Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
dar vienos fantazijos :lol: nors sykį skerdimą matei pats? koks nevykėlis skerdikas taip kankina gyvulį?
kai pas mus pjaunama kiaulė, tai nė kaimynė tam pačiam kieme neišgirsta(gyvenu dvibutyje)

taip. ir girdziu daznokai tokius skerdimus. sitokiu "nevykeliu" pijokeliu pilni kaimai.. taigi nezinai - geriau patilek. nes uztersei visa foruma savom "fantazijom" jau

o del tavo kiauliu - tai matyt ranka jau atidirbta, nes nemazai nugalabijei gyviu :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 11:49 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Moškė rašė:
gal šiek tiek apibūdintum savo mitybą iki kol pradėjai sirgti ir nutarei žaliavalgiauti?

Na nieko joje gero nebuvo. Dominuodavo pienas ir jo produktai: varškė, kefyras, rūgpienis, jogurtai. Ypač rūgpienis. Aišku pirkti. Kepta mėsa su daržovėmis, bulvės. Virta sriuba. Tam tikra viena ir miltams, blynai, duona, batonas. Nuo riebalų visada smarkiai pykindavo, tad visuomet naudojau jų mažai. Dar gerdavau kasdien daržovių sultis. Na Standard Lithuanian Diet, kaip sakoma :lol: :lol:
Dabartinės mitybos trūkumus irgi žinau, per daug riebalų, visokių sėklų ir per daug riešutų, nes sunku surinkti kalorijas. Beto matau, jog reikėtų vartot B12 ir D. Beje šiandien pabandžiau suvalgyt 2 kiaušinio trynius ir nieko blogo nenutiko, savijauta išliko labai gera. Tad manau, kad tryniai tikrai galėtų būti mano racione.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 12:35 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

atsitiktinai pagooglinus apie Reviči nieko įspūdingo neradau, na kad ir čia
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.3 ... 2.110/full

Revici

Like Di Bella multitherapy, Revici treatment is named after the physician who developed and provided the method of treatment. Emanuel Revici's therapy is based on an unusual theory of pathophysiology: all conditions, including cancer, result from an imbalance of metabolism. Patients may either have a “catabolic” or “anabolic” type imbalance and are treated with antianabolic or anticatabolic agents, for the most part regardless of presenting signs and symptoms. The type of imbalance is determined by analysis of urine, blood, and body temperature. For example, high urine pH, low serum potassium, and high body temperature are associated with anabolic imbalance; low urine surface tension, low blood calcium, and low body temperature are associated with an imbalance of the catabolic type. The agents used by Revici are quite unlike those used in traditional oncology, including glycerol, n-butyl alcohol, and sulfurated vegetable oil. In 1965, the Journal of the American Medical Association published a cohort study of 33 patients with histologically-confirmed, advanced solid tumors who received treatment from Revici.5 Twenty-two of these patients died while receiving treatment, eight left the trial, and three remained under Revici's care at the end of the study. Of the eight who left the trial, four died and two were lost to follow-up. The researchers claimed that no patient exhibited evidence of objective tumor response and that all three patients still under treatment by Revici showed signs of tumor progression. Although Revici disputed the tumor response data, it is clear that only 15% of patients survived until the end of the trial. This contradicts the claim that, in the words of a favorable book, Revici is the “doctor who cures cancer.”6

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 13:13 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Žalias kurmis rašė:
pagooglinus apie Reviči nieko įspūdingo neradau

gali rasti ir daugiau tokių asmenų pasisakymų
http://www.quackpotwatch.org/quackpots/ ... arrett.htm
tik paieškok.
Tokia info skirta kvailiams, kurių nedomina(neprieinami/nesuprantami) žmogaus darbai, bet paskalos apie tą žmogų.
(Nieko asmeniška, tad neįsižeisk)
Nesupranti? Juk negalima leisti atsirasti alternatyvai? Pavojuje milijardai farmacijos pinigų. Ims žmonės ir nutruks nuo farmafijos pavadėlio, pasinaudodami prietaisais už ~1000 lt. Kur reiks kišti tomografus už milijonus? Jei Silver išmoks gyventi be daktarų, jis prarastas pacientas? Aš irgi.
Todėl tu būtinai turi rasti tokią info ir nepasitikėti.
Esmė kaip ir kam tai daroma, išdėstyta čia :
http://www.vmips.com/forum/viewthread.p ... hread_id=6
rašoma apie politiką, tačiau tinka ir bet kuriuo kitu atveju, beje su šitokiais dalykais susidūriau asmeniškai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 17:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ne, baik tu, aš nei kiek neįsižeidžiu ir nieko nepriimu asmeniškai. Mes tiesiog diskutuojam ir tiek. Bet Moške, sutik, kad tu labai šališka ir neigi visą informaciją, kuri tau atrodo ne pagal tavo įsitikinimus. Taip, žinau tikrai, kad taip būna, interesai kažkieno kenčia ir jie suinteresuoti veikti pagal savo interesus, tačiau šiais laikais internetas ir laisvas žodis toks galingas, kad bet koks garantuotas būdas nugalėti pavojingas ir labai paplitusias ligas vistiek paimtų viršų nepasant kokios didelės pavienių korporacijų ar individų pastangos būtų kažką apšmeižti. Beto kai kažkieno interesai žlunga, kažkam atsiveria naujos galimybės, tad jeigu tai būtų tikrai garantuotas gydymosi būdas, tomis naujomis galimybėmis tikrai kažkas pasinaudotų. Aš taip manau :) Ai tiek to, ne į temą čia jau...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 19:15 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Žalias kurmis rašė:
tačiau šiais laikais internetas ir laisvas žodis toks galingas, kad bet koks garantuotas būdas nugalėti pavojingas ir labai paplitusias ligas vistiek paimtų viršų nepasant kokios didelės pavienių korporacijų ar individų pastangos būtų kažką apšmeižti. Beto kai kažkieno interesai žlunga, kažkam atsiveria naujos galimybės, tad jeigu tai būtų tikrai garantuotas gydymosi būdas, tomis naujomis galimybėmis tikrai kažkas pasinaudotų. Aš taip manau :) Ai tiek to, ne į temą čia jau...

:lol: viskas per daug paprasta, ir per daug keista. Pažiūrėk, veiksmas vyksta tavo akyse: Silver nyksta dvi neišgydomomis laikomos ligos, sakykim, išnyks visiškai, bet tau visvien tai nėra įrodymas :lol: išnyko mano vyro problemos, irgi ne įrodymas.
Neišgydomos ligos nyksta negydomos vos atsisakius civilizacijos-žemdirbystės "dovanų", bet tu netiki , net kai tai vyksta tavo akivaizdoje. TO NEGALI BŪTI ! :lol: tai kaip tuo gali patikėti kiti? Ypač, kai visokie diplomuoti mokslinčiai tvirtina priešingai.
Tokių skeptikų "kurmių" milijonai ir jų niekas, jokie įrodymai neįtikins. Na ir tegu :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 20:35 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Įdomiai jūs čia...vegan žaliavalgystė juk ir yra atsisakymas civilizacijos maisto: grūdų, bulvių,kiaulių, broilerių :\ :\ :\

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lie 2012, 07:57 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Moškė rašė:
Žalias kurmis rašė:
tačiau šiais laikais internetas ir laisvas žodis toks galingas, kad bet koks garantuotas būdas nugalėti pavojingas ir labai paplitusias ligas vistiek paimtų viršų nepasant kokios didelės pavienių korporacijų ar individų pastangos būtų kažką apšmeižti. Beto kai kažkieno interesai žlunga, kažkam atsiveria naujos galimybės, tad jeigu tai būtų tikrai garantuotas gydymosi būdas, tomis naujomis galimybėmis tikrai kažkas pasinaudotų. Aš taip manau :) Ai tiek to, ne į temą čia jau...

:lol: viskas per daug paprasta, ir per daug keista. Pažiūrėk, veiksmas vyksta tavo akyse: Silver nyksta dvi neišgydomomis laikomos ligos, sakykim, išnyks visiškai, bet tau visvien tai nėra įrodymas :lol: išnyko mano vyro problemos, irgi ne įrodymas.
Neišgydomos ligos nyksta negydomos vos atsisakius civilizacijos-žemdirbystės "dovanų", bet tu netiki , net kai tai vyksta tavo akivaizdoje. TO NEGALI BŪTI ! :lol: tai kaip tuo gali patikėti kiti? Ypač, kai visokie diplomuoti mokslinčiai tvirtina priešingai.
Tokių skeptikų "kurmių" milijonai ir jų niekas, jokie įrodymai neįtikins. Na ir tegu :lol:

Sutinku su Zaliuoju Kurmiu ir Moske teisi. Man paciam mano pavyzdys darosi vis itikinamesnis ir kuo toliau tuo labiau viskas atrodo itikinama ir paasikinama. Atrodo paprastas dalykas - nustate man kazkoki parasimpatini disbalansa (taip tai atrodytu eiliniam, tik siek tiek kazka zinanciam apie tradicine medicina). Ir ka... ogi, tai, kad paaisekjus jam ir pakoregavus paprasciausia mityba t.y. gaunamu medziagu kiekius, zvyneline eme rimti. Ir tai vyksta gana akivaizdziai. O ta mityba, tai ne vaisiu valgymas ar kitu produktu, kurie draudziami sergant sia liga, atsisakymas (Raudona Mesa, Kiauliena, pieno produktai, riebus maistas ir kt.), bet paprasciausia mityba. Siek tiek darzoviu, mesa, subproduktai ir sveiki riebalai. (Viskas trumpai arba visiskai nekaitinta). Ruosiant maista, virtuveje sugaistama minutes, sociai zmogus jauciasi gan ilgesni laika. O svarbiausia tas sotumas lengvas. (Pamenu kaip jausdavausi ,suvalges zaliuosius kokteilius litrais ar riesutu ir kruopu. Lengvumu to tikrai nepavadinsi).
Kalbant apie mano ir moskes mityba, jos esme yra baltymų, riebalų ir angliavandenių santykio maiste sureguliavimas. Tokio sureguliuoto maisto pasisotinimui suvartojama mažiau, nei įprasta, todėl tiek baltymų, tiek riebalų suvartojama ne per daug.
Šis metodas neveiks, jei tai bus bandoma padaryti aklai. Aišku galima pataikyti su kiekiais ir proporcijomis, bet manau tai pakankamai sunku. Pvz. Mano atveju reikejo virs 130 g baltymo ir 171 g riebalu, o veliau atsiverus disbalansui paaiskejo, kad reikia tik 90 g baltymo ir ne maziau 140 g riebalu. Gali buti, kad ir tai nera optimalus kiekiai - manau tai paaiskes dar veliau, t.y. po kitu tyrimu, kai jau organizmas funkcionas dar tiksliau ir ligu jame visai neliks :D
Akivaizdus pavyzdys, mūsų širdys, kurios yra autonominis organas ir kurios gali plakti neturėdamos kontakto su kūnu. Širdies Baltymu ir riebalu santykis praktiskai 1/1. Visa tai rodo, kad baltymų ir riebalų tarpusavio santykis turi būti bent 1:1,gali siekti net 1:2, o baltymų santykis su angliavandeniais turi būti apie 10:1. Tie santykiai mityboje dar pasikoreguoja, priklausomai nuo metabolizmo disbalansų ir buvusios dietos. O tai jau labai individualu ir priklauso nuo to, kaip, kiek ir i kuria puse organizmas issiderines.

Kiek tai atrodytu realu ir itikinama, ir net esant akivaizdiems pavyzdžiams, aš manau, kad kovoti su Farmafija, tai kova su vejo malunais. Jie niekad neisileistu tokiu metodiku i savo rata :), nors galbut patys ir ju artimieji sekmingai jomis naudojasi. Tiesiog ju verslui tai butu krachas, o ju imoniu pelningumui negali prilygti ne vienas verslas. Kas jiems reiksia susimoketi kelis milijardus doleriu baudos (visai nesenas pavyzdys) , uz bandymus papirkineti gydytojus amerikoje, ogi nieko - susimoka ir toliau be problemu dirba. Kokiam verslui tokia bauda nieko nereikstu? Nedaug tokiu butu galima rasti.
Todel, jie tokiai info , kaip sveika mityba su vaisiais,riesutais, kosemis, polinesociaisiais riebalais bei iv. papildais (kuriuos patys ir gamina) skirtiems butent jiems t.y. vegetarams, veganamas ir kitiems sveikuolimas, leidzia plisti be jokiu trukdžių, nes tai prie daktarų kabinetų išrikiuoja naujas eiles klientų, o rasti info apie Revici ir t.t. nėra jau taip paprasta, nes manau tai skrupulingai prižiūrima tos pačios farmafijos oligarchų samdinių.
Na, tai mano subjektyvi nuomonė ir aš ja pasistengiau šiek tiek pagrįsti. O ar tai tikrai tos durys pro kurias turi eiti visi - sveikas ir ligotas, nesu 100% įsitikinęs. Tai parodys laikas ir tikiuosi, mes turėsime tada galimybę prisiminti visas šias diskusijas ir toliau be pykčių apie tai kalbėtis ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lie 2012, 09:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
Žalias kurmis rašė:

Aš visų pirma žiūriu ne į Silverį arba tavo vyrą, kurio akyse nesu mačiusi ir nežinau, kiek pažengusi jo liga buvo, bet į save. Faktai apie mane:
1. Prieš du metus aš net valgyt nesugebėdavau išvirt du kartus neatsigulus į lovą ir nepailsėjus. Viena net nepajėgiau rūpintis vaikais nepaisant to, kad nedirbau.
2. Mano antikūniai visada buvo >1300, mano tiroksino normos didėjo.
Po pusės metų žaliavalgystės (beje ne 100% raw ir ne 100% vegan), mečiau tiroksiną ir krūvas papildų, antikūniai normoje, o as ne tik kad galiu valgyt išvirt, bet ir važinėju dviračiu, darže nešioju akmenis, rūpinuosi vaikais ir namais. Ir turiu vakare jėgų. Šiandien esu pajėgi eiti į darbą ir eisiu kai vaikų sveikata bus tvarkoje.
3. Nuo pieno produktų ir visų "sveikų" riebalų mane pykina, vėl iš naujo sukrunta žarnynas, vėl atsiranda liguistas mieguistumas ir visi kiti buvę reiškiniai. Ir didėja antikūniai. Nejaugi gabalas braškės yra tas plaukas, ant kurio kabo visa sveikiausia pasaulyje mityba? Aš nenorėjau pasakyti, kad tai iš viso neveikia. Na jeigu Silveris rašo, tai reiškia veikia. Bet tai nereiškia, kad veikia ant manęs. Ir mano ankstesnėje žinutėje rašoma, kad neskėmių % nemažas. Vadinasi tai nėra 100% sėkmingas gydymosi būdas.
Bet jeigu ateityje man visiškai nepavyks kontroliuoti šitos ligos gal aš ir išbandysiu žalią mėsą ir vasaros įkarštyje atsisakysiu braškių :lol: :lol: Beto trichinelėm užsikrėsti paprastai užtenka vieno karto gyvenime, kelių kartų nereikia. Jos garantuotai visada lieka iki gyvenimo pabaigos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lie 2012, 13:06 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Beje kas nenorėtų įvedinėti RAF, o susiduria su problemomis, tai labai rekomenduoju paskaityti Patenaude "Raw Food Controversies". Tikiuosi man ši knyga davė gana daug žinių ir leido numatyti problemas į priekį. Bet tokie labai dideli apsiskaitėliai kaip Serbentine, Jelena ar Silveris :) gali ten ypatingai nieko ir nerasti. Nes kai kurias mintis buvau jau girdėjusi šiame forume.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lie 2012, 16:35 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O aš papildydama Ž.Kurmį rekomenduočiau pasidomėti Gabriel Cousens rekomenduojama Raw Vegan versiją. Beje, intuityviai, pirmais žaliavalgiavimo metais laikiausi daug maž tokio raciono, kaip jis rekomenduoja, o vėliau jau prisiskaičiau visokių teorijų ir pradėjau dviratį išradinėti mėgindama įsitraukti į racioną vieną ar kitą maistą.
Gavau dovanų China study!! :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lie 2012, 19:10 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Matau, kad Patenaude ir Counsens poziuriai ir siulomos dietos skiriasi. Matau, kad Counsens musu salygomis prieinamesne. Jelena, papasakok kaip atrodydavo tavo tipinis dienos meniu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Lie 2012, 10:03 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

iki pietų vaisiai, pietums daiginti ankštiniai + kokia nors daržovė tarkuota+ linų sem. aliejus, vakare daržovės + malti linų sėm. arba saulėgrąžos. ką db bučiau pakeitusi, tai įtraukčiau daugiau žalėsių ir daržoves ne tarkuočiau, o trinčiau blenderiu iki "makaliuzės", kuri yra greitai valgoma, lengvai virškinama ir nesudaro fermentacijos. žalio maisto kramtymas užtrunka :lol: , taigi darbe visuomet dėl skubėjimo prastai kramtydavau, pasekmė- fermentacija žarnyne. alkį jausdavau. su gyvuliniais dabar paprasčiau. bet jau nesu tikra, ar geriau.

Beje, diskutavom čia daug ir įvairiai. Bet užmiršom, kad RAF yra traktuojama ir kaip RA Food ir kaip RA Flesh (kūnas)! Paleo versija dažniausiai yra prieš pieno produktus, ir į RAF jis neįtraukiamas!
Atkreipiau dėmėsį, kad žmonės, po kurio tai laiko nusprendę įsitraukti į savo veganiškus racionus gyv.kilmės produktus, daugiausia skundžiasi pieno produktais. Ir tikrai tas pienas na į jokią kategoriją neįtelpa. Taigi aš bučiau linkusi jį aptarinėt visiškai atskirai. Manau, jis tinka tik tiems, kas iš idėjos nenori valgyt "kūno". Kas liečia jo įtaką sveikatai, tai čia labai diskutuotinas ir prieštaringas klausimas. Čia kalbu iš to, ką man teko skaityt, girdėt iš savo draugų ir patirti pačiai. O aš, beje, laikau savo ožkas, taigi turiu galimybė valgyt pačius kokybiškiausius, šviežiausius pieno produktus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Lie 2012, 18:11 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
su gyvuliniais dabar paprasčiau. bet jau nesu tikra, ar geriau.

Kad papraščiau, tai be abejo. Ir pigiau manau. Bet kodėl abejonės? Ką blogo jauti?
Na iš tiesų negalvojau, kad bus taip nelengva su ta mityba... Atrodė viskas labai paprasta, o iš tiesų žiauriai sudėtinga.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2012, 08:03 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Silveri, paaiškink dar plačiau savo teiginius apie širdies audinio struktūrą ir ryšį su optimalia mityba?
Kodėl tada ne plėšrūs gyvūnai nevalgo akivaizdžiųjų riebalų? Ar pas juos širdies struktūra kitokia?
Jei ir plėšrius paimtume pavyzdžiu, vis vien jie tiek riebalo neprisikerta kaip žmogus.
Nors egzistuoja labai įtikinama ketogeninės dieyos versija, riebalas pagrįstai gali kelt abejonių, o tos dietos šalininkai teigia, kad kūną reikia ištreniruot efektyviai degint riebalus.Tam ir sukeliamas angliavandenių badas.
Savo potraukio riebalams negaliu rimtai laikyt kūno intuicija, nes jos nėra, nemanau kad kas nors turi ją patikimą dėl civilizuoto gyvenimo...bet jei žiūrėti į vaikus, riebalų jie nesigviešia. sudėjus uogą, mėsos gabalą ir lašinių, spėkit ką rinksis vaikas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2012, 08:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, cia tik dar vienas argumentas ir kaip visur ir dazniausias viskas, kam yra argumentas, galima rasti ir kontraargumenta :)
Na, mes visavalgiai, todel galime buti plesrunais.
O bendrai, tai as jau tiesa pasakius pats pasimeciau :) Skaitai ir gilieniesi i viena, tai atrodo paaiskinama- pradedi gilintis i kita ir ten randi paasikinamu dalyku.
Nesu katerogiskas nei vienu klausimu ar juolab metodika, todel saziningai, man logiskiausia ir pati priimtiniausia mityba butu (VISKA APIBENDRINUS), tai vaisiai , darzoves, siek tiek gyv. baltymo (isskyrus visus pieno produktus), bei siek tiek augaliniu riebalu (retai sviesto, dazniau kokosu, palmiu, avokadu ir alyvuogiu aliejus). Visai reiketu atsisakyti grudu, riesutu ir seklu. (Labai retai manau butu galima kokias chia, sezamo, burnociu seklas ir kokia grikiu/soru kruopas).
BANDAU VISA INFO SUDELIOTI IR RASTI PROTINGU PAASIKINIMU PIRMIAUSIA SAU, KODEL VIENU ATVEJU YRA TAIP , O KITU PRIESINGAI IR t.t.
Gliukozes gauname tiek is angliavandeniu, tiek is riebalu ir baltymu. Kaip viskas vykta valgant vaisius su riebalais/baltymais ir be ju jau apkalbeta ir cia man dazniausiai kyla visokiu abejoniu. Nezianu ar gerai tie suoliai valgant vien vaisius. (T.Y. Staigus kiokio padidejimas kraujyje ir toks pat staigus jo sumazejimas) Cia butu kaip su automobiliu - akseleratoriu iki dugno ir atleisti , iki dugno ir atleisti ... ilgai to masina neatlaikytu.
Taciau kai kurie protingi dedes teigia, kad butent ne tai problema, o racione esantys riebalai...

Taciau siai dienai as savo mityba patenkintas - nes kunasi tai reaguoja labai teigiamai. Ypac dziugu nebejausti jokiu skrandzio skausmu, jaustis energingas ir kupinas jegu, net sumazinus valgymu skaiciu ir maisto kiekius. Be to, tai tikrai daug pigiau.
Vienintelis dalykas, tai vis dar yra problemos su oda ir daznai sau uzduodu klausima, jei as ir toliau buciau maitinesis vegetariskai, bet ismetes ar iki minimumo sumazines riebalus, bei visas kruopas ir riesutus, gal rezultatas butu buves panasus. Gal kruopos ir daznas alieju bei riebiu produktu vartojimas (riesutai, seklos) man neleido pasiekti to ko tikejausi.
Jei paaisketu, kad dabartine mano mityba ilgesniu laikotarpiu nebus tokia veiksminga, butinai isbandysiu tai apie ka dabar trumpai parasiau :)
Bet kokie argumentai ar pasamprotavimai sia tema butu labai idomus, nes ne vienas is musu esam perskaite daug ir ivairios literaturos iv. mitybos klausimais :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2012, 08:54 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cituoti:
Nors egzistuoja labai įtikinama ketogeninės dieyos versija, riebalas pagrįstai gali kelt abejonių, o tos dietos šalininkai teigia, kad kūną reikia ištreniruot efektyviai degint riebalus.Tam ir sukeliamas angliavandenių badas.
Savo potraukio riebalams negaliu rimtai laikyt kūno intuicija, nes jos nėra, nemanau kad kas nors turi ją patikimą dėl civilizuoto gyvenimo...bet jei žiūrėti į vaikus, riebalų jie nesigviešia. sudėjus uogą, mėsos gabalą ir lašinių, spėkit ką rinksis vaikas?

logikos siame pasisakyme yra, bet kaip paasikinti mano organizmo potrauki riebalams? Sviesta galiu valgyti saukstais. Pamacius ar pagalvojus apie kokosu alieju ar kakavos sviesta, seiliu burnoje kaip pas kupranugari pasidaro. Ir pakabinus sauksta , visad norisi antro/trecio ... Tas pats su lasiniais - galeciau ju persivalgyti iki rimtu problemu, todel atsipjaunu maza gabaleli, pasisveriu ir likusia palties dali dedu atgal. Kitu atveju pjauciau ir valgyciau kol tilptu.
Na, kalbant apie mano sunu, jis prie uogos tikrai nepultu, kaip nepultu ir prie mesos ar lasiniu :)
Dukra, manau pasvarstytu tarp uogos or mesos, bet sutinku, kad lasinys , net apsirikus nepatektu ne vienam i rankas , o juo labiau i burna :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2012, 11:12 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine, baltieji lokiai esant maisto pakankamam kiekiui valgo tik ruoniu riebalus. Mesa palieka.
Labai įdomu, kad tas Patenaude rašo, jog dirbo kurį laiką virtuvėje pas Gabriel Counsens. Tai jis apie viską teigiamai neatsiliepia. Rašo, jog patys virtuvės darbuotojai to maisto dažniausiai nevalgydavo, jis būdavo per daug riebus ir sunkus. DAug riešutų, aliejų, sėklų, avokadų... Dėl tos pačios priežasties pas Gabriel dažniausiai nebevalgydavo vakarienės. O pacientai anot jo išvažiuodavo su didžiuliu papildų bagažu, apie kurį knygoje pats Gabriel net nerašo... Tad nebuvo taip viskas idealu.
Na bet paskaičius paties Frederic pasakojimą, jis gyveno gana hipišką gyvenimą, be ypatingų pastangų, išsilavinimo, bet šeimos rūpesčių. Jo knyga kaip ir visos kitos knygos jam buvo galimybė išgarsėti, užsidirbti ir pan. Vis mąstau, ar galima jo visas mintis ir nurodytą patirtį priimti kaip už gryną pinigą, nors skama gana tikroviškai ir nuoširdžiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lie 2012, 15:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Jelena rašė:
su gyvuliniais dabar paprasčiau. bet jau nesu tikra, ar geriau.

Kad papraščiau, tai be abejo. Ir pigiau manau. Bet kodėl abejonės? Ką blogo jauti?

negatyviai galiu tik apie pieno produktus kalbet (mesos-zuvies nevartoju, tryniai dave tik pliusus):
taigi nuo pieno baltymo:
atsirado prakaito kvapas, atsirado spuogu, operatyviai priaugau 3 kilus (kol kas nevirsiju iprasto svorio), o jei pieno baltymo i diena daugiau nei kokie 30 gr, tai ryte nera to iprasto gaivumo burnoje.
kitavertus tiek pieno produktai, tiek tryniai padejo man atlaisveti nuo maisto, valgau du kartus dienoj. bendrai savo busena dabar pavadinciau, kaip labai stabilia, ko nebuvo anksciau. yra puikus angl. zodelis "STAMINA", ji pavartociau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lie 2012, 21:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nusprendziau paeksperimentuot su zuvim. Idomu ar saltai rukyta dar raw, ar jau ne raw? Paskutines keleta diena imu jausti labai keista mieguistuma, toki, kokio anksciau nebudavo. Anksciau budavo antroje dienos puseje toks, kad vos kojas vilkdavau, o dabar ryte labai sunku issiblaivyti, bet kai issiblaivau lyg ir viskas ok. Ir realiai regresuoja gana smarkiai, issigandau, kad nebutu B12 trukumas, nors gali buti ir hormono trukumas, tai saugumo sumetimais iki kol pasidarysiu tyrimus keleta dienu uzkandau zuvies. Mano nuostabai nuo zuvies manes nei troskina, nei pykina ir savijauta normali. Nors veido oda pasidare nelygi smarkiai... Bet is esmes gerai priima. Manyciau, kad is didelio poreikio, galetu buti racione tik reiketu susirast normalios kokybes zuvi jeigu dar tokios yra ant svieto. Jeigu valgyt visiskai raw, tai sako kirmeles galima panaikint uzsaldzius saldiklyje. Prie -16 tipo visi kiausineliai ir lervos turetu zuti...
Silveri, ar valgai zuvi? Gal ka galetum patarti?
Del raciono, tai tik dabar primeciau, kad nebenaudoju dezodoranto ir rubu pazastys nebesmirda! Gal tame yra ne tik estetinis privalumas?...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2012, 09:02 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Aš tai valgau sūdytą 'žalią' silkę arba skumbrę, nes jose yra kiek reikia epa, dha (omega 3) ir aa (omega 6) riebalų, vitamino b12 ir cholesterolio. Kiek žinau, mums reikia valgyti gyvūnus, nes juose yra maisto medžiagų, kurių nėra augaluose, kurių mums reikia. Aš renkuosi silkę ir skumbrę kolkas, nes jose yra visų tų medžiagų ir kiek reikia.
Nežinau nei vienos tautos, kuri nevalgytų jokių gyvūnų. Žinau tautą, kuri nevalgo pieno, valgo žalius kokos lapus, bet kad nevalgytų gyvūnų - ne :)
Gal jūs žinote tautą, kuri nevalgo jokių gyvūnų? :)
Mano žiniomis VEGANAS yra įsivaizduotas/susigalvotas variantas, kuris realiai neegzistuoja. Todėl ir sakau, kad nėra jokių veganų, yra tik žmonės, kurie įsivaizduoja, kad tokie yra, ir Stengiasi taip gyventi ir kai kurie tokiu būdu netgi nusižudo :) Čiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2012, 09:50 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Nusprendziau paeksperimentuot su zuvim. Idomu ar saltai rukyta dar raw, ar jau ne raw?
Silveri, ar valgai zuvi? Gal ka galetum patarti?

Labas, as zuvi valgau, kai gaunu gelavandenes is pazistamu zveju, kurie gaudo tvenkiniuose, ezeruose. (Lyna, eseri, lydeka) Na, jei imanoma isrukyti saltai zemoje temperaturoje, ja galima laikyti RAW.

Juros, o ypac baltijos ir vandenynu zuvies nevalgau. (isskirtiniai atvejais valgau silke baliukuose ar kavineje, nes ten dazniausia nebuna daugiau ko valgyti) :D As zuvi garinu apie 5-7 min.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2012, 10:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Su rukytu maistu reiktu atsargiai, nors jis ir raw, taciau tikrai nera i sveikata. Susidaro kancerogenai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lie 2012, 12:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Jo jo, dūmai mirtini nuodai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lie 2012, 18:53 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
Jelena, kaip suprantu tu grizti prie polinesociuju riebalu (seklu, riesutu)?.. Kazkada rasei, kad jauti nuo ju sunkuma. Idomu, ko ir kiek suvalgai vienam pavalgymui, kad maisto tau uztenka pusei paros :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute