Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Bir 2013, 20:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Suveltai čia parašiau. Silveris tai pasveiko (tikiuosi).
Bet aš tai apie Žalią kurmį :), kuris labai sunkiai susirgo bebandydamas Paleo. Na ne kiek Paleo kalta buvo, bet visa situacija. Reikėjo iš karto įvertint visas silpnas vietas iš karto. Bet bent jau dabar galiu kitiems pasakyt, kad nepultų stačia galva. Vienas nuo to paties pasveiksta, kitas dar labiau suserga. Bet bendrai paėmus tai mes jau seniai čia padarėm išvadą, kad jeigu kažkas high arba low, tai nieko gero ilgu laiko tarpu nesitikėk. Visvien dauguma baigia valgydami po truputį visko. Aš tai šiuo metu grūdus valgau. Tiesioginio poveikio nuo jų nejaučiu. O vat nuo riešutų ir pupelių su žirniais tikrai jaučiu. Žarnynas sukrunta bemat.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 12:02 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

zmogaus komentarai po Paleo raciono virs 14 metu. vadinasi "sudie, paleo"
http://donmatesz.blogspot.com/2011/06/f ... paleo.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 14:27 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
aciu. Idomu buvo paskaityti. Na, tiesa pasakius, man poveikis atvirkstinis, bet kas cia zino kaip bus po 14 metu :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 17:12 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Tarp To ir Ano
Aš kaip visada ne į temą bet pasidalinsiu kad kam norisi uždrožt labai gerai visą dieną su normaliais svoriais tai karočia šiandien išbandžiau triuką valgyti beveik visą darbo dieną ir prieš ją virtus kiaušus ir taip kas kelias valandas gavosi po kokius tris penkis ir iš viso suvalgiau 15 ir karočia tiek jėgos ir benzo kad galėjau laisvai atidrožt pridėdamas dar daug vandens. Ir vapšė nesinorėjo angliavandenių maisto ir tik grįžus po darbo norėjosi ryžių ir juos valgau. Taigi drožti raumenis geriausias kolkas man variantas yra baltymų maistas ir būtinai kad daug geležies nes nuo jos priklauso jėga tai dėl to kiaušai yra tobulas maistelis ir plius riebalai tuo pačiu ir dar jei norisi iš alyvuogių aliejaus, sėmkų. Nors pusryčiams po kiaušų suėdžiau sėmkų su aliejum ir po to vėliau jautėsi silpnumas ir manau kad kaip tik tuo metu parėjo į kraujelį tie riebalai. O tarkim dirbant kai jau jausdavosi susilpnėjimas, tik pyst kiaušus kelis ir iškart vėl užsisuka gazas:) Tai tas karočia ir buvo tas malonus saldainis:) Aišku galima pamiksuot su kokia varške tipo pirma kiaušus ir ant viršaus varškės kad vėl būtų signalas kad joblint raumenis laikas vaikeli ir valio:) Ai nu o tada gaunasi vakarienei angliavandenių maistelio kiek norisi kokio norisi ir riebalai. Va dabar norėjosi šiek tiek ryžių ir dabar sėmkų, aliejaus ir grietinės norisi ir jau viskas krenta į burną pro dantų sargybą:) Na žiūrėsim kaip bus toliau su tokia programa:) Viskas bus pratestuota ant krovėjo rankų kojų pečių ir nugaros bei galvos:) Nu vsio čiau chebryte nevarkit labai - geriau varom prie vandens pasipliuškent nuogi:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 20:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
O nebūtų sunku gražiau rašyt ?

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 20:30 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Nu tikrai, kai buvai Darvieno kailyje gi normaliai rašydavai... :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 08:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
aciu. Idomu buvo paskaityti. Na, tiesa pasakius, man poveikis atvirkstinis, bet kas cia zino kaip bus po 14 metu :?

na o man tai buvo paskutinis lasas, kuris visgi paskatino mane permastyt situacija. nors ir taip jau sumazinau riebalus siek tiek, vartoju tik trynius, alyvuogiu ir linu sem. aliejus. energetine prasme jauciuosi nuo maisto visiskai nepriklausoma, tai yra nebuna, kad ilgaiu nepavalgius pajausciau energijos trukuma (bet puikia atsimenu tokias busenas, kai buvo low fat). yra siokie tokie man nepatinkantys momentai- vis dar yra prtakaito kvapas, kunas vistiek ne toks lankstus, jauciu sunkuma ir nuovargi kojose net jei ir dirbau nel.daug, akivaizdziai daugiau riebalu ant kuno ir tu 4 kg niekaip neeina numesti. neturiu ko konkreciai skustis, bet va yra kazkoks jausmas, kad ne taip viskas gerai..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 09:17 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, ar bandei nevalgyti aliejų ir sėklų riešutų? Na kad susinaudotų tie 4 kilogramai. Ant baltymų (kiaušų, sūrio ir varškės) pagyventi bei žolių ir daržovių. Kaip tau skystai virti kiaušai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 10:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

oj, tai be riebalu svoris kristu be problemu. tiesiog ant high fat nekrenta, net esant nedideliam maisto kiekiui. kai dominavo angl-niai, tai buvo kitaip.
reikalas tas, kad su ang-niu ribojimu as vienaip ar kitaip "zaidziu" jau metus, taigi gizimas prie angl-niu gali buti tik palaisponiui, juolab, kad turejau problemu del cukraus siuoliu. as tiesiog bijau jau kazka keisti.
4 kg numesti tai nera didele problema, problema yra tai, kad valgant pagal sia sistema pradeda keistis kuno proporcijos, auga riebalu mase, kuri nenori niekur dingti. sakykime, savaites "iskrova", kai i diena valgiau po 4-6 trynius (pagal kalorijas tai tikrai nedaug) nedave man net -1kg. as, aisku, nepersidirbu, bet gyvenant kaime ir turint uki, tai fizinis apkrovimas tikrai yra sioks toks, o kol nera darzo darbu tai ir pasportuodavau beveik kasdien siek tiek. jauciuosi kaip kokia 50mete, bent jau metabolizmo greitumas turbut kaip moters po menapauzes :lol:
beje, atsisakius sveisto ir sumazinus sociuosius visai dingo krutu tinimas ir skausmas pries menesines, ka ir pagal ta nuoroda buvo rases autorius apie savo zmona.
realiai, is viso turiu viena dideli pliusa- geras glikuotas. db jis zemiau uz 5. ko ir norejau. bet atrodau ir jauciuosi pasenusi gerokai daugiau nei metais per visa high fat eksperimenta..
vienzo, nei low fat, nei high fat as nelikau absoliuciai patenkinta. prie low fat bent jau atrodziau gerokai jaunesne uz savo garbinga amziu, buvo sviesesnis skaidresnis veidas, ir neturejau galvoti apie svorio kontrole.
galvoju kazkaip bandyt tradicini varianta, kai riebalai sudaro iki 30 proc., rudens pabaigoje patikrinsiu glikuota.
oj, ne, Kiski, kiausiniu tai nevirsiu. man kojos tinsta nuo net siek tiek apvirtu. as zalius laisvai valgyt galiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 10:28 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gali būti kad tau tiktų high protein. Gali būti kad pas tave daugiausia baltymus naudoja ir smegenim ir raumenim ir dėl to biški daugiau riebalų eina į atsargas, nes ne riebalais pagrinde varoma esi. Plius silpnumas dėl benzo trūkumo kurio trūksta jeigu valgai gana nedaug baltymų. Išbandyčiau daug baltymų variantą. Bent man tai gerai tinka daug baltymų ir būna daug jėgos ir daug benzo. O nuo aliejų ir sėmkų riebalų būna silpna. Nematau ko taip nedaryti. Nevalgyti daug baltymų. Be to jeigu ankstesniam įraše parašyta tiesa apie tuos vyrus, kuriems per dieną sunkiai dirbant suėjo daugiau nei 500 g baltymų iš beveik trijų kilų mėsos, tai nematau problemos valgyti daug baltymų, o kaip tik atsakymą į klausimą. Gyvenimo. Bent pats sakau jaučiausi vien ant kiaušų sunkiai dirbant geriausiai iš visų high carb fat low variantų, nes visus pravalgiau ir žiūrėjau kaip nuo ko jaučiuosi, nes ieškojau maksimalios jėgos visai dienai. Aišku man norisi ir riebalų ir suvalgau kokius 200 g per dieną sudėjus grietinę, sėmkas, aliejų ir kiaušų riebalus bet mano sudėjimas vidutinis tai aš biški kitokia mašina:)

O kaip tau varškė, varškės sūris valgosi? Ar valgosi didesniais kiekiais? Tryniuose riebalų irgi ne gramas tai gal dėl to nemažėjo svoris juos valgant, nes 5 tryniuose yra apie 30 g riebalų http://nutritiondata.self.com/facts/dai ... ucts/113/2 Nes ne kalorijos esmė o kas. Baltymai ar riebalai ar tie kiti:)

Ir belekokią liesą mėsą, žuvį.

Esmė vistiek gaunasi low carb. O ar pusiau protein pusiau fat vidutiniam sudėjimui ar high protein low fat stambiam sudėjimui tai vistiek low carb.
Jelena rašė:
beje, atsisakius sveisto ir sumazinus sociuosius visai dingo krutu tinimas ir skausmas pries menesines, ka ir pagal ta nuoroda buvo rases autorius apie savo zmona.
Šitą reikės perduoti sekančiai panelei:) Ir kitoms moterims jei išeis iš kalbos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 17:16 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano bendradarbė. Didelė, stambi moteris. Žinai ką ji vos ne kas dieną sako kai pamato kad pietums kas nors su aliejum? Sako: 'Negaliu pakęst aš tų riebalų' :lol: Žinau vieną stambaus bet nelabai stambaus sudėjimo moterį kuriai labai patinka grikiai ir valgo juos turbūt beveik kasdien. Aišku virtus. Puodelį sausų per dieną. Ir riebalų beveik jokių nevalgo. Truputį riešutų, truputį aliejaus. Grietinės sviesto beveik ne. Truputį džiovintų vaisių. Ir mėgsta kažkokį tai kumpį kai jai norisi jį valgo. Puikiai jaučiasi. Antsvorio nėra. Matėmės. Stipri kaip velnias ir linksma laiminga:) Su kita didelių raumenų moterimi dirbom valytojais ir ji valgė po to tik supratau low carb ir daugiausia mėsą. Neriebią. Kumpelius visokius ir krevetes. Truputį razinkų ir truputį perlinių kruopų sriubos. Bulvės nei vienai iš jų nepatinka ir nevalgo. Kas vėlgi sueina į daugiausia baltymų maisto valgymą didelėms tetoms.

Taigi Orka stambi moteris. Ji galėtų parašyti ką valgo. Ne veltui juk Orka:) Juokauju dėl dydžio

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2013, 07:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar vienas dalykas dėl ko stambaus sudėjimo žmonėms nepavyksta išvengti riebalų maisto tai vitaminas E. Kadangi jie nevalgo kito maisto kuriame jo būtų kiek reikia tai tenka valgyti aliejus, riešutus, sėklas ir gaunasi per daug riebalų. Smulkaus ir vidutinio sudėjimo žmonėms tai yra pats tas. Stambaus kaip pačios žinote - ne. Todėl tam kad nesinorėtų tiek daug riešutų, sėklų ir aliejų reikia rasti kitą maistą kuriame būtų kiek reikia vitamino E. Ir tai turi būti angliavandenių ir baltymų maistas ir lapai žolės daržovės.

Apskritai neapsimoka vengti angliavandenių maisto dėl to kad juose, imant stambius žmones, kuriems gerai tinka grikiai, tai jų šimte gramų yra trigubai daugiau angliavandenių negu tarkime šimte gramų varškės yra baltymų. Ir jeigu kaip benzas naudojami ir angliavandeniai ir baltymai tais pačiais kiekiais tai 3 kartus labiau apsimoka suvalgyti šimtą virtų gramų grikių nei šimtą gramų varškės ir dėl 60 g angliavandenių vietoj 20 g baltymų ir dėl to kad grikiuose yra ir daug B vitaminų ir kiek reikia magnio, kitų mineralinių medžiagų kurių nėra kiek reikia tarkim varškėje (http://nutritiondata.self.com/facts/cer ... sta/5681/2). Bet kuriuo atveju nebūtina valgyti daugiausia baltymų maistą nebent norisi išbandyti beangliavandenę mitybą pažinimo tikslu ar sveikatos patvarkymo po ilgalaikio netinkamų makalošių valgymo. O taip tai ir angliavandenių maistas ir baltymų maistas stambaus sudėjimo žmonėms pagal tai ką dabar žinau turėtų būti beveik visas maistas ir riebalų minimaliai kiek reikia nes akivaizdu kad jų didesnis kiekis ir eina į atsargas. Tai va. Reiškias nevalgyti riebalų maisto ir tik kiek norisi ir kad nevalgyti riebalų maisto, surasti maistą kuriame yra kiek reikia vitamino E. Ar tai būtų vaisiai kaip švieži, džiovinti abrikosai (100 g 22% rpn vitamino E http://nutritiondata.self.com/facts/fru ... ces/1838/2) ar kažkurie lapai, daržovės kuriuose yra kiek reikia E. Pasižiūrėti sandaras ir rasti tuos ne riebalų maisus kuriuos valgant suvalgytumėte kiek reikia šio vitamino ir nereikėtų riebalų maisto dėl to. Galėsiu pažiūrėti ir aš:)

Bei žinoma kad nesinorėtų riešutų ir sėklų reikia valgyti maistą kuriame yra kiek reikia ir B vitaminų ir mineralinių medžiagų kaip lapai daržovės ir virti grikiai būtų puikus variantas jeigu valgoma ir angliavandenių ir baltymų maistą arba nevirti mirkyti jeigu angliavandenių nevalgoma nes kaip supratau mineralinės medžiagos ir vitaminai iš mirkytų grikių pasisavinami nors tikrai nežinau. Tuomet mirkyti puikus žaliavalgiškas variantas. Dar variantas pirkti aliejaus spaudimo mašiną ir valgyti riešutų sėklų išspaudas:)

Va. Vitaminas E ne riebalų maiste % rpn 100g:

1. Džiovinti abrikosai arba 500 g šviežių (jei gerai suskaičiavau) - 22
2. Ropių lapai - 14
http://nutritiondata.self.com/facts/veg ... cts/2703/2
3. Raudona paprika - 8%
http://nutritiondata.self.com/facts/veg ... cts/2896/2

Ir visokie tamsiai ir ne tamsiai žali lapai

Draugė kuri jaučiasi puikiai, yra teigiama, linksma ir puikaus svorio ir maždaug smulkaus (ūgis 160)-stambaus sudėjimo rašė kad vakar, nedarbo dieną, valgė
Cituoti:
ryte valgiau apelsina.valgiau ir veliau valgiau varskes.ir gabaleli desros.pomidora,agurka.puodeli kavos.ir dar ka nors.ai salota.

Sėkmės:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2013, 16:56 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar norisi pridėti kad minimaliausias kiekis riebalų iš riebalų maisto - 80 procentų vitamino E paros normos yra iš 50 g sėmkų be lukštų ir tai yra tik 25 g riebalų:) Ar dar biški mažiau plius lapų abrokosų ir valio

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2013, 10:53 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
R.K., tokio dalyko kaip baltyminga dieta išvis nėra, anot Grehemo 811.
Kiaušas yra 60 proc. riebalai ir tik likusieji 40 proc. baltymai.
Taigi, norint high protein gausis high fat rezultatas. O kam tie riebalai ir kaip po to juos sudeginti? O dar ir energijos nėra jiems deginti, nes angliavandeniai (kuras) ribojamas. Gal tik kokiem eskimams high fat tinka, jiems ten šalta. Ruoniai ten riebūs, žuvys riebios, tai pati gamta jais pasirūpino.

Jelena, norėjau paklausti kodėl nevisiškai buvau patenkinta lov fat mityba? Aš bandausi 811 su daug vaisių, man kol kas gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2013, 15:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Migdoline, as bandziau adaptuota pagal save versija (apie 9 mns), taigi riebalai buvo 15-20 proc, baltymai 5-10. Grahamas rase, kad nestumo/zindymo metu kai kam 811 proporcijos gali kistis i angliavenseniu mazejima. Kadangi as stengiuosi nevalgyt neekologisko maisto, tik su nedideliomis isimtimis, tai visiskai pagal dr. Graham man nepavyko raciono sudaryt. As valgiau savo obuolius (sezono metu dar vietines kriauses) ir bananus (ne daugiau 2 vnt i diena) ir geriau daug darzoviu sulciu su trupuciu tirsciu kaip "zalias sriubas". Buvo siek tiek seklu ir, berods, apie 10 tryniu savaiteje. Stengiausi, kad kaloriju gauciau apie 2000-2300, nes dar aktyviai zindziau sunu. Savijauta buvo super, protas skaidrus, kuno kvapo jokio, pedos kaip vaiko, migrenos dingo, +vizuoaliai atrodziau gerokai jaunesne. Bet alkana buvau visa laika, nuo dideliu vaisiu porciju pusdavo pilva, uzkniso plauti darzoves ir spausti sultis, buvo gan nestabilus energijos lygis, jausdavau silpnuma. Reikalas tas, kad turiu siokiu tokiu problemu su angliavandeniu metabolizmu, na as tokias isvadas padariau veliau, taigi man tokia mityba netinka. Kai padideinai riebalu kieki, energijos stabbilum prasme jauciuosi geriau. Mano kunui patinka riebalai kaip kuras. Kartoti eksperimento nesiruosiu, nes bananu nebevalgau, pripratau prie savo eko vaisiu/darzoviu, sulciu spausti neprisiversiu, o vien is obuoliu gyventi neplanuoju. Jei kada zemuze apsivers ir i musu krastus ateis tropika, taituomet gal bandysiu eko zaliu vaisiu 811 versija pagal daktara Graham'a. Nors, siaip, rem. tuo, ka veliau skaiciau, turi sioki toki nusistatyma pries mityba kurioje dominuoja vaisiai. cia plius prie to, kad ji man neatrodo adekvati musu klimato juostoje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bir 2013, 16:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver

Kiek maždaug per dieną suvalgai baltymų riebalų angliavandenių gramais?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2013, 06:12 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Riebalai > 150 g. ( daugiausia sotieji ir mono)
Baltymai ~70g.
Angliavandeniai < 100 g.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2013, 10:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū. O darbas kurį dirbi sėdimas smegeninis ar raumenų drožykla?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2013, 13:33 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

fifty/fifty :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2013, 17:25 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Liuks:) Ir dar vienas klausimas. Tavo svoris - ar stabilus ar keičiasi ir jei keičiasi tai ar didėja ar mažėja ir ar keičiasi raumenų masė ar riebalų sluoksnis ar abu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2013, 22:00 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Svoris, tai jau metai apie 75 +\-1kg. Ugis 179cm. Niekad nebuvau raumenu kalnas, bet sudejimas sportiskas. Riebaluuzciuopti sunku, o Iir vizualiai nelabai kur matosi. Net ant juosmens ar pilvo sumti nlabai yra ko

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 19:37 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver, o glikuota tikrinai? Hba1c? Yra nuomone, kad gydomoji keto versija turetu buti butinai su "sustainable hypoglycemia", cukrus iki 4.2, tuomet ir ketonu buna pakankamai, kad patenkinti poreiki.
Didelis tau prasymas- padaryk tyrima :)
Mano paskutinis rezultatas buvo 4.5, bet as mns pries tyrima dariau savaites iskrova, kai i diena valgiau po 0-4 trynius, tokia "pseudo iskrova" buvo, taigi manau tai itakojo rezultata, kitaip butu aukstesnis skaiciukas. Ang-niu vartojau iki 100 gr, jei skaiciuoti tik available carbs, be lastelienos, tai tikrai gerokai maziau.

beje, labai patiko sitas apibendrinantis straipsnis
http://articles.mercola.com/sites/artic ... 0630#_edn4

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Lie 2013, 15:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Butinai pasidarysiu prie progos. Cukrus siandien ryte 4,7 rode. Net nezinau ar cia gerai ar blogai :)
niekad neturejau problemu ir nekreipiau i tai didelio demesio. Mama turi toki aparaciuka kur iduri i pirsta, laseli kraujo prilieti prie juosteles ir parodo. Ten juosteliu like apie 20, tai kartais pasidarysiu ir paziuresiu kaip keiciaisi.
O ta Hba1c darant kraujo tyrima paprasyti , kad padarytu? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Lie 2013, 17:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai glikuotas hemoglobinas, rodo vidurki cukraus per2-3 mns. Nedaro ji kartu su bendru kraujo tyrimu, reikia prasyt arba mokamai darytis.
As visgi esu linkusi ziuret i keto varinata kaip i gydomaji. Manau, kad karts nuo karto tikrai kuriam tai laikui, menesiui ar keliems, praktikuosiu. Galvoju, kad svarbus momentas, tai ir CRON kartu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Lie 2013, 19:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri ką kas dieną valgai? Gali surašyti viską? Šiaip įdomu:)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute