Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 12:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Žeimelis
Tadas turi tikslą sukurti aplink save bendraminčius, todėl ir siūlo pas save atvažiuoti, pasakoja apie savo gyvenimą. Nors tas pasipasakojimas jam kainuoja tai, jog dabar čia visokie dar vieni auksiukai sidabriukai gali sau sutūpę aplink kempiuterius visaip kaip apkalbinėti.
Nuvažiuokit, ir paklauskit jo, kaip sveikata? Jei nekokia, tai būtinai padėkit, kad jau gudrūs apkalbėt. Dar vienas sūrio atves, Silveris kugelio pakeps, baliukas garantuotas :D

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 12:18 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Ai, tipo mes galim įsivaizduoti, kad esam veganai ir stengtis padaryti šitą filmą. Bet tai mes imtume darytis nesveiki, mūsų vaikai imtų darytis nesveiki. Aš tai ne už tai, kad pasidaryčiau nesveikas ir tuo labiau ne už tai, kad pasidarytų nesveiki mano vaikai dėl to, kad aš susigalvojau nevalgyti jokių gyvūnų, kai valgyti juos reikia iš prigimties ir beveik visi žmonės pasaulyje juos valgo (išskyrus tuos, kurie susigalvoję nevalgyti). Ir aš ne už tai kad tokie nesveiki gyventume kokioje nors bendruomenėje, atseit veganų, nors iš tiesų nedavalgiusių, nusibadavusių ir degeneravusių dėl gyvybiškai reikalingų maisto medžiagų tyčinio nevalgymo palaikant savo fantastinio filmo egzistavimą. ačiū už dėmesį :)

Matyt zolyte gera buvo :mrgreen: Tau tikrai paneles reikia kuo skubiau :lol:

P.S. Moske isejo dar vienas atejo :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 12:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Blusius rašė:
Dar vienas sūrio atves, Silveris kugelio pakeps, baliukas garantuotas :D

Ir silkes su lasinukais :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 12:23 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kazkas prasete atsiliepti zmones, kurie ilga laika yra vegetarai-veganai. As galiu rekomenduoti, mano akimis, tikra, ilgesni laika vien zaliu veganiniu maistu besimaitinanti zmogu. Tai butu rawraw restoranelio seimininkai, Olga ir jos vyras (nepamenu vardo). Jie organizuoja kursus ir siaip galima pasikalbeti, pasikonsultuoti su jais. Kiek zinau, Olga, apie 5-6 metus raw vegane, be nukrypimu, o kiek ne raw vegane, nznau, gal dar ilgiau. Ka domina susirasikite ju kontaktus, as manau jie noriai papasakos savo patirti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 12:57 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Nikola rašė:
Blusius rašė:
Dar vienas sūrio atves, Silveris kugelio pakeps, baliukas garantuotas :D

Ir silkes su lasinukais :mrgreen:

juokiasi puodas , kad katilas juodas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 13:25 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Panelės tai jo, labai reikia :D Nikola, kviečiu į pasimatymą - nebent tu ne panelė, o veganas :mrgreen:

Paskutinį kartą redagavo darvienas 20 Lie 2012, 13:34. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 13:30 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Silveris kugelio tikrai nepakeps, nes jis sekmingai klesti ant Raw Atkinsono varianto, kuris atrodo jam neblogai veikia!
Silveri, as vis galvoju, jeigu yra du daugmaž sėkmingi keliai: low-fat& low-protein raw , t.y. tik žali vaisiai ir daržovės IR low carb, tai gal galima nusibodus vienam pereiti į kitą??? Na ne tai, kad nusibodus, bet tarkime kur nors keliaujant kurgi įmanoma rasti mažai termiškai apdoroto naminio gūvūninio maisto? Be šansų. Tuomet gal paprasčiausiai persimesti 100% į vaisius ir daržoves. Įdomu, kas nutiktų? Būtų labai blogai? Na galima kokią dienos pertrauką padaryt tarp dietų pakeitimo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 13:40 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kiaulės lašiniai kaip naminis mažai apdorotas gyvūninis maistas? šiandien valgiau, buvo visai skanu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 13:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
O kiaulės lašiniai kaip naminis mažai apdorotas gyvūninis maistas? šiandien valgiau, buvo visai skanu :D

Taip be abejo. Geriausiai, kad būtų nerūkyti, o tik sūdyti (arba iš viso nesūdyti :lol:) . Tuomet tikrai mažai apdorotas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 13:44 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jo jo, nerūkyti, sūdyti buvo

Man dabar įdomu, kiek per dieną reikia gyvulinių riebalų suvalgyti. Aišku priklauso nuo žmogaus sandaros, bet taip vidutiniškai lieknam vaikinui. nes jaučiu kad žiauriai nusišnekėjau įsivaizdavęs kaip valgau bedantes geldeles su pora gramų riebalų ir atseit užtenka ar kad ir karpius, ungurius. Nu unguriuose dar apie 11,7 gramo tai jeigu kokius 300 g per dieną, tai apie 35 g gaunasi, bet vistiek chuinia jeigu daugiau reikia, o moterims tai tikrai daugiau reikia. kaip aš gyvenčiau su nikola, jeigu jos kaulai badytų mane :) O be to, jeigu taip gyvulinio maisto pagrindas žuvys būtų tai ir jų kaulai yra, tai kalcio itariu užtektų penkioms besilaukiančioms žmonoms ir man :)

Ir ką jūs veganai nesusipratėliai paklydėliai stumiat ant moškės - ji juk nuostabi :) tikiuosi ten ne bernas :)

Paskutinį kartą redagavo darvienas 20 Lie 2012, 13:54. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 13:54 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Darvienas, jeigu atsisakai angliavandenių (vaisių, duonos, grūdų, etc), riebalus gali kapot išsijuosęs. Bent jau taip teigiama visur, žmonės išbandę. Bet jeigu angliavandenių neatsisakai, tai riebalų patartina kuo mažiau. Turi žiūrėt, ką sako savijauta, kiekvienam kitaip. Tačiau jų tikrai negalima padaugint.
Už keiksmažodžius manau gausi bart nuo admino :lol: Nes šis forumas labai rūpinosi kultūringo tono palaikymu.
Darvienas, tu žaliavalgis? Buvai ar esi? Aš šiaip užsukai iš įdomumo čia?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 14:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ne ne, neatsisakau angliavandenių. valgau duoną su vandeniu kiekvieną dieną, nes neturiu pinigų ant vaisių, kad išbandyčiau, ypač ant džiovintų vandeny mirkytų tų , kurie auga lietuvoje, nes galvoju kad jeigu stengčiausi pasirūpinti visu maistu, tai pirmiausia varyčiau ant džiovintų vaisių (persikų, abrikosų ir uogų - juodų serbentų, mėlynių) plius ten sėmkos linų sėklos ir gyvūnai. Dabar galvoju kokius gyvūnus valgyt kad užtektų riebalų, dėl to galvoju kiek reikia gyvulinių riebalų maždaug kad žinočiau kokius gyvūnus valgyt. Lietuviai įprastai tai nežinau kiek ten su visais pieno produktais suvalgo tų riebalų, bet jaučiu kokius 100 g per dieną galėtų,. Man reikia žinot kiek reikia gyvulinių riebalų, kad ne per daug ne per mažai kaip tik. Reikia ieškot žinių :)
O, čia geras, čia to nežinojau apie 100 proc. be angliavandenių ir kad jeigu su jais, tai kuo mažiau fat, ačiū :) nors nesutinku, kad kuo mažiau - reikia, kiek reikia :)
Ne žaliavalgis, bet morkas ir pekino salotas ir silkę ir lašinius tai raw valgau, o kadangi neturiu pinigų ant vaisių, tai valgau duoną su vandeniu ir dar sėmkas, bet pakepinu biški ant keptuvės nes daug skaniau :) ai ir dar virtų bulvių arba vandeny mirkytų razinkų nu dėl kalio matyt čia labiausiai ir dar paragavau virtų presuotų mielių - ten b1,2,3 kiek reikia ir dar cinko - tai paviriau kelias mintues, nužudžiau ir suvalgiau, tai visai skanu buvo :) tai va toks aš žaliavalgis. Bet aš už tai ir žinoma, pasistengsiu pereiti ant 100 proc raw, nes visi gyvūnai varo raw - nenoriu jaustis kažkokiu nevykėliu, kai iš manęs šaipysis hienos, kad duoną valgau :D Čia tas keiksmažodis nebūtinas, bet juo išreiškiau ir jausmus :)
tai va valgau gal maždaug 70-75 angliavandenių, 10-12 baltymų ir gal 13-20 riebalų paskutinėm dienom ir sveriu 70 ant 185 ūgio - čia ne į temą, bet prie to paties :)

O kaip pats valgai?

Ateinu čia, nes man čia patinka, man labai malonu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 15:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kaip valgau? Nuo spalio priskyriau save labiau klasikinei žaliavalgių krypčiai: riešutai, vaisiai, daržovės, kruopos, daiginti ankštiniai. Bet šiuo metu bandau kažką keisti, nes nebeveikia. Viskas buvo super, bet dabar kažkas nebeveikia. Galvojau, kad mano savijauta yra viso labo B12 trūkumas, bet gavau tyrimų atsakymus ir rodosi taip nėra. Trūkumas yra kažkur kitur, ko nesugeba niekas įvardint, nebent Moškė. Ji griežtai pasakytų, kad čia disbalansas ir niekas kitas :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 15:55 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gal taip ir yra :) gyvūnus valgai?

Nu va, B12 tvarkoj. Tai ne dėl B12. Bet dar mums reikia cholesterolio ir kitų gyvulinių riebalų, tokių kaip omega 3 (dha ir epa) ir omega 6 (arachidonic acid) - juk visos šios maisto medžiagos yra taip pat mums reikalingos kaip vitaminas c ar kalcis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 16:45 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Panelės tai jo, labai reikia :D Nikola, kviečiu į pasimatymą - nebent tu ne panelė, o veganas :mrgreen:

Nebent.. Zodziu - stabdyk arklius :twisted:

Skaitau as, skaitau ir net neisivaizduoju kokio lygio buvo tavo ankstesnis grybo pjovimas. :lol: Gal ne dieta kalta?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 17:52 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man jeigu moteris aiškina ką daryt, tai greitai pamato, kad geriau taip nedaryt, o vietoj to moteriškai gurdiai pavaryt :D taip kad - stabdyk arklius :twisted: o kur aš čia grybą pjaunu? o kaip tu pati supranti, kaip čia su tuo raw gyvūnų valgymu yra?

Gal ir ne dieta, bet aš nežinau, tada kas :)

Paskutinį kartą redagavo darvienas 20 Lie 2012, 18:00. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 17:59 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
o kur aš čia grybą pjaunu?

Visur... Vyra nuo Moters neskiri. Gal spermotoksikoze kalta ;)

Nebent?!?
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 18:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ai, tai jeigu tu bachuras, tai čia dar aiškiau, kodėl čia kilnojiesi :) šiaip ar taip reikia pravalyti šitą temą ir aš pasistengsiu daugiau nerašyt į pievas, kad neprisiviliočiau piktų naminių žvėrelių :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 23:31 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Silveris kugelio tikrai nepakeps, nes jis sekmingai klesti ant Raw Atkinsono varianto, kuris atrodo jam neblogai veikia!
Silveri, as vis galvoju, jeigu yra du daugmaž sėkmingi keliai: low-fat& low-protein raw , t.y. tik žali vaisiai ir daržovės IR low carb, tai gal galima nusibodus vienam pereiti į kitą??? Na ne tai, kad nusibodus, bet tarkime kur nors keliaujant kurgi įmanoma rasti mažai termiškai apdoroto naminio gūvūninio maisto? Be šansų. Tuomet gal paprasčiausiai persimesti 100% į vaisius ir daržoves. Įdomu, kas nutiktų? Būtų labai blogai? Na galima kokią dienos pertrauką padaryt tarp dietų pakeitimo.

Na, kugelio as tikrai nepakepsiu ir ne vienam nerekomenduoju jo valgyti :)
Nemanau , kad sunku rasti maza apdoro gyvuninio maisto. Net ir vaziuojant kur nors imanoma isimesti koki agurka, morka ar kopusta :) sudytu lasiniu ar dziovintos mesytes :). O dar varske, jei organizmas normaliai i ja reaguoja.
Valgant pastoviai low carb ir daug riebaus ir baltymingo maisto, ne pats geriausias variantas mestis i low fat/protein. Na, per menesi viena tokia diena gal ir nepridarys dideliu bedu ir nepakenks, taciau as buciau linkes taip neeksperimentuoti.
Arba daug fat/protein ir low carbs arba raw fruits/vegetables be riesutu, grudu ir riebalu. Taciau del antro varianto ilgalaikio veiksmingumo as labai abejoju.
Griztant prie dabartines mano mitybos, tai kuo toliau tuo labiau ji mane stebina. I WC ant rimto reikalo einu vis reciau - organizmas suvirskina viska 99 proc. Per 3-4 dienas iseina pupos dydzio suvyniotas gabalelis be jokio kvapo ir visai netepantis.
Kaip issiaiskinau taip ir turetu buti sveikame ir gerai funkcionuojamam organizme. T.y. kai valgai tai ko reikia kunui , jis mielai viska ir pasiima.
Tiesa pasakius as siek tiek abejojau tuo ir del viso pikto nuejau siandien pasidaryti vidaus echoskopija. Zarnyne jokiu sankaupu ar duju - svaru. Kepenys, inkstai, antiksciai ..viskas normose. Sako, kuom skundziates, nes nerandu prie ko prisikabinti. :)
Taigi, pasikartosiu, mano kunas kaifuoja nuo zalios ar puszales mesytes, sociuju riebalu ir low carb ir svarbiausia IS simptomu visai nebejauciu :) o ir kitos bedos tvarkosi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 23:35 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jei darvienas supranta rusiškai arba galima susirasti neversta filmo versija
http://www.youtube.com/watch?v=7-gNM4AyIt8

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2012, 09:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver

Aš tai labai noriu sužinoti, kokį konkrečiai maistą valgai kas dieną pusryčiams, pietums, vakarienei ir kiek kurio suvalgai. Ir tavo ūgį, svorį ir aktyvumą

Deguoniuke, gerai pažiūrėsiu, ačiū :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2012, 09:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Griztant prie dabartines mano mitybos, tai kuo toliau tuo labiau ji mane stebina. I WC ant rimto reikalo einu vis reciau - organizmas suvirskina viska 99 proc. Per 3-4 dienas iseina pupos dydzio suvyniotas gabalelis be jokio kvapo ir visai netepantis.

Silveri, negąsdink. Nemanau, kad tai gerai. :shock: Žarnyno funkcija yra valyti organizmą ir tai daryti jis turi efektyviai. Gal per mažai ląstelienos valgai, greičiausiai pas tave žarnynas neturi medžiagų, su kuriomis galėtų išsivalyt. Trumpalaikiai nieko baisaus nenutiks, bet ilgu laiko tarpu tai nemanau, kad tai labai gerai. Na pažiūrėk kūdikius. Jie valgo idealų maistą jeigu maitinasi mamos pienu, bet visvien tuštinasi. Gana dažnai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2012, 10:54 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ramiai :) vakar is smalsumo nuejau pasidaryti echoskopija :) nes man paciam pasidare smalsu. Kuo toliau , tuo reciau einu ir kiekis vis mazesnis :) Tad del sventos ramybes nutaraiau pasitikrinti
Na ir ka jus galvojat? :) Jokiu duju , jokiu sankaupu - visai svaru. 80 LITU KAIP I SUBINE :)
Siaip Zarnynas dirba kaip laikrodis - uzsimanau, nueinu, kelios sekundes ir baigta. :)
Nesigasdink, Zaliasis Kurmi, :) Esant tokiai mitybai, tai visai normalu. Jei būtų nepraeinamumas, tai jaustumem skausmus. Jei būtų užkietėjimas, tai tuo metu, kai varo tuštintis, viskas vyktu sunkiai, stipriai stenant ir skausmingai. Jei to nėra, tuomet tikrai niekas neužsilaiko.
Žarnyno neįmanoma tiesiogiai užkišti maistu, tokie dalykai susidaro tik fiziškai pažeidus žarnyną (iškart po operacijos) arba esant bendram organizmo byrėjimui (kaip senatvėje).
Taip jau yra, kad visą gyvenimą valgius maistą, kurio pasisavinimas buvo neefektyvus (kaip krakmolą, ląstelieną, perkaitintus baltymus), įpratome, kad tuštindamiesi turime prikrauti didelę krūvą, o jei to neįvyksta, reiškia viskas liko ir dabar pūva viduje. Tačiau maitinantis tinkamai, organizmas pasisavina beveik viską ir žarnyne nėra kam užsistovėti ir pūti.
Pamenu kai valgydavau kruvas vaisiu ir kruopu, tai varydavau beveik po kiekvieno valgio ir prikraudavau tikrai nemazai. O cia ir yra visa beda - isivaizduok, viskas kas iseina, tai buvo tavo zarnyne ir jis slinkdamas po truputi laukan rugsta, puna, susidaro toksinai ir t.t. Kuo didesnis kiekis iseina, tuo didesne tikimybe, kad pas tave viso to "gerio" labai daug :) ir nuolat

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2012, 11:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Silver

Aš tai labai noriu sužinoti, kokį konkrečiai maistą valgai kas dieną pusryčiams, pietums, vakarienei ir kiek kurio suvalgai. Ir tavo ūgį, svorį ir aktyvumą

:)

Kazkada , kazkurioje vietoje buvau surases visa dienos raciona, bet trumpai paminesiu pvz, Vakar diena.
Ryte tarkuota morka (200g) su kaliarope (100g), 3 kiasuniai virti 3 minutes su siek tiek druskytes.
Per pietus salotu lapai 100g, agurkai 120g, salieru lapai 20g, krapai 5g, Alyvuogiu aliejus 10g. Antras patiekalas - garinti 5 minutes vistu skrandeliai 190g ir sudyti lasiniai35g
Vakariene Garinti 4-5 min. patisonai 100g ir brokolis 200g su sviestu 25g ir druskyte 0,25-0,5g. Antras patiekalas 150g kalakutu slauneles mesa be odeles (pamarinuota ryte su cesnakiuku, zaliuoju kariu ir druskyte 1g) garinta 4 min.

labai paprasta skanu ir sotu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2012, 11:50 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Beje, mano svoris jau ilga laika 73-74 kg. Ugis 179 cm. Darau jegos pratimus 3 kartus savaiteje ir 1-2 kartus uzsiimineju joga. (40-50 min)
Tiesa, taip maitintis tik is pirmo zvilgsnio atrodo sudetinga, o is tikro labai paprasta. Dar yra zuvis, varskes produktai. (tik sunku gauti, kad butu saziningai pagaminta t.y. neperkaitinta) Todel geriau daryti paciam.
O mesos yra visokiausios :) Gaunu elnienos stirnienos. Teta kaime uzaugina triusiu. Pirkom is ukininkao versiuka per puse su svogeriuku. Gan ilgam uztenka :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute