Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Gru 2012, 19:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Ar jus valgot pasternokus? Isvirti jie panasus i bulves. Nevirti tai man rodosi didesniais kiekiais nevalgomi.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 09 Gru 2012, 11:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Šiauliai
Labas. As juos valgau, tik gana retai. Nes jie krakmolingi ir juose daug angliavandeniu :)
Tiek garintus siek tiek, tiek tarkuotus su kitom darzovem, kaip prieda i salotas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Gru 2012, 21:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

straipsniukai
Dangers of Zero-Carb Diets

http://perfecthealthdiet.com/2010/11/dangers-of-zero-carb-diets-ii-mucus-deficiency-and-gastrointestinal-cancers/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 09:20 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Velnias :) skaiciau tai ne karta ir kazkaip buvau neuzfiksaves sasajos su low carb (low glucose) ir sausomis perstinciomis akimis. Buna dienu, kad akys be galo sausos ir perstincios ,tad visai gali buti, kad tai zenklas, jog per mazai carb'u. Kadangi tai nebuna daznai , o darbas prie kompo, tad viska nurasydavau ilgam ziurejimui i monitoriu :)
Kita vertus, savijauta gera ir del akiu , kurios gana retai issauseja, ar vertetu kazka keisti? :)
Na, gal kai perstes, ta diena suvalgysiu gluiukozes ir jos saltiniu papildomai :)
Aciu, Jelena uz nuorodas, kurios padeda sudelioti daugiau tasku ant tu "I"

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 11:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kartojuosi, bet esu absoliučiai tikra, kad benzinas - riebalai tinka tik labai dideliems ligoniams, arba meškoms žiemos miegui, kai natūralus, EVOLIUCINIS kūno kuras gliukozė,fruktozė kūnui dėl kažkokių priežasčių neprieinamas ir tampa metaboliniu nuodu.

Džiaugiuosi, kad nustojau ekspermentuoti ir tikiuosi, kad 'dar ne sutema' naudoti įvairų kurą :twisted: .

Aš pradėjau tinti po truputį, valgydama žaliai "lietuviškai" (daug daržovių, mažai vaisių, riešutai, sėklos, sūris, o tai reiškia pakankamai mažai gliukozės ir fruktozės, daugiau ląsteliena ir žalias krakmolas). Labiau pradėjau tinti, ruošiantis Unimed tyrimui ir toliau tinau kai bandžiau jų dietą vykdyti (man buvo 56 gr angl. iš žalių daržovių ir sūrio). Tinimas turiu omeny veido tinimą, "apie akis" ir kažkoks keistas jausmas, dar ne visai sausumas akyse, bet arti to.Iš pradžių kaltinau baltymą ir inkstus.
Išsityriau inkstus, skydliaukę, standartiniai tyrimai geri, nors jie nėra pilnai patikimi.

Pagal Raymond Peat - tinimas - tai kūno reakcija į stresą, kuris gali būti ir badavimas (o low carb dieta tai ir imituoja). Beje, pradinė reakcija į stresą būna ir EKSTAZĖ, PAKILIMAS.
Silveri, žinau, kad seki save.....

Mano tinimai aprimo vasarą, kai baigiau išsidirbinėti ir saikingai valgau uogas, vaisius bei šiek tiek bulvių. Protarpiais užeina, sieju tai su riebalų perdozavimu. Padeda medus, vaisiai, virtas krakmolas.
Saikingai.
Manau, kūnui palaikyti kokybišką baltymą, kas yra svarbu, galima ir ištisai nevarant ant riebalų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 13:37 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na ir dar viena ne itin palanki siai dietai naujiena.
Po to, kai man sake, jog mano klaida buvo ta, kad valgiau ne tuos riebalus, t.y. kokosa pagrinde plius kakavos sviesta. Sie produktai skatina katabolizma, kuris esa pas mane islindo. Taigi perejau prie sviesto, kuris esa lenkia prie anabolizmo. Na ir vel uzlipau ant greblio. labai smarkus viduriavimas vandeniu, plius manau betvarke hormonuose, ypac moteriskuose. Tai yra visiskas liepto galas daugiau nebeturiu, ka isbandyti. Mazesnis riebalu vartojimas automatiskai reikalauja didesnio carbu kiekio, taigi high fat ant manes neveikia ir bus matyt kas per problemos pas mane siuo metu islinde. Eisiu pasityrinesiu, gal pavyks ka nors issiaiskinti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 15:01 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
Silver79 rašė:
Velnias :) skaiciau tai ne karta ir kazkaip buvau neuzfiksaves sasajos su low carb (low glucose) ir sausomis perstinciomis akimis. Buna dienu, kad akys be galo sausos ir perstincios ,tad visai gali buti, kad tai zenklas, jog per mazai carb'u. Kadangi tai nebuna daznai , o darbas prie kompo, tad viska nurasydavau ilgam ziurejimui i monitoriu :)

perštinčios akys rodo sutrikusį metabolizmą, anksčiau negalėjau ilgiau 5 min žiūrėti į monitorių be apsauginių akinių, pakeitus mitybą (nuo metų pradžios) akinius pamiršau, dabar galiu valandomis tupėt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 15:30 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na ir as galiu valandomis tupeti :) bet kai pratupi 8-10 val. be didesniu pertrauku, tai nemanau ir ar idealus metabolizmas cia pades :)
visur turi buti saikas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 17:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jooo.pora metų teko tupėti prie laptopo po 10 val paroje, išskyrus posėdžius\komandiruotes, plius dukart po pusantros valandos kelias pirmyn, paskui atgal į darbą prie vairo. Akys pavargdavo, bet tokio keisto jausmo kaip riebioje mityboje neteko turėt.
Pensija....reiks baigt priešintis ir nusiriebint galutinai:\:\:\

Kurmi, kokosas kaip tik pagreitina ketozę, kažkaip keistai Unimedai aiškina, jie nenori pripažint kad keto dietą sukabino su disbalansais.
O tu baltymą susitvarkei, skydliaukei jis labai svarbus?!Bent 60 gr įkerti?Mano vaikas 3 metų būna tiek suvalgo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 17:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Jooo.pora metų teko tupėti prie laptopo po 10 val paroje, išskyrus posėdžius\komandiruotes, plius dukart po pusantros valandos kelias pirmyn, paskui atgal į darbą prie vairo. Akys pavargdavo, bet tokio keisto jausmo kaip riebioje mityboje neteko turėt.

Kurmi, kokosas kaip tik pagreitina ketozę, kažkaip keistai Unimedai aiškina, jie nenori pripažint kad keto dietą sukabino su disbalansais.
O tu baltymą susitvarkei, skydliaukei jis labai svarbus?!Bent 60 gr įkerti?Mano vaikas 3 metų būna tiek suvalgo.

60? Tai cia kazkur apie 300 g. vistienos pvz. per diena. Taip. Mazdaug galiu tiek mesos plius tiek pat zuvies suvalgyt. Nieko blogo nepastebejau del baltymo, isskyrus tai, kad pradzioje pastebejau bloga savijauta nuo pieno bendrai ir antikuniu padidejime, o paskui nuo kiausiniu zarnyne. O vat riebalo tai neturiu supratimo kiek toleruoju. Tikriausiai labai mazai.
Nors tiksliai negaliu pasakyt, kas mane atvede prie tokios bukles, ar tik riebalai ar riebalai+baltymai.
Kazkiek riebalo ir baltymo man reikejo, nes buvau pasijutusi tarsi geriau, bet ilgainiui ikritau i kitokia, iki siol nepatirta krize. Gali buti, jog ta krize yra kazkurio virskinimo organo netinkamos veiklos pasekme: kasos, kepenu ar tiesiogiai zarnyno. Seniau nuo riebalu mane pykindavo, kas rodo kasos ar kepenu prasta veikla, o dabar kaip ir nepykina. Gal riebalai tiesiogiai dusina bakterijas zarnyne, nezinau...
Silveri, tu rodosi atvirksciai mano variantui, buvau praktiskai nustojes normaliai kakot? Kaip dabar tau su tuo dalyku?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 18:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Keturias paras išbuvau kelionėj, keliavau autobusu, kelionė vyko sustojant tik prie degalinių, kur man maisto pasirinkimo nėra, todėl maistu apsirūpinau iš namų. Baltymo šaltiniu tarnavo vytinta mėsa -840 gr ( privalumas-negenda jokiom sąlygom), riebalo- 800 gr. grietinė +250 sviestas, angliavandenių -pačios gaminti konservuoti burokėliai- 1500 gr + 500gr parduotuvinių konservuotų žirnelių.
Dabar paskaičiavau, kad per 4 paras suvartojau ~7000 kal (parai~1760), Riebalų-480 gr (parai~120gr), Baltymų- 450gr(parai~113), Angliavandenių-260gr (parai~65 gr). Valgiau dukart, jaučiausi soti ir gerai. Man pavyko išsisukti nevalgant nieko, kas netinka mano mitybai.
Papildomai išgėriau gal 6 litrus vandens.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 20:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na reikia pripažinti, ekonomiška ir efektyvu:) o kaip dažnai užkandžiaujantys bendrakeleiviai į tave, sočią ir patenkintą žiūrėjo?
gerai, kad nebedirbu, nes neįsivazduoju savo meniu komandiruotėse, būtų kebloka laikytis savo paprastų principų. nors turėjau šefą daną, besistengiantį maitintis low carb, pietūs iš kavinės dažniausiai būdavo salotos su šalta ar karšta mėsa, paukštiena.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 20:29 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

mano bendrakeleiviai apie mano mitybą žino ir nors iš mandagumo siūlė savo vaišes, tačiau nepyko, kai aš jų atsisakydavau. Tiesa tuo metu, kai valgiau, nespjoviau į jų siūlomą rūkytą kumpio ar lašinių gabaliuką, bet tik paragavimui. Kadangi keliauju su jais ne pirmą kart (tik kelionės būdavo šiek tiek trumpesnės) tai niekas nebesistebi, o atvirkščiai- domisi mityba be duonos gaminių, padūsauja dėl antsvorio, tačiau kemša kas porą val. :) tai obuoliukas, tai saldainiukas :). Kažkada gi ir aš taip dariau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2012, 21:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Serbentine rašė:

60? Tai cia kazkur apie 300 g. vistienos pvz. per diena. Taip. Mazdaug galiu tiek mesos plius tiek pat zuvies suvalgyt. Nieko blogo nepastebejau del baltymo, isskyrus tai, kad pradzioje pastebejau bloga savijauta nuo pieno bendrai ir antikuniu padidejime, o paskui nuo kiausiniu zarnyne. O vat riebalo tai neturiu supratimo kiek toleruoju. Tikriausiai labai mazai.
Nors tiksliai negaliu pasakyt, kas mane atvede prie tokios bukles, ar tik riebalai ar riebalai+baltymai.
Kazkiek riebalo ir baltymo man reikejo, nes buvau pasijutusi tarsi geriau, bet ilgainiui ikritau i kitokia, iki siol nepatirta krize. Gali buti, jog ta krize yra kazkurio virskinimo organo netinkamos veiklos pasekme: kasos, kepenu ar tiesiogiai zarnyno. Seniau nuo riebalu mane pykindavo, kas rodo kasos ar kepenu prasta veikla, o dabar kaip ir nepykina. Gal riebalai tiesiogiai dusina bakterijas zarnyne, nezinau...
Silveri, tu rodosi atvirksciai mano variantui, buvau praktiskai nustojes normaliai kakot? Kaip dabar tau su tuo dalyku?

Na, as tustinimu nesiskundziu. Dazniausiai karta i dvi paras einu rimtam reikalui :) viskas einasi sklandziai - jokio uzkietejimo ar kitu nepatogumu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 08:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu pafantazuosiu.
Tu suvaldei katabolizmą ir esi link anabolizmo. Nors ir sakytų tau, kad kas dvi dienos rodo efektyvų pasisavinimą, tai irgi patvirtina - jei pasisavina, tai ir 'stato'. Be to, TSH>1 jau rodo kūną bandant kompensuot sulėtėjusį metabolizmą, nors skydliaukės hypofunkcijos diagnozuot dar negalima. Aš tai ryte pirmam valgymui tarkuočiau žalių morkyčių.
Peatas odos problemas, tokias kaip pleiskanos ir aknė sieja su low thyroid ir retinolio trūkumu(sviestas, kiaušiniai, kepenys kartas savaitėje). Turbūt šių faktorių subalansavimas su laiku galėtų ir psiorazę apraminti?Pasak jo, žemos skydliaukės problemos labiau būdingos moterims, kažkas su kepenimis susieta. Bet skydliaukę slopina ir mažai angliavandenių, todėl jo gydomoji mityba paremta pakankamai, 100-130 gr gyvulinio baltymo, sočiaisiais r.(35-50% kalorijų), bulvėm ir vaisiais.
Beje, jis yra pakankamas autoritetas low carb paleo gretose, ir pas jį perbėga tie, kurie tiesiog nesugeba low carb optimizuoti metabolizmo dėl skydliaukės.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 09:09 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kiek suprantu pas ji gana svarbia vieta uzima ryziai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 09:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Neužfiksavau to, priešingai, grūdiniai yra beveik tabu. Pagrindinis carb šaltinis vaisiai, pienas ir bulves, bet jos nelietuviškais kiekiais, t.y. ne visuose patiekaluose:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 09:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Nu pafantazuosiu.
Tu suvaldei katabolizmą ir esi link anabolizmo. Nors ir sakytų tau, kad kas dvi dienos rodo efektyvų pasisavinimą, tai irgi patvirtina - jei pasisavina, tai ir 'stato'. Be to, TSH>1 jau rodo kūną bandant kompensuot sulėtėjusį metabolizmą, nors skydliaukės hypofunkcijos diagnozuot dar negalima. Aš tai ryte pirmam valgymui tarkuočiau žalių morkyčių.
Peatas odos problemas, tokias kaip pleiskanos ir aknė sieja su low thyroid ir retinolio trūkumu(sviestas, kiaušiniai, kepenys kartas savaitėje). Turbūt šių faktorių subalansavimas su laiku galėtų ir psiorazę apraminti?Pasak jo, žemos skydliaukės problemos labiau būdingos moterims, kažkas su kepenimis susieta. Bet skydliaukę slopina ir mažai angliavandenių, todėl jo gydomoji mityba paremta pakankamai, 100-130 gr gyvulinio baltymo, sočiaisiais r.(35-50% kalorijų), bulvėm ir vaisiais.
Beje, jis yra pakankamas autoritetas low carb paleo gretose, ir pas jį perbėga tie, kurie tiesiog nesugeba low carb optimizuoti metabolizmo dėl skydliaukės.

Labas :)
Na, as morkyte tarkuoju daznai :) Taip pat paskaites R.peat ir ne tik, i raciona ivedziau kepenis, sirdis, inkstus 2 x savaiteje) (Nors Unimed organu liepe nevalgyti). Kiauliena visa valgau su oda. Kad lengivau butu ja sudoroti , tai sumalu viska kartu (t.y. oda ir mesa.) Tada padarau mazus kukulius :D i verdanti vandeni porai minuciu ir gana neblogai valgosi.
Serbentine del odos , manau R.Peat'o ir tavo pastebejimai turi tiesos. Jau senai pastebejau, kad buna gana sausa oda ir net pleiskanojanti siek tiek. O tai labai gali buti, kad viskas del pernelyg mazo angliavandeniu kiekio. Vakar per diena pasiekiau 90 g carb'u ( is ju 30,9 fiber). Na, savijauta tikrai geresne ir oda visai nepersti ir netempia.
Tai pasiekiau suvalgydamas daugiau darzoviu, nei iprastai + Avokadas + skiltele meliono (~120g) Jame gana neblogas gliukozes ir fruktozes santykis (t.y. ~1:1), o ir kiekis lyginant su kokiu bananu ar obuoliu gerokai mazesnis.
Be to tiek avokadas, tiek melionas papuola i saugiausiu vaisiu/darzoviu penkioliktuka

Cleanest Fifteen

Onion
Sweet Corn
Pineapple
Avocado
Cabbage
Sweet Peas
Asparagus
Mangoes
Eggplant
Kiwifruit
Melon (Cantaloupe)
Sweet potatoes
Grapefruit
Watermelon
Mushrooms

Taigi bandysiu kuri laika islaikyti energetinius carb'us netoli 60-70g + 20-30 fiber

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 09:45 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O cia siek tiek info apie ne pacius svariausius :) vaisius/darzoves. Aktualu tiems, kas ziemos periodu naudoja ne organic ir is prekybos centru

Here are there two lists, updated for 2012.

Dirty Dozen

Apples
Celery
Sweet bell peppers
Peaches
Strawberries
Nectarines-imported
Grapes
Spinach
Lettuce
Cucumbers
Blueberries-domestic
Potatoes

The "Plus" in the "Dirty Dozen Plus" refers to a new category that the Environmental Working Group added to their report this year. It reflects two types of produce that didn't meet the traditional Dirty Dozen criteria yet were of special concern. While they may not have been among the top 12 crops in which pesticide residues were found, these conventionally grown "Plus" crops were found to commonly be contaminated with organophosphate insecticides, which are considered to be highly toxic to the nervous system.

For the 2012 list, the "Plus" crops included:

Green beans
Leafy greens, such as kale and collard greens

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 10:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Šitą dirty dozen skaičiau:) kiek man žinoma, obelys purškiamos bene 12 kartų plius dar išlaikymui. Draudžiu vaikams imti mokykloje pagal vaisių 'programą' dalinamus obuolius.
Bulvės....augina kaime Pardavimui....ankstyvosios ypatingas nuodas.(Mūsiškės net nepurkštos nei mėšlu tręštos, o kad nelietuviškai valgom, tai pora maišų ir Caritui lieka:)
Na, ir sutinku su nuomone, kad parduotuvinė augalinė dieta yra labiau toksiška nei parduotuvinė gyvūninė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 10:27 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kodėl ankstyvąsias bulves prie nuodo priskyrei? Dėl nitratų, nes nesubrendęs augalas jų daugiau turi?
Nes iš savo patirties (auginau pardavimui, turėdavau jų jau Joninėms) žinau, kad jų nei nuo kenkėjų, nei nuo ligų purkšt nereikia, nes tokiu metu jų nė nebūna. Trašų irgi nepridėsi, nes vėluos branda, išeis į lapus ,o ne į gumbus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 10:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
Idemiai dar neperskaiciau R.Peat, todel, Serbentine, gal pakomentuotum - ar tavo "favoritas" kalba apie nekaitinta baltyma/riebala? Daznas plauku riebalavimasis taip pat skydliaukes problema? As stengiuos itilpt i 54 g. per diena angliavandeniu (iskaitant skaidulas). Diena saziningai taip issilaikius, kita - jau apatija, zemas tonusas, kitaip tariant, "stagnacija".
Ir dar - ar gan nekalti riesutai (polinesociuju atzvilgiu) kaip migdolai taip pat tabu (kad ir 15 g. per diena)?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 14:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

orka rašė:
kodėl ankstyvąsias bulves prie nuodo priskyrei? Dėl nitratų, nes nesubrendęs augalas jų daugiau turi?
Nes iš savo patirties (auginau pardavimui, turėdavau jų jau Joninėms) žinau, kad jų nei nuo kenkėjų, nei nuo ligų purkšt nereikia, nes tokiu metu jų nė nebūna. Trašų irgi nepridėsi, nes vėluos branda, išeis į lapus ,o ne į gumbus.

Man atrodo tu labai atsilikusi ir savo gyvūnų ir augalų auginimo metoduose :lol:
Pas mus ankstyvų bulvių brandą skatina roundup'u....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 14:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gaile rašė:
Idemiai dar neperskaiciau R.Peat, todel, Serbentine, gal pakomentuotum - ar tavo "favoritas" kalba apie nekaitinta baltyma/riebala? Daznas plauku riebalavimasis taip pat skydliaukes problema? As stengiuos itilpt i 54 g. per diena angliavandeniu (iskaitant skaidulas). Diena saziningai taip issilaikius, kita - jau apatija, zemas tonusas, kitaip tariant, "stagnacija".
Ir dar - ar gan nekalti riesutai (polinesociuju atzvilgiu) kaip migdolai taip pat tabu (kad ir 15 g. per diena)?

Įdėmiai ir neskaityk, gali būti labai moksliška ir nuobodu, nebent neturi kaip aš ką veikti... :x
Juokauju, aš skaitau, nes rašo apie Krebso ciklą, mitybą ir hormonus.

Mano favoritas turi daug trūkumų, vienas iš jų, tai nesupratimas apie nekaitintą baltymą, ir fobijų, kaip ir lietuvaičiai. Bet jis apsėstas ne fruktozės, o polinesočiųjų baime, pagal jį polines. iškreipia Krebso ciklą, būtent gliukozės oksidaciją, sukuria stresą, kuris blokuoja ląstelių respiraciją, t.y. ATP gamybą.Polines. maximumas pagal jį dietoje gali būti 2 proc, bet net valgant daržoves, gyvulinius riebalus šis skaičius viršijamas,todėl jis nevalgo kiaulienos ir lašinių (JAV be sojos nerasi), pramoninių kiaušinių, paukštienos, riebių žuvų. Net avokado.

Pagal lietuvaičius, polinesotieji "prakiurdo" membranas, todėl einama į katabolizmą, autoimuninius.
Sutikčiau, kad "prakiurdo", nes ir dabar, kai tik paragauju kartais riešutų, po valandos esu alkana nors kauk, vaikai taip pat, mažasis varškės iškart pareikalauja. Bet kaip aš privartojus jų ir sėklų pakankamai membranas sugebėjau "uždaryt", tai jau visiškai neaišku. Greičiau Peato versija, kad polinesotieji man sutrikdė energijos gamybą..
Tai išvadas apie riešutus pati pasidaryk, kiek tau jie priimtini :twisted: Aš nusprendžiau kartais vartoti, galvoju, gyvulinių produktų kokybė pas mus geresnė nei JAV.
Dėl plaukų riebalavimosi nesu radusi, kada nors įmesiu tau Peato citatą apie glikemiją, bet nelabai norėčiau tave iš kelio išmušinėti, reikia pačiai atrasti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2012, 17:20 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Serbentine rašė:
Man atrodo tu labai atsilikusi ir savo gyvūnų ir augalų auginimo metoduose :lol:
Pas mus ankstyvų bulvių brandą skatina roundup'u....

neišsigalvok :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute