Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Bal 2013, 13:18 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Labas. Kaip ir rasiau, siek tiek pakoreagavus mityba oda pastebimai ir labai sparciai tvarkosi. Be to IS simptomu jokiu nejauciu.

Ka pakeiciau?

1. Sumazinau mesos (Valgau max. 2-3 kartus i savaite)
2. Dazniau valgau zuvi (min. 2-3 kartus i savaite)
3. Visiskai atsisakiau lasiniu ir kitu gyv. kilmes riebalu (Tai padariau ne del to, kad jie blogi, o del to kad juose kaupiasi daug blogu dalyku. Kadangi nesu tikras siu riebalu saltiniu, nutariau juos visai ismesti lauk is savo mitybos)
4. Daugiau vartoju kitu riebalu - alyvuogiu, avokadu,
makadamiju, kokosu aliejai. Siek tiek sviesto.
5. I raciona itraukiau siek tiek vaisiu ir riesutu. (Migdolai, lazdyno, makadamiju)
6. Gerokai padidinau zaliu darzoviu kieki. Labai retai troskinu ar garinu jas. Vietoj kaitinimo - fermentuoju.
7. Nuolat naudoju kaulu sultini (maziausiai karta dienoje)
8. Pradejau naudoti nefiltruota raw abuoliu ir kokosu acta. (Po sauksteli i vandeni ar darzovems paskaninti)
9. Valgau dazniausiai 3 kartus per diena. Jokiu uzkandziavimu.
10. Gyv. kilmes baltymus per kai kuriuos valgymus keiciau riesutais ar daigintais grikiais. (Taciau manau, kad isgyvensiu ir be pastaruju)
11. Leidziu sau retkarciais "nutrukti nuo grandines" :) t.y. suvalgyti daugiau vaisiu, keleta gabaleliu gero juodo sokolado ar net porcija ledu. Tai dazniausiai darau per sventes. Pastebejau, kad kai nestatau saves i labai grieztus remus viskas einais daug paprasciau :)
Zemiau idedu keleta nuotrauku palyginimui. Pokyciai akivaizdus :) Ir tik per pora savaiciu

Prikabinti failai:
pries.jpg
pries.jpg [ 2.41 MiB | Peržiūrėta 586 kartus(ų) ]
po.jpg
po.jpg [ 2 MiB | Peržiūrėta 586 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 10 Bal 2013, 18:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Na tikrai visai neblogai:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 16:16 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: zemaitija
na silveri siulyciau gerai pasidomejus ilgiau pabadaut tai manau turetu padet jei turi pinigeliu gali bandyt i jurmala nulekt ten yra toks dietologijos centras su prieziura gali badaut badavimo metu tiriamas slapimas kraujas bus statomos klizmos naudojama baro kamera daromi masazai aisku tai kainuoja parai 150lt 160lt jei turi daugiau pinigeliu gali ir pas ta pati filonova nulekt i ukraina ten kiek ziurejau 200lt musu pinigais gaunasi aisku plius kelione na o jei nesibaimini gali cia pat kokioj sodyboj uzsidares pabandyt pats pabadaut nesupikit kas tas jusu IS yra

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2013, 12:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Silveri, o ka duoda kaulu sultinys? Mineralus, ar ka? Ir obuoliu actas? Siaip idomu. Kokia zuvi dazniausiai valgai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2013, 13:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As tai pradejau atsigauti. Ir svorio priaugau. Net jau ziuriu, kad reikia stabdyt arklius :) Bet iki geros sveikatos dar toloka. Nuovargis didelis. Kai nusivyliau grieztu maisto ribojimu, labai issimusiau is veziu ir pradejau valgyt viska, ir tai, ko man nereiketu, pvz. saldumynai. Reiketu labiau pasukti link raw. Bet jau pasiekt koki 60-70%. Pastebejau, kad man gana didele itaka daro miltai ir grudai. Reiketu visus valgomus ne raw pakeisti i raw, arba bent jau ju dali. Jelena rodosi turejo praktika valgyt kazkokius patiekalus is raw miltu. Idomu ka galima pasidaryt is raw miltu...
Is baltymu valgau mesa ir kiausinius. Deja zalia mesa pas mane nesugebejo prigyt. Riebalu nevalgau beveik. Kazkodel man taip reikia. Paaiskint negaliu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2013, 21:48 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Silveri, o ka duoda kaulu sultinys? Mineralus, ar ka? Ir obuoliu actas? Siaip idomu. Kokia zuvi dazniausiai valgai?

Geras sultinys, gerai veikia virskinima. Be to jame yra geru amino rugsciu ir mineralu.
Acta naudoju i salotas, nes man skanu ir labai norisi rugstaus. Be to jis dar ir kaip probiotikas :)
Kadangi mano pazistami zveja dar neparupina zuvies, tai dazniausiai valgau, upetaki, placiakakti, karpi, skumbre, lasisa.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2013, 09:26 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

andre rašė:
na silveri siulyciau gerai pasidomejus ilgiau pabadaut tai manau turetu padet jei turi pinigeliu gali bandyt i jurmala nulekt ten yra toks dietologijos centras su prieziura gali badaut badavimo metu tiriamas slapimas kraujas bus statomos klizmos naudojama baro kamera daromi masazai aisku tai kainuoja parai 150lt 160lt jei turi daugiau pinigeliu gali ir pas ta pati filonova nulekt i ukraina ten kiek ziurejau 200lt musu pinigais gaunasi aisku plius kelione na o jei nesibaimini gali cia pat kokioj sodyboj uzsidares pabandyt pats pabadaut nesupikit kas tas jusu IS yra

Truputuką pasigirsiu - šiandien bus 7 paros bado ant vandens. Kažkaip nesijaučiu, kad reikėtų kažkur važiuoti, ar kažko prašyti statyt klizmą... na bent kol kas, kol nepradėjau valgyti, o tą darysiu vakare su morkų sultimis. Kraujyje garantuotai kažko trūksta, bet badas yra badas. Nemaloniausia tai nuo antro nakties prasidėję sunkumai užmigti ir pabudimas vidury nakties - tai man naujiena.

Turbūt norintys gali rasti kalnus literatūros, kad ir Taunytė apie badą rašo ir nemėtyti pinigų kelionėms....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2013, 13:38 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Šaunuolė, Serbentine:) o sakyk pirmą kartą badauji tiek dienų? Aš kai pirmą kartą badavau prieš metus, viskas buvo visai gerai, tik silpnumas labai didelis. O paskui kiek kartų bandžiau badaut vėl ilgesnį laiką, tai labai sunkiai - neįsivaizduojamai degina vidų, net kojų nepakeliu, smarkiai plaka širdis, pila šaltas prakaitas, apie miegą naktį iš viso kalbos nėra. Gal reikėtų nekreipt dėmesio į tai? Įdomu, badauji norėdama išsivalyti, ar dėl kokių nors sveikatos dalykų? Aš tai noriu dėl stuburo pabadaut, manau padėtų. Jei pabadauju 1,5 paros, tai sekančią dieną miegu, galima sakyt, be skausmo ir naktinių pasivaiščiojimų su angelais po sodą:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2013, 20:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Nemaloniausia tai nuo antro nakties prasidėję sunkumai užmigti ir pabudimas vidury nakties - tai man naujiena.

Atsibudimas viduryje nakties ir negalėjimas užmigti yra labai tikras antinksciu nuovargio pozymis (adrenal fatique). Tad tai, kas vyksta yra visiškai normalu: kūnas patiria papildomą stresą, taigi didesnis krūvis tenka antinksčiams. Jeigu laikeisi low carb varianto, tai antinksčiams ir taip buvo ne itin lengva, bet matomai, kad susitvarkė ir problemų nebuvo. Kai vėl imsi valgyt iprastai viskas gris i vietas.
Tikriausiai po to savijauta turetu buti super? O kodel nusprendei badaut? Siaip del geresnes savijautos ar norejai issprest kazkokia problema?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2013, 16:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

neblogas tyrimukas
http://www.jacn.org/content/26/2/163.long

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 10:08 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigutė rašė:
o sakyk pirmą kartą badauji tiek dienų? Aš kai pirmą kartą badavau prieš metus, viskas buvo visai gerai, tik silpnumas labai didelis. O paskui kiek kartų bandžiau badaut vėl ilgesnį laiką, tai labai sunkiai - neįsivaizduojamai degina vidų, net kojų nepakeliu, smarkiai plaka širdis, pila šaltas prakaitas, apie miegą naktį iš viso kalbos nėra. Gal reikėtų nekreipt dėmesio į tai? Įdomu, badauji norėdama išsivalyti, ar dėl kokių nors sveikatos dalykų? Aš tai noriu dėl stuburo pabadaut, manau padėtų. Jei pabadauju 1,5 paros, tai sekančią dieną miegu, galima sakyt, be skausmo ir naktinių pasivaiščiojimų su angelais po sodą:)

Tiek -7 paras-badavau pirmą kartą. Dėl silpnumo sutinku, širdies permušimai ir antinksčių stresas - labai nemalonu. Kai pradėjau valgyti, savaiminiai naktiniai kėlimaisi pasibaigė, na, tik vaikai kelia vos ne kas nakt, bet tai kita kalba :)
Kurmi, aš low carb nesilaikiau, greičiau jau moderate carb. Nes manau, kad high carb kerta kitu galu, tik jau per glikeminę sistemą, bet čia kitokia simptomatika - neramumai, nuotaikų pokyčiai, kai tuo tarpu low carb prie žemės traukia ir slopina.
O badavau tikėdamasi pataisyti skrandžio bėdas, šį pavasarį įsisiautėjo refliuksas (graužia, spaudžia stemplę ir kažkoks skrandžio dirglumas valgant, nesvarbu ar tai baltymas/daržovės ar tik daržovės/vaisiai, ar minkštos troškintos daržovės). Negaliu pasakyti, kad tikslą pasiekiau, bet dabar geriau.
Ditirambų savijautai "po" negaliu giedoti, viskas normalu, jau grįžinėja numestas 6 kg svoris. Grįžinėju ant low carbo, kad neįsigyti bulimijos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2013, 08:25 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Po pastarojo Ekadašio toptelėjo mintis, kodėl pas mane toks deginimas viduj būna- įtariu, jog naktį išsilieja tulžis į skrandį. Ryte vos pakylu iš patalo, jėgų turiu tik dašliaužt iki lauko įkvėpt oro, o pradėjus valgyti atsigaunu per pusę dienos. Neperseniausiai, kai dariausi skrandžio tyrimą, jame rado tulžies skysčio. Įdomu, kaip elgis tokiu atveju, neramu tik dėl to, kad tas skystis gali pragraužt skylę, o pas mane yra smulkių žaizdelių ir tada, subėgus kraujui į skrandį, ateit labai lengva mirtis. Per vieną laidą kažkada taip rodė :lol: !

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2013, 11:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ech, Sigute, su dabartine mityba tu tikrai pradursi skrandi. As po daugiau nei metu zaliavalgystes taip skrandi buvau sudirbes, kad nebezinojau ka daryti ir kaip gydytis nuo to negerumo.
Taciau perejus ant paleo ir pradejus valgyti samciais sociuosius riebalus ir cholesteroli, skrandis labai greit susitvarke. Beje, kol tvarkesi beveik nevalgiau carb'u. T.Y. net jokiu vaisiu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2013, 11:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri, negali ir tu pasigirti VISAPUSIŠKAIS laimėjimais, nes dėl neatsargaus perėjimo užsidirbai apendicitą...

Pas mane tai labai kontraversiška info dėl skrandžio ir visos virškinimo sistemos reikalų.Šiai dienai aš net ir pasimetusi.

Pirmiausia tai pradėjus žaliavalgiauti, t.y. tradicinę mitybą su krakmolais, mėsa, pieno prod pakeitus daržovėmis riešutais sėklom, trupučiu vaisių - ėmė streikuoti žarnynas - dujos, skausmeliai, nuolatinis alkis (čia reikia pasakyti, kad žindžiau vaiką, tas pats buvo ir su kitais dviem, net kepiniai neužkišdavo). Bet tas pats ir nežindančiam vyrui bei vaikams :lol: beveik kasdien valgomi pieno produktai, pakankamai riebalų, įskaitant ir sviestą(50 gr kasdien), žarnyno nesutvarkė ir po pusmečio jau pradėjo spausti gerklę pavalgius, diagnozavo refliuksą(nors rėmuo neėdė, skrandžio negraužė), drumstą skystį skrandyje ir dvylikapirštės uždegimą. Esu girdėjus, kad žmonėms tas simptomas (gerklės spaudimas) praeina, atsisakius gyvūninio maisto, todėl darau išvadą, kad man sutriko skrandžio rūgšties gamyba - t.y. ji sumažėjo, todėl pilvas streikavo, iš skrandžio kilo ir panašiai. Vasarop simptomai sumažėjo, paskui po poros metų ŽV pradėjau sriubas, silkę, kiaušinius valgyti ir pavasaris praėjo tik su lengvu nevirškinimu, grįžtant prie daug baltymingo maisto.

Na, o šiemet, kai jau maniau, kad pakankamai baltymo ir dar žalio man užgydys atsipalaidavusį sfinkterį, pavasarop taip užspaudė skrandžio/gerklės skausmai...jiems apmažėjus, viskas nusileido į apačią ir jau turbūt streikuoja kasa, nes negaliu be skausmo paliesti "duobutės" ir skauda, pavalgius riebiau, ko anksčiau niekada nebuvo.Po bado geriau skrandžiui ir stemplei, bet visiškai neišgijau. Krakmolingų angliavandenių (tarkim mėgau riekę duonos prie lašinių) negaliu visai valgyti be Mezym forte, tad ir nevalgau.Galiu valgyt be skrandžio diskomforto tik baltymus, daržoves ir vaisius.

Tad liūdna jei susigadinau savo virškinimą beekspermentuodama ir įsigijau besikartojančių pavasarinių bėdų.

Todėl po Silverio, Kurmio ir savo istorijų, NESU TIKRA ar vien paleo, ar ŽV ar kita sistema sveikam žmogui, koks prieš 3 metus aš buvau yra panacėja ilgam gyvenimui ir reikia nerti stačia galva, tikintis stebuklo.
Neabejotinai reikia pokyčius daryti lėtai, protingai, net ir kokybiškas, turtingas maistas blogis, jei nepasiruošęs virškinamasi traktas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2013, 19:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Sigutė rašė:
Ryte vos pakylu iš patalo, jėgų turiu tik dašliaužt iki lauko įkvėpt oro, o pradėjus valgyti atsigaunu per pusę dienos.
Kelintą valandą valgai vakarienę ir ką valgai vakarienei?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Geg 2013, 12:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Darvienai :) man taip būna tik po Ekadašių kitą rytą. Šiuo metu nusprendžiau kuriam laikui visai atsisakyti vakarieniavimo, ko pasekoje išlošiu dar bent vieną miego valandą. Kuo mažiau valgau, tuo mažiau skauda nugarą, visai nevalgau - visai neskauda :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Geg 2013, 17:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
O štai ir mass medijoj paleo šmėkstelėjo. Ir, sakyčiau, visai su sveiku protu :)

http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/ekolog ... d=61334101

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Geg 2013, 07:06 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute, tau gal laikas kažką keisti? Nevalgau - neskauda skamba nekaip :) Į nieką gerą tai neveda.
Į high fat pulti švelniai tariant nerekomenduoju, bet atsargiai bandyk kažką daryt į tą pusę, kur jauti tau tiktų, gal viskas normalizuosis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Geg 2013, 09:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalioji Kurme, tikriausiai man tikrai metas kažką keisti, bet greičiausiai nebūtinai tai susiję su mityba. Dar nežinau su kuo tai susiję, nors nesiginčiju, mityba irgi svarbu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Geg 2013, 17:54 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ku-ku! mamutu medzioti visi isejot?? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 14:27 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Tarp To ir Ano
Cituoti:
Gluconeogenesis is a metabolic pathway that results in the generation of glucose from non-carbohydrate carbon substrates such as pyruvate, lactate, glycerol, glucogenic amino acids, and odd-chain fatty acid

It is one of the two main mechanisms humans and many other animals use to keep blood glucose levels from dropping too low

In humans the main gluconeogenic precursors are lactate, glycerol, alanine and glutamine. Altogether, they account for over 90% of the overall gluconeogenesis

Glucogenic amino acids http://en.wikipedia.org/wiki/Glucogenic_amino_acid
http://en.wikipedia.org/wiki/Gluconeogenesis

High monounsaturated fat low carb lacto-ovo vegetarian diet:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 13:04 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Tarp To ir Ano
Mononesočiųjų riebalų pagrindo beangliavandenio maisto mityba lenkia visus lūkesčius. Užvakar startas su alyvuogių ir alyvuogių išspaudų aliejumi kaip pagrindiniu riebalų benzo maistu ir vakar jau 11 valandų atidrožiau krovėju nieko nevalgęs be jokio žymesnio sulėtėjimo su netgi malonumu bei pasitenkinimu. Galva irgi veikė gerai kas reiškia kad gliukozinė genezė vyko pakankamai. Tai užvakar dieną suvalgiau apie 100 g alyvuogių aliejaus ir vakarienei apie 200 g alyvuogių išspaudų aliejaus su puse kilo pekino salotos (tiek norėjosi ir buvo skanu) bei krūvą sėmkų. Beje mononesočiųjų riebalų aliejus yra vieninteliai riebalai kurių norisi ir skanu suvalgyti kelis šimtus gramų iš karto. Praktiškai galima gerti kaip sultis:) Va ir dar kas dieną apie 10 kietai ar beveik kietai virtų kiaušų, kartais žalios ar virtos žuvies, kartais mėsos, sūrio. Tarkuotos morkos su tuo pačiu aliejumi. Sėmkos be lukštų (kokie 200 g dienai). Kartais moliūgų sėklos. Grietinės tai yra sočiųjų riebalų norėjosi palyginus nedaug - apie 200 g grietinės dienai. Kartais sviesto. Kartais jogurto. Viskas gaunasi panašiai į eskimus pagal tai kad daugiausia nesotieji riebalai ir mono ir nedaug sočiųjų tiek kad beveik be mėsos. Užtai nėra agresijos ir pykčio ir maloni teigiama savijauta. Ai dar valgau dvi dienas iš eilės žele iš želatinos ir vandens nes vieno peties sąnarį maudžia tai reikia dasimest kad būtų tvarkoj bei šiaip ar taip drožiant su svoriais ar daug judant reikia bei rekomenduoja želatiną valgyti nuolat. Tai va tokie bajeriai. Sočiųjų riebalų pagrindo hai fiatas nepasiteisino nes visiškai nebūdavo benzo valgant daugiausiai grietinę, sviestą, kiaušus, mėsą ir kaip sauliui j. norėdavosi 'megzti ir miegoti':) Tai suprantu kad sotieji riebalai yra nenaudojami kaip raumenų benzas. Bent man kaip vidutinio sudėjimo žmogui. Kito paaiškinimo kolkas nematau. Bei tai sutampa su tuo kad jų ir nesinori didesnio kiekio. O mono - ojojoj:) Ir polinesotieji (anksčiau vieną dieną iki pietų nieko nevalgiau ir pietums suvalgiau šimtą pem sėmkų ir po kelių valandų valandą atsikačialinau bei dar po kelių nubėgau 10 kilų) naudojami kaip benzas. O kai ant sočiųjų bandžiau bėgti tai nieko nenubėgau:) Taigi tiek. Ai šian klinikose pridaviau kraują tai hemo 156. Nusiurbus net nepasijautė kad nusiurbė lyginant su kai būdavo 136. Na aišku vakarienei suvalgiau 10 kiaušų tai ten gal 9 mg hemo geležies tai matyt normaliai pakėlė:) Rašo kad 2 mg hemo atitinka 20 mg ne hemo. Na tai tiek.

Iki pasimatymo parduotuvėj prie prekystalio kurioje prekiaus high oleic saulėgrąžų sėklomis be lukštų:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 15:57 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sėmkos ir moliūgai tai ne mono lygtais,o dėl sočiūjų tai jo , kažkaip nedaug jėgų būna.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 18:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

stipriausias energetikas man- tryniai, ten daug maz po lygiai sotieji:mononesotieji. mane asmeniskai veikia panasiai kaip reklamoje apie Energizer baterijas :lol:

o sotieji buna long-, middle- ir short- chain, tai "middle" ir "short" gan greitai paverciami energija

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 21:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o sotieji buna long-, middle- ir short- chain, tai "middle" ir "short" gan greitai paverciami energija

Gal galima būtų lietuviškai ir truputi apie tai daugiau.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute