Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2012, 15:41 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Silver79 rašė:
orka rašė:
http://effectplacebo.com/meat_eater/

Ещё вопросы есть? :D

у меня вопросов нет :)

Tokias nuorodas į http://www.zelionijeufonautitočkaru :) čia aš apie rusų kalbą :)

Tai gerai, 40 gramų baltymų iš sūrio ir apie 20 gramų iš riešutų/sėklų lygu 60 gramų. Koks jo normalus svoris pagal ūgį turėtų būti/ar yra? Jeigu jis daug dirbdavo/daug judėdavo, tai manau jam reikėdavo po 1,3 gramo ant kūno masės kilogramo baltymų kaip ir kokiems kenijos bėgikams. Jeigu jis svertų 80 kg, jam reikėtų 100 g. Tai dar 40 g kasdien. Po kiek kg ir per kiek laiko suplonėjo?
Nes vistiek, man tai tikroviškiausia, kai mažėja svoris, tai kad mažėja arba riebalų, arba baltymų, arba ir riebalų ir baltymų, nes daugiau nėra kam mažėti (ir vanduo - susipratau vėliau rašydamas :)). O mažėja kiek žinau jeigu mažiau negu reikia suvalgom - man šitas paaiškinimas yra paprasčiausias ir suprantamiausias ir logiškiausias ir akivaizdžiausias.
http://www.trulyhuge.com/protein-utilization.html baltymų pasisavinimas iš riešutų yra 35 procentai. Daugiausia iš kiaušų - 88. Kai aš užvalgiau kiaušų savaitę po nuo 5 iki 9 kas dieną, mano svoris po tos savaitės padidėjo 3 kg ir tai buvo raumenys žinoma. (draugelis susitiko, pasižiūrėjo į ranką, sako biški užsikačialinai - tuo metu kasdien darydavau prisitraukimus).

Be to, pažiejau kiaulės raumens sandarą - 76 procentai vanduo (neradau apie žmones, bet manau beveik tas pats) - tuo paaiškėja didelis svorio padidėjimas, valgant daugiau baltymų ir gaminant raumenis.

Tokiu atveju lygiai tuo pačiu būdu mažėja ir raumenų masė - jeigu aš valgau mažiau negu reikia baltymų, kad ir kiek, aš ardau savo raumenis ir tuo pat metu aš nuardau ir vandenį. Pavyzdžiui, 100 gramų raumens sudaro apie 20 gramų baltymų ir apie 76 gramus vandens. Jeigu aš sunaudoju 20 gramų baltymų, kurių man reikia, nes nedavalgiau, aš tuo pačiu sunaudoju ir 76 gramus vandens, nes išardau raumenį - tuo paaiškėja greitas kūno masės mažėjimas dėl raumenų masės mažėjimo (su kiekvienu 20 gramų baltymų dar plius 76 gramai vandens, tai yra su kiekvienu 20 gramų baltymų, viso - 100 gramų viso raumens masės). Tokiu atveju, kai aš kas dieną nedavalgau 20 gramų baltymų, aš kas dieną susimažinu savo svorį 100 gramų ir per mėnesį 3 kilogramais. Vien dėl to, kad nedavalgau 20 g baltymų kasdien. Pagal šitą man pačiam yra visiškai aišku, kas vyksta :)

Ir šitas vaikinukas yra to pavyzdys http://www.youtube.com/watch?v=D-RinnfW52c nevarbu, ką ten šneka, bet tiesiog matyti, ką jis valgo ir matyti jo raumenų masė

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 27 Rgs 2012, 17:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gal ne 3, o 2 kilai padidėjo per savaitę :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgs 2012, 10:18 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Silver79 rašė:
orka rašė:
http://effectplacebo.com/meat_eater/

Ещё вопросы есть? :D

у меня вопросов нет :)

o ten apie tavo grynąją versiją nekalbama :twisted: , bet yra naudinga frazė, kad gyvuliniuose riebaluose kaupiasi kai kurie teršalai, kaip pesticidai.
Atsakant į orkos repliką kas čia blogo, jei paršelis antrą mėnesį gauna kombikormo, o broileris maitinamas juo taip pat:
gyvulinių riebalų kokybė priklauso nuo pašaro, kuo daugiau polinesočiųjų, tuo daugiau jų riebaluose. Chebra nutri lentelės dar ne viskas, jos gali neatspindėt situacijos.

Jei perkam lašinius ar mėsą kombikormu šertų kiaulių, tai kertam omegų ne mažiau nei riešutuose. Paspėliokim, kas būna, kai gyvūnas šeriamas kombikormu kokį trečdalį gyvenimo???

na, mano dabartiniu suvokimu ir bandymais paskaičiuoti, jei sukirsiu 600 gr riebios mėsos ar paukštienos, polinesotieji kiekiu panašūs į esančius 100 gr riešutų, ką ir suvartoja šiauriečiai žaliavalgiai.
Gal tada tikrai geriau truputis riešutų ir kokosas nei gigantiški kiekiai gyvulinių riebalų?

O juk riebalų kokybė yra vienas pagrindinių Unimed dietos arkliukų.

http://raypeat.com/articles/articles/un ... oils.shtml:

Linoleic and linolenic acids, the "essential fatty acids," and other polyunsaturated fatty acids, which are now fed to pigs to fatten them, in the form of corn and soy beans, cause the animals' fat to be chemically equivalent to vegetable oil. In the late 1940s, chemical toxins were used to suppress the thyroid function of pigs, to make them get fatter while consuming less food. When that was found to be carcinogenic, it was then found that corn and soy beans had the same antithyroid effect, causing the animals to be fattened at low cost. The animals' fat becomes chemically similar to the fats in their food, causing it to be equally toxic, and equally fattening.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgs 2012, 11:14 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: pasaulis
:lol: prieš daugiau kaip 1,5 metų pirkau porą paršelių ir sušėriau 10 kg šito pašaro
http://www.kgrudai.lt/lt/gaminama-produkcija/KOM-51/
Kombikormas duodamas, kol pripranta prie įprastinių kaime naudojamų pašarų.
dabar likusi (vieną pjovėm pavasarį) kiaulė sveria per ~ 200kg, pjausiu lapkritį. Kiek tų omegų joje iš tos kombikormos, ir kiek iš tų grūdų, kurių gauna kasdien po 2 kg? Daugiau -žolė, runkeliai bulvės,išrūgos.
Beje, jos mums aiškiai per daug- pusę parduosiu. Norinčių bus?
dėl broilerių:
Unimed rašo:
Cituoti:
pramoniniu būdu augintos paukštienos riebaluose yra daugiau omega-6 polinesočiųjų riebiųjų rūgščių nei omega-3. Tačiau sočiųjų ir mononesočiųjų riebiųjų rūgščių yra daugiau ir jos atsveria neigiamą polinesočiųjų riebiųjų rūgščių poveikį. Paukštienos oda ir lajus yra tinkamas riebalų šaltinis, jei nėra perkaitinta, t.y. apdorota laikantis minimalaus terminio apdorojimo principų.

net pramoninių tinkama šituo (PRR) atžvilgiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Spa 2012, 13:37 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
darvienas rašė:

įspėjimas dėl padidinto žalių kiaušinių vartojimo :twisted:
Vyrai, suderinkite tai su partnerėmis, nes jos ne visada gali apsidžiaugti padidėjusiu dėmesiu :lol:

Dar vienas šiaip mąstai dėl kalorijų, svorio ir maistinių medžiagų poreikio labai logiškai. Baltymas reikalingas raumenyno atstatymui, atitarnavusio keitimui jei grubiai. Man labai mistinis tas 1,3 gr/kg dydis, jei 182 cm vyro optimalus voris 85 kg, tai ką - virš 100 gr baltymo jam reikia? Jūs raskite, kas iš 'normalių 'žmonių tiek suvalgo? pusė kg mėsos dienoje?
Na o Graham dietos propaguotojai turbūt augalinio baltymo suvalgo apie 40-50 gr.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2012, 11:10 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
darvienas rašė:

Man labai mistinis tas 1,3 gr/kg dydis, jei 182 cm vyro optimalus voris 85 kg, tai ką - virš 100 gr baltymo jam reikia? Jūs raskite, kas iš 'normalių 'žmonių tiek suvalgo? pusė kg mėsos dienoje?
Na o Graham dietos propaguotojai turbūt augalinio baltymo suvalgo apie 40-50 gr.

Surašau savo variantą, kurį daugmaž valgau (vietoj pieno kiaušai buvo):

Pienas 800 g, bulvės 700 g, duona 600 g, baltos pupelės 50 g, silkė 10 g, morkos 200 g, kopūstas 200 g, sviestas 32g

Lygu 112 g baltymų. Laisvai. Sveriu 74 dabar. Gaunasi 1,5 g ant kūno masės kg. Reikia dar pamažinti

Tai gaunasi, kad pusryčiam ir priešpiečiam pienas. Pietums silkė, bulvės, morkos, pupelės, sviestas. Vakarienei kopūstas ir duona su vandeniu (ar sviestą pusiau pietums ir vakarienei). Ir normaliai gaunasi - nėra per didelis kiekis

Ištvermės sporto mityboje rekomenduojama valgyti 1,2 - 1,4 g ant kūno masės kg. Greičiausiai pasaulyje bėgantys maratonus (42 km) kenijos bėgikai valgo 1,3 g. Jie sveria 58 kg ir suvalgo 75 g baltymų, judėdami ant 3000 kcal kas dieną (nu daug judantis vyras darbe tikrai tiek sudrožia). Tai jie sveria 58. O įprastas vyras sveria 75-85 kg. Tai jeigu tokie vyrai kas dieną darbe, ar su vaikais ar su moterimi ar draugais ar patys ką nors veikdami laisvalaikiu juda ant 3000 kcal (o dirbantis ne sėdimą darbą vyras tiek mažiausiai juda), tokiu atveju tai yra ištvermės sportas ir jiems reikia atitinkamai to 1,3 g ant kg. Suprantu taip ir ne kitaip.

Tai taip ir rašo, kad tie, kurie nedaug juda, visai nedaug - sėdimas darbas, pasivaikšto po namus - 0.8 g ant kūno masės kg, kas yra, kad 80 kg sveriantis vyras suvalgytų 64 g baltymų, o 70 kg sveriantis vyras - 56 g, o 60 kg sverianti moteris - 48 g baltymų. Tai daugmaž kiek ir suvalgo grahamo sportininkai

Tai kazanovai ir vieno galo meistrui reikia daug kiaušinių valgyti :)

O vyras, kuris pažįsta save ir kuris žino, supranta, kad moteriai reikia ne taip dažnai, kaip jam ir kad jam iš esmės reikia nuleisti, tai jis ir pasidaro pats :) O kai tai sutampa su moters poreikiu - tada visiem žinoma maloni šventė :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Spa 2012, 11:57 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai pala :) Tai o jeigu moteris daugiau kiaušinių valgytų? :) Gal tada ji dažniau pati atbėgtų pas savo vyrą reikalaudama, kad jis išgelbėtų ją nuo to, kas su ja darosi? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Spa 2012, 10:33 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
RAF valgytojai, kaip sekasi? Silveri, kaip pas tave reikaliukai? Ka valgai siuo metu?
PAs mane nieko ypatingai naujo, is RAF valgau mesyte, lasinius ir darzoves. Koki salotu recepteli sakau kas nors patemetetu, nes tas pats per ta pati kaip tai lyg ir darosi nuobodu...:)
Na visgi be obuoliu dar neapsieinu. Na gal kai nebus garazas ju dezem nukrautas ir iejus taip nebekvepes, gal tada? ... Tikrai pagerejimas zarnyne gana zymus, bet plaukai toliau slenka siaubingai. Buvo pasidare kuri laika siaubingai salta, bet dabar kazkaip apsiverte ir tapo silciau negu bet kada. Zodziu kazkokie pokyciai pas mane vyksta, as ju nelabai suprantu, kai kada baugina, bet neturiu laiko skaityt, dometis, o beto ir nezinau kur skaityt. Buvau parasius i unimeda, bet jokio atsakymo nesulaukiau. Na lyg ir neturiu tikejimo, kad kas nors uz mane isspres mano sveikatos problemas. Tai eksperimentu keliu einu toliau.
Beto itariu tuoj galesiu i manekenes pretenduot :lol: Svoris ziauriai nukrito. Niekada nepatiketum, kad valgant lasinius galima tiek svorio numest.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Spa 2012, 13:16 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Pas mane viskas kaip ir neblogai :) Valgau ta pati :) tik labai sumazinau pieno produktus, nes kazkaip organizmas su jais nedraugauja :)
Valgau tik sviesta ir labai retai grietineles paplaku. O siaip pas mane visa mesa likus, lasiniai, darzoves.
Nedarau as jokiu mandriu salotu :) Pasipjaustau paprika su salotom. Ar morka patarkuoju :)
Arba tiesiog, morkyte, moliuga ir burokeli supjaustya kelias minutes pagarinu :) Truputi sviestuko, druskytes ir salia zalios mesytes :) o kaip graziai susirimavo :)
Pas mane nelike jokiu VAISIU !
Nesupyk, bet man tavo eksperimentas su vaisiais siek tiek stebina :) Duok die, jauti saika ir paleo dieta turi daugiau naudos nei kartu valgomi vaisiai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Spa 2012, 18:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Nesupyk, bet man tavo eksperimentas su vaisiais siek tiek stebina :) Duok die, jauti saika ir paleo dieta turi daugiau naudos nei kartu valgomi vaisiai

Pilvas tai ant obuolių visiškai nepyksta ko tai. Labiau pyksta ant kokių tai ten virtų dalykų, kurie ale rekomenduotini kaip kad ankštiniai. O kaip ten viskas giliau, tai sunku pasakyt. Tikriausiai nėra gerai tie obuoliai jeigu neleidžiama, bet ko tai man per daug sunku be jų kol kas. Gal įsirašyt į anoniminių obuoholikų klubą kokį tai, tai bus mest paprasčiau :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Spa 2012, 20:59 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

:D obuoholiku anonimims klubas gal ir padetu :)
as tai ankstiniu nevalgau, nes ju neperkaitinti neimanoma praktiskai :) o kadangi ankstiniai turi nemazai baltymu, tai ilgiau pavire jie pakinta IR VARTOJIMUI t.y. maistui nera labai tinkami ir gali buti ,kad is ju naudos ne ka daugiau, nei is obuoliu :D
Kurmi, tu bedu su skydliauke turejai/turi? ar dar kokios kitos bedos?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Spa 2012, 21:10 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
as tai ankstiniu nevalgau, nes ju neperkaitinti neimanoma praktiskai :) o kadangi ankstiniai turi nemazai baltymu, tai ilgiau pavire jie pakinta IR VARTOJIMUI t.y. maistui nera labai tinkami ir gali buti ,kad is ju naudos ne ka daugiau, nei is obuoliu :D
Kurmi, tu bedu su skydliauke turejai/turi? ar dar kokios kitos bedos?

Taip, su skydliauke turiu. Antikuniai pries skydliauke. Nu dar as ka valgydavau tai Mung daigintas pupeles, bet ko tai apsileidau ir nustojau daigint, ta proga einu uzmerksiu rytdienai :lol: Avinzirniai daiginti neskanus. Lesiai dar puse bedos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 09:24 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labas.
Na, jei bedos su skydliauke turetum saikingai vartoti troskintas kopustines darozves ir visiskai nevartoti zaliu, nes jos ne is geros puses veikia skydliauke.
siek tiek info apie tai gali rasti cia:
http://iodine4health.com/special/goitro ... _foods.htm

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 10:15 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:

valgau pupeles, o paruošimas - išmirkytas pupeles, apsemtas vandeniu užkaitiname iki vanduo užverda, užvirus ugnis išjungiama, dar 5 min - paruošta ir baltymas nesugadintas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 13:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kolega, na nemanau, kad sugebi ne perkaitinti :)
Kol pasieki virimo temperatura, baltymas nuolat veikiamas vis kylancios temperaturos nuo 20 iki pvz. 99 laipsniu :)
T.y. nemanau, kad vanduo su pupelemis virimo temperatura pasiekia per 5 min. Jei tai trunka ilgiau nei 10 min, o po to dar ir laikoma tokiame vandenyje (70-95 laipsniai) kokias 5 minutes, tai beveik tikras, kad baltymas jau buna pakankamai pakites.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 14:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

taip pupeles "virti" rekomendavo unimed ;) o puslitris vandens su pupelėm pas mane užvirė per 3 min.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 14:50 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jei tik 3 min. + 5 min. palaikyti vandenyje = tada manau nieko blogo :) Reiks pabandyti - siandien uzsimerksiu marguju pupeliu :) net nezinau kaip jos mirksta ... Gal kas turit patirties?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 15:05 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ilgai mirksta, vakare užmerk, rytui bus pats tas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 18:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Zmona is kazokios moviutes gavo labai graziu nedideliu pupeliu panasiu i perlus. Beveik apvalios ir baltos. Idomu kokios cia?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 20:48 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oi dabar tu pupeliu yra visokiu ir mazu ir dideliu, ir apvaliu ir pailgu ir ploksciu kaip blynai. Skonis realiai nedaug skiriasi. Bet daigintos ne visos valgomos. Gal reiketu paeksperimentuot, gal kai kurios daigintos visai skanios.
Silveri, apie goitrogenous darzoves zinau seniai, bet i tai siuo metu tiesiog esu numojus ranka... Nes kas belieka. Tu paziurek i sarasa darzoviu, kurios yra goitrogenous. Nugi didzioji dalis visu pas mus auganciu ir parduodamu darzoviu. Kopustine salotos, viskas is kopustu seimos (visi kalafijorai, brokoliai, kopustai ir pan..), viskas is ridiku seimos (visi daikonai, ridikai, ridikeliai, etc...) na ir dar spinatai (kurie yra pas mumis populiariausi lapai).. Neatsimenu, bet ir dar kelios naudingos darzoves. Kai valgiau viska zalia, tai galedavau tu dar vengti, bet su dabartiniu racionu tai butu man visiskai neimanoma. Nes ir taip jis labai skurdus. Tik mesa ir darzoves. (na ir obuoliai :)) Ir tai darzoves pagal sezonus, tik rudeni ju buna didesnis pasirinkimas.
Jau teko ne karta isitikinti, kad jeigu pas mane nebutu antikuniu, tai skydliauke veiktu gerai, nes net per trumpa laika sugeba atsistatyt kol nera antikuniu. Tai realiai jeigu to darzoves kiek prislopins, gal tai apskunkins skydliaukes darba, gal teks hormono siek tiek dozes padidint, bet gresmes dideles as cia nematau. Jeigu neliks antikuniu, skydliauke manau ir su tom darzovem sugebes atsistatyt. Nes darzoves tai tiesiog slopina hormono gamyba ir paciai skydliaukei nieko blogo nedaro, o antikuniai zudo skydliaukes lasteles ir ilgainiui skydliauke tampa nefunkcionali.
Na bent jau as cia dabar taip filosofuoju, kol kas. Nes per mazai turiu duomenu kaip kinta hormonai pas mane su kopustais ir be kopustu. Tyrimai brangus velniskai. Bet gal as neteisi, nezinau. Teko skaityt kazkokias isvadas is kazkokio zaliavalgystes tyrimo. Kur tipo zaliavalgiai atsikrate daugelio ligu, beveik visos ligos susvelnejo, isskyrus tuos zmones, kurie sirgo skydliauke. Tie, kurie turejo problemu su skydliauke, turejo padidint hormono dozes. Na itariu, kad del tu goitrogenous darzoviu. Na beje is tiesu ir gana zymi dalis vaisiu laikomi goitrogeniniais.
Gaile cia buvo uzsiminus man, kad unimedas reabilitavo riesutus. Lazdyno ir migdolus. Ar tai teisybe? Valgot juos kas nors?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2012, 21:32 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

saikingai galima tuos riesutus. bet kai paklausiau kas tai saikinga , tai atsake, kad 20-40 g per savaite :) nezinau ar cia issigelbejimas :) o maitinantis pirmu lygiu, tai geriau nevartoti isvis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2012, 08:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Geras receptas, tinkantis visiems žaliavalgiams, kurie valgo kiaušinius :)

6 putpeliu kiausiniai (60g)
1/2 raudonos paprikos (100g)
1 gerai prisirpes avokadas (100g)

Kiausinius isplakame us blenderiu, idedame supjaustyta paprika ir sutraiskyta avokada. Paskaninam viska druskyte, malta kalendra, kmynu, kuminu, krapai ir siek tiek ciberzoles. Viska gerai isplakame ir valgome nerealaus skonio, sveika, zalia piure :D

Jeigu kam nors norisi pakramtyti, galima dali supjaustyos paprikos iberti i gauta mase. Arba ideti pjaustyto agurko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2012, 15:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Pareplikuosiu apie obuolioholikus.

Mano disbalansas visai priešingoje pusėje, kurios gale potencialiai yra onkologija.

Na, laikinai ir be išlygų buvau patikėjus tik veganine žaliavalgyste, prie kurios taip ir nepriėjau, nes neleido ką tik pagimdžiusios apetitas :D , o paskui, pasigilinus , labai apsidžiaugiau.
Taigi daugiau tokių bajerių nekartoju ir viską tikrinu pagal savo galimybes, taip pat ir Unimed rekomendacijas.

Domėdamasi anaerobine fermentacija, laktorūgštimi, polinesočiaisiais aš užtikau man suprantama lengvo mokslinio stiliaus kalba labai fainą tinklapį, kurį rašo Raymond Peat, knygų autorius, mokslininkas, mitybos konsultantas. Beje, jis kalba ta pačia kalba kaip Unimed - membranos, respiracija, ... (HS yra verstas jo 1 straipsnis apie serotoniną), pagrindinis jo konceptas, kad metabolizmą lemia mityba ir hormonai.

Na bet pagrindinis mano posto akcentas yra Žaliam Kurmiui RAY PEAT daug rašo apie skydliaukę, jo dietos idėjos diskutuojamos paleo forumuose, yra ir jos asmeninis forumas. Rekomenduoju paanalizuoti, gal rasi ką sau naudinga.
Beje, jo dietos versija yra be polinesočiųjų, akcentas ant sočiųjų, baltymo ir VAISIŲ, bei GLIUKOZĖS. Nes kai jos nepakanka, skydliaukės problemos garantuotos.
Aš taip pat gavau asmeninį patarimą, net nesitikėjau, kad toks savo srityje populiarus žmogus (jam 77 ir kaip rašo, vadinasi dieta veikia :!: ) teiksis atsakyti į laiškutį.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2012, 09:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine ačiū. Reikės paskaitinėti.
Tu gal nori įsirašyti į obuoholikų klubą? :lol: :lol: Valgai uogas? Obuolius?
Gavau atsakymą iš unimedo, kad man taip sunku atsisakyt vaisių dėl gliukogeninio disbalanso. Tai rekomenduoja sunkiais momentais išgert gliukozės, kad iš obuolių išsivaduot...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2012, 15:05 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kurmi, specialiai tau pasiulymas :) ir skanu ir pades is obuoliu issivaduoti.

6 PUTPELIU KIAUSINIAI be luksto (isplakam iki putu)
1 avokadas (labai minkstas)
100g grietineles
10 g gliukozes

Avokada sutrinam su isplaktais kiausiniais. kitame inde isplakam grietinele su gliukoze. Viska kartu leta eiga su mikseriu sumaisom ir turim be galo skanu deserta. (Viskas apie 600 kcal, tai gali buti kaip atskiras valgymas, kai jau norisi labai obuolio ar kazko saldaus)
Jei truks saldumo, manau gali dar kokius 5 g gliukozes iberti, nes po tokio kiekio obuoliu valgymo gali trukti tau to cukraus :D. Bet visgi bus geriau nei obuoliai ar uogos.
Idedu nuotrauka, kaip ta makaliuze atrodo. Nezinau kaip vaizdas, bet skonis nerealus. Tinka visiems zaliavalgiams, kas nespjauna i piena ir kiausinius :)

Prikabinti failai:
20121027_092427.jpg
20121027_092427.jpg [ 2.02 MiB | Peržiūrėta 276 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute