Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Lap 2012, 13:31 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: pasaulis
Žalias kurmis rašė:
O man svarbiausias antikuniu rodiklis irgi sumažėjęs nuo 300 iki 60! Nors tai vistiek dvigubai daugiau negu viršutinė norma, bet dvigubai tai ne šimtą kartų ir ne tūkstantį kaip yra buvę. Na lyg ir reikėtų bjaurias nuotaikas mest į šoną ir tęst tą high meat low carb dietą??? :D :D

tai ką, negi obuoliai baigėsi? :roll: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 10 Lap 2012, 14:44 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
NU ne, obuoliai kaip tai vis nesibaigia :) Jų pilnas garažas ir vis dar skanūs. Šie rezultatai yra su obuoliais.
Silveri, bet gal kažką aš netaip skaičiuoju? Jeigu imti, kad dienai reikia 2000 kcal, o baltymai turi sudaryt 40%, tai reikia 800 kcal is baltymų. O tai reiškia apytikriai 800 g. neriebios mėsos. Ar aš kažką nusiskaičiuoju? Na tiek tai aš net nemėginsiu suvalgyt. Jokių šansų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2012, 15:53 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
kazka netaip skaiciuoji :)
baltymas - tai 4 kcal. 800 / 4 = 200. Taigi tau reikia 200 g baltymo.
Bet kuriuo atveju man siek tiek daugoka atrodo, bet Unimed gal geriau zino :)

Į viršų
 Aprašymas  

Re: MS
StandartinėParašytas: 10 Lap 2012, 21:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Nu jo, 200 gr baltymo yra iš kilo jautienos. Mūsų pievose ganosi kaimynų tokie geri po 800 kg, mėsos bus apie 300 kg, pardavinėja po 3000lt. supereko, tik žolė.
Metams:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2012, 21:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na kokios būtų pasekmės suvalgius kasdien po 1 kg jautienos :shock: ??? Nu per kartą realu suvalgyt kokį 100-150 g. tikrai ne daugiau. Gerai tiek, kad ta dieta kažkiek veikia ir be tų keistų proporcijų. Iki šiol nieko neskaičiuodavau, tiesiog valgiau kaip normaliai įprata - valgai kiek priima organizmas, kiek norisi.
Jaučiu turiu problemų su kepenimis. Niekada nėra taip buvę, o dabar maudžia dešinįjį šoną, skauda galvą. Čia nuo riebalų? Niekada jų tiek nevalgydavau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Lap 2012, 07:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Skydliaukės sveikata įtakoja tulžies pūslės būklę. Tai nėr čia ko norėt, kad veiktų normaliai.
Ko tu nepabadauji? Man net savaitės badas davė neprastų rezultatų. Po to dar jau po bado paskatinau tulžies išsivalymą, kai valgiau daug raugintų daržovių- vėmiau smirdančia tulžim vos ne naftos skonio. Mačiau, ką rašo badautojų forume žmonės su autoimuninėmis problemomis- bado metu išauga antikūniai, (berods dėl padidėjusios kortizolo gamybos- kaip reakciją į stresą) bet po bado labai krenta, būna geresni nei iki bado.

Į viršų
 Aprašymas  

Re: MS
StandartinėParašytas: 11 Lap 2012, 08:35 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kažkuris iš guru, gal Mercola moko 'priming gallblader for fats', tam naudoja kokoso aliejų.
O aš paseksiu pasaką iš savo praktikos.
Man iki studentavimo blogai būdavo nuo riebalo, pora šaukštų grietinės jau skrandį tampydavo. Mama kartą į studijas pridėjo lauktuvių pašteto, kurį gamindavo iš kepenų ir lašinių,riebumas žvėriškas. Kadangi riebumo nesijautė kaip studentė prikirtau atsakančiai. Tik dabar suprantu, kad tada įvyko valymasis su vėmimu, viduriavimu ir šonų skausmais. Gydytojai nieko nerado, o nuo apendicito operacijos išsisukau, tiesiog neatėjus į paskutinius tyrimus.
Maždaug nuo tų laikų riebalus toleruoju gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Lap 2012, 22:08 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, o kokia badavimo logika tulžies pūslei? Tada ji kaip tai bando išsivalyt ar kaip? Sunku pasakyt kaip as 7 dienas istverciau fiziskai... O dar ir psichologiskai jau vien butu sunku kai kiauras dienas sukiojuosi virtuveje. Na jeigu tikrai zinociau, kad duos labai gera efekta tai aisku, kad imanoma...
Vis planavau pasidaryt kepenu valymus su aliejum ir citrina, bet kaip tai nesiryztu...

Kaip suprantu geriausias riebalas yra kokosu aliejus kol tulžies pūslė įpras dirbti, bet gali būti, kad kažkokio apvalymo visgi reikėtų...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 09:04 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
Na, siek tiek ir as pasibedavosiu del po 9 men. trunkancios "dietos paga unimed" (su tam tikrais nukrypimais gan dideliems riesutu kiekams ir obuoliams) sveikatos. 1. nuo pavasario iki dabar ne karto nesirgau persalimo ligom, nors anksciau per sezona sirgdavau 5-7 kartus (del to, manau, kalti polinesotieji is riesutu, nors valgau pagal rekomendacijas - tik lazdynelius ir migdolus, po 15 g. per diena); 2. anksciau rytais jausdavau lyg pjuvenu prikimsta, visiskai nelankstu stubura, dabar tokios bedos nebliko (sitai sieju su krakmolo atsisakymu - anksciau pirmenybe teikdavau krakmolingam maistui: duona, kose, daug daug bulviu); 3. tapau energingesne (iki dietos tonusa pakeldavau tik isgerus kavos). BET liko tokios problemeles: vis dar sala galunes, ypac po pietu; stipriai riebaluojasi plaukai; dar vis jauciu nuovargi ir raumenu drebuli po fizinio kruvio (sitai sieju su gliukogeniniu disbalansu); dar vis jauciu dusuli del per didelio issiskirancio insulino kiekio (parasimpatinis disbalansas) bei hipoglikemijos priepuolius po "netycia" suvalgyto kokio tai krakmolo ar vaisiu (esu isitikinus, kad per vaisius niekad neissikapstysiu is gliukogeninio disbalanso, bet sunku su savim susitart - to negalima, ano nagalima, ypac kai esu maitinanti mama :) )

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 15:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labas. Na, as noreciau dar apie skydliauke pasikalbeti.
Pas mane vis didesniu keistenybiu. Be visko kas darosi, Vakar vakare keleta kartu vos neuzspringau. Nieko panasuas niekad nera nutike, juolab , kad iprates maista iki koses burnoje "sumalti". Toks jausmas, kad pasiaukeleje prapuola rijimo refleksas. Antra kad vieno kasnio net kokias 5 sek. nepavyko atryti ir zmona sake, kad veidas net pabalo. Trumpiau, isgazdinau zmona ir paciam kiek nejauku buvo baigti valgyti.
Nuotykiai nesibaige siandien per pietus. Vel vos keleta kartu per pietus neuzspringau - be galo sunku ryti. Pagooglinau ir radau, kad tai gali buti susije su skydliauke. Bandziau pats ciupineti, bet nelabai suprantu. Lyg ir yra kazkoks kietumas po adomo obuoliu, bet kadangi niekad i tai nekreipiau demesio, net nezinau ar taip turi buti ar ne.
Gal tai paaiskina mano zema kuno temperatura ir jautruma salciui.
Nutariau nejuokauti ir uzsirasiau pas endokrinologa. Valdiskai tik po nauju metu, tai radau kur priims ateinanti pirmadieni privaciai.
Kas cia pas mus didziausias skydliaukes profas? Kurmi, tu, ar kas kitas gal turi kokiu komentaru?
Siaip situacija gan keista, nes valgyti tai vistiek reikes. Ir cia ne kietas ar sausas maistas kaltas, nes net koses konsisencijos maistas stringa...
Idomu ar visa si istorija kaip nors gali tureti rysi su low carb dieta...???!!!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 16:35 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri skydliaukės teorija įmanoma. Tikrai nueik pas endokrinologą. Aš sergu tiroiditu jau keturis metus, bet nieko panašaus nesu patyrusi su rijimu. Tačiau salčio pojūtį organizme, žemą temperatūrą pažįstu labai gerai. Buvo laikas kai miegot eidavau su šilta pižama, vilnonėm kojinėm ir trimis kaldrom. Žinau, kad kai kuriuos žmones tarsi smaugia, kad ryti būtų sunku, tai nesu iš aplinkinių girdėjusi, tačiau tikrai tai visiškai įmanoma. Iš aplinkinių rato girdėjau, kad skydliaukė sugebėjo tiek išdidėti, kad įaugo į plaučius. Taigi žiūrint į kokią pusę jinai plečiasi, tad gali būti ir ryti sunku. Gali būti jog skydliaukė neišdidėjusi, bet kažkur susiformavo mazgas, vadinama struma. Tokį labai nesunkiai patyrę endo užčiuopia rankomis, bet aišku geriausia ekoskopiškai tegu pažiūri. Tada paprastai ima biopsijas ir po to sprendžia ką daryti, ar operuoti ar dar kažką...
Kol lauki vizito pas endokrinologą, tai siūlau pasidaryti skydliaukės tyrimus: ATPO, FT4 ir THS. Nes visvien juos lieps daryti. O jeigu nelieps, tai siūlyčiau eit pas kitą gydytoją :) O kai bus jau padaryti, tai bus iš karto aiškiau, kaip konsultuoti. Viskas kainuos ~80Lt. bet jau iš tyrimų turėtų būt matyt šis bei tas. Kai pasidarysi tyrimus, gali man parašyt. Žinau, kaip juos interpretuot :)
Ar tai gali būti susiję su low carb dieta? Na Serbentinė sako, jog gali, o aš nežinau. Pas mane kol kas hormonų sumažėjimo nėra, bet aš gi obuoholikė :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 17:48 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kad mažai angliavandenių daro įtaką skydliaukei ir ją slopina, pats jau skaitei.papildomi simptomai yra vidurių kietėjimas, skysčių užsilaikymas.

Smaugimą aš irgi esu patyrusi praėjus pusei metų valgydama raw su epizodiškais pieno produktais. Tuokart nesupratau, kas darosi, bet susiejau su skrandžio refliuksu ir stemple. Simptomai, tiesa neryškūs, buvo apie pusmetį, pavasarį jie sumažėjo ir vasarą(uogų ir vaisių metas) išnyko.
Dabar suprantu, kad tai buvo skydliaukės signalai, vaikystėje esu turėjus nedidelę "striumą". Kadangi laikiausi lietuviškos raw versijos su daug daržovių ir neleistinai daug polinesočiųjų, o žiemą savų vaisių nebeliko, manau mano inertišką organizmą galėjo paveikti gliukozės sumažėjimas, dar ir kartu su žindymu (prolaktinas skydliaukę slopina). Pabrėžiu, čia spėlionės.
Panašus signalai buvo ir šį pavasarį, labiau tinimas, kuris vasarą (uogos ) praėjo
Šiemet metinės vizitacijos pas šeimos gydytoją metu paprašiau ištirt skydliaukę, pirmas nukreipimas buvo echoskopija. Nieko nerado, tad dar kartą padariau išvadą, kad su mūsų medicina reikia tapti visišku nepagydomu invalidu. Mano tyrimas buvo greičiau prevencinis, kad save suprasčiau, tad mečiau paieškas. Kiek aš suprantu iš savo skaitinių skydliaukės nepakankamumo prevencija yra pakankamas baltymo kiekis min 100gr dienoje ir šiek tiek cukrų - gliukozės ir fruktozės.
Tą šiek tiek turbūt esu nusistačiusi šiam momentui - neatsisakiau vaisių ir man rekomenduotą 100 gr angliavandenių pakėlus iki 150 gr, dalį padengiu iš jų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 21:54 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Echoskopiją reikėtų daryt tik tada jeigu kraujas nukrypęs nuo normų arba gydytojas vizualiai arba liesdamas kaklą nusprendžia, kad skydliaukė nenormalaus dydžio, yra guzelių. Kitais atvejais echoskopija mano nuomone nebūtina, visų pirmiausiai reikėtų pasidaryt kraują, tai yra teisingiausias kelias.

Jeigu nėra padidėję antikūniai (ATPO) siūlyčiau įvest normalius kiekius jodo (jūros kopūstai, juodas riešutas). Ir Seleno tuo pačiu metu (betros Braziliški riešutai čia nepralenkiami). Na ką aš žinau, gal ir tie goitrogenai kenkia, bet aš manau, kad valgyt daržoves ir nevalgyt goitrogenų yra faktiškai neįmanoma... Gliukozė? Tikrai gali būti, nežinau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 22:04 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

LABAS, Panos :) Jus nuostabios.
Tos diskusijos labai padeda, o daznai daugelis dalyku buna labai naudingi.
Dabar didziausia dilema Angliavandeniai, nes vis labiau itariu, kad ju trukumas isprovokavo tas bedas su stringancia skydliauke.
Idomus pastebejimas, bet paskutiniu metu viduriai gana kietoki ir kojos , ypac blauzdos pripumpuotos. Tai gali buti, kad ir su skysciais stringa.
Taip, Ray Peat skaitineju , o ypac ten, kur kalba apie skydliauke, mityba ir t.t.
Viskas gali butu gana lengvai paaiskinama, kodel viskas pradejo strigti - kazkda kirtau vien cukru (t.y. vaisius, kruopas) kilogramais, o po to kardinlaiai sokau i low carb. Ir per ilgesni laiko tarpa ismusiau skydliauke is veziu. Tikiuosi, kad nieko blogo nera ir nebus, bet dabar mastau, kaip padidinti angliavandeniu ir gauti bent kiek daugiau gero cukraus. Siaip suvalgyti daugiau darzoviu vargu ar bus imanoma, nes siandien sukirtau tikrai nemazai ir vagant pora kartu per diena, tai misija neimanoma fiziskai. Reikia dar ir baltyma kazkaip sukisti i pilva :) Riebalai sioje vietoje problemu nesukelia, bet ne juose problema, manau. Taigi, gal turite pasiulymu kaip padidinti to cukraus labai nenukrypstant nuo Unimed rekomendaciju. As mastau apie virtas bulves, ankstinius, net koki obuoli pries valgi ar mirkytu grikiu sauja keleta kartu per savaite ...
FAKTAS TAS, KAD kazka daryti reikia, nes dabartineje situacijoje aiskiai matyti, kad nieko nedarant , neaisku kuo viskas pasibaigs ... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 22:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu kas čia pas tave per klausimai... Suvalgyk po du obuolius per dieną ir po kiek laiko matysi ar tau jie kenkia, ar nekenkia. T.y. ar tavo buvusios ligos grįžta, ar viskas lieka idealiai. Ir ar šaltis traukiasi, ar ne. Aš siūlau nežiūrėti į Unimedą, bet žiūrėti į save :D
Jeigu buvusios ligos grįžta, tai reiškia suvalgyk po vieną obuolį. Jeigu obuoliai netiks, tai valgyk spanguoles. O jeigu šaltis nesitraukia, tai suvalgyk po tris obuolius, tiek kiek tau jauti reikia. Klausyk savo kūno. Aš iš esmės esu už žalius produktus, ne už virtus. Obuolys yra kažkur laimėjęs naudingiausio vaisiaus titulą. Į bulves jo nekeisčiau, bet gal nesu apsišvietusi per daug tuo klausimu.
Na beje Unimedas man rekomendavo gert gliukozės miltelius. Nu bet ką aš žinau, kaip tai man rodosi visvien, kad žmogus turėtų maitintis maistu, o ne milteliais.
Bet skydliaukę visvien siūlau išsitirt, bent jau galėsi konstatuoti, kad čia būtent tokia, o ne kitokia problema.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 11:32 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, pabandysiu pasinaudoti tavo pasiulymu :) bet pradzioje gal pradesiu nuo virtu bulviu ar ryziu.
Tik grizau is gydytojos. Nuotaikos dviprasmiskos - gali buti skydliaukes problemos, o tai reiskia, kad low carb mityba ne viskam tiko. Taciau gydytoja sake, kad jai panasiau i IS ataka ir visi simptomai idealiai atitinka, o tai reiksia, kad low carb dieta IS visgi nepazabojo :( Dar del to mano rijimo nesklandumu "pradziugino" - sake viena ligone, kuri sirgo IS uzduso kai trumpam dingo rijimo refleksas. (tai dazniausiai siejama su nervais, todel greiciausiai , tai ne skydliaukes problemos , o IS ZIDINYS toje vietoje kuri siejama su impulsais, kur vienas is ju atsakingas butent uz rijimo refleksa.
Del viso pikto padare TTH ir ATPO kraujo tyrimus (81,0 lt) del skydliaukes. Atsakymas rytoj vakare. Jei endokrinologui bus neaiskumu pirmadieni po konsultacijos ir echoskopijos, nuspres ar dar papildomai daryti T3, T4.
Taip pat gavau siuntima pas Neurologa ir sake, kad geriau nedelsti ir pasirodyti jam.
Labai noriu tiketi, kad IS negris, nes neisivaizduoju, kas dar skrupulingiau galetu laikytis UNIMED rekomendaciju ir tos low carb dietos, kuri tariamai turi neleisti grizti ligai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 12:26 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Silveri

Po kiek laiko, kai ėmei valgyti low carb high fat, pasidarė apendicito uždegimas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 14:16 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

po ~triju menesiu

Į viršų
 Aprašymas  

RAF
StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 14:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Numuštum tu čia ūpą daugeliui jei IS sugrįžtų, nors kova turėtų trukti ilgiau nei pusmetį.
Labai norisi tikėti, kad nuo kontrastiškų dietų pastreikavo skydliaukė, nes turbūt ją pradžioje pakoreguot nebūtų sunku...
o apendicitas kažin nebuvo susijęs su skydliaukės šokinėjimo įtakotu vidurių užkietėjimu?
man, kaip simpatikei, organizmo reakcja į low carb buvo labai greita, turbūt parasimpatikams, jei pas tave yra ir toks disbalansas lėčiau viskas susikaupia ir pasireiškia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 16:01 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sumažėjusi kūno temperatūra yra parasimpatinio disbalanso simptomas.
Labai gali buti, kad pas mane toks yra. O apendicitas galejo buti su tuo susijes, nes tikrai tustindavausi retokai ir kietai.
As taip pat labai noriu tiketi, kad tik skydliauke siek tiek stringa ir del to tos bedos mane uzpuole.
Dabar reikia pakenteti ir paziureti ka parodys tyrimai ir ka apie tai pasakys musu tradicine medicina :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 16:48 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Taigi, per tris mėnesius taip valgydamas tu susižalojai savo apendicitą ir jį nupjovė. Praradai svarbų organą labai greitai. Ir ne vien pats, o su Unimed profesionalų palaiminimu.

Pamiegojau ir prabudęs kai ką prisiminiau. Ne kai ką, o poną Dainių Kepenį :)

Taigi

Yra trijų tipų žmonės:

Smulkūs
Vidutiniai
Stambūs

Kitaip sakant

Yra trijų metabolinių tipų žmonės:

Angliavandenių tipas
Mišrus tipas
Baltymų tipas

Maisto medžiagų santykiai pagal šiuos tipus (angliavandeniai/baltymai/riebalai):

Angliavandenių tipas - 60/25/15
Mišrus tipas - 50/30/20
Baltymų tipas - 40/30/30

http://gyvenimas.delfi.lt/grozis_ir_sve ... d=22539405
http://gyvenimas.delfi.lt/grozis_ir_sve ... d=22434555
Jo patirtis dirbant su žmonėmis apie 25 metai
Verta su juos bent pasikalbėti apie unimed ir savo eksperimentus

Į sveikatą :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 21:51 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Darvienas, nereikia pamiršt, kad Silveriui pasitraukė išsėtinė sklerozė. Atsižvelgiant į tai, kad visi gydytojai vienu klyksmu sako, jog tai nepagydoma liga, vaistų nėra, gydymo nėra, o kas per laimė sirgti tokia liga tik Silveris gali tau papasakot. Na tai apendicito praradimas nėra toks jau betikslis. Aišku galėjo taip nenutikti, būtų buvę geriau. Bet ką tu darytum jeigu susirgtum nepagydoma liga ir atsirastų kažkokia viltis pagyti arba bent sustabdyti ligos regresą... darytum tą patį, bandytum low carb dietą :lol: :lol: Po to kaip man buvo blogai, manęs visi klausia, kaip aš galiu taip riboti mitybą. O aš visiems atsakau aš ir kakais galėčiau maitintis kad tik man taip blogai nebebūtų.
Surimtėjant, manau visi gyvenantys pas Unimed rekomendacijas puikia supranta, kad vaikinukas kuris teikia rekomendacijas ne gydytojas ir netgi nestudijavo medicinos universitete (o gal ir gerai, kad nestudijavo?). Ir net yra inkognito. Kas žino jo vardą ir pavardę? Jis visada pasirašo Unimed kolektyvas. Ir patyrimo jis tikrai turi nedaug. Ir į daugelį klausimų nelabai gali atsakyti. Ir vargu ar jis veikia legaliai ir kas nors kur nors nešnipštelės, kad neturėtų nemalonumų. Ir ar jam kada nors nenusibos, nenusikabins jis savo iškabos ir neišdums į Angliją... Na bet bent jau gali padaryti disbalansų diagnostiką ir šį bei tą patarti, pasidalinti turimom žiniom. Ir tai jau yra gerai, vertinga.
Aš labai nusiminčiau jeigu SIlveriui atsinaujintų IS. Manau daugelis netektų motyvacijos. Aš pirma įtariu.

Paskutinį kartą redagavo Žalias kurmis 13 Lap 2012, 22:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 22:11 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, galų gale sužinosit, kaip ten bus. Linkiu pasveikti, žinoma :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 22:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, ir uzvire diskusija :)
Dar vienas, patikek, as isbandziau turbut viska ir niekas nepadejo. Unimed buvo tas paskutinis siaudas uz kurio griebiasi skestantis. Viskas veike puikiai ir tikiu, kad ir toliau taip bus, bet reikia atrasti kurioje vietoje pradejo strigti. Beje, as desimt apendiksu paakociau jei zinociau, kad tai pades iveikti IS. Turbut niekad neteko patirti ka reiksia nevaikscioti savo kojytem? O man teko...
Ir dar, nuo 2010 i metus po 2-3 kartus patekdavau i ligonine del nauju ir vis stipresniu ataku, bet pradejus laikytis Unimed rekomendaciju del IS neturejau jokiu bedu. o tai ir buvo mano tikslas. Visos kitos keistenybes, jeigu galima taip pavadinti prasidejo tik del to, kad mano metabolizmas po tokiu doziu hormonu ir visokiu vaistu buvo , o gal dar yra, taip sumaitotas, kad per pusmeti vargu ar butu imanoma viska istaisyti.
Tavo pasiulymai, pasamprotavimai, kaip beje ir visos kitos metodikos bei dietos taip pat turi dali tiesos, bet kur ta tikroji tiesa, manau niekas nezino. Nes jei toks butu, manau tikrai nebutu tokiu ligu ir tiek serganciu.
Taciau svarbiausia ieskoti kas galetu padeti ir is vis bent jau kazka daryti, o ne laukti kol dede ar teta duotu piliule nuo kurios pasveikti visai nera sansu ... Aisku ir cia stebuklu buna, bet tai daugiau atsitiktinumas.

Siaip ne apie tai norejau parasyti :)
Na, siandien po sportu pavyko pakelti kuno temperatura iki 36,1. Bet veliau vel krito iki 35,7.
Siandien vakarienei nutariau padaryti eksperimenta. Kadangi su rijimu turiu bedu, tai sugalvojau patroskintas darzoves sutrinti. Dejau morka (100g) bulve (110 g) moliuga (280g). Viska supjausciau kubeliais ir i vandeni 10-ciai minuciu. Pavirus nupyliau vandeni su visu krakmolu, uzpyliau naujo vandens ir vel uzkaiciau 10-ciai minuciu. Ant kokosu aliejaus koki 30 sek pakaitinau melyna svoguna (45g) ir cesanko skiltele (5g). pries baigiant virti supyliau juos i puoda. Kadangi vandens nebuvo daug, o pirmasis nuoviras buvo nupiltas, tai viskas sutryniau tiesiog puode. Idejaqu dar sviesto 23g, sik tiek druskos ir zalumynu, bei 5 g ismirkytos zelatinos (tai pabandziau pagal Ray. Peat'o rekomendacija. Viskas gavosi ziauriai skaniai :) o prie sios tirstos sriubos pasigarinau ( 3-4 min) apie 200g kalakuto slauneliu mesos su odele. Su nedidelem rijimo problemom suvalgiau viska labai skaniai :) Tiesa kol viska dariau suvalgiau viena lupta obuoli (apie 100g).
Vakariene pavalgiau 18:30. Pavalges dar atsilauziau 10 g kakavos sviesto. Temperatuta po pusvaandzio 36,2. 20:30 jau 36,5 !!! (TOKIOS TEMPERATUROS JAU NETEKO PORA SAVAICIU TURETI. )
Taciau jau dabar t.y. 22:30 temperatura vel 36,1.
Isvada. Daugiau angliavandeniu vienu valgymu pakele kuno temperatura siek tiek labiau nei iprasta, bet tai truko tik APIE 4 VALANDAS.
Pabandziau paskaiciuoti kiek siandien gavau tu angliavandeniu per visa diena. Net su obuoliu ir bulve vos ikabinau 70g. Nenoriu daryti skubotu isvadu, bet gali buti, kad mano kunui, esant dabartiniam rezimui, greito kuro (t.y. greitu carbu) siek tiek per mazai.
Siandien man gavosi tokios proporcijos (%) 32,3 B / 40,5 R / 27,2 A

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 00:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
nutariau ir aš pasimatuoti temperatūrą, pasičiupau gyvsidabrinį termometrą, ilgai laikiau pažastyje- 35,9 :shock: atsinešiau kitą, laikiau dar ilgiau- lygiai tas pat :?
priverčiau pasimatuoti vyrą - jo 36,5 .

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute