Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 08:28 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

beveik pilnus du laktacijos metus nenaudojau pieno produktu, mano kalcio tyrimas buvo geras, dantys, plaukai, nagai- taip pat. vaikas ta laika augo taip pat OK be pieno produktu. kalvi gavau is augalines kilmes produktu- lapiniu darzoviu, laukiniu zoliu ir seklu. taigi nemanau, kad kalcio problema yra tokia jau opi. nors pora atveju zinau, kai zaliavalgiave zmones turejo labai prasta kraujo tyrimo rezultata.
kiausiniu lukstus, maciau, kad rekomenduoja istirpinti citrinos sultyse ir vartot. ten ne tik kalcio daug, ten labai daug ir kitu mineralu.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 08:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Linkėjimai nuo panelės orkos, kuri parašė šitą nuorodą. čia apie tai, kaip naudinga valgyti žalią mėsą :D http://www.lrytas.lt/-12392845941237246024-šimpanzių-patelės-už-mėsą-atsiduoda-patinams.htm teks nukopijuoti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 09:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
apie kiaušinius rašėte. mano vyras kokia pora mėn geria žalius plaktus.tik žalius, maždaug po 25 į savaitę. Jam virškina gerai. Dietoje praktiškai nieko nepakeitus, pastebėjimai tik geri: stiprėja plaukai, pučiasi, atsistato kažkada užkočioti raumenukai.
Pratinuosi ir aš. Bet negalėdama pasigirt idealiu skrandžiu, pirma apvirdavau iki dar permatomo baltymo, dabar jau geriu po 2-3 į savaitę. Kiekio nedidinsiu dėl metabolizmo rekomendacijų, kai pajausiu, kad viskas ok, gerčiau kas antrą dieną.
Mūsų sūnus for fun geria pro skylutę, šaltus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 09:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Manau valgyt tik trynius idealu, bet labai brangu, nes bent man asmeniškai reikia 6-7 kad pasisotinčiau. O kiaušinių užtenka 2-3. Aš tai nepajutau jokių virškinimo problemų su žaliu kiaušiniu.
Darvienas, su kavamale susitrink kiaušinio lukštą ir pamatysi jau iš kvapo kokio bjaurumo tai produktas gaunasi. Bent jau mano uoslei. Tikrai nevalgomas mano galva. Na bet citrinoje tirpinti tai čia kažkas naujo, apie tai nėsu girdėjusi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 11:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
beveik pilnus du laktacijos metus nenaudojau pieno produktu, mano kalcio tyrimas buvo geras, dantys, plaukai, nagai- taip pat. vaikas ta laika augo taip pat OK be pieno produktu. kalvi gavau is augalines kilmes produktu- lapiniu darzoviu, laukiniu zoliu ir seklu. taigi nemanau, kad kalcio problema yra tokia jau opi. nors pora atveju zinau, kai zaliavalgiave zmones turejo labai prasta kraujo tyrimo rezultata.
kiausiniu lukstus, maciau, kad rekomenduoja istirpinti citrinos sultyse ir vartot. ten ne tik kalcio daug, ten labai daug ir kitu mineralu.

Noriu paantrint Jelenai. Pas mumis darbe buvo du žmonės, abiem buvo apie 30. Vienas netoleravo laktozės, o kita šiaip sau labai nemėgo jokių pieniškų. Ir jie abu neturėjo gyvenime nei vienos skylės dantyse. Taip, kad to kalcio tikriausiai ne tiek jau daug reikia ir visas tas kalcio reikalas išpūstas pieno pramonės marketingo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 11:43 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Prieš pusvalandį sumaliau su kavamale dviejų kiaušų lūkštus (kvapas šiek tiek nepatiko iš pirmo pauostymo, o po kelių sekančių visai nieko pasidarė) ir užpyliau trupučiu vandens su cirtinos rūgštimi (citrinų tuo metu neturėjau, o citrinos rūgštis arčiau negu citrinos parduotuvėje :)), viskas suputojo ir palikau 6 valandoms šaldytuve kaip ten parašyta :)
Tai geros naujienos. Reikia ir man pagerti žalius kiaušinius whole ir pažiūrėti kaip bus, nes dar valgiau virtus (su mintimis apie trichineliozes visokias ar kaip tenai :))
Aš pastebėjau, kad kai kas dieną valgydavau pekino salotą (jos kile atseit 80 proc. kalcio rpn), tai jokių minčių apie pieną ir jo gaminius, o kai nevalgydavau, tai atsirasdavo ir žiūrėdavau į juos jau su reikalu ir kartais suvalgydavau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 12:56 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Aš ir mano sūnus taip pat valgome žalius trynius. Sūnus (pusantrų metų) puikiai vieną suvalgo, o aš deduosi į kokteilį (žolės, cukinija, trynys). Aš du tris per savaitę suvalgau, sūnus kartais daugiau, priklausomai nuo Jelenos vištyčių perėjimo :) Man tai labai skanu (kokteilyje trynys) ir tokio išgėrus super jaučiuos - ilgai soti, rami.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 13:15 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o kaip, kas trynius valgote nuolatos, gal tikrinotės cholesterolį, ar čia nepriklauso nuo suvalgomo cholesterolio kiekio (vienur rašo, kad priklauso, kitur kad ne, kitur kad vieniem priklauso, kitiem - ne - žiauriai informatyvus tas internetas :))? aš kas dieną po du pastaruoju metu suvalgau kiaušus, bet valgau ir žiūriu, kaip galva dirba ir galvoju valgyti dar plius du (pusryčiams du ir pietums du) ir pažiūrėti kaip tada galva veiks :) nes jaučiasi, kad kai nevalgau visą dieną nei mėsos, nei žuvies, nei kiaušų, tai vienaip galva veikia (plaukioja taip, pasyvi, nesigalvoja), o kai pavalgau kiaušų, tai po kokių dviejų valandų (matyt kai suvirškina) atsigaunu ir imu linksmai fantazuoti ir aktyviau galvoti, aiškiai, tvirtai, energingai galvoti ir geriau jaustis ir tada aktyviai bendrauju ir nevengiu bendravimo, o kai ilgesnį laiką nesuvalgau jokių gyvūnų nei kiaušinių, tada kažkaip imu vengti bendrauti ir greitai nervinuosi konfliktiniuose pokalbiuose. O užvalgės būnu ramus, teigiamas ir nesiparinu, o linksmai priimu :)

O dar apie žuvis. Ar nepritariate, kad reikia tų omega trys riebalų, kurių kiek reikia yra žuvyse?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 16:42 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Paragavau su kavamale maltų ir citrinos rūgštyje su vandeniu pagal receptą 6 valandas pabuvusių kiaušinio lukštų ir buvo neskanu. Labai neskanu :) ir nemaloniai girgžda tarp dantų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Rgp 2012, 18:51 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Norėjau paklaust dėl sojos. Žinau, kad jos vartojimas nušviečiamas labai kontroversiškai, bet visgi gal tai būtų tam tikras baltymų šaltinis ir galėtų pakeist gyvūnus? Paskutiniu metu man atsinaujino žarnyno uždegimas. Visą bjaurastį buvau jau primiršusi. Kažko gal padauginau - kiaušinių, pieniškų, mėsos ar gal visų baltymų iš karto... nes riebalų jau buvau atsisakiusi.

Matau, kad šio forumo žinutės nepriskiriamos lygiavertėms kitoms. Hmmm...? Bandymas įvesti RAF manau turėtų būt svarbus klausimas. Nes vegano žaliavalgystė tiesiog neveikia arba daugumai ji neveikia. Tai labai svarbu ir tiems, kurie pradeda. Tai labai svarbi informacija. Jūs manot aš čia kankinčiausi su kokiais tai pienais ar mėsom jeigu man ji veiktų puikiai taip kaip veikė pradžioje...?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2012, 08:03 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O tu man, Kurmi, patikslink, kiek gi laiko tu pabuvai veganozaliavalge ir ji tau nustojo veikti? primink, nes kazkaip iskrito is atminties..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2012, 10:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na nebuvau as 100% vegane, bet tai man buvo siektinas modelis ir kuomet tik galejau vengiau visu gyvulines kilmes produktu. Tokia dieta pradejau nuo spalio. Kaip sakiau mano sveikata labai smarkiai susitvarke per ta laika, bet pradejo listi kiti dalykai, t.y.

1) jau balandi pastebejau, kad pradejo slinkti plaukai. Pradejau valgyt daugiau daigintu, bet nepadejo. Jie iki siol siaubingai slenka ir jau pradejau bijoti, kas bus toliau. Skydliaukes hormonai juos papildant is sono dabar normalus, tad tai neturetu buti priezastis.

2) netaip seniai atsirado brain fogas. Manau taip reikia aprasyt savijauta, kuri atsiranda kartas nuo karto. Jauciuosi tokia priplaukus, sunku susikaupti, negaliu blaiviai mastyt. Ir kuo daugiau vaisiu, tuo daugiau brain fogo, po bananu ji jauciu beveik is karto. Pasidariau B12 tyrima, bet jis nera ant zemutines ribos. Na maziau uz vidurki, bet nera labai zemai. Vadinasi truksta DAR KAZKO, ko niekas gal ir neivardijo jokiose knygose arba nesugebejau atrasti. Galbut tai budinga tik man, dar nezinau...

Na jeigu nekreipciau demesio i siuos reiskinius, manau, kad atsirastu ir kitu sveikatos problemu, o kokiu nezinau, nes negaliu pasakyti kas man yra ir ko truksta, kodel slenka plaukai ir kodel brain fogas. Noreciau tam uzkirsti kelia, todel leidausi i ieskojimus. Na manau sveiki ir zmones apie 20 tikriausiai galetu zymiai ilgiau tempti su veganu dieta ir papildais, bet kadangi mano sveikata smarkiai pagriuvusi, tai as ilgai netempiau. Argi jums tai neatrodo labai svarbus dalykas ir reikalaujantis grusti temas i kuo labiau nematoma vieta, kad esa tai nedemotyvuotu tu, kurie pradeda veganauti? Kai perskaitai Boutenko knyga, tai susidarai vaizda, kad jeigu valgysi RAW vegan tai isspresi visas problemas ir busi sveikas. Ir dauguma sios srities guru galbut slepia, o gal nenori kalbeti apie galimas problemas arba problemas, su kuriomis jie susidure. Nes jie nori gyventi, tai ju profesija. Betgi čia gi forumas, demokratija, kodel reiketu sia informacija maskuoti...?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Rgp 2012, 13:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Bain fog.
Tarp vaisiavalgių yra terminas 'fruit high', esu girdėjus apie panašius pojūčius iš kolegų. Turbūt tai sietina su cukrų kiekiu kraujyje ir organizmo gebėjimu juos naudoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Rgp 2012, 13:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kažką panašaus rašo Patenaude. Nežinau, ar jis tiksliai tą patį patyrė, bet man tokia savijauta žiauriai nepatinka. Tai tikrai nenormalu. Ypač turint galvoje savo profesiją, į kurią labai norėčiau sugrįžti kai paaugs vaikai.
Bet Patenaude perėjo galiausiai į High Fruit. Galbūt jis savo cukrų valdo per griežtai kiekviena dieną fizinį krūvį ir labai žiūrėdamas, kad nevalgytų riebalo. Įdomu, kaip jam seksis toliau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Rgp 2012, 15:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O tu ne tik suinteresuotus skaityk, bet ir kritikus, taip pilnesnis vaizdas susidarys.
Šiuo klausimu rašė T.Billings berods raktinis žodis būtų 'troubleshooting' googlinant, nes failo negaliu prikabint. Ten apie žaliavalgstės pavojus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Rgp 2012, 11:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tom Billings
http://www.beyondveg.com/tu-j-l/raw-coo ... d-1a.shtml

bet, merginos, paziurekim i trys puikius pvz-
Norman Uoker, 99 metus nugyveno, grazi naturali mirtis per miegus, jokiu sentyaves kanciu ir aptemusio proto
Stanley Bass- 92 metai, neveganas, ilgai jo racionas buvo augalinis plius jogurtas ir tryniai, ant senatves isistrauke, berods, zuvi
John Fiedler - 86 metukai, lakto zaliavalgis, racione porcija vaisiu ir porcija darzoviu, jogurtas porasyk savaitei
visi sie zmones turejo zaliavalgystes staza ne 1 ir net ne 30 metu.. gyv.kilmes produktai sudare neidele raciono dali ar visai ju nebuvo- Uokerio atveju
kas jungia visus trys pvz- mazavalgsyte!
Basas valgo 2 kartus dienoj, turi patirti, kai 2.5 metu maitinosi karta i 2 dienas. Johnas- 2 kartai dienoj, labai liesas judrus dedukas, sako, kad badavo per savo gyvenima tiek, kiek niekas nebadavo. Uokeris dydziaja dali savo maisto suvartojo skysciais- sultimis, kas nuima apkrovas nuo virskinimo trakto.
As tai vel ir vel stumiu savo minty- kad reikia ne sistemu geru ieskoti, o tiesiog maziau valgyt :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Rgp 2012, 17:53 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kol kapstausi is žarnyno uždegimo, na realiai man jau daug geriau, tai valgau ryte trynius ir dieną mėsytes, deja apvirtos. Negaliu susilaikyt nuo šviežių ir ką tik nuskintų obuolių, už kg tik po 1 LT!!!! Ir mėlynių su bruknėm irgi valgau.
Pienas ir visi jo produktai man blogai kol kas. Gyvūninių riebalų nevalgau iš viso, bet valgau nemažai avokado. Man tinka! Na tiek to, kad nevietinis produktas, bet VISIŠKAI nepykina ir visiškai kitoks jausmas negu nuo sviesto, grietinės ar lašinių. Ketinu ta krypim kol kas tęsti.

Neseniai bandžiau valgyt žuvytės, bet bevalgant pasirodė kirminas. Tai įvyko daug greičiau negu galėjau pamanyti. Apie tai buvau prisiskaičiusi, bet, kad pati taip greitai rasiu žuvyje kirminą, tai nesitikėjau. Nežinau, kokios to bus pasekmės, labai tikiuosi, kad jokių. Bet nutariau, kad žalios žuvies aš nevalgysiu, kaip ir žalios mėsos. Pasvėrus visą riziką ir naudą visgi nutariau, kad mėsą visuomet šiek tiek kaitinsiu, tegu būna jinai ten ir kažkuom bloga. Kai visai pasveiksiu pagalvosiu gal mėsą pakeist į rūgpienį, bet kol kas nežinau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Rgp 2012, 21:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Vat ot Jelenos pavyzdžių sąraše merginų ir nėra! Neįsivaizduoju, kaip pagimdyt, maitint tarkim tris vaikus ir mažai valgyt. Tarpais tenka atsiprašant ėsti.
Man jau su trečiu trečius metus pabaigiant įmanoma komfortabiliai tris kartus, o ne penkis valgyt, pabadauti parą savaitėj nesunku. Be RAF turbūt visai nusižaliavalgiavus būčiau.
Kurmi, studijų laikais ir aš reaguodavau panašiai į riebalą, pykindavo nuo šauksto grietinės.Nepamenu, kada normalizavosi, o riebalai labai patrauklūs tapo žaliavalgiaujant, turbūt intuityviai, kaip kalorijų šaltinis, nes vaisiai juo netapo. Ir šioje vietoje prioritetas sotieji gyvuliniai bei avokadai,kokosai, nes riešutų ir sėklų persivalgau bet nepavalgau. Tavo vietoj, kaip patarė Jelena, pratinčiausi prie trynių, dešimt mes perkam po penkis litus, pigiausias pavalgymas, pridėjus savo daržoves. Mėsa etikos, kaštų, kokybės, galimybės vartot žaliai kriterijais stipriai atsilieka....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgp 2012, 08:49 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na taip, suprantu, kad trynys toli gražu maistine verte nesilygina su mėsa. Kol kas dienoje suvalgau juos po 4. Žiūrėsiu, gal vėliau ir daugiau galėsiu. Realiai buvau pradėjus plakt žalius kiaušinius ir valgyt. Man tai yra nesvietiško skanumo daiktas, bet manau tas reikalas labai prisidėjo prie ligų paūmėjimo (nors galiu klysti). Tad dabar jau žiūriu į viską atsargiau ir užvirinu kiaušinius, kad baltymas sustingtų.

Beje brain fogas man dingo, bet dėl plaukų eisiu su ricina ir kiaušiniu tepliot, nes daugiau nebeišmanau ką daryt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgp 2012, 18:08 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Stanley Bass 91 metų ir su įtartinom akim (jau čia tikrai abejoju, kad po meditacijos) :) http://www.youtube.com/watch?v=I7QoP4Y37RM

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgp 2012, 18:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Stanley Bass 91 metų ir su įtartinom akim (jau čia tikrai abejoju, kad po meditacijos) :) http://www.youtube.com/watch?v=I7QoP4Y37RM

nezinau, ka turi omenyje, patikslink, kokios akys dabar ir kokios turi buti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgp 2012, 19:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

NESVEIKOS MAN JOS KAŽKOKIOS. bet čia nežinau, gal dėl apšvietimo ir akinių toks vaizdas, nežinau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgp 2012, 22:02 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

91 metų amžius ir turi būti sveikos akys? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Rgp 2012, 15:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Siulau bent sia tema grazinti i matomesne vieta. (Vienos pakaktu) Mes gi kalbame apie zaliavalgyste ir nesvarbu, kad kalbama apie zalius/pusiau zalius kiausus, pieno produktus ar mesa.
Buvo mintis paleisti nauja foruma, bet geriau pamascius nutariau to nedaryti. Uztektu ir sito, bet reiketu ji padaryti labiau matoma. Beje, kaip suprantu jis matomas praktiskai tik keliems zmonems, o ir diskusijos daugiausia vyksta cia :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Rgp 2012, 19:23 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri, nu tu pagalvok. Gi žmonės ateina čia susižavėję žaliavalgystės idėja, na pagal nutylėjimą tai dažniausiai veganiška samprata. Užverčia Boutenko knygą ir eina į internetą ieškoti daugiau info.
Ir ką čia randa? Žmonės diskutuoja apie mėsą. Kaip pasibaisėtina! :lol: :lol: Pasibaisėtina, kol nepatiria neigiamų pasekmių :). O kai patiria, tai suranda viską, turėtų surasti ir šį užslėptą forumą :lol: :lol: :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute