Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 07:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jums, chebra, ne atskiro paleo forumo reikia, bet unimedo forumo, su potemem "verdam 2 minutes", "verdam 7 minutes" ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 08:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
ka as zinau...? :) as tai neverdu... ;) daug skaniau nei virta pasirodo. Tik reikejo psichologiskai persilauzti. Bet tai ivyko naturaliai - pradejau nuo 7 min, po to 5, po to 2-3, po to pabandziau ir supratau, kad be reikalo as tersiuosi su tuo merkimu i verdanti vandeni :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 08:58 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
Silver79 rašė:
Beje, kaip suprantu jis matomas praktiskai tik keliems zmonems, o ir diskusijos daugiausia vyksta cia :)

matoma visiems, tik pirmame puslapyje neskelbiami paskutiniai pranesimai..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 14:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

admin rašė:
Silver79 rašė:
Beje, kaip suprantu jis matomas praktiskai tik keliems zmonems, o ir diskusijos daugiausia vyksta cia :)

matoma visiems, tik pirmame puslapyje neskelbiami paskutiniai pranesimai..

tai tegul buna matomi paskutiniai pranesimai tituliniame, nes zmones pamatytu aktualiausius ir teisingiausius dalykus ilgai neklaidzioje po visa foruma :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 19:08 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tam, kad taptu akivaizdu, ar sioje temoje atskleidziami "aktualiaujsi" ir "teisingiausi" dalykai, siulau sulaukti, kol tavo, Silver zvyneline, ir musu Kurmio antikuniai taps "geresni", nei buvo veganaujant. ka manot, ar objektyvu butu? Tuomet tema ir reabilituosime. o ir kokia argumentacija tvirta bus!

as tai, beja, parduodu ozkas ir savo pieno eksperimentus uzbaigiu. migrena, spuogai, pienlige, kuno kvapas ir galutinis taskas- atsirado kazkokia neaiski deme ant rankos, kuri jau pora savaiciu neisnyksta. taigi griztu prie tu "baisiu" omegu ir fruktozes. nuo veganiskos stovyklos mane visgi skirs keli tryniai, kuriu atsisakyt neplanuoju. o tam, kad isvengti ateityje hiperglikemijos, kuri mane ir pasaktino eksperimentuoti su didesniais gyv.kilmes produktu kiekiais, tiesiog teks maziau valgyt. ir, zinoma, nepersistengti su vaisais.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Rgp 2012, 20:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Jelena, man asmeniškai ši tema skirta ne tam, kad reklamuočiau RAFo naudą, bet ieškojimams. Tu gi pati irgi ieškojimuose. Ok, parduosi ožkas, kiek tai laiko pagyvensi su mažai kalorijų ir išlys dar kokie nors dalykėliai, kurie privers vėl pasukti racioną dar kitu kampu. Kas žino kokiu kampu. Juk aš kaip tik nieko neslepiu, tiesiai šviesiai ir sakau visiems garsiai, kad nuo pieno man antikūniai padidėjo. O užvalgius daugiau baltymų atsinaujino žarnyno uždegimas. Tai čia nei RAF reklama nei ką.

Aš pradžioje pamaniau, kad neprotinga kažkokią temą diskriminuoti. Bet paskui apskritai man patiko, kad ši tema nulindo į gilumas, nes aš jaučiu stiprią priklausomybę nuo šio forumo. O priklausomybės nesinori, geriau laiką prie kompo mainyti į laiką lauke arba laiką su vaikais ir kitais darbais. Tai kai tema yra ne tokia aktyvi, nėra poreikio ir dažnai rašyt :) Taigi sutinku, kad tema būtų nugrūsta. Nes kam įdomu, vistiek matau, kad ją randa.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgs 2012, 09:01 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Silveri, kaip tavo apendicitas, t.y. kaip supranti jo priežastis? Kaip aiškina medikai, o kaip Unimed?
Natūropatų atstovė Oganian, chronišką apendicitą įvardija kaip žvynelinės priežastį.Tai po krizės turėtų sekt pagerėjimas. Viena mokykla krizę turbūt įvardins kaip 'atsidengusį' lokalų disbalansą, o kita kaip paskutinį lašą pūvančio gyvulinio baltymo, dėl ko apendicitas pavirto į ūmų. Nesvarbu kurie teisūs, jei tik rezultatai geri.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgs 2012, 12:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, medikai nieko neaiskino :) tiesiog pasake, kad tai tikru tikriausias umus apendicitas, kuri jau butinai reikejo pasalinti.
Tiesa pasakius, Unimed nieko tikslaus negalejo pasakyti. Kita vertus kaip jie gali pasakyti, kai tikrai neaisku is kur is kas. Manu niekas to nesugebetu padaryti, nes priezasciu gali buti ivairiu, tame tarpe ir nuo zvynelines.
Taciau man asmeniskai logiskiausias paaiskinimimas, tai, kad pradejus maitintis teisingai, mano mikroflora dar nebuvo teisinga + tam tikri disbalansai organizme, kurie salygoja bloga baltymu virskinima (ypac pieno produktu, o ju mano racione buvo gana daug). Blogai suvirskinti baltymai patekdavo i zarnyna ir taip patologine mikroflora gaudavo paruosto maistelio bei kaifavo nuo tokio nemokamo vakarelio :D, kol galiausiai taip isbujojo, kad net mano zarnynas, o tiksliau apendiksas nebeatlaike.
Todel tiek viena tiek kita puse cia bus teisi - atsiskleide lokalus disbalansas, del ko puvantis baltymas tapo puikiu maistu blogosioms bakterijoms.
Bet kuriuo atveju, dabar viskas gerai ir net baltymus virskina puikiai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgs 2012, 19:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ir kas pasakys, kad neskaniai atrodo ta zalia mesyte?! Mano vakariene zemiau :)
Sprandine su trupuciu ciberzoles ir druskyte. Darzoves (Sparagines pupeles, pastarnokas, saliero saknis ir cukinija) siek tiek patroskinau (apie 5 min), nes salieras ir pastarnokas man siek tiek kietokas.
Beje, patikekit, tokia zalia mesyte virskina daug geriau nei kokius riesutus. Suvalgius 200 g. jau pakilus nuo stalo jokio sunkumo. O suvalgius per pus mazesni kieki riesutu jausdavausi ne taip lengvai.

Prikabinti failai:
20120902_181757.jpg
20120902_181757.jpg [ 3.28 MiB | Peržiūrėta 412 kartus(ų) ]
20120902_181457.jpg
20120902_181457.jpg [ 3.21 MiB | Peržiūrėta 412 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgs 2012, 21:09 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Net neabejoju, kad žalia mėsa skanesnė negu virta. Visų pirma ji minkštesnė. Bet mane asmeniškai sulaiko tai, kad gyvūnas toks kaip kiaulė ar tai karvė, nesvarbu yra labai aukštos vystymosi stadijos. Ir jiems būdingos beveik visos tos pačios ligos kaip žmogui. Na tarkime kai papjauna kiaulę, gal kas žino, kokie tyrimai daromi yra? Įtariu, kad trichinelės ir viskas? Gal klystu? Bet ligų ratas, kurių bijo žmogus yra daug didesnis, visokie citomegalai, AIDS, encefalitai, visokios Laimo ir kitos piktos bakterijos ir daugumas labiau išsivysčiusių parazitų. T.y. praktiškai VISOS be išimties ligos, kurios būdingos ir žmogui. Ar tiksliai įmanoma žinoti, kuo buvo užsikrėtęs gyvūnas, kurio mėsą valgom? Be abejo ne.Juk gyvūnas gali nešioti bakteriją, bet būti sveikas, taip kaip ir žmogus. Jeigu žarnynas tvarkosi idealiai sunku pasakyti ar jis visvien paėgus nepraleisti daugumos ligų ir jas išmesti iš organizmo? Gal kieno kada ir pajėgus, bet mano tai tikrai ne. Na kol nesusidūrėm atrodo viskas toli, gal man taip nebus. Taigi ar tikrai taip saugu valgyti žalią mėsą ir numoti ranka ir sakyti, kad baimė užsikrėsti išpūstas burbulas... Rodosi (pas gydytojus nebuvom tai negaliu drąsiai teigti) mano dukrytei buvo salmoneliozė, kuri nėra smagi liga, bet pažiūrėjus į riziką, kuri tyko valgant žalią mėsą tai yra niekis. Žalios mėsos valgymas nėra istoriškai išsišaknijęs ir mes labai mažai žinome apie žalios mėsos valgymo pasekmes užkrečiamų ligų atžvilgiu. Na bet pažiūrėkim i Huldą Clark, kuri dirbo su parazitais ir labai griežtai pasisakė prieš tai, kad būtų geriamas žalias pienas. Bet tai, ką galima aptikti piene irgi yra palygint niekis lyginant su mėsa.
Beto net jeigu pirkčiau mėsą iš žmogaus. Jis ką, man pasakytų, kad įtarė, jog jo gyvulys sirgo? Jeigu kiaušinius nuperka iš paukštynų ir paskui pardavinėja kaip atseit naminius. Šių dienų žmonių moralė beje labai smukusi. "Miestiečiai tinginiai viską suės."
Kol aš čia kartas nuo karto sėdavau baimes dėl mėsos parazitų ir užkrečiamų ligų, Moškė su Silverio tyliai šnibždėdavo, kad man paranoja nuo katabolinio disbalanso :lol: :lol: Bet tokio pas mane nėra pasirodo. ;)
Aš vis klausinėju mamos, ar jie vaikystėje valgė sūdytus lašinius, vytintas dešras. Tai jos atsakymas buvo, kad niekada močiutė jiems neduodavo žalios mėsos. Visa mėsa tame tarpe ir lašiniai būdavo rūkyta. Na arba virta, kepta ir kitaip termiškai apdorota. Visas kitas RAF buvo termiškai neapdorotas, kiaušinių kietai jie nevirdavo, pieno be abejones nekaitindavo specialiai, nebent sriubose ar pan.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgs 2012, 14:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Man tai orkaitėj ant bonkos kepta višta daug skanesnė už žalią :) Ir kvepia daug skaniau :) Ir žuvis virta skanesnė. Ir kiaušai virti skanesni. Aš tai suprantu taip (norėjau pasakyti jaučiu :)), kad jeigu virtas maistas yra skanesnis už nevirtą, tai geriau valgyti virtą - kad jau naudojame ugnį taip ar taip :) ir tuo pačiu apsauga nuo parazitų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgs 2012, 09:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
tam, kad taptu akivaizdu, ar sioje temoje atskleidziami "aktualiaujsi" ir "teisingiausi" dalykai, siulau sulaukti, kol tavo, Silver zvyneline, ir musu Kurmio antikuniai taps "geresni", nei buvo veganaujant. ka manot, ar objektyvu butu? Tuomet tema ir reabilituosime. o ir kokia argumentacija tvirta bus!

as tai, beja, parduodu ozkas ir savo pieno eksperimentus uzbaigiu. migrena, spuogai, pienlige, kuno kvapas ir galutinis taskas- atsirado kazkokia neaiski deme ant rankos, kuri jau pora savaiciu neisnyksta. taigi griztu prie tu "baisiu" omegu ir fruktozes. nuo veganiskos stovyklos mane visgi skirs keli tryniai, kuriu atsisakyt neplanuoju. o tam, kad isvengti ateityje hiperglikemijos, kuri mane ir pasaktino eksperimentuoti su didesniais gyv.kilmes produktu kiekiais, tiesiog teks maziau valgyt. ir, zinoma, nepersistengti su vaisais.

Na, manau laikas pasidalinti pirmais paleo dietos (Unimed) rezultatais. Jelena, Silverio "zvyneline" rimsta ;). Zemiau idedu nuotraukas darytas liepos pradzioje (kai mano Psioriaze vis dar buvo gana ryski ir vakar (kai ji akivaizdziai traukiasi). Galejau palaukti dar keleta savaiciu, bet manau nera prasmes laukti kai ir taip akivaizdu ;) Ant veido problema buvo didziausia, todel ja ir nutariau "papostinti": ;) Skirtumas akivaizdus. Nors ir mano racionas per ta laika daresi vis "zalesnis" (t.y. racione, vietoj siek tiek pagarintos, atsirado zalia mesa) ir riebesnis (daug lasiniu, nerafinuotas kokosu aliejaus ir sviesto). Racione visai neliko vaisiu (labai retai avokadas), saldumynu, riesutu, grudu. Retai vartoju kiausinius, ozkos ir ricotta suri).
Valgau ivairia mesa, organus (sirdis, kepenis, skrandukus) arba zalius, arba garintus iki 2-4 min. (70% / 30% ). Taip pat valgau visas darzoves isskyrus pomidorus ir bulves. Bei naudoju kai kuriuos vertingus prieskonius, tokius kaip ciberzole, kmynai, kalendra, petrazoles, krapai, druska ir retai cesnakiuko.
Dienos racionas ~ atrodo taip: Baltymai 24-30%, riebalai 52-58%, angliavandeniai 11-17%. Cia paskaiciavau 2 paskutiniu savauciu vidurki.
Gal sakau laikas pradeti galvoti apie temos reabilitavima ;)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: 2012-09-04
20120904_154029.jpg
20120904_154029.jpg [ 191 KiB | Peržiūrėta 396 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: 2012-07-11
20120711_162202.jpg
20120711_162202.jpg [ 186.34 KiB | Peržiūrėta 396 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: 2012-07-11
20120711_162032.jpg
20120711_162032.jpg [ 178.22 KiB | Peržiūrėta 396 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgs 2012, 09:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar vienos nuotraukos neleido prikabinti :) Kuria padariau siandien ryte. Situacija per para dar grazesne pasidare :) Jauciu , kad viskas verciasi i geraja puse :)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: 2012-09-05
20120905_100936.jpg
20120905_100936.jpg [ 174.75 KiB | Peržiūrėta 396 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 12:38 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Ir kas pasakys, kad neskaniai atrodo ta zalia mesyte?!

as pasakysiu :lol: atrodo keistai..
imho cia visiskai netinka peilis ir sakute..dantimis reikia plesti si mesgali :mrgreen:
kalbu be ironijos, nes kaip zinia, geriausiai yra valgyti rankomis, atsikratant metaliniu tarpininku.. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 12:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gyvenciau laukineje gamtoje, tai draskyciau dantimis ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 13:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Narayan rašė:
Silver79 rašė:
Ir kas pasakys, kad neskaniai atrodo ta zalia mesyte?!

as pasakysiu :lol: atrodo keistai..
imho cia visiskai netinka peilis ir sakute..dantimis reikia plesti si mesgali :mrgreen:
kalbu be ironijos, nes kaip zinia, geriausiai yra valgyti rankomis, atsikratant metaliniu tarpininku.. ;)

Be ironijos ir aš. Nereikia psichais vadint žmonių.
Rimtas sveikatos klausimas tavo ar tavo vaikų būtų, turbūt plėštum kuo tik galėtum.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 14:11 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
gyvenciau laukineje gamtoje, tai draskyciau dantimis ;)

tiesiog idomu - kiek uztruktu toki gabaliuka be peilio sudoroti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 14:12 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

manau greiciau nei be peilio, nes su peiliu turiu galimybe pasimegauti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 14:46 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Suvalgius 200 g. jau pakilus nuo stalo jokio sunkumo. O suvalgius per pus mazesni kieki riesutu jausdavausi ne taip lengvai.

Riešutai iki 6 kartų kaloringesni. Taigi per pusę mažiau riešutų suvalgius, gauni iki trijų kartų daugiau kalorijų. Nieko nuostabaus tame nėra.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 15:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
TAI NE KALORIJOS APSUNKINA. Riešutai komplikuotesni, nes juose yra ir baltymų ir angliavandenių, bei žievelių, t.y. ląstelienos. Gyvulinis maistas, jei tik gerai dirba skrandis ir tulžies pūslė 'slysta' geriau, bet dėl netinkamo / per gausaus vartojimo sakyčiau komplikacijos išlenda paskiau.

Dabar pasiskaičiau apie parazitus, ypač žalioje žuvyje.
Nors mano šeimai nelabai aktualu, silkė, lašiša grįžo kartą savaitėj nuo praeitos žiemos, vasarą ne. Dar nesūdyti švieži ar šaldyti lašinukai.

Kolegos, palaikau Kurmį, žaidžiam su ugnim.
Tiems, kam rūpi baltymas ir metabolizmas:
Kaip pasverti ilgalaikio žalios mėsos vartojimo naudą vs tikimybę apsikrėst parazitais, bei su vartojamais vaistais vėl jį sudarkyt?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 20:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine, yra parazitų, kuriais labai lengva apsikrėsti per žalią žuvį, bet labai sunku diagnozuoti. Pvz. kepenų ir kasos siurbikės. Bet ne vien jos...
Taigi ir lieka nežinia. Ir visą gyvenimą žmogus ir būna nežinioje. Po to.... taksokaros, kaspinuočiai ir krūvos kitų... Kaip žinia visi antikirmėliniai vaistai gerai veikia jeigu parazitai tūno virškinamąjame trakte, t.y. žarnose. Bet šitos apvalios kirmėlės pradinėje stadijoje per kraujagysles migruoja į bet kuriuos organus. TEN jų praktiškai nėra galimybės išnaikinti, nebent išnyksta patys.
Aš turėjau paprasčiausių askaridžių. Net ir jos pradinėje savo stadijoje migruoja į plaučius, pereina žarnos sienelę, pakliūva į kraują ir atsiduria plaučiuose, ir ten auga iki tam tikro dydžio. Kad žinotumėte kaip aš kosėdavau naktimis... Susidėdavau prie lovos trijų tipų vaistus nuo kosulio. Žarnyne tai užmušiau aš jas. O kaip iškrapštyti iš plaučių??? Ogi pasirodo niekaip. Laukti kol ten pačios nuvės. Maniškės nudvėse. Bet yra tokių parazitų, kurie nenudvesia kituose organuose, o gyvena ir nusilpus imunitetui iš karto sukelia ligas. Na tikiuosi Huldą Clark skaitėte?. Dar vienas galvosūkis, kad jeigu parazitas žarnyne negyvena, o jau persikraustęs kitur, tai kaip jį diagnozuoti? Galima šį tą iš kraujo, bet kiekvienam parazitui, atskiras kraujo mėginys. Turi tiksliai žinoti, ko ieškai. Vienas mėginys mažąjam kaspinuočiui, kitas kitokios rūšies kaspinuočiui, trečias dar vienai kirmėlių rūšiai.... Žinant, kad parazitų tikrai daug praktiškai sunku susigaudyti ir tiksliai pataikyti ieškoti to parazito, kurį įtari. Jeigu iš viso tau šauna į galvą tų parazitų ieškoti ir jeigu apskritai tokį tyrimą Lietuvoje gali atlikti. Na pvz. daugelio parazitų Lietuvoje net negali aptikti, nes esą didžiausias paplitimas Azijoje. Bet juk šiandieniniai žmonės kas penktas pabuvęs tenai. O beveik visos šaldytos žuvys pagautos būtent prie jos krantų.

Vienintelė kažkokia šiokia tokia paguoda Zaperiai. BET jie TOLI gražu neveikia taip, kaip Hulda Clark aprašo. Šiek tiek veikia, bet ne iki galo. Gaila, kad šita kryptis toliau nevystoma, nes ten reikėtų dar kelių tokių kaip Clark manau, kad viskas veiktų iki galo garantuotai.
Bet mes čia kalbame apie kirmėles, kurios yra gana paprastas dalykas. O kur ten visa bakterijų ir virusų grupė. Kiaulės pvz. laisvai gali pernešti AIDS kaip ir manau kitus pavojingus virusus.

Jelena kažkuriam poste minėjo, kad jeigu esi sveikas ir stiprus, tai pas tave gali būti parazitų ir jie nieko blogo nepadarys. TIKRAI TAIP, garantuotai. Bet būna atvejų kai organizmas turi visą energiją nukreipt kažkur kitur, na kad ir stipresnis užsitęsęs stresas, gal susilaužėt koją, gal susirgot gripu ar pan...Va tada parazitai ir parodo savo veidą :) Aš bandau vis galvoti apie save. Tikriausiai tų askaridžių aš jau turėjau seniau, bet nėštumo metu, kai visi organai veikia 100% pajėgumu, būtent kirminai ir privedė mane prie autoimuninės ligos.

Na ir dar vienas pamąstymas. Kai žmonės laiko kiaules ar vištas mėsai. Paprastai jas pjauna dar labai jaunas. Tie gyvūnai dar yra savo pilname jėgų žydėjime, todėl gali būti, kad jų parazitai joms nedaro nieko blogo, BET jie ten yra ir suvalgydamas mėsą visus juos pasiimi.

Na iš šio taško man rodosi saugiausia valgyt žalius kiaušinius, nes salmonelės sąlyginai nepavojingas reikalas. Ypač jeigu žmogus sveikas. Pienas gal dar sakyčiau.
Dėl žuvies, tai užsienyje yra Sushi Grade Fish. Kur ką tik pagauta atšaldoma iki -40. Prie šios temperatūros žūva praktiškai visi gyvi organizmai, net visokie kirmėlių kiaušiniai, kurie lengvai ištveria -16. Bet aš nežinau, ar Lietuvoje tokia žuvis parduodama.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2012, 07:38 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver, dziaugiuosi, kad tau gereja sveikata :) Kad ir ka tu valgytum, svarbu yra tai, kad tu esi stiprus, save kontroliuojantis zmogus, kuris prisiima atsakomybe uz sveikata sau, o ne pasroviui plauki, kaip didzioji dauguma.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2012, 08:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Edvinas rašė:
Silver79 rašė:
Suvalgius 200 g. jau pakilus nuo stalo jokio sunkumo. O suvalgius per pus mazesni kieki riesutu jausdavausi ne taip lengvai.

Riešutai iki 6 kartų kaloringesni. Taigi per pusę mažiau riešutų suvalgius, gauni iki trijų kartų daugiau kalorijų. Nieko nuostabaus tame nėra.

Klysti, Edvinai. Paimkim zalia sudyta sonine 200 g ir 100 g migdolu ar graikisku riesutu.
200g sonines - 1000 - 1300 kcal priklausomai nuo riebumo
100g migdolu - 500-600 kcal
100g graikisku - 650-700 kcal

Net liesesne mesa, tokia kaip sprandine priklausomai nuo riebumo gali buti 450-600 kcal. (200g produkto)

Kalabant apie parazitus ir ligas, siek tiek mane gazdinat :) Na, zuvies kolkas nei zalios nei puszales nevalgiau, bet visa kita pakankamai aktualu. Tad reikes pasidometi apie tai kiek daugiau :) Gal sakau, jei jau tos ligu bakterijos zuna prie labai zemos temepraturos, reikia pirma mesa uzsaldyti iki -20 ir daugiau, o valgyti atlaidinta (Nezinau kiek saldikliai max. saldo)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2012, 08:34 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Silver, dziaugiuosi, kad tau gereja sveikata :) Kad ir ka tu valgytum, svarbu yra tai, kad tu esi stiprus, save kontroliuojantis zmogus, kuris prisiima atsakomybe uz sveikata sau, o ne pasroviui plauki, kaip didzioji dauguma.

Aciu.
Na , as dziaugiuosi ne maziau :) Beje savijauta ir jegos visai kitokios. Kalbant apie IS, tai neliko jokiu simptomu ir jau gan ilga laika. (PFU , PFU, PFU ...., viliuosi tai nera sutapimas) Beje, praejusiais metais jau rugpjucio viduryje patyriau rimta ataka. Rudeni si liga labai suaktyveja, o kol kas as jauciuosi kaip "agurkas" :)
Butent , Jelena, geriau kazka daryti, nei po to galetis, kad ne viska pabandziau. Deja, vegetarizmas ar zaliavalgyste be mesos man sveikatos neatnese :( Gal buvo kazkokiu klaidu daroma, bet faktas tas, kad pagerejimas buvo laikinas ir trumpalaikis, o blogiausia - IS atakos daresi vis rimtesnes. (Jei tikrai Unimed teisus ir si "zalios mesos" valgymo metodika veikia, tai as su zolemis ir vaisiais tik gilinau disbalansus, ko pasekoje autoimunine IS tik gilejo.
Jokiu budu nesakau "OP", nes dar per daug trumpas laiko tarpas daryti isvadas. Tiesiog siai dienai rezultatai , kaip beje ir sveikata dziugina, todel norisi pasidalinti patirtimi ir galbut paskatinti tuos zmones, kurie taip pat isbande zaliavalgyste / veganizma ir t.t., bet jiems tai nepadejo ar neveike.
As manau, tai aktualiau tiems kas turi problemu, o tiems kas neturi, linkiu niekada ju ir netureti!!! Ir nesvarbu, tu, valgai vaisius ir riesutus ar lasinius ir zalia mesa ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2012, 09:36 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

offtopas apie "zvyneline"
mano brolis, kol gyveno didmiestyje turejo simptomu. biski plemu ant nugaros, ant ranku.
pusmetis gamtoje be vandentekio - viskas dingo. keli metai Nidoje - vel turejo. dabar nuo sausio men. gyvena JAV, sako dingo..
jis mano, kad tai kazkaip su vandeniu surista..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute