Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Kitas
  Spausdinti

Re: RAF (raw animal food) už ir prieš
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 09:18 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Na cia zalaiavalgiu forumas, o mes kalbame apie zalia ar mazai apdorota mesa :D O tai, kad sis maistas sukelia daugiausia diskusiju, manau, tai irodo, kad mesyte nera jau toks blogas reikalas :D

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 09:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Nikola rašė:
tiesiog idomu, kodel zaliavalgiu forume siuo metu aktyviausi yra mesos fanatai ??

todėl, kad sveikas protas, ir nenuginčyjami įrodymai, kaip Silver pavyzdys, paima viršų ;)
Pradėjus normaliai maitintis, išnyksta ligos. Perpratus iš kur jos atsiranda, išmokus nusistatyti disbalansus, nevartojant disbalansus skatinančio maisto, galima ilgai ir be problemų gyventi.
Kaip sako Silver- gyventi kaifuojant, aš taip pat apibūdinčiau savo savijautą- einu ir dainuoju :mrgreen:
Todėl, tikriausiai , mūsų tik daugės- iš jūsų pačių tarpo- kai įsitikinsit, kad jūsų pasirinktas mitybos būdas neapsaugo nuo ligų ir problemų su sveikata.

Cituoti:
Fruktozės vartojimas yra antroje lyderio vietoje tarp žmogaus mirtingumo priežasčių – antra po polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (aliejaus ir su juo gamintų produktų) vartojimo.

Visų organizmai yra vienodi, jiem galioja tie patys dėsniai, kuriuos pamynus, ateina ligos. Anksčiau ar vėliau, jos ateis ir pas tave, nes tavo mityboj to "gėrio"- PRR ir fruktozės- netrūksta.
Tad, nespjaudyk į šulinį ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 10:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Moške, tik nereikia varyt ant fruktozės. Vartojant mažai riebalų (bet kokių riebalų) fruktozė nieko blogo nepadarys.
Low fat raw vegan dieta yra išbandyta ir žmonės nuo jos irgi pasveiksta iš neįtikėtinų ligų ir vaikšto dainuodami kaip ir tu. Negali neigti to, ko nežinai. Low fat raw vegan dieta yra civilizacijos padarynys lygiai kaip ir tavo baltymų ir riebalų dieta, kurioje beveik neleistini angliavandeniai. Abiem atvejais tai nenatūralu ir man lygiai taip pat kyla įtarimų, kad po tam tikro laiko kažkas gali iki galo nesuveikti. Netgi ši dieta atrodo pavojingesnė negu raw vegan, bet gal tik taip atrodo. Raw vegan yra išbandyta ir daugmaž jau įvardintos jos problemos (pliusai, minusai ir kt.) ir gyvuoja bent kokį 15 metų, bet apie tavo balansų dietą yra tiek mažai informacijos, kad tikrai abejoju, ar daug žmonių ją išbandė ir kaip jiems sekėsi ilgu laiko tarpu paėmus. Nors Silverio pavyzdys mane intriguoja.
Taigi, žmonės peace. Beto tema vadinasi RAF, taigi nieko labai blogo nematau, kad čia vyksta diskusijos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 12:32 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Na cia zalaiavalgiu forumas, o mes kalbame apie zalia ar mazai apdorota mesa :D O tai, kad sis maistas sukelia daugiausia diskusiju, manau, tai irodo, kad mesyte nera jau toks blogas reikalas :D

tai ir valgykit zalia :mrgreen: kam garinti kol pabals? tai jau nei zalia, nei mazai apdorota..

o rysys tarp diskusiju apimties ir mesos naudingumo yra labai jau abejotinas :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 12:45 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
todėl, kad sveikas protas, ir nenuginčyjami įrodymai, kaip Silver pavyzdys, paima viršų ;)

man jusu irodymai atrodo is pirsto lauzti - vieno zmogaus pvz. labai trumpu periodu

Moškė rašė:
Pradėjus normaliai maitintis, išnyksta ligos. Perpratus iš kur jos atsiranda, išmokus nusistatyti disbalansus, nevartojant disbalansus skatinančio maisto, galima ilgai ir be problemų gyventi.
Kaip sako Silver- gyventi kaifuojant, aš taip pat apibūdinčiau savo savijautą- einu ir dainuoju :mrgreen:

visa disbalansai, ju priezastys ir mitybos patarimai jau seniausiai aprasyti ajurvedoje. o siuolaikiniai moksliniai paistalai (ypac is visokiu abejotiniu saltiniu) sveikatos jums neprides.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 13:15 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nikola rašė:

visa disbalansai, ju priezastys ir mitybos patarimai jau seniausiai aprasyti ajurvedoje.

aha pažinojau vieną, kuris mėgino badaudamas ir medituodamas su IS susitvarkyti.
Paskutiniu metu, dar pernai, kai susirašėm jau nebegalėjo vaikščioti, nė sėdėti, vėliau nė rašyti, dabar jau ATA. O tik 40+ m buvo

Cituoti:
o siuolaikiniai moksliniai paistalai (ypac is visokiu abejotiniu saltiniu) sveikatos jums neprides.

šiuolaikiniai? O kaip tu manai, kaip azijiečiai gyveno iki vakarietiški sveikatos centrai buvo pradėti statyti? Jų ir iki šiol dar maža, o be to juose gydosi dažniau tik atvykėliai, nepasitikintys tūkstantmečių praktika.
Abejotini šaltiniai? tau? gal būt :lol:

Cituoti:
tai ir valgykit zalia :mrgreen: kam garinti kol pabals? tai jau nei zalia, nei mazai apdorota..

pradedančiajam yra psichologinis barjeras. Aš jį jau perlipau ir dabar mano mityboje dauguma mėsos yra negarinta, net be prieskonių, o vyro tai visi 100 proc, nes tingi garinti. Aš dar retkarčiais pakaitinu, dėl įvairovės.
Atradimas, kad kur kas skanesni nei mėsa, yra žali kaulų čiulpai, be prieskonių. Volk buvo teisus- tai delikatesas, o prieskoniai sugadina natūralų skonį :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 13:17 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nikola, Turi savo nuomone ir as ja gerbiu :) Nebandau irodineti, kad tavo mityba kazkokia netokia ir, kad maitintis mesa yra vienintelis ir nepakrtojamas budas, todel buk mielas, nepilk ir tu "š".
Tau nepatinka mesa, - valio, tai tavo pasirinkimas. Tik kai bus bedu su sveikata (neduok, dieve), siulau neissizadeti sio unikalaus maisto produkto :)

Beje, kalbant apie IS, as sios ligos simptomu visai nejauciu. Zmona pastebejo, kad as toks pat energingas ir nebepaleges, kaip pries / po ligos ataku. Taigi, pora metu zolyciu/ vaisiu valgymas man sveikatos nedave (teko gultis i ligonine si pavasari, kai patyriau rimta ataka. Net vaikstynes pora savaiciu reikejo) Dabar su sunumi zaidziu futbola ir su dukryte vazineju dviraciais (buna i diena po 20-30 km) ir nieko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 13:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri, o tu nori pasakyt, kad del IS tu tikrai nepajautei jokio efekto valgydamas zolytes? Net ir is pradziu? Kazkas netaip...
O ta disbalansu teorija man kazkaip vis dar kelia nepasitikejima. Nes nera jokio logisko paaiskinimo, is kur jie atsiranda. Tik nereikia pasaku sekti, kad del termisko apdorojimo, angliavandeniu ir panasiai. Kyla abejoniu, kad jeigu tie disbalansai egizstuoja is tikruju, tai gal jie ne priezastis, o organizmo reakcija ir bandymas pasalinti ligas, nors ir nesekmingas. Gal salindami disbalansus tik pasalinam simptomus, organizmo normalia reakcija i kazka, o priezastis is esmes lieka... Na informacijos tikrai mazai. Na jeigu ivestume i paieskas bet ka is darzoviu ir vaisiu, tai rastume bent keleta tukstanciu studiju apie kiekvieno ju nauda. Mums nuo mazens buvo kalama i galva, kad norint but sveikam reikia valgyt daug darzoviu, ir esame girdeje priesingai, kad valgyt daug lasiniu blogai sveikatai. Bet... nu ka galiu pasakyt. Musmires irgi vaistas pasirode visu nuostabai. Nuo vezio :lol: :lol:
Beto bepigu sveikam zmogui fantazuoti. Sveikam is esmes nelabai reikia visu zaliavalgisku dalyku. Jie sveiki,o savijauta tai yra daugelio faktoriu visuma. Yra zmoniu, kurie ruko, nevengia alkoholio, valgo bet ka ir pragyvena iki 80. O ant serganciu viskas labai greitai pasimato. Jeigu cia apie visas dietas vien Moske fanazuotu, tai is viso nekreipciau i ja demesio, nes jinai is esmes kaip supratau buvo vezi iveikusi iki tol, kol pradejo taip maitintis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 13:57 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Musmires irgi vaistas pasirode visu nuostabai. Nuo vezio :lol: :lol:
natūrali chemoterpija, tačiau kaip ir kokiu atveju ją naudoti, kas seks būklę, kad neperdozuotum?
Cituoti:
savijauta tai yra daugelio faktoriu visuma. Yra zmoniu, kurie ruko, nevengia alkoholio, valgo bet ka ir pragyvena iki 80.
kai kas pataiko į balansą, kai kas ne :D , nes viskas ką vartojam, veikia metabolizmą viena ar kita linkme.

Cituoti:
Jeigu cia apie visas dietas vien Moske fanazuotu, tai is viso nekreipciau i ja demesio, nes jinai is esmes kaip supratau buvo vezi iveikusi iki tol, kol pradejo taip maitintis.

mano vėžys buvo senai, kai tik pradėtas rašyti HS , o man šešti metai eina po chemoterapijos, o ši metabolizmo reguliavimo metodika leidžia nebijoti recidyvo. Jei ne ta baimė, tai vargu ar būčiau ką išmokusi. :mrgreen:
Be to, kai jau vėžys, tai reguliuot nebėr ko, per vėlu . Metabolizmo griuvėsiai nesireguliuoja. Tai tik Revici sugebėjo dar šį tą tokiu atveju, bent jau žymiai pailgint gyvenimą.

Nikolai : ajurveda GHI- siūlo vartoti ? O 2009 m buvo įrodyta- vartojant oksiduotą cholesterolį- greičiau formuojasi aterosklerozinės plokštelės kraujagyslėse.

Paskutinį kartą redagavo Moškė 08 Lie 2012, 14:11. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 14:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
Nikola rašė:

visa disbalansai, ju priezastys ir mitybos patarimai jau seniausiai aprasyti ajurvedoje.

aha pažinojau vieną, kuris mėgino badaudamas ir medituodamas su IS susitvarkyti.
Paskutiniu metu, dar pernai, kai susirašėm jau nebegalėjo vaikščioti, nė sėdėti, vėliau nė rašyti, dabar jau ATA. O tik 40+ m buvo

ajurveda nera badavimai ir meditacijos. beje ilgesni badavimai irgi nepatartini

Cituoti:
Cituoti:
o siuolaikiniai moksliniai paistalai (ypac is visokiu abejotiniu saltiniu) sveikatos jums neprides.

šiuolaikiniai? O kaip tu manai, kaip azijiečiai gyveno iki vakarietiški sveikatos centrai buvo pradėti statyti? Jų ir iki šiol dar maža, o be to juose gydosi dažniau tik atvykėliai, nepasitikintys tūkstantmečių praktika.
Abejotini šaltiniai? tau? gal būt :lol:

nesupratau, ka norejei pasakyti.. kazkas cia forume rase, kad kai kurie mesos vartotojai daznai nusisneka. manau, cia tas atvejis ir yra :lol:

Cituoti:
Cituoti:

pradedančiajam yra psichologinis barjeras. Aš jį jau perlipau ir dabar mano mityboje dauguma mėsos yra negarinta, net be prieskonių, o vyro tai visi 100 proc, nes tingi garinti. Aš dar retkarčiais pakaitinu, dėl įvairovės.
Atradimas, kad kur kas skanesni nei mėsa, yra žali kaulų čiulpai, be prieskonių. Volk buvo teisus- tai delikatesas, o prieskoniai sugadina natūralų skonį :D

o delikatesai tai aplamai ligoto proto ismyslai. pvz. abortuoti vaikai a.k.a. embrionai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 14:18 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

http://ekopirk.lt/eko-produktai/maistas ... hanum-500/
o tai - oksicholesterolis- sveikos ajurvedinės mitybos pagrindas ? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 14:59 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
http://ekopirk.lt/eko-produktai/maistas/aliejus-sviestas/sviestas-ghi-ghee/naturalus-lydytas-sviestas-ghi-khanum-500/
o tai - oksicholesterolis- sveikos ajurvedinės mitybos pagrindas ? :roll:

ghi nera ajurvedos pagrindas. nereikia eilini karta nusisneketi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 16:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

taip ir embrionų nėra mano mityboje, bet kažkodėl mėgini primesti savo fantazijas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 16:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Moškė rašė:
taip ir embrionų nėra mano mityboje, bet kažkodėl mėgini primesti savo fantazijas?

parodyk kur rasiau, kad embrionus valgai? nors nuo kaulu ciulpu link zaliu bezdziones smegenu ir oziuko gemalo o ten jau ir abortuoti zmoniu embrionai netolies :lol: irgi delikatesai gi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 19:23 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cituoti:
Silveri, o tu nori pasakyt, kad del IS tu tikrai nepajautei jokio efekto valgydamas zolytes? Net ir is pradziu? Kazkas netaip...

Butent, kazkas ne taip... , o ne taip buvo su zolytem.
Pradzioje lyg ir buvo tas poveikis nuo buvusios mitybos, bet kai dabar viska sudelioju , tai greicsiausiai ne nuo jos. Tiesiog as pradejau ieskoti sveikatos mityboje po ligonines ir vaistu, kai jau man buvo puse velnio. Maitnausi vaisiais darzovemis , kruopomis. Uzsikabinau, tai pradejau dometis ir i tai dar labaiu gilintis - ismokau iv. zaliavalgisku desertu pasigaminti. O mano "zalias"sriubas bei kokteilius taip pat mego ir vaikai. Taciau kuo toliau tuo labiau silpo kojos ir po 5-6 men. tokios mitybos patekau i ligonine. Ataka nebuvo gresminga, tai po elines dozes vaistu ir poros savaiciu ligonines, tesiau zolyciu valgyma ir pablogejima siejau su pereinamu laikotarpiu. Taciau veliau paasikejo, kad klydau. Po keletos menesiu vel pradejau silpti. Iki pietu dar nieko, o po pietu jau vos vilkdavau kojas, o namie i antra auksta vos uzlipdavau. Na ir galu gale vel patekaau i ligonine sios ziemos gale su rimta ataka. Minejau, kad pats beveik nevaiksciojau.
Taigi, faktas man zaliavalgyste su vaisiais ir zolytem ne kiek nepadejo :(, - situacija tik nuolat blogejo.
Taciau pradejus ruostis tyrimui ir matintis moskes pasiulytu metodu, as jau per pasiruosima pajutau teigiama poveiki - sustiprejau, dingo galvos svaigimas, nuolatinis nuovargis ir pykinimas ir t.t.
Po tyrimo paaiskejo ka turiu valgyti ir tai mano kunui dar labiau patiko. IS simptomu visai neliko ir iki siandien jauciuosiu nerealiai. Per tokius karscius anksciau jau buciau gukejes leisgyvis, o dabar galiu ramiai darbuotis prie namu lauke kaip ir visi sveiki vyrai :)
Tiesa, Zvyneline buvo kiek paumejusi, bet kAI PAAISKEJO, KAD PAS MANE PARASIMPATINIS DISBLANANSAS, TAI PAAISKINA. Tiesiog po paskutinio tyrimo pakoregavo mityba (sumazino pieno baltyma) ir matau, kad viskas rimsta. Nenoriu per anksti dziugauti, nes turbut reikes daugiau laiko, kol galutinai paaiskes ar ir si beda mane paliks visam laikui (Labai tuo tikiu :) )
Stai tiek argumentu, kodel mane si metodika vis labiau vercia tiketi jos veiksmingumu. O nuo to lengvumo pavalgius darzoviu zalios mesytes ir lasinuku kaifuoju tiesiogine to zodzio prasme :D
Jei kunas tuo dziaugiasi, tai zenklas, kad jam to ir truko.
Dabar lieka tiketi, kad tai nebus trumpalaikis poveikis. Laikas parodys ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 20:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kelios replikos.
Reviči ne tik pagydė, bet ir numarino daug savo pacientų, bent tokia info sklando. Ir jis nekūrė Moškės propaguojamos dietos, tik kaip mokslininkas tyrė organizmo šarmingumo rūgštingumo 'procesus'. Jo palikimas yra cheminių elementų suskirstymas į šarminančius ir rūgštinančius.
žalia mėsa kaip maistas arba raw paleo dieta gyvuoja paraleliai raw vegan, tik jie neapsiriboja mėsa ir daržovėm, o valgo ir riešutus ir uogas bei vaisius.
Moškė perdėtai gąsdina visus tokiais baubais kaip PRR, ar fruktozė. Kas per daug, nesveika, bet info yra ištraukta iš konteksto:
1.fruktozė, kaip žalingas faktorius identifikuojamas su Highfructose corn syrup, šiuolaikiniu pramonės atradimu.
2.PRR kaip žalingas faktorius sietinas su augalinių ir hidrogenizuotų aliejų gausa.

Protingiems žaliavalgiams pervartojimas negręsia.
Kaip manot:
KUO NUŠERTOS SUPERMARKETO KIAULĖS IR PAUKŠČIAI?NE KUKURŪZAIS IR SOJA?
KAS SUSIKAUPIA MAISTE, KURIS YRA LAST ON THE FOOD CHAIN?
KOKIA GALIMYBĖ ROTACIJAI, VALGANT MĖSĄ+DARŽOVES?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 22:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine, tu irgi buvau unimed'e, tau irgi paskyre panasia dieta. Kaip tau sekasi? Tu sveiksti iš savo negalavimų?
Pajuokausiu. Žinai, ką fantazuoja mano mama? Sako šiais laikais reikia valgyti vien gyvūninį maistą, nes visi chemikalai praeina pro gyvūnų inkstus ir kepenis. Taigi valgydami mėsą, mes gaunam labai išvalytą produktą. :lol: :lol: :lol:

Na manau, kad Silverio istorija smarkiai demotyvuos šio forumo dalyvius. Tačiau mano istorija su žaliavalgyste priešinga jo patirčiai. Kol kas dar nepasakosiu, nežinau kaip viskas eisis toliau, nes šiuo metu šioks toks paūmėjimas. Bet esmė, kad per 9 mėnesius iš visiškos ligonės, kuri vos pastovėjo ant kojų jaučiuosi tarsi iš naujo atgimusi. Mano istorija nei iš tolo nepanaši į Silverio.
Bet man tai labai smagu žinoti, kad yra alternatyvų gydyme.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 06:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Unimede aš buvau.Dėl vyro ir įdomumo, nes stiprių negalavimų neturėjau ir nejaučiau, išskyrus nuo žalio sutrikusį virškinimą ir per didelį apetitą, galima ir disbalansais vadint.
Apie raw paleo ir žalią mėsą ir baltyminę riebalinę dietą, gydančią ar prevenciją metabolizmo sutrikimus žinojau ir anksčiau, tad nutariau padidint baltymo iki 60-70 gr paroj(sūris, kiaušai, silkė,lašiša), be mėsos.
Man atsirado įv. simptomų, 'atsidengė'.
Bijau kažką sugadint ir per daug žinau, todėl ekstremalumais arba ribota dieta neužsiimsiu.Tas pat su šeima, mat tikėjimas, kad kažkas teisinga taikomas visiems.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 07:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Kelios replikos.
Reviči ne tik pagydė, bet ir numarino daug savo pacientų, bent tokia info sklando. Ir jis nekūrė Moškės propaguojamos dietos, tik kaip mokslininkas tyrė organizmo šarmingumo rūgštingumo 'procesus'. Jo palikimas yra cheminių elementų suskirstymas į šarminančius ir rūgštinančius.

tik toks palikimas? o lipidų teorija ir prietaisas išsiaiškinti kas dominuoja ląstelių membranose?
E.Revici:

Cituoti:
1. Revici was the first scientist to define lipids according
to their molecular properties and activities. (Lipids are
basically either sterols or fatty acids.)
2. He was the first to use lipids to transport chemotherapy
harmlessly to sites of abnormal tissue via the
bloodstream.
3. Revici was the first MD
to develop and effectively treat human cancer with
selenium compounds that are low in toxicity. Because
of their low toxicity, Revici was able to administer
these selenium compounds in much high doses than
conventionally given
4. He was the first to describe leukotrienes, substances
produced in the body that are centrally involved in
inflammatory processes.
5. Hewas among the first clinical researchers to treat human
cancer with omega-3 fatty acids, again successfully.
6. He was among the first physicians to treat human cancer
with conjugated linolenic fatty acids, also effectively.

o savo kapines turi kiekvienas gydytojas, nėra jų tik pas tuos, kurie nieko nedaro...
Cituoti:
Moškė perdėtai gąsdina visus tokiais baubais kaip PRR, ar fruktozė. Kas per daug, nesveika, bet info yra ištraukta iš konteksto:
1.fruktozė, kaip žalingas faktorius identifikuojamas su Highfructose corn syrup, šiuolaikiniu pramonės atradimu.
2.PRR kaip žalingas faktorius sietinas su augalinių ir hidrogenizuotų aliejų gausa.
Protingiems žaliavalgiams pervartojimas negręsia.

savęs nuraminimas? :roll:
Cituoti:
Kaip manot:
KUO NUŠERTOS SUPERMARKETO KIAULĖS IR PAUKŠČIAI?NE KUKURŪZAIS IR SOJA?

o kas verčia juos valgyti? sunku susirasti kitokią?
http://www.ekodiena.lt/ekologiskai-augi ... kologiska/
Kaip kaimo atstovė galiu paaiškinti, kad perkant kombikormą, kaimiečiui kiaulė auksinė išeina. Su kombikorma augina tie, kurie pinigų neturi kur dėti. O įprastai šeriamos savo grūdais, bulvėm ir atliekom iš virtuvės. Pas mane pvz. kibirai išrūgų lieka, todėl paršiukus perkam
Apsišvieskit, kiaulininkų diskusijose apie tai ir kalbama
http://www.zemesukis.com/kiaulininkyste ... -t323.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:02 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Bet esmė, kad per 9 mėnesius iš visiškos ligonės, kuri vos pastovėjo ant kojų jaučiuosi tarsi iš naujo atgimusi.

gal šiek tiek apibūdintum savo mitybą iki kol pradėjai sirgti ir nutarei žaliavalgiauti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:18 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tiems, kas domisi ne tik "lasteliu membranom", galiu papasakoti kaip isgirtos namines kiaules zudomos kaime.
o gi labai paprastai - perpjaunama arterija, kad nenustojant dirbti sirdziai, isbegtu kuo daugiau kraujo. kiaule aisku spiegia ant viso kaimo. tai tesiasi apie pusvalandi. ir as asmeniskai tikiu, kad tai ne tik garsus zodziai, kad "mesa yra kancia".. bet "lasteliu membranu" specialistai negali ismatuoti smurto ir kancios energetikos, kurios prisipildo kiaules lavonas ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Iš tiesų, šitam poste Reviči lipidų teorijos nepaminėjau, bet rašiau apie tai kažkur kitur.
pataisyk mane, jei klystu, bet LT šaltiniai taip pat nurodo, kad daugumos jo genialių atradimų nepavyko pritaikyti arba dėl neaprašyto patente mechanizmo arba dėl neišaiškinto ryšio tarp priežasties-pasekmės. Iš viso, ar yra toks dalykas, kaip Reviči preparatai ir ar tai galima nepavadinti dar vienu farmacijos išradimu, geresniu, efektyvesniu?
Ar Reviči užsiėmė dieta, nežinau, iš citatos suprantu, kad ne.

O dėl obuolių, uogų ir riešutų bei sėklų, tai mano protėviai nebuvo eskimai ir n generacijų juos naudojo. Neperdozavai jų ir tu, o vėžiu susirgai, kaip ir daugelis praeito\šio šimtmečio nelaimingų žmonių. Tai atėjo su genialiais pramonės atradimais tiek technologijų gausa ir tarša, tiek perdirbtu maistu su priedais, visokiais -cidais, GM,fruktoze, soja, hidrogenizuotu aliejum, broileriais ir toniniais kalakutais.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:28 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O žudant kiaulę, neblogas poveikis bus ir ląsteliu membranom. Tingiu pakelt dabar, bet kažkas pasileidžia per stresinių hormonų grandinę.
Baltymo reikia pasiimt, bet su protu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nikola rašė:
tiems, kas domisi ne tik "lasteliu membranom", galiu papasakoti kaip isgirtos namines kiaules zudomos kaime.
o gi labai paprastai - perpjaunama arterija, kad nenustojant dirbti sirdziai, isbegtu kuo daugiau kraujo. kiaule aisku spiegia ant viso kaimo. tai tesiasi apie pusvalandi. ir as asmeniskai tikiu, kad tai ne tik garsus zodziai, kad "mesa yra kancia".. bet "lasteliu membranu" specialistai negali ismatuoti smurto ir kancios energetikos, kurios prisipildo kiaules lavonas ;)

dar vienos fantazijos :lol: nors sykį skerdimą matei pats? koks nevykėlis skerdikas taip kankina gyvulį?
kai pas mus pjaunama kiaulė, tai nė kaimynė tam pačiam kieme neišgirsta(gyvenu dvibutyje)

Serbentine rašė:
O žudant kiaulę, neblogas poveikis bus ir ląsteliu membranom. Tingiu pakelt dabar, bet kažkas pasileidžia per stresinių hormonų grandinę.

masinėj mėsos gamyboj, kiaulės stresą patiria ilgą laiką, nes vežamos , nešeriamos atsiduria kitoje aplinkoje, patyrusių stresą mėsa pakeičia spalvą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 08:47 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Ar Reviči užsiėmė dieta, nežinau, iš citatos suprantu, kad ne.
o kaip keičiama dominantė membranose? ;)

Cituoti:
O dėl obuolių, uogų ir riešutų bei sėklų, tai mano protėviai nebuvo eskimai ir n generacijų juos naudojo.

aha, prisišaldydavo šaldiklius uogų, riešutus ir sėklas siuntėsi iš užsienio, turėjo didžiulius sodus ir saugyklas obuoliams :lol: tas gausybės ragas nuo kada atsivėrė?
Fruktozė- be pasekmių- sveikam žmogui tinka vartoti tik sezono metu, tik vieną saują iš ryto.
Fruktozę irgi su saiku reikia/galima naudoti. Riebalams prieš žiemą sukaupti. Gamtoje vasarą, rudenį dominuoja anabolizmas, todėl fruktozė tinka, vėliau -virsmas- turi dominuoti katabolizmas, dėl pasikeitusio apšvietimo ilgumo, natūraliai sumažėjusio maisto prieinamumo. Senoliai tuo metu ir naudojo aliejus, pasninkaudavo, tai net tikyboj įtvirtinama.
Bet juk kai pilni šaldikliai ir parduotuvių prekystaliai, dirbtiniu apšvietimu pailginta diena, virsmas nebevyksta? Visiem kitiem gamtos sutvėrimams vyksta, o žmogui-ne.
Vištos gyvenimas , kiaušinių dėjimas, plunksnų keitimas gali būti reguliuojamas apšvietimo pagalba.

Paskutinį kartą redagavo Moškė 09 Lie 2012, 09:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 602 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute