Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 16:53 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Ieva, gerai, kad tu esi ir mano fantazijos nepopuliarėja dėl to, kad savo sveiku protu patvarkai mano prirašymus. Aš rimtai ir dėkingas tau už tai. Bet kaip matom kiekvienas pagal savo galvą, kaip ji tuo metu veikia, pritaria arba paneigia informaciją. Dabar tik galvoju, kodėl taip nusišnekėjau stipriai.

Kaip tik apie tai vėl šiandien galvojau. Nes. Mano tėtis maitinasi vegetariškai (lakto-ovo valgantis minimaliai kiaušinių ir minimaliai pieno ir gaminių). O aš jau gal penktą dieną maitinuosi high fat low carb daugmaž paleo, tai yra daugiausia grietinė ir sviestas plius virta žuvis, virti kiaušiniai ir kopūstas. Ir kas gi vyksta.

Taip valgydamas aš esu visiškai ramus, teigiamas ir pasitenkinęs. Ir sau ramiai virtuvėje valgau grietinę bei dedu virti kiaušinius ir traukiu sviestą iš šaldytuvo. Ir kuo ramiausiai sau būnu maloniai jaukiai. Ir tada ateina tėtis-vegetaras. Ir kas vyksta. Jis ima kabinėtis prie manęs, kaip aš čia valgau ir panašiai, agresyviai. Tikrina ką aš žinau, liepia man suskaičiuoti kiek reikia grietinės žmogui dienai, paneiginėja mano pasakymus, pakeičia ir išvarto savaip ir neatstoja mažiausiai pusę valandos. Jis akivaizdžiai mane puldinėja savo protu ir nori ir stengiasi, kad aš kaučiausi su juo. O aš visai neagresyvus ir ramiai sau atsakinėju. Įdomu tai, kad su kiekviena diena tokio maitinimosi aš vis mažiau ir mažiau nervinuosi, kuomet tėtis, kuris kiekvieną dieną mane puldinėja taip pat, tai daro. Ir šiandien tik į pabaigą truputį susinervinau. Tai aš pamačiau, kad nė velnio ne žmogus, kuris valgo daugiausia gyvūnų riebalus ir jų mėsą, puldinėja ir yra agresyvus. Anaiptol ir priešingai. Būtent tas žmogus, kuris maitinasi vegetariškai, puldinėjo mane. Būtent jis. O aš buvau ramus, teigiamas ir pasitenkinęs žmogus, tiesiog gyvenantis savo gyvenimą maloniai ir prie nieko nesikabinėdamas. Ir tada pagalvojau apie Hitlerį. Jis gi maitinosi vegetariškai. Ir jo elgesys buvo siaubingai žiaurus bei nesveikos mintys ir pastangos jas įgyvendinti, elgesys, tragiškas visiems tiems žmonėms, kuriuos juo patikėję žmonės, nukankino ir nužudė.

Be to, aš jau seniai pastebėjau, kad jis dažnai neadekvačiai mąsto. O jis net negeria alkoholio ir nerūko ir šitaip elgiasi jau mažiausiai 10 metų tiek su manim, tiek, kas blogiausia, su mama. Ir tik dabar, kai aš jau stiprėju, jis tai mato ir jaučia ir po paskutinių mano agresijos parodymų ir to, kad jis nusileisdavo man, jis beveik nebelenda prie mamos ir ne.pisa jai proto dieną iš dienos, nes jis mato, jaučia, kad esu daug stipresnis už jį. Jo elgesys beveik visiškai atitinka Hitlerio elgesį bei vadovaujančių ir kitų nacių elgesį šeimose ir kitur, kaip jis yra atvaizduotas tokiuose filmuose kaip Šindlerio sąrašas bei Pilkoji zona. Realiai tik dabar suvokiau, kaip nesveikai elgėsi tiek daug laiko mano tėtis, kurį galiu netgi įvardinti kaip psichopatinio elgesio žmogų, nuo kurio labai nukentėjau ir aš, ir mano mama.

Bet čia matyt mano tėčio atvejis toks panašus į Hitlerio elgesį. Gal greičiausiai tai ne nuo mitybos (paskubėjau prifantazuoti ir matyt pritempiau jausmingai), o nuo jo patirties vaikystėje, galbūt jo tėtis panašiai elgėsi šeimoje ir dėl to jis elgėsi taip su manimi ir mama. Ką padarysi, kad kartais taip būna :)

Paskutinį kartą redagavo darvienas 19 Lap 2012, 17:49. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 17:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Man patiko darvieno išmąstymuose mintys apie gebėjimą apginti save ir savo šeimą, savo teritoriją, savo fizinę ir dvasinę nepriklausomybę. Tiesiog tai reikėtų vadinti tvirtumu, vyriškumu. Agresijos sąvoką dažniau vartojame griovimo vyksmo apibūdinime. Darvienas nekviečia elgtis destruktyviai. Tik vyriškai ir tvirtai. Todėl - šaunuolis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 22:28 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Smilga - va su tavim tai ženyčiausi kad ir dabar :D

Beje, paskutiniam įraše paskutinėj pastraipoj pirmą kartą tyčia parašiau nesąmones, tyčia melavau :) Ate visiems. Reikia ieškoti kas mane suprastų. O jums kaip bebūtų, bet kad kuo geriau būtų

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 15:16 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Pagalvojęs apie tai, kaip žiauriai kankinami yra naminiai gyvūnai, nesvarbu ar laikomi pramoninių fermų narvuose ar kaimo narvuose, renkuosi šitą variantą
Cituoti:
The healthiest tribe that Price studied was the Dinkas, a Sudanese tribe on the western bank of the Nile. They were not as tall as the cattle-herding Neurs groups but they were physically better proportioned and had greater strength. Their diet consisted mainly of fish and cereal grains. This is perhaps the greatest lesson of Price's African research-that a diet of whole foods, one that avoids the extremes of the carnivorous Masai and the largely vegetarian Bantu, but incorporates both nutrient dense grains and seafood, ensures optimum physical development.
ir gal fermentuotą soją.

Be to, sveikiausi ir stipriausi kaip žinome dominuoja :) Čiau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 17:11 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Va yra visiškai pigaus kokoso riebalų, vietoj ypatingai brangaus 140 litų už kilogramą (kosminė kaina) ir tai yra kokoso drožlės http://arti.lt/prekes/kokoso-drozles-695.html

http://nutritiondata.self.com/facts/nut ... cts/3107/2

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 17:28 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Low carb dietos pagalba kai kas bando susireguliuoti cukraus lygį, bet ne visiems pasiseka.
Priežastis gali būti per daug baltymo, apie tai aš jau rašiau kažkada.

Iš pirmų lūpų paskaitykite čia:

http://paleohacks.com/questions/108225/ ... z2Cm3xNcCx

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2012, 18:08 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Atseit normaliai judantiems žmonėms reikalingas baltymų kiekis yra (Idealus svoris*1 g) - 10%
Idealus svoris kaip suprantau yra KMI vidurys. Normali kūno masė pagal KMI yra 18.5 - 24.9. Vidurys - 21.7.

Bet tai pievos, nes valgau po vieną baltyminį maistą ir jaučiu kiek reikia, kada nebeskanu, nebetirpsta seilėse, dėl ko neįmanoma suvalgyti per daug ar per mažai, nebent tyčia prievartaujantis nevalgyti kai dar skanu arba valgyti, kai jau nebeskanu. Tie visi skaičiai yra nesąmonė, nes viskas jaučiasi - visi gyvūnai idealūs būna be skaičiukų. Kaip tik skaičiukai ir valgymas pagal skaičiukus ir yra kaip žmogus pats sau trukdo suvalgyti tiek, kiek reikia, to, ko reikia. Kitaip sakant pats užmušiau save :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lap 2012, 12:44 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O jeigu valgyti high fat, low carb, valgant daugiausia augalinius riebalus. Pavyzdžiui,

Sočiuosius riebalus iš kokoso drožlių.

Omega 3 riebalus iš linų sėklų (labai skanu yra užpilti kavamale sumaltas linų sėklas verdančiu vandeniu, gerai išmaišyti ir valgyti, kai atvėsta - žiauriai skanu ir rudos ir auksinės - auksinės manų košės kvapo ir skonio būna).

Omega 6 riebalus iš sezamo sėklų, sėmkų, kanapių sėklų (10 litų kilas turguj) , pankolio sėklų, moliūgo sėklų, kitų sėklų, migdolų, lazdyno riešutų ir kitų riešutų.

Plius daržovės ir žuvys.

Ir sėklas bei riešutus valgyti sumaltus kavamale, kad būtų minimalus maksimumas.

Magnio tikrai netrūks :)

Maybe baby - kaip toj senoj reklamoj

Na, dabar pradėjau valgyti šitą variantą ir pažiūrėsim, kas iš to išeis. Kenijos bėgikai, laikykitės. Nors už cukraus nepasilaikysi - greitai tirpsta :)

Sumaltas sėklas sumaišau su vandeniu į košę - taip labiau patinka, negu sausos

Kas ką sako, kas ką rašo, o žinau, ką pažinau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Lap 2012, 10:37 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kai valgydavau high carb, sekmadieniais nubėgdavau 17-20 km normaliu sau maloniu greičiu (12 km/h). Po savaitės su biškiu high fat, nubėgau 4.5 km vos vilkdamasis. Dėjau ant high fat. Be to, mano protėviai yra mano tėvai, seneliai, proseneliai, pro pro proseneliai ir taip toliau, o jie valgė grūdus ir po to ir bulves plius vaisius plius visa kita. Taip kad nebemalu šūdo su eksperimentinėm fantazijom ir valgau kiek reikia carbs plius visa kita.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 13:06 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Iki šiol turiu tokius rezultatus:

Plaukų slinkimas - neišpręstas
Skydliaukės tyrimai - pagerėję bet ne tiek kiek su high fruit na bet lyginant su prieš dieta, - pagerėjimas
Kepenys - jaučiu skausmą, to nebuvo, - pablogėjimas?
Žarnynas - pūtimas praėjęs, tačiau skausmas ir maudimas šone, viduriavimas, - žymus pablogėjimas
Savijauta - prieš dietą buvo beatsirandantis brain fogas, o dabar dar didesnis, - pablogėjimas. Trūksta jėgų žiauriai.
Svoris - labai smarkiai nukritęs, nesugebu priaugt, - pablogėjimas.
4:1

Kodėl ši dieta tinka kitiems, o man netinka? Gal jinai susitapatina su jų disbalansais arba metabolizmu, bet ne su mano.
Gliukozės abstinencija? Visagalis google tokio reiškinio nežino. Gliukozės trūkumas greičiausiai matuojamas kraujyje. Mano gliukozė kraujyje vietoje. O jeigu tai kažkas kito? Totalus sveikatos degredavimas? Ar man toliau visa tai tęsti?
Darvienas nudegredavo nuo 20 km iki 4 km. O mano resursai kadangi žymiai mažesni aš nedegredavau vos ne iki lovos.
Su tokiais pamąstymais šią žinutę ir baigsiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 13:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
Na, man taip pat ne karta buvo pretekstas viska mesti :). bet as kazkaip noredavau viska iki galo nuvesti :)
As asmeniskai daryciau taip - bent menesi varyciau low carb be jokiu isimciu. Net skilteles obuoliuko ;) neimciau i burna. Gal net saldesnes darzoves saikingai vartociau. T.Y. valgyciau max. iki 50 g per diena. Todel visi riesutai ir ankstiniai taip pat tabu :) Va, tada ir butu galima daryti rimtesnes isvadas.
Nemanau, kad labai sunku ta padaryti ;)
Sekmes ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 14:45 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ir dar, Kurmi. nenoriu izeisti, bet manau pirmiausia turi buti teisinga sau, .... butent sau, nes bijau, kad ne dieta ir metodika cia kalta. Nuo pat pradziu pastebejau, kad tu labai nepastovi ir nė sykio visiskai nesilaikei Unimed rekomendacijų .. dabar dar pusę stiklinės aliejaus susivertei..
tad ar verta kaltinti dietą, kurios praktiskai niekada nesilaikei? visai gali buti, kad dabar dar labiau viskas išsibalansavo... Ar tokiais veiksmais sau padedi? Nemanau....
Visko gali buti, kad tau kandida išvešėjo, šeriama obuoliukais. labai jau daug simptomų sutampa.

http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... ugalejimas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 14:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš ir (kaip teoretikas :D ) manau, kad Kurmio problema yra tame, kad Tu esi pusiaukelyje, nei lowcarb, nei lowfat. taigi, Kurmi, netapai "Fat adapted", neprisitaikei prie riebalų. Tam, kad tai įvyktų, turėtum kurį tai laiką pabūti ketozėje- arba badauji, arba mažini angl-nius žemiau 60gr. Beje, baltymo pertekliaus taip pat reikia vengti.. Taigi tik po, kai tapsi Fat adapted gali vėl kažkiek padidinti angl-nius. Kiek ten tau unimedai rekomendavo angl-niu? Ar tu tikrai suvalgai tiek riebalų, kiek tau rekomendavo?
Darvieno ta pati problema- negali organizmas taip greitai persiorientuoti nuo angl iki riebalų. Pripratinti kūną reikia prie kotogeninės būsenos.
Čia nebloga teorijos santrauka
http://www.ketogenic-diet-resource.com/ ... -plan.html

Na, man ir pačiai nėra kuo girtis, nes per vasarą ir iki šiol vėl grįžau prie vaisių ir padidinau angl-nius. Ir gavau l.prastą glikuoto hemoglobino tyrimą (rodo gliukozės kraujuje vidurkį per 2-3 mns). Nors rytinis kraujo tyrimas l.geras. taigi dar ne visai beviltiška situacija.
Pasiblaškiau savaitę tarp įvairių nuomonių ir vėl bandau lowcarbinti. Brainfogas nervuoja labai, jaučiuosi visiškai taip pat, kaip iškrovos dienomis. Energijos atžvilgiu viskas OK, stabilu, bet ne fontanas. Idealiausia, aišku, būtų absoliutus badas kelių dienų, kuris forsuotų įvykius. Nu bet neturiu valios.. kažkur dingo.. senstu

Savo posta rašiau dar nematydama Silverio ankstesnio posto. Bet palaikau 100 proc.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 15:33 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Silver79 rašė:
Na, man taip pat ne karta buvo pretekstas viska mesti :). bet as kazkaip noredavau viska iki galo nuvesti :)
As asmeniskai daryciau taip - bent menesi varyciau low carb be jokiu isimciu. Net skilteles obuoliuko ;) neimciau i burna. Gal net saldesnes darzoves saikingai vartociau. T.Y. valgyciau max. iki 50 g per diena. Todel visi riesutai ir ankstiniai taip pat tabu :) Va, tada ir butu galima daryti rimtesnes isvadas.
Nemanau, kad labai sunku ta padaryti ;)
Sekmes ;)

Visi riešutai ir ankštiniai man ir taip tabu. Žarnynas nudegredavo tiek, kad nepriima. Nepriima pieno, nepriima kiaušinių. O dabar deja nepebriima ir mėsos. O ką reikėtų laukti, kol kraujuot pradės? O riebalų nebepriima kepenys. Nu ir kaip tu varytum tokioje situacijoje?
Rimtesnių išvadų nedarau, bet manau laikas atsiremontuoti ir tada pažiūrėti, kas bus toliau. Paskutinės rekomendacijos buvo 40b/35a/35r. Taip suvalgydavau riebalų tiek, kiek reikėjo, bet baltymų ne. Todėl, kad neturiu įvairovės.
kepenų valymas?
organizmas negali taip greitai persiorientuoti nuo angl iki riebalų. Tai kaip jį pripratinti prie ketogeninės būsenos, nejaugi palaipsniui blogai? Geriau drastiškai? Juk ir pas Unimedą yra etapai III, II ir I lygis.

Ne gerai, tarkime mano organizmas pereina prie ketozės. O kas tada? Guliu aš su kiauru žarnynu ir parėjusiomis kepenimis ligoninėje ir kas man iš to, kad jis perėjo prie ketozės?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 16:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Paskutinės rekomendacijos buvo 40b/35a/35r.

čia ne high Fat'as

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 16:17 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Žalias kurmis rašė:
Paskutinės rekomendacijos buvo 40b/35a/35r.

čia ne high Fat'as

taip, todėl, kad periorientuoti į high Fat'a REIKIA LAIKO, ypač iš glikogeninio disbalanso. TOKIOS buvo Unimedo rekomendacijos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 16:47 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

todel ir paklausėm tavęs, ar kalbame apie tą patį. ir pasirodo ne- tu kalbi apie tai, ką tau rekomendavo Unimedas, o temoje kalba eina apie ketogeninį racioną.

žmonės, atidarykit temą unimedo teorijoms ir praktikai aptarti, o tai blaškotės iš temos į temą. man, tarkim, sunku tas jūsų aukštąsias materijas apie disbalansus suprasti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 16:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pačios pradinės rekomendacijos buvo 40 fat'o. Bet tai ne itin daug skiriasi nuo 35. Kodėl ne high fat'as?
Beto nepulkit manęs dėl kepenų valymo prašom. Ar jūs įsivaizduojat high fat dietą su nupjauta tulžies pūsle? Su panašiom dietom tektų atsisveikint amžiams. Norint valgyt riebalus, tulžies pūslė turi veikt plius minus normaliai. Sakot organizmas nepereina prie riebalų deginimo? O ką jeigu jis NEGAUNA tų riebalų dėl nevirškinimo? Tai nėra kaip ir pereiti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 17:03 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O as tik norejau pasakyti, kad kurmis niekad pilnai nesilaike tu rekomendaciju. O bijau, kad ir su disbalansu nustatymu gali buti dideliu netikslumu. Labai gerai zinome kaip vieni ar kiti dalykai gali paveikti metabolizma ir negalint ar nesugebant to padaryti, geriau saves neapgaudineti ir naudotis tuo , kas isbandyta ir kas galbut padeda.
Ir as sakau, kaip tokioje situacijoje elgciausi. Kartais verta ir parizikuoti. O ar tu, kurmi taip elgsis, cia jau tavo asmeninis reikalas. Nepyk ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 19:46 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kodėl nesilaikė... Dar ir kaip laikėsi. Na pažiūrim kad ir su tais obuoliais. Pagal leidžiamas kalorijas man galima per dieną suvalgyt apie 1 kg. obuolių naudojant skaučiuokles, nes pradžioje ir buvo pasakyta, kad galima valgyti bet ką kad tik laikytis proporcijų. Tačiau kiek įmanoma aš jokiais kilogramais obuolių nevalgiau, o kai savijauta leido nevalgiau jų iš viso. Arba dar: pagal kalorijas man galima suvalgyti apie 300g. virtų ryžių. Aš jų nevalgydavau kaip ir visų kitų angliavandenių kiek įmanoma. O gal čia ir klaida, kad nevalgiau??

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 21:43 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaunas
Jelena, o ka tas tyrimas reiskia (glikuotas hemoglobinas) ir kaip jis atliekamas? Ir jei jis blogas, kaip tai itakoja tavo savijauta?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 22:10 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tai jeigu tau rekomendavo 35 procentus angliavandenių, o tu jų beveik nevalgei, tai ir pasidarei sau tokią savijautą. Kadangi tu nesuvalgai tų 35 procentų angliavandenių ir tavo benzas yra angliavandeniai, tavo galvai nuolatos trūksta kuro, tai yra gliukozės, ir dėl to tau problemos su galva ir visa kita.

Paskutinį kartą redagavo darvienas 26 Lap 2012, 22:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 22:22 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
Cituoti:
Organizmas energiją gamina iš gliukozės ar riebalų. Kai žmogus valgo, gliukozės lygis pakyla. Veikiamas insulino, kuris išsiskiria valgant, organizmas ima deginti tą gliukozę, o taip pat dalį atideda į atsargas riebalų forma.
Gliukozės atsargų, sukauptų po valgio, paprastai užtenka tik trumpam laikui- keletui valandų, o jei šalta, ar fizinio krūvio metu- dar trumpiau. O jei energijos gamybai naudojami riebalai, vidutinis žmogus be maisto gali išbūti 30-40 parų be maisto, nesukeldamas didelės žalos organizmui.
Bet riebalų deginimas negalimas, kol insulino lygis aukštas, todėl kad insulinas- tai augimo ir kaupimo (taip pat ir riebalų) hormonas. Tik kai po valgio praeina kažkoks laiko tarpas ir insulino lygis krenta, organizmas gali persijungti deginti riebalus.
Tik kai žmogus maitinasi retai, jo organizmas po gliukozės sunaudojimo, gali persijungti deginti riebalus.

BABKIN

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2012, 22:27 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Norėčiau ir aš pereiti ant riebalų, nes labai vilioja tas, kad nereikia taip ėsti nuolatos ir atlaikyt padidėjimo sumažėjimo bangų nuo angliavandenių ir nuolatinės priklausomybės nuo būtino pavalgymo triskart per dieną ir panašiai. Galvoju reikia vėl pabandyti ir atbūti tas dvi tris savaites. O taip tai bent pirmą savaitę tai galva grybą pjaut normaliai pradėjo, beveik nebevalgant angliavandenių. Ir prastas miegas.

O kokius riebalus perėjus prie riebalų naudojimo kurui naudojam kurui? Ar sočiuosius ar bet kokius?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2012, 08:48 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pagrinda turi sudaryti sotieji. Gali buti siek tiek mononesociuju ir vengti polinesociuju. Tu su savo siemkom ir semenim, kaip tik gaudavai sociai polinesociuju, kurie ilgesniu periodu sumaitos tavo metabolizma ir neduok die.. padovanos koki autoimunini susirgima.
Dziugu, kad po visu bandymu pradeda ir tau akys, kaip neseniai gimusiam kaciukui, atsimerkti :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute