Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Kitas
  Spausdinti

Re: (paleo) High fat low carb mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 18:42 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Ir dar toj pačioj KMU knygoj parašyta, kad būtent palmių ir kokoso aliejuose yra kaprilino, oktano ir laurino sočiųjų riebalų rūgščių. Matyt, dėl to jas įdėjo unimed į jūsų maisto derinius. Dar nežiūrėjau, kokiam kitam maiste jų yra ir ar yra ir ar mes jas sintetinam ar ne. Reikia rasti lietuvišką maistą, kuriame jų yra :)

Ir dar rašo, kad palmitoteino ir gadono polinesočiųjų riebalų rūgščių yra būtent žuvų taukuose. Taip pat eikozapentaeno ir dokozaheksaeno, kurių taipogi yra ir vištienoje ir jų kiaušiniuose. Iš to suprantu, kad reikia valgyti ir žuvį, o vištų ir kiaušinių galima ir nevalgyti :)

Dabar tik liko klausimas apie kiaules. Ar reikia kažkokių riebalų iš jų, kurių nėra karvių mėsoje ir piene ir žuvyse, ar nereikia. Žydai nevalgo kiaulienos. Jie valgo jautieną ir žuvį. Tai gal ir nereikia. Gal ką žinot apie kiaulienos poreikį?

Dar parašyta, kad žydai nevalgo karvių pilvo riebalų, nežinau dėl ko
Cituoti:
Particular fats (cheilev): particular parts of the abdominal fat of cattle
http://en.wikipedia.org/wiki/Kashrut

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 21:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Smilga

Tu turbūt pasišaipei iš manęs parašydama, kad valgai varškę su sviestu? :) Aš paragavau, bet aš paprastai varškės kąsnį ir sviesto kąsnį, tai nepatiko visai. Ar tu nepasišaipei, o kaip nors kitaip valgai, pavyzdžiui, ištirpdai sviestą ir sumaišai su varške? Kaip tu ten? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 22:32 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
as tai dedavau gabaleli sviesto ant varskes surio. Kai valgiau pieno produktus, tsi buvo vienas is pagrindiniu valgiu. Ziauriai skanu... o varske valgydavau su riebia grietine t.y. daug grietines :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2012, 23:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Štai Silveris maždaug ir atsakė. Mėgstu gerai suspaustą varškę. Jos riekutę, sviesto pjausnelį - ir į burną šį sumuštinį bet kuria puse.

Tarp kitko, tai kokiu pavidalu tada tamsta kiaušinius su sviestu valgai?

O kas pasišaipo, pats iš manęs kaip mat perkūnų susilaukia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 12:12 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
:D Aš pajuokavau :) Gali būti, kad, kai vakar prisivalgiau fermentinio sūrio, sviesto jau nebereikėjo ir todėl buvo neskanu ir nesivalgė. Nes tuo metu ir kiaušai su sviestu irgi nesivalgė. Matyt dėl to. Nes kai labai reikia, tai labai skanu būna kiaušai su sviestu. Tai gal ir varškė su juo taip bus.

Nors šiandien vėl varškė su sviestu nesivalgė, o fermentinis sūris 45 riebumo dar ir kaip valgėsi, nes pietums suvalgiau 600 gramų :) ir virtos žuvies 100 g. Ir tris obuolius, po kurių po 5-10 minučių akys tokios jautrios tapo ir apsinešusios - nemalonu labai buvo - galvoju, kad nuo tų fruktozinių obuolių. Šiaip ar taip, kad ir 2 dieną valgau šitą paleo, bet pastebiu, kad kitaip elgiuosi. Kai anksčiau valgydamas high carb low fat labai daug vaikščiodavau ir kaip dabar suprantu, aš pasirinkdavau tokias vietas, pavyzdžiui, bibliotekas dėl interneto už kokių 8 kilometrų nuo namų ir tenai eidavau ir kas dieną nueidavau po 20-30 km. Matyt reikėdavo išjudėt tą didelį kiekį angliavandenių. Tai dabar pusę dienos ramiai prabuvau namie, pakačialinau pečius ir bicepsus ir sėdėjau sau ant kėdės galvodamas apie įvairius dalykus. Ir niekur nelaksčiau, žinojau, kur ir kada man tikrai reikia nueiti ir be reikalo nesimaskatavau. Labai fainai taip - ramus gyvenimas, kai pats renkuosi, kada ir kur judėti :)

Tiesa, dar šita tema, tai prisiminiau savo bendradarbę, kai dirbom kartu Vilniaus Akropolio Forum Cinemas kino teatre valytojais. Jai buvo apie 60 metų. Ir man būdavo keista, nes tada dar nežinojau, ir ji sakydavo, kad ryte suvalgo kelias razinas. Pusryčiams matydavau, kad suvalgo 1 obuolį. Ir sakydavo, kad labai mėgsta krevetes ir kumpį. Ir dar sakydavo, kad bulvės namie pas ją pūna ir kad kokį kartą per savaitę išsiverda kopūstų sriubos su perlinėm kruopom ir viena bulve. Tai dabar suprantu, kad ji irgi maitinosi taip. Ir kas įdomu, kad ji sakydavo, kad pirštines užsideda prie minus 10 :) Ir pas ją nebuvo storas riebalų sluoksnis. Normalus. Pas ją raumenys buvo dideli, nes stambaus sudėjimo moteris. Šiandien ėjau per šitą 3 laispnių šilumą lauke porą kilometrų nuogom rankom ir nebuvo šalta. Žiūrėjau į kitus žmonės ir beveik visi ėjo su pirštinėm arba rankom kišenėse. Po kurio laiko truputį pasidarė nemalonu, bet po kelių minučių rankos paraudo ir ėmė kaisti ir buvo labai šilta :) Tai va, tokia pasaka šį kartą. Tiesa, šiek tiek spjaudausi šiandien gleivėm po parduotuvinio fermentinio sūrio.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:40 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Dar toks pastebėjimas. Apie vandens kiekį, suvalgomą su šituo maistu. Tarkim, suvalgau kilą daržovių. Tai suvalgau apie 800 g vandens. Jeigu dar suvalgau 700 g 30 proc. riebumo grietinės, kurios 100 g yra apie 60 g vandens, tai dar suvalgau 420 g vandens. Ir jeigu suvalgau 400 g mėsos-žuvies, kurios 100 g yra apie 65 g vandens, tai dar suvalgau 260 g vandns. Viso: 800+420+260=1480 g vandens. O reikia apie 2.5 litro. Tai gaunasi, kad dar reikia apie 1 litrą vandens išgerti priedo. Šiandien vidury dienos, po vien žuvies ir sūrio ir poros salpų salotos ir trijų obuolių, ėmė troškinti ir ką tik grįžau ir išgėriau kokį puslitrį vandens. Tai tiek. Po 600 g ferm, sūrio sėdžiu namie nuogas su triusikais - šilta :) O gal šildymą padidino :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:48 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
Cituoti:
O reikia apie 2.5 litro.

nėra jokio reikia, geriam tik tiek, kiek norisi. Kad būtina išgerti tam tikrą skysčių kiekį yra dar vienas blefas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2012, 16:51 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tai taip taip :) Aš ir nesistengiu išgerti gramų skaičiaus. Tiesiog prisiminiau tuos skaičius ir parašiau.

Paskutinį parašau, nes jau vėl įsisiautėjau. Žiauriai daug suvalgiau šian riebalų. Iš 600 g ferm. sūrio 45 riebumo 270 g plius ką tik suvariau 400 g 30 proc. riebumo grietinės - dar 120 g. Lygu 390 g riebalų. Liuks :) Tai buvau nusibadavęs. Na, pažiūrėsim koks putlutis ruonis pasidarysiu. Tikiuosi, kad ne, nes reikia būti atletišku vyru, kad gražuolės apvalutės patelės pačios ateitų ir reikalautų jas vesti ir daugintis daug kartų. Tuoj taip ir bus, kai tik jos pamatys, koks raumeningas ir su kokiu fainu riebalų sluoksniu esu ir iš to supras, kad šitam vyrui tai mėsos ir grietinės tikrai netrūksta - ir puls mane su viskuo, ką ten turi :) Šiaip ar taip, man patinka daug pieno riebalų - ramus ir linksmas esu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 11:16 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Šįryt atsikėlęs išgėriau 6 puodelius vandens. Nebevalgau varškės, nes nesivalgo ir nepatinka jos pieniškumas, nebevalgau grietinės, nes nevisai tvarkoj virškinu ir taip pat nepatinka jos pieniškumas. Valgau virtus kiaušus su sviestu. Šian suvalgiau 100 g sviesto su 2 kiaušais. Labai skaniai valgosi. O vienas sviestas irgi nesivalgo. Ir vakarienei galvoju virto karšio su sviestu įkalt. Na, geros dienos visiems :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 13:19 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tiesa, fermentinį sūrį valgau toliau, nes jis man pats skaniausias maistas iš pieno gaminių. Ir jame baltymų ir riebalų iškart kiek reikia yra iš riebaus 45-48. Nu pasakėlė snargliuota :) Say Cheeeeeese. Nu ir grietinę

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 14:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Su kakojimu kolkas tai ne kas. Vakar buvo jau šiek tiek nemalonu, o šiandien išvis neprakakojau. Nejuokinga :) Kaip ten jum?

Į viršų
 Aprašymas  

Re: (paleo) High fat
StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 18:06 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: pasaulis
http://www.sveikuoliai.lt/index.php?opt ... Itemid=101

dar vienas teigiamas pavyzdys low carb mitybai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 18:52 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Dar pagalvojau, kad paleo mityba yra medžiotojų rinkėjų. Ir todėl pienas ir jo gaminiai yra visai ne prie ko ir netinka. Ir reikia daugiausia valgyti gyvūnų riebalus ir šiek tiek raumenų (apie 75 g ant 2000 kcal). O pieno ir jų gaminių nėra medžiotojų rinkėjų mityboje. Buvo iš mamos papo. Tokiu atveju gaunasi valgyti kiaules :) Toks pastebėjimas.

Paskutinį kartą redagavo darvienas 16 Lap 2012, 19:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 19:04 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Įdedu čia tas dvi Silverio įdėtas nuorodas apie paleo

Low Carb Living http://www.youtube.com/watch?v=KkdFkPxx ... re=related

Ir čia jis sako, kad reikia valgyti nedaug baltymų, nes valgant per daug baltymų, daugybė žmonių jaučiasi nesveiki ir tai sukelia silpnumą ir išsekimą ir per didelis baltymų kiekis apsaugo organizmą nuo buvimo ketozės būsenoje, tai yra blokuoja riebalų kaip benzino naudojimą. Jis pasakoja, kad Eskimai valgo apie 15 proc. kalorijų iš baltymų (daugumą mėsos atiduoda šunims, o patys valgo 75-85 proc. kalorijų iš riebalų), kas ant 2000 kcal yra 300 kcal iš baltymų ir tai lygu 75 g baltymų, kas yra iki 400 g mėsos, priklausomai nuo baltymų kiekio 100 g (pavyzdžiui, 375 g kiaulienos kumpio, kurio 100 g yra 20 g baltymų).

Ir dar toks pastebėjimas, kad 100 g kiaulienos lašinių yra 5.8 g baltymų http://nutritiondata.self.com/facts/por ... cts/2097/2 Kas reiškia, kad jeigu ant 2000 kcal aš suvalgau 80 proc. iš riebalų, tai yra apie 180 g riebalų. 100 g lašinių yra 71 g riebalų. Tai 180 g riebalų gausiu suvalgęs 250 g lašinių. Iš kurių jau suvalgysiu ir 14.5 g baltymų. Todėl man jau reikia suvalgyti ne 75 g, o apie 60 g baltymų, kas iš kiaulienos kumpio yra lygu 300 g.

Tai yra ant 2000 kcal - 250 g lašinių plius 300 g kumpio.
O ant 3000 kcal - 380 g lašinių plius 450 g kumpio.
Sveikinu - Jūs esate lietuviškas Eskimas :)

Tai jeigu Žalias Kurmis valgo dvigubai per daug baltymų (o pagal 200 g baltymų rekomendaciją gaunasi trigubai per daug baltym) ir blogai jaučiasi. Ir tai sutampa su šito žmogaus pasakojamais faktais.

Aišku, dar jis sako, kad tam, kad pereiti prie riebalų naudojimo, reikia valgyti minimaliai angliavandenių kasdien (iki 50 g) ir neužvalgyti jų daugiau nei karto, nes užvalgius daugiau angliavandenių, perėjimas prie riebalų naudojimo kurui vėl prasideda iš pradžių. Ir perėjimas trunka 2-4 savaites. Ir reikia visą laiką valgyti minimaliai angliavandenių. Tada bus pakankamai riebalų kuro ir nebus staigių norų užvalgyti angliavandenių maisto.

The Vegetarian Myth http://www.youtube.com/watch?v=rNON5iNf ... watch-vrec

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 20:22 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O tu geras mokinys :) ;) bet manau jau isejai i maxima fermentinio surio pirkti :) a duonos kilogramais nebekerti? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 20:23 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Su kakojimu kolkas tai ne kas. Vakar buvo jau šiek tiek nemalonu, o šiandien išvis neprakakojau. Nejuokinga :) Kaip ten jum?

po tokio kiekio surio kasdien isvis dziaukis, kad pakakosi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 20:26 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Daugiau jokio sūrio :) Vis dar stengiuosi nenueiti į tualetą dėl to skausmo :D ir jokios duonos. Varau low :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2012, 21:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
darvienas rašė:

Tai jeigu Žalias Kurmis valgo dvigubai per daug baltymų (o pagal 200 g baltymų rekomendaciją gaunasi trigubai per daug baltym) ir blogai jaučiasi. Ir tai sutampa su šito žmogaus pasakojamais faktais.

Nevalgo tas Kurmis tiek baltymų. Tiek mėsos suvalgyt neįmanoma. Valgau tiek, kiek norisi. Nei sveriu, nei skaičiuoju, nei bandau susigrūst daugiau negu norisi.
Serbentine, aš kai galvojau apie magnį, tai irgi prisiminiau tą Unimedo lentelę su raudonom žvaigždutėm prie mėsos. Ir pagalvojau, kad kaip tik dabar joks magnio trūkumas turėtų būti nebaisus :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 11:03 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Matyt, ne be reikalo yra toks pastarųjų laikų low carb high fat mitybos receptas: fermentinis sūris su kriaušėmis :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2012, 13:09 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Magnis

Moliūgų sėklos 50 g - 67 proc. rpn plius 8.9 g angliavandenių http://nutritiondata.self.com/facts/nut ... cts/3066/2

Sėmkos 50 g - 40 proc. rpn plius 10 g angliavandenių http://nutritiondata.self.com/facts/nut ... cts/3076/2

Linų sėklos 50 g - 49 proc. rpn plius 14.5 g angliavandenių http://nutritiondata.self.com/facts/nut ... cts/3163/2

Kalis?
Lietuviai valgo bulves, kuriose yra kiek reikia kalio. Tai low carb reikia surasti kitą maistą. Nes kopūstų kilograme 50 proc. rpn plius 58 g angliavandenių. Burokų lapuose 100 g 22 proc. rpn plius 4.3 g angliavandenių, bet nežinau dar kaip jie valgosi. Cukinijų 100 g yra 13 proc. rpn plius 3.1 g angliavandenių. Moliūgų 100 g 10 proc. rpn plius 6.5 g angliavandenių. Tai cukinijos pagal angliavandenių ir kalio kiekį kolkas pirmauja :) Pirmautų burokų lapai, jeigu žinočiau, kad suvalgyčiau kokius 400 g per dieną. O kaip cukinijos laikosi per žiemą ir pavasarį šaltai? Ar taip gerai, kaip moliūgai?

Kokias dar daržoves unimed paskyrė valgyti iš tų, kurios Lietuvoj žiemą ir pavasarį išgyvena rūsy?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 15:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Labai keista, kad visai nesinori nei vaisių, nei bulvių, nei morkų, nei grūdų, nei nieko saldaus. Šiandien paragavau beveik žalios kalakuto mėsos nuo kaklo (buvo pašildyta iki užvirimo) ir buvo labai skanu. Net nustebau, kad taip skanu. Tik tėtis supyko, kad nupirko 500 g grietinės, o aš penktą ryto beveik visą suvalgiau. Supratau, kad reikia neimti, ką jis atsineša - ir taip konkurencija tarp dviejų subrendusių patinų, gyvenančių vienam bute, labai jaučiasi - nėra ko dar labiau kurstyti, kitaip nusimato fizinis kontaktas iš mano pusės, nes man labai nepatinka, kai man knisa protą žodžiais. Kitaip sakant, natūralus paleo elgesys prasidėjo - atsigauna patinas iš veganizmo komos ir tikėkimės ne tiesiai į kalėjimą :D Ne. Tiesiog reikia apsigyventi atskirai.
Cituoti:
Largely vegetarian Bantu tribes such as the Kikuyu and Wakamba were agriculturists. Their diet consisted of sweet potatoes, corn, beans, bananas, millet and Kafir corn or sorghum. They were less robust than their meat-eating neighbors, and tended to be dominated by them
Būtent tai ir vyksta mano gyvenime. Tėtis valgo daugiausia vegetarian, o aš mėsą, žuvį ir riebalus ir aš savaime dominuoju prieš jį, tai yra aš natūraliai agresyvesnis ir laimiu kiekvieną ginčą dėl savo agresyvumo - jis nusileidžia, jis beveik neagresyvus. Tai tas pats, kas čia parašyta. Ir aš stipresnis ir ėmus taip valgyti, kas dieną norisi ir kačialinu raumenis su hantelias. Ir kolkas neina gerbti jo, nes aš dominuoju, nes aš stipresnis. Tiek žinių iš paleo gyvūnų pasaulio :)

Manau, kad jeigu čia visi maitintųsi paleo ar panašiai, čia nebūtų jokios skirtingų tautų žmonių mišrainės, tokios kaip negrai ar kiniečiai tarp lietuvių, nes iš karto pasireikštų instinktyvus elgesys ir jie būtų išvaryti iš lietuvių gyvenamos teritorijos ir vėl būtų gentinis gyvenimas. Manau, kad būtent dėl vegetariškos mitybos įvairių tautų (genčių) žmonės ramiai vaikšto vieni pro kitus jų teritorijose. Dėl to nėra ko stebėtis, kad kai kuris jaunimas, ypač vadinami forsais, kuris valgo daugiausia mėsą ir riebalus, ar netgi suaugę vyrai, užpuola ir sumuša svetimšalius ir netgi savus lietuvius, ypač vadinamus banglus, kurie kiek žinau mėgdavo vegetarišką mitybą ir dėl to būdavo neagresyvūs ir dėl to gaudavo į galvą nuo agresyvių, daugiausia gyvūnus valgančių forsų - tai natūralus elgesys, valgant tokį maistą, stipresnių dominavimas. Taigi, verta pagalvoti apie pasekmes prieš reklamuojant paleo mitybą :) Ypač ką išdarinės vaikai savo aplinkoje po kasdienės mėsos ir riebalų :) Kita vertus tai natūralu, sveika ir stipru ir neleidžia degeneruoti. Bet šioje vegetarų visuomenėje tai gręsia kalėjimu ar kolonija. Nebent žmogus sugeba būti protingu ir neprisidaro ir bepridaro bėdų.

Nors aš pastebiu, kad eidamas kur nors ir prasilenkdamas su porele, aš natūraliai pažiūriu į man patinkančią panelę su susidomėjimu, nepaisant to, kad su ja eina jos bachūras ir mato mano elgesį. Ir aš matau, kad aš žiūriu ar patinku tai panelei ir kaip reaguoja bachūras (atseit ar patinku jai ir ar bachūras silpnesnis tipo su tikslu nukabint ją kad ir toj vietoj). Dažnai prisimenu, kad nežiūrėčiau į paneles su vaikinais, kad nesivelčiau į tokias problemas, bet jei neprisimenu, naūraliai vėl taip darau. Ir net eidamas žiūriu į kiekvieną berną ir žvilgsniu kontaktuoju ir parodau, kad aš stipresnis, ypač kai susitikus žvilgsniams, jis nuleidžia akis ar kitaip nustoja žiūrėti ir žiūriu į kiekvieną suagusią panelę ir žiūriu ar jai patinku. Valgydamas vegetarišką maistą, būdavau palyginti pasyvus visais šiais atvejais. Ojoj kas čia vyksta :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 17:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Manau, kad viskas ne be reikalo yra vairuojama į tą pusę, kad visi žmonės valgytų kuo mažiau mėsos tam, kad būtų galima padaryti vieną didelę šemynišką valstybę, kurioje nebūtų kam su kuo kariauti ir visi sutartų ir gražiai sugyventų, kas yra neįmanoma ant paleo mitybos, kadangi iš karto vyksta pasidalinimas gentimis ir konkurencija tarp genčių, kurių tragiškiausi pavyzdžiai yra masiniai karai, tokie kaip kad nacistinės Vokietijos siekis užkariati pasaulį ir manau, kad tuo metu ir bent kiek skaičiau remarko knygų, tuo metu jie valgė būtent daugmaž paleo, tai yra ten kiek rašo, tai sviestas, taukai, jautienos, kiaulienos kepsniai bei žuvys plius alkoholis kiekvieną dieną ir būtent dėl to jie taip elgėsi ir kadangi dėl to buvo stiprūs plius dar gėrė alkoholį, tai varė natūralų paleo genties teritorijos užėmimo variantą ir žinoma žudė ir pavergė žmones pakeliui. Manau, kad būtent dėl to pirmiausia, kad tokių dalykų nebebūtų, kaip įvairiausi karai, tiek ir branduoliniai tarp bet kurių valstybių, ir yra propaguojama vegetarinė mityba pasauliniu mąstu ir tuo pačiu dešrelės pakeičiamos į mažiau mėsos, daugiau krakmolo turintį gaminį ir taip toliau tam, kad apsaugoti visus žmones nuo jų pačių, tai yra to, ką jie imtų neišvengiamai daryti valgydami daugiausia gyvūnų mėsą ir riebalus. Ir aš suprantu tai ir pritariu tam kolkas, nes taip kuriama neprievarta, nors ir degeneracija, ligos, nesveikata. Bet yra malonu jaustis stipriu ir dominuojančiu. Tiesa, turint gerai veikiančią galvą ant pečių ir žinant, kas vyksta su savimi, galima pasinaudoti tokia mityba ir nuveikti daug gerų darbų, esant kur kas stipresniu natūraliai, dėl to esamą agresyvumą panaudojant teigiamiems dalykams pasiekti.

Ir manau esminis pavojus taip matinantis yra alkoholio gėrimas, kuomet yra maksimali agresija ir durnumas. Nes blaivaus proto žmonės ant paleo mitybos, matyt, tiesiog išlaiko gyvenamos teritorijos ribas ir nepuola užgrobinęti ir žudyti kitų genčių. Nors čia truputį spekuliuoju, nes nežinau, ar taip yra visais atvejais, ar ir indigenous people puldinėja vieni kitus, valgydami paleo mitybą ir neapsvaigę nuo ko nors, tai yra būdami sveiko proto, ar ne. Ir jeigu puldinėja, tuomet akivaizdu, kad tai yra pačios paleo mitybos valgymo rezultatas - toks elgesys. Ir tada, žinoma, norint, kad to nebūtų, vegetariška ar net veganiška mityba yra logiška išeitis. Svarbiausia surasti tą tokios mitybos variantą, kurį valgant žmonės nedegeneruotų ir būtų daugmaž sveiki. Linkiu visiems tai atrasti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 22:09 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Gal taip :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2012, 22:42 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Gerai išmąstyta. Šaunuolis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lap 2012, 10:49 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
O štai aš, kaip prieštarautoja ir skeptikė, nieko čia gero išmąstyta nematau. Nes nuo gentinių bendruomenių peršokama prie nacių Vokietijos... Jei jau domėtis istorija, tai gentys ir valstybės – skirtingi dalykai. Apskritai valstybės plius minus susikuria engiant gentis, išžudant vieniems kitus ir t.t. Nors šitą dalį galim praleisti, nes čia jau WP neužtenka – iš tiesų yra daug teorijų, tam reikia atskirų istorijos, politikos studijų. Diskusija šioje vietoje būtų labai dilentantiška ir žemo lygio. Beje – jei jau skaitai apie karą, tai paskaityk ir apie tai, kaip tie patys kariai fronte simuliavo, ir būtent todėl reikėjo alkoholio. Ir kaip to paties alkoholio paskui jiems reikėjo ne agresyvumui, o elementariam užsimiršimui, ir abi barikadų pusės naktimis vienoje knaipėje gerdavo iš nevilties ir savigraužos. Nes žmogus žmogaus dažniausiai nėra linkęs skersti šiaip sau, juolab – dėl iš oro nuleistos ideologijos, o ne ginant savo šeimą, teritoriją. Šerk tu jį lašiniais nors ir tonom.
Tai viena. Antra – jeigu iš tiesų paleo dietos žmonės būtų buvę mažiau taikūs, stipresni ir protingesni (šitas sakinys iš viso turbo – „varė natūralų paleo genties teritorijos užėmimo variantą ir žinoma žudė ir pavergė žmones pakeliui“, Gal galima plačiau apie tą „natūralų paleo genties teritorijos užėmimo variantą“? Jei nors kiek stebi gamtą ir labiau pabandytum įsijausti į rankiotojo-medžiotojo kasdienybę, tai matytum, kad tokiam žmogui nėra jokio motyvo eiti ir plėšti kaimyną, kol šis nelenda į jo teritoriją, arba kol savoje teritorijoje nepritrūko maisto dėl, pvz., klimato kaitos:))))) už degeneruojančius žemdirbius, tai kaip čia gavosi, kad visas pasaulis vis tik yra okupuotas būtent tų sėsliųjų, mažiau agresyvių nevykėlių? Juk rankiotojų-medžiotojų era baigėsi ne vakar. Ji baigėsi su žemdirbiškos kultūros atsiradimu. Yra teorijų, kad net biblijos pasakojimas apie žmogaus išvarymą iš rojaus yra metaforinis pasakojimas apie žemdirbystės eros pradžią.
O apie agresiją ir jos kilmę nūdienos realijose iš viso tyliu. Vaikai, ryjantys čipsus ir bandeles, „auklėjami“ TV, kompo ir valstybinių institucijų, auga su tokiu agresijos užtaisu, kad visos dešros ir riebalai čia lieka kažkur sąrašo gale.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 480 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute