ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Soda, druska ir kiti priedai

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Soda, druska ir kiti priedai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bal 2013, 20:01 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Teko būti pas Tadą, tai jis jokios druskos jau seniai nevartoja ir gyvena, man kol kas taip gyventi nepavyksta. :) įdomu kokią druską renkatės? Himalajų ir jūros mano pagrindinės. Tačiau pasirinkimo spektras kur kas platesnis.
Dar be to įdomu, kokia nuomonė apie sodą, apie jos naudingumą buvo užsiminta rusakalbių facebooko grupėje: Вегетарианство, веганство, сыроедение! Tai nutariau ir jums numesti šį linką:
http://my-ledimir.ru/nuzhno-li-pit-sodu

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Soda, druska ir kiti priedai
StandartinėParašytas: 02 Bal 2013, 10:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Del sodos man info nenauja. Bet nezinau, kaip ja traktuoti. Manau, kad sprendima galima padaryt tik savo praktika- pradet naudoti ir ziuret i kuno reakcija. Zinau, kad kai kurios "Jogos mokyklos" rekomenduoja soda. Na, jie tam turi savo "ezoterini" paaiskinima.

Druska- man narkotikas. Gali nebuti saldaus maisto, bet surus maistas man yra svarbus. Kadangi homeopatijoje (o si moksla gerbiu ir vertinu) vienas ir preparatu yra gaminamas potencijuojant druska ir yra netgi zmones, turintys "druskos konstitucija", tai bandau save nuraminti, kad tam tikrais atvejais ji reikalinga. Bandziau druskos atsisakyt, bet nepamaciau didelio skirtumo, taigi grazinau ja i raciona. Aisku, kad jos reikia gerokai maziau valgant zaliai, nei reiketu virtam maistui. As salotas sudau juros arba himalaju druska.
beje, del rozines Himalaju druskos macau info, kad ten g.buti ftoro perteklius, taigi reikia naudoti balta, pavalyta.

Į viršų
 Aprašymas  

Re: Soda, druska ir kiti priedai
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 11:46 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Apie druskos poveikį dvasiniams procesams labai įdomiai kalba Lazarevas(nuo 2:40 min.):

http://www.youtube.com/watch?v=ApZXb-emVs4&feature=em-subs_digest

Kas nesupranta rusiškai išversiu, žvelgdamas į ilgaamžių Hunzos gentį Lazarevas pataria mažiau vartoti baltymų, saldumynų, alkoholio ir druskos. Jis siūlo druskos mažinti ne dėl kenksmingumo ar naudingumo organizmui, o dėl to, kad druska skatina apetitą. Su druska galima suvartoti du kartus daugiau maisto nei reikia. Tai ne kūno, o sielos tema, persūdant maistą, suvartojama daugiau ir didėja sielos prisirišimas . Ypač nerekomenduojamas padidintas druskos vartojimas pavasarį ir rudenį, kai žmogus turi būti dvasiškai švarus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume