu pasiimti kraujo tyrimo rezultatu del skydliaukes. Idomu ka ten rodys ...Veliau parasysiu ;)

Tyrimai tokie:
TSH, TTH - 1,25 (Norma 0,4 - 4,0)
MA, ATPO - <10,0 (Norma <35,0

Mano galva viskas tvarkoje, bet kodel padidinus siek tiek cukru viskas vaziuoja daug geriau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 17:32 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Įsikišu, bet tik truputį :) Kur Žalia Kurmė rašė apie didesnio mėsos kiekio suvalgymo sunkumus. Prieš gal 4 dienas vakare pajaučiau, kad norisi kiaulienos. Nusipirkau gabalą žalio kiaulienos kumpio. Grįžau namo ir sėdėdamas prie kompo sukramčiau visą per kokį pusvalandį. Kaip tik į pabaigą pasidarė nebeskanu. Tada pagalvojau, kad įdomu kiek ten buvo? Pasižiūriu etikėtę. 380 gramų

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 18:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Tyrimai tokie:
TSH, TTH - 1,25 (Norma 0,4 - 4,0)
MA, ATPO - <10,0 (Norma <35,0

Gaila, kad nepadarė FT4. Dažnai TSH atvirkščiai koreliuoja su FT4, todėl jo nedaro. Bet ne taisyklė. Mano pvz. abudu rodikliai šiuo metu yra maži, kas realiai sunkiai tikėtina. Bet manykim, kad viskas pas tave gerai. Iš esamų rezultatų tai tikrai viskas liuks.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Paprastai kai skydliaukės hormono organizme nepakanka ,t y. FT4 būna mažas, tai TSH turėtų būti didelis. Bet šiuo metu organizmas supranta, kad skydliaukės hormono pakanka (ar jo iš tiesų pakanka nežinom, bet tarkime, kad taip) ir neužveda didinimo mechanizmo per TSH. Tada vadinasi ne skydliaukė kalta dėl šalčio, o kažkas kitas. Beto, jeigu yra nemiga, tai realiai turėtų būti ATPO didesnis už normas. ATPO tai kitaip sakant antikūniai, žudantys skydliaukę. Kai porcijos ląstelių žūsta į organizmą pakliūva per dideli ir banguojantys kiekiai skydliaukės hormono, todėl pasireiškia per aktyvios skydliaukės simptomai besikaitaliojantys su per daug tinginčios skydliaukės simptomais kaip antai šaltis. Bet kadangi ATPO savo vietoje, tai nemiga irgi greičiausiai ne nuo skydliaukės... Nuo ko tada?... Gal tiesiog metabolizmas kaltas ir tiek? Unimedo klausei, kas tai per reiškinys?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:22 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kažkur skaičiau, kad nemiga būna dėl angliavandenių trūkumo. Bet negarantuotai. Bet jeigu Silveriui ir trūko angliavandenių ir tuo metu buvo ir nemiga, tai valgant daugiau vaisių galėtų nemigos nebebūti. Hipotezė

Paskutinį kartą redagavo darvienas 14 Lap 2012, 20:25. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, jei viskas liuks, reikia dabar bandyti ir ziureti kaip toliau viskas veiks koreaguojant angliavandenius.
Paekseperimentavau su vaisiais, tai veikia. Siandien pries vakariene 18:50 temperatura buvo 36. Taigi po pietu neilipau i 35 laipsniu zona :) o po vakarienes (labai panasios i vakar, tik pries valgi suvalgiau ne obuoli , o persimona. Temperatura dabar 36,8 IR NAMIE issirenges po marskineliais vaikstau. Net zxmona pastebejo - sako, nuo ko taip sukaites. Dar pries kelias dienas su dviem bliuzonais po namus vaiksciojai ...
Dabar reikia surasti buda kaip pasiekti toki poveiki be vaisiu. t.y. atrasti buda , kaip duoti skydliaukei daugiau to greito benzino, kuriai kaip suprantu buvo kiek per mazai esamu laiku ar esant dabartinei metabolzimo buklei

Tik vienas klausimas ramybes neduoda - uzpuls mane IS ar ne.
Cituoti:
Cituoti:
Gal tiesiog metabolizmas kaltas ir tiek? Unimedo klausei, kas tai per reiškinys?

Unimed tai aiskina, kaip visada - tam tikrais disbalansais. Tikiuosi, kad taip ir yra ir tik laiko klausimas, kada vel viskas stos i vezes ir manes IS nepaims, nors tie siptomai ir labai panasus i artejancia beda :( Esu optimistas, todel nurasau viska disbalansams ir ieskosiu budu viska sureguliuoti taip, kad jie greiciau dingtu :)

Paskutinį kartą redagavo Silver79 14 Lap 2012, 20:28. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:27 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kodėl tu nori pasiekti be vaisių? O ką tada valgytum? Vaisiai juk pats tas angliavandenių kiek reikia užvalgyti :) Tikrai ne grūdai ir ne bulvės.

Paskutinį kartą redagavo darvienas 14 Lap 2012, 20:37. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:34 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Unimed tai aiskina, kaip visada - tam tikrais disbalansais. Tikiuosi, kad taip ir yra ir tik laiko klausimas, kada vel viskas stos i vezes ir manes IS nepaims, nors tie siptomai ir labai panasus i artejancia beda :( Esu optimistas, todel nurasau viska disbalansams ir ieskosiu budu viska sureguliuoti taip, kad jie greiciau dingtu :)

Nu ir uždavinys pas tave. Norėčiau, kad man panašių spręsti netektų. Nemiga labai neraminantis reiškinys.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:34 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

del fruktozes, kurios vaisiuose nemazai ir jos poveikio kepenims ir bendrai visam metabolzimui :)
Aisku nesu del to tikras, nes dvi dienos eksperimentu su vaisiais parode, kad saikingai juos valgant galima kai ka labai greit pataisyti. Bet pabandysiu dar kita varianta - sauksteli gliukozes (~5g) pries valgi. Gal to pakaks. Ir retkarciais kokia bulve prie troskintu darzoviu imesti ar mirkytu pupeliu pasigarinti. Tai ne toks greitas benzas, tad pradesiu nuo gliukozes milteliu, nors tai ir nera naturalus produktas. Arba reikia paieskoti vaisiu, kuriuose butu daug gliukozes ir salyginai mazai kitu cukru. Ir tokiu vaisiu pries valgi saikingai pavartoti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 20:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tiesa, prisiminiau iš savo patirties apie nemigą. Man dažnai būdavo ir dar būna, kad atsigulu ir neužmiegu. Voliojuos vartausi ir neužmiegu. Ir tada man pareina minčių apie ką nors saldaus. Nueidavau ir suvalgydavau kartais vaisių, kartais cukraus, kartais uogienės, kartais šokolado tiek, kiek norėdavosi/kiek reikėdavo. Ir tada atsiguldavau ir užmigdavau. Malonaus miego :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 22:20 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jeigu turėčiau žmoną ir jeigu man būtų nemiga, tai prieš miegą apibarstyčiau jos lūpas ir spenelius gliukoze, pasižiūrėčiau ir šypsodamasis sakyčiau: 'Čia taip reikia - gydytojas liepė - kiekvieną vakarą prieš miegą'. O ji gal šypsodamasi atsakytų: 'Tai skanaus' :D

Paskutinį kartą redagavo darvienas 14 Lap 2012, 23:06. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 22:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

:shock: :shock: :shock: reiks isbandyti :) :twisted: :P :P :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 12:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri,

O kiek tu laiko neužmiegi? Kaip pasireiškia tavo nemiga?

Ir ar tu kas dieną valgai nustatytą riebalų kiekį gramais?

Ramiai sėdėdamas galvojau apie tavo jaučiamą šaltį ir apie angliavandenių padidinimą. Apie tavo žmoną negalvojau :) Ir prisiminiau, kad ir man taip būna. Kai būnu nedavalgęs angliavandenių arba riebalų. Šiandien ryte buvo vėsu iš vidaus, pavalgiau sūrio, pavirškinau ir pasidarė šilta. Dėl to pagalvojau, kad taip yra dėl to, kad trūksta benzino/kuro ir dėl to nėra pakankamai šilumos. O benzinas yra riebalai arba angliavandeniai pagrinde. Tai jeigu tu valgai nustatytą kiekį riebalų, o tau reikia daugiau, nes judi daugiau, tai tau ir trūksta kuro dėl ko tu, kadangi nevalgai dar riebalų, tai neišvengiamai imi valgyti dar angliavandenių, nes kuro reikia ir tai jaučiasi vidiniu šalčiu. Nes realiai yra neteisinga valgyti nustatytą kiekį riebalų, kadangi yra praktiškai neįmanoma tiksliai žinoti, kiek gramų tau jų reikės tuo metu, kai valgai, kadangi niekas tau tiksliai nesuskaičiuos, kiek kuro tu sunaudojai, nes niekas tiksliai neįvertins, kiek tu tąkart judėjai namuose, kiek judėjai darbe, kiek judėjai kačialindamasis, kiek judėjai bendraudamas su vaiku ir žmona ar draugais ir panašiai. O tam, kad suvalgyti tiek, kiek reikia riebalų kuro ir kad tada nevalgyti angliavandenių (kaip teta orka rašė, kad kokį obuolį kartą per savaitę ar dėdė Saulius J. rašė, kad kartais sugriešija ir suvalgo saldainį ar chalvos), reikia valgyti ne nustatytą jų kiekį, o tiek, kiek norisi/tiek kiek reikia, kol nebeskanu valgant po vieną maistą. Tokiu būdu suvalgysi kiek reikia riebalų ir bus šilta ir nereikės nei vaisių tiek, nei tos gliukozės, nes jos tikrai nereikia, kad su žmona taip pabendrauti :D Tai va tokios mintys apie tai. Tiesa, šiandien valgiau vieną kartą nuo 10 iki 11 val. ir suvalgiau 600 g 45 riebumo sūrio. Kas gaunasi 2430 kcal iš riebalų. Valgiau to, kol buvo skanu, kol pasidarė nebeskanu. Ir dabar šilta kaip reikiant. Na, laimingai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 13:07 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Norėjau įlysti su savo problemom. Kažkada buvo kalba užėjus apie kalį/magnį. Norėjau daugiau informacijos apie tai ir kaip šie dalykai siejasi su mūsų low carb dieta. Mano problema yra, kad naktimis aš žiauriai prakaituoju. Tai yra greičiausiai dėl skydliaukės, o gal dėl kitų hormonų makalūzės. O gal dėl to, kad naktį organizmas detoksikuoja kažką, kas sukelia skydliaukėje uždegimą. Bet ne esmė. Visada taip buvo, dieta čia niekuo dėta. Gal nėra tai jau labai blogas dalykas, nes po kelių mėnesių prakaitavimo visada sumažėja antikūnių. Tas baisiai netrukdo gyventi, BET... Pradėjus esamai maitintis man smarkiai sustiprėjo kojų mėšlungiai paryčiais, o dabar nubundu ir negaliu prasiblaivyt. Sėdžiu kartais stovinčioje mašinoje ir atrodo, kad važiuoju. Kitaip sakant stogas važiuoja tikrąja ta žodžio prasme. Į popietę prasiblaivau, dažnai toks būna nervinis tikas kai juda rankos pirštas arba traukia akis. Galva tokia žiauriai sunki, ir pati išsiblaškius. Unimedas nustatė man elektrolitų trūkumą, geriu mineralinį vandenį bet gal viską prarandu per naktį ir dar daugiau negu išgeriu? O prieš dietą magnis ir taip buvo ant apatinės ribos, kalis buvo normalus. Ar ši dieta galėjo padidinti mineralų trūkumą? Nes anksčiau irgi prakaituodavau, bet joks mėšlungis netraukydavo kojų. Mineralų ir elektrolitų trūkumas yra tas pats?
Paspėliojau, kad gal čia irgi dėl gliukozės, bet deja gliukozė manęs neprablaivo. Tai dabar toks spėjimas, kad čia dar pagilėjęs elektrolitų trūkumas arba mineralų trūkumas, nežinau kuom skiriasi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 14:13 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cituoti:
Silveri,

O kiek tu laiko neužmiegi? Kaip pasireiškia tavo nemiga?

Uzmiegu lyg ir normaliai :) Bet prabundu 2-3 nakties. arba 4-5 ir uzmigti jau sansu nedaug :) Taciau, jei paryciais pavyksta ta padaryti, keltis be galo sunku ir akis atplesti reikia pastangu :)

Cituoti:
Ir ar tu kas dieną valgai nustatytą riebalų kiekį gramais?

Taip valgau kas diena nustatyta riebalu kieki % israiska. Bet gali buti, kad bendras kcal kiekis per mazas, esant dabartiniam rezimui. Todel proporcingai viska bandysiu padidinti.
Bejej, perziurejau keletos savaiciu suvartotu riebalu kieki, tai jis nuo 130 iki 170 g per diena. Angliavandeniu nuo 40 iki 60g. Baltymu nuo 60 iki 80g.

Cituoti:
Tiesa, šiandien valgiau vieną kartą nuo 10 iki 11 val. ir suvalgiau 600 g 45 riebumo sūrio. Kas gaunasi 2430 kcal iš riebalų. Valgiau to, kol buvo skanu, kol pasidarė nebeskanu. Ir dabar šilta kaip reikiant. Na, laimingai :)

Valgydamas tokius kiekius fermentinio surio is maximos gali rimtesniu bedu nei as, laikui begant, prisidaryti. Geriau lapnok varske su sviestu ar grietine ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 14:23 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Magnio trūkumo požymiai
Cituoti:
jaučiamas nuolatinis fizinis ir protinis nuovargis;
galvos skausmas, atminties ir dėmesio koncentracijos pablogėjimas, nervingumas;
šlaunų, blauzdų, pėdų mėšlungis;
veido, sprando, pečių srities raumenų traukuliai

Tai aišku, iš kur ten to magnio kiek reikia valgant mėsą ir pieno gaminius bei daržoves (kiaulienos kumpio 100 g yra 6 proc. rpn, o grietinėj liesoj rašo 2 proc. rpn, o daržovių po 3 proc. rpn 100 g - tai niekaip dar kai tiek prakaituoji). Va, moliūgo sėklose 50 g yra 67 proc. magnio rpn http://nutritiondata.self.com/facts/nut ... cts/3066/2

Silveri, jo tada grietinę reiks valgyt. Bet tai kad jinai irgi iš pasterizuoto pieno parduotuvėse :) Man irgi būna, kad prabundu apie 2 arba 4 ir kokią valandą nemiegu, o po to vėl užmiegu. Kartais prabudęs vėl iškart užmiegu. Dar nežinau dėl ko :) Nes dažnai ir myžt prabus nereikia. HM.. O gal tai natūralu? :) Ir mano tėvai prabunda.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 14:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

nu tikrai manau gali susirasti koki normalu ukininka, kuris atveza produktus i koki turgu. Tikrai bus geriau nei parduotuvine. O be to, ji daug skanesne , jei svariai pagaminta :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 15:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gerai, Silver, taip ir padarysiu :) Noriu ir aš pačios skaniausios ir be spjaudymosi, nors spjaudytis man visai patinka :) Tik tas užsikimšusios nosies jausmas ne. Taigi, kaip su magniu reikalai taip maitinantis? Reikia ir Žaliam Kurmiui ir mums žinoti, nes jeigu yra trūkumas, bus ir mums :) Kaip orka tau su magniu ir tais simptomais? Aš tai matau moliūgo sėklas kaip gerą variantą, nes ir nėra angliavandenių ir yra kiek reikia magnio iš kokių 50 g priedo prie kito maisto, ir yra linolo riebalų tuo pačiu kiek reikia. Ir dar geležies, vitamino K ir cinko nemažai.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute