Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 14:15 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Gaile, kokią mėsą valgai ir dėl ko verdi? ir ką dar valgai? :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 14:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: kaunas
verdu, nes zalios nepraryciau (prie tavo pietu stalo niekad nesesciau ;) ), o beto, mesa (vista, kalakutas) - parduotuvine, ne eko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 16:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Labai reikėtų ir sėstum :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 17:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Gerai, viskas :) suvalgiau ką tik dar 200 g žalios kiaulienos raumenų ir pasidarė bloga. Gana. Įtariu atsivalgiau kiek kažko reikėjo iš mėsos ir viskas, vėl galvoju, kaip džiovinčiau vaisius arba kraučiau obuolius į rūsį ir džiovintus lapus ir žvejočiau ir valgyčiau virtą žuvį ir virtas baltas pupeles (beje, jas labai apsimoka valgyti - check sandarą:)) Tai va. Kiaulėms pasisekė - ir man gal :) Reikia valgyt žuvį pastoviai ir žiūrėt, gal taip nebeblūdyčiau daugiau :) Sėkmės jums, kurie toliau gyvenat high fat low carb, o aš einu ieškot ko nors saldaus :D Pagaliau po velnių I'm back :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 19:33 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
gaile rašė:
o as pirmiau uzverdu vandeni, tuomet sudedu mesa minimaliai sumazindama ugni, verdu maisydama apie 7 min.

Nu ir aš taip darau. Užverdu, sudedu mėsą. Kai sudedu mėsa, vanduo nebeverda. O kai vėl užkaista iki virimo, viskas - išjungiu ir valgau. Nereikia 7 minučių, nes jau po 2 minučių mėsa tampa kieta ir nebesultinga. Na gali būti, nežinau, kad nuo mėsos priklauso. Aš su paukštiena bandžiau kol kas. Gal kitai mėsai reikia ilgiau...

Klausykit, dar dėl mėsos ekologiškumo ar neekologiškumo. Yra toks prietaisas kaip ozonatorius. Visur rašoma, kad jis ne tik puikiausiai užmuša parazitus, bakterijas, virusus (tas jau be ginčų seniai žinoma), bet jis dar ir iš maisto produktų išeliminuoja visokius toksinus įvairaus plauko (nuo visokių puvimo bakterijų iki hormonų, antibijotikų ir pan...). Tai va... aš pati mėsos niekada nebandžiau ozonuoti, bet mano teta visą laiką taip daro. Procesas ten toks: įdedi mėsą su vandeniu ir į vandenį leidi burbuliuoti ozoną. Beburbuliuojant į viršų pakylą visokios putos ir nešvarumai. Kuo daugiau užteršta mėsa, tuo daugiau ten visokio brudo priburbuliuoja. Po ozonavimo mėsa būna žiauriai minkšta. Tai aš tetos klausiu pagal tai, kas ten priburbuliuoja kokia mėsa yra švariausia. Tai jinai sakė, kad mažiausiai brudo yra naminėje vištų krūtinėlėje, bet kokioje triušienoje ir avienoje. Tai jinai man ir pataria valgyt tuos dalykus.
Darvienas, kartą jinai sakė jog bandė ozonuoti kepenis (nežinau kokio gyvūno), tai sako tiek visokio brudo priburbuliavo, kad nebaigusi ozonuoti viską išmetė ir daugiau nekilo noras valgyt kepenų.
Aš tą ozonatorių turiu ozonuoju visokias daržoves iš turgaus pirktas. Tai galvoju gal ir mėsą būtų galima....Šiaip visur labai jau gerai rašo apie tą ozoną, tik vienoje vietoje radau, kad ozonas jungdamasis su chemikalais sudaro kitus junginius, kurie gali būti arba mažiau, arba daugiau pavojingi. Ar yra čia chemikų ir jiems prijaučiančių? Jeigu tai nėra tiesa, tai manau žalią mėsą valgant ozonavimas, būtų labai geras daiktas. Rekomenduoju pasidomėti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgp 2012, 10:06 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu idomu, kas cia per prietaisas, kokia kaina, kur pirkai? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgp 2012, 10:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ale, žmonės, neapgaudinėkit savęs, ar tai 2 min, ar tai 7, ar ilgiau verdat, vistiek jau VERDAT, ir joks čia žalias maistas. Virš 40C pakaitinot ir vsio, denatūravo jūsų vištaitės ir kiaulytės. Paleo forume buvo nuorodos į kažkokius tyrimus, tai jie parodė, kad žalia mėsa dar papildomai kažkokias fermentais kasos gali būti apdorotas, o jei baltymas virtas, jau ne. Na, žaliavalgystės forume esam, tai nereik, manau, čia man argumentų už maisto neapdorojimą ieškoti.
Gal geriau tuomet jau kiaušus žalius su baltymais valgyt, o įvertinus, kad žalio baltymo antifermentas slopina biotino pasisavinimą, tiesiog tą biotino papildą gerti? Įmetei žalių kiaušų į plaktuvą, suplakei su daržovėmis ir lapais- ir valio. Arba sveisto pokelį į dieną sukapojai- štai tau ir high fat'as bus. ir visi sveiki-gyvi. Sotieji riebalai neoksiduojasi, kaip nesotieji, tai ne taip jau baisu ir nežalio sviesto sukapoti, vis geriau nei, nežalias baltymas. Na, blyn, žmonės, vėl į tą patį grįžtat. Teigiama jog, kad termiškai apdorotas baltymas yra didžiausias toksinas, o Jūs dabar į save jį ir kemšat.

Silverį, tu čia didžiausias reklamas pateikei RAF teorijai, o tu bandei prie tos tavęs netenkinančios veganiškos versijos tiesiog truputuką gyvulinių produktų pridėti, o ne apversti viską aukštyn kojom? Kas čia per šokinėjimai nuo vienos teorijos prie kitos?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgp 2012, 10:42 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Jelena, su daug kuo sutinku. Eksperimetuoju dabar siek tiek ir veliau pakalbesim apie rezultatus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 12:12 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Zadejau parasyti kaip man seksis su sia dieta, todel manau sazininga butu parasyti, kas nuo sios mitybos po 3,5 men. nutiko.

Uzvakar mane su greitaja isveze is darbo del pilvo skausmu. Nualpau - atrode, kad mirstu. DARE OPERACIJA. Plonoji zarna isopejus apie 10 cm. Kasos darbas sutrikes, kepenys blogai dirba ir apendicitas umus. Pries nualpsant kolegos pasake, kad pasidariau geltonas. Guliu supjaustytu pilvu ligonineje. Siandien jau kiek geriau. Kai papasakojau ka ir kiek valgau,man atsake," dziaukis , kad laimingai viskas pasibaige, nes vaizdelis zarnyne labai nekoks ir virskinimo organu veikla isdarkyta. Arba as per saziningai kirtau ta puszlae mesa ir lasinius arba ta metodika tikrai ne kiekvienam.
Apie zvyneline net nekalbu - atrodau tragiskai - liga grizo visu " grazmu" :(
Arba organizmas netlaike tokio kieko baltymu/riebalu arba tokia mityba toli grazu ne man...
Manau trumpalaikis poveikis yra, nes ta jutau, taciau ilgalaikiu poveikiu dabar labai abejoju.
Taip maitinantis siulau laba save stebeti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 13:31 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Nu ir sužinojai :) sveikinu :)

Šiaip tai kiti beždžionžmogiai (o aš neabejoju dėl, kad esam vieni iš jų, prisiminęs savo vaikystę, kartu su draugais praleistą prie medžių ir medžiuose ir vasarom vagiant visus vaisius iš visur kur tik įmanoma :) mes net vietą turėjom, kur sėdėdavom po dideliu medžiu ir vadinom tą vietą 'Prie medžio' :D) valgo 2 - 3 procentus gyvūnų iš viso maisto, o visa kita - jeigu yra pakankamai vaisių, tai pavyzdžiui, lygumų gorilos - 67 proc. vaisiai, 17 proc. lapai, sėklos ir stiebai ir 3 proc. gyvūnai. http://www.seaworld.org/animal-info/inf ... a/diet.htm

Nieko tokio, Silver, bezdžionės tau padės pasveikti :)

Gaunasi High Fat Fad

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 13:38 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

neitiketina :?: labai idomu butu isgirsti unimed paaiskinima...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 13:46 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
Silver79
baisu... linkiu tau kuo greiciau atsistatyti!

o kitiems patarciau kritiskai ziureti i Moskes patarimus ir patirti. nes kas ten ir kaip yra su ja - istikruju neaisku. ir kokie buvo jos interesai reklamuojant ir kisant visur ta unimed su homosanitus..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 14:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aciu, tikrai tikiu, kad pasveiskiu, bet dabar jau aisku, kad teks maitintis augaliniu maistu tik iki minimumo sumazinus riebalus t.y. visokius aliejus, iskyrus alyvuogiu, bei sviesta.
Man siek tiek paaiskinama filmukas zemiau, kodel man isopejo apendictas ir dalis plonosios zarnos. O kad kasa sutriko, o ypac kepenys neatalike tokio kiekio zaliu riebalu ir tiek mesos kiekviena diena, tai nieko keisto, nes net ir eilinis pilietis , kuris maitinasi belenkaip, niekad neusvalgo tokio maisto tiek. (t.y. lasiniai ir mesa kasdien ir dazniausiai po kelis kartus)
todel, kas ryztasi taip maitintis, bukite atsakingi, ir stebeketi save.
As visa tai isbandziau ant savo kailio ir labai tikiuosi, kad pasekmes nebus labai blogos.
Manau reiketu isbandyti mityba 80/10/10, bet kol kasa nefunkcionuoja kaip reikiant, manau toks kiekis vaisiu taip p at gli buti nepakeliamas.
Gal kas bande maitintis 80/10/10 sezono metu? Ka darydavote rudeni/pavasi, o ypac ziema?

http://www.youtube.com/watch?v=hJygueKY ... ure=colike

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 16:12 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Link 80/10/10 tai kiek žinau stengiasi lengvieji atletai profesionalai, kaip labai ilgų ir nelabai ilgų nuotolių bėgikai ir dviratininkai, kur jie bėga po 20-30 kilometrų kas dieną visu ir ne visu greičiu, kuriems reikia kuo daugiau benzino (angliavandenių) ir stabilaus minimalaus svorio, kad pasiektų maksimalų greitį, tai yra stabilios minimalios raumenų ir riebalų masės. Bet mano supratimu, tai yra mašinos drožimas ant aukščiausių apsukų ir sveikata ilgai neegzistuoja tokiais greičiais gyvenant. Ankstyva senatvė kaip Douglas Graham ir Gabriel Cousens veiduose :) Gal ten dėl per mažai riebalų ir per daug angliavandenių :geek:
Va kokios rekomendacijos normaliems normalius gyvenimus gyvenantiems žmonėms - net pavadinta 'The best' :)
Cituoti:
45% to 65% of calories eaten should come from carbohydrates.
20% to 35% of calories eaten should come from fat.
10% to 35% of calories eaten should come from protein*.

http://www.livestrong.com/article/30012 ... otein-fat/
http://www.sparkpeople.com/resource/nut ... asp?id=372

80/10/10 tai čia tikriausiai reikia tada, kai mylimasi po 5 valandas kiekvieną dieną pagal dao, tantra, karezza variantą :D geriau tegul tavo moteris nepamato šitos žinutės vietos, kad ilgai ir laimingai gyventumėte su 1-2 valandomis kas dieną :D ir 65 proc. angliavandenių :)

Vistiek tau reikia suvalgyti riebalų tiek, kiek tau reikia riebalų kas dieną, tarkim iš sėmkų (vietoj aliejaus, dėl vitamino e ir linolo riebalų kiek reikia), linų sėklų (linoleno riebalų kiek reikia) truputį ir gyvūnų ten nežinau 100 gramų per dieną ar panašiai. Ir dar baltymų žiūrint kokio sunkumo fizinį darbą dirbi. Pavyzdžiui, labai gerai valgyti vieną maistą vienu metu, nes suvalgoma tiek, kiek reikia, valgant tol, kol skanu - kas yra kitaip jei darant makalošes. Aš dabar raw sėmkų arba linų sėklų sudrožiu su kavamale ir valgau kiek skanu kas dieną.

Valgant po vieną maistą iš eilės pagal virškinimo laiką ir virškinimas yra tvarkoj ir suvalgoma nei per daug, nei per mažai, ir skrandyje viskas tvarkoj ir žarnyne viskas tvarkoj

Bet tau kaip nors teks susitaikyti su tuo, kad reikės kakoti 1 arba 2 kartus per dieną :)

va dabar aš tau patarinėju:D Nepatarinėju, o parašiau, ką žinau :)

Aš duonos ir miltų jau nebevalgau :D o gal valgyti, kad jau paprastų miltų sandara panašesnė į vaisių, nei whole grains :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 17:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kaip ten sako tie žmonės: 'Vidurinis kelias yra geriausias - nei per daug, nei per mažai'

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 18:53 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silveri, linkejimai kuo greiciau pasveikt. Ech, o gaila, kad taip gavosi. Dabar ir man nebera jokios motyvacijos daugiau sios dietos laikytis. Nes skirtingai nuo Silverio mane is karto pykina nuo riebalu ir savaime aisku, kad su kepenim ar kasa tikrai bus problemu jeigu tesiu tokia high fat mityba. Na zlugo mano viltis pasveikt, bet nieko gal cia ir baisaus, galima gyvent ir su savo liga maksimaliai ja kontroliuojant tikriausiai. Einu prisivalgysiu obuoliu ta proga, kaip alkoholikas, kuris laikas ju deze pas mane stovi, seile varva, o as vis bandau save itikint, kad ju negalima.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 19:51 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

as antra diena ne kasnelio burnoje neturejau, nes per zarnyna su skalpeliu praejo :)
Taciau, kai leis valgyti pirmas mano suvalgytas dalykas bus mano uzaugintas obuolys arba siaip koks bananas. Skaitau dabar Frederico Patenaude knyga ir tikiuosi cia atrasti kazkokius atsakymus.
Faktas tas, kad organizmas sunkiai susitvarke su tokiu kiekiu riebalu / baltymu. Pradzia buvo labai ikvepianti, bet gali but ir tai, kad kol organizmas buvo svarus ir neuzsikises, jis sekmingai tvarkesi, kai pradejo strigti, grizo zvynline, o kai visai viskas sutriko nualpau / atsiduriau ligonineje ir dabar guliu su ispjautos zarnos gabalu ir be apendikso. Duok die.. tai tik su tapimas ir kazkam si metodika veikia.
Mano subjektyvia nuomone, ilgalaikio poveikio tiketis neverta...
O mano gera savijauta (kai neliko IS simptomu) galjo ir sutapti, nes sia dieta pradejau po ilgo gydimo kurso ligonineje ir sanatorijos. Gal tai mane ir suklaidino, bei priverte visa esybe atsiduodi siai metodikai. Buvau tiek apakintas, kad rasdavau argumentus tik uz sia metodika ir ne kiek nebandziau gilintis i kitus dalykus. Bet kaip sakoma, "gyveni ir mokaisi, o mirsti vistiek kvailas" :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 20:23 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kazkas cia ne taip :( negalejo gi plonoji zarna isopeti net 10 cm ir apendiksas uzsitersti per tuos 3-4 men?! gal per drastiskai perejai prie tiek riebalu/baltymu pries tai zaliavalgiaves???

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 06:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kazkas cia tikrai ne taip, taciau kito paaiskinimo kaip ir nerandu. Buvo jau zenklu, kad kazkas negerai jau pries menesi, nes tustinimasis vis retejo. Buvo dienu, kai nesitustinau po 4-5 dienas. Be to jau keleta savaiciu jauciau silpnuma, pykinima. Bet paklauses, gavau atsakymo, kad sios metodikos siekiamybe ir yra, kad organizmas pasisavintu viska ir ismestu tik nesuvirskintus nereikalingus likucius. Taciau kai paaiskejo dabar , tai nebuvo normalus dalykas ir isopejo zarnos galiukas prie iejimo i storaja salia apendikso. Na zmogaus organizmas sudetingas ir gali buti visaip, bet sia minute neturiu kito paaiskinimo. Tiesiog norejau pasidalinti savo patirtimi. Tiesa yra ir geru dalyku - priverstinis badavimas. Teldavo zaliavalgiaujant be gyvuliniu produktu nevalgyti po 32-48 val, bet siandien apie 12 bus lygiai 62 val ir nieko. Toks malonus lengvumas skrandzio plote. Gal kas reguleriai pabadaujat? Pvz. Karta i savaite ar kelias dienas i menesi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 08:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine badauja diena savaiteje, as - per Ekadashi, bet buvo ir po 3-7 dienas. Efektas geras, kaip psichikai reikia miego, taip virskinimo traktui reikia bado. Tik itariu, kad tau, Silveri, kasdieniu klizmu reiketu po tavo "paleo" eksperimento. As ziema savaite badavau, tai jokiu klizmu nereikejo, jokios intoksikacijos nejutau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 10:49 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ne, su klizmom atsargiai jeigu su zarnynu problemos. Dar labiau isalansuoja ir taip jautria flora. Bandziau tad susidariau tokia nuomone.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 10:58 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žalias kurmi

Sveikinu :) Pagaliau gali savęs nebeprievartauti ir valgyti tai, ką tau reikia valgyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 13:25 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Žalias kurmi

Sveikinu :) Pagaliau gali savęs nebeprievartauti ir valgyti tai, ką tau reikia valgyti :)

:D Tikrai, Darvienas. Jeee! I am back!
Na įdomumo dėlei pridaviau kraują ir bus matyt kaip mane paveikė paskutinių dienų maistas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 13:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man atrodo, kad visos problemos atsiranda todėl, kad norima suderinti nesuderinamus dalykus- žmogus nori ir sotų pilvą turėt, ir sveikas būt, ir valgyti tai, kas skanu. Nebūna taip :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 16:14 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jelena - kaip tik taip ir reikia :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute