Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 16:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Bet turbūt Kurmi, pasiekimas būtų didžiausias skydliaukės susitvarkymas? Plaukai ir žarnynas susitvarko ir pas žalius...

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 19:01 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Nieko asmenisko, kurmiuk, bet su tais obuoliais tu mane stebini. Nemanau, kad skydliauke susitvarkys maisant zakia mesyte su obuoliukais. Kam kartu valgyti nuodus ir priesnuodzius?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 19:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Ne, chebrytė. Su skydliauke pas mane reikaliukai ne kokie, bet aš jos visiškai nejaučiu. Nebent antikūniai išeina visiškai iš proto ir išlipa iš normų daugiau negu 1000 kartų. Tik tada jaučiuosi blogai. Beto geriu ir hormonus, kas rodosi pakeičia nuosavus ir leidžia sėkmingai egzistuoti.
Bet žarnynas yra žymiai bjauresnis dalykas, nors ten įvairiais prietaisais jokių pakitimų ir nenustatė, bet kai jis paūmėja, aš visiškai be jėgų nekalbant apie kokį tai net minimalų darbingumą. Tiesiogine prasme vos kojas velku. Užlipu į antrą aukštą ir norisi kristi į lovą. O po to reikia saugotis salčio, nes būna, kad visiškai sustoja veikti, kūno temperatūra krenta mažiau 35, skausmas pilve baisus, ir kad atgaivinti veiklą, reikia litrų šiltos arbatos. O kur dar vėliau atsirandantis pūtimas, kai negali normaliai į žmones išeit ar tai viduriavimas. Vienžo tai yra man asmeniškai kol kas bjauresnis dalykas negu skydliaukė. Aišku labai džiaugčiausi jeigu susitvarkytų skydliaukė.
Nesūdyti lašiniai? Na tikrai neišmanau, iš kur jų gauti. Halės turguje tokių nepardavinėja. Bet sūdyti lašiniai tai per daug neįsisūdo taip kaip raumuo... Sakot tikrai per daug druskos? O druska gal dar ir parazitus apmarina ? Pas mane gi nustatytas elektrolitų trūkumas, tai gal man druska nieko baisaus?
Obuoliai... Na realiai man nepatinka du dalykai, todėl ir valgau obuolius. Žiauriai nepatinka troškulys, gali būti jog tai nuo druskos, bet gali būti jog ir ne nuo druskos, nes užvalgius daugiau šiek tiek kaitintos nesūdytos mėsos irgi troškina. Kažkaip organizmas man diktuoja, kad ant didelio troškulio negaliu vėl kimšt lašinių. Gal pvz. kokie inkstai per daug apsikrauna ar dar kas nors, tingiu šiuo metu daug skaityt... Gal ateis laikas ir nebeprašys organizmas obuolių, aš linkusi neskubėti labai, kad kur nesuklupti, kur nereikia.
O kitas dalykas man jie reikalingi šiuo metu, nes pastebiu, kad darausi labai depresiška. To visiškai nenoriu. Obuolys ir po 15 minučių nuotaika pasitvarko. Buvau net nustebusi, kokia didelė įtaka nuotaikoms daro. Alkoholikė, aaaa? :)
Na ir galiausiai Jelena taikliai pastebėjo, obuoliai kol kas man reikalingi kalorijoms, nes iš mėsos ir lašinių jų negaunu pakankamai, nesgaliu kol kas daug suvalgyt. Svoris taip krito, kad bėgau pirkt kelnių vienu dydžiu mažesnių, o dabar žiūriu ir tos krenta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 20:17 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Smulkmena, bet gal žinai, kad lašinius sūdo su cukrum? valgomosios druskos standartas yra degtukų dėžutė, tai bus apie 30 gr kilogramui, gal kas pataisys, ir dar kartais minkštinančios druskytės įdeda...
Ar tau kurmi reikia druskos, turėjo būt pasakyta.
na nesuprantu, kaip sostinėj negalima lašinių šviežių įsigyti? Dzūkijos sostinėj reikia kontaktų, bet neproblema.
Dar patarimas kaip atskirti natūralesnius-plaukas turi būti svilintas. Dideli ūkiai chemija odeles plauna kad šeriai sutirptų:)
Ir vėl viskas į tai kad reikia pačiam rūpintis savim.
O dėl obuolių tai gliukozės tau trūksta, turbūt angl. minimumo iš daržovių nesurenki.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 20:32 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai sostinėje su maistu ir yra didžiausia problema. Aplinkui žemėse gyvena lenkai tinginiai. Nei jie ką augina nei gyvulininkystės išmano plačias mases bendrai paėmus. Visokį pieną net gabena iš taip toli kaip Rokiškis. Nei čia gero pieno, nei kiaušinių turguose. Mėsos dar kaip reikiant neištyriau, bet ką ten bus gera mėsa jeigu prekiauja UABai visokie. Iš kur jie gauna mėsą? TIkriausiai iš kur pakliuvo. Gal per laiką užsimegs kokie tai kontaktai, ištyrinėsiu rinką vartodama, bet kol kas perku, ką randu turguje. Įdomi info apie svilinimą, dėkui. O šiaip gerai būtų jeigu kas nors siųstelėtų iš kokio Lietuvos kampelio. Bet kuriuo atveju net ir su tokia prasta produkcija man lyg ir atsirado optimizmo bendrai paėmus.
Aha, man buvo pasakyta, kad druska man nemaišo, bet reikia ir visokių kitokių mineralų, kurie bendrai paėmus didina elektrolitus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Spa 2012, 06:29 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man asmeniškai pagal disbalansus lašinių negalima dėl sterolių, tai geriausias sočiųjų šaltinis kokosų sviestas.
Bet kažkaip man abejonės jo po 100 gr kasdien vartoti, nekalbant jau apie eko nerafinuoto kaštus apie 70 lt kg. Kakavos sviestas tai iš viso kosminė kaina.
Pagrindinis šių sviestų neigiamas dalykas man yra nevietinis produktas ir perdirbimas, o teigiamas konkretus sočiųjų kiekis bei skonis, vaikams galiu ir po 50 g paduoti.
Lašiniuose, jei augintojas tukino soja ir kukurūzais, o ne kaip orka bus polinesočiųjų.
Kaip jūs vartojat kokosų, kakavos sviestus, kur perkate?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Spa 2012, 06:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš kokosų aliejų naujau dar iki žaliavalgystės. Viską ant jo kepdavau, nes esą jis nekeičia savybių kaitintas. Šituo aš šiek tiek abejoju, nes gerokai pakepintas jis pagelsta jau vien į spalvą žiūrint. Bet labai netyrinėjau, gal pagelsta, kad pasigauna to daikto, kurį kepinu, medžiagų. Kadangi tikrai brangu, aš siųsdavausi iš http://www.coconoil.co.uk/ Virgin organic. Dar kartais jie daro akcijas, tai įmanoma išlaužti kainą apie 36-40Lt/l su atvežimu. Kai tyrinėjau, ten man pasirodė geriausios kainos net jeigu neperki didžiausio kiekio. Paskutinį kartą pirkau 10l. konteinerį, jį išpilsčiau ir matau užteks man metams su trupučiu. Bet tikriausiai todėl, kad vartoju jo dabar mažiau, nes seniau daug visko kepdavau, tai suvalgydavom greičiau. Bet net nežinau, ten nėra užrasyta, kad šalto spaudimo. Ar tai turi kokios įtakos viskam...?
Aš pati to kokosų aliejaus valgau gana mažai. Turbūt kokosų sviestas ir kokosų aliejus tas pats produktas, nes iki 23C jo konsistencija kaip sviesto, o virš 23 kaip aliejaus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Spa 2012, 07:06 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Beto geriu ir hormonus, kas rodosi pakeičia nuosavus ir leidžia sėkmingai egzistuoti.

įdomumo dėlei paminėsiu, kad hormonų preparatas, yra tiesiog džiovinta kiaulės skydliaukė supakuota į kapsulę su tiksliai atmatuotom hormono normom. Matyt kiaulės ir žmogaus skydliaukės gamina analogiškus hormonus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Spa 2012, 08:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū už informaciją.
Extra virgin kategorija reiškia šaltą spaudimą ar apdirbimą.Bet turbūt reiktų domėtis, nes kaip pavyzdžiui sėmenis galima kaitint pačias sėklas, o spausti šaltai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2012, 09:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Vietovė: Čia
Noriu truputį pasipasakoti. Žodžiu prieš kiek tai savaičių pasiėmiau valgyti vienus gyvulinius riebalus - 30 proc. riebumo grietinę - man ji labai patiko. Ir iš pradžių suvalgydavau gal pusę 330 g indelio. Po to žiūriu, kad jau suvalgau visą indelį per dieną - nu taip skanu, taip reikia. Ir tuo pačiu ėmiau daug daugiau morkų valgyti - irgi labai patiko tarkuotos. Ir tuo pačiu ėmiau nebevalgyti kiaušų ir ėmiau valgyti žuvį. Ir nebevalgyti bulvių. Ir kas gavosi. Vakar jau visą dieną valgiau daugiausia morkas - suvalgiau gal 2 kilus. Plius kilą virtų burokėlių. Plius apie 200 g žuvies virtos, nes nevirta ta buvo neskani. Ir grietinę. Ir dar šiek tiek riešutų. Vakare privalgiau morkų kilą gal, ir deja, blynų (įtariau kad valgau dėl aliejaus) ir grietinės. Žodžiu. Atsibundu ryte linksmas visas. Jaučiu reikia morkų užvalgyt. Susitarkuoju apie pusę kilo morkų ir suvalgau - viskas liuks, jaučiuosi labai gerai, morkos saldžios gaivios - labai malonu. Tada sugalvoju užvalgyti razinų ir šokolado. Užvalgau truputį. Ir pyst jaučiu kaip iškart sudepresuoju ir pasidarau nervingas. Vaikštau nežinau ką daryt. Stoviu stoviu, stebiu savijautą, pareina mintis užvalgyt grietinės. Pasiimu 330 g indelį. Suvalgau daugiau negu pusę. Ir iš karto vėl pasijaučiu gerai. Po kelių minučių grįžtu ir damušu likusią. Viskas. Sotus. Savijauta puiki :) Panašu, kad kur buvęs kur nebuvęs ir aš atkeliavau į low carb high fat rojų :))) Beje, vakar jau kai valgiau daugiausia morkas, plius burokėlius, plius žuvį, plius grietinę, plius riešutų - visą dieną jaučiausi labai gerai, visą dieną buvau linksmas ir labai daug juokiausi :) Tai va. Žodžiu šio ryto geros savijautos pusryčiai - pusė kilo morkų, 330 g grietinės ir keletas riešutų. Amen :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2012, 21:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
bijau, kad parduotuvėj tikros grietinės reta....net jei ant indelio yr užrašas- grietinė
kažkada buvau radus IKI šitą
Paveikslėlis

daugiau nesu tikros radus, o tikrinau daug,... vėliau spjoviau į tuos sukčius, ir ėmiau pirkti pieną ir jį separuoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lap 2012, 09:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Praėjusią žiemą, kai buvo "badas" pieno iš kaimo, šiek tiek papirkom grietinės parduotuvėje, aš jos nesunkiai radau, tikros. Bet su esamom žiniom tikrai naudočiau ją labai atsargiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lap 2012, 11:25 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
O kokios žinios? Kas ten tokio yra?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lap 2012, 12:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žinios iš HS - oksiduotas cholesterolis, dažnai acidophilinis raugas.Tikrai nelaikyti pagrindu high fat dietai - vartojimui kasdien pusryčiams po indelį.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 10:11 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
Silver, kaip troskini kopustines darzoves - kaitintam svieste ar vandeny?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2012, 10:50 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Kopustines visad troskinu garu puode. Prisiskaites visokios info apie doarzoves ir ju apdorojima, sakniavaisius (isskyrus morkas) ir kopustinius troskinu ne maziau 8-10 min.
Taigi, pas mane is labiau termiskai apdorotu produtku lieka tik kai kurios darzoves :)
Sviesta ir druskyte dedu jau ant paruostu darzoviu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 17:43 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
High fat low carb paleolitinė mityba, pagrįsta naminių gyvūnų valgymu, yra praktiškai neturinti ateities sveikame pasaulyje vien dėl to, kokia didelė tarša jau dabar yra laikant visus tuos gyvūnus, kaip kiaulės (danai tai gerai žino), ir tai yra valgant apie 88 kg/metus mėsos industrinėse šalyse, kas yra po 241 gramą mėsos per dieną vienam gyventojui. http://mruik.lt/2011/10/23/zaliavines-m ... is-arciau/ Pagal unimed ir tokį mitybos variantą, turėtų būti suvalgoma mažiausiai dvigubai daugiau mėsos industrinėse šalyse ir iki 20 kartų daugiau besivystančiose šalyse
Cituoti:
Šiuo metu įdomi situacija klostosi Indijoje, čia per metus gyventojų skaičius nuolat didėja, bet vartojimo lygis tesiekia tik 4,5 kg/žmogui per metus
kas reiškia mažiausiai dvigubai daugiau taršos industrinėse šalyse ir iki 20 kartų daugiau taršos, priklausomai nuo šalies išsivystymo lygio. Taršos, šalia kurios be viso kito ir kilometrų spinduliu neįmanoma gyventi dėl smarvės. Baikit bajerius :) Be to, tai neturi nieko bendro su mūsų prigimtiniu poreikiu angliavandenių pagrindui, kas sutampa ir su kitomis žmoginėmis bezdžionėmis (nes jų ir mūsų sandara beveik tokia pati) ir sutampa su tuo, ką žmonės natūraliai, instinktyviai patys valgė ir valgo ir tai yra angliavandenių pagrindas. Ir puikūs tokios mitybos sveikatos ir ilgaamžiškumo pavyzdžiai, kaip antai Japonija su Okinava (daugiausia ryžiai, vaisiai, daržovės ir žuvis).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 21:29 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš nemažai galvojau apie bezdžiones. Bet žmogus jau ne bezdžionė, vadinasi kažką jis darė šiek tiek kitaip, kad išsivystė į žmogų. Klausimas, kiek mums reikia vystymosi etapų atsukti atgal mitybos prasme, kad grąžinti savo sveikatą į normalią būklę. Ar reikia eiti taip toli į praeitį, ar reikia eiti iki viduramžių ar užtenka iki prosenelių. Boutenko ir panašūs bando eit iki bezdžionių, bet greitai išaiškėjo, kad tai klaida. Reikėtų kažkur į vėlesnę praeitį.
Aš tikrai visą mėsą su mielu noru iškeisčiau į žuvį ir jūros produktus. Bet kas man pasakys iš kur gauti normalios neužterštos žuvies. Su silke tris kartus dienoje tikrai neišgyvensi, o beje ir ta su visokiais konservantais padaryta, praktiškai neįmanoma nusipirkt normalios tik druskoje mirkytos nepaisant to, kad pačioje žuvyje daug taršos. Mūsiškiai sterkai be galo skanūs. Bet kas iš to. Pilni dioksinų. Menkė šviežia irgi žiauriai skani, bet tas pats ir su ja.
Apie kiaulių taršą tai mažai ką teišmanau, bet gal jeigu jas šertų normaliu augaliniu pašaru, tai gal jų kakas tiktų laukams patręšti... O gal ir dabar tinka??
Jeigu kalbėt apie taršą, tai tie, kurie nevalgo tarkime mėsos, tai valgo daugiau augalų. Kiti LABAI daug augalų. Tam, kad užsiauginti valgomų augalų, reikia žemės. Dažnai miškų sąskaita. Irgi nieko gero.
Nepaisant to, kad pasisakau už kiaules šiuo metu, visgi kažkaip man atrodo nenatūralu valgyt mažai angliavandenių. Bet jeigu tai išspręstų mano sveikatos problemas, kodėl gi ne.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Lap 2012, 21:55 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Pritariu dėl apnuodytų žuvų ir kad tada lieka vidaus vandenų žuvys ir naminiai gyvūnai. Nesakau valgyti ką bezdžionės ir grįžti pas jas :) - bet valgyti atitinkamai, ką realiai dauguma žmonių ir daro, kalbant apie angliavandenių/baltymų/riebalų santykį ir atitinkamus maistus, kaip grūdai, bulvės, vaisiai, daržovės ir gyvūnai - tai realiai dauguma žmonių iš esmės ir valgo kaip kitos bezdžionės, tik vietoj vaisių grūdus, bulves ir vaisius, o vietoj termitų ir vikšrų - žuvis, kiaules, karves ir vištas, kiaušinius ir pieno gaminius. O kad valgo kas dieną rūgstančias ir pūnančias makalošes, užsigeria alkoholiu bei pavalgę parūko - tai ir visas pagrindinis betvarkės pasidarymas, apsinuodijimas, susižalojimas ir pasidarymas nesveiku bei nusižudymas tokiu savo elgesiu. Gal ir padės. Bet Silveriui tai nupjovė apendicitą po trijų mėnesių tokio eksperimento. Bet čia jam taip tiko ir dabar jis toliau jaučiasi negerai ir ieško ką daryti. Gal kai kuriems ir tinka toks variantas. Kaip orkai. Bet ji rašo, kad jaučiasi puikiai. Tai tinkamumas mano supratimu ir pasireiškia gera savijauta. O jeigu negera - tai kažką netaip, kaip reikia, kažką kišu, ko reikia nevalgyti ir nevalgau, ką reikia valgyti. Reikia žiūrėti savo savijautą. Kitaip nematau, kad būtų :)

Orka

Kai pradėjai taip valgyti, kokia buvo tavo savijauta pirmomis dienomis, pirmais mėnesiais?
Ar dabar gerai jautiesi kas dieną, ar nebūna blogos savijautos, kas susiję su tuo, ką valgai?
Ir ar visada norisi to, ką valgai, ar netenka prisiversti tai suvalgyti ir ar nesinori kito maisto, kurio stengtųmeisi nesuvalgyti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 14:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Eilinį kartą nusišnekėjau. Matyt reikia ir man valgyti kaip žmogui, o ne kaip beždžionei :)

Cituoti:
The amazing characteristic of these people is their longevity, where members living 100 years of age are common. The people raise farm animals and grow hay, vegetables, and some grain. They had no fruit because of the high elevation, and they had no imports because of their remote location. The animals were protected from the harsh winters on the ground floor of the house which served as a barn. The people lived on the second and third floors. The commentator said they ate meat, butter, and high-fat yogurt with every meal. The commentator described it as "very un-Boulder" in reference to the liberal college community of Boulder, Colorado, where a low-fat, vegetarian diet philosophy is rampant. They made good use of the farm animal products. They ate lots of meat, saturated fats, butter, and lard. The remaining food was a small amount of bread made from whole grain and a few seasonal vegetables. They did not import high-carbohydrate foods such as sugar, honey, white flour, orange juice, or fruit. They did not have Omega-6 vegetable oils, trans-fats, or hydrogenated oil. They are lucky people. Their food supply is a perfect example of the Atkins' low-carbohydrate diet. The long-term health benefits of the low-carbohydrate diet are clearly demonstrated by the these mountain people of Georgia. A study of Georgian people found the people who ate the most meat and fat lived the longest.
Cituoti:
French women have the lowest rate of heart disease in the Western world. They eat high levels of butter, cheese and animal fats. France is reported to have 265 brands of cheese typically containing 45% to 50% saturated fats. They are more healthy because of their high level of saturated fat and low level of sugar and refined carbohydrates in the diet. This high level of saturated fat with a low heart disease rate has become known as the French paradox by the confused low-fat dietitians. Unfortunately, the French are turning away from their natural foods to manufactured high-carbohydrate foods.
http://biblelife.org/hunza.htm

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 15:13 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Į tą pačią temą noriu parašyti, ką šiandien valgiau :)

Taigi, pirmą kartą valgiau per pietus ir suvalgiau pirmiausia apie pusę kilo obuolių (čia apie 50 g angliavandenių). Tada suvalgiau kokius 7 lapus pekino salotos. Tada 4 virtus kiaušus ir apie 300 g grietinės. Taip savaime gavosi, žiūrėjau, ko norisi, stengiausi ko nors nesugalvoti suvalgyti. Ir taip buvo. Pastebėjau, kad virti kiaušai vieni nelabai valgosi, bet su sviestu, tai ojojoj kaip eina :) (nevirti visai neskanu ir po to bloga būna - ar plakiau ar neplakiau) Tai sutampa su tuo, ką skaičiau, kad baltymus reikia valgyti su riebalais, ir kad žmonėms, kurie žiemą valgydavo liesą mėsą, nes laukiniai gyvūnai tuo metu būdavo nedavalgę ir plonu riebalų sluoksniu (ar kažkaip panašiai), tai blogai jausdavosi. Ir dar prisiminiau, kad man visada nepatikdavo varškė ir varškės sūriai. Ten beveik nėra riebalų. Viskas sutampa. O fermentiniai sūriai liuks - ir riebalų ten normaliai yra. Tai va tiek žinių - einu valgyt virtos žuvies ir virtų kiaušų su sviestu, o fermentinio sūrio jau prsivalgiau. Laimingai sveikti :)
Beje, jei lietuvaitės taip nesimaitins, važiuosiu gyventi į Prancūziją :)

Pabaigiai bajeris:
Ne maisto kainos pakilo, o aš ėmiau low carb high fat paleo valgyti :)

Ir dar vienas bajeris apie low carb mitybą:
How low can you go? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 17:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Varškę valgau...su sviestu. Ne su grietine, ar medum, ar druska, o be nieko - tik su sviestu. Neapsakomai skanu. Galima į delikatesus įrašyti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 17:10 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Tarp kitko, o kur tamsta gaunat normalaus fermentuoto sūrio? Ar valgot parduotuvinį? Jei netyčia tokio paragauju, kitą rytą nosiaryklė lyg klijų pripilta - toks jausmas, lyg tuoj prasidės sloga su angina. Įdomu, ko ten tokio į tą sūrį deda?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 17:21 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O, liuks - paragausiu ir aš varškės su sviestu :) Lyg ir nevalgęs dar taip. Aš valgiau parduotuvinį fermentinį sūrį 50 proc. riebumo - dabar akcija 14.99/kg maximoj, matyt, nes galioja iki 11.27. Aš nuo parduotuvinės grietinės spjaudausi šiek tiek gleivėm tokiom. Pažiesiu, kas bus po sūrio, nes šian apie 300 g suvalgiau. Gal dėl to, kad iš pasterizuoto pieno? Šalinam atliekas, esančias piene, pro nosį ar burną, jei įtraukus išspjaut :), tik kas tos atliekos, tai dar nežinau. Bet esmė, kad jos būna ir ten virintas pienas. Reikia pavalgyti iš nevirinto pieno ir pažiūrėti, kaip tada bus. Jeigu tai dėl to. Gal kas žinot, dėl ko taip yra? Ką ten šalinam?

Paskutinį kartą redagavo darvienas 14 Lap 2012, 17:53. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 17:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Dar truputį galvojau apie šitą mitybą ir pagalvojau, o jeigu vien iš karvių gyvent? Varškė/grietinė/sviestas/sūris ir mėsa. Ir žuvis kokia. Ir, žinoma, vaisiai, daržovės, kiek ten kam jų reikia. Ir dar pridėčiau lazdyno riešutus/sėmkas. Ką žinot, ar gali būti tinkamas toks variantas, ar reikia kažkokių riebalų iš kiaulių, kurių nėra karvėse, jų piene, jaučiuose? Kažkaip norisi supaprastint iki kuo paprasčiau :) Bet ne prasčiau.

Čia dar biški apie riebalų rūgštis, tai yra apie lonolo ir eikozano (arachido). Iš Kauno Medicinos Universiteto vadovėlio 'Vaikų dietologija'
Cituoti:
Linolo rūgštis žmogaus organizme yra skaidoma į eikozano (arachido) rūgštį, kuri būtina kitiems biologiniams junginiams gaminti

Cituoti:
eikozano rūgščių žmogaus organizmas nesintetina. Jos yra nepakeičiamosios ir turi būti gaunamos su maistu, eikozano rūgštis reikalinga svarbiems bioreguliatoriams – prostaglandinams susidaryti
http://www.mokslai.lt/referatai/referatas/rugstys-puslapis5.html

Ir dar apie kitą rūgštį
Cituoti:
Fumaro rūgštis aptinkama augaluose. Ypač daug jos yra grybuose. Žmogaus organizme fumaro rūgštis dalyvauja metabolizme, prijungdama H2O ir sudarydama obuolių rūgštį Krebso cikle
http://www.mokslai.lt/referatai/referatas/rugstys-puslapis5.html
Iš šito suprantu, kad verta ir grybų kartais užvalgyti.

Nepritariu kokoso/palmių riebalų ir alyvuogių aliejaus valgymui, nes Lietuvoje jie neauga, o reikia valgyti tai, kas auga ten, kur gyvenam. Todėl reikia kitų augalinių riebalų ir Lietuvoje auga lazdyno riešutai ir sėmkos dėl linolo riebalų ir vitamino E (ką rašė ir Saulius J., kad sugriešija ir kartais suvalgo chalvos - tiesa, nežinau, ar sėmkų ar žemės riešutų).

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute